Arama sonuçlarınız

1. K

Yardım Ehliyetsizlik ceza

Arkadaşlar sivil polis durdurdu ceza yedim ehliyetsizlikten 8.190 TL aracın ruhsatı benim deil fakat ruhsat sormadılar direk ehliyetimi isteyip kimligimi aldılar genede ruhsat sahibi de ceza yermi (Tek makbuz verdiler 8.190 TL lik benim üzerime
  2. K

SSD YE Mİ KURMALIYIM HDD YE MI

240 GB SSD VE 500 GB HDD Lİ PC İM VAR OYUNLARIMI SSD YE YÜKLEYİP SSD Yİ DOLDURMAK MI MANTIKLI HDD YE YUKLEMEK Mİ HDD YE YÜKLEMEK OYUN PERFORMANSIMI DÜŞÜRÜRMÜ YADA SSD Yİ BOŞ BIRAKMAMIN NE GİBİ FAYDALARI OLUR CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM
  3. K

Trendyol

Yaklaşık 200 liralık bi raketi 71 liraya buldum ve satın aldım 11 ocakda 13 Ocak oldu hala siparişiniz hazırlanıyor yazıyor gelirmi siparişim yakın zamanda yoksa iade talebimi gelir ama ben iade etmek istemiyorum
  4. K

300 TL yi aşmayacak kulaklık

Kulaklarımı agrıtmasın biraz büyük kulak pedleri olsun terletmesin 7.1 olursa çok güzel olur ama RGB bişi olursa çok iyi olur rampage istiyorum
  5. K

Rust oyununu oynarmıyım

Termal macun yeni yapıldı 10 gün oldu 12 GB ram İ5 4210u Gt840m Rust kaldırırmı
  6. K

Photoshop uygulaması indirme bedava

link atarsaniz sevinirim
  7. K

2 kedinin buluşması

Arkadaşımın evinde 1 hafta kalmaya ziyarete gittim onun beyaz britishi var erkek 4 aylık benim kedim Scottish fold 6 aylık fakat benim kedim çok agresif diğer kedi hiçbişi yapmıyo ama benimki pençeliyo ısırıyo çok huysuzlaştı 2 sini nasıl birbirine alıştırabilirim
  8. K

Minecraft story mode app storeden kalktımı

bulamadım bi türlü app storeden kalktımı acaba
  9. K

Throttlestop İşlemci GHZ artmama sorunu

işlemcim i5 4210u 2.70 ghz e kadar turbo destekliyor fakat throttlestopdan 27 T ye almama ragmen Ghz artmıyor çözümü bilen varsa acil
  10. K

Bu bilgisayarda 30 Fps 1080p video çekebilir miyim

İ5 4210u 12gb ram 840m bu bilgisayarla minecraft growtopia videoları çekebilirmiyim 30 Fps 1080p olurmu
  11. K

Doom kaldırırmı

İ5 4210u 12 GB ram 840m kaç fps verir
  12. K

İPhone X vs Se2020

Hangisini tercih edersiniz
  13. K

Sistemim için savaş oyunu önerisi

İ5 4210u 12 GB ram 840m bu sistem için oyun önerisi fiyat farketmez 100 ü geçmesin
  14. K

Termal macun fps arttırırmı

3 yıllık bilgisayara termal macun yapsam Gta 5 de fps im artarmı ekran kartı 90 derece işlemci 95 dereceyi buluyor i5 4210u 12 GB ram 840m birde ssd nin alanını biraz daha düşürsem mesela 20 GB boş alan yerine 50 GB boş alan yapsam fps im artarmı ikisinede cevap arıyorum bide GTA ONLINE da kaç...
  15. K

İphone se ekran kırık

2 yıl garantisi var yollayınca sıfırmı veriyorlar yoksa sadece ekranımı yapıyorlar kasalardada darbe var onlarda düzeliyormu
  16. K

İphone se 2020 sorunu

Snapchate girerken çıt diye ses geliyo
  17. K

Mosso Wildfire Mavi 1400 TL verilirmi ikinci el

Bisikletin her parçası yeni değiştirilmiştir sadece lastikler 600 TL yeni lastikte aldım dedi arkadaşım kendisi alınırmı herşeyini yenilemiş
  18. K

1000 1500 TL bisiklet önerisi

Dağ bisikleti iyi olur 160 boyum var ona göre seçin Uzun ömürlü Kaliteli Tek teker falan yapmalık çok anlamam bisikletten eski bisikleti çaldırdım alırım g.o
  19. K

İphone se 2020 sahibiyim merak ettiginiz herşeyi cevaplıyorum 64 GB black

Sorularınızı bekliyorum!
  20. K

Kedime üzüm verdim Zehirlenirmi?

kedime 2 tane yaş üzüm verdim ve internetten okudugumda ölüm falan yazıodu bi problem olurmu lütfen bu konuda bilgili arkadaşlar yorum yapsın 4 aylık Scottish fold
  21. K

Ark Yer kaplama

Ark survival aldım 60 gb yazıyodu indirirken 101 gb gözüktü 101 gb mi degilse nasıl daha azını indircem
  22. K

Ps3

Ps3 üm var Crysis 3 Wwe 2011 Gta 5 Red dead redemdion 1 Blur Pes 2011 Pes 2015 Move Camera Ve 1 Tane Move var sizce bu ekipmanları bırakıp ps4 mü almalıyım ps3 kurtarırmı 1606298342 2 tanede kol
  23. K

PlayStation 3

PlayStation 3 üm var ama oyunlarda grafikleri igrenç 144p video izlermiş gibi HDMI takmadım ondanmı 2011 model