Arama sonuçlarınız

1. zeusmeizu

Öneri 400-600 tl akıllı saat

haylou gts ve honor band 6 hoşuma gitti bunun dışında imilabda hoşuma gitmişti fakat yorumları kötü başka önereceğiniz cihaz varmı haylounun uygulamasından şikayetçi olan honorda ise bildirimde şikayet var açıkçası bildirim benim için önemli uygulamadada çok sıkıntı çıkacağını sanmıyorum...
  2. zeusmeizu

Yardım Windows 11 şifre kırılırmı

başlıktaki gibi bir yöntemi varmıdır
  3. zeusmeizu

Öneri 350 400 tl civarı klavye

başlıkta belirttiğim gibi hepsiburadadan olması lazım ve red switch olursa güzel olur eğer rgb olursa birazcık daha aşabilirim bütçeyi
  4. zeusmeizu

Öneri 200 250 TL civarı klavye önerisi

Gamepower warlock Compact red switch hoşuma gitti sizin önereceğiniz klavyeleri bekliyorum warlock compact gibi küçük olursa daha iyi olur
  5. zeusmeizu

redmi note 10 5g vs redmi note 10s

Merhaba telefon babam için alınacak ve en önemli olan şey iş gereği kamera ben redmi note 10s i daha mantıklı buldum kamera çözünürlüğü olsun erkanı amoled olması vs. çoğu konuda daha üstün gibi 33w hızlı şarj olması ve birde birkaç sertifika vs ile çok daha önde gibi
  6. zeusmeizu

Öneri 8.5 k laptop önerisi

HP Pavilion Gaming 15-ec2023nt 434L8EA Dizüstü Bilgisayar (Laptop) Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor bu fiyatta en mantıklı laptop geldi bana ayrıca ramleri 4x2 mi yoksa 8x1 mi ve hp de hdd,ssd ve ram değiştirmek garantiyi bozmuyormuş sanırım ısı değerleri ise r7 5800h+rtx3050 de Altına...
  7. zeusmeizu

Netflix vs exxen

Ücret çok önemli değil ama netflixde %50 indirimim var netflix tercih ettim önceden ama exxen baya iddalı duruyor
  8. zeusmeizu

11. Nesil i7

Bu işlemci çıkarsa kaç tl olur yine fiyatını korurmu i7 10700k 5800x i geçmiş yeni okudum düşüncelerinizi bekliyorum beklemeye değermi
  9. zeusmeizu

9k ya laptop

asusun bazı modellerini beğendim ama 60hz olunca tam karar veremedim bu fiyata hangisi daha iyi
  10. zeusmeizu

Bu Termal Macun İyimi

https://www.hepsiburada.com/dark-freezer-ultimate-yuksek-performansli-4gr-termal-macun-dkcct4p-pm-HB000007OVJM
  11. zeusmeizu

Hangi b550

https://www.incehesap.com/asus-tuf-gaming-b550m-plus-gaming-anakart-fiyati-46213/ https://www.incehesap.com/msi-mag-b550m-mortar-gaming-anakart-fiyati-46254/ Bu iki anakart arasından hangisi daha iyi Asus benim için daha iyi gibi geldi ama incehesapı ucuz olduğu için koymadım daha ayrıntılı...
  12. zeusmeizu

Rx 6800xt vs rtx 3070

Evet performans anlamında rx 6800 geçiyor işlemciyi r5 5600x olarak düşünürsek sıkıntı çıkarmadan vesaire hangisi daha iyidir
  13. zeusmeizu

Bu pc alınırmı

Slate 3070 I R5 5600X RTX 3070 8GB DDR4 16GB 500GB M.2 SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com Evet ufak upgarede gerekli özellikle anakart bence başka marka daha iyi aytıca pny markasını hiç duymafım ucuza satıyor ama oc yok bu ne kadar performans kaybına neden olur açıkçası ekran kartını...
  14. zeusmeizu

11. Nesil ve i9 11. Nesil hakkında düşünceleriniz

11. Nesil hakkında düşünceleriniz nelerdir açıkçası beni üzdü 11. Nesil zaten i9 un 8 çekirdekle gelmesiyle daha kötü oldu ve yeni i9 biligleri sızdırıldığını gördük ve sonuç çok kötü i7 10. Nesil vb bile geçiyor hemde 2 katı performansla aslında 9700 k geçiyor ama 2 kat performansla i5 11...
  15. zeusmeizu

Pny markası güvenilirmi marka hakkında düşünceleriniz

Bir kaç yerde okuduğumda quadro ekran kartları varmış önceden şimdi incehesapda gezerken rtx 3070 ekran kartını gördüm bazı satıcılar 6200 gibi rakamlara satıyorlar sizce güvenilirmidir nasıl bir marka ayrıca (frekans değerleri diğer markalara göre biraz düşük)
  16. zeusmeizu

R5 5600 hakkında ne düşünüyorsunuz

R5 5600 hakkında fikirleriniz nelerdir malum dolar kuru yüksek ve ülkede fırsatçılar bitmez 4050 tl ye bile gördüm sizce fiyatı ne olmalı 11. Nesilin güçlü bir rakibimi
  17. zeusmeizu

İ 5 10400f 3060 ti darboğaz yaparmı

Darboğaz yaparmı ve başka işlemci öneriniz varmı yaparsa belki i7 alınabilir
  18. zeusmeizu

3060 ti fiyatı me kadar olmalı sonradan düşermi

ilk olarak bulduğum bu fiyatı sonradan düşermi ki vatan mediamarkt gibi yerler genelde pahalı oluyor
  19. zeusmeizu

Dsl kablosunu direk buraya bağlasam bir sorun olurmu

Bu girişe bağlasam bir sorun olurmu yeniden başlatma vs. İstermi çünki asıl bsğlsndığı yer farklı bağlsnmış o yüzden sormak istedim
  20. zeusmeizu

İ5 10400f e hangi anakart alınmalı

B460 alıp bir şeylerden kısmakmı z490 alıp rahat etmekmi ama şu sorun var 12. Nesil farklı tiple gelicek büyük ihtimal
  21. zeusmeizu

Msi rtx 2070 super Vs Gigabyte rtx 2070 super

Msi gaming trio modeli 2fanli ayrica boyle bi sistem icin msi b450m A promax yeterlinmidir işlemci r5 3600x
  22. zeusmeizu

Rx 5700 xt vs 2070 super

Emin olamadim ama rtx 2070 super daha iyi gibime geldi
  23. zeusmeizu

Bu dönemde bilgisayar alinirmi alinirsa max 13 14 k pc

Bu arada bilgisayar ihtiyacimiz baya artti ben masaüstü istiyorum ama dinlemiyolar max 13 14 k laptop onerisi
  24. zeusmeizu

4.5 G göstermiyorr

Telefonum meizu x8 vodafone hata ldım dün 4.5 göstermiyor volte yazmıyor napmalıyım bilgisi olan varmı 4g gösterio en son
  25. zeusmeizu

Spigen nano liquid vs Diamond protect

Hangisi daha iyi spigen daha bilindik ama diamond protect daha iyi gibi diamond protect düşmelere spigen çizilmelere dayanıklı gibi yoksa kırılmaz cammı almalıyım
  26. zeusmeizu

Vodafone vs Türk telekom Faturasız

Arkadaşlar evden normaldede çok çıkmayan birisiyim yılda bi kere falan gideriz bahçe falan önemli olan internet hızı dakika 250 veya 500 ideal sms de 1000 veya 5000 gibi abartmaya gerek yok 750 yi geçmesin 100 sms bile yeterli max 35 tl
  27. zeusmeizu

4000 4500 tl arası pc öneri

Beyler işlemciyimi yüksek tutsam ekran kartınımı bilemedim ssd den hafıza kasadan falan çok anlamamda benim düşündüğüm Ryzen5 1600 , 1600x, 2600 Ekran kartı 1660 veya rx5500 xt Anakart gigabayte b450 m diye düşündü. Bütçeyi biraz geçebilir çok sorun değil monitör yok
  28. zeusmeizu

Preo iyimi mgh 06 alınır mı ?

57 TL'ye oyun kulaklığı diyor ama inanmadım. Kulak üstü maximum 100TL'ye, hem oyun için hem de müzik için kulaklık önerisi yapabilirmisiniz ?
  29. zeusmeizu

Oyun için gaming kulaklık şart mı ?

Oyunda ses kasmak için gaming kulaklık şartmı gaming kulaklıklara verilen para çöpe mi gidiyor yoksa daha mı iyi mobil için olması lazım 3.5 jack yani pc için kulaklık değil max bütçe 90-100
  30. zeusmeizu

Mikado MD-54BT Vs philips bt110

Mikado ses konusunda iyi gibi ama güvenilirlik hangisi bütçe 200
  31. zeusmeizu

Snapdragon 821pro vs 675

4çekirdek olması şüphelendiriyor
  32. zeusmeizu

Gm 9 pro vs honor 8x

Perfonmans yönelik hangisi
  33. zeusmeizu

SD 675 4GB RAM vs SD 710 6GB RAM

Arada kaldım
  34. zeusmeizu

klsvye takılıyor

battle royale falan oynadığımda w ya basınca takılıyor tuş basılı kalıyor tuşun içeri girip takılı kalması değil