Arama sonuçlarınız

1. PRaNGA

Sataşma Kanıtları

Peter İle benim kendisinin imzaladıgını teyit ettigini gösteren konuşma Peter konusmada oldugu gibi müdahale etme Hepsi açık ve net. http://www.dosya.tc/BelgeTEY_DL_.rar.html Edit:Link Düzeltildi.
  2. PRaNGA

OpenOffice.org 3,1 birçok yenilik getiriyor

silinmiştir.
  3. PRaNGA

Hp pvl ng302ea dv5-1260 c2d p8600 3gb320gb15.4vhp

Aramalarıma ragmen Bu Laptop un Xp'e uyumlu Tüm Sürücülerini bulamadım Resmi sitesinde de bulamadım yardımcı olursanız sevinirim . hPC TÜm Özellikleri ve Bileşenleri...
  4. PRaNGA

Bilgisayarınızda Elektrik Var, Görüntü Yok Sorunu

Yeni bilgisayar topladığınız zaman oluşabilecek muhtemel arızalar ve hatalara bir göz atalım. Yeni bir bilgisayar topladınız; anakart üzerinde, herşeyi yerine takıldı: Harddisk, disket sürücü ve DVD-Romların kablolarını kontrol ettiniz ve büyük bir hevesle açılış düğmesine bastınız. Fakat...
  5. PRaNGA

Dellin Dokunmatik PCsi Japonyada Görücüye Çıktı

Dokunmatik ekranlı Dell Studio One 19 PC, ilk kez Japonya’da piyasaya tanıtıldı. Bir kaç farklı renkte alınabilen dokunmatik PC, 750GB’lik sabit disk, dahili bir 1.3 megapiksellik kamera, dört çekirdekli bir Core 2 Quad işlemci ve NVIDIA GeForce 9400 grafik kartı ile birlikte...
  6. PRaNGA

Undercover Grafik Sorunu

Arkadaşlar Nfs Undercover kurdum grafık ayarlarını full olarak actım ve oynadım herhanghı kasma acısından bır sıkayetım yok gayet akıcı ve hızlı bır sekılde oynuyorum, benım sorunum oyunu kapatıp actıktan sonra yenıden grafık ayarlarının default halıne donusmesı, yanı 640*480 oluyor, nedendır...
  7. PRaNGA

Polat ALEMDAR Dandik Adam

Polat Alemdar dandik adam 12 Mart 2009 Perşembe 10:11 Bu sözler kavgada bile söylenmez. Kurtlar Vadisi ekibi de duyunca delirecek. Reha Muhtar'ın programında bakın neler denildi. CNN...
  8. PRaNGA

Polat ALEMDAR Dandik Adam

9. PRaNGA

Kurtlar Vadisi Pusu sana Facebook'tan mesaj gönderdi...

Arkadaslar Bune ya Dünden beri 20 tane den fazla Kurtlar Vadisi Pusu sana Facebook'tan mesaj gönderdi...‏ diyor.Sinir oldum sizede Geliyormu :angry:
  10. PRaNGA

Ses-Anlatım

Mrb arkadaslar... Herangi bir parcadan insan sesi ve fon müziği ayırmaya yarayan bir program varmı varsa tavsiye edebilirmisiniz? Ayrıca Konu açmışken Örnekteki gibi bi anlatım hazırlamak istiyorum önerdiginiz programlar yazabilirmisiniz?
  11. PRaNGA

ERD Commander Hakkında

ERD Commander 2005, CD'den grafik arayüz ile açılış yaparak sisteminizi kurtarmanızı sağlayan bir sistem programıdır. ERD Commander 2005 ile sistemi çökmüş bilgisayarınızı açabilir, ve size gereken bütün araçları kullanarak sisteminizi kurtarabilirsiniz. Program ağ ayarlarınızıda otomatik olarak...
  12. PRaNGA

Parmaklarınız güçlensin,iphone'nunuz şarj olsun

Parmaklarınız güçlensin,iphone'nunuz şarj olsun...
  13. PRaNGA

7 günde Einstein gibi olmanın yolları

7 günde Einstein gibi olmanın yolları Hangimiz bir gün yataktan kalkıp da daha akıllı olduğumuzu görmek istemeyiz ki? Bu dilek her ne kadar ütopik olarak görülse de bir bilim adamının yöntemi, 1 hafta gibi kısa bir sürede, zekayı yüzde 40 oranında artırmanın mümkün olduğunu ortaya koydu. Beynin...
  14. PRaNGA

Asus'dan sıra dışı anakart tasarımı; Marine Cool

Asus'dan sıra dışı anakart tasarımı; Marine Cool Post-prodüksiyon aşamasındaki Transformers 2: Revenge of the Fallen filmi için artık geç olsa da çekilmesi olası üçüncü bir Transformers filmi için yönetmen Micheal Bay robota dönüşen bir anakarta yer vermek isterse, öne çıkan adaylardan biri...
  15. PRaNGA

Milli Piyango

4 hafta önce 3 TL'e Bir bilet aldım 4 haftadır hep 12 TL tutuyor ve hep o parayla tekrar bilet alıyorum Bugün çekilen sonuclarda yine 12 TL çıktı.Sizce bu tesadüf olabilirmi? Biraz saçma bir soru oldu ama sizlerede 12 TL çıkıyormu diye merak ettim konu acma gereginde bulundum...
  16. PRaNGA

Aşk eskitir beni

AŞK ESKİTİR BENİ Aşk eskitir beni Hayallerim bekletir Her şey yaşanır Ama bazı şeyler küflenir Yaşam beni benden alır Yine bana verir Da ra ra ra Da da ra ra Karışır aklım Kendime döner dururum Ardımda kalanları Goğsümde yeniden doğururum Yaşam beni benden alır Kimlere verir Sen hiç bilmezsin...
  17. PRaNGA

Here you Cehennem Ali samiyen (İşte Size Cehennem)

http://www.youtube.com/watch?v=VT76sj-XOUg&feature=related 3000 Meşale ile Türkiye Rekoru (GS)
  18. PRaNGA

Tarihteki en ilginç 5 gol !!

http://www.youtube.com/watch?v=B0XMu5-bOSs