Arama sonuçlarınız

1. PRaNGA

Neden çalışmıyorsunuz !!

Halbuki ineğin tekine benziyor :)
  2. PRaNGA

Sataşma Kanıtları

Bende bu konudan yola cıkarak öyle dedim.Plus eklentisi olan messenger larda konusmalar html olark acılır ve degistirilebilir fkt bunu kendisi de kabul etti.Deiştirmeyecegimi şart koşarak eger degistirdn derse sen haklısın.
  3. PRaNGA

Sataşma Kanıtları

link yenilenmiştr
  4. PRaNGA

Sataşma Kanıtları

Kendisi teyit etmis????
  5. PRaNGA

Sataşma Kanıtları

Peter İle benim kendisinin imzaladıgını teyit ettigini gösteren konuşma Peter konusmada oldugu gibi müdahale etme Hepsi açık ve net. http://www.dosya.tc/BelgeTEY_DL_.rar.html Edit:Link Düzeltildi.
  6. PRaNGA

Verilen Yetkiler!!

Burdan isim vererek konuşucam hiç bosuna inkar etmesin.O Çocuk dedigimiz kişi kesinlkle Peter den baskası degildir. 1.Bir ürün tanıtımı yaptık kaynak yok diye mod oldugunda ilk kilidi bana vurdu düzeltip veya konuyu silmesi yerine kilit vurması kabul edilir bir durum degil. 2.Önceki...
  7. PRaNGA

Gördüklerinize inanamayacaksınız!!

aynen
  8. PRaNGA

OpenOffice.org 3,1 birçok yenilik getiriyor

silinmiştir.
  9. PRaNGA

Turktorrent.us Davetiye Dağıtımı

Hepinizde yeni üye olmuşsunuz kime yollim?
  10. PRaNGA

Verilen Yetkiler!!

Çocuk olmak var çocukluk yapmak var.Bir kücük çocugun büyügüne saygısızlık yapması affedilir bir durumdur haliyle çocuk .Fakat 20 küsür yaşındaki bir insanın saygısızlık yapıp ve bunu kendine mesele ediyorsa ve durumu kabullenmiyorsa bu çocukluktur ve affedilemez bir durumdur.Ve acil...
  11. PRaNGA

Verilen Yetkiler!!

Bence bu tür kurallar gayet önemli fakar 15 yaş üstü olupta ÇOCUK gibi davrananlarda var bunlara ne dicez peki?
  12. PRaNGA

Hp pvl ng302ea dv5-1260 c2d p8600 3gb320gb15.4vhp

Hiç birini bulamadım
  13. PRaNGA

Link deki Pc e Göre Xp e uyumlu Tüm sürücüler. Ayrıca Mantık yoksunu demen ile ne kastettigini anlamadım açıklarmısın?
  14. PRaNGA

Aramalarıma ragmen Bu Laptop un Xp'e uyumlu Tüm Sürücülerini bulamadım Resmi sitesinde de bulamadım yardımcı olursanız sevinirim . hPC TÜm Özellikleri ve Bileşenleri...
  15. PRaNGA

Verilen Yetkiler!!

Bilen Biliyor....
  16. PRaNGA

Verilen Yetkiler!!

Gercekten içimden gecenleri birbir cümleye dökmüşsün teşekkürler kesinlikle katılıyorum.
  17. PRaNGA

Dunya nin hicbir yerinde bukadar abartilmadi

Aynı sorun bende var arama yapamıyorum arama butonunun üstünde reklam var :D
  18. PRaNGA

Bilgisayarınızda Elektrik Var, Görüntü Yok Sorunu

Herşey olabilir sadece bunlar bi kac ve ilk yapılması gerekn bilgiler nasıl olsa elektronik sorun nerde kaynaklandıg tam olarak belli olmuyor.
  19. PRaNGA

Ücretsiz Radyo Keyfiniz

İndiremeyen arkadaslar icin Rapid Link.
  20. PRaNGA

Disk birleştirilemedi Sorunu

Fikrimizi beyan ettik senin onaylayıp onaylamıyıcagını degil düzeltmeni beklerdik. Burda bir sorunumu çözmeye calısıyoruz yoksa sorun içinde çözülmek için sorun mu yaratıyoruz lütfen.Herkesin bildigi kendine engin bilgin fln ayakları olmuyor.İyilik yapıcaksan üzerine s.cma
  21. PRaNGA

Hotmail için POP3 Desteği Geldi!

İstiyosa yapmasın.
  22. PRaNGA

Bilgisayarınızda Elektrik Var, Görüntü Yok Sorunu

Yeni bilgisayar topladığınız zaman oluşabilecek muhtemel arızalar ve hatalara bir göz atalım. Yeni bir bilgisayar topladınız; anakart üzerinde, herşeyi yerine takıldı: Harddisk, disket sürücü ve DVD-Romların kablolarını kontrol ettiniz ve büyük bir hevesle açılış düğmesine bastınız. Fakat...
  23. PRaNGA

Sizce bi ekran kartına bu kadar fiyat verilirmi 7.392.02 TL :)

Paran varsa 3 +1 alıcaksın ki misafirlerin geldigi zaman üstünde uyumasın. Buda böyle birşey paran varsa alıcaksın ki teknoloji sana yetişsin sen teknolojiye degil.
  24. PRaNGA

Dellin Dokunmatik PCsi Japonyada Görücüye Çıktı

Dokunmatik ekranlı Dell Studio One 19 PC, ilk kez Japonya’da piyasaya tanıtıldı. Bir kaç farklı renkte alınabilen dokunmatik PC, 750GB’lik sabit disk, dahili bir 1.3 megapiksellik kamera, dört çekirdekli bir Core 2 Quad işlemci ve NVIDIA GeForce 9400 grafik kartı ile birlikte...
  25. PRaNGA

Askerlik te gelir

Su gibi Git Su gibi gel
  26. PRaNGA

BlackBerry için Facebook 1.5: Az Sonra

Pc den girmiyorum Telefondan mı gircem :D
  27. PRaNGA

Özledim Sizi. Nerelerdesiniz???

Erdoğan takılıyoruz he :) Durmak Yok Yola devam ;) Malumatınız Son 3 ay içimiz dışımız Erdoğan oldu :D
  28. PRaNGA

İnce Saz - 6 / Kalbimdeki Deniz

Aşk Bitti Söz & Müzik: Cengiz Onural Solist: Dilek Türkan ;)
  29. PRaNGA

Disk birleştirilemedi Sorunu

Sıstem uzerınden defrag yaptıgın ıcın arka planda calısan yuklu programlarının bazıları işletım sıstemı kullandıgı ıcın o esnada o dosyaları bırlestırmez, en saglıklı cozum guvenlı modda yapmaktır, ama alternatıf programlar her zaman tavsıyem olur, auslogics gibi..
  30. PRaNGA

Süper Loto 12. DEVİR!

Bi amca vardı elinde kagıt yoldan gecenlere numara yazdırıyordu bi kagıda :D Belki ona çıkmıştır.
  31. PRaNGA

Ne İçindeyim Zamanın..

Paylaşım için saol da forum kurallarında belirtildigi üzre ard arda mesaj yazmak yerine editlesek daha makbul gecer :)
  32. PRaNGA

İstiklal Marşımız 88 yıl önce bugün kabul edildi

Alah razı olsun bu şair den diger ülkelerin marşlarına bakıyorum okul zili gibi yahu :S gerçi saygı duymak gerekir sonuçta o ülkenin milli değerlerini temsil ediyor.Bayrak Ve Marş
  33. PRaNGA

Ateist misiniz? Bırakın tanrıyı gitsin

Allah razı olsun elmacık.
  34. PRaNGA

Undercover Grafik Sorunu

Orjinal Oyun oynarken problem yok sadece oyunu kapatıp actıktan sonra yenıden grafık ayarlarının default halıne donusmesı, yanı 640x480 oluyor
  35. PRaNGA

Undercover Grafik Sorunu

Arkadaşlar Nfs Undercover kurdum grafık ayarlarını full olarak actım ve oynadım herhanghı kasma acısından bır sıkayetım yok gayet akıcı ve hızlı bır sekılde oynuyorum, benım sorunum oyunu kapatıp actıktan sonra yenıden grafık ayarlarının default halıne donusmesı, yanı 640*480 oluyor, nedendır...
  36. PRaNGA

Vista Görünüm (Tavsiye)

Buyur kardes bu siteden de istedigin vsita veya başka temayı indirebilirsin. Link...:clover:
  37. PRaNGA

Hareketli Resim Nasıl Yapılır?

Bu bölümü biraz incele Link..:clover:
  38. PRaNGA

Windows Xp Şifresini Hatırlamayanlara Çözüm Yolları

http://forum.shiftdelete.net/diger-yazilim-konulari/74292-erd-commander-hakkinda.html
  39. PRaNGA

Tabela yazıları

Efbiay internet ( fbı ) :d
  40. PRaNGA

Hayat Tekerleği

:)
  41. PRaNGA

Hayat Tekerleği

Güzel bir kurgu.
  42. PRaNGA

Hamburg - Galatasaray

60 milyon tek Yürek
  43. PRaNGA

Polat ALEMDAR Dandik Adam

Polat Alemdar dandik adam 12 Mart 2009 Perşembe 10:11 Bu sözler kavgada bile söylenmez. Kurtlar Vadisi ekibi de duyunca delirecek. Reha Muhtar'ın programında bakın neler denildi. CNN...
  44. PRaNGA

Polat ALEMDAR Dandik Adam

45. PRaNGA

Acronis True Image Home 2009 anlatım Kurulum + Backup + Restore (Resimli)

anlatımı sen mi hazırladın hazırlarken hangi programı kullandın :D bende bi cok bu tür programa var fakat hic biri kullanşlı degil :s
  46. PRaNGA

Bu nedir?

Deneme 1 2 3
  47. PRaNGA

FIFA 09 kasma sorunu

Arkadasım o sorun herkesde oluyor Ekran Kartının 3D ayarlarından oluyordu fakat internetten tam arastırma yaparsan bulabilirsin ben unuttum.
  48. PRaNGA

Bilgisayarım Çöktü!

Kardeş Download Linkini de ekledim ordan da indir daha sonra nero programından Disk Kalıbı veya Tasarı Bölümünden direk o rar dosyayı yazdır.
  49. PRaNGA

Bilgisayarım Çöktü!

Buyur Arkadasım Programı Bul İSo Dosyasını Cd e Yazdır. Cd i Boot et daha sonra sanırım problemin giderilir.Halledemezsen bile Dosyalarını yedekle format at. http://forum.shiftdelete.net/diger-yazilim-konulari/74292-erd-commander-hakkinda.html
  50. PRaNGA

Yanlış Numara

Düzeltme:Kola Dükülmesi sonucu klavye manyadı flood oldu ya :S
  51. PRaNGA

Yanlış Numara

:D Güzel
  52. PRaNGA

Bir Manchester edemedik!

İlk Gün Kesinlikle 52.001 kişi Stadda olcak inş. :D
  53. PRaNGA

Hamburg-GS maçını şifresiz izleyebilirsiniz!

O Sitelerde çok donuyor ya ayrıca illegal oldugu için donmayan bi site varsa özelden ulaşabilir :D Ayrıca Gs Macı için şart yoksa kesinlikle girmem.
  54. PRaNGA

Bayraklanma Harekatı !... (Galatasaray-Hamburg)

Daha çok gelirrrrrrrr:D I Love you Cim bom.
  55. PRaNGA

SDN Forum Firefox Uyumsuzluğu

Aynen bende bi konu açıcaktım bu konuda acaba düzeltilicekmi?Şuan bende halen böyle.
  56. PRaNGA

Benimle Çıkar mısın??

Sevmek Bir Ömür Sürer Sevişmek Bir Dakika...
  57. PRaNGA

Korsan müzik indirenlere kötü haber

Türkiyede olsa ohooo müzik sektörü çöker sanatçılar yolunmuş tavuk gibi ortada kalır.:D
  58. PRaNGA

Kuranı elimizden aldılarmı

Son Zamanlarda Sakıncalı başlıklar görüyorum SDN'de Başlıkları koyarken dikkatli olsak.
  59. PRaNGA

1 Mbit' ilginçlik....

Speedtest sonucu
  60. PRaNGA

CoMedya - Nihat Doğan

Bu da benden :D http://www.youtube.com/watch?v=33LnjMk6zwk&eurl=http://forum.shiftdelete.net/komik-video/74888-comedya-nihat-dogan.html
  61. PRaNGA

Kanal d minimüsündeki chp bayrağı...

Hala kendinizi avutun hepsi komplo ezber konuşmadan önce araştırma yapsanız cok daha güzel şeyler yaşanır redyellow arkadaşımızın belirtigi gibi Kılıçdaroğlunun aday olduğu gün de mehmet ali brand büyük bir heyecanla SAYIN KILIÇDAROĞLU HAYIRLI OLSUN, İNŞAALLAH KAZANACAĞIZ demişti. buna ne diceksin?
  62. PRaNGA

Vistayi onarma

Öncelikle Evet sanırım her 2 sine de uygun bubir onarma aracıdır.Sistem senin hdd dısında calıstıgı için fark etmiyordur.ve Ard arda mesaj yazmak http://forum.shiftdelete.net/sdn-duyurulari/43630-forum-kurallari.html dışıdır...
  63. PRaNGA

ERD Commander Hakkında

sen kur olur büyük ihtimalle.Unutma kalıbını yazdır.
  64. PRaNGA

Vistayi onarma

İyi geceler bu xp mi vista için mi bilmiyorum ama bi karıştır derim bu konuyu. İşine yararsa Googleden İso kalıbını bul cd rooma yazdır. daha sonra boot ettikten sonra cd üzerinden açılıcak bilgisayar orda onarım yapabilirsin...
  65. PRaNGA

Kadınlara kamera şakası =)

Kına nerde Kınayalım şunları :D:D
  66. PRaNGA

Sitedeki kısa süreli kesintiler

Yenileme derken önceden siteye baglanamama gibi sorunları ortadan kaldırmaya yönelik çalışmalarmı Kolay gelsin.
  67. PRaNGA

Conficker virüsünün yeni versiyonu daha tehlikeli

Deep Freze varken birşey olmaz Reset at gitsin kac kere söylüyorum Kur sadece C e deep freezeyi. aaa
  68. PRaNGA

Tırnak

Bende yeni bir anket acıcam zorlandıgınız anda wc e gidermisiniz diye.Böylesi bir forum sitesinde cok sacma anketler acılıor.Teknoloji sitesimi ! Ayşe teyze sitesimi pek anlaşılmıyor lütfen biraz özen gösterelim.
  69. PRaNGA

Video format değiştirme yardım.

Buyur Dostum Kullanımı çok kolay. kur yapamazsan pm veya özel mesaj at.
  70. PRaNGA

Borak - Klibimde Oynar Mısın - Yavuz Seçkin

Mustafa Topaloglunun sesine benziyor :D
  71. PRaNGA

NOD32 internet sacurity 4.0.226.0 pcyi kasıyor

Buyur arkadaşım Forumu biraz karıştır bulursun http://forum.shiftdelete.net/yazilim-haberleri/72779-nod32-4-rc-son-betasi.html
  72. PRaNGA

Deniz Feneri Derneği'nden CHP ve Baykal'a milyonluk tazminat davası

İnşallah Köküne Kadar Alırlar Baykaldan...
  73. PRaNGA

Windows XP'deki gizli müzik !

Beethoven 9 Nolu Senfonisi (Scherzo) Ve New Stories (Highway Blues) unutmalayım arkadaslar :D Belgeler\Müziğim\Örnek Müzik bulabilirsiniz bunlarda güzel :D
  74. PRaNGA

Hop! Kamera gidiyor İsmail =)

:D manyakkkkk
  75. PRaNGA

Geceler

Video'daki siz misiniz? nickinizde Çocuk Yazıyorda :D
  76. PRaNGA

Ayda Olsanız ve Bu Görüntüyü Görseniz Ne Yapardınız

Dikkatin için sagol. Ayrıca Ay veya Dünya her 2 sinde de gecerli.
  77. PRaNGA

Yaw Hacı bu forumda hep üyecik olarakmi kalacaz yauu :)

Anlamadım:wacko:
  78. PRaNGA

Aşırı Derecede Komik

:D:D:icon_:
  79. PRaNGA

SP3 Lütfen yardım

Silme bence kullanmasını ögren çok yararlı program C e kur D e kurma yüklemek istedigin Film müzik vs. D e kaydedersin C de Windows Sistemine Zarar gelmesin Heleki Program Manyagı isen kesinlikle tavsiye ederim her program saglam olmuyor reset atarsın sorunun düzelir.Daha sonra Program...
  80. PRaNGA

Düşlerimizin katili ayrılık

Yanlızlık Ömrüm Boyunca Tanımadığım Bir Yabancıydı Onunla Şimdilerde Beraber Yürüyoruz Her Yeni Güne 2 Yanlız Şarkılar Yazıyoruz Çok Yanlız...:'(
  81. PRaNGA

Tanışmak

Hoş gelmişsin.
  82. PRaNGA

Ayda Olsanız ve Bu Görüntüyü Görseniz Ne Yapardınız

Neden Amerika bayragı alla alla Dünya da ve Ay'da Son Bir insan Sag kalacak ise o da Muhakkakki Bir Türk olacaktır !
  83. PRaNGA

Acil yardım Format atamıyorum

Kasayı açtıysan sanırım Parca Problemi olma ihtimali yüksek ram hatta gerekirse ekran kartını çıkar tekrar tak.Daha problem devam ederse BİOS ayarlarından hdd görüp görmedigini kontrol et.Yine Devam ederse Başka kurulum CD si İle Dene.
  84. PRaNGA

2009 Yılı Mevlid Kandili Tebrik Mesajları

مرة أخرى
  85. PRaNGA

Sagopa Kajmer 2008 Albümü Bütün Şarkı Sözleri

Sagopa Kajmer - Hoşçakal Bugün (24`lük Yorgun) En Çok Sevdigim Parca.
  86. PRaNGA

Tavuk Yetiştirme Çiftliği ! Aşırı komik bişey xD

İçimi mi okudun bea :)
  87. PRaNGA

Google Chrome 2 Güncellendi

Kullanmıyorum .Kullananada Mani Olmam.
  88. PRaNGA

Böyle komik yazılar bulamassınız.

Ee sonra bizimkiler bu işe neder? Tabiki Ufo Gören Masum Köylü Koçum Benim :D
  89. PRaNGA

Süperrr

Güzel
  90. PRaNGA

Fare Deliği

Yaratıcı :D
  91. PRaNGA

CeBIT 2009: Asus'un Oyun PC'si

Türkiyede muhtemelen 4 5 bin olcak Buna verecegim para ile 40 mevlüt okutur, 1 aylık 20 ögrencinin masrafını karşılarım vesaire. yazık bence.
  92. PRaNGA

İş başvurusu

:D iyi fikir bi dahakine bizde aynısını yaparız:D
  93. PRaNGA

Bu siteye erişim egellenmiştir

:icon_::icon_:
  94. PRaNGA

Ağlama kıyamam!

Hanzo'nun Emziği Galiba :D
  95. PRaNGA

Googleden Arama Yasağı

Arada sırada oluyor öyle düzelir.
  96. PRaNGA

Firefox 3.0.7 de Sık Kullanılanlara Ekleyemiyorum

Yukarrıda adres çubugunda Yıldız işareti var. Eklicegin sayfaya gir Yıldıza bas.
  97. PRaNGA

JetAudio 7.1.9 Basic. . .

Aimp2 kullanmadınız heralde sistemi kasmaması ile ünlüdür ve görsel skins leri ile ;) Ayrıca senin yazdıgın ingilizce yazının türkçe karşılığı etAudio multimedya yazılımı tek bir kompakt kabin oluşan entegre edilmiştir. Sadece bu çeşitli müzik ve video dosyalarını çalmak, aynı zamanda CD...
  98. PRaNGA

En iyi 5 bilgisayar markası hangisi ...:)

Magazadan aldıklarınız Pc ler sanki hepsi orjinal parcalar :D Tabiki Toplama PC
  99. PRaNGA

Yeni model.

Ucu bi yere takılsa görecek ebesinin fotografını.
  100. PRaNGA

Formula 1 soğutma

Anlamadıgım zaten ekran kartı pc nin icinde olcak neden böyle görsel yapıyorlar ki yani herkesin kasası şeffaf degil ki o bakımdan fazla para almak icin midir bilemem.
  101. PRaNGA

Firefox'un şaşırtan güvenlik açıkları...

Temaları begenmedim açıkcası bendeki temayı görseniz :P
  102. PRaNGA

Emekli Olan Oyuncular (Yardım)

Oyuncu derken milli takım hariçmi yoksa sinema oyuncu su tiyatro oyuncusumu anlamadım senin dedigin sarı çizmeli mehmet ağa.
  103. PRaNGA

Formula 1 soğutma

Tekerlekleri nerde :S :D
  104. PRaNGA

Konum Kullanılamıyor

Flash Bellek problemliyse bence hiç takma usb girişlerini yakarsın aynısı bende oldu.Tak çıkar tak çıkar sonunda anakart üzerindeki bütün usb devreleri yandı arriyetten bir Usb Okuyucu taktım.
  105. PRaNGA

Nick değişiklik isteği

Bence nick degilde avatar değiştirsen daha iyi olur tavsiyem.Büyük degişiklik görürsün.
  106. PRaNGA

Firefox'un Yeni Sekmeleri

Evet.
  107. PRaNGA

"Dev göktaşı dünyayı teğet geçti"

Sende gülüyon :whistling:
  108. PRaNGA

2009 Yılı Mevlid Kandili Tebrik Mesajları

Müslümanlar için Hergün kandil. Kandiliniz Mübarek Olsun...:clover:
  109. PRaNGA

Fatih YEŞİLGÜL-Senle Açamam

şaka ya :D bu arada güzel söylüyor ama başlığı ilk okuyunca başka bişi anladım :D
  110. PRaNGA

Kurtlar Vadisi Pusu sana Facebook'tan mesaj gönderdi...

Yok ya :S Saten Facebook dondurmustum 1 hafta oldu acalı dünden beri o mesaj gelior.Geleni Siliorum keşke silmeseydim gösterrirdim.
  111. PRaNGA

Kurtlar Vadisi Pusu sana Facebook'tan mesaj gönderdi...

Arkadaslar Bune ya Dünden beri 20 tane den fazla Kurtlar Vadisi Pusu sana Facebook'tan mesaj gönderdi...‏ diyor.Sinir oldum sizede Geliyormu :angry:
  112. PRaNGA

Ölüme Beş Kala

PhotoShop tabiki arabanın yukarıda ne işi var ama o tekerlekli olanı bilemem.
  113. PRaNGA

Ses-Anlatım

Programı kurdum güzel birşeye benziyor fakat ingilizce biliyorum ama kapsamlı degil :(
  114. PRaNGA

Orta sahadan gol palermo-catania (mascara)

:icon_-1: Tecrübe isteyen Bir Gol o kadar ballı isen çıkda sen at o golü :)
  115. PRaNGA

Google'ı Tasarruflu Kullanın

:D 1 lira kıssak kârdır.
  116. PRaNGA

Dosya Uzantıları ve İşlevleri

Dök bakim Cevherlerini buraya PC MERAKLISI :)
  117. PRaNGA

DiyarbakırSpor a Atıldı evet.
  118. PRaNGA

Ses-Anlatım

Gold Flash gibi bişeydi programın adı öyle bir program var sanırm dilimin ucunda söyleyemiyorum :S
  119. PRaNGA

Böyle asist görülmedi!

Dogal bişey çocuk topu futbolcuya atıo fulbolcu da diger arkadasına arkadasıda gol atıo :S
  120. PRaNGA

Kurtlar Vadisi 50. Bölüm Yorumları

Mermi sıkıor plastik içindekini koruyabilirmi hy Allahım mermi ile insan ölüyor :S
  121. PRaNGA

Bülent korkmaz daha uzaktan atmıstı :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=P147CPWU9XA
  122. PRaNGA

PC hikayelerimiz :D

Sene 1996 İnternet cafe :S kac pc vardı. İşletim sistemleri neydi ram fln merak ettim dogrusu :S:S Windows 95 mi kuruluydu :wacko:
  123. PRaNGA

Kurtlar Vadisi 50. Bölüm Yorumları

Gitti USB Allah bilir kaç GB'dır :(
  124. PRaNGA

Böyle komik yazılar bulamassınız 3

Böyle Saçma Yazılar demek istedin heralde.
  125. PRaNGA

Levent Kırca Sarhoş - Gebereceksiniz Gülmekten

TuzlaYARAk yicekmiş :D
  126. PRaNGA

Firefox'tan Chrome'a Transfer mi Var?

artı bir
  127. PRaNGA

10 Bin Görüntülenme..

Video yu göremedin heralde :D
  128. PRaNGA

10 Bin Görüntülenme..

Parti Pari Partizani de var :D http://www.youtube.com/watch?v=gViaOYgV8yI Vievs 2.675.304
  129. PRaNGA

Ses-Anlatım

hepsi beleş :D neyse yaramadı ya :D bakalım birazdaha arastırcaz.
  130. PRaNGA

Fatih YEŞİLGÜL-Senle Açamam

köprüden atla :) canının sıkıntısı gider .
  131. PRaNGA

Ses-Anlatım

Mrb arkadaslar... Herangi bir parcadan insan sesi ve fon müziği ayırmaya yarayan bir program varmı varsa tavsiye edebilirmisiniz? Ayrıca Konu açmışken Örnekteki gibi bi anlatım hazırlamak istiyorum önerdiginiz programlar yazabilirmisiniz?
  132. PRaNGA

Tam İsabet!

artı bir
  133. PRaNGA

İtiraf Vakti Geldi XD

Neden herkes ayrı ayrı başlıkda itiraf mesajları yazıore bir başlık altında herkes yazsa nasıl olur?
  134. PRaNGA

Facebook Yine Tasarım Değiştiriyor

Facebook'tan memnun değilim ki tasarımından memnun olayım :)
  135. PRaNGA

Süper Loto'ya Dadandım... Yardım Edin!!!

1 2 3 4 5 ve 54
  136. PRaNGA

Herkese selamlar

Merhaba 34murat1907 hoşgelmişsin iyi paylaşımlar yapman dilegiyle. İyi forumlar.
  137. PRaNGA

Radara Böyle Girilir

Adamın kafası güzel heralde direk radara dogru gidiyor.
  138. PRaNGA

Windows Parolayı Değiştiremiyor ! (Hata)

regedit kayıtlarına girebiliyormusun?
  139. PRaNGA

Video Şiirler, Öyküler (Güncellenecek)

Hazır konu açılmışken bişey sormak isterim.Belki konu dısı olabilir fakat ben yinede sorayım.Herangi bir parcadan sesi ile fon müzigi ayırmaya yarayan program varmı varsa link verirmisiniz upload icin? lavinya not : ilgili bölümde sorabilirsin.
  140. PRaNGA

Aşk ölmüş / Trajikomik

Hehehe cok dogru.
  141. PRaNGA

CCleaner Kullanımı

Analiz yaptıktan sonra tümü secili olması gerekir daha sonra istersen kayıt girdileri defterini kaydet bi sorun olduktan sonra tekrar kaydettigin kayıt girdi defrerini yükleyebilirsin.Sonra No problem :)
  142. PRaNGA

ERD Commander Hakkında

:D Soruyu anlamadın heralde 2 disk de Deep Freze var fakat erd commander ile sistemimizi açtık.Diger programların devre dısı kalması lazım degilmi?
  143. PRaNGA

Mizah 3. . .

Aydın DoĞan mı Erdoğan mı?
  144. PRaNGA

ERD Commander Hakkında

Sormak istedigim bir soru da Eger Pc de Deep Freeze varsa mesela veri kurtarmak istiyoruz. bütün verilerimizi D e attıgımız zaman formattan sonra attıgımız dosyanın D 'de olması mümkünmü?
  145. PRaNGA

Bugun eve jandarmalar geldi....

Hayatımın %90 askerlikde gecirmek isterim.Şuan bizim buralarda olmamızda büyük katkısı olan eskilerden nice küçük veya büyük asker vardır.Neden bizde onlar gibi olmayalım?
  146. PRaNGA

Kurtarma ve Bakım CD'si

Bunların Yaptıgının hepsini Erd Commander Yapıyor internette biraz arastırrsanız Tek kalıp halinde iso dosyasını yazdırıp kullanabilirsiniz.:clover:
  147. PRaNGA

Bugun eve jandarmalar geldi....

Hayırlı Teskereler :D Şimdi den Askerlik Ciddi bi kurumdur.Bahane dinlemez götürrler vallaha.
  148. PRaNGA

CeBIT 2009: NVIDIA Tegra Elimizde

100 $
  149. PRaNGA

ClickIVO - Ücretsiz Sözlük ve Metin Çeviri

Google Translate de güzel ama bu programın sag tık özelligini sevdim :) +İnmiyor Alternatif link verirmisin.
  150. PRaNGA

CeBIT Güzelleri

En Güzeli bu :D
  151. PRaNGA

Mozilla Firefox 3.0.7 çıktı

Üzümünü yiyin bagını sormayın. 2 dk da güncelliyor ne olcak. :D
  152. PRaNGA

ADSL de %10 indirim

Hükümet dedigin böyle olcak işte vergi si az verecegi cok olcak :P
  153. PRaNGA

ERD Commander Hakkında

Bu gibi programın daha cok özelligi var sanırım bu kadar la sınırlı degil.
  154. PRaNGA

ERD Commander Hakkında

Genelde Sitelerde sadece şifre unutuldugunu sık anlatırlar Acil Destek Resimli anlatım yapman mümkünmü diger özellikleri için :)
  155. PRaNGA

ERD Commander Hakkında

ERD Commander 2005, CD'den grafik arayüz ile açılış yaparak sisteminizi kurtarmanızı sağlayan bir sistem programıdır. ERD Commander 2005 ile sistemi çökmüş bilgisayarınızı açabilir, ve size gereken bütün araçları kullanarak sisteminizi kurtarabilirsiniz. Program ağ ayarlarınızıda otomatik olarak...
  156. PRaNGA

Gezilesi 10 İnternet Sitesi

Klavye becerinizi ölçün ve Sıralamaya girin http://hi-games.net/typing-test/ Kendi orjinal resminize efekteler eklemek için ise ; http://www.photofun.od.ua/ Not:Bunları paylaşmışdım bu başlık altında da yayımlamak istedim.
  157. PRaNGA

TV izleme programları

Hangi dine mensup olacagına karısamazsın bu ülkede ve bu formda din inanç özgürlüğü vardır.Sadece uygunsuz paylaşım isteginde bulunmasını kınıyorum.
  158. PRaNGA

Benim ... Benim.. Benim...

Böhhyt hangi traş bıçağı kullanıyorsun :P
  159. PRaNGA

İşte bittiğimiz resmidir yani!!!

C e deepfreze kurmustum reset attım düzelmedi ag dan birisi usb takmıs çıkarmasını istedim 2 pc e de reset attık düzeldi.:)
  160. PRaNGA

En Çılgın Web Siteleri

:=)
  161. PRaNGA

Çevrimiçi Video Yakalayın

Cümlelerini iyi seç.Kimsenin bu sitede çıkarı yok. Fazla bilgi göz çıkarmaz. Ayrıca çıkarı olan biri varsa o da sensin ki böyle polemikleri ortaya atıyorsun.
  162. PRaNGA

Saç dökülmesi , sivilce ...

Şahsen Ben 18 yaşındayım Hİç bir Problemim yok.Zamanında bende de çok vardı. hiç bir ilaç neyim kullanmadım. Dua edersen olur fakat sende sıkıntı oldugu için degil.Herkes için dua okuyacaksın ki sende hayırlı olanlardan ol.Ama sen kendinden vazgeçmişssin.Doktora degil Prof. doktora görünsen...
  163. PRaNGA

Yavru Kedi 20 km Yol

Off hiç sorma benim 1 kedim vardı 5 yavru dogurdu daha sonra Annesinden Ayrıldılar bir gün geldigimde kapı acık yavruları yokdu sadece 1 tane yavru kalmıstı çıktım çok aradım.İnan çöplere bile baktım ama yokk çocuklara soruyorum yavru kedi gördünüzmü diye.Bulamadık En sonunda Anneside...
  164. PRaNGA

Bülent Ersoy'un Önünü Kestiler =)

Arkadan Destek :D:D aman Allah korusun
  165. PRaNGA

Abdurrahim Albayrak Sabrinin Golüne tepkisi video

Gerçek bir Galatasaray lı ;)
  166. PRaNGA

Sigara Anketi

Sigara içmem zararlı Esrar İçerim :P[şaka]
  167. PRaNGA

Kaz Tüyü

Birinin elinde de Bazuka Var :D
  168. PRaNGA

Pinpon Seyircileri

:D Iyy yerüm ben sizü
  169. PRaNGA

Fotoğraf Tutkudur :)

Önemli olan ne çektiğindir. :D
  170. PRaNGA

Saç dökülmesi , sivilce ...

En iyi ilaç zaman. Zamanla hepsi gider ve arkana baktıgında bu kadar dert ettine çok gülüceksin :)
  171. PRaNGA

Foruma Flash dosya eklemek

Flash derken başkanım.
  172. PRaNGA

Bu Gün Nasılsınız..

İyi allaha şükür siz nasılsınız.
  173. PRaNGA

Bugüne kadar toplam kaç mail görderdiniz?

Vallah saymadım keşke saysaydım
  174. PRaNGA

Gelecekte Windows Nasıl Olacak?

Ne 10 yılı ne 50 yılı teknolojik gelişimleri takip etmiyorsunuz galiba sürekli ne olucaksa 4 yılı icinde de olabilir.:S
  175. PRaNGA

Sagopa Kajmer @ Beyaz Show

O gün Ceza nın Yüzünü Görmek isterdim :D
  176. PRaNGA

Kılıçdaroğlu fena yakalandı evide sahte seçmenliğide

Yalancının Mumu Yandı 29 Martta Sönücek.
  177. PRaNGA

Gelecekte Windows Nasıl Olacak?

2014
  178. PRaNGA

Arkadaşlar super dinleyin....

Fon müzigi bozuyor. gülüyormu ağlamaklımı belli degil 10 üzerinden 2
  179. PRaNGA

Rapidshare Yardım Ediiin!!!!

Aynı sorun bende de var Cafe ci oldıugm icin sabit ip müsterieler indirio sonra ben bisi indiremiyorum sürekli olcak varsa bi program :D
  180. PRaNGA

Asus'dan yılın ürünü...

Bu bill gates i n pantolunu heralde.
  181. PRaNGA

Milli Piyango

Ve şansımın bittigi andır :D En son cıkan ikramiye ile aldıgım biletleri tutmadı :D
  182. PRaNGA

Gemi :)

Anladın sen onu çaktırmıyorsun :D
  183. PRaNGA

Msn kayıtları mahkemede delil olur mu?

Kesinlikle olmaz çünkü FireFox eklentisi olan Page Hacker ile harfi harfine değiştirebiliyorsun. yani photo shop kalıntıları bırakmıor orjinalinden farklı olmuor.
  184. PRaNGA

Herkese selam olsun

Hoş geldin
  185. PRaNGA

Adsl kota

4 gb
  186. PRaNGA

Vbulletin Version 3.8.0 - Üye Olmayanlar Linkleri Göremesin - Yardım

Sen yap yap firefox eklentisi ile her türlü girerim ben senin sitene :D
  187. PRaNGA

Levent Kırca İSKİ

Eskisi gibi olacagını pek sanmıyorum :)
  188. PRaNGA

Marine Cool: Geleceğin anakartı ile tanışın

:D)
  189. PRaNGA

Marine Cool: Geleceğin anakartı ile tanışın

http://forum.shiftdelete.net/donanim-haberleri/73548-asusdan-sira-disi-anakart-tasarimi;-marine-cool.html :)
  190. PRaNGA

Parmaklarınız güçlensin,iphone'nunuz şarj olsun

Parmaklarınız güçlensin,iphone'nunuz şarj olsun...
  191. PRaNGA

Yazılar kötü çözünürlükte

Bazende Masaüstü simgelerinin arkasında renkli oluyor. ClearType yi secinde düzeliyor bazılarında düzelmiyoru tam olarak nasıl yapılıor bilgisi olan!
  192. PRaNGA

Dosyaları Süper Sıkıştırma

Yalan Dünyada Winrardan Başkası Yalan...
  193. PRaNGA

İşte bittiğimiz resmidir yani!!!

Offf banada Bulasstıııı nerden gelior bu virüs ya :S
  194. PRaNGA

Temel'in Kedisi :D

:D:D Benimde bi ara kedim vardı nereye bıraksam evi buluo en sonunda bi taksi tuttum uzak bi yere bıraktım o gün bugündür görmüyorum.
  195. PRaNGA

İnanamayrum

bu temelinde yapmadıgı iş kalmamıs abicim ya
  196. PRaNGA

7 günde Einstein gibi olmanın yolları

7 günde Einstein gibi olmanın yolları Hangimiz bir gün yataktan kalkıp da daha akıllı olduğumuzu görmek istemeyiz ki? Bu dilek her ne kadar ütopik olarak görülse de bir bilim adamının yöntemi, 1 hafta gibi kısa bir sürede, zekayı yüzde 40 oranında artırmanın mümkün olduğunu ortaya koydu. Beynin...
  197. PRaNGA

Windows'u bırak, Nova'ya bak...

Microsoftun sitesi 10 dk kapansa çırpınıyosunuz battıktan sonra ne yapacaksınız merak ediyorum.
  198. PRaNGA

Turkcell Nerede Olduğunuzu Cevaplıyor

Bilmedigim yerlere girmem.Gerenk yok
  199. PRaNGA

Aslan Zafer Sarhoşu

Bekle bizi kadıköy geliyoruz ;)
  200. PRaNGA

Süper loto büyük ikramiyesi...

Bana Çıksa O parayı yerdim.
  201. PRaNGA

Ekrn.exe Sorunu

Senin şu anki sorun bende de var ve sürümüm 2.7 :turned:
  202. PRaNGA

Serseri =)

Bu senin bildigin serserilerden degil tamammııııı :D
  203. PRaNGA

Doktor'a veriyor :D

Ben tamamlıyayım. [ ula tursun iyi ya işte köyümüze doktor gerek kalmaz artık :whistling:]
  204. PRaNGA

Ekrn.exe Sorunu

Nod 32 2.7 versiyonlarında da gecerlimi?
  205. PRaNGA

Serseri =)

O serseri :) 0
  206. PRaNGA

AOpen'dan Ödüllü Anket

AOPEN Ödün vermeden zirvede bence Bu ankete katılmak icin ödül vermenize gerek yok.Zaten kalitesi ve şık tasarımı yeter;)
  207. PRaNGA

Reseller alana iphone yada nokia n95 hediye ediyorlarmış

350 Tl verim istemiyorum hosting fln telefonu versinler yeterli.
  208. PRaNGA

Galatasaray - Bordeaux

Bu UEFA Kupası :P
  209. PRaNGA

Ekrn.exe Sorunu

Merak ettigim bir soru vardı. Normal bir pc de en az ve en fazla işlemlerde kac program olması gerekir? + benimde seninkinden farkı yok K-C firefox 83k Nod32 32 k
  210. PRaNGA

Bu Gün Nasılsınız..

Allah sabır versin.
  211. PRaNGA

Bak Şunun Yaptığına :)

bu köpek mi domuzmu :D
  212. PRaNGA

En ilginç trafik kazaları

Bu kaza yapanlar akıllıysa bende EINSTEİN nım
  213. PRaNGA

Gs-bordeaux geniş maç özeti

Arkadaslar avatarlarınızı karıstırıorum hepsi gs :D
  214. PRaNGA

Türk Olmak

Ağlamak istiyorum...
  215. PRaNGA

Talihsizliğin bu kadarı :D

Neyse Ölmedi :D
  216. PRaNGA

Gölgesini ilk defa gören çocuk

Ne olursa bu yabancılarda oluyo ya :)
  217. PRaNGA

MP3 çalmıyor...

0.00 gözüken mp3ler winamp a attıgınız zaman dosyadan yürütücek hedefi bulamıyor.Ayrıca bi ihtimal olabilir Track cd'sinden direkt olarak kopyaladıysanız diski çıkartıgınız zaman o parca çalmaz. http://shiftdelete.net/muzik-cd-lerini-mp3-yapin-5052.html bu video yu izlerseniz ne demek...
  218. PRaNGA

Sizinle Tanışabilir miyiz?

Tanıstıgımıza -ma memnun oldum :)
  219. PRaNGA

Gs-bordeaux geniş maç özeti

Eh be sabri bu saate kadar beklenirmi :)
  220. PRaNGA

Test sürüşü böyle oluyormuş

Ben buna bakıp araç kullanırsam ertesi gün beni ilk bulacagınız yer hastane olacaktır :)
  221. PRaNGA

Galatasaray - Bordeaux

Kardes bu senin avatardaki kim ya gece gece rüyama girior :)
  222. PRaNGA

Eskilerden spor gazete manşetleri

Fazla eski sayılmaz ama :D
  223. PRaNGA

Galatasaray - Bordeaux

En son pankartakinde ceyhun ve mehmeti anladık da beta ne oluyor anlamadım :D
  224. PRaNGA

Galatasaray - Bordeaux

http://forum.shiftdelete.net/sdn-duyurulari/43630-forum-kurallari.html oku dicem de üst üste mesaj yazmaktan. Sevincden ne yaptıgını bilmiyosun ondandır :) Parantez içinde Docent Olmussun ögrenememişsin.parantezi kapat
  225. PRaNGA

Galatasaray - Bordeaux

Konuyu Toplam 36 Kişi Okuyor. (13 Kayıtlı Üye ve 23 Misafir) // 1044 kez okundu PRaNGA, Rapchy, onursevim, hta1905, güvercin, altius, AliA, K46, bLaCkSouL, malatya, zoki, PRoMeTuS, subversa Bu akşam herkes GaLatasaraylı Galiba :)
  226. PRaNGA

Bu çocugun amacı ne?

Ellerini yıkamamıs galiba ondan pantolonuna ellemek istemior ıyyyy
  227. PRaNGA

Galatasaray - Bordeaux

http://www.youtube.com/watch?v=gViaOYgV8yI :D:D::D:D:D:D::D:D:D:D:DTey Tey Ahey Ahey TuLİLİLİ inş. Kadıköydeyiz finalde
  228. PRaNGA

Asus'dan sıra dışı anakart tasarımı; Marine Cool

LGA775 formundaki Intel işlemciler için hazırlandığı kuvvetle muhtemel görünen anakart, dizüstü bilgisayarlar için hazırlanan SO-DIMM formundaki bellekleri kullanıyor.
  229. PRaNGA

Asus'dan sıra dışı anakart tasarımı; Marine Cool

Asus'dan sıra dışı anakart tasarımı; Marine Cool Post-prodüksiyon aşamasındaki Transformers 2: Revenge of the Fallen filmi için artık geç olsa da çekilmesi olası üçüncü bir Transformers filmi için yönetmen Micheal Bay robota dönüşen bir anakarta yer vermek isterse, öne çıkan adaylardan biri...
  230. PRaNGA

Futbolcu 50 Cente satıldı!

Gelsin 10 dolar verim bea sabah akşam bizim tarlayı biçsin :)
  231. PRaNGA

Proje Ödevi

Telif hakkında sorun olmaz fakat hoca o ödevi senin ögrenmen için vermiş birşey ögrenmedikden sonra o ödev birşey ifade etmez.İleride meslek sahibi olunca başkasından bakacagın işi neden başkası senden bakmasın?:clover:
  232. PRaNGA

Torpil

:) -
  233. PRaNGA

Tarayıcınızda Ücretsiz Guitar Hero Keyfi

Güzel fikir :)
  234. PRaNGA

İyi Geceler SDN...

235. PRaNGA

Parolalarınızı Kimse Çözemesin

Titizlik derken program yapacak kadar tarama veya baska bir kelime kullanmadım fakat moderetörlerinde programları paylasmadan önce kendileri kullanmıs zararı olmadıgını düşünmüş ondan sonra paylaşmıştır diye düşünüyorum.Bir paylaşıma kendi düşünceleri dışında milleti o paylaşımdan sogutacak...
  236. PRaNGA

Renklere Mi Aşıklar Paraya Mı?

Rahmetli Kemal Abi diyorum baska bisi demiyorum :)http://www.youtube.com/watch?v=imJw7mU2LBs
  237. PRaNGA

5 gb ram olucak...!

Xp Kullanıyorsan 4 bile kullanamazsın. Skodlara takarsın fakat pc de hala 3 gb performansını alırsın yani boşa takmış olursun.
  238. PRaNGA

Parolalarınızı Kimse Çözemesin

Zararlı olsaydı moderetörler koymazdı zanımca bu tür programlar titizlikle taranıp denendikden sonra paylaşıma veriliyor.
  239. PRaNGA

[Anket] En iyi bilgisayar dergisi hangisi? (Mart 2008)

Reklam gibi olmasın ama burda Sanalkurs.net dergisini göremedim.
  240. PRaNGA

Proje Ödevi

Bence 8 9 fan işinden vazgec en ufak hatanla pc yi veya anakartı direkt olarak yakarsın.
  241. PRaNGA

Reseten sonra herşeyi eski haline getiren proğram?

Deep Freeze de de o secenek var. kurulum yaparken hangi diske kurmak istedigini belirtiyor.
  242. PRaNGA

Skib Bıraktı(Olay manşet)

:D Bilinçli olarak yapmıslardır ama yapanada burdan tsekkür ediyorum cok yaratıcı olmus.
  243. PRaNGA

Proje Ödevi

USB Fan hazırlamak fazla masraflı degil video yu izlerseniz görürsünüz:)
  244. PRaNGA

Resimleri renklendirmek?

Buyur arkadasım gayet yararlı bir program http://forum.shiftdelete.net/sdn-haberleri-makaleleri-yeni/66369-picasa-3u-yuklediniz-mi.html konuyu incelersen istedigin özellikleri bulabilirsin.
  245. PRaNGA

Proje Ödevi

Biraz Zor gibi gözüküyor ama bence denemelisin :) İşte Link Buyur
  246. PRaNGA

MSN Kullanıcılarına Önemli Hatırlatma!

Gercekten Msn 2009 bir çok yenilikleri var ve kullanımı gayet kolay arada sırada zorunlu güncelleme yapmak zorundasın ama Gül'ü seven dikenine katlanır.
  247. PRaNGA

İnt. Cafe de Diğer Kullanıcılara Downloadı nasıl sınırlarım?

Yeni Aklıma geldi cafeciler için Tiev ve TTnet ten onaylı NetPatron adlı Filtre programında ağınızdaki istediginiz pc nin download nı kısıtlayabilirsiniz. http://img27.imageshack.us/my.php?image=adszipr.jpg + düzeltmek isterim ben bu özelliği kullanmıyorum kullanmak isteyen arkadaslar vardır...
  248. PRaNGA

İyi Geceler SDN...

günaydın
  249. PRaNGA

Web tarayıcısı: Çökme testine sokmak!

Son Zamanlarda FireFox sürekli çöküyordu fakat 2 gündür problem yok :)+bu teste güvenmemek lazım bi sorun vardı fakat bi tebrikler bir zayıflık bulunamadı dedi :)
  250. PRaNGA

Hadi Tanışalım! (Fotoğraflı)

Renkler biraz göz bozucu sarı kırmızı olsa göze daha bi güzel gelir Gerci UEFA Kupası Finalinde Orası Sarı kırmızı olcak ama :P :)
  251. PRaNGA

Windows' un tarihçesi

Nerden Nereye....
  252. PRaNGA

Banyoda tuvalette neler oluyor

Oldu olacak Davul Çalsaydın :D
  253. PRaNGA

Kaplan görünümlü Tavşan

Kesin Galatasaraylı :P
  254. PRaNGA

Dünya'nın En BüyükLeri !

;))
  255. PRaNGA

Kaliteli kaşar

Az Kaşardan Tost ,Çok Kaşardan Dost Olmaz ;)
  256. PRaNGA

Hem Dokunmatik, Hem Ekonomik(!)

Fiyat neydi Uygunsa hemen alırız :P
  257. PRaNGA

İnt. Cafe de Diğer Kullanıcılara Downloadı nasıl sınırlarım?

Para kazanmak istiyorsan Para Harcıcaksın Bende bi cafeci olarak bu gibi durumlarda hiç sıkıntılı degilim ßende Akınsoft Kullanıyorum.
  258. PRaNGA

Sonyden 8 yeni Yeni Cyber-shot modeli.

Değişik sitelerden alıntı yapsaydın sürekli kaynak gösterirdin. Fakat 1 siteden alıntı yaptıgı icin sürekli kaynak göstermişsin buda reklamdan başka birşey degil.
  259. PRaNGA

Ücretsiz CD ve DVD Yazmanın Yolu

Nero
  260. PRaNGA

Acer Aspire 5510 açılmıyor

Laptop larda sp3 çok agır calısır sistem özelliklerine göre tabiki. umut arkadasın dedigi gibi Başlangıcda Bios dan bot edip servis pack2 cd sini takıp tekrar Xp kurman sorununu düzelticektir.
  261. PRaNGA

DTP Siteleri Hacklendi

Allah Razı olsun :) Ama Önemli olan Soyut degil Somut eylemler bekleriz herkezden.
  262. PRaNGA

Flaş! Cimbom'un yeni hocası

Kim demişse sallamış sabah da Hagi Getirilicek deniliyordu ne oldu :S
  263. PRaNGA

Canon'dan Siyah-Beyaz 6 Yeni Yazıcı

Samsung ML-1610 Yazıcı çok eski olmasına ragmen hala ilk aldıgım gibi çalışıyor.(siyah beyaz)
  264. PRaNGA

Sağ Tuş Harikaları

:D hehe
  265. PRaNGA

Yüklü ses çıkış aygıtı yok! [ÇÖZÜLDÜ]

Gecenlerde başıma musallat olan bir virüs vardı. Pc açtıktan 5 6 dk sonra Ses Driver'ini Ağ baglantılarıma erişmemi kesiyordu.Bazende ekran beyazlaşıp klasik xp tema'sına dönüşüyordu.Acaba sende de öyle ise Format atmakla geçmiyor söyliyeyim Paralel Ağ bağlantın varsa o pc lere de format...
  266. PRaNGA

CHP'ye ait güncel karikatürler

Chp=Deniz Baykal..... Türkiye =Akp ;)
  267. PRaNGA

Efsane Geri Döndü: Street Fighter IV

Adukettttttttttttttt )))))))))))))))
  268. PRaNGA

Galatasaray 2-5 Kocaelispor

Başarılar Gelir Geçer Galatasarayım sana Bir Ömür Yetmezzz
  269. PRaNGA

Milli Piyango

Arkadaslar sadece 2 gün üst üste rüya görünce gidip aldım 1 kere ve 3 TL e aldım sürekli 12 tel cıktıgını söyledim bn sürekli olarak almıyorum ki :D dün tutan ikramiye yerine 2 bilet daha aldım bakalım 28 subatta ne cıkıcak :D
  270. PRaNGA

Windowsu Kapatirken Sizin İçin Söyledikleri

tamam kapat bakalım ama bir sonraki oturumda bazı şeyler bıraktığın gibi olmayabilir :D
  271. PRaNGA

Bilgisayarda Gözlerinizi Düşünün

Relax :=)
  272. PRaNGA

Yamanan IE 7 açığı can yakmaya devam ediyor

Firefoxu mu?
  273. PRaNGA

Yamanan IE 7 açığı can yakmaya devam ediyor

Firefox eklentileri ile yarım saatlik işimi 10 dk da hallediyorum Firefoxla diledigin siteden mp3 video resim tek tıkla indiriyorum.vs.
  274. PRaNGA

35 yaşından sonra yapmak istediğim iş

Yalnız döner yaptığın yer pek temiz degil işe temizlikten başlasan iyi edersin malum kılıçdaroğlu bu aralar cok geziyo ortalıklarda seni de belgeler :P Edit: Foto
  275. PRaNGA

Hakkımda

Allah analı babalı büyütsün kendilerinide forumda görmek isteriz ileride :)
  276. PRaNGA

MHP'li vekil: Milli forma kırmızı- beyaz olsun!

+1↓
  277. PRaNGA

Bu gün Msn Gire Bilen Varmı ?

Hata kodu ney? Örnek:8023110 vs.?
  278. PRaNGA

Proje Ödevi

Bence http://forum.shiftdelete.net/donanim-haberleri/72797-1980lardan-gunumuze-intel-islemcileri.html Arkadasımızın paylastıgı video güzel bi kaynak olabilir bu işlemcileri daha detaylı araştırırsan.Bir komposizyon veya slayt hazırlarsan Ögretmen tatmin olabilir.
  279. PRaNGA

Son yılların en komik yarışmacıları

Yılın En Salakları deseler yeridir.
  280. PRaNGA

Animasyon Duvarkağıtları

:))
  281. PRaNGA

Vista Codec'lerini Yenileyin

K-Lite Codec Pack 4.6.2 Full ;)
  282. PRaNGA

Milli Piyango

Hayır Gelmez ! Hayır İşlersin... Edit:sen bana ışık ver yeter bende filiz çok:)
  283. PRaNGA

Milli Piyango

4 hafta önce 3 TL'e Bir bilet aldım 4 haftadır hep 12 TL tutuyor ve hep o parayla tekrar bilet alıyorum Bugün çekilen sonuclarda yine 12 TL çıktı.Sizce bu tesadüf olabilirmi? Biraz saçma bir soru oldu ama sizlerede 12 TL çıkıyormu diye merak ettim konu acma gereginde bulundum...
  284. PRaNGA

Yüzünüzü Tanıyan Bilgisayar - TechnoPC

:)hehe
  285. PRaNGA

Formaları için ömürlerini veren yıldızlar!

;) Söze Ne haced.
  286. PRaNGA

Pardon o kısıma dikkat etmedim saten şifresizdir diye şaşırdım :)
  287. PRaNGA

Düşünce Özgür(süz)lügünü!
  288. PRaNGA

Biraz Trajikomik gibi gelcek ama biri bizi dövdügünde yüzümüz tanılmıcak hale geldiginde nasıl acılcak :D
  289. PRaNGA

Rejim (ama nereye kadar?)

Herkes Kasları ile gösteriş yapıyor bu kadın ise kemikleriyle bundan dogal ne olabilir:D
  290. PRaNGA

Aşk eskitir beni

Tamamı renkli deilki gördügün üzre edit kısmı ve açıklaması ayrı renk ;)
  291. PRaNGA

Aşk eskitir beni

AŞK ESKİTİR BENİ Aşk eskitir beni Hayallerim bekletir Her şey yaşanır Ama bazı şeyler küflenir Yaşam beni benden alır Yine bana verir Da ra ra ra Da da ra ra Karışır aklım Kendime döner dururum Ardımda kalanları Goğsümde yeniden doğururum Yaşam beni benden alır Kimlere verir Sen hiç bilmezsin...
  292. PRaNGA

35 yaşından sonra yapmak istediğim iş

İyi İle kötü arasında çok ama çok fark var ;)
  293. PRaNGA

Here you Cehennem Ali samiyen (İşte Size Cehennem)

Ne günlerdi be :P
  294. PRaNGA

Here you Cehennem Ali samiyen (İşte Size Cehennem)

http://www.youtube.com/watch?v=VT76sj-XOUg&feature=related 3000 Meşale ile Türkiye Rekoru (GS)
  295. PRaNGA

Sagopa Kajmer & Kolera Beyaz Show’da

Anlamadıgım Salı günü konuk oluyor Cuma günü veriliyor programın canlı oldugunu düşünürsek nasıl oluyor bu iş anlamadım dogrusu :D
  296. PRaNGA

Tarihteki en ilginç 5 gol !!

http://www.youtube.com/watch?v=B0XMu5-bOSs
  297. PRaNGA

Sezon Sonu Kablosuz Terlikler

Türkiye ye 3 senede gelir.
  298. PRaNGA

Günaydın SDN

Günaydın