Arama sonuçlarınız

1. C

Bu mouse kullanan varmı?

Merhaba itopyadaki Philips SPK9403B in bu mousunu indirim bitmeden alıcam.Philips in kendi sitesinden kullanma kılavuzunda titreşim özelliği olduğunu öğrendim ama hangi oyunlarda çalıştığına dair internete bir video bulamadım bu mouse kullanan kişiler varsa hangi oyunlarda çalıştığını...
  2. C

Redmi Note8Pro Kılıf önerisi

Arkadaşlar merhaba redmi Note8Pro için max50tl ile kılıf almak istiyorum ama çok sağlam koruyan lazım bu zamana kadar kutudan çıkanı kullanıyordum memnundum ama bugün tam köşeden betona düştü ve telefonun çeçevesi ezildi bunun için sağlam koruyan (çerçeve dahil) kılıf arıyorum yardımcı olursanız...
  3. C

Samsung Note5 Ekran orijinal olup olmadığı anlama

Arkadaşlar merhaba Samsung Note5 telefonumun iç ekranı kırıldı ve mürekkebi aktı bende değiştirmek için telefoncuya verdim yarın alıcam fakat telefoncu orijinal ekran takıp takmadığını nasıl anlarım bilen varsa yardımcı olursa sevinirim
  4. C

Windows 8den 10geçiş yaptım Windows açılmıyor acil yardım

Arkadaşlar eski bilgisayarımı uzun bir süre sonra tekrar kullaaya başladım ve içerisinde bulunan orjinal fabrika çıkışlı Windows 8 i 10yükseltmek için ana ekranda çıkan Windows 10yardımcısından güncelledim dosya indi kuruldu bilgisayar kurulumu tamamladı bana bir kaç ayar sordu onları...
  5. C

Gta5 online poker den para kazanma

Arkadaşlar merhaba GTA online da 2.7m param var ve ben bunu kıssa sürede katlamak istiyorum bunuda en kıssa sürede pokerden katlayabilirm bunun için paramı poker oynayarak katlaıycam fakat bu pokerin algoritması nasıl işliyor üç sefer üst üste 20bin dolarlık oynadım ve ikisinde kaybettim birinde...
  6. C

Bu laptop PAYDAY2 kaldırımı ve İşlemci,ekran kartı,ram stabil olması için ne yapmalıyım?

Arkadaşlar merhaba laptop'um bozuldu idaretten bu bilgisayarı kullanıyorum Asus E402SA-WX167T celeron n3060 notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, asus E402SA en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da. Hemen satın al. Şimdi ben bu bilgisayara payday 2 yükliycem fakat kasma donma olmadan...
  7. C

Bilgisayarım aşırı yavaşladı nasıl çözerim ?

Arkadaşlar merhaba Asus'ün Asus E402SA-WX195T celeron n3050 notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, asus E402SA en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da. Hemen satın al. modelli laptop u var bu bilgisayar ilk aldığım zamaanlarda gayet hızlıydı ama şu anda aşırı yavaşladı Windows ara...
  8. C

Numaratör kaşe nasıl ayarlanır?

Arkadaşlar merhaba GreatWall 207 modelli numaratör kaşem var bu kaşeyi nasıl ayarlarım sayılarını nasıl değiştirilir birde her kaşe basışımda sayılar 1'er 1'er artması şeklinde nasıl ayar yaparım (Resim ekliyemiyorum dosya boyutu büyük geliyor) 1595790898 Bu kaşe...
  9. C

Miu12 güncellemesi yaparken cihaz sıfırlanıyor mu?

Arkadaşlar merhaba redmi note8pro kulanıcısıyım miu12 bana geldi fakat başka forumlarda güncelleme sonrası cihazın otomatik sıfırlandığını duydum yeni sürüme geçtiği için bu doğrumu?
  10. C

Instagram da story deki adımlar ile bedava verilen Cs:Go skin olayı gerçekmi?

Arkadaşlar merhaba bu Instagram'da devamlı story ve post olarak karşıma çıkan bedava cs:go skin bıçak vs gibi item veren site reklamları yapılıyor ve ardından yapanlardan gelen dm mesajlarını gösteriyorlar kimisine 2600tl lık item çıkmış vs. Bu olay gerçekmi ne kadar güvenilir sonuçta Steam...
  11. C

GTA 5 online para kazanmak için en iyi yatırım neresi?

Arkadaşlar merhaba benim GTA online hesabımda 750k para var dün 1.2m yanlışlıkla silah satın aldım param düştü tekrar 3× para veren görevlerle 1m yükseltiyorum zaten tüm eli kaybetsem bile en az 50k veriyor şimdi ben daha fazla para kazanmak için yeni bir mekan alıcam zaten şirketim var onunda...
  12. C

Playstation 4 üzerinden Xbox one s kullanan arkadaşımla beraber oynama

Arkadaşlar merhaba benim PlayStation 4'üm var arkadaşımda ise Xbox one s şimdi biz beraber GTA online oynamak istiyoruz ikimizde PS plus ve Gold üyelikleri var şimdi biz beraber GTA online oynuyabiliyormuyuz Birbirimizi Rockstar üzerinden arkadaş ekliyerek vs. olabiliyormu bı ara Xbox sitesinde...
  13. C

PS3 üzerindeki başkasının hesabını silme

Arkadaşlar merhaba 5-6 sene önce kutulu faturalı garantili olarak ikinci el bir PS3 slim aldım bu konsolda bu zamana kadar hiç PSN hesabı açmadım bu gün açmak istediğimde kendi yeni açtığım hesap bilgilerini girdiğimde bana başka bir kullanıcının giriş kimliği ile giriş yapamasın uyarısı verdi...
  14. C

Superbox hangi modem daha iyi ve her lokasyonda kullanılabilir mi?

Arkadaşlar merhaba superboxa geçicem ama hangi modemi isteyim Zte modem mi daha iyidir yoksa Huawei mı hangisi daha iyi çeker ve yayar ?Hangi marka daha iyiyse onun tavsiye ettiğiniz modem modelini yazarmısınız? Ayrıca Superonline sitesinde superbox ı iki farklı lokasyonda kullanabileceğim...
  15. C

Bu taşınabilir disk oyun açarmı?

Arkadaşlar merhaba bilgisayarımda yer kalmadığı için oyunları kurmaya bir harici disk alıcam Wd Wd3200lplx-eb 320 Gb 2.5" Usb 3.0 Taşınabilir Disk Fiyatları ve Özellikleri bu disk benim işimi görürmü? Okuma yazma hızı vs oyun açabilecek seviyedemi? İçine kuracağım oyunlar Payday2,ets,2,fs19, Bu...
  16. C

Oyun kurabileceğim harici disk önerisi

Arkadaşlar merhaba bilgisayarımda yer kalamdı o yüzden de oyunları içine kurabileceğim bir harici disk alacam fakat ne alacağımı bilmiyorum bilgisayarım USB 3.0 destekliyor ve buna uygun USB yolu ile oyunları içine kurup rahat rahat açabilecek bir HDD veya taşınabilir disk önerirmisiniz HDD...
  17. C

Ets2 kantar nerelerde var ?

Arkadaşlar merhaba ETS 2de kantar yerleri nerelerde var bende İtalya,Fransa,Scandinavia dlc leri var fakat hiç rastlamadım sizin bu yerlerde ve ana haritada bildiğiniz kantar yerleri varsa haritada işaretleyip atabilirmisiniz?
  18. C

Fazlalık Tuşları Boşa Atama

Merhaba elimde bir tane gaming mouse var. Mouse üstünde ekstra 4tuş daha var fakat bunun üstündeki 4adet tuşu ben boşa atamak istiyorum ama driver ına girdiğimde öyle bir seçenek yok illa bir görev atamam gerekiyor.Yani tuşlar aktif dursun ama bir görevi olmasın oyunlarda ben o düğmelere görev...
  19. C

Superonline Zte modem mi daha iyi yoksa Huawei mı?

Arkadaşlar merhaba yaklaşık 4ay önce Superonline Huawei modemi Zte modem ile değiştirdi fakat bu Zte modem odamda çok fazla çekmiyor.özellikle Twitch de yayın izlerken nerdeyse her saniye başı dönüyor görüntü 144p de zor açılıyor.Odam ile modem tam çaprazlar ve aralarında maksiumum 5m mesafe var...
  20. C

Kutulu oyunu dijital olarak satın alma

Arkadaşlar merhaba benim CD olarak gta5 im var ama ben bu oyunun premium online editon olan versiyonunu PlayStation store dan Alıcam fakat bu oyunu daha önce cd li olarak oynadığım için dijital versiyonunu satın aldığımda sıkıntı olrumu oyun sıfırdan başlarımı ayrıc premium online özellikleri...
  21. C

6000Tl ye oyuncu bligisayarı önerisi

Arkadaşlar merhaba 6000tl bütçem ile oyuncu laptop u almak istiyorum fakat hangi bilgisayarı alacağım konusunda bir fikrim yok. Monster da böyle bir bilgisayar buldum Abra A5 V15.4.2 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook bu bilgisayar ets2 fs19 ve payday 2 kasmadan en yüksek ayarlarda...
  22. C

Oyunları USB ye kurup oynamak

Arkadaşlar merhaba benim 128gb ssd olan bir Asus laptop var fakat bu laptop da yer kalmadığı için oyunları flash belleğe atıcam fakat oyunlarda sıkıntı olrumu çünkü atıcağım oyunlar ets2 ve fs19 açık dünya oyunu olduğu için harita yüklenirken sıkıntı vs olurmu kullanacağım flash sandisk 16gb...