Arama sonuçlarınız

1. M

M1 işlemcili Macbook Pro & Air

Hayırlı günler arkadaşlar, 2 gün önce aşırı mutlu bir şekilde i5 işlemcili macbook pro mu sattım, fan sesi olsun ısınma olsun pili olsun bitirdi beni. Bildiğiniz gibi m1 işlemcili macbooklar var ve baya araştırmış bulunmaktayım. (eski macbookumu 9500 tlye sattım) aklıma soru takıldı şimdi...
  2. M

MacBook CPU Kullanımları & LOL'de CPU

Merhaba bundan önce konum vardı çoğu şeyde cpuyu aşırı kullanıyordu, apple destek ekibi farklı şeylerde olduğunu kanıtlayın dedi uygulamayla hatalı bir sorun olabilir dedi, bende dedim oyunda deneyebilir miyim oyunda bakın dediler. Gittim lol indirdim cpu kullanımı %130-200 lerde ve normalde...
  3. M

MacBook Pro 2020 | %500 CPU Kullanımı

2 Ay önce Almanya'dan aldığım MacBook Pro 2020 model i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD | Intel Irıs Graphics 645. Xcode'da yazdığım kodu test olarak IPhone'da açtığımda bilgisayar CPU kullanımı 1000% e kadar ulaşıyor, Xip'i dosya dışarısına çıkardığımda ve uygulamayı otomatik kurmaya çalıştığında...
  4. M

PC kendini restartlıyor

konu başlığındada belli, belli sürelerle(günde 1) pc kendini restlartlıyor, kendini restartlarken ekran kartındaki fan sesi coşuyor, bu bilgisayarımla ilgili çokça konu açtım örnek https://forum.shiftdelete.net/threads/asus-tuf-gtx-1660-isinma-sorunu.635772/ pc özellikler Anakart: Asrock...
  5. M

Asus TUF GTX 1660 ısınma sorunu

KASA GELELİ 1-3 HAFTA OLUYOR! Merhaba hepinize iyi günler, başlıktan görebileceğiniz gibi ekran kartımda ısınma söz konusu Gta 5 ve Battlefield 5'te 80 üstüne 50de 5 çıkıyor PUBG tarzı oyunlarda anında 80 üstü çıkıyor GTX 1660 Ryzen 5 2600 Asrock b450m pro4 16 gb ram 600w power kasa ...
  6. M

Bilgisayar topladım, sizce iyi mi?

Merhaba hepinize iyi günler bugün alacağım pcden emin olmak için size sorularım var sizce sistem iyi mi? Ekran kartı: Sapphire nitro+ rx 590 Anakart: asus prime b450m-k İşlemci: ryzen 5 2600 Ram: corsair 3000 mhz 8x2 ram Ssd: Aduta 480 gb Power; thermaltaker 600 +80 rgb power Bunlar içinde...