Arama sonuçlarınız

1. T

Soru Matebook 14 AMD 8/256

7-8 K bütçem var. Bilgisayarda çokça dizi film izlerim. İş için de alcam excell, word, office vb. uygulamalarını kullanırım. Oyun çok oynamam maximum cs go ile heart of iron 4 benzeri düşük grafikli oyunlar oynarım. Uzun yıllar kullanabileceğim bir bilgisayar arıyorum. Biraz araştırdım matebook...
  2. T

a70 mi mi9t mi seçiminizin nedeninide yazın

Batarya iyi ve diğer özellikleri orta üst segment özellikler. Yani amiral gemisine para veremeyen insanlar için Bataryası yüksek ve diğer özelliklerlede üzmeyen, yarı yolda bırakmayan bir telefon. Bu telefonu alıp bir kaç kere kurcalamanızı tavsiye ederim, günlük hayatta veya oyunda takılıp...
  3. T

A70 kullanici yorumlarini alalim

Herhangi bir sıkıntı donma rastlamadığım ve yaklaşık 1 aydır kullandığım telefondur A70. Tabiki bundan her özellik olarak bir tık daha iyi olan ama yazılım desteğine güvenemediğim için almadığım Mi9t'yi öneririm.
  4. T

Samsung A70 alınırmı?

Oyun performansı önemliyse mi9t al derim, snp 675 tamam iyi ama 2 sene sonraki oyunlarda kasar mı belli olmaz. Ama snp 730 2 sene sonraki oyunlarda da kasmaz. A70 ile mi9t günlük kullanımda Cpu açısından hemen hemen aynı, ama oyunlarda yani Gpu da mi9t daha iyi.
  5. T

Samsung A70 alınırmı?

Yaklaşık 3 haftadır A70 kullanıyorum. Herhangi bir kasma donma olmadı daha. İnternette dizi film izliyorum yada mobile legends'ı en yüksek ayarlarda oynuyorum ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Şarjı gerçekten çok iyi. Ekran görüntüsünü atacam birazdan. Ön kamerası bence çok iyi(kız arkadaşımda...
  6. T

A70 Hakkında...

Aslında Samsungu övüyorlar ama sadece amiral gemilerini. Samsungun eski orta segmentlerinden dolayı insanlarda haklı olarak bir ön yargı var.
  7. T

A70 Hakkında...

A70 e düşünmeden Geçebilirsiniz. Oyun olarak mobile legends ı en yüksek ayarlarda kasmadan oynayabiliyorum. Şarjı harika ön kamerası iyi.
  8. T

Realme 3 pro Mı 9 T A70

Sorunu anlamadım kardeşim. Buraya düşüncelerimi yazdım. Bir bak istersen belki yardımcı olur sana. https://forum.shiftdelete.net/threads/a70-kullanici-deneyimi.637543/
  9. T

Realme 3 pro Mı 9 T A70

Valla büyük ya, ellerin büyük değilse iki elle kullanmalısın. Parmak izi sorun yapmıyor ama, yüz tanımaya göre yavaş kalıyor. Ha bu arada ben parmağımı 3 kere tanıttım 1 kere tanıtınca sorun oluyor.
  10. T

Realme 3 pro Mı 9 T A70

Tabi ki zevkle :)
  11. T

Realme 3 pro Mı 9 T A70

A70 kullanıyorum merak ettiğin bir şey varsa cevaplayabilirim. Bence de mi9t daha iyi bir cihaz ama ben yazılımına güvenemediğim için A70 aldım ve pişman değilim :)
  12. T

A50 almalı mıyım

Benim param olsa mate 20 pro almayı çok isterdim. Ama orta gelirli bir ailenin çocuğu olarak bana fazla geliyor. Sabah 7 den akşam 12 ye kadar dükkanda çalışıp sonra bir telefona 5 bin vermeye gönlüm razı olmaz. Bir sene önceki amiral gemilerine bile ulaşamıyoruz. 2 sene önceki amiral gemisini...
  13. T

A50 almalı mıyım

3 senenin önceki amiral gemisi daha iyiymiş sjjssjsjskksskja. Kardeşim ben de Sony Xperia xz vardı(s7 edge) dengi ve şimdi A70 aldım. Cpu hızı olarak çok daha iyi bir telefon, gpu da ise mobile legends'i en yüksek ayarlarda rahatça oynuyorum(xz de yüksek ayarlarda oynamak imkansızdı). Kamera...
  14. T

A70 Kullanıcı Deneyimi

Xz de snapdragon 820 var farkında mısınız, android 8 aldı en son. Kamera, işlemci ve ekran olarak bin basar s4e. Telefonları karşılaştırırken markalara göre değil de segmentlerine bakmanızı tavsiye ederim.
  15. T

A70 Kullanıcı Deneyimi

Tabiki iyidir, annemde ıphone 5c var senin s4 ayarında. Sony Xperia xz yi yaptırıp anneme vereceğim. Xz s7 edge ayarında bir telefon öyle düşün.
  16. T

A70 Kullanıcı Deneyimi

Arkadaşlar 1 haftadır A70 kullanıyorum. Öncelikle kendimden bahsedeyim. Öğrenciyim yazları babama yardım ediyorum. Sabah 7 de kalkıyorum ve gece 12 de eve geliyorum. Önceki telefonum Sony Xperia xz. Tasarım: Bu konuda çağ atlamışım gibi geldi. Ekran kasa oranı çok iyi. Arka taraf glastic...
  17. T

Telefon Değiştirmek İstiyorum Huawei Y9 Prime 2019

A70 al geç kardeşim. Kamerasını test et hoşuna giderse düşünme bile
  18. T

3000-3700 TL Bütçeyle alınabilicek telefonlar

Bu segmentte en dengeli cihaz Mi9T'dir. snapdragon 845, ses, kamera isteyip bataryadan biraz feragat edersen LG g7 var. Ya da mate 10 pro var 2 sene öncenin cihazı o da çok dengeli bir cihazdır. Ya da batarya canavarı, kamerası bunlardan kötü, orta üst seviye(günlük işlerde ve oyunlarda gayet...
  19. T

S9+

Hadi ya, ama teşhir ürün diye belirtmek zorunda değil mi bunlar. Sonuçta sıfır ürün diye alıyorsun, mağazalarda mıncıklanan tel diye belirtmezlerse hukuki ceza almaları gerekmez mi bunların. Bir de ben sorayım bakayım teşekkürler. 1565685391 Teknosayı aradım,stoklarda s9+'ın kalmadığını ve...
  20. T

S9+

Bankalar açıldığında karta para yatırıp telefon alcam. A70'te karar kılmıştım,ama teknosada s9+64 gb 3700 lira olunca kafam karıştı. Çok güzel bir tasarımı, ekranı ve işlemcisi var s9+'ın ama benim en çok önemsediğim bataryası. Sizce s9+ 2 saat dizi film, 2 saat oyun, bir iki saat de ınternette...
  21. T

Samsung galaxy a70

Snapdragon 675 işlemci var, bataryası büyük ve ekranı süper amoled(keyifli bi ekran, tam filmlik :)) Benim de aklımda mi9t ve a70 vardı ama hem yeni pop-up kamera(yedek parça, dayanıklık) teknolojisi olsun hem de dediğiniz gibi xiaominin yazılımına pek güvenemediğimden a70 alacağım. Ama aklımı...
  22. T

Hangisini almaliyim?

Düzeltme. @HYÇ kardeşimiz deneyimlerini paylaşmıştı, iş dönüşü kafa kalmadı yanlış yazmışım :)
  23. T

Hangisini almaliyim?

Aynen abi ya, yemin ederim hep orta-üst işlemci olsun ama bataryası iyi olsun istemişimdir. Eskiden böyle telefon çok azdı, olanı ise pahalı idi. Şimdi şansımıza hem a70 var hem mi9t var, hem de eski amiral gemisi mate 10 pro(bu para civarında)da var miss :)
  24. T

Hangisini almaliyim?

Hepsiburada da(kendisi satıyor) 3 bin 500 e mi9t 128 gb bulabilirsin. Bataryası olsun, işlemcisi olsun gayet iyi. @Leand kardeşimiz bu telefon hakkında deneyimlerini xiaomi bölümünde paylaştı,ordan bakıp bilgi alabilirsin :).
  25. T

Hangisini almaliyim?

S9 Ne kadar iyi olursa olsun prize bağlı yaşayacağıma a70 alırım :).
  26. T

Mi 9T Kullanıcı Deneyimi

Teşekkür ederim kardeşim :). Manyak oldum kaç gündür, sabah akşam a70 videosu izleyip duruyorum dkkdkssk. Benim kamera konusunda tek beklentim eski telefonum Sony xperia xz'nin ön kamerasından biraz iyi olması. Arka o kadar da önemli değil benim için. Hadi hayırlısı :)
  27. T

Mi 9T Kullanıcı Deneyimi

Yazım yanlışlarından kendimi yanlış anlattım ??. A70'i daha almadım ama onda karar kıldım. Kesin alcam yani cihazı ?,ama bayramda yani iki üç gün sonra :). Aldıktan sonra nasıl olduğunu güzelce anlatmayı planlıyorum. Teşekkürler ?
  28. T

Mi 9T Kullanıcı Deneyimi

Öncelikle hayırlı olsun, güle güle kullan :). Ben de a70'le Mi9T arasında kalmıştım, sırf Samsung yazılımı için Samsung seçtim. Acaba hata mı yapıyorum, xiaomi arayüzü nasıl, telefonlara yazılımsal desteği nasıl? Yedek parça ve garanti konusunda ise önceye göre mi shoplar felan da açıldı...
  29. T

5000 TL Telefon Önerisi

Vatanda gece indirimleri ile 4900'e mis gibi huawei mate 20 pro var. İşlemcisi olsun, kamerası olsun, bataryası olsun çok dengeli bir cihaz tavsiye ederim.
  30. T

SDN tüm sorularınızı cevaplıyor! SDN Cevaplıyor #174

Yüksek bataryası, orta üst seviye bir işlemcisi olan telefon mu? Yoksa düşük bataryası (2900-3000), amiral seviyesi işlemcisi olan telefon mu?
  31. T

Samsung a70 Hakkında

Yani kardeşim, süper amoled ekran ve 4500 mah batarya tam filmlik ve dizilik.snp 675 ve Samsung arayüzü akıcı, yani uygulama geçişlerinde gayet iyi. Kamera konusunda pek bi bilgim yok, ortalama diyorlar. İşlemci olarak tabiki bir snp 845 değil ama günlük kullanımda yeterli, YouTubedan hız...
  32. T

3000 TL bütçeyle alına bilecek en iyi telefon nedir

Evet biliyorum, teşekkürler :) Bayramda indirim olur diye pusuya yattım :))
  33. T

Internetten alışverişe sıcak bakmıyorum, bu yüzden Mate 10 proyu eliyorum, mağazalarda hala 4 bine felan satılıyor. LG g7 ise batarya konusunda bana güven vermiyor. Bana göre işlemcisi amiral seviyesi olmasın ama bataryası iyi olsun. İki sene önce Xperia Xz aldım amiral seviyesi ama bataryası LG...
  34. T

Çok dizi, film izleyen biri olarak ben şahsen a70 alacağım. Günlük kullanımda ve uygulama geçişlerinde snp 675 gayet iyi ve yeterli. Bataryası çok iyi ve üstüne 2 güncelleme daha alacak diye tahmin ediyorum. Çünkü Android 8'le çıkan A7 2018 Android Q güncellemesini alacak. A70'in ınternetteki...
  35. T

lg g7 mi mate 10 promu a70 mi neden

Mate 10 pro eski telefon olduğu için güncelleme alcak mı diye baktım, android 10'u alcakmış. Mate 10 pro performans olarak A70'den, batarya olarak G7'den üstün.
  36. T

3000 TL'ye kadar telefon önerisi

A70'in hız testlerini izleyin derim, bence snapdragon 675 ve Samsung arayüzü günlük kullanımda ve uygulama geçişlerinde gayet hızlı ve yeterli. Batarya konusunda konuşmaya gerek yok ama kamera konusunda pek bir bilgim yok ortalama diyorlar.
  37. T

3000 TL'ye kadar telefon önerisi

Ben de aynı durumdayım,aklımda a70 var. 4500 mah pil ve orta üst düzey bir işlemci. Arayüzü ve uygulama açılışı hızlı. Ben telefon alasıya kadar mate 10 pro düşmezse A70 alacağım.
  38. T

İphone 7 mi Samsung A70 mi ?

Uygulama geçişleri(normal kullanım) benzer diye düşünüyorum. Bunun için ben kamerası daha iyi olan iPhone 7 yerine bataryam bitecek mi diye düşündürtmeyen A70 alırdım
  39. T

Mi9t

Xiaomi mi 9t almayı düşünüyorum ama garanti ve satış sonrası desteklerine güvenemiyorum. Garanti kalitesi hakkında yardımcı olabilecek biri var mı?
  40. T

Mate 30 lite

'' Huawei Mate 20 Lite, eylül(2018)ayı sonunda Türkiye’de satışa sunuluyor. 3 bin 799 TL tavsiye edilen satış fiyatı.'' mate 30 lite aynı fiyata çıksada yine aynı şekilde düşer diye düşünüyorum. 1563620857 Şansa ihtiyacım var, sağol :)
  41. T

Mate 30 lite

Mate 30 lite 3900-4000 Mah amper, 4 lü kamera(48,8, 2,2) 32lik ön kamera ve kirin 810 la gelecek diye haberler okuyorum. Maliyeti arttırdığı için ekran altı parmak izi yerine arkadan parmak izi kullanmışlar. Sizce kaç paradan ve ne zaman satışa çıkar? Ve hangi fiyat aralığında olursa alırsınız?
  42. T

1500-3500 TL arası telefonlar

Sıfır Mavi Xiaomi Mi 9T Cep Telefonu sahibinden.com'da - 711274219 bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen, şu fiyata bakın
  43. T

A70 vs Mi9t

Snapdragon 710 güzelmiş ama 3200 mAhlik batarya istemiyorum, teşekkür ederim önerin için :)
  44. T

A70 vs Mi9t

Haklısın kardeşim bilmiyoruz gerçekten, iş işten geçti benim için ve dediğin süreçlerle uğraştırmayacak bir telefon arıyorum. Garantisi iyi olan bildiğin markalar var mı?
  45. T

A70 vs Mi9t

Bence de etmez ama xiaomi ve meizuya garanti ve yedek parça konusunda güvenmiyorum. Sony Xperia xz kullanıyorum bunda sıkıntı çektim, bir daha böyle bir şey yaşamak istemiyorum.
  46. T

A70 vs Mi9t

Teşekkür ederim, onlara lafım yok gücüm yeter zaten ama pop-up yeni teknoloji olduğu için yedek parça konusunda ya da garanti konusunda emin olmak istiyorum
  47. T

A70 vs Mi9t

Garantiçok önemli ya, pop-up kamera olcak ya telefonda. Kameraya bir şey oldu mu, parçasını bulmak etmek de zordur. Umarım dediğin gibi garantisi iyidir. Eyvallah :) 1563403645 Batarya çok önemli benim için, işlemci amiral seviyesi olmasın ama batarya iyi olsun :)
  48. T

A70 vs Mi9t

Teşekkür ederim :) 1563379167 Anladım, teşekkür ederim cevabınız için :) 1563379239 Teşekkür ederim :) 1563379372 Telefon çok güzelmiş, kirin 810 ve 4000lik batarya. Umarım uygun fiyatla gelir, 3. Seçeneğim oldu teşekkür ederim :))
  49. T

A70 vs Mi9t

Sony Xz kullanıyorum. İşlemcisinden, kamerasından çok memnunum ama bataryasını değiştirmeme rağmen sorun çıkartıp duruyor(6-7 kere teknik servise gittim).1 ay sonra telefon almayı düşünüyorum. Yüksek bataryalı ve iyi işlemcili(snapradgon675 ve üstü) telefon arıyorum. Sizce mi9t'nin 128 gblı...
  50. T

ikinci el telefon alacak olsanız hangisini alırdınız

IPhone 7 veya 8 alırdım, bataryasını değiştirdikten sonra mis gibi kullanırım.