Arama sonuçlarınız

1. dogankisisel_

Sosyotic.com Her şey çok güzel

Yayına başladık ekibi kurduk güzel işler yapıyoruz ve kendimizi geliştiriyoruz sizide ekibimizde görmek isteriz ve geliştirme hakkında neler düşünüyorsunuz görüşleriniz ve önerilerinizi bekliyorum Editör ve Moderatör alımları devam ediyor gelin büyük bir aile olalım [email protected] 'a mesaj...
  2. dogankisisel_

Günlük Bilgi Kaynağı sloganı ile çıktık meydane !

Herkese Merhaba Sosyal Birey Sosyal Konular çizgisinde yeni başlattığım projeyi sizinle tanıştırmak istiyorum. Bir sosyal insanın öğrenmesi gerektiği günlük bilgi kaynağı sosyotic.com'la sizi buluşturuyorum projenin mantığının bence gayet iyi olduğunu düşünüyorum ve bu siteye ek olarak...
  3. dogankisisel_

Şehir rehberi Mekan Seyahat Tasarım free

Şehir mekan rehberi olarak kullanabileceğim free tema önerisi olan ?
  4. dogankisisel_

Adwords mü? SEO mu?

Her ikisininde bağlantılı olması gerekli adwords tamamen doping olarak kullanılmalıdır...
  5. dogankisisel_

Sitemi Değerlendirebilir misiniz?

Contac footer dan çıkarmalısın ..
  6. dogankisisel_

Sitemi İnceleyip tavsiye verebilir misiniz ?

Yeşil renk te olması çok absürd olmuş renkleri değiştirmelisin ve footer kısmını düzeltmelisin ayrıca mobile göre tasarımı kişileştirebilirsiniz
  7. dogankisisel_

İnstagram a giriş yapamıyorum

Instagram.com'dan bir giriş sağladınmı ? Bu yolla da deneyebilirsiniz
  8. dogankisisel_

R10.net Davetiye Dağıtımı

Kamu dairesi sanki ticari bir anlayış cep telefon numaralarını acaba başkalarıyla paylaşıyorlarmı?
  9. dogankisisel_

1500-2000 Lira Arası Dizüstü Bilgisayarlar

Tamamen ofis için ve bir dünya programın olacağı hızlı bir laptop öneriniz nedir fiyat aralığı 1500 2000 kadar
  10. dogankisisel_

Gerçekten Para Kazandıracak Bir İş Fikri Olan Var Mı

En iyisi tavuk döner aç gıda iş tükenmez rekabet gerekmez ezilmez bükülmezsin özgün ol menü takül