Arama sonuçlarınız

1. B

Soru Silmek

Hesabımı silmek/kapatmak istiyorum nasıl yapabilirim?
  2. B

Yardım Dolandırıldım?

Hesabımdan 127tl değerinde google işlemi yapılmıştır diyor ama ben yapmadım gördükten hemen sonra limiti sıfırladım şuan ne yapmam gerek
  3. B

Hiçbir Şey Yok

İstek yok, Hobi yok, Dost yok, Sevgili yok, Umut yok, Para yok... Yanımdaki bitki bile oksijen üretiyorken ben sadece duruyorum Bir sürü yazılacak şey var ama kısa kesmek herzaman kolay geliyor daha çocukken bile böyle şeyleri düşünüp dert sahibi olurken 20li 30lu yaşlarımı düşünemiyorum yeter...
  4. B

230 Tl Csgo Yatırım

Var mı önerileriniz şunun fiyatı artıcak gibi şunu alırsan katlıyabilirsin vb.
  5. B

Cs-Go Parayı Ikiye Katlama - Yatırım

Csgo da şuan 44 kırık diş kasam var sizce daha ne kadar bekletmeliyim nu kasaları ? Önceki parçalanmış Ağ oparesyonunda kasa fiyatları bitimden önce 6 tlirayken 1 günde 4tl artarak 10tl oldu sizce şimdi de bitimden 1 gün sonra kasa fiyatları artar mı beklemeli miyim yoksa hazır 7.50...
  6. B

Kafası Kanadı

Arkadaşlarımla oda da top oynarken biri düştü ve kafasını masanın sivri kısmını çarptı biraz kanaması oldu kanı temizledikten sonra yarayı inceledim yarılmaktansa delinmiş gibiydi ama derin bir delik değildi kafasını vuralı nerdeyse 1 saat geçti kanaması yok baş ağrısı var midesi bulanmıyor başı...
  7. B

Pazara, 7 gündür Steam Guard tarafından korunmamış bir cihazdan giriş yapıyorsunuz.

E tamam anladım bunu da ne zaman biticek bu bir yerden ne zaman biteceğine bakabiliyor muyuz ( steame yeni giriş yapmadım birkaç gün oldu )
  8. B

İrkilerek uyanmak

Eskiden sık sık rüyamda yüksek bir yerden düşüp tam yere çarpıcakken irkilerek veya titriyerek uyanırdım. Size garip gelebilir ama uykum bölünse bile istemsizce zıplayarak , irkilerek uyanmak bana ınanılmaz zevk veriyordu. Son 2 3 yıldır bu tarz rüyalar hiç görmüyorum ama görmek istiyorum bi...
  9. B

Hobi olarak ne önerirsiniz?

Dostlar 16 yaşındayım ve şuan ders çalışmaktan başka bir uğraşım yok günüm bomboş geçiyor bunun haricinde. Sizce şimdi başlayıp ilerde faydasını görebileceğim hobi , iş , bir uğraş olarak ne önerirsiniz ?
  10. B

Mutlu olma taktiği

Yarın okul yok ama ben varmış gibi sabah 6 ya alarm kurucam daha sonra sabah 6 da okul var sanıp sıcacık yatağımdan uykusuz gözerler ile mutsuz bir şekilde kalkarken aklıma aslında okulun olmadığı gelicek ve sıcacık yatağıma dönerken 4 5dklığına mutlu olucam. Nası plan ama :') 1616604300 İdare...
  11. B

İsmimi nerden değişicem :d ??

Abi 2 yıldır bu ismi kullanıyorum eh değiştiriyim artık da nerden değiştircem? 1615580552 Yok mu bilen bi arkadaş
  12. B

Uzaktan egitim Deneyiminiz ?

Sizin uzaktan eğitim deneyiminiz nasıldı ? Benimki 0 denebilicek kadar az.
  13. B

Uzaktan eğitim 0

Uzaktan eğitim derslerine girsem de verimliliği çok azdı e kendi çalışma isteğim olmadığı içinde bana hiçbir şey katmadı , konu olarak 1 dönemlik açığım var kapatması sizce ne kadar sürer yaz tatiline kadar yetiştirebilir miyim ?
  14. B

Fen lisesinde Mat dan düşük almak

Ağlarken elim titreye titreye yazıyorum, fen lisesine gidiyorum ve matematik den 50 gibi bi not alıyorum telafi sınavı alabilir miyim bu durumda hoca nın insiyatifine kalmış bir şey mi bu 1615486729 Yok mu bilen biri
  15. B

Boşluktayım...

16 yaşındayım , sınavlarım bitti ve bu gün gün boyunca hiçbir şey yapmadım bu da beni çok kötü hissettiriyor aşırı boşluktayım. Evdeyken neler yapabilirim kendimi geliştiricek veya bana ufak tefek olsada para kazandırabilicek şeyler 1615477015 Yok mu birkaç tavsiye verebilicek bi abimiz ablamız ?
  16. B

Android Studio hatası

Böyle bir hata ile karşılaştım activity_main kısmı gözükmüyor ve emulatorü çalıştıramıyorum
  17. B

Es-et silinmiyor

Bir türlü silemedim şu programı nası silicem
  18. B

Önerdiğiniz AntiVirüs programları

Önerdiğiniz Antivirüs programları :/
  19. B

Flashımın içi boş ?????

Bundan haftalar önce flashımın içine valorantı atmıştım ve yaklaşık 10gb doldurmuştu bu gün flashdan bilgisayarıma atmak istediğimde 13mblık bir dosya atıyor lakin flashın ayarlarından bakınca 9-10gbın dolu olduğu gözüküyor , lütfen biri yardımcı olsun baştan indirmek istemiyorum 1612044063...
  20. B

textView.text hatası / Kotlin

Boş vaktimi değerlendirip yazılıma başlamaya karar verdim ve kurslar yardımı ile başladım lakin daha başlardayken bir hata adım ve çözemiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim 1. Resim benim, textView yazarken bana hata veriyor ve herhangi bir seçenek çıkmıyor (id onun olduğundan eminim) 2...
  21. B

Kardeşimin internetini kesmek

Aptal bir kardeşim var , oyun oynarken ping yapıyor internet kullanımını nasıl sınırlandırabilirim veya kesebilirim ? Sürünsün biraz internetsizlikten kimsenin de umrun da olmaz zaten kalır ortada.
  22. B

Çöpnet - Sürekli değişkenlik gösteren test değerleri

Valla şu ttnet ile uğraşa uğraşa yoruldum , gerçekten berbat bi hizmetleri var ve şimdi de bu . Sürekli jitter yüksek ve dow , ping değerli sürekli değişiyor bazen test bile yapamıyorum bu sorunu nasıl halledicem müşteri hizmetlerini mi aramam gerek ? İnterneti kullanamıyorum bile. 1607626635...
  23. B

İnternet yavaşlık sorunu

Bu ne buu , çözüm yolu sunan da yok , yardımcı olabilicek veya TAVSİYE verebilicek olan lütfen versin
  24. B

Seviniyim mi Üzüliyim mi ...

Yine bir TTNET vakası , bu gün valorant oynarken pingimin yine stabil olarak artışa geçtiğini fark ettim ve hız testi yaptığım da uploudum 3.8e fırlamış ama jitter ve ping değerleri yine yükselmişti (zaten olması gerekenden yüksek) ayrıyeten modem arayüzünden kontrol ettiğimden Adsl den Vdsl2...
  25. B

Güç modu ?

Ben performans istiyorum ama öyle bir güç modu yok en fazla aradaki dengeyi sağlayan bir güç modu var telefonumu tam performansıyla nasıl kullanabilirim? | Samsung galaxy j7pro |
  26. B

2 yıl üstü taahhüt , cayma bedeli

Ttnet ile 2 yıllık bir taahhütüm lâkin verilen hizmetden zerre kadar memnun değilim , arıyorum müş hiz. hiçbiri bir şeyden anlamıyor yardımcı olamıyorlar , foruma bir sürü konu açtım denilenleri yaptım ama sorun ben de değil servis sağlayıcısın da olduğunu kavradım. Şimdi iptal ettirmek...
  27. B

Yaşadığım yere göre yüsek ping

Selamlar , Erzurum da yaşıyorum ve Ttnet kullanıyorum. Speedtest yaptığım da internet hızım benim için ideal lâkin ping çok yüsek, zaten erzurum da yaşıyorum yaptığım test de erzurum da aradaki mesafe çok az ama ping stabil olarak böyle. Arkadaşlarıma baktığım da bu ping değerlerini istanbul da...
  28. B

Kullanılan Ram

Bilgisayarı yeni açtım hiçbir şey çalışmıyor , başlangıç da her şey kapalı ama Ram kullanımı baya yüksek , donanıma ayrılmış ram 65mb olarak gözüküyordu
  29. B

8gb ram ama kullanılabilir 4gb

8gb ram var lakin kullanılabilir 4.84gb gösteriyor nasıl yükseltebilirm
  30. B

Bilgisayar da uygulamalara şifre koyma - saklama

Bilgisayarda benden başkasının oynamasını istediğim bir oyuna nasıl şifre koyabilirim. Dosyalardan girip bulamayacak , bulsa bile açamayacak olması gerekiyor , ara özelliğinden de açamaması lazım , kısaca o dosyaya , oyuna şifreyi girmediği halde ulaşmaması gerekiyor, nasıl yapabilirim...
  31. B

Ping Sorunu Yaşıyorum

Arkadaşlar eskiden 20-30 arası ping alıyordum sözleşme bittikden sonra yeni bir sözleşme imzalnmış aynı net sağlayıcısıyla lakin sürekli stabil olarak 50ping alıyorum nasıl düzelticem müşteri hizmetleri anlamıyor... aaa internetiniz baya hızlı sorun yok res atalım falan diyorlar ping nedir onu...
  32. B

Bir hoca neden zor sınav hazırlar

Evet ?
  33. B

Sebebsiz Ping Sorunu

Selamlar arkadaşlar bu gece valorantı açtığımda garip bir ping ile karşılaştım , ilk önce gidip modeme bağlı olan tüm cihazları çıkardım işe yaramadı sonra modeme res attım yine işe yaramadı pc yede res attım yine işe yaramadı ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim internet hız testi sonucu...
  34. B

80-100Tl kulak içi kulaklık

80-100tl arası mikrofonu iyi olan ( canlı derslerde sesimin net gitmesi için ) ses kaliteside fena olmayan kulak içi kulaklık önerisi verir misiniz
  35. B

Silinmeyen uygulamalar

Pc de dolaşırken çok eskiden sildiğim pubg . half life ve daha bir çok uygulama isimlerinin hala var olduğunu gördüm , bunları nasıl silebilirim yer kaplıyorlar mı
  36. B

Bilinmeyen Aygıt

Bu nedir ? 1603311122 İSS ile alakalı olmayan ping artışı söz konusu bunla alakalı olabilir mi
  37. B

İnternet & wifi ışıkı

Uzun bir süredir yüksek ping değerleri alıyorum ve internet de yavaşlamalar oluyor Bu gün internet ve wifi ışıkı nın hızlı bir şekilde yanıp söndüğünü sabit yanmadığını fark ettim , bu bir sorun mu ,herhangi bir sıkıntı mı var nasıl halledebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim
  38. B

Ping düşürme

Sa, önceden 30-20 arası ping değerleri alırdım şimdi ise 60-70 arası ping değerleri alıyorum pingimi azaltıcak uygulama veya bir yöntem biliyorsanız yardımcı olu musunuz
  39. B

24 Ay taahhüt , cayma bedeli

Selamlar , yaklaşık 2 ay önce benden habersiz olarak babam 24 ay taahhütlü ttnet paketi almış bize vaad edilen 8mb internet fakat aldığımız 2 mbki aylık fiyatı 75 tl üstüne 20tl daha koyup 50mblere çıkan internet alınabiliyor, müş. hiz. aradığımda cayma bedelinin 530tl olduğunu söylediler lakin...
  40. B

İnternet sağlayıcı tavsiyeleri

Selamlar , evde daha uzun süre geçirdiğimiz ve interneti çok daha fazla kullandığımız bir dönemdeyiz .Oyun olsun , canlı ders olsun interneti tüketen bir çok şey var, lakin hem oyun oynarken (sabit) yüksek ping değerleri hem de canlı derslere katılırken yavaşlamalar ve sık sık donmalar oluyor...
  41. B

Süper lig maç izleme

İnternet üzerinden süper lig maçlarını izleyebileeğim bi site biliyor musunuz benim bi arkadaşım hiç donmadan izliyordu bi siteden ama şuan o arkadaşla konuşmuyorum
  42. B

Ön kamera camı kırıldı

Selamlar, bu gün galaxy j7pro telefonumun ön camı kırıldı lakin ekranda herhangi bir sıkıntı yok görüntü geliyor dokunmatik bozulmadı biraz araştırdığım da tüm cam fiyatları 500tlye kadar varabiliyor tüm cam yerine sadece kırılan yer değişebiliyor mu ( resim - IMG_20200929_201741 - Hızlı Resim )
  43. B

Disk kullanımı %100 sorunu

Selam arkadaşlar , epey uzun zamandır gördüğüm bi sorun %100 disk sorunu şuana kadar hiçbir şey yapmamıştım ama sanırım pc yi yavaşlatıyor ve işlem hızını düşürüyordu nasıl düzelteceğimi bilmiyorum yardım eder misiniz 1 Not : Nerdeyse Herzaman %100 disk oluyor 2 Not: Windows 10 kullanıyorum
  44. B

Valorant Hata veriyor

Oyunu indirdim vanguard ı kurdum ama böyle Bir hata veriyor yardımcı olur musunuz
  45. B

Yürürken Mouse basmıyor

Selam arkadaşlar şöyle bi sorunum var valorant oynarken yüyrken ateş edemiyroum sanırım klavye ve mouse aynı anda bassmıyor anlamadım tam kısaca yüyürken moue iptal oluyor
  46. B

Arkadaşlarla oynanabilicek web tabanlı oyun

Selam , arkadaşımla oynayabileceğim ya da vs atabileceğim tarayıcı web tabanlı bir oyun lazım öneri verir misiniz
  47. B

Polis Nereye Şikayet Edilir?

Selam, bu gün çocuklara dışarı çıkabilmeleri için sokak yasağı kısa bir zaman dilimde kalktı hangi saatler arası olduğunu bilmiyorum, tüm gün sanıyordum herneyse saat 4-5 arası kapımın önüne çıktım Top sektirmek için vb. O anda siren sesi ile polis geldi çocuklar falan kaçtı ben ne oluyo falan...
  48. B

Sanal Bellek

Selam arkadaşlar , bu gün sanal belleki kontrol ettiğimde kullanılan miktarın çok düşük olduğunu gördüm (1200) lakin bende 8gb ram var önerilen ise (19**) bu ayarı yükseltmeli miyim başlangıç ne olması en büyük ne olmalı ve bu ayarı arttırsam oyunlarda aldığım fps veya pc hızı artar mı
  49. B

iPad Uygulama İndirmiyor

Bana artık biri sıra sıra anlatabilir mi ?
  50. B

iCloud Kimliği Açma

Arkadaşlar 3 tane hak varmış apple kimliği açma benim de bir ipadim var ama bu hak dolmuş ve ne yazık ki faydalanamıyorum hiç bir şey yapamıyorum arkadaşım yok :/ olanlarında ıphoneu yok acaba birisi bana açabilir mi kötü amaçlı olmasa bide ben ipadi sadece oyun oynamak muzik dinlemek ya da...
  51. B

NVIDIA Denetim Masası Sorunu

arkadaşlar şöyle bir sorun fark ettim oyundayken birden oyundan atmalar ani donmalar sonra nvıdıa ekran kartı herzaman sağ altta gözükürüd ama şimdi gözükmüyo bende nvıdıa denetim masasına girdim ve şu hatayı aldım 1572098678 Ne olmuş olabilir bilgisayar hızını etkiliyor mu ?
  52. B

iPad 4 uygulama indirmiyor

Arkadaşlar iPad 4 kullanıyorum ve şöyle bir sorunla karşılaştım bazı uygulamaları indiriyor bazılarını indirmiyor sürümü ve kapasitesi yetmesine rağmen şöyle diyiyim Asphalt 9 u indirirken kendi uygulaması olan apple desteği indirmiyor oradaki indirme yeri dönüyor hatada vermiyor başka...
  53. B

Laptop'u şarja takınca kasıyor donuyor

Arkaddaşlar HP marka bir laptopum var. Temel hızı 2.40 GHz ve bu 2.40 GHznin de üstüne çıkabiliyor ancak laptopu şarja takdığım an GHz 0.79 a düşüyor haliyle oyunlarda da ciddi bir fps düşüşü yaşanıyor bu durumu nasıl çözebilirim
  54. B

Laptopu Şarja takında Kasıyo

Arkadaşlar Hp marka bir laptopum var temel hızı 2.40 ghz batarya da iken oyunlarda iyi fps alıyorum lakin laptopu şarja takınca hop ghz .79 a düşüyor ve sabit kalıyor haliylede oyunlarda fps düşüyor pilde güç seçeneklerinde en yüksek performansta yardımcı olurmusunuz