Arama sonuçlarınız

1. K

Tabletim Çöktü Yardıma İhtiyacım Var

Merhabalar, Benim 5-6 yıl önce tabletim bozulduğu için bir kenara koyduydum. Birkaç gün önce çekmeceleri karıştırırken karşıma çıktı ve tamir edebilirmiyim diye düşündüm ve uğraşmama rağmen yapamadım. Tabletimi açmaya kalktığımda markanın logosu ve usb işareti gelip kapanıyordu bunu...
  2. K

Telefon hakkında bilgi

Merhabalar benim şu anda kullanmış olduğum telefonum samsung galaxy on7 2015 dir bu telefonda 8 gb hafıza olduğu için hafıza kartına takmama rağmen yine hafıza sıkıntısı çekiyorum o yüzden evde j4 core 2018 versiyonu var bunu kullanmak istiyorum 16 gb olduğu için sizce işlemcisi 1.4ghz 4...
  3. K

Galaxy on7 rom nasıl atılır?

Merhabalar telefonuma (galaxy on7 G600f) uygun rom önerirmisiniz Başta kararlı olmasını istiyorum ikinci olarak kararlı olarak android en yüksek ne olursa Benim aklımda lineage os vardı ama kararlı olanını bulamadım. Ve bide twrp sitedinden driver inş yüklemek istediğimde on7 pro g600fy...
  4. K

2000TL civarı telefon arıyorum.

Merhaba arkadaşlar ben 2000 TL civari bir telefon arıyorum aklımda m20 vardı ama ben telefonda daha çok oyun ve youtube izliyorum, birde şimdiki telefonumdan dolayı hafızaya çok takıntım oldu 64 gb altındaki telefonları pek istemiyorum önerilerinizi bekliyorum.
  5. K

WiFi sorunu

Merhaba arkadaşlar ben Steam üzerinden lords mobile oyun oynuyordum sonra oyundan çıkınca leptop uyku moduna geçti uykudan çıkarınca WiFi kapanmıştı açmaya çalıştım açılmadı tıklıyorum açılmıyor acil yardım.