Arama sonuçlarınız

1. A

2G

2G destekleyen tuslu telefon almayi dusunuyorum ama 2G destegi operatorler tarafindan kalkti diye biliyorum hala 2G kullanilabiliyormu
  2. A

apfs şifreleme

merhaba, denemek için disk izlenecisinden apfs birimine sağ tık yapıp şifreleye bastım ve 1234 yazdım ve sonra şifrelendi. ama sonra şifre değiştirmek istediğimde nasıl değiştireceğime dair hiç bir konu bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
  3. A

Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısında OpenGL Kullanma

Merhaba, Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısında OpenGL Kullanmak Mümkünmü? Mümkünse Nasıl Kullanabilirim.
  4. A

Windows 8.1

Merhaba Benim intel core i5 m460 2.53 ghz 4gb ram nvidia gt 320 optimuslu bir laptopum var oyun oynuyorum ve windows 7 yüklü windows 8.1 e yükseltirsem fps düşermi yada artarmı Yardımcı Olursanız Sevinirim - Ahmet Gürsel
  5. A

Windows 10 a yükseltmeli miyim?

Merhaba Benim intel core i5 m460 2.53 ghz 4gb ram nvidia gt 320 optimuslu bir laptopum var oyun oynuyorum ve windows 7 yüklü windows 10 a yükseltirsem fps düşermi yada artarmı Yardımcı Olursanız Sevinirim - Ahmet Gürsel
  6. A

Port Açamıyorum

Merhaba ZXHN H298A V1.0 bir modemim var bir türlü port açamadım DarkComet İçin Açmaya Çalışıyorum İsterseniz Port ve DMZ ayarlarını Atabilirim...
  7. A

Windows 10 ü rahat kaldıracak PC

Merhaba,Windows 10 ü rahat kaldıracak düşük bütçeli bir pc arıyorum yardımcı olabilir misiniz
  8. A

Windows Sürümü

intel core 2 duo 1.40ghz nvdia geforce 320m windows 10 kullanıyorum windows 7 kurarsam oyunlarda daha çok fps alır mıyım? yardımcı olursanız sevinirim.