Arama sonuçlarınız

1. _VuRuCuKobRa_

Gmail Sorunu

Arkadaşlar acil bir sorunum var çok önemli bilgisayardan birine mail yolladım telefondan açınca karşı server UTF8 desteklemiyor diyor pcye bakınca sorun yok napmam gerekiyor kafam karıştı sahibinden GeT açığı buldum acil
  2. _VuRuCuKobRa_

1 yıldır haber sitesiyle uğraşıyorum gelişme yok

baktım. Site okumuyor kimse face'den bakıyor haberlere. Facebook/instagram hesabı açarsın haberi yarım verip sitene yönlendirirsin, video koyarsın öyle olabilir
  3. _VuRuCuKobRa_

9. sınıf matematik kaynak tavsiyesi

başlangıç için demiştim yanlış mı anladınız yoksa cidden tavsiye mi ediyorsunuz? 1562190810 başlangıç için demiştim yanlış mı anladınız yoksa cidden tavsiye mi ediyorsunuz?
  4. _VuRuCuKobRa_

9. sınıf matematik kaynak tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba kuzenim liseye yeni geçti ona temel olsun diye matematik başlangıç kitabı ne alalım?
  5. _VuRuCuKobRa_

Babama bilgisayar aldıramıyorum

bak kardeşim sana taktiği veriyorum beni iyi dinle şimdi sanayiye gidiyorsun giriyorsun bir dükkana iş var mı diyorsun yevmiyesini falan soruyorsun bak burası çok önemli adam sana babana sor falan diyecek sonra sen de "siz bana telefon numaranızı verin ben size dönerim" diyeceksin bir not...
  6. _VuRuCuKobRa_

LG açılıp kapanma Sorunu

arkadaşlar lg L Bello telefonuma su damlası girdi. Bir kere açıldı yüksek ısıdan kapandı deyip kapandı. Sonra pirince yatırdım 2 gün bekledim yine olmadı. En son donanımlarını söküp saç kurutma makinesiyle çok fazla ısıttım ki kurusun. Yine de aynı. Açılıyor AVEA logosu geliyor sonra kapanıyor ...