Arama sonuçlarınız

1. Kaansenn34

2021 yılında hala iPhone 7 satın alınır mı?

2. El ucuza bulursan al ama sıfıra değmez.
  2. Kaansenn34

iPhone 11 Aldım (Hadi benden kurtuldunuz :) )

Mi Note 10 Lite serisinden girip 11'den çıkmayı nasıl başardın bilemiyorum ancak hayırlı olsun. :D
  3. Kaansenn34

Bilgisayarcı 3000 liralık sistemi bana 10300 liraya sattı

Ah be dostum sen de alırken aklın neredeydi. 10 bin liran varken neden saçma sapan yerlerden alıyorsun.
  4. Kaansenn34

Hangi mesleği seçerdiniz

Bilgisayar Mühendisliği bilgisayarda oyun oynamaya benzemez zor bir disiplindir. Bilinçli tercih yapınız sadece parasına bakmayınız. :)
  5. Kaansenn34

Hangi tarayıcı?

Windows-->Google Chrome iOS-->Safari iPhone'da chrome kullanmıyorum çünkü mobil platformda pek Chrome tarayıcısına alışkın değilim.
  6. Kaansenn34

SE 2020 vs Galaxy A71

Ekran deneyimi konusunda sıkıntı yaşayabilirsin.Ancak hız,kamera ve yazılım tarafında konfor sağlarsın
  7. Kaansenn34

iphone 8 vs iphone se 2020

Şu an piyasada fiyat dengesi kaybolmuş durumda 7 Plus fiyatları da 5500-6000 civarında gezmekte.
  8. Kaansenn34

9.sınıfta Takdir getirsem Karne hediyesi ne isteyeyim ?

Keyfi değil de ihtiyacın olan neyse onu aldırtabilirsin.
  9. Kaansenn34

Sizce en iyi teknoloji mağazası hangisi?

E-Ticaret mağazalarına göre fiyat karşılaştırdığımız zaman öyle.
  10. Kaansenn34

@ConfickerBelasiSen Kimsin?

Kim olduğunu çözemediğim ve hala daha merak ettiğim isimdir. :)
  11. Kaansenn34

Sizce en iyi teknoloji mağazası hangisi?

Fiziksel mağaza Mediamarkt.Online mağaza Hepsiburada.
  12. Kaansenn34

iphone 6 vs iphone se 2020

SE 2020 seni batarya konusunda yolda bırakmaz eğer oyuncu değilsen sürekli telefon başında takılan biri de değilsen batarya günü çıkartıyo tek şarj ile ekran süresi 4-6 saat arasında alabilirsin.Önemli olan nasıl bir kullanıcı olduğun :)
  13. Kaansenn34

8 plus alınır mı

SE 2020 almanı tavsiye ederim ekran küçükse biraz daha ekleyip XR almalısın 8 Plus o fiyata gereksiz bir cihaz.
  14. Kaansenn34

Lenovo a7000 telefon için ios 7 rom lazım türkçe

İmkansız hocam
  15. Kaansenn34

Mİ9T Hala Sizce Alınırmı

3600-4000 bandında yeni ve daha güçlü cihazlar var Mi 9T zamanın gerçekten güçlü ve şık telefonuydu ama artık güncel rakiplerinden geri kalacaktır.
  16. Kaansenn34

Hangi Telefonu Almalıyım?

Redmi Note 9 ama 5 sene götüreceğinden şüpheliyim
  17. Kaansenn34

Neden herkes Apple veya Samsung gibi olamıyor?

Tamamen katılıyorum.Teknoloji devleri artık akıllı telefonda devrim yapmayı kocaman ekran koymak zannetmeye başladılar.Yani herkes kocaman cihaz kullanmak zorunda değil kullanamaz da.Herkesin çalışma ortamı farklı konfor ortamı farklı.Bu konuda Samsung ve Apple'ı tebrik ediyorum. Ben de merak...
  18. Kaansenn34

Yaşım 16 boyum 167

Bu arada belirteyim babam 2 metre Allah yardımcım olsun :D
  19. Kaansenn34

Yaşım 16 boyum 167

4 senen daha var uzarsın dostum 20 yaşındayım boyum hala uzuyor 1.86 boyum var.
  20. Kaansenn34

Bu RAM bu Laptopa uyar mı?

Maksimum toplamda 32GB Bellek olacak şekilde takabilirsiniz DDR4-2400mHz veya LPDDR3-2133mHz ram kullanılabilir Cihazınızdaki maksimum ram kanalı 2'dir yani 2 tane ram slotu bulanmaktadır. Ama 2 ayrı ram ise farklı teknik özelliklerde ram kullanmanızı önermiyorum. Yani biri 2400 biri 2133 gibi...
  21. Kaansenn34

SE 2020 Kullananlar Buraya!

Tamam hocam tavsiyen için teşekkür ederim. :D :)
  22. Kaansenn34

Huawei P Smart 2021 Ön Siparişe Açıldı!

3500 TL bu cihaza verilmez.
  23. Kaansenn34

Valla öyle haklısın ki iOS 14'ü deneyimlemek istedim de çok pişmanım.Keşke seni dinleyip deneyimlemeseydim heves ettim de kursağımda kaldı.
  24. Kaansenn34

Sizce hangisi

Tanıdığa ayırmıştır ürünü.. :(
  25. Kaansenn34

Akıllı Telefonlar

7 gerçekten çok eskidi 8’e geçebilirseniz mükemmel olur
  26. Kaansenn34

Dokunmatik sorunu

Cihazı sıfırlamayı veya yeniden başlatmayı denediniz mi? Sorun çözülmiyorsa yazılımsal da olabilir donanımsal da.Apple Destek ile görüşmenizi öneririm.
  27. Kaansenn34

Casper excalibur alınır mı

Monster kullanıyorum hiçbir sıkıntım yok çok memnunum. Ama Casper konusunda bilemiyorum çok şikayet aldığını duydum ama iyi mi kötü mü bilemem ama bana soracak olursan alma derim. :)
  28. Kaansenn34

Hangi klavyeyi kullanıyorsunuz?

Standart Apple klavyesi. Standarta alışınca iOS ve Android tarafında Gboard gibi klavyelerin kullanımı zor geldi bana.
  29. Kaansenn34

SDN Forum mobil uygulama gelmeli? {anket}

Evet gelmeli çünkü telefondan kullanımı zor olabiliyor mobil uygulamayla daha rahat ve kullanışlı olur. :)
  30. Kaansenn34

Bazı Telefon Üreticileri Apple Şarj Adaptörü Ve 5g Konusuna Göndermeler Yaptı :)

Hepsi böyle söyler en fazla 2 yıl sonra kendileri de uygularlar zamanla göreceğiz.Çinli firmalar gene direnir de özellikle Samsung beyciğimi de göreceğiz :D
  31. Kaansenn34

Need for Speed Hot Pursuit Remastered'ın Fiyatı ve Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Ben mi arada farkını bulamadım anlamadım bunun neresi remastered :D
  32. Kaansenn34

Karşınızda iPhone 12 ve iPhone 12 Mini!

Eline sağlık iPhone 12 mini harika cihaz da keşke parası da harika olsa. :(
  33. Kaansenn34

İphone XR vs 11

11 alman daha iyi olur.
  34. Kaansenn34

İphone 6 bağlantı problemi

Evet yüksek ihtimal olabilir.Ya içinden parça çaldı dandik taktı ya da sökerken donanıma zarar vermiş olabilir. :)
  35. Kaansenn34

Iphone 12 mi. Laptop mu

Oyun oynatabilen laptop al 6K ya bir 5K'ya da iPhone SE(2020) al toplamı zaten iPhone 12 ediyor boşu boşuna o kadar para verme bir cihaza.
  36. Kaansenn34

İphone 8 ve 7 Plus

8 çok rahat alabilirsin ama 7 Plus bana göre hala güçlü olsa da Apple tarafında bitmiş bir cihaz
  37. Kaansenn34

İphone 6 bağlantı problemi

Güncelleme varsa güncelleme yapın eğer olmuyorsa cihazı sıfırlayın hala daha sorun devam ediyorsa sorun donanımsaldır.Ayrıca başka kablosuz bağlantı ürünlerinde de aynı problem yaşanıyor mu yoksa sadece belirttiğiniz bölgede mi bu sorun mevcut?
  38. Kaansenn34

Geceye Bir Şarkı Bırak

39. Kaansenn34

Ne dinliyorsunuz?

40. Kaansenn34

Nedendir anlayamadığım durum.İmkanı var ama o imkanı kullanmayan sayılı şirketlerden.Galiba Huawei gibi önünün kesilme riskinden dolayı bu işe kalkışmıyor.
  41. Kaansenn34

3310'a geçelim biz en iyisi en uzun pil ömrü :D
  42. Kaansenn34

Ciddi misin? O zaman SE kullanıcısı olarak tekrar tekrar şükredelim biz :D
  43. Kaansenn34

En Sevdiğiniz Araç Modeli Hangisi?

Mercedes-Benz SL(R129) :)
  44. Kaansenn34

İhtiyaca göre değiştir.Mesela bana genelde yetiyor ama yetmediği zaman da oluyor. :)
  45. Kaansenn34

Yeni İPhone 12 serisi hakkında en çok beğendiğiniz şey nedir?

Küçük ama özellikleri bakımından canavar olması (iPhone 12 mini) :)
  46. Kaansenn34

Gelin İphone 12 Ailesinin Türkiye Fiyatlarını vergiler dahil hesaplayalım

Eski Paşaların yerine yeni daha güçlü yeni paşalar geldi :)
  47. Kaansenn34

İphone SE(2016)alınır mı?

@Erenist2020'ye katılıyorum :) ikinci el SE bulursan olabilir fazla para vermeni önermiyorum. SE 6S'in dengi o yüzden 6 almaya değmez.
  48. Kaansenn34

Huawei P40 vs iPhone 11

11 :)
  49. Kaansenn34

Tavsiye ederim ama sıkıntılarım mevcut güncelleme ile düzeltilmesi gerekiyor mutlaka Boşta şarj harcaması Wi-Fi çekim sorunu(Normale göre daha az sinyal çekimi alıyorum) Ön kamerada geceleri aşırı grenlenme gündüz de aynı durum kalite vasat oldu.(iOS 13'de böyle bir durum yoktu mükemmeldi.)...
  50. Kaansenn34

SE 2020 vs Galaxy A71

Bir üründen neler beklediğiniz çok önemli mesela bir akıllı telefon kullanırken sizin için neler önemli ?
  51. Kaansenn34

İBB yol kenarındaki peyzajları değiştirecek

Katılıyorum.
  52. Kaansenn34

Sadece Yeni iPhone Modelleri Değil Eski Modellerde de Kutu İçeriği Değişti

5S kullanma fırsatım olmuştu.Gerçekten 5s tasarımına ben de bayılıyorum telefon ele öyle güzel oturuyor ki o telefonu kılıfsız kullanmama rağmen elime oturduğu için hiç düşürme korkusu yaşamamıştım. :) kıvrımlı iPhone modellerinde küçük olsa bile tam kavranmıyor.
  53. Kaansenn34

Pil Sağlığım:%98 Sık kullandığım uygulamalar: Whatsapp,Instagram,Youtube,Spotify,Safari Arada kullandıklarım: Google My Business,Hepsiburada,Linkedin,Banka uygulaması,Google Fotoğraflar Dışarı çıktığımda resim çekmeyi çok severim video arada çekerim.Sosyal medyada takılırım haberler...
  54. Kaansenn34

Uzun süredir sizden kızgın emojisi almamıştım doğrusu özlettirdiniz :D
  55. Kaansenn34

Alıntıdır iPhone 8 ve üstü seriler için hepsi hızlı şarj destekliyor ancak burada da bir değişiklik olmuş. 11Pro ve 11Pro Max hariç diğer modellerin hepsi 20W veya daha güçlü adaptör ile 30 dakikada %50'ye varan şarj diye değişiklik yapılmış.(eskiden 18W idi belli ki artık 18W değil 20W adaptör...
  56. Kaansenn34

SE 2020 vs Galaxy Note 10 Lite

Realme hakkında fikrim yok ama Exynoslu cihaz alıp parana yazık etme :)
  57. Kaansenn34

Eğer oyun bağımlısıysan iPhone şarj bakımından günü götürmüyor.Ama eğer sosyal medya kullanıcısıysan video izliyorsan kullanımına göre günü götürebilir ama şunu da ifade edeyim sürekli telefon başındaysan götürmez. ekran süresi 4 ile 6 saat arasında değişebiliyor.
  58. Kaansenn34

Cihazda ne aradığın ve ne kadar kullandığın önemli. Ayrıca çabuk olmalısın eski stoktaki ürünler biterse yeni SE modellerinde kutu içeriği boş gelecek bak(sıfır alırsan) :)
  59. Kaansenn34

Evet o konuda haklısın.Mesela 7 Plus modelinden SE(2020)'ye geçmiştim eski adaptörü kenarda duruyor ben de boş durmasın diye kablosuz kulaklığı şarj etmek için onu kullanıyorum. :) Zaten evet mantıken düşünüldüğünde evet bu cihazlara da 5W koysalardı bu sefer gerçekten büyük dalga konusu olurdu. :)
  60. Kaansenn34

iPhone 12 Mini çıkararak küçük ama ekran kasa oranı büyük bir telefon çıkarmak gibi.Eksik olmuş hemen düzelteyim orasını :)
  61. Kaansenn34

Katılıyorum.En kötüsü de bunu sadece kendi ürettiği ürünlerle kullanıcıyı muhtaç hale getiriyor.Mesela Lightning to Usb-C veya Lightning to Usb-A bir kabloyu farklı bir firma bile üretse MFI lisansı aldığı için veya sırf lightning konnektörü var diye pahalıya satıyorlar... İyi tarafından bakmaya...
  62. Kaansenn34

Kutudan çıksaydı ne olurdu yani :D Gülelim mi ağlayalım mı... :( Başka firmaların 90W gibi bir değeri kutuya koyup Apple ise git mağazamdan al demesi insanı çıldırtıyor.Firmaya olan saygı da bir nevi azalıyor bence.
  63. Kaansenn34

Eski modellerde neden değişiklik yaptılar anlamış değilim özellikle eski modellerde fiyat değişikliği olmazsa tartışma konusu olabilir.Çevrecilikten çok kazıklama anlayışına döndü. 1602669683 Aksesuar tarafında daha çok kazanmak istiyor olabilir.Çapraz satışta yeteri kadar kazanamıyorsa bu...
  64. Kaansenn34

Sadece Yeni iPhone Modelleri Değil Eski Modellerde de Kutu İçeriği Değişti 13 Ekim 2020 tarihinde yapılan Apple etkinliğinde dört farklı yeni iPhone modelleri tanıtıldı.Apple bu sene SE(2020)'nin boyutunda ancak içinde 5G desteği bulunan A14 Bionic, güçlü,geniş ve ultra geniş açılı özelliği...
  65. Kaansenn34

Gelin İphone 12 Ailesinin Türkiye Fiyatlarını vergiler dahil hesaplayalım

Hiç sadaka vermemize gerek yok devlete sadaka veriyoruz zaten bu fiyatlar ne...
  66. Kaansenn34

bu laptopla hangi oyunlar oynanır

Bu yazdıkların eğer harici bir ekran kartı yoksa oynayamaz.
  67. Kaansenn34

Apple Lansmanına Artık Sadece Saatler Kaldı, Gelin Tartışalım!

Valla inanır mısın beni de çok şaşırttı ama şöyle de düşünmek lazım.Eğer pandemi girmeseydi araya fiyatları kesin artırırlardı şimdi alım gücü düştüğü için dünyada mecburlar yapmaya :D iPhone 13 serisinde bu sorunu çözerler bence hem de seneye yeni çıkacak akıllı saat gibi ürünlerine de yarım...
  68. Kaansenn34

Hızlı şarj olayına da bir çözüm bulmaları lazım 18W artık rekabet için yetersiz.En büyük isteğim de kablosuz hızlı şarjın olması..
  69. Kaansenn34

Bana da öyle geliyor.Bu sene mutlaka kısacakları bir şey olmalı acaba ne olabilir ? :D
  70. Kaansenn34

Bir alana bir bedava kampanyası vardır ya bizde de bir alana bir tane daha al var :D
  71. Kaansenn34

Emeğine sağlık."S" yılı konusunda seninle aynı fikirdeyim.Bakalım neler göreceğiz.Apple tarafında en büyük beklentim artık şarj adaptörlerini kutudan çıkarmışken aksesuar tarafında fiyat bakımından bir güzellik yapsalar çok iyi olur.
  72. Kaansenn34

hangisini alalım kararsız kaldım

iPhone 7 serisi pil ömrü,ekran ve boyut gibi özelliklerden memnun ise SE 2020 tam aradığınız cihaz olacağını düşünüyorum.Çünkü 11 serisi de büyük ama beklerseniz iPhone 12 mini geliyor diyorlar.Ekran boyutu bakımından daha iyi aradığınız cihaz olabilir.
  73. Kaansenn34

iPhone 12 Serisi En İnce Ayrıntısına Kadar Sızdırıldı!

iPhone 12 serisi aslında iPhone 11S gibi oldu bence.Biraz daha geliştirme yapıldı,kasada değişiklikler var vs. Benim en büyük beklentim 13 serisinde büyük sürprizler yapılacağına eminim.
  74. Kaansenn34

İphone SE2

Fotoğraf ve video çekmeyi çok seviyorsanız kesinlikle 128GB. 4K 60FPS videolar acayip yer kaplıyor.
  75. Kaansenn34

İphone Şarjda İken Müzik Açmaya Bataryaya Zarar Veriri mi?

Hiçbir şey olmaz korkmadan kullanabilirsiniz.
  76. Kaansenn34

iphone ve xiaomi

Ne almalıyım değil de alacağım akıllı telefondan beklentilerim neler gibi bir soruyla yaklaşırsanız.Kendiniz için daha iyi bir akıllı telefon seçimi yapabilirsiniz. :)
  77. Kaansenn34

11.11 İndirimini beklemelimiyim?

Fiyatlandırma konusunda evet öyle online platform daha ucuz ancak yorumlandırılmamış mağazadan ürün alma bence ben güvenmezdim :)
  78. Kaansenn34

İphone SE’yi Bataryayı İyi Kullanmak İçin Ne Yapmalıyım?

Yok hocam merak etmeyin. :)
  79. Kaansenn34

iPhone 12 mini vs iPhone 12

12 Mini bu fiyattan çıkarsa SE(2020)'nin yerini dolduramaz 300 dolar fazla bir fark ama 11'den mutlak üstün noktaları olursa (ki olur) 11'in yerini dolduracağını düşünüyorum.
  80. Kaansenn34

Hızlı Şarj Pile Zarar Verir mi, Telefonumuzu Nasıl Şarj Etmeliyiz? ve Dahası!

Harika bir makale ellerine sağlık.
  81. Kaansenn34

Forumdan gereksiz yere uzaklaştırıldım.

@Marco Diaz hatalı mı bilemem ancak forum görevlilerinin daha soğukkanlı olmaları ve sinirine yenik düşmemeleri hem kendileri hem de karşı taraf için en önemlisi de forum için daha iyi olur. @Usain dostumu severim.Ancak sinirine yenik düşmüş biraz.
  82. Kaansenn34

Babama cihaz alacağım. Turkcell mağaza çalışanı reeder P13 Blue Max önerdi. Kullanışlı mıdır?

Mağaza çalışanı seni değil cebini düşünüyor.Kesinlikle alma.
  83. Kaansenn34

Dolar ile işim yok diyen vatandaşın Samsung kullanması...

Şöyle röportajlara şu şarkı acayip uyuyor ya resmen olayın ciddiyetini anlatıyor.
  84. Kaansenn34

Kanada’da, ehliyet almanız için girmeniz ve geçer not almanız gereken sınav...

Aklıma Aydınlattığın için çok teşekkürler :)
  85. Kaansenn34

Macera aramak gibi bir şey.Hiç kalkışmayın kendinizi yormayın.
  86. Kaansenn34

Cep Telefonunuzu Kaç Sene Kullanıyorsunuz?

Umarım planladığınız kullanım süresini uygulayabilirsiniz şimdiden güle güle kullanın. :)
  87. Kaansenn34

Snapdragon vs mediatek

Mediatek ne kadar bazı konularda iyi iş çıkarsa da Mediatek'i Snapdragon'dan geri kılan bir konu da yazılım tarafı. İleri tarihlerde Mediatek aynı gücü koruyacağını düşünmüyorum.
  88. Kaansenn34

İphone SE 2020 vs Xiaomi Mi Note 10 Lite

Süper fiyata satmışsın hocam vallahi sizi kutlarım :)
  89. Kaansenn34

Bir de şunu da hesaba katmanı öneririm mesela hala iPhone 6'yı satabiliyorsun ancak Android tarafında maalesef cihazların değeri 2 sene içinde yok oluyor ya da aşırı düşüyor.Apple maalesef 3-4 sene bile geçse hala elinden yüksek fiyatla hatta aldığın değerin üstünde çıkarabilirsin.
  90. Kaansenn34

Kullanımınıza göre değişir ekran süresi 4 saat ile 6 saat arasında değişiyor.Benim 1 günümü çıkarıyor.
  91. Kaansenn34

SE(2020) ile çektiğim fotoğrafları buraya .HEIC formatında kayıpsız koymak istiyorum ancak koyamıyorum.Fotoğraf ve video deneyimi bakımından merakın var ise senin için atabilirim. :)
  92. Kaansenn34

İkisi fiyat bandında yakın cihazlar da (800-1000TL fark) olsa maalesef özellik bakımından eş cihazlar değil.Aynı kıyaslama arasında ben de kalmıştım.Hatta Mi Note 10 Lite'ı incelediğimde gerçekten hayran kalmıştım ancak uzun süreli kullanım ve yedek parça sıkıntısını en aza indirgemek için...
  93. Kaansenn34

Ekmek arabaları Taksiler Dolmuş ve halk otobüsleri Bunlardan uzak durmak en iyisi.Daha aklıma gelmeyen vardır mutlaka hatırlatırsanız çok memnun olurum :D
  94. Kaansenn34

Aslında haklısınız ehliyet aldığım zamanlar geçen araçların üstüne kıran öğrenciler yanlış sinyal verenler aniden dönenler aslında sadece öğrenciler için değil genel toplumun sıkıntısı.Motor kullanırken özellikle çok dikkatli gidiyorum özellikle de böyle kişiler karşıma çok çıkıyor.Bu yüzden...
  95. Kaansenn34

Şu parkuru geçen kendini çoktan aşmıştır :D
  96. Kaansenn34

Tarayıcı oyunu oynayan kaldı mı :)

The Last Stand diye bir oyun vardı zamanında oynarken aşırı gerçekçi ve aksiyonlu gelirdi. :D Geçmişi anmak adına böyle oyunları oynadığım oluyor. :)
  97. Kaansenn34

Hangi Kulakiçi Kulaklık'ı tercih edeyim?

Ttec almayın.Üstteki kulaklığı ben de kullandım fiyatına göre iyi deneyim veriyor ve iyi bakıldığında gerçekten dayanıyor. Xiaomi Piston serisini ben de merak ediyorum deneyimlemek mutlaka isterdim. :)
  98. Kaansenn34

İphone 12 çıkınca iphone 11 ucuzlar mı

Tam tersine zam gelecek.Yeni apple ürünleri geçen çıktığında eski modellere zam gelmişti. Örnek:Yeni iPad'ler tanıtılırken eskileri zamlandı - ShiftDelete.Net
  99. Kaansenn34

İphone 12 mini sizce kaç tl olur

8000-8500 civarı net vergi ve döviz yüzünden aşağısı kurtarmaz. :(
  100. Kaansenn34

Hızlı Şarj için uygun set bulamıyorum !

iPhone 11'e para verirken çekinmiyorsanız lütfen şarj cihazını da alırken fiyattan çekinmeyin.Hem batarya sağlığınızdan hem de kendi sağlığınızdan olmayın.
  101. Kaansenn34

İphone SE’yi Bataryayı İyi Kullanmak İçin Ne Yapmalıyım?

Kafaya takmamak en iyi kullanmanın çözümü.Tek dikkat etmen gereken konu gece şarjda bırakmamak. :)
  102. Kaansenn34

Benim de keyfi hocam aslında uğraşılmaz ama yeni modellerin getirdiği yeni teknolojiler insanı cezbediyor. Özellikle de düşük fiyatla sahip olmak en güzel yanı. :)
  103. Kaansenn34

6-7 sene aralığında kullandığınız cihaz marka ve modelini öğrenebilir miyim ? :D @beyzabetül
  104. Kaansenn34

Yüksek dediğim yanlış anlaşılmasın hocam yani mesela diyelim şöyle cihazın piyasadaki fiyat takibini yapıyorum en değerli olduğu zamanda pay biçerek elimden çıkarıyorum. :)
  105. Kaansenn34

Daha önce aynı olayı Youtube'da görmüştüm bit pazarından kondisyonu çok iyi cihazlar buluyorlardı ama inanamamıştım.Aslında haklısınız bir bakmak gerek.Size hiç denk geldi mi hiç iyi bir ürün aldınız mı?
  106. Kaansenn34

Eski mi demeliydim hocam? Galiba öyle olmalıydı. :D
  107. Kaansenn34

Sıfır oluyor hocam.Apple ürünlerine 2.El pek sıcak bakmıyorum ama eğer ucuz ve hasarlı bir ürünü tanıdıktan bulursam parçalarını söker değiştirir tekrar kullanırım ama maalesef daha öyle bir cihaz denk gelmedi.
  108. Kaansenn34

Bekleme fiyatlar artıyor.Yeni e-ticaret taktiği: 500TL'lik ürünü 650 yap 11.11 şok indirim diye kandırıp 500TL yap...
  109. Kaansenn34

2 sene kullanıp yüksek fiyattan satıp yeni modele düşük fiyat vererek geçmeyi tercih edenlerdenim.Ancak bakalım piyasa neyi gösterecek bu gidişle bu kadar fiyat artışı yüzünden kullanma süremi artırabilirim.
  110. Kaansenn34

Bu Fiyata Alınır Mı?

Asus ROG serisi adını duyurmuş bir seri ancak kapsamlı araştırma yapmadığım için cihaz memnuniyet/şikayeti hakkında maalesef pek yorum yapamıyorum.Günümüz laptoplarda ömrünün maksimum 5 seneden fazla ileri geçemeyeceğini düşünüyorum.Ekran konusunda ise renk doygunluğu konusunda pek yorum...
  111. Kaansenn34

Arkadaşıma Laptopu için SSD tavsiyesi 500 tl

480 GB Toshiba TR200 SSD'yi 349 TL'ye aldım diye içim gitmişti ancak şu an Hepsiburada'da 610TL olduğunu görünce şoka giriyorum ve iyi ki almışım diyorum...
  112. Kaansenn34

Xiaomi vs Realme?

Realme güzel ve ucuz cihazlar çıkarmıyor değil ancak Xiaomi kadar güvenimi kazanamadı ancak ileri zamanlarda çizgisini bozmaz kendini geliştirirse güvenimi kazanacak. :)
  113. Kaansenn34

Bu Fiyata Alınır Mı?

Fiyatlar sürekli uçuyor düşme ihtimalimini düşük ihtimalli gördüğüm için alınır.
  114. Kaansenn34

Arkadaşıma Laptopu için SSD tavsiyesi 500 tl

Sıkıntılı diyenler var ama 1 yıldır kullanıyorum memnunum hiçbir sıkıntı yaşamadım.Ben de öneririm eğer bütçen fazla ise tabii ki Samsung Evo serisi.
  115. Kaansenn34

2 Aylık iPhone SE(2020) Kullanıcı Deneyimi

Gece çekimlerinden başlayalım dosyaları az sonra yükleyeceğim :) 1.HEIC - 1.7 MB 2.HEIC - 3.0 MB 3.HEIC - 2.0 MB 4.HEIC - 2.1 MB 5.HEIC - 1.8 MB 7.HEIC - 2.0 MB 11.HEIC - 3.0 MB 13.HEIC - 2.0 MB 14.HEIC - 3.1 MB 15.HEIC - 2.7 MB 16.HEIC - 3.0 MB Genelde gündüz çekimlerinde pek bir...
  116. Kaansenn34

2 Aylık iPhone SE(2020) Kullanıcı Deneyimi

Merhaba dostlar,tekrardan buluşmak mutluluk verici.Sizinle iPhone SE(2020)'nin 2 aylık kullanıcı deneyimlerimi paylaşacağım.Dürüstlük ve doğrulukla fikirlerimi ve ürünün durumunu bilgilendirmek üzere buradayım. Kullandığım ürün iPhone SE(2020) Siyah ve yanında Spigen Rugged Armor kılıf...
  117. Kaansenn34

Se2020 kullanan var mı

Evet
  118. Kaansenn34

50-60 Metre Uzakta Wifi Menzil Genişletici ile Bağlantı Alınabilir mi ?

Harikasınız teşekkür ederim.Araştıracağım. :)
  119. Kaansenn34

50-60 Metre Uzakta Wifi Menzil Genişletici ile Bağlantı Alınabilir mi ?

Arkadaşlar 50-60 metre uzaklıkta arkadaşlarımın kullandığı Wi-Fi var onlardan bağlantı sağlamak istiyorum laptop bazen 1 çekiyor ama genelde çekmiyor.Akıllı telefon zaten hiç görmüyor.Sizce Menzil Genişletici ile bu sorun çözülür mü rahatça bağlanabilir miyim ? Hiçbir üründe kaç metre menzili...
  120. Kaansenn34

Türkiyenin sürekli bir savaşa dahil olması

Günümüzde savaş böyle değil de ticari üretime bilime dayalı bir savaş politikası izleseydik asıl o zaman ayakta kalırdık.Şimdi sürünüyoruz.Günümüzde büyük devletler savaşını böyle yapıyor.
  121. Kaansenn34

XR Satıp 11 almak mantıklı mı ?

Duruma göre değişir XR şu an için sizi memnun etmiyor mu ?
  122. Kaansenn34

Hangi Bilgisayarı Almalıyız

İki model arasındaysa Lenovo ama bu özelliklere bu fiyat aşırı gereksiz.
  123. Kaansenn34

Diğer çok fazla yer kaplıyor !?

Cihazınızı sıfırlamanızı tavsiye ederim tek çözüm bu.
  124. Kaansenn34

S20FE mi iPhone Xr mı?

XR
  125. Kaansenn34

İphone 7 pubg

Yüksek ayarlarda oynarsın tek sıkıntı batarya.
  126. Kaansenn34

Bir kızı sevdiniz.

Biraz daha ekleyip dükkanı da kirala abi ek gelir gelsin oradan ??
  127. Kaansenn34

Bir kızı sevdiniz.

Abi yengeye bilezik yaparsınız geleceğiniz için onlar zor durumlarınız için kalır da teyzesi abisini de mi alıyorsun hayırdır onlara niye ?
  128. Kaansenn34

Apple’ın orta segment işlemci iddası.

B14 ile uğraşacağını zannetmiyorum.Zaten bütçe telefonu diye SE(2020)’yi çıkardı böyle işlere girmesi için bence neden yok.Çok çokta bir iki eski nesil işlemci koyar ona iPhone 12’nin bütçe telefonu der.
  129. Kaansenn34

Ahize sorunu

Dostum sen kulaklıkla dinlemiyorsun galiba hoparlörden dinliyorsun ve ahizeden de ses geldiğini söylüyorsun anladığım kadarıyla o sorun değil yahu ? iPhone 8 Plus çift hoparlör stereo çalıyor sesleri.Kapatma seçeneği olduğunu düşünmüyorum ancak ses dengesini tamamen sola alarak sadece alttan...
  130. Kaansenn34

Redmi Note 8 vs. Redmi 9

Note 8
  131. Kaansenn34

Dell G5 15 5500 - 10750H & RTX2060 - İnceleme

Dell hala daha klasik çizgisini bozmaması çok ilginç kapağı kapalıyken iş bilgisayarı açılınca oyun bilgisayarı haline dönüşüyor :)
  132. Kaansenn34

Dell G5 15 5500 - 10750H & RTX2060 - İnceleme

Hayırlı olsun :) kullanım deneyimlerinizi de büyük merakla okudum.
  133. Kaansenn34

iPhone 6s iOS 14 Güncellemesi

iOS 14’ün 6s ve 7’de şarj ve performans durumunu merak etmiyor değilim aslında güzel bir sohbet fena olmazdı :)
  134. Kaansenn34

Hes kodu

Sen şansa bırakma işini her ihtimali göze al.
  135. Kaansenn34

Hes kodu

https://www.google.com.tr/amp/s/www.bloomberght.com/sehirlerarasi-yolculukta-hes-kodu-sarti-2264212-amp
  136. Kaansenn34

Ahize sorunu

Cihazınızın modeli nedir ve kullandığınız kulaklık nedir daha önce aynı problem yaşıyor muydunuz?
  137. Kaansenn34

Döviz bu haldeyken bilgisayar alınır mı?

Doların düşme ihtimali zor. Eğer durumun varsa alınır...
  138. Kaansenn34

İphone pil mi değişmeli yoksa yeni telefon mu almalı?

İyi yaptın ellerine sağlık :)
  139. Kaansenn34

Sevgili ile ayrı okullarda olmak ?

Sen doğal ol güven gerçekten sevgini göster.Zaten senin verdiğin emeğe ilgiye karşılık vermiyorsa hiç sevmemiştir.O zaman hiç üzülmene de değmez.Kıskançlıklar olur ama büyütme güven ve saygı önemli.
  140. Kaansenn34

Epey puanı saçmalık ötesi hiç uğraşmasaydın koymaya :) ama güzel öneriler. :)
  141. Kaansenn34

Sevgili ile ayrı okullarda olmak ?

??
  142. Kaansenn34

Rica ederim her zaman.
  143. Kaansenn34

İphone se 2 bataryası hakkında

SE 2020 aşırı kullanım için maalesef değil 6-7 saat aralığında anca gidiyor ama güzel cihaz. Sadece kullanıcı satın almadan önce kullanım şeklinin bilincide olarak alması gerekli olduğunu düşünüyorum.
  144. Kaansenn34

Ürünü fabrika ayarlarına döndürüp ve cihazla geçmiş yedeklemelerinizi keserseniz herhangi bir sıkıntı yaşanacağını düşünmüyorum yapmanız gerekenler ayrıntılı bir şekilde linkte belirtilmiştir.Eğer kafanızda hala sorun var ise resmi bir yerden bilgi almak isterseniz Apple Destek ile görüşmenizi...
  145. Kaansenn34

iPhone 11 Pro İle İlgili Sıkıntı

Donanımsal da olabilir yazılımsal da.Apple Destek servisini arayıp sorununuzu belirtin.Uzaktan sorun olup olmadığına dair test yapacaklardır.Test sonuçlarına göre gerekli yönlendirme yapılacaktır.
  146. Kaansenn34

Kırmaya çalışana kadar satıp üstüne para ekleyip yenisini alsan :D :)
  147. Kaansenn34

Iphone 11 64gb mi almaliyim Iphone Xs max 512 gb mi?

Ne aradığınıza bağlı ekran deneyimi ağırlıklı arıyorsan xs max. Ekran önemli değil ise işlemci ve kamera avantajı gelişmiş face id ve dolby atmos teknolojisi gibi teknolojiler önemliyse 11.
  148. Kaansenn34

İphone Se 2020 live wallpaper desteklermi?

SE 2020 modelinde hareketli duvar kağıdı özelliği mevcut.
  149. Kaansenn34

Pil değiştirtebilirsin pil değişimi için de telefon değiştirmek de ne biliyim yapma etme :D
  150. Kaansenn34

İBB’nin zam furyası durmuyor! Yüzde 73 zam geldi

Ekmeği dolarla mı alıyoruz zihniyetinden çıkın artık alım gücümüz düşüyor.Bunu kabullenin artık tabii ki zam yapacaklar.Bu eleştiriyi yapmadan önce alım gücümüz neden düşüyor onu düşünün.
  151. Kaansenn34

Usb bellek satın aldım ne yapmalıyım?

DataShield programı eğer özel dosyalarınız varsa özel olarak usbde o dosyanın görünmemesi için sadece sizin erişmeniz için şifrelemenizi sağlar.Eğer kullanmıyorsanız pek önemli bir şey değil.
  152. Kaansenn34

Yemek yiyorum döneceğim. :D
  153. Kaansenn34

Lexar DataShieldTM'a hoş geldiniz! Lexar DataShield, kritik ve hassas dosyaları herhangi bir Lexar ortam sürücüsünde depolamanın ve korumanın hızlı ve basit bir yoludur. Bu yazılım, özel bir kasa oluşturmanıza ve değerli dosyalarınızı içine sürükleyip bırakmanıza olanak tanır. Kasanıza erişim...
  154. Kaansenn34

Artık satın almışsın kullan gitsin dostum hayırlı olsun.
  155. Kaansenn34

İphone telefonumuz hacklenir mi? nasıl anlarız

iPhone kolay kolay hacklenmez ama hacklenemez anlamına gelmez.
  156. Kaansenn34

82 kiloyum 1 ayda nasıl 10-15 kilo verebilirim

1 ayda 10-15 kilo aşırı fazla bol yürüyüş bol sıvı tüket aşırı şeker tüketiminden uzak dur düzenli beslen sadece makarna pilav yeme(öğrenci işi yapma) ? inan bana kilo vereceğinden eminim.
  157. Kaansenn34

iPhone X vs Mİ 10 hangisini almalıyım?

Üretimi durmuş bir iPhone modeli alman senin için sıkıntı olabilir ikisi de değil.
  158. Kaansenn34

iPhone bataryam şişti mi ?

Hocam eğer fiziksel olarak ekranda esneme kasada çıkıklık varsa yani bataryanın şiştiği görülüyorsa bataryanın şiştiği anlaşılır ve değiştirilir sizin dediğiniz durum batarya şişmesi değil de batarya ömrünün bittiğini gösteriyor gibi.Eğer her zaman orijinal şarj adaptörü ile şarj ediyorsanız...
  159. Kaansenn34

Xiaomi Mi Note 10 Lite vs. Oppo Reno 2z?

Mi 10 Lite.
  160. Kaansenn34

Herkes kullandığı kulaklığın; marka modelini atsın

Ben de S5 Mini kullanmıştım içinden çıkan kulaklık harbi iyidi ama 3 sene sonra bozuldu.Sen de baya iyi dayanmış. 1600675924 Kullandığım kulaklık f/p ürünü olduğu için Xiaomi Airdots. Ama Apple Earbuds’da kullanıyorum.
  161. Kaansenn34

Deji batarya

iPhone 7 Plus için max kapasiteli olanı taktım bataryayla hiçbir ısınma sorunu yaşamadım.İlk şarj döngüsünde biraz ısınmalar oldu sonraları herhangi bir sıkıntı oluşmadı.
  162. Kaansenn34

Exynos ön yargısı.

@grbzz ’e katılıyorum geçmiş geçmişte kaldı.5 yıl öncesine bakarsak zirveye oynayan markalar ile 5 yıl sonrasında(günümüz) zirveye oynayan markalar değişti.Exynos’un geçmişte iyi olması günümüzde de iyi olduğu anlamına gelmez aynı şekilde Snapdragon için de geçerli.Teknolojiyi geliştiren ve...
  163. Kaansenn34

Lg Velvet satışta

Şu son zamanlar LG almak yazık etmektir.
  164. Kaansenn34

İphone 7 almalimiyim

Diğer söylediğin cihazlardan daha mantıklı kusuru veya arızası yoksa kesinlikle iPhone 7 al batarya konusunu sıkıntı etme çok çokta değiştirirsin.
  165. Kaansenn34

3000 lira bandında telefon önerisi

Mi Note 10 Lite
  166. Kaansenn34

papara güvenilir mi

Yandex Toloka’dan yaptığım görevlerde kazandığım paraları papara üzerinden çekiyordum sıkıntısızdı.
  167. Kaansenn34

iPhone 12 Pro Max'in Antutu Skoru Ortaya Çıktı! Sonuçlar Şaşırtıcı

Zaten en iyisini sunup yeni modeli üretmek için sebep bırakmamaktansa eski modelin bir tık üstünü üretip gelecek seneye daha iyisini sunmak adına böyle yapmak zorundalar. Stratejik adım firmalar böyle büyüyor.
  168. Kaansenn34

Nutella helal mi?

Düzeltme:Yiyebilen yesin gitsin :(
  169. Kaansenn34

Nutella helal mi?

Ye gitsin boşver. :D
  170. Kaansenn34

iPhone 12 Pro Max'in Antutu Skoru Ortaya Çıktı! Sonuçlar Şaşırtıcı

Apple gizli silahını saklıyor gibi yani yazılım.Kişisel görüşüm piyasadaki rakipleri gördükten sonra gizli silahını çıkaracaktır.Tabi Snapdragon da boş gelmeyecek işler kızışıyor.
  171. Kaansenn34

Hava için para vermek.

İşte biz buna yazılım diyoruz.Ram isterse 16 GB olsun isterse 3nm işlemci olsun yazılım eğer kötüyse hiçbir anlamı yok yazılımın etkisi çok ve çok büyük.Apple bu konuda gerçekten iyi.
  172. Kaansenn34

iOS 14 Yayınlandı! İşte Yepyeni Özellikler

Anladım.Heralde daha sonradan gelmeyen modellere de gelir.
  173. Kaansenn34

Ön kameranın ters çıkmasını önlemek için ayar.(Ön Kamerayı Yansıt)
  174. Kaansenn34

SE(2020) için mevcut hatta kullanıyorum.
  175. Kaansenn34

Özellikle 7 ailesine ihanet ettiler bence.
  176. Kaansenn34

Yüksek ihtimal.
  177. Kaansenn34

O zaman arkası cam tasarımlı olan cihazlar için bu özellik mevcut desek daha doğru olur galiba.
  178. Kaansenn34

Kullanıcılardan tepki gelirse @Erenist2020 dediği gibi final sürümüne kadar daha iyi yaparlar.
  179. Kaansenn34

Wifi problemi düzeldi dün onu fark ettim. Daha ayrıntılı inceleme yaparım. :)
  180. Kaansenn34

SE(2020)’nin sorunları çok vardı. Bakalım 14’de düzelecek mi
  181. Kaansenn34

Android platformunda çoğu özelliği Apple sonradan ekleyince kendimi böyle hissetmiyor değilim. :D 1600329634 Siz hangi modeli kullanıyorsunuz.
  182. Kaansenn34

Katılıyorum.küçük özellikler serpiştirip ve optimizasyon yapıp bırakmışlar ama şu arkaya tıklama baya iyi.
  183. Kaansenn34

2020-2021 Yılında Alınabilecek En Uygun Fiyatlı iPhone Modeli Ne?

1000 TL küçük bir sayı olsa ben de XR alırdım maalesef fiyat farkı fazla..
  184. Kaansenn34

2020-2021 Yılında Alınabilecek En Uygun Fiyatlı iPhone Modeli Ne?

SE(2020)
  185. Kaansenn34

Lenovo Legion 5

Biri 2060 diğeri 2070 de olsa Legion’un kalitesinden şaşmam.
  186. Kaansenn34

Galaxy e5 şarjı olduğu halde kapandı ve açılmıyor

Anakart veya batarya..
  187. Kaansenn34

Ehliyet bilgileri çipli kimlik kartları ile birleştiriliyor!

İşte sorun orada genele yayılmasında.
  188. Kaansenn34

Ehliyet bilgileri çipli kimlik kartları ile birleştiriliyor!

Hiç gündemde bile olmayan bir konu geleceğini hiç zannetmiyorum :(
  189. Kaansenn34

#AppleEvent'e Saatler Kaldı! Gelin Tartışalım

Klasik Türkiye desek daha doğru malum vergiler ve ekonomi..
  190. Kaansenn34

https://shiftdelete.net/apple-ipad-pro-zamlari-yayinlandi 1600249663 Güzel bir detay yakalamışsın 30 Eylül. :)
  191. Kaansenn34

Eski Apple iPad ürünlerine zam geldi sıra iPhone serilerinde hayırlı olsun..
  192. Kaansenn34

Sizcede katlanan telefonlar boş değil mi?

Ucuz olsa mutlaka kullanırdım gerçekten devrim niteliğinde.
  193. Kaansenn34

AR konusunda bilmiyorum Amerika gibi bir yerde bu teknolojiler çok güzel alanlarda kullanılıyor mesela Ikea'dan mobilyayı canlı görebilmek gibi imkanlar veriliyor(en basit örnek daha birçok örnek verilebilir) yani teknoloji tam verimle kullanılabiliyor ama maalesef ülkemizde böyle teknolojiler...
  194. Kaansenn34

Ne düşünüyorsunuz merak ediyorum arkaya çift tıklama ile işlem gerçekleştirme hakkında ne düşünüyorsunuz ? Bence en büyük işlevselliklerden biri bu olabilir çok kullanacağım bir özellik olacaktır.(gelirse)
  195. Kaansenn34

Ya bu arada sadece bana mı bilmiyorum Lidar sensör acayip gereksiz geliyor sizce çok gerekli bir şey mi ?
  196. Kaansenn34

Özellikle siri ve arama ekranı muhabbetini çok beğendim illa biri ararken telefonda gezinmeye devam etmek için açmak istemiyorsak karşı tarafın kapatmasını beklemeyeceğiz :D
  197. Kaansenn34

iOS 14 13'den sonra neler getirecek çok meraklıyım. Umarım SE(2020)'den çok büyük bir kısma yapmazlar.
  198. Kaansenn34

Flash Bellek almam lazim hangisini alsam ?

Araştırdım hocam yararlı bilgi için teşekkür ederim. 1600109847 Şimdiden hayırlı olsun :)
  199. Kaansenn34

@OzkanK. hocam da güzel usb modelleri önermiş isterseniz biraz daha bekleyin güzel usb önerileri gelecektir. :) Ama evet @crow88 hocama katılıyorum tamamen şans işi fazla incelememek lazım ben de 3 tane usb var biri Usb 3.1 biri Usb 3.0 diğeri Usb 2.0 çoğu yeni nesil usbler ısınıyor ve hız...
  200. Kaansenn34

Allah allah bu modelde bir sıkıntı var galiba hocam bendeki de yanıyor bazen roket gibi çalışıyor ama baya ısınıyor ve bazen de yavaş.Raw hatası terimini sizden yeni öğrendim ama umarım aynı sıkıntı ben de olmaz.
  201. Kaansenn34

Ultra Fit’e göre aşırı büyük yoksa büyük değil yoksa evet abartılacak kadar değil.
  202. Kaansenn34

Ben de şu an Ultra Fit var veri aktarımı sırasında el yakacak şekilde ısınıyor ve atacağın dosyaya göre hızı değişiyor.Memnun musun desen yanii çok değilim diyebilirim ama işimi görüyor.Memnun olmadığım kısım iddia ettiği hıza pek ulaşamıyor olması.Ayrıca vereceğin miktar biraz fazla Hepsiburada...
  203. Kaansenn34

Hız ve performans farkı hocam
  204. Kaansenn34

Hocam sandisk belleklerin çoğunda böyle ısınıyor ve hızı düşüyor normal bir durum olduğunu düşünüyorum artık.
  205. Kaansenn34

Usb 3.0 destekleyen bellek almanız uygun olur karşılaştırma bakımından da kullanıcı yorumlarında 1 yıldız verenlerin neden verdiğine göre iyi ve kötü yönleri kıyaslayabilirsiniz. Cruzer Glide hızlı ama aşırı kaba olduğunu duymuştum ama boyut olarak gördüm gerçekten çok büyük.Cruzer Force 2.0 onu...
  206. Kaansenn34

Note 20 ultra mı yoksa s20 ultra mı?

Üzülerek söylüyorum ki ikisi de kamera bakımından kronik problemli cihazlar.İkisi de değil. Ayrıca Exynos ise hiç almayın.
  207. Kaansenn34

Hangisi

Redmi Note 8 daha mantıklı.
  208. Kaansenn34

İphone se& iphone x

İkinci el iPhone alacaksanız tanıdığınızdan almayacaksanız pek girişmenizi tavsiye etmem. Mecbur SE(2020).
  209. Kaansenn34

Xiaomi Mi 10 Pro mu İphone 11

Ekran deneyimi açısından mükemmel tercih :)
  210. Kaansenn34

Xiaomi Mi 10 Pro mu İphone 11

Kesinlikle 11
  211. Kaansenn34

SDN Forum 5.000.000 Mesaj Çekilişi Kazananları

Tüh gene şansımız tutmadı :D
  212. Kaansenn34

Serious Sam 4 PC Sistem Gereksinimleri

Vallahi ya iyice saçmaladılar.
  213. Kaansenn34

4000 TL bütçem var hangi İPhone telefonu önerirsiniz

800-900 TL civarı daha artırıp yeni ve güçlü bir model olan SE almanız daha iyi olur.
  214. Kaansenn34

Telefonu 8saat şarj etmek?

Artık böyle şeyler yok :)
  215. Kaansenn34

İlk telefonun ne? Hadi nostalji yaşayalım

Nokia 3510i :)
  216. Kaansenn34

Ne dinliyorsunuz?

217. Kaansenn34

Çok Sevdiğiniz ve Önerdiğiniz Bir Şarkıyı Buraya Bırakınız

Rahatlatıcı. :)
  218. Kaansenn34

Usb to 3.5mm dönüştürücü

Hi-Fi ses deneyimini bu şekilde çevirici ile alacağını düşünmüyorum onun yerine jak girişini yaptırsan daha iyi olur.
  219. Kaansenn34

Hepsiburada da süper indirim

Hepsiburada'dan süper bindirim günleri olacaktı o :D
  220. Kaansenn34

Usb to 3.5mm dönüştürücü

Bence yaşatır çünkü aldığınız çevirici ne marka ve ne kalite olacak o durum sıkıntı.
  221. Kaansenn34

İphone Opertörler sorunu.

Sen de farklı ama basit bir sıkıntı var dostum en basit çözümün ilk hangi operatördeysen müşteri hizmetlerine sıkıntını anlat eğer sorunu çözemiyorlarsa sıkıntı operatör ile ilgili değilse aynı sıkıntıyı Apple Destek ile görüş ve sorununun operatör ile alakalı olmadığını söylediklerini söyle.Bu...
  222. Kaansenn34

Yeni Tanıtılacak İPhone’lar İle Birlikte Fiyatlar?

İçimdekileri söylemişsin :)
  223. Kaansenn34

Oyun lazımmmm

Punisher oynadın mı o da zamanın güzel oyunlarındandır :D 1600037354 Rockstar Games'in Bully adlı oyunu da güzeldir.Bilgisayarda oynamadım mobil platformda oynadım ama vakit geçirmek açısından keyifliydi.
  224. Kaansenn34

Oyun lazımmmm

Max Payne 1-2 Mafia 1 Postal serisi :D
  225. Kaansenn34

İPhone 7 plus mı huawei mate 20 lite mı

İşte o konuda çok haklısın baya ısınıyor. 1600036694 Hatta özellikle şarjda oynadığım zaman bazen alev topu gibi yanıyordu korkuyordum patlar mı diye düşünüyordum :D
  226. Kaansenn34

iPhone XR mı iPhone XS mi?

Pil sağlığı problem değil batarya değişir de ikinci el iPhone almamanız daha iyi olur.
  227. Kaansenn34

Iphone se 3 umarım böyle olur

Eski model ile arasında 4 yıl var ise düzeni bozmayıp 2024'de çıkaracaktır.Bütçe telefonu yapmak ve kullanıcıları da sadece ucuza yönlendirmemek adına yine ekran teknolojisi yüksek ihtimal retina ekran kullanarak devam eder ama tam ekranlı bir cihaz olur ama yine yeni modellerin kısılmışı olur...
  228. Kaansenn34

15 Eylül Apple Etkinliği beklentilerimiz neler?

Türkiye için ilk bir indirim gelir sonra tekrar zam gelir bu zamanda maalesef ucuzlayan bir şey pek göremiyoruz.
  229. Kaansenn34

Ağır oyunlar oynuyorsa da alabilir ki neredeyse çoğu oyunu yüksek ayarlarda sıkıntısız bir şekilde çalıştırıyor.
  230. Kaansenn34

windows 7 den windows 8 veya 8.1 e gecmelimiyim

Evet öyle belirtilmiş ama yetmiyor.Yine de siz bilirsiniz.
  231. Kaansenn34

Neyse ki bu sefer saçma sapan şeylerden dolayı alkış sesleri olmayacak :D
  232. Kaansenn34

Samsung a20s vs Honor 8c

Katılıyorum Samsung'un A ve M serilerinin giriş segment cihazları alınmaz.
  233. Kaansenn34

Mate 20 lite mı iPhone 7 plus mı

7 Plus eskidi ama özellik ve yazılım desteği bakımından Mate 20 Lite'dan daha iyi olduğunu iddia edebilirim.Ancak maksimum 2 sene daha güncelleme alır.Hızlı şarj olmaması ve ekran kasa oranı haricinde güzel cihaz öneririm.Geçilmeye değer mi o konuda düşündürücü eğer Mate 20 Lite modelinden yana...
  234. Kaansenn34

Vatan Bilgisayar alınan telefon iade edilir mi?

Maalesef...
  235. Kaansenn34

5W: Gardaşım bir şeye ihtiyacın var mı ? :D
  236. Kaansenn34

Şunu da ifade edeyim 5s hala daha kullanıldığı gibi 7 Plus modelini de güncelleme kesilse bile kullanmaya devam edebilirsin zaten yedek parça konusunda da bollukta.Zaten kişisel düşüncem geçmişte çok satan bir model olduğundan öyle kolay kolay hemen bırakmazlar.Tek fark yıl geçtikçe açılma...
  237. Kaansenn34

7 Plus eskidi ama özellik ve yazılım desteği bakımından Mate 20 Lite'dan daha iyi olduğunu iddia edebilirim.Ancak maksimum 2 sene daha güncelleme alır.Hızlı şarj olmaması ve ekran kasa oranı haricinde güzel cihaz öneririm.Geçilmeye değer mi o konuda düşündürücü eğer Mate 20 Lite modelinden yana...
  238. Kaansenn34

AirPods'daki bu çizgiler normal mi?

Bana da düşmüş gibi geldi yakında orası çıkar.
  239. Kaansenn34

çöplük

Ciddi iş için değil ise KMS kullanabilirsin ama güvenmiyorsan oem keyden devam.
  240. Kaansenn34

windows 7 den windows 8 veya 8.1 e gecmelimiyim

SSD ve Ram takviyesiyle geçilir aksi halde geçilmez çünkü çok ağırlaşır kullanamazsın.
  241. Kaansenn34

iPhone 12 Serisinde 120hz Ekran Onaylandı!

O zaman bu demektir ki 12 modelleri 11s olacak..
  242. Kaansenn34

Ortam baya karışık her yerden farklı söylemler geliyor bakalım ne çıkacak :)
  243. Kaansenn34

Kenarlı model olması benim de çok hoşuma gitti elle kavraması çok rahat.5S kullanırken tutuşu rahat olduğundan hiç düşürmedim.
  244. Kaansenn34

Bu Adamı Hiç Rüyanızda Gördünüz Mü?

http://www.thisman.org/wp-content/uploads/2017/07/2_render.jpg Ürkütücü..Görmedim görmekte istemiyorum. ?
  245. Kaansenn34

5nm+yazılım her türlü sorunun üstesinden gelir. 120Hz gerçekse bu seneki iPhone modelleri fiyatı hariç özellikleri bakımından bomba gibi olacak.
  246. Kaansenn34

İphone 8 plus alırnırmı

Nasıl kullanıcı olduğunuza ve beklentilerinize bağlı.Günlük kullanım ve beklentilerinizi açıklarsanız SE kullanıcısı olarak yardımcı olabilirim.(Daha önce de 7 Plus kullandım)
  247. Kaansenn34

İphone 8 plus alırnırmı

Alınır ama o fiyata alınmaz.
  248. Kaansenn34

iPhone SE 2020 Pil Sağlığı

Aynı durum bende de mevcut iOS 13 sürümünden kaynaklı bir problem olduğunu düşünmekteyim çözülür kafaya takma eğer sorun devam ederse ücretsiz batarya değişimi yaptırırsın.
  249. Kaansenn34

Galaxy M51'in Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Birkaç haftaya fiyatını 3500 civarına düşüreceklerini düşünürsek bence mükemmel olmuş.
  250. Kaansenn34

İphone se2 kullananlar şarjı nasıl gidiyor?

Oyun oynamazsan bir gün rahatça çıkıyor. Ekran süresi 6-7 saat civarı.
  251. Kaansenn34

İphone se2 almak mantıklı mı

O zaman sana ideal hem gösterişsiz hem küçük hem de güçlü. Daha önce ne cihaz kullanıyordun?
  252. Kaansenn34

2020 yılında halen 8 plus alınır mı?

Alınır ama o fiyata alınmaz :)
  253. Kaansenn34

İphone se2 almak mantıklı mı

Bayiide kim ne diyorsa inanma satması gereken prim alacağı malları satıyorlardır. 1599683422 Alınır ama sizin cihazdan beklentiniz ne ve ne amaçla kullanacaksınız bunları belirtirseniz SE2020 kullanıcısı olarak yardımcı olabilirim. :) 1599684200 Ama ben şöyle açıklayayım SE2020 eğer şu...
  254. Kaansenn34

Telefon konuşmaları kaydetme

?‍♂️
  255. Kaansenn34

Telefon konuşmaları kaydetme

https://www.selfhukuk.com/ses-kaydi-almak-suc-mu-telefon-gorusmesini-kayit-etmenin-hukuki-sonucu-nedir/#:~:text=Telefon%20G%C3%B6r%C3%BC%C5%9Fmelerinin%20Kay%C4%B1t%20Edilmesi%20ve,olmaks%C4%B1z%C4%B1n%20kaydedilmesi%20su%C3%A7%20te%C5%9Fkil%20etmektedir. Başınıza dert açabilir.
  256. Kaansenn34

hesabim çalinmis olabilirmi

Hocam o oluyor mesela beni bazen Bursa'da bazen İzmir'de gösteriyor.Korkmayın cihazın modeli doğruysa sıkıntı yok.
  257. Kaansenn34

Eski bilgisayara m2 ssd

Dönüştürücü kullanmak tamamen tehlikeli bir durum olduğunu düşünüyorum.A marka Çin malı dönüştürücü takacaksınız yüksek performansta o dönüştürücü ısınıp kısa devre yaparsa diske zarar verebilir veya ömrünü azaltabilir ayrıca dönüştürücü normal m2 portta alacağın performansı vereceğini...
  258. Kaansenn34

hesabim çalinmis olabilirmi

"Ayarlar->Güvenlik->Giriş Hareketleri" adımlarını takip ederek hesabına giriş yaptığın cihazların markaları ve konumlarına ulaşabilirsin.Oradan çalınıp çalınmadığı anlaşılır.
  259. Kaansenn34

Sizce En İyi Yatırım Nasıl Olmalı

Paramı bankaya bağlamaya karşıyım ve çok paran olmadığı sürece iyi bir gelir kaynağı değil.
  260. Kaansenn34

iPhone 7 plus alınır mı ?

5w şarj süresini sormuştunuz önceden bakacak zaman bulamadım kusura bakmayın ama İyi ki 12W şarj aleti almışsınız süper süreymiş ben de alacağım 2 saatten fazla sürüyor 5W.
  261. Kaansenn34

Beğenmenize mutlu oldum güle güle kullanın. :) özellikle 7 Plus şarj süresinden sonra ilaç gibi gelmiştir o süre :D
  262. Kaansenn34

Hayırlı olsun.Ne renk aldın ve ne düşünüyorsun cihaz hakkında? :)
  263. Kaansenn34

Monster mi excalibur mu?

Monster çünkü kullanıyorum ve hiçbir şikayetim olmadı desem yeridir. Tek böyle küçük bir eleştirim (Bu denli özellikler ve uygun fiyatlara göre uygun gördüğüm bir durum.) Kasanın biraz güçsüzlüğü.Şu ana dek sorun yaşamadım ama daha iyi olabilir diye belirtmek istedim.Şu ana kadar yaşadığım tek...
  264. Kaansenn34

7 plusı satıp hangi android telefonu almalıyım

Katılıyorum maalesef fiyatlar çok tuzlu.
  265. Kaansenn34

iPhone SE 2020 Sadece Instagram Ve WhatsApp Kullanımda Şarjı Kaç Gün Gidiyor?

Oyun oynanmazsa iddia ediyorum gerekli optimizasyonlar yapıldığı takdirde 8 saate kadar ekran süresi verebilir bu cihaz.
  266. Kaansenn34

Makat Şişliğine tedavi

Doktor doktor doktor tek çare doktor.
  267. Kaansenn34

Sürekli düşük güç modunda kullanmanın bir zararı olur mu?

Neden zararı olsun ki :D
  268. Kaansenn34

iPhone 8 Kulaklığını iPhone 6 için kullanmak.

iPhone 8 lightning girişli kulaklığınızı iPhone 6 için de lightning'e takarak kullanabilirisiniz.
  269. Kaansenn34

iPhone SE 2020 Sadece Instagram Ve WhatsApp Kullanımda Şarjı Kaç Gün Gidiyor?

Ortalama açık ekran deneyim sürem.
  270. Kaansenn34

Hangi iphone?

7000TL Hak etmiyor çok net. SE2020'de iyi cihaz ancak nasıl bir kullanıcı olduğuna bağlı eğer belli kitleye hitap ediyor.
  271. Kaansenn34

Kulaklik iyi mi?

Ya dostum syrox gibi böyle saçma sapan markalar alırsın hani 3-4 ay götürür götürmez zaten kalitesiz kulaklıklar hani kulak sağlığına yazık onu geçtim o kadar paraya ömrü gitmeyecek üzüleceksin.Bekle biraz daha para biriktir iyi bir şey al tamam 400-500 TL zaten abartı fiyatlar o konuda seninle...
  272. Kaansenn34

Kulaklik iyi mi?

65 tlye çıkabiliyorsan biraz daha bekle 150 ye daha iyi kulaklık al :) çalışıyor musun ?
  273. Kaansenn34

Kulaklik iyi mi?

Yazık etme parana.
  274. Kaansenn34

7 plusı satıp hangi android telefonu almalıyım

Katılmıyorum 7 Plus kamera konusunda mi 10 lite'ı tokatlar. Video kalitesi gündüz çekimleri portre çekimleri bakımdan mükemmel cihaz tek sıkıntısı gece çekimleri.
  275. Kaansenn34

İpad

O zaman sıkıntı yok devam.
  276. Kaansenn34

gm 10 mu gm 20 mi

Yok o parayı cebime koyup düzgün ikinci el bakıcam.Çöpe para vermektense düzgün ikinci el daha iyidir.Ayrıca başka daha iyi cihazlar arasında o kadar da fark yok ki biraz daha bekleyip çalışıp daha iyisini alabilir.
  277. Kaansenn34

iPhone’ların şarjı neden geç doluyor ?

Attığım videoda veriler belirtilmişti ancak kendim tam saat olarak test etmedim.Yarın test eder iletirim sana :)
  278. Kaansenn34

Ayrıca şu an Spigen ekran koruyucu ve Spigen rugged armor kullanıyorum (telefon rengi siyah efsane duruyor). :) (7 Plus modelinde de aynı modeller vardı :D) 1599035899 Düşük güç modunda maalesef ama tek şarjla 6-6.30 saat ekran süresi
  279. Kaansenn34

Ya genel olarak 6-6.30 saat ekran süresi alıyorum.Genelde ortanın ve ortanın üstünde parlaklık olarak kullanıyorum. 1599035748 O zaman süper alabilirsin ha ama şunu da belirteyim mesela inan bana 7 Plus'tan sonra rahatlatan bir güzel olay da ekran olmuş True Tone öyle güzel bir şey ki senin...
  280. Kaansenn34

Oyun oynarsan batarya götürmez o kesin bak :D
  281. Kaansenn34

Şarj kullanımı konusunda ise günlük sosyal medya,iş uygulamaları,fotoğraf çekimi,arama yapmak mesaj çekmek vs. için kullanıyorum yani oyun oynamıyorum.Günümü çok rahat karşılıyor.
  282. Kaansenn34

7 Plus'dan SE'ye geçtim çünkü: Küçük Hızlı şarj var Kablosuz şarj var Ön arka kamera daha iyi Daha hızlı Asıl sebebim çok büyük kasa ve ekranı olmaması ve cebime koyduğumda rahatsız etmediği için aldım ayrıca hızlı şarj baya kurtarıcım oluyor 7 Plus cihazımda hadi yüzde 50 olsa da artık bir...
  283. Kaansenn34

Ayrıca şunu da ekleyeyim dostum SE(2020) için de 12w şarj aleti almayı düşünüyorum 30 Dk'da %50'den fazla şarj yapıyor.
  284. Kaansenn34

iPhone 6S Plus

6s Plus almak parana kıymak olur.
  285. Kaansenn34

Sen de o fiyat bandında satabilirsin cihazın temizliğine göre mesela ben de 2 buçuk yıllık iPhone 7 Plus'u 3500'e satmıştım yanında da hasarlı 5s almıştım.Maalesef internet fiyatları aşırı saçmaladı mesela şu an iPhone 7 3800 civarı 7 Plus da en fazla hani maksimum 4600-4800(sıfır) etmesi...
  286. Kaansenn34

Takas yapacaklarını zannetmiyorum.Ancak cihazı iOS 14 gelmeden elinizden çıkarırsanız alıcısı çok olur. 1599033222 Hem de iPhone 12 çıkmadan satın ki fiyatlar düşmeden yüksek fiyattan elinizden çıkarmış olun.
  287. Kaansenn34

Kullandığınız cihaz kaç aylık ?
  288. Kaansenn34

Windows 10 Pro %70'den Fazla Ram Kullanımı, Normal Mi?

Normal 8GB ram bile belli bir yerden sonra yetmiyor.
  289. Kaansenn34

gm 10 mu gm 20 mi

Hiçbirini alma.
  290. Kaansenn34

Bir kıza onu çok kırmadan nasıl ayrılmak istediğin söylenir?

Sorun sen de değil ben de :D
  291. Kaansenn34

TikTok fenomenlerinin dudak uçuklatan kazançları

Harbi ya gel sen üniversite sınavı için sürün üniversitede sürün mezun ol sonra asgari ücretle çalış... :(
  292. Kaansenn34

Telefonda çektigim fotograflar bilgisayarda açılmiyor.

Fotoğraf HEIC formatında olabilir. Onun için Microsoft Store'dan HEIC formatında açabileceğiniz Windows'un uygulamasını yükleyin.
  293. Kaansenn34

Yeditepe Üniversitesi Siyaset Bilimi Ve Uluslararası İlişkiler

Hiç öyle düşünme.Farklı şehir farklı kültür senin olgunlaşmanı ve daha vizyon sahibi yapar ayrıca arkadaşsız kalacağım diye düşünme üniversite ortamında mutlaka kafa dengi birini bulursun.Ayrıca ilk üniversiteye yerleşirken bu endişelenmeler alıştığın şehirden uzaklaşmak diğer taraftan hayat...
  294. Kaansenn34

Hız mı Kapasite mi?

Alacağınız ürünün markalarına ve özelliklerine ayrıca ihtiyacınıza göre de değişir çok ucu açık bir soru :)
  295. Kaansenn34

Samsung Artık Lider Değil, S20 FE'nin Fiyatı, S20 Ultra'nın Çözülemeyen Kamera Sorunu ve Dahası...

Katılıyorum.Hatta çok iyi oldu mesela kutu tasarımları Samsung S5 serisinde iPhone ile çok ayrı görünümlü kutuları vardı mesela şimdi Samsung daha minimalist daha şık kutu tasarımları sunumlar daha sade yani tatlı sunumlar ile piyasaya girdi.Ben bu konuda iPhone ile çok benzer olduklarını...
  296. Kaansenn34

Redmi note 9 pro mu yoksa mi note 10 lite mı ?

Mi Note 10 Lite Redmi Note 9 Pro'ya göre çok kaliteli bir hissiyatı ve görünümü var.Kesinlikle Note 10 Lite.
  297. Kaansenn34

Samsung Artık Lider Değil, S20 FE'nin Fiyatı, S20 Ultra'nın Çözülemeyen Kamera Sorunu ve Dahası...

Samsung sanki son şu 2 senedir Apple gibi bir pazar yaklaşımı sergiliyor gibi geldi.Sunum tarzı ürün tipleri arayüzler.. Samsung'un kafası karışık gibi. Benim de kafam karıştı :D (Hani tam bir benzerlik yok ama andırıyor gibi)
  298. Kaansenn34

Aynı sorun bende de vardı en son sattım.Eğer satma planın yoksa 12w şarj aleti al istersen 150 TL'ye şarj süresini baya azalttığını duydum. Bu videodan şarj sürelerini inceleyebilirsin.