Arama sonuçlarınız

1. OzanAlagöz

SIFIR Asus B450 / Cooler Master 600W 80+ / 2x8 GB 3200MHZ CL16

Bu ürünlerin hepsi sıfır kutulu garantili faturalıdır. Ramler 2x8 gb 3200mhz cl16 dır. Kutuları ürünleri kontrol etmek amaçlı açılmıştır fakat hiç çalıştırılmamıştır. İlk çalıştıran siz olacaksınız. Anakartı eldiven ile elledim çıplak el değmedi. İsteyene özelden detaylı fotoğrafları atarım...
  2. OzanAlagöz

a320m ne kadar iyi?

Selamlar. Ben ryzen 3 3200g ya da 5 3400g li düşük bütçeli bir apu sistem kurmak istiyorum. En uygun fiyatlı anakartlar da a320 mini atx anakartlar. Bu anakartla da apu cihaz yapacağım için 2x8 gb 3200mhz ram düşünüyorum. Bu anakart bana yeterli olur mu yoksa a320 atx ya da daha üst seviye...
  3. OzanAlagöz

Günlük Kullanım İşlemci ve Anakart Önerisi

Selamlar. Bizim bir masaüstü bir de dizüstü bilgisayarımız var. Ben il dışında üniversite okuyorum bu sebeple laptobu ben masaüstünü babam kullanıyor. Ama bu masaüstünü toplayalı bir sene oluyor ve ben toplarken kendime göre toplamıştım birkaç eksiği var bunlardan başka bir konuda bahsettim...
  4. OzanAlagöz

i7-7700 işlemci / rtx2080ti Darboğaz?

Selamlar. i7-7700 işlemci ve asus rog strix h270f anakartım var ekran kartım yok. Ekran kartı almak istiyorum ama bütçem belirsiz. Bu sisteme alabileceğim en iyi ekran kartı nedir? Amd ya da nvidia olabilir o anki bütçeme bağlı. 2080ti alırsam darboğaz sıkıntısı olur mu? Görüşleriniz için...