Arama sonuçlarınız

1. Arandomguy

Laptop tık tık sesi ardından resetlenme?

Öncelikle bilmenizi isterim ki, bazı özel nedenlerden foruma yalnızca işim düştüğünde gelebiliyorum bunun için özür dilerim herkesten.. Şöyle ki, beraber büyüdüğümüz kuzenime geldim bu sene, yazlık gibi. Ben de buraya bilgisayarımı getirdim. Onun bilgisayarı inanılmaz yavaş bir bilgisayar olduğu...
  2. Arandomguy

Bu kadar fps bilgisayarıma zararlı mı?

Evet soru komik gelebilir ama ne kadar fps alabilirim la acaba diye merak edip minecraft indirdikten sonra çözünürlük dışında tüm ayarları düşüğe çekince sonuç korkunç oldu. Bu kadar pc alınca haliyle pc çok ısındı işlemci 80 dereceyi gördü. Çok salakça bir soru ya :D Yazarken gülüyorum hatta...
  3. Arandomguy

HDD'im virüslü. Bilgisayarıma takıp açmasam virüs yer miyim?

Evet gençler. Çok konu açıyorum biliyorum pek cevap veremiyorum çünkü daha yeni taşındık ancak pc başına oturabiliyorum. Soru basit. Elimde 500GB'lık bir diskim var. Worm virüsü var içerisinde yüksek ihtimalle. Ben de bilgisayarımı daha yeni formatladım. Takıp açmayıp biçimlendirsem virüs yer...
  4. Arandomguy

Discord Virüsü Bana Da Bulaşmış Olabilir Mi?

Konuyu bilenler için başlık yeterince açıklayıcı. discordgg.ga sitesine dalgınlığımla girdim. Ve bu sitenin Discord'u hackleyen gruba ait olduğunu ve bu sitede hacklenenlerin tüm bilgilerini aldıklarını da gördüm. Sitenin ne olduğunu anlayana kadar her yerini dolaştım hatta. Ama hiçbir şekilde...
  5. Arandomguy

SSD Önerir misiniz?

Bende kingston'ın 120gb versiyonu var ama alacağım gün elim kolum kırılsaydı da almasaydım. GTX 1060'lı sistemimi katlediyor pis şey :D Bf1 70fps oynarken donmalar, takılmalar, droplar ne ararsanız yaşıyorum. 10fps bile gördüm hani. Tüm driver ve windows update'lerim de tam ayrıca. Bu benim pc...
  6. Arandomguy

Glitch text yasak mı?

İlerideki günlerde profil fotoğrafımı sürekli olarak değiştirerek sürükleyici bir bulmaca haline getireceğim. Bunun için kendi duvarıma ö̸̧̢̥̤̦̣̗̇̋͌͗́͂̈́r̷̺̬̄͘n̶̜̘̯̹͚͕̿̾̔̀̏̕͠ͅe̶̢̗̫͊́̒̔k̷̢̳̜͈̮̯̀͑̇͋͒͠ͅ bunun gibi glitch textler yazabilir miyim? Yasak mıdır :3
  7. Arandomguy

Shiftdelete forum üyelerinin sevdiği animeler

Herkes paylaşsın bakalım favorilerini eminim herkesin kapacağı şeyler olur :)
  8. Arandomguy

En fazla 38TL oyun önerisi!

Evet öncelikle bu benim yeni hesabım. Eski hesabım olan Öylesinetakılan'ı bir kaç sebepten değiştirdim hayırlı olsun herkese :) Az önce koşa koşa kartıma para yükledim ve geldim. Steam yaz indirimlerinden ne almalıyım? Microsoft Store'dan Minecraft almayı da çok isterim açıkçası :) 2012-2013'de...