Arama sonuçlarınız

1. Dijitaliz

İş Ortağı veya Arkadaşı Arıyorum Youtube, Smm Panel, Sosyal Medya ve Seo Deneyimli Uzman arkadaşlar

Merhaba arkadaşlar. Konuya gelecek olursak gerçekten youtube işinden anlayan panel ve benzeri uygulamalara hakim. Seo - Web tasarım - yazılım - grafik ve animasyon programlarına hakim arkadaşlar arıyorum. Bütün imkanları ben sağlayacağım. Yerim İstanbul/Çekmeköy'de normalde açık hava reklam...
  2. Dijitaliz

YouTube Reklam Alımı Yapılacaktır.

Bitiş ekranı - kartlar - link - kanal tanıtım videosu Kanal özelliklerini : Katogorisi : Abone Sayısı : İzlenme oranı: Hiti : Kanal linkini: İstediğiniz teklifleri özelden atabilirsiniz. Özellikle çocuk kanalları tercih sebebidir. Saygılarımla... Dijitaliz
  3. Dijitaliz

YouTube nin İnanılmaz Gelir Kapısı! Kazandıkları Ciddi Paralar.

Merhaba arkadaşlar, Youtube'da hiç dikkat ettiniz mi, kanal sahipleri veya bu işi yapanlar kazançlarının az olduğunu, kazanamadıklarını, boşa çalıştıklarını, zor olduklarını, başaramıyacağınızı ve bu işte para olmadığını beyan ederler. Şimdi ben de sizlere şöyle söyleyeyim neden hep olumsuz...
  4. Dijitaliz

Youtube Kanal Satışı ve Alışı Hakkında Bilgilendirme! (Mağdur olmamak için inceleye bilirsiniz)

Merhaba Kanal satan ve alan kişiler mağdur duruma düşmemeleri için kısa bilgilendirme yapmak istedim. Satış yapanlar için: 1. Sattığı kanal linklerini sadece gerçek kullanıcılarla paylaşılması 2. Abone sayısının belirtilmesi (Gerçekmi & Süsmü) 3. Gerçek zamanlı 48 saatlik hit ve son 1 saatlik...
  5. Dijitaliz

Youtube den anlayan kamera, editleme ve içerik konularına hakim veya öğrenmek istiyen gençler.

Merhaba Okan Üniversitesinde öğretim görevlisi art direktör hocamızla bir proje üzerinde takım arkadaşı arıyoruz. Kendisi Alarko holding - milli piyango - şişe cam - vb. gibi birçok logo tasarım ödüllü. Dünyaca ünlü markalar, Türkiye de önde gelen firmaların, Bankaların, Belediyelerin ve birçok...
  6. Dijitaliz

YouTube nin Bütün Hileliklerini Deşifre Ediyorum Kafanıza Takılan Bütün Sorular (para kazanmak)

Öncelikle herkese Selam; Youtube fonomenleri ve youtuberlar yaptıkları hileliklerini sizlere bazı kalemlerini sıraladım Sizlere birkaç ipucu vereceğim hiç bir yerde duymadığınız ve görmediğiniz. Hiçbir youtube eğitim videosunda bu aşağıda saydıklarımı öğretmiyorlar. 1. Hiç düşündünüzmü neden...
  7. Dijitaliz

YouTube Çocuk Kanalı Özgün Olanlar Etkileşim ve Büyümek İstiyorsanız Buyrun Konumuza

Arkadaşlar çocuk kanalınızı geliştirmek izlenimlerini arttırmak etkileşimde bulunmak için ücretli hizmetler alabilir ya birlik olmanız gerek yada kendi aranızda gruplaşmanız gerekmektedir. Birlik ve Gruplaşma nedir? Whatsapp üzerinden kendi kurmuş olduğunuz kanalların video paylaşımını yaparak...
  8. Dijitaliz

YouTube Gelirinden Hariç Ek Para Kazanma Yöntemleri (Gelirinizi Arttırın)

İster paralı hizmet verirsin - ister ücretsiz veya karşılıklı size kalmış. Genellikle en çok bitiş ekranı linki satın alırlar - Peşinden Topluluk sekmesinden Youtube kanallarından şu şekilde para kazanılır. 1. bitiş ekranı 2. topluluk sekmesine link 3. kartlar 4. kanalının sağ tarafında...
  9. Dijitaliz

YouTube Türkiye'de bir ilk olacak sistemi hayata geçiriyoruz. ( Şimdi kazanma vakti!!! )

Merhabalar. Diğer oluşumlardan farklı olarak Türkiye'de bir ilk olacak sistemi hayata geçiriyoruz. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki sistem tamamen kullanıcı dostudur. Bu sistemin üç seviyesi bulunmaktadır; Birinci seviye 1.000 ila 25.000 aboneye sahip olan ve para kazanma özelliğine...