Arama sonuçlarınız

1. dikali

Laptop tavsiyesi verecek olan var mı?

sadece bu video düzenlemeler için dersler için hangi bilgisayarı önerirsiniz
  2. dikali

link var mı 1607359113 AMD de olabilir aslında hiç kullanmadım ama tavsiye ediyorlar
  3. dikali

Maddi imkanım buna el veriyor maalesef. Oyun olarak gta 5 kaldırsa kafi
  4. dikali

Sürekli word, pover point kullanan ve özellikle video fotoğraf düzenleyen birisiyim. Ailede küçük kardeş olunca o da oyun oynamak istiyor sürekli. Bunun için hem günlük işlerimi yapabilecek hem de oyun oynanabilecek bir laptop almak istiyorum. Kasmaması ve en az i5 işlemcili laptop önerilerinize...
  5. dikali

Yazıcı tavsiyesi

Elimde bir aylık HP Deskjet 2720 var sıfır almıştım 4 kartuşum vardı ama ikisi sürekli akıtıyor ve artık işe yaramıyor. Her 30 sayfada mürekkep bitiyor. Malum öğrenci adamın ödevleri çok olur. O yüzden hem renkli hem fotokopi çekebilen kesinlikle mürekkepli olmayacak yazıcı tavsiyelerinize...
  6. dikali

Kartuş Dolum

15 gün önce HP DESKJET 2720 aldım. Kartuşlu olduğu için 30 sayfa bastığımda hemen mürekkep bitiyor. Hangi kartuş dolum setini alayım. Önerilerinizi bekliyorum.
  7. dikali

D diskindeki boşluğu C ye aktarma

bir dakika hemen indireyim
  8. dikali

evet, c nin üzerine tıkladığımda sürücüyü genişlet yazıyor ama tıklayamıyorum
  9. dikali

C sürücümde yer kalmadı D de ki yedek dosyalarımı E ye yedekledim ve D yi sildim ama kalan o boşluğu C ye bir türlü aktaramıyorum. Yardımcı olan var mı?
  10. dikali

Redmi Note 7 Kasma ve Isınma Sorunu

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi Redmi Note 7 4/64 kullanıyorum ve son bir haftada tüm sosyal medya uygulamaları ve YouTube dahil hepsi aşırı derecede kasmaya başladı. Cihazı sıfırladım lakin yine aynı sorunu yaşıyorum. MIUI 11.0.6 güncelli. Kasmaktan da ziyade git gide ısınmayada...
  11. dikali

Ghost Screen sorunu

Değerli yorumlarınız için teşekkürler.
  12. dikali

Ghost Screen sorunu

Hiçbir zaman full parlaklıkta kullanmadım ama gel gör ki malesef bu sorun başıma geldi. Aklımda da note 8 pro ile değiştirmek vardı ama onlarda da bu sorun var mı?
  13. dikali

Ghost Screen sorunu

Cihazın parasını alamayacağımı biliyorum ama bi üst modeliyle değiştirebilirler mi ki ? 1584568924 İnşAllah bakalım yarın vereceğim kargoya. Kaç gün sürdü telefonun eline geçmesi ?
  14. dikali

Ghost Screen sorunu

Galiba bu cihazda kronik bir vakaymış. Bu telefonu verip üstüne bir miktar ekleme yaparak bi üst modelini alma gibi bir şansım olur mu? 1584567994 Bu cihazlarda kronik sorunmuş, ekranı değiştirdikten sonra tekrar olur mu ?
  15. dikali

Ghost Screen sorunu

Eylül ayında aldığım RN7 64gb cihazım bugün ghost screen oldu. Çok tavsiye etmişlerdi ama keşke almasaydım. Cihazı garantiye göndermek istiyorum ama güvenilir servis olarak hangisini önerirsiniz? (Genpa mı evofone mi ) Ve garanti kapsamında benden ücret talep ederler mi? (Xiaomi Türkiye Garantili)
  16. dikali

Toplama Kasa

bilindik markalar var mı bildiğiniz ?
  17. dikali

Toplama Kasa

peki sadece günlük ihtiyacım olan programlarımı ( adobe, microsoft office vs) karşılayabilecek yani daha doğrusu işimi görebileceğim, müziğimi dinleyip fotoğraflarımı yedekleyebileceğim hangi pc önerirsiniz ?
  18. dikali

Toplama Kasa

Yanlış anlaşıldım galiba. Kendi pc mi değiştirmek istiyorum. ekran klavye mouse vs herşeyim tam lakin 'içi dolu' bir pc kasam yok. Almak istiyorum ne nerirsiniz ?
  19. dikali

Toplama Kasa

Merhabalar. Oyuna meraklı bir insanım En azından GTA 5 felan oynayabilirsem yeter bana. Bilgisayarımın kasasını değiştirmek istiyorum, 600-800 TL arası hangi Pc Kasası'nı tavsiye edersiniz ? Yada bütçemi daha mı yukarı çıkarayım ?
  20. dikali

Telefon Sipariş

Hepinize teşekkürler. internetten yarın sipariş vericem hayırlısıyla.
  21. dikali

Telefon Sipariş

Burası bir forum değil mi? Soru sormam hakkına sahip olduğumu düşünüyorum. Arkadaş bıkarsa cevaplamaz zaten.
  22. dikali

Telefon Sipariş

o fiyatı karşılarım da, imeide bir sıkıntı yaşarmıyım oondan korkuyorum.
  23. dikali

Telefon Sipariş

Sizce nasıldır veya bana öneriniz nedir ?
  24. dikali

Telefon Sipariş

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-note-7-64-gb-xiaomi-turkiye-garantili-p-HBV00000IMW2G
  25. dikali

Telefon Sipariş

Bazılarının içinden kulaklık çıkmıyormuş, yorumlarda öyle yazıyordu. Mühim olan kulaklık değilde, telefonda bir sıkıntı çıkmaz değil mi ? (ingilizce menü,imei numarası kayıtlı olmayan cihaz vs)
  26. dikali

Telefon Sipariş

Merhabalar. Xiaomi Redmi Note 7 almak istiyorum ama bütçem belli başlı. Telefoncular 2500 TL fiyat biçerken hepsiburada.com da daha ucuz. Ve benim paramda sitedekine anca yetiyor. Sizce siteden telefon alınır mı ? Yani garanti gibi bir işim olduğunda ne yaparım ? Akrabam zamanında telefon...
  27. dikali

Laptop Önerileriniz Gerekli

Selamunaleyküm. Geçen yıl bu aylarda arkadaş tavsiyesiyle 1750 liraya Casper Nirvana C300 N3060 dizüstü aldım. 1.60 ghz olduğundan aşırı kasıyor, ekran kartı paylaşımlıda değilmiş. Aradan 1 yıl geçti ben daha bilgisayarı 10 defa anca açmışımdır. Ne oyun kaldırır ne işime yarayan program. Şimdi...
  28. dikali

Motorsiklet devir işlemleri

Merhabalar. Bir akrabamdan motorsiklet satın alacağım.Akrabam bu motoru 2016'da bayiden sıfır almıştı ama plaka çıkartmadı.Motor genellikle garajda yattı.Bana satmadan önce plaka çıkarttıracak sonra noterden satışı alacağım.Şimdi soru şu; Bu motorsikletin muayenesi ne zamandır ?(Plaka...
  29. dikali

Huawei Mate 20 Lite Eksileri/Artıları Neler?

Çok almak istediğim ama amerikan yaptırmlarından dolayı vazgeçtiğim model. Kamerası diğer rakiplerine göre hem daha iyi hem daha net. 3750 mAh bataryası olması şarz konusunda bir sıkıntı çektirmez. 12 nm Kirin 710 işlemcisi oldukça ideal. Ama dediğim gibi düşünmek gerek. Telefon güzel ama...
  30. dikali

2300 TL'ye Telefon Önerileri

Galiba alabilirsem G7 bakacam. Olmassa Xiaomi Redmi Note 7 ile V30+ arasında gidip geleceğim. Teşekkürler.
  31. dikali

Birazz araştırma yaptım da bootloop ve ghost screen ekran sorunları sürekli çıkıyormuş.Bu yüzden de alan insanlar servise gönderip yenisini talep ediyorlarmış.Bu durum hakkında ne düşünürsün ?
  32. dikali

Uzun uzun yazmışşın kardeş ama ben lg g5 kullanıpta memnun olamayanlardanım. Ülkenin durumu belli sen onu boşverde hangisini önerirsin madem çok biliyorsun ?
  33. dikali

Araba sigortasını yaptırmassam ekleyebilirim ama malesef v30+ gücüm zar zor yeter şu anda. Aciliyet olmasa zaten daha yüksek modellere bakarım. 1561562790 Eski telefonumu verip üste para koyup alma düşüncesindeyim.Bayilerden mi alsam yoksa telefonculardan mı? Yada internetten sipariş versem daha...
  34. dikali

G7 beni biraz aşıyor malesef. İkinci El temiz birşey bulursam galiba ilk işim G7 almak. Galiba aklım LG kaldı. Garanti kapsamı felan iyimidir ?
  35. dikali

LG işletim sistemi 7.0.1 güncelleme gelir herhalde alsam :) Çünki Redmi sürümü 9.0
  36. dikali

LG beni bikaç yıl götürürmü çünkü samsungu temiz kullanmama rağmen ya yazılımda sıkıntı çıkartı ya kronik sıkıntılar çıkardı.Sürekli kasma hızlı şarz felan.LG de güney kore malı sağlamdır ama mi ki.Kasma veya donma hızlı şarz gibi bir sıkıntı yaşarmıyım ? 1561561906 LG V30+ XİAOMİ REDMİ NOTE 7...
  37. dikali

16 megapixel kamerası var.Sizce idealmidir.En fazla 2500 tlye çıkabilirim zaten
  38. dikali

İNİNAL SORUNUM VAR YARDIM EDİN

Bende hala eski kart var :) Yeni kart çıktığını ilk defa senden öğrendim
  39. dikali

samsung kadar iyi marka olmadığından pek güvenemiyorum.Garanti müşteri hizmetleri felan iyimidir sizce ? Xiaomi redmi note 7 ye de 48mp kamerası var ama 12 megapixel gibi çekiyor diyorlar.Doğrumu sizce ? 1561560338 kasma gibi veya kronik bir sıkıntı yaşarmıyım.Telefonları temiz kullanan bir...
  40. dikali

İNİNAL SORUNUM VAR YARDIM EDİN

karta para yüklediysen kartla alışveriş yapabilirsin ama atmlerden para çekemessin.Sadece internet ve pos yoluyla harcayabilirsin paranı.
  41. dikali

Selamunaleyküm. 2300 TL bütçem var. İlk başlarda Huawei Mate 20 Lite istemiştim ama artık vazgeçtim.(Nedeni belli) Arkadaşım Xiaomi Redmi Note 7 almış, bana da tavsiye ediyor. Benim aklım 2019 Samsung A50 de. Ama 5 yıldır Samsung kullanıyorum ve son telefonumu tam 3 defa servise yolladım şarz ve...