Arama sonuçlarınız

1. Lokides

Oyun Sektöründe hangi pozisyonlarda çalışabilirim ?

evet hocam haklısınız...
  2. Lokides

Oyun Sektöründe hangi pozisyonlarda çalışabilirim ?

Arkadaşlar kendimi full-stack web developer olma yönünde eğitiyorum. Fakat aklımda yıllardır oyun sektöründe çalışmak var. Bir web developer olarak oyun alanında hangi pozisyonlarda çalışabilirim ? Henüz üniversiteye yeni başladım bu yüzden karar değiştirmek için çok geç değil gerekirse şu ana...
  3. Lokides

Tercih Listeme bakar mısınız lütfen

Sıralamam 308bin 1-KTÜ ybs (296k) 2-Düzce ybs (318k) 3-pamukkale(iö) ybs (330k) 4-Bandırma Ybs (360k) 5-Bilecik Ybs (466k) aslında 10 tercih yaptım ama gelme olasılığı en yüksek olanlar bunlar. Sizce hangisi gelir ? ben pamukkale istiyorum inşallah o gelir...
  4. Lokides

YKS 150-190 bin sıralama için kaç net yapmam gerekir ? (tm)

1-2 güne açıklanacak ama en azından fikir almak istedim. Netlerim 54 TYT 32.5 AYT (obp 85) geçen seneye göre 156 bin geliyor bu yıl 165 bin civarı bekliyorum sizce kaç bin gelir ? ve bu netlerden kaç net daha az gelirse başlıkta belirttiğim aralıkta kalmaya devam ederim yani toplamda 2-3 net...
  5. Lokides

MXM portu var mı

acer nitro 5 an515-52 model laptopa sahibim sistemden memnunum ama ileride ekran kartı düşük kalırsa değiştirmek isterim mümkün müdür acaba port var mıdır
  6. Lokides

prize takılıyken sarj azalması

arkadaşlar 1 ay bile olmadı laptopu alalı bazı oyunlarda mesela skyrim ve pes 19 laptop prizde pilide takılı %100 ken oynadıkça azalmaya başlıyor sarjda olmasına rağmen ama bazı oyunlarda da cs go ve fm 19 gibi hiç sıkıntı yok %100 sarj gidiyor sizce sebebi nedir bunun ? yüksek performans versin...
  7. Lokides

mf den mezun olup tm den sınava girmek

arkadaşlar sonuçlar açıklandı sayısal da 350bin deyim 4 yıllık hiçbir yere giremiyorum çok üzgünüm ama son 1 yıldır aklımda hep tm geçmek vardı fakat sınavın son senesi saçmalık olur diye geçmedim. Fen yapamyorum matematiğim iyi ama fenim çok kötü olduğu için sıralamam bu kadar düşük şöyle bir...
  8. Lokides

Skyrim npc sekme/zıplama sorunu

arkadaşlar aylar sonra tekrar skyrim başlayayım diye indirdim ama ilk açıldığında oyunun başındaki at arabası ile gitme kısmında atlar zıplayıp durduğu için bi türlü gitmemiz gereken yere gidemiyorduk o yüzden bi mod sayesinde o kısmı geçtim fakat şimdi ileri kısımlarda farkettim de tüm npc ler...
  9. Lokides

vac banlı hesaptan aile paylaşımı

yıllar önce csden vac ban yemiştim şimdi yeni hesap açtım ama eski hesabımdaki oyunları oynamak istiyorum aile paylaşımı ile yeni hesabıma alsam sıkıntı çıkar mı ?
  10. Lokides

Excalibur

G660 ve 670 ler iyi gibi gelmişti bana
  11. Lokides

Excalibur

Casper excalibur laptop önerirmisiniz ne gibi problemleri var
  12. Lokides

Gaming laptop mu masaüstü bilgisayar mı

İstanbula falan gidemem ki bursadayım ben
  13. Lokides

Tamam o zaman laptop alayım ama ailem kredi kartı ile alışveriş yapmıyor ondan monster falan alamam vatan mediamarkt gibi yerlerden almam lazım ne önerirsiniz o marketlerden 8 9 k fiyata 9 olmaz gerçi en fazla 8.5k
  14. Lokides

arkadaşlar merhaba benim yardım istediğim konu şu ; 4 yıldır lise bitince pc alıcam diye para biriktiriyordum ve geçen hafta üni sınavına girerek liseyi bitirdim şimdi pc alıcam ama benim tek amacım oyun oynamak o yüzden masaüstü pc den daha iyi performans alırım diye onu istiyorum ama...