Arama sonuçlarınız

1. ColonelCommander

Yardım Note 10 Lite Tool Service bildirimi

Samsung Note 10 Lite cihazımda bildirimlerde ampül sembolü gözüküyor fakat bildirim çubuğunu açtığımda bildirim gözükmüyor ve her 10 dakikada bir tool service yazısı geliyor video vb. izlerken sesler kapanıyor tekrar ses seviyesini yükselttiğimde de normale dönüyor bunu nasıl kapatabilirim...
  2. ColonelCommander

Yardım Tuşlu telefonda java oyunu açma

Hiking X9 marka tuşlu telefonum var eğlenmek için bir kaç oyun indirdim (.jar) fakat oyunları açmaya çalıştığımda desteklenmemiş format hatası alıyorum bunu nasıl düzeltebilirim bu telefon hangi oyun yazılımını kullanıyor?
  3. ColonelCommander

En Anlamlı Kapak Sözler

En Anlamlı Sözeleri Yazın 1569314510 Yitirilen şey geri gelmez. Ağızdan çıkan söz de öyle. 1569314687 Adımı avucuna yaz hatırladıkça yalarsın. 1569314700 Endamın yetmez, beyin şart şekerim. 1569314742 Ederinden fazla değer soytarıyı kral eder. Beni başkalarına bırakma, görürsen dayanamazsın...
  4. ColonelCommander

İnternet explorer goodcaster virüs site

1 ay falan önce pubg lite indirecektim bilmediğim bir oyun sitesine girdim indir tuşuna bastım indirdi açtım ve setup kuruldu sonra pubg lite kurulmamıştı ve görünmüyordu 1 dk sonra kullanmamama rağmen internet explorer kendiliğinden Kötü reklamlı siteler açıyordu ismi goodcaster dı nasıl...
  5. ColonelCommander

4 gb ram gta 5 kasarmı?

4gb ram i5 gta 5 kasarmı bence açılmaz bile ama yinede sorayım dedim kasarmı?
  6. ColonelCommander

ShiftDelete.Net forumda moderatör olmak istiyorum.

Öncelikler duyduğum bazı söylentiler vardı eyer sdn de 100 mesajı devirmişsen moderatör adayı olabiliyormuşsun bende bugün 100 ü devirdim ama nasıl moderatör olunuyur, nereden olunuyor bilmiyorum yardım edebilcekek yetkili varmı?
  7. ColonelCommander

ROBLOX oynayan varmı?

Halen roblox oynayan kaldımı
  8. ColonelCommander

Ünlü Youtuber DELİ Mİ NE Liverpool - Chelsea maçında sahaya daldı

Liverpool-Chelsea maçına saha atlayan YouTuber Ali Abdüsselam-Deli Mi Ne? kimdir? Liverpool ile Chelsea arasında oynanan maçın 14. dakikasında sahaya atlayan taraftarın Deli Mi Ne? YouTube kanalının sahibi Ali Abdüsselam Yılmaz olduğu anlaşıldı. Yılmaz daha önce Show TV’den kazandığı rekor...
  9. ColonelCommander

ROBLOX oynayanlar

halen roblox oynayan varmı?
  10. ColonelCommander

HappyMod nedir açıklaması işte burda

HappyMod Android cihazlarda apk indirmek veya oyunları ve uygulamarı bedava,hileli indirmek için oluşturulan bir uygulamadır kesinlikle güvenlidir. Yinede bu bir açıklamaydı lütfen hile yapmayın
  11. ColonelCommander

350 000 tl sıfır veya 2.el araç önerisi

350 000 tl sıfır veya 2.el araç önerisi lütfen cevap yazın araç bana değil arkadaşıma
  12. ColonelCommander

Windows 7 ultimate için hangi oyun daha iyi az yer kablar

arkadaşlar 4gb ramli intel core 2 duo cpu 64bit lik bir bilgisayara 3gb den az yer kaplayan kasmayaacak güzel bir off road gibisinden macera oyunu istiyorum
  13. ColonelCommander

WİNDOWS 7 İÇİN UYGUN AZ YER KAPLAYAN OYUN ÖNERİSİ

ARKADAŞLAR 64 BİT 4GB RAM WİNDOWS 7 ULTİMATE İNTEL CORE TM 2 DUO CPU ÖZELLİKLERE SAHİP BİLGİSAYAR İÇİN 3 GB ALTI OYUN TAVSİYESİ İSTİYORUM
  14. ColonelCommander

Oyuncu kulaklığı

Bildiğiniz iyi oyuncu kulaklığı varsa lütfen yazın ama 70tl altında
  15. ColonelCommander

TYPE RACER HİLE

Son zamanlarda yazma hızını geliştirmek için kullanılan TYPERACER adlı uygulamada herkes hile peşinde vereceğim hiley bir yere sağ tık yapın inceleye basın console yi açın ve hileyi yapıştırın bekleyin başlat başlamaz ENTER'a basın olacak tır...
  16. ColonelCommander

USB giriş aygıtı sarı ünlem sorunu

bilgisayarda mouse mi takınca çalışmıyor bende aygıtlarr ve yazıcılardan bakınca ünlem vardı üstünde cihazın ayıt yöneticisindede insan arabirim aygıtlarında USB GİRİŞ AYGITI üstünde sarı ünlem var driverdamı sorun var bilemedim akıldım öylece yardım edebilecek biri varmı 1561719659 Lütfen...