Arama sonuçlarınız

1. ColonelCommander

Yardım Note 10 Lite Tool Service bildirimi

Samsung Note 10 Lite cihazımda bildirimlerde ampül sembolü gözüküyor fakat bildirim çubuğunu açtığımda bildirim gözükmüyor ve her 10 dakikada bir tool service yazısı geliyor video vb. izlerken sesler kapanıyor tekrar ses seviyesini yükselttiğimde de normale dönüyor bunu nasıl kapatabilirim...
  2. ColonelCommander

Yardım Tuşlu telefonda java oyunu açma

Hiking X9 marka tuşlu telefonum var eğlenmek için bir kaç oyun indirdim (.jar) fakat oyunları açmaya çalıştığımda desteklenmemiş format hatası alıyorum bunu nasıl düzeltebilirim bu telefon hangi oyun yazılımını kullanıyor?
  3. ColonelCommander

Öneri Bilgisayarım Hangi Oyunları Kaldırır

Sana uygun oyunlar: Minecraft ETS 2 ATS Crysis 1 Crysis 2 Mothergunship Overcooked 1-2 GTA 4 (emin değilim) League Of Legends Benim tavsiyem bunlar ama crysis serisini indirmeni kesinlikle tavsiye ediyorum.
  4. ColonelCommander

Akıllı saat önersisi

Samsung R830 1582883241 Samsung Galaxy R820 1582883211 Huawei Watch GT2
  5. ColonelCommander

Redmi Note 8 Pro önerir misiniz ?

Bencede al.
  6. ColonelCommander

En Sevdiğiniz Araç Modeli Hangisi?

Tabiki Volvo XC90 1582104667 Ama BMW modellerinide severim
  7. ColonelCommander

Haydi, Birlikte Komik Resimler Atalım

1578045426 1578045744 1578045911 1578045924
  8. ColonelCommander

Uçaklar da geri vites var mı

Uçaklarda geri vites yoktur uçak çeken araçları sayesinde geriye yönelirler.
  9. ColonelCommander

20-25 bin lira arası araç tavsiyeleriniz

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-2004-model-opel-corsa-1.3-cdti-dizel-klima%2Cabs%2Ceps%2Cful-595545386/detay 1576921182 Dizel 1576921216 https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-firsat-araci-ilk-gelen-alir-2005-citroen-c3-1.4-hdi.sx-769648052/detay 1576921240...
  10. ColonelCommander

Turkcell Bip'in Bu Kadar Kullanışlı Olduğunu Bilmiyordum?

Türkcell gerçekten pahalı ve gereksiz bir etkinliği var salla kazan sadece 1 gb internet veriyor ancak bu kadar yavv ben öğrenciyim telefonla çok konuşmuyorum normalde tarifem 49 tl 1 2 ay falan kullanmadım 89 tl geldi sadece 1 ay için tarifemi değişcem. ;((
  11. ColonelCommander

YouTube Premium Türkiye'de! İşte fiyatı

Bende Youtube Premium yerine bir Youtube şekli indirdim, heralde hileli bilmiyorum ama reklamsız falan Premiumla aynı ama Beleşşşşşşş :)
  12. ColonelCommander

Söyle Rahatla

2007 den kalma mesaj var la :) 1569318638 Şükür büyük bir deprem değilmiş ben vanda yaşıyorum Van depremi aklamı geliyor en küçük bir sarsıntıda kaçasım geliyor tabi 7.2 zor
  13. ColonelCommander

Black Friday fiyat.

Şahsen ben Müslümanım diğer dinlerede saygım var ben bu Black Friday falan günah diyorum hikayesini hatırlayınca.
  14. ColonelCommander

En iyi oyun

Benim listem *Pubg Lite *BattleField 5 *Ets 2 *Forza Horizon 4 *Crew Serileri *Ve tabiki EN beğendiğim Crysis Serileri Türkçe Harika Olmuş.
  15. ColonelCommander

Dizi/Film önerisi

Dizi olarak Game Of Thrones 8.sezon Daha önce hiç izlemediysen 1.sezondan başla biraz uzun sürecek 8 e gelmen ama genel olarak güzel.
  16. ColonelCommander

Cmd hatası

Ne gibi bi rişlem yapıyorsunuz CMD de ondan kaynaklı olabilir.
  17. ColonelCommander

Fortnite Soldaki Fps nin anlık düşüşü

Bilgisayara Sağ tıkla Özelliklere Bas
  18. ColonelCommander

iPhone XR kılıf için hangisini alayım

Cihaz kırmızı ise yeşil, beyaz bozar baya çirkin durur. Tavsiyem siyah al telefonun renginden farklı ve uygun.
  19. ColonelCommander

Bıktım Bu Reklamlardan!!!

Microsotf Edge den kaynaklı olabilirmi veya başka bir tarayıcıdan? 1569316611 Kullandığın programlarla alakalıda olabilir.
  20. ColonelCommander

Oyun Tavsiyeleri ve Oyun tavsiye İstekleri

Pubg lite orjinali ile birebir diyebilirim. Seviyorum.
  21. ColonelCommander

24 Eylül 2019 İstanbul Depremi

Ben vanlıyım 2011 deki Van depremi çok fenaydı Evimin lambaları düşüyordu hatırlarsam 7.1 falandı İnşallah bir daha hiçbir yerde yaşanmaz
  22. ColonelCommander

Outlook Mail Kurulum Sorunu

Bende Outlook kullanıcısıyım Bende çok sorun yaşıyorum sürekli doğrulama istiyor vb. Reklam gibi olmasın ama Email Daha iyi bence.
  23. ColonelCommander

Mesaj gönderemiyorum...

SMS in bitmiş olabilirmi?
  24. ColonelCommander

E-sporcular Tahmini Ne Kadar Kazanıyor

TÜRKİYE'DE ESPOR LOL OYUNCULARI NE KADAR KAZANIYOR? Riot Games'in Türkiye Ülke Müdürü olan Bora Koçyiğit, katıldığı bir televizyon programında 2018 yılında Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde oynayan bir oyuncunun ayda sadece oyundan minimum 15-20 bin lira gelir elde ettiğini açıkladı. Bu rakamın...
  25. ColonelCommander

%95 indirimli ihale oyunu

Güvenme derim, bir çok kişi bu tür siteler yüzünden dolandırılıyor.
  26. ColonelCommander

Hangi yazıcıyı almalıyım?

Bütce? 1569314872 250 ye çok kaliteli bir şey yok. 1569314925 Canon Pixma E304 1569314948 HP Deskjet 2630 1569314969 Canon E414
  27. ColonelCommander

En Anlamlı Kapak Sözler

En Anlamlı Sözeleri Yazın 1569314510 Yitirilen şey geri gelmez. Ağızdan çıkan söz de öyle. 1569314687 Adımı avucuna yaz hatırladıkça yalarsın. 1569314700 Endamın yetmez, beyin şart şekerim. 1569314742 Ederinden fazla değer soytarıyı kral eder. Beni başkalarına bırakma, görürsen dayanamazsın...
  28. ColonelCommander

BlueStacks Nasıl?

Nox gerçekten ağır oyunlardı kasıyor, Pubg oynayacaksan Gameloop öneririm.
  29. ColonelCommander

Kitap Kurtları Sohbet Ediyor

Ve Sol Ayağım Şahane Christy Brown
  30. ColonelCommander

Format sonrası internete bağlanmıyorum

Driverla alakalı bir sorun bunu düzelte bilmen için driver indirmen gerek Benim bilgisayarımda usb takınca bilinmeyen aygıt diye yazıyordu ben gidip driver indiremeyi denedim olmadı format attırdım veya eksik driver indirmiş olabilrsin
  31. ColonelCommander

İnternet explorer goodcaster virüs site

1 ay falan önce pubg lite indirecektim bilmediğim bir oyun sitesine girdim indir tuşuna bastım indirdi açtım ve setup kuruldu sonra pubg lite kurulmamıştı ve görünmüyordu 1 dk sonra kullanmamama rağmen internet explorer kendiliğinden Kötü reklamlı siteler açıyordu ismi goodcaster dı nasıl...
  32. ColonelCommander

Ön Amortasör nasıl açılır?

ÆSir benimde bisikletimin amasörü kapalı galiba arkadaşlarım öyle diyorlar gerçektende öylen ön amasörler bir türlü çalışmıyor bisiklet 3 senelik nasıl açabilirim amasörleri bilye falan dediler bana
  33. ColonelCommander

Televizyon Alacağım Limit 5.500 TL

Arçelik ve Vesteli önermem LG Veya Philips, Samsung öneririm
  34. ColonelCommander

Zihin kontrolü

şizofren farklı bir şey Senin yaşadığın şey dalgınlık olabilir çok sters den olabilir çok kafana takıyorsundur olayları çok şey düşünüyordun beyin aynı anda bir çok işlem yapıyor ama yorulduğu için bazıları unutuluyor 1567509716 bence 1 hafta falan tatil yap eğlenmene bek şehirden uzaklaş...
  35. ColonelCommander

Osmanlı Devletinin Kurucusu Kimdir? ( Osmanlının Torunları)

Osmanlı Devleti'nin kurucusu Osman Gazi, Birinci Osman ya da Osman olarak da adlandırılan Osman Bey'di. Osmanlı Türkleri'nin önderi olarak kabul edilen Osman Bey, 1299 yılında Bilecik'in Söğüt ilçesinde Osmanlı Devleti'ni kurdu. Osman Bey'in 1299 yılında kurduğu Osmanlı Devleti, kuruluşundan...
  36. ColonelCommander

4 gb ram gta 5 kasarmı?

Cihazım Casper nirvana a15fb modeli şuan pc yanımda değil özelliklerini hatırlamıyorum 1567508577 64 bit ama 1567508597 NVIDIA Geforce falan vardı
  37. ColonelCommander

Laptop siyah ekranda kalıyor, masaüstü açılmıyor

Aynı bilgisayar bende var ben format atırttım
  38. ColonelCommander

4 gb ram gta 5 kasarmı?

4gb ram i5 gta 5 kasarmı bence açılmaz bile ama yinede sorayım dedim kasarmı?
  39. ColonelCommander

SDN Forum mobil uygulaması

Nasıl yani sdn 2. mobil versiyonu gibi bir şey mi anlamadım
  40. ColonelCommander

Turkcell Bedava İnternet

Pardon ama biraz akıllı olan Turkcell kullanmaz kardeşim 1gb internet harcadım faturam normalde 50 tl ydi 1 gb internet fazladan kullandım 140 tl fatura geldi Turkcell i bırakacağım 1567069701 Ve hiçte hediye vermiyor hepsi yalan arkadaşını davet et yazıyodu ettim bir gb bile vermedi
  41. ColonelCommander

3. SDN Röportajı- MrtAltg Soruları Cevaplıyor

ÆSir abi peki ben sana bir soru sorabilirmiyim? 1567069472 Abi ben sana bir soru sorabilirmiyim?
  42. ColonelCommander

brawl star maç baslayinca ekranin yan kisimlari siyah oluyor

Ekran büyük o yüzden bu bir sorun değil benim a7 telefonum bendede oluyor.
  43. ColonelCommander

Vegas Gangsteri

İnternetlide internetsizde kullanabilirsin.
  44. ColonelCommander

Babam Alay Ediyor :(

Önce para sonra iş yaşına göre baya iyi ama
  45. ColonelCommander

SDN Forum'da Moderatör Olmak İster Misiniz?

Admin olunca ben 1566896443 1566896474 Ben sadece sonuçlar ne zaman çıkacak onu sordum
  46. ColonelCommander

Evet dömeyelim 1566896094 Mod adayı nasıl oluuyor peki veya ben katıldım ne zaman sonuçlar verilir 1566896135 ÆSir Sonuçlar ne zaman verilecek? 1566896324 Sdn admin yapmayınca ben
  47. ColonelCommander

sigaraya gelecek zam

Aynen kimse kusura bakmasın
  48. ColonelCommander

ShiftDelete.Net forumda moderatör olmak istiyorum.

Öncelikler duyduğum bazı söylentiler vardı eyer sdn de 100 mesajı devirmişsen moderatör adayı olabiliyormuşsun bende bugün 100 ü devirdim ama nasıl moderatör olunuyur, nereden olunuyor bilmiyorum yardım edebilcekek yetkili varmı?
  49. ColonelCommander

Aşırı dejavu yaşıyorum

Bende yaşıyorum bu sorunu 1566893011 Yaşınız kaç belki yaştan kaynaklıdır 25 ten sonra olmuormuş (lütfen gerçek yaşınızı söyleyin)
  50. ColonelCommander

sigaraya gelecek zam

Sagara kullanmak delilikdir o kadar para çöpe gidiyor hemde ölüme sebebiyet veriyor Dünyadaki ölüm sebeplerinin başında gelen sigara kullanımı, her yıl 6 milyon kişinin hayatına mal oluyor. Dünya Sağlık Örgütü'nün verilerine göre, 600 bin kişi ise her yıl pasif içicilik nedeni ile hayatını...
  51. ColonelCommander

En iyi tablet ?

WACOM CINTIQ 27QHD PEN ONLY 24 000tl Product TypeCreative pen and touch display Size770 x 465 x 54.5 mm 30.3 x 18.3 x 2.1 in Weight19.8 lbs. without stand (9 kg) 55.1 lbs. with stand (25.1 kg) Screen Size (Measured Diagonally)68.6 cm 27 inch TechnologyAHVA LCD (proprietary IPS)...
  52. ColonelCommander

Serdar Ortaç İle Chloe Loughnan Arasındaki Bir Gerçek Daha Ortaya Çıktı! İşte Detaylar...

Serdar Ortaç terkrar başka bir kızla evlenmezse ben eşşeğim hadi bakalım Serdar Ortaç = Acun 2
  53. ColonelCommander

Günün Karikatürü

Avanak avni eski bir dergi
  54. ColonelCommander

Gelsin sorular bilgi yarışması yayında !

Bencede reklam forumları banlanmalı
  55. ColonelCommander

Serdar Ortaç İle Chloe Loughnan Arasındaki Bir Gerçek Daha Ortaya Çıktı! İşte Detaylar...

Abi mahallenin hızlı gençlerinden belli :) :)
  56. ColonelCommander

Televizyona entegre edilmiş laptop için klavye önerisi

Num pad olmayan bir şey istiyorsun ucuz bakacaksın.
  57. ColonelCommander

Pc ile Alakası Olanlar Gelsin

ne kaldırması sen bunla uçarsın çok iyi ama elektriği fazla harcar amd öyledir
  58. ColonelCommander

Aşırı dejavu yaşıyorum

Bende bunu yaşıyorum az da olsa 1566816877 Bu Anı Sanki Daha Önce Yaşamıştım: Dejavu Nedir? Diyelim ki, bir gün yine okul yollarındasınız. Tam da okulun kapısından içeri adım atmak üzereyken, bir anda sanki tam da o anı önceden yaşamış gibi hissediyorsunuz. Elbette ki birçok kez okulun...
  59. ColonelCommander

Gelsin sorular bilgi yarışması yayında !

Kardeşim sen bildiğin uygulama reklamı yapıyorsun
  60. ColonelCommander

1. SDN Röportajı- Süpper Moderatör Ufuk Soruları Cevaplıyor

Ufuk abi o Esir in koyduğ fotoğraftaki kişi senmisin yoksa photoshop mu çünkü senin profil fotoğrafındaki gözlüklü veya saçı çok uzun değil?
  61. ColonelCommander

ses kartı öneriniz?

Zaten orkestra için söyledim müzikse diye :)
  62. ColonelCommander

Kargo

Hayırlı olsun
  63. ColonelCommander

gta 5 bitirince ödül veriyor mu?

Oyun zaten şartlı bir oyun bu bölümü bitirisen şunu alırsın şu bölümü bitirirsen bunu alırsın gibi
  64. ColonelCommander

Sahibinden de dolandırıldım

Abicim en iyisi kendin gidip alacaksın boşver kargoyu git adama parasını ver laptopunu al
  65. ColonelCommander

Seksenler dizisinde hata

Seksenler filmi biteli kaç yıl oldu?
  66. ColonelCommander

ses kartı öneriniz?

Roland RUBİXX22
  67. ColonelCommander

Aşırı dejavu yaşıyorum

Bende hiç dejavu yaşamadım bende tek sıkıntı var ışıklı ortamdan ışıksıza geçtğiğimde veya tam tersi olduğunda gözlerim kararıyor tansiyonum düşüyor terleme oluyor ve gözlerim baya fazla ağrıyor 1566811697 bir dakika dejavuyu hanisilasyonla karıştırdım aynen bendede sanki olayları önceden...
  68. ColonelCommander

GoPro 7 Yardım

Kılıf şart
  69. ColonelCommander

400-450 Bin Tl'ye Kadar Araba Önerisi

Tavsiyem Mercedes Benz E 220 d AMG 1566810915 Arazi aracı istiyorsanız ucuzu varsa Mercedes g500 tabiki 1566811114 Ford Trucks Transit 120 P Model 3.100 TL Galeriden satılık ikinci el - 720448246 bunu tavsiye ederim :) :) 1566811147 Şaka bir yana gerçekten mercedes g500 çok iyi bir araba
  70. ColonelCommander

1. SDN Röportajı- Süpper Moderatör Ufuk Soruları Cevaplıyor

Aynen 20k mesaj var
  71. ColonelCommander

Televizyona entegre edilmiş laptop için klavye önerisi

Trilogic KBW08 Nano Kablosuz Klavye ve Mouse Seti 99,00 TL 59,90 TLKDV DAHİL 1566810329 N11 de bulabilirsin ürünü
  72. ColonelCommander

GoPro 7 Yardım

Aynen öyle güvenipde sakın suya sokma onu kılıf al sonra kendini riske atma kuzenimin İphone 7 si vardı su geçirmez dediler Sığ bir yere düşmüş bozulmuş atmak zorunda kalmış yapılmıyormuş telefon en iyisi sem kılıf al
  73. ColonelCommander

1500 TL’ye telefon tavsiyeleri 2019[LİSTE]

Hayır Note 5 i demiyorum A40 a göre bütcesini arttırsa 1566810067 Note 5 de harika bir telefon
  74. ColonelCommander

BlueStacks Nasıl?

Nox Tavsiye ederim bluestacks sildikten sonra yeniden indirmeye çalışırsan hata veriyor Nox veya Pubg oynayacaksan Gameloop Zaten Tencent Gaming Buddy Şu an Gameloop kullanıyor tavsiyem bunlar
  75. ColonelCommander

1500 TL’ye telefon tavsiyeleri 2019[LİSTE]

Bütceni az daha arttır Samsung Galaxy A40 veya Note 5 al
  76. ColonelCommander

Kitap Kurtları Sohbet Ediyor

Hasan ali TOPTAŞ Ben Bir Gürgen Dalıyım
  77. ColonelCommander

Ankara'da Hiç Görmediğiniz Yerler !

Maldivler değiil sadece Van
  78. ColonelCommander

Kargo

Bende böyle bir sorun yaşamıştı Yurt İçi Kargo 6 günde getirdi kargomu 4.günde saat 8 ken kargonuz dağıtımda yazıyordu 2 gün 8 saat sonra geldi
  79. ColonelCommander

Günün Karikatürü

1566808880
  80. ColonelCommander

Sen git sonra sende boşan parayı kap;):):)
  81. ColonelCommander

Otonom Araçlar

Otonom araçlarda çok kötü kazalar yapabiliyor Sdn den bir görüntü mesela Otonom araç kazası
  82. ColonelCommander

Breaking Bad: El Camino

Katilli filmleri seviyorsanız tam size göre ama bence çocuklara izletilmemeli +15 diyelim 1566808041 Buda bilim kurgu uzay filmleri sevenler için bir film 1566808091 buda süper kahraman veya komedi sevenler için tavsiye etiğim bir filim
  83. ColonelCommander

Ne dinliyorsunuz?

Ben MERO Baller Los dinliyorum güzel geliyor bana. Bide Manuş Baba Bu havada gidilmez 1566807645
  84. ColonelCommander

ROBLOX oynayan varmı?

ben 2006 da oynuyordum ona rağmen başarılıydı 1566806035 Roblox kendi oyununuzu yapabileceğiniz sanal bir dünya. 1566806165 O konuda size katılıyorum para yatıranla yatırmayan arasında çok fark oluyor robloxda ayrımcılık yapılıyormuş gibi şahsen bende zamanında 50 60 tl falan yatırdım ve bunu...
  85. ColonelCommander

ROBLOX oynayan varmı?

Halen roblox oynayan kaldımı
  86. ColonelCommander

Playstatıonu kırsam oyunlarım gidermi ?

Kardeşim ne anlamda kırmak istiyorsun chip ini mi yoksa bir şeylerle vurarakmı :) chip kırdırsan oyunların silinir internetede bağlayamazsın eyer bağlasan oyunlar silinir
  87. ColonelCommander

Her şey bir 'tık' uğruna

bencede öyle olması gerek umarım olması gereken neyse öyle olur
  88. ColonelCommander

Dikkat https://www.eleman.net tuzağına düşmeyin

Bencede bakıyorum ve çok kaliteli ve güvenlibir site bencede kendinizden kaynaklı olan şeylere iftira atıyorsunuz ayıp bence emin olmadan. 1565952024 Bunu yapınca peki sana ne zarar geldi Anlamsız şeyler bunlar. 1565952089 Şifreni kaybetmen sitenin sorumu değil!
  89. ColonelCommander

Ünlü Youtuber DELİ Mİ NE Liverpool - Chelsea maçında sahaya daldı

Liverpool-Chelsea maçına saha atlayan YouTuber Ali Abdüsselam-Deli Mi Ne? kimdir? Liverpool ile Chelsea arasında oynanan maçın 14. dakikasında sahaya atlayan taraftarın Deli Mi Ne? YouTube kanalının sahibi Ali Abdüsselam Yılmaz olduğu anlaşıldı. Yılmaz daha önce Show TV’den kazandığı rekor...
  90. ColonelCommander

Xiami CC9 vs Samsun A 50

Samsung galaxy A50
  91. ColonelCommander

internet

Bence Turkcell berbat kaç yıldır kullanıyorum hiç tercih etmem 1gb internet 10 tl olurmu kardeşim fizy falan hepsi yalan aldığın ödülleri kullanamıyorsun hiçbir şeyi bedavaya vermiyorlar burnundan fitil fitil getiriyorlar Türkcell i hiç tavsiye etmem düşünme bile kullanmayı
  92. ColonelCommander

Nasıl E Sporcu Lisansı Alınır

Yayıncı falan olmalısın heralde bende tam bilmiyorum
  93. ColonelCommander

Root atamıyorum

KingRoot öneririm root olmuşmu diyede root checker indir
  94. ColonelCommander

PUBG Drop Sorunu

Nedeni Pubg mobile oynuyorsan heralde emülator dendir tuşlardan veya bug dan da olabilir yada oyunu sil sonra tekrar indir
  95. ColonelCommander

Hangi telefon daha iyi

Kardişim bence gelmiş geçmiş en iyi telefon Cat S60
  96. ColonelCommander

kablosuz şarj önerisi

Kardişim kablosuz şarj önermem telefonun tam uygun değilse kablosuz şarja bataryayı bozarsın bence kablosuz şarj boşa masraf olur almanı önermem
  97. ColonelCommander

HappyMod nedir açıklaması işte burda

Google dan ücretsiz indirebilirsin
  98. ColonelCommander

peki 100 mesaj altındakiler neden olamıyor açıklamasını yapabilirmisiniz bende moderator olmak isterim tabikide
  99. ColonelCommander

SDN Forum Rütbe Sistemi

peki nasıl moderatör olunuyor 1562939049 nasıl moderatör veya adayı olabilrim
  100. ColonelCommander

30 35 bin tl ye hangi arabayı almalıyım

taksi çıkması alınır temiz kullanılmışsa ama ağır hasarlı alırsan satamazsın bence elinde kalır uzun süre kullanacaksan km si düşükm temiz araba al ama 30 000 35 000 e o kadar düşük bulamazsın sana araç önerilerim yukarıda ama yinede hyundai i20 den vaz geçme dayımda vardı 7 yıl kullandır 1 2...
  101. ColonelCommander

ROBLOX oynayanlar

ben sistemi demiyorum oynayan kaldımı
  102. ColonelCommander

SDN Forum Rütbe Sistemi

peki nasıl onursal üye olunuyor açıklayabilirmisiniz acaba
  103. ColonelCommander

ROBLOX oynayanlar

halen roblox oynayan varmı?
  104. ColonelCommander

350 000 tl sıfır veya 2.el araç önerisi

yine yorum için teşekkürler fakat km si fazla max 70.000 olsa süper olur aynı zamanda rengi bana iyi gelmedi 1562933596 jeep de de range de de km fazla 1562933710...
  105. ColonelCommander

öneriniz için teşekkürler ama arazi istemeseydim bu tarz alırdım Mercedes - Benz / E Serisi / E 180 / AMG / İLK SAHİBİNDEN ORJİNAL 2015 MERCEDES E180 AMG sahibinden.comda - 709332872
  106. ColonelCommander

güzel araç fakat ben arazide sürmek için istiyorum range rover falan
  107. ColonelCommander

HappyMod nedir açıklaması işte burda

HappyMod Android cihazlarda apk indirmek veya oyunları ve uygulamarı bedava,hileli indirmek için oluşturulan bir uygulamadır kesinlikle güvenlidir. Yinede bu bir açıklamaydı lütfen hile yapmayın
  108. ColonelCommander

Mobil oyun tavsiyesi ONLİNE

free fire da pubg dan daha kolay hile yapılıyor bu yüzden kötü bence 1562933003 çok hile vr
  109. ColonelCommander

sıfır arteon kaç bin ki en ucuzu 500 000 diye biliyorum benim kararım bmw modelleri üstüne veya mercedes 1562931998 https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-mercedes-benz-ss-motors-2003-mercedes-g-400-cdi-basamak-bayi-612537906/detay ben bu aracı düşünmüştüm aslında. 1562932048...
  110. ColonelCommander

Kamerası ve Performansı İyi Telefon.

Huawei P smart (2019) 1562926030 Huawei p20 lite 1562926058 Samsung galaxy a7
  111. ColonelCommander

350 000 tl sıfır veya 2.el araç önerisi lütfen cevap yazın araç bana değil arkadaşıma
  112. ColonelCommander

forumda yeni isim tavsiyesi

bence ismin iyi
  113. ColonelCommander

accent era da uygun bir araba bence 1562924745 https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-vitrin-auto-dan-accent-era-bu-fiyata-baska-yok-706906422/detay 1562924847 İ20 de güzeldir 1562924895...
  114. ColonelCommander

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-hyundai-renault-ve-dacia-yetkili-bayiden-623101554/detay 1562924477 linea kulllandım uygun bence az yakıyor 1562924510 fiat ları çok düşük görüyorlar ama çok iyi arabaları var
  115. ColonelCommander

bide bu fiyata km si düşük araba zor şuna bak birde 2004 CHEVROLET EVANDA 2.0 CDX 1562924208 https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-2004-chevrolet-evanda-2.0-cdx-670003131/detay 1562924234 aynen 1562924377 punto veya linea da çok uygun 1562924412...
  116. ColonelCommander

arka arkadaş modifiyeli veya yarış aracı istiyormu bilmiyoruz bence lancer uygun değil
  117. ColonelCommander

sizce en iyi tarayıcı

aynen katılıyorum :):)
  118. ColonelCommander

Suyun Kırmızı Aktığı Doğa Harikası: Yosemite Şelalesi

Her şey ne güzel uyum içinde ya bence çok şükür etmeliyiz
  119. ColonelCommander

2000tl bisiklet önerisi

bence bianchiden şaşma bende bianchi energy var aslında artık bana küçük geliyor fakat şu ana kadar hiç beni yolda bırakmadı shimano vites zaten mükemmel bir bisiklet kron da iyi ama bianchi bir ayrı mosso tavsiye etmem kesinlikle bianch,den şaşma süper bir bisiklet
  120. ColonelCommander

sizce en iyi tarayıcı

Opera Gamer bence buda yağ gibi akıyor tam oyuncu tarayıcısı 1562922494 Ama internet explorer önermem berbat bir tarayıcı sürekli yandex oluyor berbat
  121. ColonelCommander

Bazen gerçekten açıklayamazsın (#WTF) (#absürt)

arabanın motoru yılan XD
  122. ColonelCommander

keşke söyleseydim dediğiniz şeyler ?

bende 6. sınıftayken sevdiğim bir kız vardı herkes bana soruyordu okulda sevdiğin biri varmı diy e bende kim olduğunu söylemiştim sonra kıza onu sevdiğimi söylemişler ama terbiyesiz şeyler söylemişler kız bana küsmüştü tabi velettim o zaman ben masa tenisi oynuyordum kantinde kızın arkadaşları...
  123. ColonelCommander

Hızlı şarj cihazları tehlikeli mi?

eyer telefonun hızlı şarja dayanabilecekse sıkıntı yok bence telefon özelliklerinden araştır sonra cihazınkiyle kıyasla
  124. ColonelCommander

Hangi telefonları kullanıyoruz

ben casper via v 8c kulanıyorum memnunum ama a7 alacağım 1562578500 katılıyorum
  125. ColonelCommander

Okul için tablet önerisi

ben zaten fiyatı uygun olduğundan dedim kalan paraylada sd kart alabilirsin rahatça
  126. ColonelCommander

Okul için tablet önerisi

Alcatel onetouch pixi 3 tavsiye ederim klavyeside var kullanışlı ama oyun indirmezsen daha uygun
  127. ColonelCommander

2000TL - 3000 TL Arası Telefon Önerileri

Redmi note 7 tavsiye ederim Xiaomi ler çok kullanışlıdır veya Oppo A7X 64 GB öneririm
  128. ColonelCommander

İkinci el telefon alırken nelere dikkat etmeliyiz ?

bence almadan önce o telefonu kısa süre size vermelerini isteyin bozmadan test edin sıkıntı olursa teslim edin almayın
  129. ColonelCommander

2000TL - 3000 TL Arası Telefon Önerileri

sana önerim samsung galaxy a7 süper performansı 1562235095 huawei almanı çok tavsiye etmem 1562235126 ama sana en iyi gelecek telefonu al ilk testlerine falan bak bence
  130. ColonelCommander

Windows 7 ultimate için hangi oyun daha iyi az yer kablar

arkadaşlar 4gb ramli intel core 2 duo cpu 64bit lik bir bilgisayara 3gb den az yer kaplayan kasmayaacak güzel bir off road gibisinden macera oyunu istiyorum
  131. ColonelCommander

iOS 13 FaceTime için göz geliştirmesiyle geliyor

ios bu konuda gelişmeye çallışıyor gibi geliyor bana artık parmak izi de kalkacak gibi
  132. ColonelCommander

Mi mix 2s mi yoksa redmi note 7mi

Bencede mi mix 2s note 7 de iyi ama
  133. ColonelCommander

WİNDOWS 7 İÇİN UYGUN AZ YER KAPLAYAN OYUN ÖNERİSİ

ARKADAŞLAR 64 BİT 4GB RAM WİNDOWS 7 ULTİMATE İNTEL CORE TM 2 DUO CPU ÖZELLİKLERE SAHİP BİLGİSAYAR İÇİN 3 GB ALTI OYUN TAVSİYESİ İSTİYORUM
  134. ColonelCommander

Bluetooth kulaklık pubg mobile ses gecikmesi

her uygulamadamı yoksa sadece pubg damı oluyor
  135. ColonelCommander

Oyuncu kulaklığı

Bildiğiniz iyi oyuncu kulaklığı varsa lütfen yazın ama 70tl altında
  136. ColonelCommander

Mimarlık İçin Laptop Önerisi

evet yeterli olur
  137. ColonelCommander

TYPE RACER HİLE

Son zamanlarda yazma hızını geliştirmek için kullanılan TYPERACER adlı uygulamada herkes hile peşinde vereceğim hiley bir yere sağ tık yapın inceleye basın console yi açın ve hileyi yapıştırın bekleyin başlat başlamaz ENTER'a basın olacak tır...
  138. ColonelCommander

2000 Tl ye kadar telefon önerileri

OPPO AX7 64 GB çok süper telefon en hızlı şarj olan telefonu oppo üretiyor bütün telefonları ayrı bir güzel 1561973597 Ekran Boyutu : 6.2" OPPO AX7 64GB 3GB Ram Ekran Çözünürlüğü 720x1520 px 4G...
  139. ColonelCommander

Mimarlık İçin Laptop Önerisi

Monster Abra A5 V16.1 15.6" Oyun Bilgisayarı bu da çok kaliteli bunun iyi performansı ile yüksek kalite yakalarsın bütcenede yeter
  140. ColonelCommander

Telefon Önerisi

huawei lerde yüksek miktarda radyasyon oluyor benim sana önerim note modelleri ve a modelleri , lg g , xiaomi şu anda İphone ile yarışıyor bana kalsa alacağım telefon Xiaomi red mi note 7
  141. ColonelCommander

Windows Tavsiyesi;

benim dediğim şey bu 3 gb ram windows 10 da kasar 8 de zorlanır az bi linux zaten ayrıbir rezalet en çok olabilecek sistem xp bence xp çok uygundur 1561971809 linu ama linux çok beğenilen bir sistem değil kullanışlı değil demek istediğim 1561971904 32 bit dediğimiz bende 3g 64 bit vardı...
  142. ColonelCommander

Telefon Önerisi

Huawei alma bence arama motorları devre dışı bırakılacak huaweilerde sana önerim Samsung Galaxy A7 çok süper pubg hiç kasmıyor
  143. ColonelCommander

Windows Tavsiyesi;

bence bu bilgisayara xp olur veya windows 7 1561720754 Sana önerim xp kulan veya windows 7 1561720772 XP daha uygundur
  144. ColonelCommander

" MEB İnternet Engeli " nasıl kaldırılır ?

Bende buna çare bulmaya çalışıyorum ama meb bunu çok iyi koruyor bir ara meb bilgisayarı kullanıyordum ve youtube yi açabiliyordum nasıl yaptım bilmiyordum ama 1,2 gün sonra kullanamadım bence bunu araştırmak imkansız, hiçbir vpn kullanılmıyor tek çare meb'in bunu bozmasını beklemek...
  145. ColonelCommander

USB giriş aygıtı sarı ünlem sorunu

bilgisayarda mouse mi takınca çalışmıyor bende aygıtlarr ve yazıcılardan bakınca ünlem vardı üstünde cihazın ayıt yöneticisindede insan arabirim aygıtlarında USB GİRİŞ AYGITI üstünde sarı ünlem var driverdamı sorun var bilemedim akıldım öylece yardım edebilecek biri varmı 1561719659 Lütfen...