Arama sonuçlarınız

1. Whynot01

Boyum sizce daha uzar mı

Selam forum 16 yaşımı doldurdum 17 ye girdim . Boyum 170 , kilom 80 . Baya sakalim falanda var . Karantinada 12 kilo falan aldım , kilo versem boy uzar mı ? (bu yıl içinde sakatlandım ağırlık antrenmanı yapamıyorum)
  2. Whynot01

Gta 5 kasma sorunu

Radeon r7 240 2 gb ekran kartım 1600269921 4gb ram İntel i5 Gta 5 te nasıl max fps alabilirim ?
  3. Whynot01

Kıza nasıl yürüyebilirim ?

Gerçek hayatta çok aşık oldukta sonu boh yolu oluyo çoğunlukla . O yüzden farklı bir şekil deneyelim dedik 1597615567 Anlattıkça anlaman zorlaşıyor
  4. Whynot01

Anladım zaten her kafadan farklı ses çıkıyor burda zaten 1597614993 Diyorum ki arkadaş hoşuma gitti adam bana hemen yürümeye çalışıyorsun diyor beğendi diyorum fotomu burda ben seviyor vs demedimki size . Sorduğum soru haricinde bütün şeylere yanıt buldum sağolun
  5. Whynot01

Ben yürümeye çalışmadım kız ilgimi çekti , yürümek istesem 100 defa yürürdüm merak etme .
  6. Whynot01

Bende onu demek istiyorum işte hemen yapış falan diyolar . Benim çok samimi bir arkadaş grubumun arkadaşı kızı . Beğenmiş olabilir fotoyu bundan bir tümevarım alamayız .
  7. Whynot01

Banada öyle geliyor son iki seçenek kötü olur. 2. Seçenekte ise kankalar batırır benim exim . 1. İse en mantıklı ve zorlu yol. 1597613605 Abi kız neden koşmalıyım ki anlanadim ben açıkçası
  8. Whynot01

Neden yapışayım kızın terslemiyecegi ne malum
  9. Whynot01

Forum efsanesiniz ya ? 1597580177 1597580448 Kanka sen 2008 li miydin ?
  10. Whynot01

3000-4000 arası telefon önerisi

Kardeşim A 31 aldık 3000 e daha yeni . Benimde senin gibi seçeneklerim vardı ama samsung aldım ve daha iyi gibi gözüküyor
  11. Whynot01

Birtane kız bana istek atmıştı instagramdan bu kızda eski flörtumun kankasiymis. Eski flörtle kankayiz aramızda sorun yok . İşte isteği kabul ettim gt mide yaptım . Kız attigim postu beğeniyo benim storylerede anlık bakıyor dikkat ettim onlara . Hoşuma gitti kız önümde birkaç yol var . 1.kendim...
  12. Whynot01

Tamı tamına 8 gündür sigara içmiyorum

İçtim vallaha ya
  13. Whynot01

Zaten fitness yapıyorum spor yaparkende içiyordum etkisini görmedim açıkçası sadece zararlı diye bırakmak istiyorum. 1597057193 Edit : puro içsem ayda 1 veya boş olduğum zamanlar iyi bir fikir mi
  14. Whynot01

Evse e sigara var ama onu içsem mi içmesem mi kararsizim
  15. Whynot01

Hocam 25 kilo verdim işte yeni sene başına herkes bana hayran kaldı tanıyan tanımayan . Aynaya baktığımda da giderim olduğunu bende anladım sonra sınıfta bir kız vardı kültürlü güzel ve zengin tam istediğim gibiydi . Yazdım konuştuk bana iltifatlar yağdı bendende ona iltifatlar derken çıkma...
  16. Whynot01

1 yıl önce akran baskısı falan vardı üstümde içmemekte ısrarciydim . 15 tatildi amcamin yanında çalışıyordum bir adam uzun parlement uzattı yak dedi yakmadım sonra akşam eve döndüğümde icicem lan dedim bir paket kisa chester aldım ve yaktım ilk içmemde 12 tane içtim. Sonra ramazana kadar 3 4...
  17. Whynot01

Evet forum tamı tamına 8 gün oldu . Suda 40 saniyede tıkanıp kalan ben 2 dk boyunca nefesimi tutabildim . Ani inmeler oluyor . Deli gibi iştahlandım ama deli gibide spor yapıyorum . Beni motive edecek ve işime yarayacak şeyler söyler misiniz içmeyim şu mereti ? (Yaş 16 , tam 1 senedir içiyorum...
  18. Whynot01

Gta 5 i kaldırır mı ?

Oyun indikten sonra yazmanın ne manası var söyler misin ? 1590267291 Hemem eleştirince cevaplar geliyor ama konuya cevap gelmiyor işte .
  19. Whynot01

Gta 5 i kaldırır mı ?

Kaldırdı bu saatten sonrada yazmanıza gerek yok
  20. Whynot01

Gta 5 i kaldırır mı ?

Ram 4 gb , işlemci i5 2320 3.30ghz , ekran kartı radeon r7 240 2gb . Gta 5 i kaldırır mı ?
  21. Whynot01

Nasıl smaç basabilirim ?

Bu arada pota kısa değil kısa potaya zaten rahatça vuruyorum 1586890837 Nasıl hareketler yapmam gerek
  22. Whynot01

Nasıl smaç basabilirim ?

Eylülde 16 yaşıma gireceğim , boy 170 kilo 73 ama yağ oranım ideal kas oranım gayet iyi . Normal potanın çemberine parmağım siyiriyor alt panyaya rahat deyiyorum zaten , smaca kalkarken tam topu vururken top çemberin üstüne geçemiyor yani vuramıyorum . Kendimi video cektigimde çemberi parnagimla...
  23. Whynot01

Bisiklet arka aktarıcim kırıldı yardım eder misiniz ?

https://www.turuncubisiklet.com/carraro-big-627-27-5-jant-24-vites-v-fren-dag-bisikleti Bisiklet bu arka tekerleğin ordaki aktarıcı kırık o aktarıcınin modelini bulamadım nasıl kendim yenisi alıp yapa bilirim ?
  24. Whynot01

Sigarayı bıraktım yan etkileri oldu tahminimce ...

Teşekkür ederim
  25. Whynot01

Sigarayı bıraktım yan etkileri oldu tahminimce ...

1 haftadır sigara içmiyorum 3 gün önce boğazım ağrımaya başladı. sigara içerken ağrıyınca tak diye kesilirdi boğaz ağrısı. sizce yan etkimi yoksa normal birşey mi bu ?
  26. Whynot01

Bir kızdan hoşlanıyorum ve açılmam lazım

Keşke öyle olsa usta be
  27. Whynot01

Bir kızdan hoşlanıyorum ve açılmam lazım

2 ay önce reddettigim kızdan hoşlanmaya başladım ve onu çok üzmüştüm elimden gelmeden şimdi kıza açılmak istiyorum ama tersleme ihtimali çok yüksek kızda çok gururlu bir kız . Aklımdan geçen aramız soğududan giricem kahve içmeye davet edip dışarıda işi birircem sizce napmaliyim ?
  28. Whynot01

Sizce bir terslik var mıdır ?

Biraz durgundu böyle normal halinden
  29. Whynot01

Dardayım

Diledim abi aramız iyi çok şükür dönüt vereyim dedim , derslerimde düzeliyor tahtada soru falan çözüyorum matematikte
  30. Whynot01

Sizce bir terslik var mıdır ?

Kız arkadaşımla oturuyoruz (sevgilim değil) bir anda elvis presley e benziyorsun falan dedi bende ne falan dedim elvis presley mi dedin falan dedim tersledim biraz yok birşey falan dedi acaba bana bakerken etkilendi mi yoksa arkadaşça mı yaklaşmıştır sizce ?
  31. Whynot01

Dardayım

arkadaşlarımla görüşmesem olur ama o özürü diyeymem bırak babamı ben bile kendime yakistiramiyorum, bu arada teşekkür ederim 1581279730 8 e kadar etüt var
  32. Whynot01

Dardayım

Her tür arkadaşım var derslerim kötü ama etute yazıldım keko olanlarla takılmam nargile falan gitmem sadece sigara içiyorum o da zorluyor beni arkadaş ortamımda sigara içen de var icmeyende var sigara içmeyi içki içmeyi gaye edinen arkadaşlarımla görüşmüyorum artık sadece sigara zorluyor beni...
  33. Whynot01

Dardayım

Efendim derslere başladım kizlarla arama mesafe koydum herşey iyiye gidiyor ama bin tl görünce alışamıyor ki ya içim daralıyor 1581276189 Yuz yüze gelemiyecek kadar kötü aram şuan 1581276452 Ve çözüm yolları bulur musun bana ne halt yediğimi çok iyi biliyorum kusura bakmayın ...
  34. Whynot01

Dardayım

Abi işte sorun o haftalık 50 tl en fazla verdiği yemek parası zor çıkıyor başka şeylerimde var ihtiyaç durumu cidden iyi kötü olsa ben bile çalışırım onun için
  35. Whynot01

Dardayım

Haklisiniz efendim ben eskiden onurlu bir insandım lisenin ilk senelerinde şimdi ise 200 tl oluyor yetmiyor diyorum ben bu hale düştüğüme üzülüyorum malesef
  36. Whynot01

Dardayım

Liseliyim 1581275615 Sınava hazırlanıyorum
  37. Whynot01

Dardayım

Şimdi kenarda 200 tl param var 150 tl falan gereksiz birşey aldım arkadaş istedi sattım para işi sıkıntı oldu diyor bu bir , ikincisi ailemden bin tl para çaldım 3 ay içinde bu iki , ailemde param olduğu için para vermiyorlar içim sıkıntıya düşüyor çıkmaza düştüm napabilirim (pederle kavgaliyim...
  38. Whynot01

Kankamdan hoşlanmaya başladım herhalde

Ama şu var birde arkadaşlığımız da bitebilir hislerim olduğunu öğrenirse
  39. Whynot01

Ya bilemiyorum ki şimdi ikiside iyi 1579991259 Tamamdır
  40. Whynot01

Dun ben disardayken supriz yaptı arkamdan bir anda geldi falan baya mutlu oldum sevgilisini gördüm araları kötüydü onla görüştü dünde ayrıldılar bugünde sevgilimle dışarı çıkacaktı ikisi beni çağırdı falan baya mutlu oldum yani ama gitmedim beni arayınca böyle mutlu oluyorum onu görüncede
  41. Whynot01

Kız arkadaşım var bir tane kankam baya yakınız o bana flört ayarladı flörtumle benim hakkımda konuştu falan işte dışarı falan çıkıyoruz birlikte bazen birlikte yürürken falan sohbet ederken çok tatlı geliyor bende onun sevdigiyle onun hakkında konuştum filan baya sevgilisini de anlattı falan...
  42. Whynot01

Buenum çok mu kaba sizce ?

Eski flört te bunu dedi bana onunda kemerliydi bende diyordum işte sen selfie çekebiliyorsun benimki kaba duruyor diye oda tam tersini diyo daha güzel duruyo diye neyse duygulandım ama bir anda ya uff çıkmadıkta
  43. Whynot01

Cidden bilmiyordum bu kuralı kusura bakmayın ama burnum keşke kemikli olsada böyle geniş olmasaydı diyorum
  44. Whynot01

https://hizliresim.com/9YndoQ Resimdeki burun birde kötü gözüküyor mu sizce ?
  45. Whynot01

Şuan yeni flörtü var napmaliyim

Rus ruleti atalım hatta ?
  46. Whynot01

Aynen
  47. Whynot01

wp aldim haftasonu da kiz arkadaşımın doğum gününe gelcek orda biraz konuscam
  48. Whynot01

Hatrı sayılır bir kız arkadaşım sayesinde kendime iyi bir flört buldum şuan pek konuşamıyorum mesaj yazıyorum geç cevap veriyor okulda yürümem lazım ama tam tanımıyorum tanışamadık durum karışık napmaliyim sadece birbirimizi sima olarak biliyoruz oda bende konu bu
  49. Whynot01

2 defa reddedildim

Okuldan 1575430660 Yanindan geçerken uff muff yaptı dünde mesaja görüldü bile atmadı
  50. Whynot01

2 defa reddedildim

Hadi bakalım 1575316323 Dipsiz kuyu hocam burası bu devirde iyi insan bulunmuyor
  51. Whynot01

2 defa reddedildim

Hocam 2. Reddedildikten sonra ima falan yaptı konuşmuyorduk şimdi 4 gün oldu konuşali o bana yürüdü , birde sana karşı birşey hissedersem sarı kalp aticam dikkat et falan dedi öyle rezil rusfa edecek biride değil yani hiç rezil etmedi beni hep yanımda oldu
  52. Whynot01

2 defa reddedildim

Yaaani hocam ?
  53. Whynot01

2 defa reddedildim

2 defa reddedildim kız beni kötülemiyor iyisin diyo ama bir türlü bahaneler var şuan hala konuşuyoruz işte hoşlanırsam şunu yaparım falan gibisinden . Beni de beğeniyor ama çıkmıyor 3. Defa şansımı denesem mi ?
  54. Whynot01

Çalınan Steam Hesabı Nasıl Geri Alınır?

Bende de aynısı oldu steam desteğe yaz istediği şeyleri ver gece 3 te şifresi değiştirilmiş bir halde e postama yolladılar steam in müşteri hizmetleri gayet iyidir.
  55. Whynot01

Burnum sizce çok büyük mü ?

Doğru 1569988726 Benim tipim çok güzel tek kusurum burnum ama boydan bakınca o belli olmuyor
  56. Whynot01

Teşekkür ederim ?
  57. Whynot01

https://eksiup.com/p/jk219283ky4c Buda şişmemiş hali 1569955603 Buda yandan https://eksiup.com/p/fa219299amtq 1569955728 Nasıl hocam yandan
  58. Whynot01

Hayırlısı olsun be kardeşim senden benden önemli mi ? Seven böyle sevsin ... 1569955310 Tamam sıkıntı yok .
  59. Whynot01

Çok güzel motive ettiniz sağolun 1569955184 Hocam birde flört donemindeyim yaa
  60. Whynot01

Eyvallah
  61. Whynot01

Sivilcemi var ödem mi bilmiyorum aciyor ama 1569954908 Sağol peki çirkin mi duruyor çok ?
  62. Whynot01

Şuan burnum felaket şişti
  63. Whynot01

https://eksiup.com/p/rd219152gud8
  64. Whynot01

Hangi bileşeni alsam ?

Tamamdır ilginiz alakanız için çok teşekküler siparişi veriyorum .
  65. Whynot01

Hangi bileşeni alsam ?

Peki hocam sağolun ramin siparişini mi verim yoksa ssd mi ?
  66. Whynot01

Hangi bileşeni alsam ?

Hocam ilk önce ilginiz için teşekkürler bunun sıfırı bulunabilinir miyim ben sıfır ürün alma taraftarıyım birde saticiyla farklı sehirdeyiz gormeden kargoya verilip eve gelmesi terddut ediyor beni .
  67. Whynot01

Hangi bileşeni alsam ?

Buyrun hocam : https://i.hizliresim.com/bvv5mV.jpg
  68. Whynot01

Hangi bileşeni alsam ?

Buyrun hocam 1566553002 1566553050 Hocam yükleyemedim hata veriyor 1 saate koyarim işim varda kusura bakmayın
  69. Whynot01

Hangi bileşeni alsam ?

hocam ddr 3, 532.1 mhz ram 4 gb İşlemcide ıntel core i 5 2320
  70. Whynot01

Hangi bileşeni alsam ?

Herkese selamlar 300 tl ayırdığım bir bütçe var suanlik. Ramim 4 gb , ekran kartim radeon r 7 2gb , hdd 250 gb . Sizce ram mi , ssd , mi yoksa depolamami yukseltsem ? 1566545553 İşlemcim i5 1566545876 3 30 ghz
  71. Whynot01

15 yaşındayım diyet yapıyorum

Hocam dun ölçüm yaptirdim 6 ayda 1 santim uzamıştım 10 kg verdikten sonra 1 buçuk ayda 1 santim uzamışım
  72. Whynot01

Diyetsiyende dedi 190 olmazsin ama 175 180 kadar olursun dedi birde foruma danisim dedim sağolun
  73. Whynot01

15 e eylulde gireceğim boyum 168 , 91 kilodan 79 kg ye indim boyum normal yaşıma göre hala diyet spor yapıyorum boyum daha uzar mı ?
  74. Whynot01

Yardım eder misiniz konu mühim .

Bugün aldım kimlik bile sormadı ?
  75. Whynot01

Çok teşekkür ederim kafama takılıyordu
  76. Whynot01

Bak bana özel demedi ama sayfanin biyosunda yazıyor bende görmedim ya 1561322640 Sadece 18 yaşli bir görsel koymuş yasak manasında
  77. Whynot01

ilginiz için sağolun
  78. Whynot01

Hayir
  79. Whynot01

Direk ad verdim instagramdan aldım yaş sorulmadi 1561322261 Peki ben kimlikle.direkt alabilir miyim yasim 15 ama sakallı biriyim boyda var sıkıntı olur mu . 1561322311 15 ama küçük göstermiyorum
  80. Whynot01

18 yaşından küçüğüm mng kargo şubesine kargo söyledim orda ödeme yapacağım 18 yaşından küçüklerin kargo alamaz diye birşey duydum ama kargo adıma gelicek verilmezse eğer napmam gerekiyor ?