Arama sonuçlarınız

1. Froseth

Kraken T.E Mikrofon Sorunu

Merhaba, Razer Kraken T.E kulaklığımda Ambient Noise Reduction ayarını açtığımda konuştuğumda sesim robotlaşmaya başlıyor. Sorun yazılımdan mı kaynaklanıyor? Kulaklığın garantisi hala var bitmeden göndersem mi?
  2. Froseth

Watch Dogs 2 Takılma Sorunu

Merhaba, Watch Dogs 2'yi Uplay üzerinden indirdim ve oyuna girdiğimde yürüdüğümde veya fareyi çevirdiğimde oyunum 2-3 saniyeliğine takılıyor. Oyun takıldığı zaman değerlere baktığım zaman GPU kullanımı çok fazla düşüyor. Sorun neden kaynaklanıyor olabilir? Ultra Texture Pack vs indirmedim, GPU...
  3. Froseth

Işık Azaldığında Çıkan Kırmızı Çizgiler.

Merhaba, bir kaç ay önce elektrik kesintisinden sonra açtığımda monitörde kırmızı çizgiler çıkıyordu biraz kablolarla falan oynadım düzeldi fakat şuan oyuna girdiğimde ekran kırmızı çizgilerle doluyor ve bu çizgiler ışığın az olduğu yerlerde çıkıyor. Mesela bu yazıyı yazarken şuan çıkmıyor fakat...
  4. Froseth

GPU Kullanımım %1'e Düşüyor

Arabayla giderken GPU kullanımım %1'e düşüyor ve fps drop yiyorum. Bu sorun neyden kaynaklanıyor acaba? Sistemim: 1660Ti 6GB, i5 9400F, 16GB Cruical RAM
  5. Froseth

FiveM Map Yüklenmeme Sorunu

Merhaba, FiveM oynarken 1.30-2 saat geçtikten sonra map yüklenmiyor her yer bulanık oluyor ve oyunu kapayıp açmayınca düzelmiyor. Bunu nasıl çözebilirim? Oyunun kurulu olduğu yerde boş alan olmadığı için olabilir mi?
  6. Froseth

4000TL Monitör Dahil Sistem Tavsiyesi

Merhaba, bir arkadaşım için monitör dahil 4000TL'ye oyun için sistem arıyorum. Önerebileceğiniz sistem ve monitör var mı? @met 35
  7. Froseth

550TL Mouse Tavsiyesi

Merhaba, arkadaşım 500-500TL civarına mouse arıyor. FPS türü oyunlar oynuyor. Önerebileceğiniz bir mouse var mı?
  8. Froseth

RAM'i Alayım mı? Bekleyeyim mi?

Merhaba, Cruical Ballistix 8GB 3000MHz CL15 RAM'ler korona öncesinde 250TL olsada şuan en fazla 2 sitede stok oluyor o nedenle fiyatlar 550TL'ye kadar çıkmış. Bugün belki bir şeyler olmuştur diye gezinirken Vatan'da 377TL'ye gördüm. Sizce alayım mı? Stoklar ne zaman yenilenir?
  9. Froseth

Ekran Kartı Kullanımı %2'ye Düşüyor.

Merhaba, uzun süre sonra bir GTA Online gireyim dedim ve araba sürerken veya yürüdüğümde bile FPS drop yediğimi farkettim. Hemen Afterburner'ı açıp baktım CPU kullanımı 10'a GPU kullanımı %2'ye düşüyor. Ayarları ne kadarda yükseltsem yine aynısı oluyor. Ram 8GB olduğu için online oynarken veya...
  10. Froseth

Ram Stokları Ne Zaman Yenilenir?

Merhaba, bir kaç ay önce 250TL olan 8GB Cruical Ballistix Cl15 3000MHZ RAM şuanda 550TL civarında. Ve sadece 1-2 tane sitede stok bulunduğu için böyle olduğunu düşündüm. Stoklar ne zaman yenilenir?
  11. Froseth

Laptop İçin Soğutucu Tavsiyesi

Merhabalar, arkadaşım 15.6 inç laptop'u için soğutucu arıyor. Önerebileceğiniz soğutucu var mı?
  12. Froseth

Kraken T.E Mikrofon Çalışmıyor

Merhaba, Razer Kraken T.E kulaklığımı ses kartından çıkartınca mikrofonu kullanamıyorum. Nasıl kullabilirim? Kulaklığı ses kartında kullanırsam pc'ye bağladığım ikinci kulaklık ile aynı anda çalışmıyor.
  13. Froseth

Black Desert Alınır mı?

Tüm gün iftara kadar oynayacak bir oyun arıyordum. 7000, 3000 saat oynayanları görünce merak ettim. Şuanda %40 indirimle 11TL'ye satılıyor. Sizce alınır mı?
  14. Froseth

CoD MW3 Türkçe Yama

Sadece altyazıların Türkçe olduğu bir yama var mı? 2.2GB olan dublajlı olan yama dışında başka yama bulamadım. Orijinal sesleri daha iyi ve dublaj arada kesiliyor, bir Türkçe, bir ingilizce oluyor.
  15. Froseth

PUBG Oynarken Solda Çıkan Uyarılar

PUBG oynarken oyunda kasma, drop gibi bir sorun yokken solda 2 tane turuncu uyarı çıkıyor ve 5-6 saniye oyun drop yiyor sonra geri geliyor, bazende biraz daha beklettikten sonra oyun crash veriyor. Nasıl çözebilirim? Lol, CS:GO ve diğer oynadığım bütün oyunlarda internetle alakalı hiç bir...
  16. Froseth

Call Of Duty Oynanış Sırası?

Çoğu Call Of Duty oyununu yarım oynayıp bıraktım. Geçenlerde COD 4'ü indirdim ve bitirdim. Evdeyken bütün seriyi bitirmek istiyorum. COD 4'ten sonra hangi oyunları sırayla oynamalıyım?
  17. Froseth

ARK:Survival Evolved Alınır mı?

Alırsak 3 veya 4 kişi alacağız alınır mı? Nasıl bir oyun?
  18. Froseth

Rust Sunucuya Girmek Çok Uzun Sürüyor

Birkaç sunucuda denedim yine değişmiyor her girişimde en az 70dk bekliyorum. HDD'nin bir problemi yok kontrol ettim ne yapmalıyım. Şuanda 7200RPM bir HDD kullanıyorum bir arkadaşımda eskiden HDD ile bağlanırken bu kadar uzun sürmüyordu. Neyden kaynaklanıyor bu sorun acaba? Not: En yakın zamanda...
  19. Froseth

Monitörde Kırmızı Çizgiler Çıkıyor

Elektrik gitmeden önce düzgündü ama oyunun ortasında elektrik gidip geldikten sonra ekranda kırmızı çizgiler gelip gitmeye başladı. Monitörüm AOC G2460VQ6 ne yapmalıyım? 1585332904 Yardım edebilecek yok mu?
  20. Froseth

A70 4 Saatte Şarj Olma

Birkaç aydır kullandığım A70 cihazımda bugün şarjdayken pil bölümüne bakayım dedim ve bakınca şarjım %30 olmasına rağmen kutu içinden çıkan 25W hızlı şarj ile 4 saatte full şarj diyor. Ne yapabilirim? Aldığımdan beri şarja takıp kullanmadım. En başından beri bütün ağır/hafif oyun farketmeksizin...
  21. Froseth

7000TL Sistem Tavsiyesi

Herhangi bir siteden olabilir. Monitörsüz ve oyun odaklı bir sistem önerebilirseniz sevinirim.
  22. Froseth

Sistemim İçin En Uygun Ayar Hangisi?

i5 9400F, 1660Ti, 8GB Ramli bir sistemim var. FiveM oynarken ekran kartının kullanımı %40 civarlarına düşüyor ve ram kaynaklı olduğunu düşündüğüm bir drop problemim var. Sizce FiveM için hangi ayarları yapmak daha iyi olur? Grafiklerin çok iyi olması önemli değil ram takviyesi yapana kadar drop...
  23. Froseth

Minion Masters Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Minion Masters oyunu kısa süreliğine Steam'de Zealous Inferno DLC'si ile birlikte ücretsiz. Minimum sistem gereksinimleri: İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10 İşlemci: Intel Core i3, 2.4 Ghz or equivalent Bellek: 4 GB RAM Ekran Kartı: Nvidia Geforce GT 240 or equivalent...
  24. Froseth

Razer Kraken T.E Mikrofon Sorunu

Mikrofonda bir anda durduk yere cızırtı çıkmaya başladı. Volume Normalization gibi ayarların hepsi kapalı ve mikrofona herhangi bir sıvı teması, darbe vs olmadı. Nasıl düzeltebilirim? Mikrofondaki sorunun ses kayıdı.
  25. Froseth

JPG Dosyasını Metine Nasıl Çevirilir?

Böyle bir şeyler varmış sanırım şuan elimde Word'e geçirmem gereken bir sürü yazı var. Nasıl yapabilirim?
  26. Froseth

Güneş Batıdan Doğacak!

Dünyanın kuzey manyetik kutbu, Kanada'dan Sibirya'ya doğru hızla kayıyor. Manyetik kutup o kadar hızlı yer değiştiriyor ki, ABD Ulusal Jeo-Mekansal Zeka Ajansı (NGA) ve İngiltere Savunma Coğrafya Merkezi'nden (DGC) bilim insanları gezegenin manyetik alanını tanımlayan ve tüm modern navigasyon...
  27. Froseth

Lol'e Girince İnternet Kopmaya Başlıyor?

Sadece LoL'e girince 5 dakikada 1 internet komple gidiyor 2 dakika sonra geri geliyor. İnternet gittiğinde sadece bilgisayarda gitmiyor.
  28. Froseth

Kulaklık Tavsiyesi

Oyun oynayayım, ses kasayım gibi amacım yok. Evde dizi izlerim, dışarıda müzik dinlerim. Ayrıca Samsung A70'in kutu içinden çıkan kulaklığıyla benzer kulaklıklar olursa yeterli olur. Bütçe konusunda belirttiğim gibi kutu içinden çıkan kulaklığın benzeri olsun yeter. Mümkünse silikonlu ve kablolu.
  29. Froseth

Forza Horizon 4 Araba Hızlanmıyor

GTA gibi oyunlardan alıştığım için elimi her saniye gaza bas çek yapmak istemiyorum. Nasıl ayarlayabilirim? Ayarlarım bu şekilde. @Şimdi yedim seni
  30. Froseth

Forza Horizon 4 Yükleme Baştan Başlıyor

Dün gece Forza Horizon 4'ü yüklemeye başladım 20 GB da bilgisayarı kapatmak zorunda kaldım ve indirme yarıda kesildi, sabah tekrardan başlatınca en baştan başladı o zaman indirmeyi durdurmayıp direk Microsoft Store'yi kapatmıştım ondandır dedim baştan başladım ama şimdi 7GB indikten sonra...
  31. Froseth

Cumhurbaşkanına ve Ailevi Değerlere Küfür

Bugün Lolde maçıma gelen adam Cumhurbaşkanına ve ailevi değerlerimize ağır küfürler etti bu kişi ceza alabilir mi? (Gerçek hayatta) Bu kişiden nasıl şikayetçi olabiliriz normalde muteler geçerim fakat sınırı aştığı için uğraşmak istiyorum.
  32. Froseth

Disk Yazma Hatası Sorunu

3 Gündür 9GB kalmış oyunu indiremedim diskimde yerde açtım ama oyunu indirirken 10-15mb sonrasında direk gidiyor.
  33. Froseth

Kobe Byrant Hayatını Kaybetti

Amerikan haber sitesi TMZ'ye göre; Los Angeles Lakers efsanesi Kobe Bryant, California'da yaşanan bir helikopter kazası sonrasında hayatını kaybetti. TMZ'nin iddialarına göre; Kobe Bryant, ABD'ye göre sabah saatlerinde Kaliforniya'da helikopter kazası geçirdi. Kobe Bryant ile birlikte...
  34. Froseth

A70 Stres Testi Sonuçlar Normal mi?

Sonuçlar normal mi? Bu telefon PUBG'yi HD ayarlarda ve COD'yi en düşük ayarlarda oynatabilmesi gerekmiyor mu? Ayrıca iki oyununda kare hızı seçeği yüksekte.
  35. Froseth

Oynadığınız En İyi Oyun?

Şuana kadar oynadığınız en iyi oyun neydi?
  36. Froseth

S10+ vs XS

Hangisi daha iyi? Telefonun şarjı 1 günü çıkarsın, dizi, film izlerken ekranı iyi olsun, donmasın benim için yeterlidir. Uzun süredir iOS kullanıyorum alışmışken iOS mu gitsem yoksa değişiklikmi yapsam acaba?
  37. Froseth

XS ile XR Arasındaki Fark?

Bütçem başta sadece XR almaya yetiyordu ama biraz arttırabildim. Bütçem şuan XS almaya yetiyor. XS ile XR arasındaki farkı söyleyebilir misiniz?
  38. Froseth

Bilgisayar Aşırı Yavaşladı

Kardeşim oyun indirmek için o virüs olan 1-1.5MB boyutundaki setuplardan birisini açmış ve bilgisayar şuan aşırı yavaşladı. MalwareBytes ile iki kere taradım 90 tane virüs buldu hepsini sildim fakat hala aynı. YT da bir video açınca açılması 40-50 saniye sürüyor, Forumda yeni mesajlar kısmına...
  39. Froseth

1660Ti i5 9400F GTA 5 Aşırı Kasma Sorunu

1660Ti, i5 9400F bilgisayarımda GTA 5 oynarken oynatmayacak kadar droplar vs giriyor. Ayarlar ve oyun içi değerler bu şekilde. Ayrıca advanced graphics kapalı, GeForce Experience de sistemime uygun ayarları yap diyince bu ayarlardan daha yüksek ayarlar yapıyor onları yaparsam hiç oynanmaz herhalde.
  40. Froseth

5000TL Monitör Dahil Sistem Tavsiyesi

Başlıktaki gibi oyun amaçlı monitör dahil sistem önerebilirseniz sevinirim. :)
  41. Froseth

Game Ready Driver 441.66 Nasıl?

1660Ti kullanıyorum son 2-3 güncellemedir yeni driverleri kuranlar performansta düşüş yaşadıklarını söylüyorlar. Ben kurmadım kursam performans düşüşü yaşarmıyım?
  42. Froseth

Witcher 3 Kaç Saatte Biter?

Sistemi ilk aldığımda hevesle yüklediğim oyunlardan biriydi ama bir kaç sıkıntı yüzünden silmek zorunda kaldım o zaman nefret etsemde şimdi yeniden yükledim. Yan görevler dahil kaç saatte biter ortalama?
  43. Froseth

HDD'nin Tamamı Dolu Olursa Ne Olur?

Sistemde 1TB HDD var ama şuan boşta 40 GB gibi bir boş alan var ve daha Witcher 3'ü yeniden yükleyeceğim Detroit, Red Dead Redemption 2 ve çıkınca Bannerlord almayı planlıyordum. Az oynadığım PUBG gibi oyunları silersem ucu ucuna sığdırabilirim öyle olursa bir problem yaşatırmı?
  44. Froseth

XR Hakkında

Bir kaç hafta içinde XR almayı düşünüyorum ama forumda beğenen kadar beğenmeyenlerde var. Kullanım amacım dizi forumda, Instagramda dolaşmak, müzik ve nadirende olsa oyun. Benim için telefonda önemli olan şeyler uzun süre kullanabileyim, donma, takılma yapmasın ve büyük ekran. Ekranın kalitesi...
  45. Froseth

Bedava Origin Access Üyeliği!

Bu linkten girip üye olursanız bedava 1 aylık üyelik kodu geliyor ve vpn ile istediğiniz kadar alabilirsiniz.
  46. Froseth

XR Pil Ne Kadar Süre Yeter?

XR'ın bataryası günde 30dk Spotify, 1 saat Instagram ve 1 saat Netflix, YT gibi uygulamalarda gezersem bir belki iki günü çıkartırmı?
  47. Froseth

Telefondaki Her şeyi Diğer Telefona Aktarma

Bir Apple cihazından diğer Apple cihazına rehber dahil her şeyi nasıl aktarabiliriz?
  48. Froseth

En Yakın İndirim Tarihi?

Black Friday, 11.11 gibi indirim en yakın ne zaman gelir?
  49. Froseth

OnePlus 7 Pro Alınırmı?

12GB/256GB Op 7 Pro 4350TL'ye alınırmı?
  50. Froseth

4500TL Telefon Tavsiyesi

Malatya içi ikinci el alabilirim önerilerinizi bekliyorum.
  51. Froseth

7T Pro Garantili Olarak Gelirmi?

Telefonculardan almaya olumlu bakmıyorum çünkü 2 hafta, 2 ay garanti veriyorlar. HB, N11 gibi sitelere gelme şansı yok mu?
  52. Froseth

SSD Tavsiyesi

1TB HDD yetmemeye başladı 480GB Adata SU630 düşünüyorum başka tavsiyesi olan varmı? 300-400TL arasında.
  53. Froseth

Güç Kaynağım Ne Kadar Yeterli?

https://www.vatanbilgisayar.com/xigmatek-x-calibre-serisi-600w-80plus-guc-kaynagi.html Güç kaynağım bu abartıldığı kadar kötü mü? 1660Ti i5 9400F sistemim var ileride yükseltme yaparsam güç kaynağımı değiştirmek zorundamı kalırım?
  54. Froseth

Aşırı Isınma Sorunu

Termal macun geldi sürdüm (CM Mastergel Maker) İşlemci fanım takılı yine 10 saniye sonra testte 99 dereceleri görüyorum işlemci soğutucumu çıkarttığımda termal macunun hiç şeklinin bozulmadığını görüyorum. Soğutucu yerinde sapasağlam duruyor zorlasanız kırılmadan çıkmayacak kadar sağlam duruyor...
  55. Froseth

Nasıl GTA 5'i Social Club Üzerinden Oynarım?

Steam üzerinden GTA5'e sahibim ama Social Club üzerinden farklı bir hesaba giriş yapmak istiyorum maalesef oyunu tekrardan indirmem gerekiyor sanırım. Ne yaparsam oyunun Social Club üzerinden oynarım.
  56. Froseth

İşlemci Sıcaklığı

Sıcaklıklar bu şekilde başta 69 civarına yükseldi şuan 50 civarında arkada Lol açık. 10dk önce işlemci fanımı çıkartıp tozları temizleyip geri yerine taktım sonra kontrol ettiğimde hiç yerinden kıpırdamıyordu. Isılar normal mi? Başta 70 civarına yükselmesi beni korkuttu.
  57. Froseth

S10e Nasıl Telefon?

Fiyatıda pahalı değil bataryası dışında önerilen bir telefon sanırım.
  58. Froseth

1660Ti Değeri?

4 Aylık Asus Dual 1660Ti ekran kartım kasamın kalitesizliğinden dolayı ısınmaya başladı ve satıp 5700 alacağım değeri ne kadar? Şuan 2400TL civarında.
  59. Froseth

Seçimlerimize Göre İlerleyen Oyunlar

Bu tür oyunlardan çok zevk alıyorum önerebileceğiniz bu tarz oyunlar varmı?
  60. Froseth

Kılıf Tavsiyesi

XR için mümkünse siyah renk olursa iyi olur.
  61. Froseth

Telefon Almak İçin En Uygun Zaman?

Sizce ne zaman?
  62. Froseth

iPhone Nasıl Yazılımsal Olarak Yavaşlatılır?

Elimde eski bir iPhone modeli var (5) bunu hiç bir donanımına zarar vermeden nasıl aşırı yavaşlatabiliriz? Kesinlikle kötü bir amaçla başkasının cihazında kullanmayacağım.
  63. Froseth

iPhone XR Verilen Parayı Hakediyormu?

Şuan 6000TL civarına bulunabiliyor 2020 Haziran aylarına yakın zamanda indirim olurmu? O kadar parayı verdikten sonra ortalama ne kadar götürür?
  64. Froseth

Laptop Tavsiyesi

Oyun vs için kullanılmayacak, güç isteyen oyun/render gibi işler için kullanılmayacak ama mümkünse küçük bir laptop önerirseniz sevinirim.
  65. Froseth

Kraken T.E Kulak Pedlerini Takamadım

Merak ettim çıkartayım dedim pişman oldum yarım saattir uğraşıyorum. Şuan ikiside farklı şekilde takılı sorun yaratırmı? Yoksa sabah tekrar deneyeyimmi? 1.Foto normalde takılı olan şekil 2. Foto benim becerebildiğim.
  66. Froseth

7000TL Sistem Tavsiyesi

Arkadaşım için arıyorum sadece oyun oynanacak.
  67. Froseth

G213'ün Değeri Kaç TL?

Klavyemi satıp Corsair K68'e geçmek istiyorum Haziranda satın aldım hala garantisi bulunmakta hiç bir tuşta aşınma vs söz konusu değil. Değeri kaç tl?
  68. Froseth

HDD'nin Ağırlığı Artarmı?

(A) Çok hassas ölçüm yapan bir cihazla içi dolu olan bir HDD ile içi boş olan HDD'nin ağırlığı farklımıdır?
  69. Froseth

Oyun Tavsiyesi

Mount and Blade gibi oyunlardan çok zevk alıyorum Hearts of Iron 4 oynadım pek anlayamadım ama arkadaşlarımla çok eğlendim. MB Warband'a ve HOI4 benzer oyunlar önerebilirmisiniz?
  70. Froseth

Xbox Game Pass For PC

Ne işe yarıyor? Almaya değer mi?
  71. Froseth

Origin Access

Basic olan üyelik alınırmı sizce? Euro ile satmasa çok daha iyi olurdu.
  72. Froseth

Kraken T.E vs Cloud 2

Hangisi daha iyi? Ve sebebini belirtirmisiniz?
  73. Froseth

G213 Klavye Tuş Temizliği

G213 Klavyemi nasıl temizleyebilirim? Tuşları çıkarttıktan sonra bi suda temizlesem sonra kurutsam sorun çıkarmı? Bir iki damladan bir şey olmaz sanırım.
  74. Froseth

MB Warband Mod Tavsiyesi

En zevkli modlar hangileri?
  75. Froseth

i5 9500F vs i5 9400F

Hazır sistemlere bakarken i5 9500F işlemci gördüm ben 9400f kullanıyorum, ne farkları var?
  76. Froseth

Sizce En F/P Ekran Kartı Hangisi?

Bence 1660Ti fiyatına göre gayet iyi sizce?
  77. Froseth

Spotify Görünmüyor?

Windows 10 1903 kullanıyorum eskiden multimedya tuşlarıyla şarkıyı değiştirirken adını vs görebiliyordum yukarıda ve başka video açıksa Chrome vs üzerinden şimdi onlar arasında seçim yapabiliyordum orada spotify görünmüyor ama kapatıp açtığımda YT'daki video ile kapanıp açılıyor.
  78. Froseth

Ram Mi Alayım? Cpu Soğutucusu Mu?

8GB Ram ve stok soğutucu kullanıyorum hangisini alayım?
  79. Froseth

i5 9400F 1660Ti 8GB Ram İle BF1 MP Oynanırmı?

Kuzenimde R9 380 ve i5 6600 vardı 8 yada 16 gb ramı bulunuyordu çok rahat oynamıştım şuan kendi sistemime kuruyorum fakat ramim 8gb sorun çıkartırmı?
  80. Froseth

Max-Q 1660Ti Nedir?

Instagramda HP Omen'in reklamını gördüm yorumları okurken 1660Ti diye aldık 1660Ti Max-Q çıktı hemen iade ettim yazmıştı Max-Q nedir?
  81. Froseth

Mousepad Tavsiyesi

G300s mouse kullanıyordum çok uzun süre sonra bozuldu ve yine aldım yanında artık mousepad hediyeli geliyormuş. Ama yanlardan açılmaya başladı durduk yere mousepad'i kullanırken çok rahattım buna benzer önerebilirmisinz?
  82. Froseth

iPhone 7 Pil Sağlığı %88

İlk çıktığı zaman yurtdışından hediye gelmişti ve şuan pil sağlığı %88. Ne zaman değiştirmemiz gerekiyor?
  83. Froseth

Bf1 Ne Zaman Online Girilir?

Origin üzerinden BF1 aldım indirirken %22'de oynanabilir diyordu, %22'de online girebiliyormuyuz ve oyunun ses dosyaları oluyormu?
  84. Froseth

Joker Ne Zaman TV/İnternette Yayınlanır?

+18 Film olduğu için izleyemiyorum ama işin garip tarafı benden küçük görünen arkadaşlarıma bilet verdiler ve önümde max ilkokul 4.sınıf bir çocuğa sırf babasıyla geldi diye verdiler bize vermediler. Ne zaman Netflix gibi sitelere düşer?
  85. Froseth

İşlemci Sayısı Seçeneği Nedir?

Bilgisayarı kapatacakken başta açılmaması gereken uygulamaların açılmasını kapatacaktım ama nedense msconfig'e bi girdim ve her zaman format attıktan sonra işlemci sayısını en yüksek sayıyı seçerdim. Ne işe yarıyor?
  86. Froseth

Reklamlar Neye Göre Çıkıyor?

Forumda, başka sitelerde gezerken yanlarda hiç girmediğim alakasız reklamlar çıkıyor bunlar neye göre çıkıyor?
  87. Froseth

Müzikli Slayt Nasıl Yapılır?

Slayt yapıp arkaya şarkı koymam lazım PowerPoint üzerinden yapabilirmiyim? Eskiden ödevlerimi yapıyordum fakat arkaya ses eklemiyordum. Arkaya fotoğraflar ekleyip sıra sıra geçmesini istiyorum ve o arada şarkının çalmasını istiyorum bunu Powerpoint dışında yapabileceğim uygulama varmıdır?
  88. Froseth

Oyun Yapmak İstiyorum

Tek başıma Traffic Racer gibi oyun yapmak istiyorum. Udemy üzerinden bu paketi satın alırsam bir şeyler başarabilirmiyim?
  89. Froseth

8+16GB Ram Uyumu

Elimde 8 GB CL15 3000mhz Cruical ram bulunmakta aynı marka cl mhz değeri herşeyi aynı fakat 16 gb olan ramini alsam 24GB olarak kullanabilirm iyim?
  90. Froseth

Hiç Bir Oyunu Tam Bitiremiyorum

Oyunu ne kadar beğensemde hikaye modlu oyunlarda ortalarda bırakıyorum şuana kadar sadece Detroit Become Human oyununda sona kadar dayanabildim sadece Lol ve MB Warband oynuyorum artık onlarda sıkmaya başladı. Fazla uzun olmayan 1 hafta gibi sürede bitebilecek oyun önerirmisiniz.
  91. Froseth

Hangi PS4 Modeli Alınmalı?

1080P monitör ve televizyonda kullanacağım hangi modeli almalıyım ve sadece 30 fpsmi veriyor? Lolde fps'i 30 yaptığımda oyun oynanmaz hale geliyor. 1570390424 Sony Ps4 Pro 1Tb Oyun Konsolu + 2. Ps4 Kol + Ps4 Red Dead Fiyatı Bu modeli almayı düşünüyorum
  92. Froseth

3000-3500TL İş Bilgisayarı Önerisi

Babam için arıyorum ssd olması önemli yardımcı olursanız sevinirim. 1570366419 HP 14-CF1006NT Intel Core i3 8145U 4GB 256GB SSD Freedos 14" Fiyatı HP 15-DA1030NT Intel Core i3 8145U 4GB 256GB SSD Freedos Fiyatı Lenovo IdeaPad 330-15IKBR Intel Core i5 8250U 8GB 256GB SSD Fiyatı Bu üçünden hangisi.
  93. Froseth

Her Ders Tehdit Eden Öğretmen

Derse gelip her derste en az 2-3 öğrenciyi tehdit ediyor seni döverim, ayağımın altına alırsam seni kimse alamaz seni öldürürüm herkesede hesabını veririm gibisinden sözler kullanıyor ve. Bugünde vurmaya hakaret etmeye başladı. Sınıfımızda kendi kızı olduğu için her derste bariz bir şekilde onu...
  94. Froseth

Kraken T.E Mikrofon Ayarı

Ayarlarım bu şekilde bu şekilde iyimidir ve DVD kalitesi olarak değiştirdim öyle dahamı iyi? Ve kulaklık seçimi kısmında hangisini seçmeliyim?
  95. Froseth

1660Ti i5 9400F R6 Kasma Sorunu

8GB Ram i5 9400F 1660Ti ekran kartım var eskiden sorun çıkartmasada şuan orta ayarlarda 60 civarı alıyorum neden? Yükselttiğimdede aynı şekilde.
  96. Froseth

Razer Kraken Tournament Edition İçin Synapse Ayarları

İlk defa Razer ürünü kullanıyorum sizce hangi ayarları yapmalıyım? Şuan kullandığım ayarları ekledim ve şarkı dinlerken thx özelliğini açmalımıyım?
  97. Froseth

Bir şeyler Öğrenmek İstiyorum

Elimde o kadar imkan varken pc internet vs sadece oynamak boşa giden paraymış gibi geliyor yaşım daha küçük bir şeyler öğrenmek istiyorum ileride belki para bile kazanabilirim.
  98. Froseth

Razer Electra V2 Alınırmı?

300TL Gibi fiyata alınırmı? Ses kasmayı fazla önemsemem ama kasabilsem fena olmaz lol oynuyorum genellikle arasıra R6 CSGO.
  99. Froseth

Xeon Sistemler Mantıklımı?

Başlıktaki gibi oyun için xeon sistem almak mantıklımı? Günümüzün oyunları için 720p low veya 1080p low ayarlarda sorun çıkartırmı? Ve ortalama ne kadar fiyata gelir?
  100. Froseth

İkinci El Apple Telefon Alınmazmı?

İdareten telefon ihtiyacım var elimdeki telefondaki sorunlarını çözmek telefonun değerinin üstüne çıktığı için 6S Plus düşündüm sonra değiştireceğim. Bazıları 2. El iPhone alınmaz vs diyolardı nelere dikkat etmeliyiz alırken?
  101. Froseth

i3 4160 İçin Ekran Kartı Önerisi

Arkadaşım kısa süre için sadece Lol için ekran kartı istiyor işlemcisi i3 4160 ne önerirsiniz
  102. Froseth

Hangi Batman Oyunundan Başlanmalı?

Epic Games üzerinden bedava verilen Arkham City/ Arkham Asylum/Arkham Knight oyunlarına sahibim hikayeyi tam anlamak için hangisinden başlamalıyım?
  103. Froseth

Spotify Hesabım Kayboldu?

Giriş yaparken kullanıcı adımı vs yazıyorum olmuyor, sıfırlama kısmında e postalarımın hepsine bakıyorum bildirim yok nereden ulaşabilirim Netflixte kart bilgilerim ile geri alabilmiştim.
  104. Froseth

Farm Yapamıyorum

Koridorda last hit atabiliyorum minyonları kaçırmamaya çalışıyorum ve çoğu zamanda kaçırmıyorum. Oyun başında dakikaya uygun şekilde giderken oyun orta-son kısımlarında ciddi bir fark oluşuyor nasıl kapatabilirim.
  105. Froseth

Mi Band 4 Alınırmı?

Şuan akıllı saat bileklik vs kullanmıyorum. Mi Band 4 alınırmı? Ve Telefona vs bağlamadan kullanılıyormu?
  106. Froseth

Devlet Okulu ile Özel Okulun Farkı?

Başlıkta belirttiğim gibi farkları nedir?
  107. Froseth

Vakumlu Laptop Soğutucuları Nasıldır?

Soğutucunun linki Bu soğutucular gerçekten işe yarıyormu? Pcye zararı varmı? Bu arada laptop kullanmıyorum videolarını gördüm çok merak ettim eskiden çok ısınıyordu laptopum bi ara almayı düşünmüştüm.
  108. Froseth

Spotify Üzerinden İndirilen Müziği Dinlerken İnternet Kullanırmı?

Online oyunlar oynuyorum pingi olabildiğince düşürmek istiyorum. Spotify Premium kullanıyorum playlistimdeki bütün müzikleri indirdim o müzikleri dinlerken spotify internet kullanırmı?
  109. Froseth

Turkcell Hediyeler?

Bir konunun altında görmüştüm yöntemlerini yazmıştı bulamadım. Salla kazan harici nasıl hediye internet dakika vs alabiliriz?
  110. Froseth

iPhone 7 şarjı ile iPhone 5 Şarj Etmek?

Başlıktaki gibi şarj edersek sorun çıkartırmı?
  111. Froseth

Bios Güncellemesi Ne İşe Yarar?

Bilgisayarı aldığımdan beri güncellemedim ne gibi yararı var? Eğer yararı varsa Asus Prime B365M-K kullanıyorum nasıl yapabilirim?
  112. Froseth

Ram Kullanımını Azaltmak

8 GB Ram kullanıyorum yakın zamanda 8x2 yapacağım fakat FiveM'de drop yiyorum ram kullanımını nasıl azaltırım veya tüm önceliği oyuna verebilirim?
  113. Froseth

Co-Op Survival Oyun Önerisi

Arkadaşımla beraber oynayabileceğimiz coop survival oyun önerebilirmisiniz.
  114. Froseth

Dark Freezer X94 Soğutucu Alınırmı?

i5 9400F kullanıyorum çok ısınıyor alabilirmiyim 4 adet ısı borusu ve 92mm 2 adet fanı bulunuyor ve yanında termal macun hediye ediliyor. Önerilen bir ürün fiyatıda çok uygun.
  115. Froseth

2019'da iPhone 7 Kullanılırmı?

Müzik dinleme, internette dolaşma ve video izlemekte kullanmak için iyimidir? Şarjı uzun gidiyormu?
  116. Froseth

3000 Mhz Ram Vs 2666 Mhz Ram

B365M-K i5 9400F sistemim bulunmakta anakartım 2666mhz destekliyor ama elimde 8 gb 3000mhz cl15 ram bulunmakta ileride anakartımı Z390 yapıp ramleri dual channel yapsam performans artışı yaşarmıyım?
  117. Froseth

iPhone 7 Bildirimler Geldikten Sonra Tekrarlanıyor

Whatsapp'tan bildirim geldikten 1 dk sonra bir daha geliyor. Whatsapp ve telefonun bildirim ayarlarına baktım hiç bir şey bulamadım ne yapabilirim?
  118. Froseth

Anakartlardaki M-F-A Gibi Harfler Ne Anlama Gelir?

B365M-K anakartım var ileride Z390 ile değiştireceğim 3-4 tane baktım M-F-A gibi harfler yazıyor sonlarında ne anlama geliyor?
  119. Froseth

Instagramda Durduk Yere Her Şeyin Kısıtlanması

Sadece dm atabiliyorum gördüğüm postları kaydedebiliyorum ve yorum beğenebiliyorum. Hesabıma bot vs atmadım atanda olmadı fotoğraf hikaye vs paylaşmam zaten ondan dolayıda ceza alma imkanım yok. Bir fotoğraf beğendiğimde karşıma bir şey çıkıyor hareketlerimin kısıtlandığına dair sorun bildire...
  120. Froseth

Bilgisayardan Gelen Ses

Bilgisayar darbe vs almadı, kablo fanlarada sürtmüyor fakat sanki fanlara kablolar değiyormuş gibi ses geliyor neden?
  121. Froseth

Bu Ayar İşlemci İçin Kötümü?

Cpu Core Parking Manager uygulamasından herşeyi fulledim ve TimerResolution üzerinden maximum yaptım sorun çıkartırmı?
  122. Froseth

İşlemci Fan Önerisi

i5 9400F işlemcim aşırı ısınıyor ve çok drop yiyorum soğutucu önerebilirmisiniz ve termal macun + soğutucu ile 1-2 saniyelik droplar azalırmı?
  123. Froseth

3 Termal Macun Arasındaki Fark?

1.Macun ve benim alacağım macun 2.Macun bu 3.Macun ise bu Ben 1. macunu almayı düşündüm çünkü 1 kere para verip uzun süre kullanacağım üçü arasında ne farkı var? Fiyat farkına değiyormu?
  124. Froseth

Oyun Tavsiyesi

Kendimiz zamanla bir şeyleri geliştirebileceğimiz oyunları oynamayı çok seviyorum mesela Pes2016 oynarken analig modunu çok fazla oynardım. Bu tür oyunları önerebilirmisiniz?
  125. Froseth

Termal Macun Nasıl Sürülür?

İşlemcime termal macun süreceğim fakat yanlış birşey yapmaktan korktum. Ne kadar sürmeliyim ve sonrasında ne yapmalıyım?
  126. Froseth

İşlemcinin Isınması Turbo Frekansını Düşürürmü?

i5 9400F işlemcim var termal macun siparişi verdim fakat elime ulaşmadı şuan. Şuan macunsuz kullanıyorum ve FiveM oynarken araba sürerken çok aşırı drop yiyorum ve bu saniyelik dropların sebebi işlemciymiş öyle duydum. Isınınca frekans düşürdüğü içinmi oluyor? Sunucuda arkadaşım var i5 6500 1060...
  127. Froseth

Ekran Kartlarında VRAM Farkı

6GB 1660Ti Ekran kartım var Apex Legends oynarken en yüksek ayarlarda 8GB VRam isteniyor. Ultraya çektiğimde herhangi bir sorun olmadı eğer gücü daha düşük ama vrami daha yüksek olan kartla denesem daha yüksek performansmı alırım?
  128. Froseth

Sistemime Yükseltme Tavsiyesi

i5 9400F Asus Dual 1660Ti Asus Prime B365M-K 240GB SSD(Alınacak) 8x2 Cruical Ballistix 3000mhz CL15 Ram (8GB Eklemeyi şimdi yapacağım) 1TB WD SSD Xigmatek Tauro 600W 80+PSU Bu sistemime ileride ne gibi eklemeler yapabilirim?
  129. Froseth

Full Hızda Çalışan Ekran Kartı Fanı?

GTX1660Ti ekran kartım var fan hızlarını 100 yaparsam fanların ömrü kısalabileceği söylendi, eğer ömrü bittiğinde ne olur? Garantisi bitince değiştirme şansım varmı?
  130. Froseth

Altyapımın Desteklediği Maksimum Hız

Şuan Türk Telekom kullanıyorum ve 24mbps civarı hız alıyorum. İnterneti bağlatmadan önce Turkcell Superonline düşünüyordum ve altyapımızın olmadığı söylendi. Ama Türk Telekomda ise altyapımızın olduğu söylendi acaba ikisi ayrı altyapılar vs kullanıyor? Ve altyapımın desteklediği maksimum hızı...
  131. Froseth

i5 9400F vs R5 2600

Arkadaşım sistem toplayacak yayın, render vs amacı yok, sadece oyun oynayacak. Sizce hangi işlemci daha iyidir? İkisindede 1660Ti 8GB 3000Mhz Ram 1TB HDD bulunmakta 1566927504 Ama AMD sistemde ASUS PRIME B450M-K AMD B450 Soket AM4 Ryzen™ DDR4 3200(O.C) M2 USB3.1 Anakart ve CL16 3000mhz 8GB...
  132. Froseth

2.4 GHZ 5GHZ WiFi Farkı

ZTE Marka modemim var ve WiFi'dan bakınca aynı modem adı yazıyor tek farkı 2.4ghz, 5ghz yazıyor hangisini önerirsiniz.
  133. Froseth

Teamspeak3 Donuyor.

FiveM sunucusunda oynuyorum ve TS3 Açık olması lazım çünkü bir plugin ile birbirimize yakınlaştığımızda 3D ses + daha kaliteli ses veriyor. Ama ben Tsyi açtığım zaman donuyor ve hiçbirşeye tıklayamıyorum. Görev yöneticisi olmadanda kapanmıyor.
  134. Froseth

Oyunlarda Drop Problemi

FiveM, R6 Metro Exodus vb bütün oyunlarda çok fazla drop yiyorum hareket ettiğim zaman 2-3 snlik ani droplar yiyorum eskiden böyle bir sorunum yoktu ne yapabilirim
  135. Froseth

Monitöre Sakız Yapıştırmak

Evet başlıktaki gibi Monitöre sakız yapıştırırsak ne gibi sorunlar olur aim olmayan oyunlarda çok tercih ediliyor.
  136. Froseth

1151p Soket İşlemci 1151v2 Soket Anakarta Olurmu?

Başlıkta belirttiğim gibi 1151p soket işlemci 1151v2 soket anakarta olurmu?
  137. Froseth

Ekran Kartı Fanını 100'e Çekmek

Asus Dual 1660Ti Ekran kartım Glare7A kasam var. Ekran kartımın soğutması, Kasamın hava sirkülasyonu çok kötü olduğu söyleniyor ve cidden ısınıyor ekran kartımın fanlarını 100 yapsam sorun çıkartırmı? Ses konusu önemli değil.
  138. Froseth

1660Ti i5 9400F Metro Exodus Kasma Sorunu

Baştan söyleyeyim oyun korsan çünkü Epic Gameste satılıyor sistem gereksinimleri yüksek olunca deneyip almak istedim fakat yükledim yüksek ayarlarda baya fazla dondu lowa çekincede droplar oldu eğer orijinal alırsam sorunlar çözülecekmi ve Epic Gameste iade etme şansı varmı?
  139. Froseth

EloBoost Yapan Kişilerin Banlanma Süreci.

Yakın Arkadaşım Eloboost yaptırıyor, çok kez küfürden vb hesap kapattırdım Riot Destek sayesinde 50+ Biletim bulunmakta. Arkadaşımı reportlayalı 1 ay oluyor ama uyarı vs hiç bir şey gelmedi, Bu sürecin süresi uzun mu? yoksa anlayamadılarmı? Kanıtlara inanmamış olabilirler fakat maç geçmişine...
  140. Froseth

AntiVirüs Programı Önerisi

Bilgisayarımın performansını düşüren virüslerin olup olmadığını öğrenmek istiyorum. Windows Defender haricinde hiç bir program kullanamadım Malwarebytes yüklediğimde Scan başlattığımda program donuyor.
  141. Froseth

1660Ti, i5 9400F Sistemin Ömrü?

i5 9400F, 1660Ti sistemim şuanlık isteklerimi fazlasıyla karşılıyor. Bu sistem beni kaç yıl götürebilir?
  142. Froseth

Asus WTFast Kodumu Yollamıyor

Asus Dual 1660Ti Ekran Kartı aldım ve üstünde kod verileceği söyleniyordu sitesine girip istedikleri herşeyi attım fakat kod 1.5 ay civarı oldu gelmedi. Eğer yanlış bir şey göndersem geri dönüş yaparlardı mailime sanırım.
  143. Froseth

Film önerisi

Komedi,Aşk tarzından film olmazsa çok sevinirim. Arkadaşımla izleyeceğim Aksiyon, Korku türlerinden önerirseniz sevinirim.
  144. Froseth

Ekran Kartının Aşırı Isınmasının Sisteme Zararı?

Ekran Kartım ASUS Dual 1660Ti Kasam Xigmatek Glare7a. Ekran kartımın soğutması kasamında hava sirkülasyonu iyi olmadığı söyleniyor ve bilgisayarım R6 oynarken 80Derece civarında, Grand Theft Auto V oynarken 75 Civarlarında ama The Foreste gelince 89 dereceleri gördüm. Bu ısınmanın sisteme zararı...
  145. Froseth

İninal Para Yükleme

Yarın ininal sanal kartıma para atacağım fakat nasıl atacağım (migrostan) ve ne kadar atabilirim? Örn 10-100-150-160 gibi
  146. Froseth

İtopya İndirim

Corsair HS60 Kulaklık Yaklaşık 1 aydır indirimde ve her zaman son 24 saat oluyor ama daha 1.30 saat öncede aynısı yazıyordu yine indirime girmiş. Bayramın ilk günü alacağım kulaklığı o zaman aynı fiyatta kalır değil mi?
  147. Froseth

1080p İçin En Uygun Ekran Kartı

Arkadaşım yakında sistem toplayacak ve 1080p için en iyi ekran kartı sizce hangisidir. Ben 1660ti diyebilirim fiyat performans açısından çok iyi bir kart kendimde kullanıyorum.
  148. Froseth

Çalıntı Kredi Kartı İle Yapılan Alışveriş

Başta bunu ben yapmıyorum belirteyim. Birisi çalıntı kredi kartıyla Discord Nitro ile alışveriş yapıyordu Türk birisinin kartı ile. Bu kartın sahibi şikayette bulunsa bu kişi bulunabilirmi ve nasıl bulunur. Bunları nasıl şikayet edebiliriz?
  149. Froseth

Glare7A Kasa Fan Önerisi

Kasamın önde 3 arkada 1 fanı bulunmakta ve sistemim aşırı ısınmakta ekran kartım DUAL 1660ti soğutması kötü olduğu söyleniyor kasama fan almayı düşünüyorum azda olsa etki etmesi için fan önerisinde bulunabilirseniz sevinirim birde bunları takma yerleri varmış soğutmanın iyi olması için nereye...
  150. Froseth

Fight Club Nereden İzlenir?

Filmi çok önerdiler maalesef ben daha yeni izleyeceğim fakat korsan siteler dışında bulamadım nereden bulabilirim? Torrent kullanmak istemiyorumda başka çözüm yok gibi
  151. Froseth

SSD Kullanmanın Oyun İndirirken Yararı

Epic Gamesten oyun indirirken Yazma diye kısım vardı ve benimde aklıma böyle birşey geldi. İki kişininde 24mbps internet hızı olsun fakat birinin 1500mb yazma hızına sahip ssd kullansın biriside 500mb. 1500mb okuma hızı olan daha hızlımı oyunu indirir?
  152. Froseth

Witcher 3 Kasma Hissi

Witcher 3 Oynuyorum 1660Ti I5 9400F ile her türlü ayarı denedim fps fazla fakat oyunum kasıyor gibi görünüyor ne yapmalıyım
  153. Froseth

B365M-K Biosa Giremiyorum!

Başlıkta belirttiğim gibi bilgisayarı ilk aldığımda ASUS in search of incredible olması lazım bir yazı çıkıyodu ve altındada bios tuşuy yazıyordu. Fakat bi kaç haftadır çıkmıyor ve biosa giremiyorum, Dün işlemci fanımı ve ramimi çıkartıp geri taktım bi açtım ne göreyim o yazı çıkıyor. Bugün...
  154. Froseth

CS GO Oynarken Pc Kapandı

CSGO oynarken pc kapandı odaya birisi geldi kasayı oynattı pc kapandı güç kablosu çıktı dedim biraz oynattım açtım cpu aşırı ısındı hatası verdi ne yapmaylıyım cpu fanı söküp taktığımda bi ayak sola kaymışım ondan olabilirmi kablo vs sorun yok
  155. Froseth

Termal Macun nasıl silinir

İntel stok fanımda hazır olarak geliyor sanırım ben ayrıca bir macun almadım ama bugün fanı sökünce karşıma macun çıktı macun kalitesiz macun çünkü full yükte 96 dereceyi gördüm neyle sileceğim bunu?
  156. Froseth

İşlemci fanını söktüm takamıyorum

Başka konu üzerinden bilen arkadaşalr nasıl sökeceğimi anlattı anlattıklarını yaptım fakat geri taktığımda o çevirip kaldırdığım şeyi geri kapatamıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz
  157. Froseth

300-350TL Kulaklık Önerisi

Merhaba Gamepowerin Slark modelini kullanıyorum memnunum fakat aldığım fiyata satabileceğim bir alıcı var :D bütçem 300-350 İkinci El-Sıfır Kulaklık önerirseniz sevinirim mümkünse GET olsun.
  158. Froseth

Anakartı Çıkartmadan İşlemci Soğutucusu Çıkartma!

B365M-K Anakartım var i5 9400F stok soğutucusunu çıkartmak istiyorum üstünde belirtilen yönlere çevirmeye çalışıyorum birşey olmuyor sadece uzun kısım oynuyor yerinden hiç bırakmadım neyde yanlış yapmış olabilirim
  159. Froseth

İkinci El Corsair Void RGB USB 7.1 Alınırmı?

sahibinden.com sitesinde Get ile satılan Corsair Void RGB USB 7.1 Kulaklık gördüm kaliteliye benziyor sıfır fiyatı 520tl iken 350 tlye satılıyor sadece kablosunun bir kısmında kesik var onu yaptırabilirim bi akrabama hiç ikinci el alışveriş yapmadım nelere dikkat etmeliyim
  160. Froseth

ZTE Modemde Hız Sınırlama Yapmak

Eve misafir geldiği zaman hepsi WiFi'ye bağlanıyor çok kişi gelip bağlanınca doğal olarak ping vs artıyor hızımın belirli bi kısmını onlara verip büyük kısmınıda kendim alma gibi şansım varmıdır mesela 24mbps internetin 20 si bana diğerlerinede kalanı bölmek gibi? Model ZXHN-H298A
  161. Froseth

Glare7a Kasa İçi Hava Sirkülasyonu İyimi?

Glare7a ASUS Dual 1660ti Sistemim var ve oyunlarda fırın gibi oluyor kasamın hava sirkülasyonu ekran kartımın soğutmasının çok kötü olduğu söyleniyor öylemidir?
  162. Froseth

Bilgisayarıma SSD Takabilirmiyim?

B365M-K işlemcim Glare7A kasam var sistemime Sandisk SSD Plus 240GB 530MB-440MB/s Sata 3 2.5" SSD takabilirmiyim ve 1TB HDD var sistemde ve o bi kutunun içinde kasada onun altında bi kaç tane daha var ssdyi orayamı koymam lazım montajlayıp
  163. Froseth

En İyi Afterburner Ayarları

i5 9400F, Asus DUAL 1660Ti sistemim var ve çok fazla ısınıyor Afterburner üzerinden fan hızını fullersem benim için ses haricinde sorun yaratabilirmi? ve en iyi Afterburner ayarlarını verirseniz sevinirim. Ses hiç sıkıntı değil
  164. Froseth

Bilgisayarı Televizyonda Kullanmak

Şuanda AOC G2460VQ6 modelini kullanıyorum fakat Pes gibi offline oyunları televizyonda oynamak daha keyif verici olacağını düşündüm elimde kablolar var bağlarsam gecikme gibi sorunlarım olurmu?
  165. Froseth

96 Dereceye Çıkan i5 9400F için Soğutucu Tavsiyesi

Değerler bunlar bu sistem için ne soğutucu önerirsiniz çok ısınmasının zararı olurmu?
  166. Froseth

BIOS Güncellemesini Yarıda Kesersek Ne Olur?

Bios güncellerken elektrik vs gitmesi durumunda neler olur ve kurtuluşu varmıdır?
  167. Froseth

i5 9400F İşlemcinin Besleyebileceği En Yüksek Ekran Kartı

Şuanda 1660ti ve i5 9400F kullanıyorum ileride 1660ti yetersiz kalırsa hangi ekran kartına güncelleyebilirim ve 1660ti beni kaç yıl götürür ortalama?
  168. Froseth

Sistemin Aşırı Isınması

Asus DUAL 1660ti i5 9400F ve Xigmatek GLARE7a kasam var kasamın hava sirkülasyonu ekran kartımın soğutması kötü olduğu söylendi kasamın yan camını veya ön camını açarak bu sorunu çözebilirmiyim ve sistemimi full yük altında test edebileceğim uygulama varmıdır
  169. Froseth

Playstation 4 Hala Alınırmı?

Başlıkta belirttiğim gibi Playstation 4 almayı düşünüyorum şuan alınırmı ve 1 ay içinde PS5 çıkışından dolayı indirime gidilirmi?
  170. Froseth

Bios'a girilmiyor

Bilgisayarımı açtığım zaman direk hoşgeldiniz yazısı geliyor eskiden asus yazısı gelirdi artık gelmiyor bütün tuşları denedim açılırken basarsam çalışmıyor. Windowstan girişide denedim olmuyor
  171. Froseth

Oyun Önerisi

Fiyatı farketmez mümkünse hikayesi güzel oyun olsun artık LoL oynamaktan sıkıldım Witcher 3 önermezseniz sevinirim hayatımda oynadıgım en sıkıcı oyunlardan biridir :( şuanlık kafamda Far Cry 3 Geçiyor Sistemim: i5 9400F GTX1660ti 8GB RAM
  172. Froseth

I5 9400F GTX1660Ti PUBG KASMA SORUNU

i5 9400F GTX1660Ti 8GB CL15 3000MHZ bir sistemim var PUBG oynarken oyun içinde oyunum drop yiyor ama en fazla envantere girdiğimde bazen çok uzun sürüyor çözümü varmıdır benim aklıma ram geldi yinede size sormak istedim arkada sadece discord ve spotify açık
  173. Froseth

Termal Macun Sürme İşlemi

Başlıkta yazdığı gibi termal macun süreceğim sistemimi alalı 1 ay oldu işlemcim i5 9400F anakartım B365M-K işlemcime ayrıyeten bir Termal Macun almadım toplatırken COOLER MASTER HTK-002 HIGH PERFORMANCE THERMAL MACUN XIGMATEK POWERFUL THERMAL MACUN COOLER MASTER MASTERGEL TERMAL MACUN Bu 3...
  174. Froseth

Corsair HS50 ve HS60 Arasındaki Fark

Bütçem 300₺ fakat 400tlye zorlayabilirim ama pek yapmak istemiyorum HS60 yerine HS50 alınırmı? Gamepower markasının kulaklığını kullandıgım için her türlü daha iyi olacağını düşünüyorum.
  175. Froseth

İtopyadan Kulaklık Alışverişi

Bayramdan max 1 hafta sonra Corsair HS60 Kulaklık alacağım şuan itopyada %45 indirim var bayram indirimi olacağını düşünüyorum o zaman başka kulaklık indirim olursa İtopya.com dan almamı önerirmisiniz internetten alışverişi genellikle n11 hepsiburadadan yaparım kargosu verilmemiş iletişime...
  176. Froseth

300 TL Kulaklık Önerisi

Genellikle R6, CS:GO LoL oynuyorum şuanki kulaklıgım Gamepower Slark çok memnunum rahat ses kalitesi oyunda müzikte falan muhteşem fakat artık kablosunu oynatınca bazen sesler bozuluyor 300-350 tlye önerebileceğiniz Gaming kulaklık varmıdır birde bu kulaklığımı yaptırıp ramimi 8 den 16 yapmayımı...
  177. Froseth

Sisteme Fan Takviyesi

Sistemimde Asus Dual 1660ti, i5 9400F B365M-K. Bulunmakta fakat The Forestte ekran kartım 88 derecelere kadar çıktı kasamın üstüne fan takılabileceği yazıyor fakat kasanın üstüne takılabilecek bir yer yok eğer var ise önerebileceğiniz fan varmıdır?
  178. Froseth

Bios'a giriş yapamıyorum

B365M-K Anakarta sahibim Windows10 kurulu fakat biosa giremiyorum zamanında fan ayarlarımı ve ram mhzlerini yükselttim fakat şuan giremiyorum. Yeniden başlatıp, komple kapatıp yeniden açarak denedim hiçbir şekilde Asusun logosu gelmiyor direk Hoşgeldiniz Yazısına atıyor ayrıca Yeniden Başlat +...
  179. Froseth

1660Ti i5 9400F Aşırı Isınma Sorunu

Merhaba sistemi alalı 1 ay olmadı fakat The Forest oyununda gpu kullanımı çok artıyor ve ekran kartım 89 dereceye çıkıyor ama oyunda fps drop kasma vs hiçbirşey olmuyor kasamın üstündeki taraftan soğuk hava geliyor ama kasanın yan camları sıcacık oluyor. Ekran kartım gaming modunda çalışıyor...
  180. Froseth

Sistemden Ses Gelmiyor

Sistemimde kulaklığı çıkarıp taktığım zaman ses gelmiyor, ama mikrofonu takıp çıkardığım zaman mikrofon çalışıyor.