Arama sonuçlarınız

1. Froseth

Kraken T.E Mikrofon Sorunu

Merhaba, Razer Kraken T.E kulaklığımda Ambient Noise Reduction ayarını açtığımda konuştuğumda sesim robotlaşmaya başlıyor. Sorun yazılımdan mı kaynaklanıyor? Kulaklığın garantisi hala var bitmeden göndersem mi?
  2. Froseth

Watch Dogs 2 Takılma Sorunu

Merhaba, Watch Dogs 2'yi Uplay üzerinden indirdim ve oyuna girdiğimde yürüdüğümde veya fareyi çevirdiğimde oyunum 2-3 saniyeliğine takılıyor. Oyun takıldığı zaman değerlere baktığım zaman GPU kullanımı çok fazla düşüyor. Sorun neden kaynaklanıyor olabilir? Ultra Texture Pack vs indirmedim, GPU...
  3. Froseth

GPU Kullanımım %1'e Düşüyor

Evet
  4. Froseth

Işık Azaldığında Çıkan Kırmızı Çizgiler.

LCD monitör.
  5. Froseth

Başka forumlara baktığımda bu soruna benzer bir şey yaşayanların ekran fotoğrafını aldığı zamanda fotoğraftada görünüyor. Ben aldığımda hiç bir şey görünmüyor. Sorun kablodan kaynaklanıyor olabilir.
  6. Froseth

Fotoğrafta veya videoda belli olmuyor fakat ekranda yatay şekilde kırmızı çizgiler çıkıp gidiyor.
  7. Froseth

Maalesef deneyemem başka bir yöntemle sorunun neyden kaynaklandığını anlama imkanımız var mı?
  8. Froseth

Merhaba, bir kaç ay önce elektrik kesintisinden sonra açtığımda monitörde kırmızı çizgiler çıkıyordu biraz kablolarla falan oynadım düzeldi fakat şuan oyuna girdiğimde ekran kırmızı çizgilerle doluyor ve bu çizgiler ışığın az olduğu yerlerde çıkıyor. Mesela bu yazıyı yazarken şuan çıkmıyor fakat...
  9. Froseth

GPU Kullanımım %1'e Düşüyor

Arabayla giderken GPU kullanımım %1'e düşüyor ve fps drop yiyorum. Bu sorun neyden kaynaklanıyor acaba? Sistemim: 1660Ti 6GB, i5 9400F, 16GB Cruical RAM
  10. Froseth

FiveM Map Yüklenmeme Sorunu

Merhaba, FiveM oynarken 1.30-2 saat geçtikten sonra map yüklenmiyor her yer bulanık oluyor ve oyunu kapayıp açmayınca düzelmiyor. Bunu nasıl çözebilirim? Oyunun kurulu olduğu yerde boş alan olmadığı için olabilir mi?
  11. Froseth

Logitech g213 alınırmı

Rica ederim :)
  12. Froseth

Logitech g213 alınırmı

Sesi fazla yok, tuşların hissiyatı iyi ve bilek desteğide bulunduğu için tüm gün kullandığım halde hiç rahatsız etmiyor.
  13. Froseth

4000TL Monitör Dahil Sistem Tavsiyesi

Merhaba, bir arkadaşım için monitör dahil 4000TL'ye oyun için sistem arıyorum. Önerebileceğiniz sistem ve monitör var mı? @met 35
  14. Froseth

700 tl kulaklık önerisi

Bence Kraken T.E alın.
  15. Froseth

700 tl kulaklık önerisi

Şuanda kullanmakta olduğum Kraken Tournament Edition'u öneririm. Ses ve bassların kalitesi çok iyi. Mikrofon dışardan ses almıyor ve sesi çok net iletiyor. Tüm gün boyunca kullanmama rağmen hiç ağrı veya terletme yapmadı. THX'i açınca zaten oyunlarda ayak, mermi gibi şeylerin sesini çok iyi...
  16. Froseth

Valorant Hakkında Sohbet :)

Bende ilk yüklediğimde hiç bir şey anlamamıştım ve çok sıkılmıştım ama oyunu öğrenip, 30-40 adam vurunca oyun zevkli geliyor :D 20-30 maç attıktan sonra sıkmaya başlıyor. CS gibi 1000-2000 saat oynanacak oyun değil.
  17. Froseth

Ne dinliyorsunuz?

18. Froseth

550TL Mouse Tavsiyesi

Teşekkürler. Mesajınız sadece cevapla yapınca görünüyor :D SS'in kronik kauçuk sorunu bulunuyor maalesef. 1590699951 G403 Hero'yu önerir misiniz? Prodigy ile farkı nedir? @utkuversus önerebileceğiniz mouse var mıdır?
  19. Froseth

550TL Mouse Tavsiyesi

Merhaba, arkadaşım 500-500TL civarına mouse arıyor. FPS türü oyunlar oynuyor. Önerebileceğiniz bir mouse var mı?
  20. Froseth

Max 200 TL kulaklık

Alınabilecek en sağlam ürün ve Gamepower mı? :D
  21. Froseth

RAM'i Alayım mı? Bekleyeyim mi?

Almak için İninal kart'a para atmam gerekecek onun içinde dışarı çıkmam lazım. Umarım ben alana kadar stoklar bitmez. Vatan'da stok bittiğini görmedim son bir kaç haftadır. Fiyatı da düşürüyorlar.
  22. Froseth

RAM'i Alayım mı? Bekleyeyim mi?

Merhaba, Cruical Ballistix 8GB 3000MHz CL15 RAM'ler korona öncesinde 250TL olsada şuan en fazla 2 sitede stok oluyor o nedenle fiyatlar 550TL'ye kadar çıkmış. Bugün belki bir şeyler olmuştur diye gezinirken Vatan'da 377TL'ye gördüm. Sizce alayım mı? Stoklar ne zaman yenilenir?
  23. Froseth

Mouse Pad Önerisi Verirmisiniz?

70x30 boyutundakini 50TL'ye satıyorlarmış. Yanlardan soyulma gibi problemler yaşayabilirsiniz. Bence bilindik markadan alırsanız daha garanti olur. Attığınız Bloody marka mouse pad bence çok iyi.
  24. Froseth

Mouse Pad Önerisi Verirmisiniz?

@HalukSonmez'in attığı mousepad eğer G300S'in içinden çıkansa öylede görünüyor ölçüsü görünüşü vs aynı. Yaklaşık 10-11 aydır kullanıyorum. Bir şey yapmama rağmen üstü yanlardan yavaş yavaş kalkmaya başladı. Boyutu gayet yeterli ama attığınız mouse pad benim
  25. Froseth

Türk telekom'un verdiği modemler nasıldır?

Geçen sene eski modem yanında bile zor çektiği için ücretsiz olarak ZTE ZXHN H298A modem verdiler. Şuana kadar hiç bir sıkıntı çekmedim. Ayrıca 5GHz destekliyor.
  26. Froseth

Ekran Kartı Kullanımı %2'ye Düşüyor.

Merhaba, uzun süre sonra bir GTA Online gireyim dedim ve araba sürerken veya yürüdüğümde bile FPS drop yediğimi farkettim. Hemen Afterburner'ı açıp baktım CPU kullanımı 10'a GPU kullanımı %2'ye düşüyor. Ayarları ne kadarda yükseltsem yine aynısı oluyor. Ram 8GB olduğu için online oynarken veya...
  27. Froseth

Ram Stokları Ne Zaman Yenilenir?

Umarım o fiyatlara satılır. Kulaklığın fiyatının bayağı arttığını görünce bi RAM'in fiyatına bakayım dedim 550TL'yi görünce şok oldum :D
  28. Froseth

Teşekkürler. Dolar 1-2 ay içerisinde ne kadar olur bilemeyiz ama stoklar yenilendiği zaman eskisi gibi 250-300Tl civarında satılır mı?
  29. Froseth

Merhaba, bir kaç ay önce 250TL olan 8GB Cruical Ballistix Cl15 3000MHZ RAM şuanda 550TL civarında. Ve sadece 1-2 tane sitede stok bulunduğu için böyle olduğunu düşündüm. Stoklar ne zaman yenilenir?
  30. Froseth

Razer BlackWidow Ultimate 2016 Edition tuşları nasıl çıkıyor?

Tuşlar biraz içe doğru olduğu için çıkartabileceğini düşünmüyorum. Tuşlar bu klavyedeki gibi olunca elle çıkartılabiliyor.
  31. Froseth

Razer BlackWidow Ultimate 2016 Edition tuşları nasıl çıkıyor?

Bu aparat ile çıkartılıyor fakat ben G213'ün tuşlarını çay kaşığıyla çıkartıyorum ve şuana kadar hiç bir şey olmadı. Deneyip denememek size kalmış ben şuana kadar bu yöntemle çıkarttım ve hiç bir şey olmadı ama klavyeler farklı olduğundan denemeyip, böyle bir aparat alsanız daha iyi olur.
  32. Froseth

19 Mayıs'a Özel Klasik Utkuversus Çekilişi! [Steam 25TL]

BenN
  33. Froseth

Razer Kraken T.E vs Kraken pro v2

Bende Kraken T.E kullanıyorum. Oyun oynarken TXH'i de açında adamların seslerini çok iyi duyuyorum. Oyuna 1-0 önde başlıyorsunuz :D Müzik dinlerken ses kartından basslarıda fulleyince çok iyi oluyor. 4-5 ay belkide daha fazlada olmuştur hiç bir soyulma vs olmadı, hala ilk günkü gibi. Kulak...
  34. Froseth

Laptop İçin Soğutucu Tavsiyesi

Laptop'un altı bu şekilde.
  35. Froseth

Laptop İçin Soğutucu Tavsiyesi

Merhabalar, arkadaşım 15.6 inç laptop'u için soğutucu arıyor. Önerebileceğiniz soğutucu var mı?
  36. Froseth

Kraken T.E Mikrofon Çalışmıyor

Mikrofon girişine takınca yine çalışmıyor. Kulaklığı ses kartında kullanıp, diğer kulaklığıda jak girişine taktıktan sonra aynı sesi ikisinede verme imkanım var mı?
  37. Froseth

Kraken T.E Mikrofon Çalışmıyor

Merhaba, Razer Kraken T.E kulaklığımı ses kartından çıkartınca mikrofonu kullanamıyorum. Nasıl kullabilirim? Kulaklığı ses kartında kullanırsam pc'ye bağladığım ikinci kulaklık ile aynı anda çalışmıyor.
  38. Froseth

Epic Game ve Steam

Evet, oynayabilirsiniz.
  39. Froseth

Epic Games 'e Haftaya Gelecek Oyunu Tahmin Edene Key Geliyor!

AC Valhalla yeni duyurulduğu için AC Origins verirler diye düşünüyorum.
  40. Froseth

Gta V Epic Games Store'da Bedava Oldu! (Şaka Değil, Gerçek!)

Kafanda tank, ufo, top spawnlıyorlar, kafese kitliyorlar, altından su çıkartıp seni uçuruyorlar ve bir sürü tır çıkartıp tüm sunucuyu patlatıyorlar.
  41. Froseth

Gta V Epic Games Store'da Bedava Oldu! (Şaka Değil, Gerçek!)

Şu saatten sonra GTA Online hilelerden oynanmaz hale gelecek. Oyun paralıyken bile online hile doluyken bedava olduktan sonraki halini düşünmek istemiyorum.
  42. Froseth

GTA V Epic Game Store Üzerinde Ücretsiz Olacak Mı?

Çıkmasının üstüne yıllar geçmesine rağmen hala satmaya devam eden oyunu bedava yapmayacaklarını düşünüyorum. Yapacak olsalar bile Epic Games yerine Rockstar Launcher'da yaparlar. Bende @sappien gibi bir AC oyunu veya çok düşük ihtimallede olsa Detroit bekliyorum.
  43. Froseth

Epic Games GTA V

Çıkmasının üstüne yıllar geçmesine rağmen hala satılan bir oyunu bedava yapacaklarını sanmam. Sistemin tam özelliklerini yazabilir misiniz?
  44. Froseth

SDN Forum Çekilişi #4

Katılıyorum.
  45. Froseth

Akıllı telefonunuzun ekran çözünürlüğü nedir

1080x2400, 393 PPI, Super AMOLED.
  46. Froseth

Pes 2021 Çıkmadan Pes 2020 Almak Şimdiden Mantıklımı

Kaç saatte indirdiğimi hatırlamıyorum. Froseth#3758
  47. Froseth

PES Genellikle klavyeyle oynuyorum. İndirme süresi internet hızınıza göre değişir.
  48. Froseth

Fifa 21 ne zaman çıktı? Yorumları biraz önemserler, sorunları çözerlerse direk çıktığı gün alırım.
  49. Froseth

Umarım düzeltirler yoksa oynayan adam kalmayacak.
  50. Froseth

Evet. Hiç PES 20'ye bulaşma çünkü grafiklerini, oyuncu yüzlerini çok iyi yapsalarda oyun oynanış olarak berbat. Ayrıca bir maç bulması son zamanlarda bütün seçenekleri kaldırınca 20-30dk sürüyor. Seçenekleri kaldırınca karşınıza gelen adamların takımı, derecesi sizden kat kat üstün olabiliyor...
  51. Froseth

Bilgisayar üzerinden oynuyorum.
  52. Froseth

2020'deki yapay zeka hatalarını çözerseler belki alırım.
  53. Froseth

PES 20 çıktı zaten :D
  54. Froseth

Şuan Steam'de PES 2020 Lite var. Lite sürümünde analig, efsane ol gibi modları oynayamasanızda myclub'a girebiliyorsunuz. Bence şimdi 2020 Lite'ı oynayıp, 21 çıkınca 21'i alın.
  55. Froseth

Oyunlarda Micro Stutter sorunu

Eğer yüksek ram kullanan oyunlar oynuyorsanız, ram yetmiyor olabilir.
  56. Froseth

Oyunlarda Micro Stutter sorunu

Sorunu yaşadığınız oyunları ve kaç gb ram kullandığınızı öğrenebilir miyim.
  57. Froseth

M30s bile 2.550 tl olmuş!! Telefon fiyatları aşırı yüksek!!

A70'te 500TL artmış. Nedense iPhone'ların fiyatında değişiklik olmamış.
  58. Froseth

Ne dinliyorsunuz?

59. Froseth

Uygun klavye arıyorum

Mekanik değil fakat G213 öneririm. Geçen yaz 300TL'ye çanta hediyesiyle birlikte almıştım. Tuşların hissiyatı, sesi ve RGB'leri sabahları fazla belli olmasada akşam olduğunda çok iyi oluyor. İleride bir sorun yaşarsanız Logitech zaten satış sonrası destekte Türkiye'de en iyi markalardan olduğu...
  60. Froseth

BIOS Güncellemesi Şart Mı?

Yapmamı önerdiler fakat aldığımdan beri güncellemedim. Güncellerken yarıda kesilirse sıkıntı çıkaracağını, servise göndermek zorunda kalacağım için güncellemedim.
  61. Froseth

''KDA Ahri'' mi ''Star Guardian Ahri'' mi ?

Yıldız Muhafızı Ahri bence daha iyi.
  62. Froseth

League of Legends "Oyun Başlatılamıyor" hatası

Oyuna girmek için dakikalarca beklediğimiz zamanlarda antrenman modunu devre dışı bırakmışlardı. Şuanda antrenman modunun kapalı olduğu yazmıyor fakat girilmiyor. Riot yeni oyunları çıkarttıktan sonra karşılaşma geçmişini bile kaç günde düzeltti :D
  63. Froseth

Abime PC aldım, oyun önerisi

Bende son bir kaç gündür zaman ayıramıyorum, sadece boss kesmeye gidiyorum ama yeniden başlayacağım. Steam adresim bu eklerseniz oynayabiliriz.
  64. Froseth

Abime PC aldım, oyun önerisi

Black Desert Online'ı eğer yüzlerce hatta binlerce saatini verebilecekse öneririm. Herkes oyunun pay to win olduğunu söylesede öyle değil fakat oyuna para yatırarak daha uzun sürede yapabileceğiniz şeyleri daha erken yapabiliyorsunuz. Ek olarak oyunu şuan sitesinden indirip 50 level olursanız...
  65. Froseth

Uygun fiyatlı gaming kulaklık önerisi

Gamepower ve James Donkey'i hiç düşünmeyin bile. SN-R7 Mesh Plus öneririm.
  66. Froseth

A70 Gcam Kurulumu

Rica ederim.
  67. Froseth

A70 Gcam Kurulumu

Yeni sürümü hatalı olabilir. Kendi kullandığım sürüm bu, hiç bir sıkıntı yok.
  68. Froseth

Hayalinizdeki Bilgisayar Nedir?

1660Ti ilk çıktığı zaman 1660Ti'lı bir sistem toplamak hayalimdi. Şimdi topladım çok memnunum fakat bir 2080Ti, 3950X bir sistemde çok iyi olurdu :D
  69. Froseth

Hayalinizdeki Bilgisayar Nedir?

RAM'in hiç önemi yok mu? :D RAM'in önemini zaten PC Building Simulator gibi oyunlarda anlayamazsınız. 8GB RAM ile FiveM, Rust veya yeni çıkan AAA oyunları oynamayı denediniz mi?
  70. Froseth

gtx 1660 ti veya süper low da kaç sene gider

E3'te kullanılan test sistemi değil mi o? Yanlış hatırlamıyorsam downgrade yedi o yüzden o kadar yüksek bir sistem istemeyeceğini düşünüyorum.
  71. Froseth

gtx 1660 ti veya süper low da kaç sene gider

Cyberpunk'ın sistem gereksinimleri ne zaman açıklandı?
  72. Froseth

En son ne zaman........? forum oyunu

35 Gün önce elektrik kesintisi sonrası ekran kartı veya monitörde sorun çıkmıştı ama zaman geçtikçe düzeldi.
  73. Froseth

Hayalinizdeki O Telefon

Note 20 ve 11 Pro Max fakat ihtiyaçlarımı A70 bile karşıladığı için daha üstüne gerek olmadığını düşünüyorum.
  74. Froseth

105 TL değerindeki Total War: SHOGUN 2 Steam'de 1 Mayısa kadar Ücretsiz!

Mobilde öyle görünüyor sanırım. Bağlantıya tıklayıp tekrar aratınca ücretsiz olduğu görünüyor ama.
  75. Froseth

Minecraft Artık Zevk Vermiyor

Çok teşekkür ederim. Sunucu 4-5 kişide lag yapar mı?
  76. Froseth

Sunucuyu nasıl açıp, ayarlayacağım hakkında hiç bir bilgim yok. Nasıl yapıldığını anlatan video varsa atabilirseniz çok iyi olur.
  77. Froseth

Üsteki Üyenin nesini beğenmiyorsunuz Forum Oyunu

Profil fotoğrafındaki anime karakteri. Animelerden nefret ederim ve hayatımda en son yapacağım şey anime izlemek olacaktır :D
  78. Froseth

Eskiden MCSG vardı o sunucu kapandıktan sonra eskisi gibi oynamayı bıraktım. Geçenlerde Twitch'te bir yayında bir kaç dakika izledim, oyunun çok değiştiğini gördüm ve arkadaşlarımla biraz oynamak istedim fakat Hamachi'den açılan sunucularda ping, Aternos gibi yerlerden açılanlarda tüm gün sıra...
  79. Froseth

105 TL değerindeki Total War: SHOGUN 2 Steam'de 1 Mayısa kadar Ücretsiz!

Arkadaşım söylediğinde CS:GO için kullandığım hesaptaydım ve ona almıştım. Asıl hesaba almayı unutmuştum şimdi konuyu görünce hemen almak istedim fakat attığınız bağlantıya tıklayınca hala 105TL görünüyor. Bir an indirimin hatayla olduğunu, hemen düzelttiklerini düşündüm fakat Steam'den girince...
  80. Froseth

Üsteki Üyenin nesini beğenmiyorsunuz Forum Oyunu

Profil fotoğrafı. Fotoğraflarda yüzünü yarım göstermelerinden veya yüzünü tamamen kapatmalarından çok nefret ederim.
  81. Froseth

Rüyadayken rüyada olduğunuzu anlıyor musunuz?

Nadirde olsa bazen oluyor.
  82. Froseth

call of duty modern warfare 3 türkçe yama sorunu

Maalesef oyunun tek başına Türkçe yamasını bulamıyorum. Sadece altyazı var. İngilizce altyazı olduğu yerlerde Türkçe seslendirme, yazılar Türkçe olduğu zaman sesler İngilizce. Sebebini bende bilmiyorum en azından altyazıları düzgün yapsalardı, dublajıda becerememişler.
  83. Froseth

GTA V Social Club sıkıntısı

Biraz araştırdım bu konu hakkında pek bir şey yok fakat bunu buldum ama bu sorunun güncellemeyle çözüldüğü yazılıyor. Rockstar'a ticket atarsanız yardımcı olurlar.
  84. Froseth

GTA V Social Club sıkıntısı

Öyle bir şey olduğunu sanmıyorum. Bende geçenlerde GTA'ya girmeye çalışırken açılmadı. Dosyaları doğruladıktan sonra düzeldi.
  85. Froseth

League Of Legends TR Server Shutdown

Bende bu fotoğrafı arıyordum :D @utkuversus'un dediği gibi herkesin evde olduğu günlerde sunucu çökmeleri olması gayet normal fakat bir karşılaşma geçmişini bile kaç haftada düzelttiler. Umarım diğer oyunlara yoğunlaştıkları için böyle olmuştur. Çünkü bir sorunun bu kadar uzun sürede çözüldüğünü...
  86. Froseth

Ne Oynuyorsunuz ?

İki günde düştü sonunda :D
  87. Froseth

League Of Legends TR Server Shutdown

2 Gündür öyle. Sabahta oynarken adamların bana vurduğunu, yürüdüğünü görüyorum ama kıpırdayamıyordum.
  88. Froseth

Black Desert Alınır mı?

Rise Online'ı bende bekliyorum fakat daha betası bile açık değil
  89. Froseth

Black Desert Alınır mı?

Tüm gün iftara kadar oynayacak bir oyun arıyordum. 7000, 3000 saat oynayanları görünce merak ettim. Şuanda %40 indirimle 11TL'ye satılıyor. Sizce alınır mı?
  90. Froseth

250GB + 1TB veya 512GB

512GB SSD + 1TB yeterli olur fakat oyunların boyutları böyle artmaya devam ederse onunda yeteceğini düşünmüyorum. Video falan çekecekseniz zaten hiç yetmez. Almışken ek 2TB HDD almak en iyisi.
  91. Froseth

250GB + 1TB veya 512GB

BF1'i BF4'ü silerek ve sadece alttaki gördüğün oyunların yüklü olduğu halde 115GB boş alan var. R6'nın yüklemesini başlatsam bilgisayarda yer kalmayacak :D Ayrıca hiç bir render programı vs yok.
  92. Froseth

Para mı mutluluk mu?

Parasız mutluluk olacağını düşünmüyorum o yüzden para.
  93. Froseth

250GB + 1TB veya 512GB

BF1, BF5, R6 ve RDR2 gibi oyunları yükleyeceksen yine 1TB'ın yeteceğini sanmıyorum. :D
  94. Froseth

250GB + 1TB veya 512GB

512GB SSD alıp, ileride 1TB HDD ekleyebilirseniz çok daha iyi olur. Şuanda yüksek boyutlu oyunların çoğunu silip, çoğunuda yüklemesemde 1TB HDD tek başına yetmiyor. Ve buda bitirdiğim oyunları silmeme rağmen yetmiyor eğer silmeyip arşivleyecekseniz hiç yetmez.
  95. Froseth

CS:GO Bedava Skin Almak

Steam hesabımı bağlamak zorunda mıyım peki?
  96. Froseth

CS:GO Bedava Skin Almak

Trade link ile mi yolluyorlar? Eğer Steam hesabımızı bağlıyorlarsak büyük ihtimalle dolandırıcı sitedir. Kimse kimseye şu dönemde bedava skin vermez. O 3-5 Youtuber'a verilen parayı kime versen yalandan reklam yapar zaten.(örn: Donanım Arşivi) :)
  97. Froseth

Logitech G29 Almak Mantıklı Mı?

Çoğu kişi gibi bir hevesle alıp, maksimum 5-10 saat kullandıktan sonra sıkılmayıp, bir kenara atmayacağınıza eminseniz alabilirsiniz.
  98. Froseth

PlayStation sipariş etti, altılı kase takımı gönderdiler

Büyük ihtimalle ihracat fazlası diye 200-300TL'ye satılanlardan aldığı için öyle gelmiştir. Hala öyle ihracat fazlası gibi numaralara inanan var mı?
  99. Froseth

90-120TL arası cs go kulaklık önerisi verebilir misiniz ?

Rampage SN-R7 Mesh Plus öneririm.
  100. Froseth

İzole Günlerde Oynanabilecek Oyun Tavsiyesi?

CoD serisini oynayabilirsiniz. Bende baştan başladım oynuyorum.
  101. Froseth

Merhabalar

Hoşgeldiniz.
  102. Froseth

Cpu ısınma

Hutixi'yi ilk defa duydum. Acaba kalitesiz olduğundan olabilir mi?
  103. Froseth

Cpu ısınma

Boşta fazlaymış fakat oyun içi değerleri bence gayet normal. Eğer bir problem varsa fanı tam oturtamamışsınızdır veya termal macunu yanlış sürmüşsünüzdür. Termal macunun markası neydi?
  104. Froseth

Steam hesabım çalındı

Eskiden kullandığınız kredi kartı bilgileriniz ile veya oyunların CD keyi ile alabilirsiniz.
  105. Froseth

Tek Başınızasınız Ve Karşınızda bir Ayı Duruyor Ne Yaparsınız?

Ölü taklidi
  106. Froseth

Salgın bittikten sonra ne yapacaksınız?

Ram ve SSD alacağım. Tüm gün bilgisayar başında olduğum günlerde ram yüzünden rahatça oyun oynayamıyorum ve SSD olmadığı için Rust'ta bir sunucuya girmek 1 saat-1.30 saat arasında sürüyor.
  107. Froseth

Kazıklandım mI? / Tp-Link TL-wn321g ve Logitech C110

Biraz baktım kamerayı 40TL'ye, USB adaptör'ü 45-50TL arasında satıyorlar. Olması gereken fiyattan almışsınız fakat USB adaptör ile oyun oynayacaksanız benim eskiden yaşadığım gibi ping sorunu yaşayabilirsiniz.
  108. Froseth

Gamepower 144hz 24 inç 1ms monitör

Bir insan neden Gamepower'ı savunur anlayamıyorum :D Donanım Arşivi ballandıra ballandıra anlattığı için sanırım. Gamepower'a para vermektense hiç almayın daha iyi. @AlteredTech'in de dediği gibi Gamepower malzeme kalitesi ve satış sonrası destekte en zayıf, en kötü markalardan birisi...
  109. Froseth

A70 vs a51

A70 öneririm. Ayrıca Android 10 A70'e de geldi.
  110. Froseth

CoD MW3 Türkçe Yama

Sanırım dublajlı oynamak zorundayım. Keşke sesleri orijinal haline getirebilsem, altyazı kalsa.
  111. Froseth

CoD MW3 Türkçe Yama

Anlamadığım şey dublajlı olanın boyutu 2.2GB'dı. Beğenmediğim için silip, sadece altyazı yaması ararken 16mb'lık bir yama buldum sadece altyazıdır diye indirdim oda dublaj çıktı. Bu nasıl olabiliyor? :D
  112. Froseth

CoD MW3 Türkçe Yama

Sadece altyazıların Türkçe olduğu bir yama var mı? 2.2GB olan dublajlı olan yama dışında başka yama bulamadım. Orijinal sesleri daha iyi ve dublaj arada kesiliyor, bir Türkçe, bir ingilizce oluyor.
  113. Froseth

A71 ekranı çok mu büyük

Tek elle kullanmak zor ama bir şeyler izlerken veya oynarken büyük ekran çok iyi oluyor. Abartıldığı gibi elde tutulamayacak kadarda büyük değil.
  114. Froseth

Farcry 3 1980x1080 hata

Yüklediğiniz dosya görünmüyor.
  115. Froseth

Steam iade edilen oyunu tekrar alma

2 saatten fazla oynarsan ve satın almanın üstünden 14 gün geçerse iade edemiyorsun. Ayrıca iadeler satın aldığın fiyat üzerinden yapılıyor.
  116. Froseth

A70 4 Saatte Şarj Olma

Ben sadece geceleri Netflix ve YouTube için kullandığım için bir fark göremedim. :D Şansıma elektrik kesintisinden sonra ekran kartında da sorun çıktı onuda gönderemiyorum.
  117. Froseth

A70 4 Saatte Şarj Olma

Hiç bir şeyi değiştirmedim. Hala eskisi gibi hızlı doluyor ama gösterdiği süre hatalı. Bende bir değişiklik olmadı. Büyük ihtimalle hatalı bencede. Virüs olayı geçtikten sonra telefonu servise yollamayı düşünüyorum.
  118. Froseth

15Hz fark için değer mi ?

Belkide benim gözüme tryhard oynayıp, yüksek ranklara çıkma amacım olmadığı için, eğlencesine oynadığım için farklı gelmemiştir. Zaten forumlarda genellikle öyle bir amacı olmayanların farkı anlamayacağını söylüyorlar.
  119. Froseth

1ms monitör kullanıyorum, eskiden daha yüksek gecikme süresi olan monitörlerde kullandım ama hiç bir fark göremedim. (R6, CS:GO) gibi FPS oyunları oynuyorum.
  120. Froseth

Hz farkettirir ama 1ms ile 5ms arasında fark olduğunu düşünmüyorum.
  121. Froseth

Rica ederim.
  122. Froseth

Viewsonic VA2419-SH öneririm IPS panel ve 60hz. Eğer 75hz isterseniz ASUS VA249HE öneririm, VA panel, 75hz ve GamePlus özelliği var. GamePlus özelliği:
  123. Froseth

işlemci ısınma

Bios sürümüyle ilgili olduğunu düşünmüyorum. Fansız işlemciyi kullanmanız büyük bir hata. Tüm sorun fanın olmamasından kaynaklı.
  124. Froseth

işlemci ısınma

Soğutucusuz oynamanı hiç önermem. Soğutucu ve iyi bir termal macun ile ısıdan kaynaklı sorunları çözebilirsiniz.
  125. Froseth

işlemci ısınma

İşlemciniz ısındığından dolayı frekans düşürüyordur. Sistem özelliklerinizi ve hangi oyunlarda sorun yaşadığınızı öğrenebilir miyim?
  126. Froseth

işlemci ısınma

Boştaki değer sanırım. İşlemciyi soğutucusuz kullanmanızı önermem. Aksi takdirde oyun içinde sisteminiz aşırı ısınmadan dolayı kapanacaktır.
  127. Froseth

Son Zamanlardaki İnternet Hızı Düşüşü

3 Upload 22 Download hız alıyorum ama yazıldığı gibi veya tesadüf olabilir bende saat 18-20 arası oyunlarda çok fazla paket kaybı gibi sorunlarla karşılaşıyorum.
  128. Froseth

PUBG Oynarken Solda Çıkan Uyarılar

PUBG oynarken oyunda kasma, drop gibi bir sorun yokken solda 2 tane turuncu uyarı çıkıyor ve 5-6 saniye oyun drop yiyor sonra geri geliyor, bazende biraz daha beklettikten sonra oyun crash veriyor. Nasıl çözebilirim? Lol, CS:GO ve diğer oynadığım bütün oyunlarda internetle alakalı hiç bir...
  129. Froseth

Arma 3 vs Dying Light

Arma 3'ü oynamadım ama oynayanlar çok beğeniyor. Dying Light'ı 15 saat civarında bitirdim beğendim ama çok kısaydı. Alırsan bütün dlcleri olan versiyonunu al.
  130. Froseth

Bios Güncellemesi

Haklısın unutmuşum.
  131. Froseth

Bios Güncellemesi

Anakartınız 9. nesil işlemci destekliyor. https://www.msi.com/Motherboard/B360M-PRO-VH.html
  132. Froseth

En son hangi filmi izlediniz?

Arınma Gecesi: Seçim Yılı ve Kolpaçino.
  133. Froseth

Mi 9T için İmza Topluyoruz!

Uzun süredir hiç bir forumda böyle bir sorun yaşayan birisini görmedim. Acaba sorun sizin telefonunuzda olabilir mi?
  134. Froseth

LoL deki eşleştirme sorunu

O yüzden veriyordur.
  135. Froseth

Yanındakilere bağlı adamlar veriyor. Ben 249 level olmam lazım oyuna yeni başlayan 20 level arkadaşımla girince düşük seviyeli adamlar geliyor.
  136. Froseth

Beraber girdiğiniz yüksek levelli birisi var mı?
  137. Froseth

En iyi youtuber kim?

Hey hey hey what's happening youtube Ege Fitness back in business actually always in business. En çok videoların açılışlarını seviyorum. :D
  138. Froseth

A70 4 Saatte Şarj Olma

Evet. Virüs olayı geçtikten sonra iletişime geçmeye çalışacağım.
  139. Froseth

A70 4 Saatte Şarj Olma

Evet.
  140. Froseth

A70 4 Saatte Şarj Olma

Normal süresinde doluyor ama tam doluma kalan süre çok fazla yazıyor. Oyun performansı Android 10 güncellemesinden sonra biraz daha iyi ama hala kötü. Videolardaki performans testlerindeki ayarların altında oynamama rağmen fps değerlerim çok düşük.
  141. Froseth

Monitör önerisi bekliyorum

27 inçte ekranda pikselleri sayarsınız. 1080p monitör alacaksanız en fazla 24 inç almanızı öneririm. Başta önerdiğim gibi XG2405 alırsanız çok iyi olur.
  142. Froseth

A70 4 Saatte Şarj Olma

Anlamadım çok kısa sürede şarj oluyor her zamanki gibi ama yine dolma süresini yüksek gösteriyor.
  143. Froseth

FPS Oyunlarını Oynarken Başım Ağrıyor

Aynısı nedense bana Witcher 3 oynarken çok oluyor :D Onun üstüne yüksek fps alırken donma hisside gelince direk sildim oyunu.
  144. Froseth

Epic Games Doğru Bir Şeymi Yapıyor?

Bedava oyunları dağıtmasa şuanda kullanan çoğu kişi kullanmazdı diye düşünüyorum.
  145. Froseth

En iyi youtuber kim?

https://www.youtube.com/user/b31416 https://www.youtube.com/user/amciliss https://www.youtube.com/channel/UCPAD3S_qaC9_nNPcXQXAXQQ https://www.youtube.com/user/conmech
  146. Froseth

Güncel bir şekilde tekrar piyasaya çıkmasını istediğiniz oyunlar.

GTA San Andreas, Vice City ve COD serisi.
  147. Froseth

Klavye mouse önerisi

Kablosuz alınabilir ama bu bütçede imkansız.
  148. Froseth

Klavye mouse önerisi

Kablolu.
  149. Froseth

Klavye mouse önerisi

Cooler Master Devastator 3 öneririm.
  150. Froseth

Klavye mouse önerisi

Bütçeniz ne kadar?
  151. Froseth

Call Of Duty Oynanış Sırası?

MW2, Black Ops, MW3, Black Ops 2, Ghosts, Advanced Warfare, Black Ops 3, Infinite Warfare ve WW2 olarak oynamam lazım herhalde? Infinite Warfare hoşuma gitmedi onu oynamayı pek düşünmüyorum. @The Judge
  152. Froseth

Call Of Duty Oynanış Sırası?

Çoğu Call Of Duty oyununu yarım oynayıp bıraktım. Geçenlerde COD 4'ü indirdim ve bitirdim. Evdeyken bütün seriyi bitirmek istiyorum. COD 4'ten sonra hangi oyunları sırayla oynamalıyım?
  153. Froseth

Mi 9t

Maalesef onu bilmiyorum.
  154. Froseth

Mi 9t

Hepsiburada'nın kendi sattığı ürünleri alırsanız hiç bir sorun çıkmaz.
  155. Froseth

Mi 9t

Gidip Mediamarkt'ta inceleyin, Hepsiburada'dan alın.
  156. Froseth

Oyun Önerirmisiniz ( Ölmeden Önce Oynamam Gereken Falan )

Rust güzel oyun ama benim gibi 1 saat beklemek istemiyosan SSD almadan bulaşma.
  157. Froseth

Kalimba

Aynen başlığı görünce direk kafamın içinde bu şarkı çalmaya başladı :D
  158. Froseth

SDN Forum Çekilişi #3

Katılıyorum.
  159. Froseth

Müzik?

YouTube'a yükleyip linkini atabilirsiniz.
  160. Froseth

O mu ? Bu mu ? Forum Oyunu

Apple Razer mı? HyperX mi?
  161. Froseth

AOC Nvidia mı? AMD mi?
  162. Froseth

AMD Ryzen 5 2600X İçin Oyun Bilgisayarı Önerisi

Bütçeniz kaç tl?
  163. Froseth

164. Froseth

Öneri Forum Hakkında | Görüş - Öneri - Şikayetleriniz

Benimde forumda en merak ettiğim şeylerden birisiydi :D Tahminim en az 1k.
  165. Froseth

Zula ban.

Zula hakkında bir bilgim yok ama Lol'deki gibi destek varsa ticket atıp bu konuyu anlatsanız iyi olur.
  166. Froseth

Termal macun işlemcide (CPU) kaç derece etki eder

Olur fakat MasterGel Maker şuan stoklarda yok, Pro var ama yapılan testlere bakılırsak MX-4 ile aynı olduğu için fazladan para vermeye gerek yok.
  167. Froseth

Termal macun işlemcide (CPU) kaç derece etki eder

Macun eskiyse sürdüğünüz macun çok etki eder. Bende bir kaç gün macunsuz kullandım işlemci 90 derecenin altına inmiyordu Cooler MasterGel Maker'ı sürdükten sonra çok etki etti eskiden yüksek sıcaklıktan kapanan bilgisayar şuan oyun içinde stok soğutucuyla en fazla 60 gördüm. MasterGel Maker'ın...
  168. Froseth

Samsung Galaxy A serisi Telefon Kullanıcı Kulübü

Play Store'a Antutu Benchmark yazarsanız çıkar. Attığınız testi yapıyorum karşıma bir hata çıkıyor ve sonuçlar çıkmıyor maalesef.
  169. Froseth

6 gb vram yeterli mi?

Bende 1660Ti 6GB kullanıyorum hiç sorun yaşamadım. Yaşadığım tek sorun SSD olmaması ve 8GB ram kullanmamdı senin alacağın sistemde zaten 16GB ram ve SSD varmış. Seni uzun süre götürür diye düşünüyorum ama öyle bir sistem toplayıp 2-3 tane oyun indirmezsiniz diye düşünüyorum mümkünse SSD yoksa...
  170. Froseth

iPhone 9 fiyatı tahminleri alıyoruz??

4500TL
  171. Froseth

LoL'e Yeni Başlayacağım, Tavsiyeleriniz Nedir?

Verdikten sonra aramak yerine bambaşka sitelere yazıyorlar ben genellikle numaramı yazmak yerine Discord veya oyun sonu lobiye çağırıyorum.
  172. Froseth

LoL'e Yeni Başlayacağım, Tavsiyeleriniz Nedir?

Oyuna başladığı gibi direk ''/sustur all'' yaz yeter. Sana tavsiyem hemen pes edip, suçu takıma atıp flame yapma ve oyunu fazla ciddiye alıp klavyeyi, monitörü parçalama :)
  173. Froseth

Hayalinizdeki Araba (VS) Nedir?

GT-R R35 ve BMW i8.
  174. Froseth

Uygulamasını indirmeniz lazım. 1.Si Yeni yaptığım test, 2.si 24 Ocak'ta yaptığım test.
  175. Froseth

Rica ederim. Telefonun kendi dijital sağlık yerinden aldım. Antutu testlerine bakılabilir onu şimdi yapıp atıyorum.
  176. Froseth

şu zamanda s8 kullanılır mı?

Çalışsada yavaş çalışsa keşke. Parmağımı okutana kadar 50 kere şifreyi yazarım. (A70)
  177. Froseth

İlk yüklediğimdeki takılmalar sonradan gitti eskisi gibi akıcı takılma, donma vs yok. Eskiden çok fazla donma olan oyunlar şuan daha iyi. Yeni özellikler, animasyonlar hoşuma gitti indirilebilir. Bataryada düşüş yok gibi yüksek parlaklıkta, konum ve Always On Display açık, güç tasarrufu kapalı...
  178. Froseth

Sizce en iyi Twitch yayıncısı kim?

Twitch'te Elraen, en nefret ettiğim yayıncı ise Jahrein. Nejdat Delioğlu gerçekten çok kaliteli videolar çekiyor, yanlış hatırlamıyorsam Ramazanda sahur zamanıydı nereden aklıma geldiyse bilmiyorum Dlive'a girdim Nejdat abiyi görünce izledim ama Kendine Müzisyen gibi bir adam bile 11k...
  179. Froseth

ARK:Survival Evolved Alınır mı?

Oyun çok hoşuma gitti. İndirimin bitmesine 3 saat var umarım indirim bitmeden paramın iadesi yapılır. 1586191481 Şansıma para iadesi hala gelmedi bir daha ne zaman oyun indirime girer? @Donita
  180. Froseth

İndirdik ARK'ı arkadaş 1060 ile 5fps aldı ben daha oyuna giremedim :D İade ettik Conan Exiles almayı düşünüyoruz umarım iyidir.
  181. Froseth

Hangi monitör daha iyi ?

Sponsorlu olduğu için abartarak anlatıp milleti kandırıyorlar. Unlost James Donkey Sata3 SSD ile Samsung M.2 SSD'yi karşılaştırıp JD'yi överse herkes birbirine o dandik, merdiven altı malları önerir alıp kullanan kişide en geç 3 ay içinde zaten sorunla ilgili konu açar:D
  182. Froseth

Yorumlarda şikayet eden kişi sayısı çok az. Bu gece başlatırım indirmeyi beğenmezsem yarın iade ederim.
  183. Froseth

Bu fifanin neresi güzel??????

Bana da grafik ve oynanış bakımından Fifa Pes'e göre çok daha kötü geliyor. Pes'in sorunu oyuncuların birden topu bırakması, pasların alakasız yerlere gitmesi onun haricinde çok daha iyi bir oyun. Birde MyClub modunda eskisi gibi bütün topları GP ile açamıyoruz ve açabilsek bile 25000'e açılıyor...
  184. Froseth

Ark'ın ne sorunu var ki?
  185. Froseth

Birisi 15TL birisi 120TL. Aldım bile ARK'ı
  186. Froseth

Kablosuz kulaklık önerisi verebilir misiniz ?

Kablosuz değil ama benimde kullandığım Kraken T.E'yi öneririm. İndirimde 450-500₺ oluyor. Genellikle İtopya ve İncehesapta indirime giriyor.
  187. Froseth

İndirmeyi başlatıyordum durdurup bilgisayarı yeniden başlattığımda baştan başlıyordu.
  188. Froseth

Huawei MateBook D15 alınır mı?

Attığınız linke tıklanmıyor cevapla dedikten sonra oradan kopyalanıp giriliyor. Drift King'in attığı pc.
  189. Froseth

Gamepass'ı 1 ay denedim pek hoşuma gitmedi Forza'yı indirirken artık bilgisayarı kırıp atacaktım.
  190. Froseth

Forest'ı bitirdik. Teşekkür ederim.
  191. Froseth

Alırsak 3 veya 4 kişi alacağız alınır mı? Nasıl bir oyun?
  192. Froseth

Çekilişten RTX 2080 Çıktı ama Sistemim Yetersiz

Ya utkuversus'un dediği gibi satıp yeni bir sistem alacaksın yada alabilirsen sıfırdan ekran kartı hariç her şeyi alacaksın.
  193. Froseth

Yıllardır Aradığım İki Oyunu Bulamıyorum

Uçak oyunu İstikbal Göklerde olabilir mi?
  194. Froseth

Android 10 güncellemesinden sonra genellikle bataryadan şikayetçi oluyorlardı hepsine bakıp bir problem vs varsa yazarım.
  195. Froseth

Aslında yüklenebilir takılmalar şuan yok gibi ve oynatmadığı oyunları şuanda oynatıyor ama bir uygulamaya tıkladığımızda biraz uzun sürüyor açılması onun haricinde sıkıntısı yok gibi.
  196. Froseth

Rica ederim büyük ihtimalle düzeltirler diye düşünüyorum. Özellikle şifre girerken ve arkadaki uygulamalara bakarken çok fazla takılıyor yeni geldiği için böyledir yakın zamanda düzelir diye umuyorum.
  197. Froseth

Bence hiç indirmeyin menüdeki akıcılık eskisi gibi değil ekranı kaydırınca dona dona gidiyor, mesela Instagram'a giriyorum 2-3 saniye logoda bekleyip sonra giriyorum, arkadaki açık olan uygulamalara bakmak istiyorum basınca takıla takıla yükleniyor. Umarım ileride düzeltilir. Şimdi PUBG'yi...
  198. Froseth

Ekranı pasif hale almak ?

Bende eskiden laptop kullanırken Turn Off LCD kullanıyordum. Buradan indirebilirsiniz. İçindeki dosyayı çalıştırdıktan sonra direk ekranı kapatıyor ve siz bir tuşa bastıktan sonra veya mouse'yi hareket ettirince geri açılıyor.
  199. Froseth

Güncellemeyle alakalı olmayabilir. Güncellemenin bitmesine 1.30 dakika var bitirdikten sonra performansta düşüş veya attığınız konudaki gibi bir problem yaşarsam yazarım.
  200. Froseth

2.inci telefon'da aklıma sorum olacaktı.

Rica ederim.
  201. Froseth

Ben direk yükledim şimdi biraz baktım hiç şikayet eden yok. Bir problem olsa bile gelecek güncellemelerle çözülür.
  202. Froseth

2.inci telefon'da aklıma sorum olacaktı.

Güç tuşu + Home tuşuna aynı anda basarsanız çekmesi lazım.
  203. Froseth

Daha yeni yazılım güncellemesi kısmına bakayım dedim A70'e Android 10 ve One UI 2 gelmiş.
  204. Froseth

Laptop iyi midir

O fiyata çok daha güçlü 1660Ti'li bilgisayarlar var.
  205. Froseth

Bu bilgisayar iyimi?

Onun yerine bir APU sistem çok daha iyi olur. @met 35
  206. Froseth

Valorant Kapalı Betada Tamamen Türkçe Olacak

Rica ederim.
  207. Froseth

Herhalde oyunu denemek için dün Twitch hesaplarımıza Riot hesabımızı bağlayıp yayınları izleyip hak kazanmamız lazımdı. Sadece dün için mi geçerli?
  208. Froseth

Ne zaman oyun herkese açık hale gelecek?
  209. Froseth

iPhone 11 mi, iPhone Xs mi ?

XS çözürünülük ve PPI değeri olarak 11'den önde olduğu için 11'in ekranı daha kötü, XS daha hafif, kasası çelik, ekranı 11'e göre daha küçük, 11 batarya konusunda XS'ten başarılı. İki telefonu yan yana getirip hangisinin sizin için daha uygun olduğuna bakabilirsiniz.
  210. Froseth

3500TL'ye kadar sistem önerisi verebilir misiniz ?

Tanıdığın birisi varsa yaptırabilirsin veya izleye izleye yaparsın. Arada Vatanda güzel indirimler oluyor oradan parçaları alırsan veya hazır sistemi alırsan kendileri toplayıp veriyor.
  211. Froseth

Ne izliyorsunuz?

5. Sezonda bozdular.
  212. Froseth

Çevirilmemiş yer var.

213. Froseth

Samsung un hangi modelini tavsiye edersiniz?

S20 Ultra
  214. Froseth

HDD Boyutu

1TB yeter diye düşünüyorum. Bende GTA V, R6 gibi yüksek boyutlu oyunlar var ve oynadığım oyunları silmeme rağmen yer var. HDD yetsede SSD şart ama.
  215. Froseth

Samsung s10 muadili ne alabilirim

5300-5500TL'yi bir telefona vermek istemediğini söylemiş sanırım ben ondan 3000-3500TL civarında telefon önerdim.
  216. Froseth

Oyun Önerirmisiniz ( Ölmeden Önce Oynamam Gereken Falan )

Detroit Become Human ve beraber oynayabilecek bir arkadaşınız varsa A Way Out.
  217. Froseth

Samsung s10 muadili ne alabilirim

A71, Nova5T garanti önemli değilse OnePlus 7T.
  218. Froseth

İşlemci Fanımın Ayağı Kırıldı

Benimkide yamulmuştu elimle düzelttim şuanda öyle kullanıyorum hiç bir sorun yok. Yamulan parça fotoğraftaki parça değil mi?
  219. Froseth

En sevdiğiniz Rapçi kim?

220. Froseth

75 Hz monitörümü 60Hz olarak kullanıyorum

Ben HDMI ile bağladım ben 75hz alabiliyorum.
  221. Froseth

75 Hz monitörümü 60Hz olarak kullanıyorum

Oradan Ekran 1 için görüntü bağdaştırıcısı özelliklerine tıklayıp, yukarıdaki monitör kısmında Ekran yenileme sıklığı 60HZ yazar ona tıklarsan oradan değiştirebilirsin.
  222. Froseth

En sevdiğiniz Rapçi kim?

Şu Şehinşah ve Khontkar'dan nefret eden tek ben miyim?
  223. Froseth

Bozuk Telefomu Mikrofom Olarak Kullammak

WO Mic sanırım uygulamanın adı.
  224. Froseth

Darboğaz olur mu ?

Rica ederim.
  225. Froseth

Darboğaz olur mu ?

Darboğaz olduğunu düşünmüyorum. İşlemci ısısı biraz fazla ama sorun ram'den kaynaklanıyor. Bende 8GB ram var ve o iki oyunu drop yüzünden oynayamıyorum.
  226. Froseth

Darboğaz olur mu ?

Hangi oyunlarda oluyor? Isılar normal mi? Büyük ihtimalle 8GB ram'den kaynaklanıyor olabilir.
  227. Froseth

Monitör önerisi bekliyorum

Alttaki outlet ürün 3 tane ölü piksel varmış ve oda zamanla çoğalacaktır zaten. Benim önerim XG2405 olacaktır 144hz ve 1ms olmasına rağmen IPS panel bir monitör. 27 inç 1080p'de monitörde pikselleri sayarsınız o yüzden 1080p'de en fazla 24 inç öneririm.
  228. Froseth

Samsung ile Airpods Pro Kullanmak Nasıl Olur?

Evet test etmişti hatta yanlış hatırlamıyorsam Samsung'da Airpods Buds'a göre daha iyiydi.
  229. Froseth

Tuttu Tutmadı- Forum Oyunu

Tutmadı aşağıdaki MOBA oyunlarından nefret ediyor.
  230. Froseth

SSD Tavsiyeniz nedir?

630 sorunlu değil diye biliyorum.
  231. Froseth

Mount & Blade 2: Bannerlord

Multiplayer kısmını beta zamanında test ettim çok iyiydi ama daha eksikleri olan bir oyuna 150TL vermek istemediğim için almadım. Oyunun eksik olan özellikleri modları gelirse alacağım.
  232. Froseth

Rust Sunucuya Girmek Çok Uzun Sürüyor

Birkaç sunucuda denedim yine değişmiyor her girişimde en az 70dk bekliyorum. HDD'nin bir problemi yok kontrol ettim ne yapmalıyım. Şuanda 7200RPM bir HDD kullanıyorum bir arkadaşımda eskiden HDD ile bağlanırken bu kadar uzun sürmüyordu. Neyden kaynaklanıyor bu sorun acaba? Not: En yakın zamanda...
  233. Froseth

fifa mobile ve pubg mobile oyununda kasmayan bir telefon

Garanti önemli değilse OnePlus7T.
  234. Froseth

8gb ram yeterli mi (bu oyunlar için)

O oyunlarda yeterli olacağını düşünüyorum ama FiveM, COD Warzone gibi oyunlar oynarsanız çok drop yersiniz.
  235. Froseth

fifa mobile ve pubg mobile oyununda kasmayan bir telefon

Fiyat aralığı ne kadar?
  236. Froseth

Kullandığınız telefonun artı ve eksi yönleri nelerdir ?

Özel mesajdan atıyorum.
  237. Froseth

UNO , Epic Games Store 'da .%70 İndirime Girdi!

Bende Steam'de UNO var, arkadaşım Epic Games'ten alırsa beraber oynayabilir miyiz?
  238. Froseth

leptopdan masaütüne geçince oyun zevki artıyor mu

Düşük fps ile düşük ayarlarda 15.6 inç 720p ekranda oynadıktan sonra 24inç ekranda 1080p'de ultra ayarlarda kasmadan oynamak çok farklı. Oyun ayrı zevk veriyor. Ben birde 75hz monitörde oynuyorum, 144hz ile çok daha iyi olur.
  239. Froseth

Kullandığınız telefonun artı ve eksi yönleri nelerdir ?

Samsung A70 Artıları -Ekranı kaliteli ve büyük. -Bataryası çok uzun süre götürüyor. -Kamerası GCam ile birlikte çok iyi çekiyor. -Tasarımı güzel. Eksileri En kötü grafikli oyunu bile oynatmıyor. Video çekerken çok kötü çekiyor arada siyah beyaz oluyor. Ön kamerada pastel boyayla çizilmiş...
  240. Froseth

Kulaklık ses dengeleyici program önerisi

Erişilebilirlik kısmında bende Duyma Desteği diye bir bölüm var oradan yapabiliyorum. Sizde kendi telefonunuzda erişilebilirlik kısmına bakarsanız bulabilirsiniz. Bulamazsanız böyle bir şey buldum. Android telefonda kulaklık sağ-sol ses dengesini nasıl ayarlarım?
  241. Froseth

Monitörde Kırmızı Çizgiler Çıkıyor

Elektrik gitmeden önce düzgündü ama oyunun ortasında elektrik gidip geldikten sonra ekranda kırmızı çizgiler gelip gitmeye başladı. Monitörüm AOC G2460VQ6 ne yapmalıyım? 1585332904 Yardım edebilecek yok mu?
  242. Froseth

S20 mi, iPhone 11 mi ?

iOS'a devam etmek istiyorsan 11, Android kullanmak istiyorsan S20. Yedekleme konusunu hiç düşünme bende iOS'tan geçtim Samsung'daki Smart Switch uygulamasıyla rahatça dosyaları telefonuma geçirdim.
  243. Froseth

Satıcıyım site söyleyebilecek var mı?

Kendi Discord sunucunuzu açıp oradan satabilirsiniz.
  244. Froseth

A70 4 Saatte Şarj Olma

Masanın üstünde kendisi nasıl kırılabilir?
  245. Froseth

A70 4 Saatte Şarj Olma

Keşke virüs olayları çıkmadan önce bi servise gösterseydim telefonu. Aldığımdan beri en kötü oyunlarda bile 60fps oynatmadı, ön kamerası arada iyi çekiyor genellikle pastel boyayla çizilmiş gibi, arka kamerayla çektiğim videoya bakıyorum arada video siyah beyaz oluyor. :D Bazı sorunlar...
  246. Froseth

7000TL Sistem Tavsiyesi

Kendim kullanmayacağım. 1080P kullanacakmış. Oynayacağı oyunlar ETS2 gibi oyunlar olduğu için 7000TL'ye sistem biraz gereksiz değil mi?
  247. Froseth

A70 4 Saatte Şarj Olma

Birkaç aydır kullandığım A70 cihazımda bugün şarjdayken pil bölümüne bakayım dedim ve bakınca şarjım %30 olmasına rağmen kutu içinden çıkan 25W hızlı şarj ile 4 saatte full şarj diyor. Ne yapabilirim? Aldığımdan beri şarja takıp kullanmadım. En başından beri bütün ağır/hafif oyun farketmeksizin...
  248. Froseth

7000TL Sistem Tavsiyesi

Herhangi bir siteden olabilir. Monitörsüz ve oyun odaklı bir sistem önerebilirseniz sevinirim.
  249. Froseth

En Sağlam Telefon Markası ?

Uzun ömürlü olarak Apple, sağlamlık olarak CAT.
  250. Froseth

A70 kullanıyorum. Kamerası çok iyi fotoğraflar çekiyor ve GCam yükleyince çok daha iyi oluyor. Bataryası kullanıma göre değişir ben en fazla 30dk oyun oynuyorum ve YT, Instagram ve Netflix kullanıyorum ona rağmen 2 gün civarı götürüyor. 6.7 inç FHD+ ekranıyla çok iyi dizi, film izleniyor çok...
  251. Froseth

Samsung Galaxy A50 Kullanıcıları Kulübü

A70 kullanıyorum daha ocak güncellemesinden sonra güncelleme gelmedi normal mi :D Türkiye romundayım.
  252. Froseth

Yeni Bilgisayar

Bir yere giderken yanınızda götürmek istemiyorsanız masaüstünü öneririm. 12000TL'ye alacağınız bir masaüstü bilgisayar ile laptop arasında çok fazla fark var.
  253. Froseth

Kulaklık karşılaştırması

Bence daha ucuza daha iyi olan Kraken Tournament Edition almanız daha iyi olacaktır.
  254. Froseth

fivem silaha hızlı davranma

Silah hızlı davranma nedir? Bayadır FiveM oynuyorum hiç duymadım.
  255. Froseth

12GB RAM VS 20GB RAM

12GB Ram + SSD takviyesi yapsanız daha iyi olabilir.
  256. Froseth

100-370 arasında kulaküstü kulaklık tavsiyesi

450TL civarına çıkabilirseniz Kraken Tournament Edition öneririm, çıkamazsanız Görkem Say'ın önerdiği kulaklığı alabilirsiniz.
  257. Froseth

2666MHZ Anakarta 3000MHZ RAM Takılırmı

Anakartım 2666mhz ram destekliyor ve ben CL15 3000mhz ram kullanıyorum. CL değerlerini nasıl daha aşağı düşürebilirim? Faydası olur mu?
  258. Froseth

Oyuncu Kulaklığı

Frisby önermem. SN-R7 Mesh Plus almanızı öneririm geriye 70₺ paranız kalır.
  259. Froseth

Durduk yere VAC Ban yemek

Bende vac yedikten sonra arada bir yan hesaptan 30 dakika surf atıp çıkıyorum. CS'ye tekrar başlamaktansa yeni oyunlara başlamanı öneririm. Ben CS'yi bıraktıktan sonra Lol'e CS gibi bağımlı oldum en azından desteğe yazdığım zaman bir gün içinde cevaplıyorlar, mağdur etmiyorlar hatalı ceza...
  260. Froseth

Kulak Üstü Kulaklık Tavsiyesi

Rampage SN-R7 Mesh Plus öneririm.
  261. Froseth

Yazılım için 500tl ye kadar mekanik düşük sesli klavye tavsiyesi

Corsair K68'i indirimde o civarlara bulabilirsen düşünmeden al derim.
  262. Froseth

Bu Sistem Battlefield 3 Kaldırır mı ?

Arkadaşım 24mbps download 3 mbps upload ile çok rahat oynuyor. Pinglerde sunucuları Avrupa'da olduğu için çoğu oyunu 10ms gibi pinglerle oynatıyor.
  263. Froseth

James Donkey SSD

Adata SU630 öneririm. Cruical SSD'lerin M.2 hızında çalışmasını sağlayan bir özellik varmış, pek bir bilgim yok ama @Drift King yardımcı olabilir.
  264. Froseth

Mouse önerisi

Logitech G102 öneririm. https://www.hepsiburada.com/logitech-g102-prodigy-oyuncu-mouse-910-004939-p-HBV0000040PG9?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=EAIaIQobChMIoamn0quq6AIVgkIYCh1RKQ1yEAYYASABEgK1_fD_BwE
  265. Froseth

Modemde bu bölüm kırmızı yanıyor nasıl düzelir?

Malatya'da son bir kaç aydır internet gidip 5 dakika sonra gelmesi gibi problemler vardı zaten sözde burada altyapı yenilemesi yaptılar şimdide 1 haftadır internet gidiyor 30-40 dakika sonra geliyor.
  266. Froseth

bilgisayarım iyi fakat oyunlarda kasma var

Ram yetersiz olabilir, bilgisayar ısındığından olabilir.
  267. Froseth

bilgisayarım iyi fakat oyunlarda kasma var

Sistem özellikleri ve oyunu söylerseniz yardımcı olabiliriz.
  268. Froseth

Güvenilir mi

Ölü pikselli ürün olduğu için almanızı önermem. Onun yerine C24G1 veya alabilirseniz XG2405 öneririm.
  269. Froseth

8000TL Tavsiye

450₺'ye indirimde Kraken T.E, mouse olarak Logitech G102 geriye kalan paranın üstüne biraz ekleyip G213 alırsan çok iyi olur.
  270. Froseth

Sistemim İçin En Uygun Ayar Hangisi?

Şuanda shader'ı high, texture'u very high geriye kalanları normal yapıp anisotropic filtering'i 8 yaptım öyle sorun yok gibi.
  271. Froseth

Maalesef daha test edemedim. Saat 2 gibi sonuçları yazarım.
  272. Froseth

Deneyip sonuçları yazacağım. Teşekkürler.
  273. Froseth

Grafiklerin çoğu yüksekte ve advanced graphics kısmındanda yükseltmeler yaptım.
  274. Froseth

i5 9400F, 1660Ti, 8GB Ramli bir sistemim var. FiveM oynarken ekran kartının kullanımı %40 civarlarına düşüyor ve ram kaynaklı olduğunu düşündüğüm bir drop problemim var. Sizce FiveM için hangi ayarları yapmak daha iyi olur? Grafiklerin çok iyi olması önemli değil ram takviyesi yapana kadar drop...
  275. Froseth

Warzoneda kaç fps ?

Rekabetçi sistem gereksinimi ve Ultra sistem gereksinimi ne oluyor? Sanırım 4K veya 2K için önerilen sistem olabilir.
  276. Froseth

Warzoneda kaç fps ?

1660Ti i5 9400F ile oynamama rağmen 8GB Ram olmasından dolayı mouse'u çevirdiğimde oyun 5 fps'e düşüyor, harita yüklenmiyor. Açsa bile oynanmayacak seviyede droplar, kasmalar olacaktır. Boşu boşuna 80gb indirme derim.
  277. Froseth

iPhone 11 Pro max vs Note 10+

Ayarlardan açılıp kapatılabiliyor.
  278. Froseth

sistemim iyi mi

Oyun %75 indirimle 67₺'ye düşmüş. @Mali654987
  279. Froseth

Benimle Hız testinizi paylaşabilir misiniz ?

Turkcell ile değilde daha çok telefonla alakalı gibi. iPhone 7 ile yapınca 50 civarlarına çıkıyor.
  280. Froseth

Benimle Hız testinizi paylaşabilir misiniz ?

Turkcell /Malatya
  281. Froseth

vatan oem hazır sistem

Vatandan alırsanız montajı yapıyorlar. Monitörle sistemide kontrol edip, XMP'yi açıp, fanlarıda ayarlamışlardı.
  282. Froseth

Hangi kulaklığı kullanıyorsunuz ?

Elimde başka kulakiçi bir kulaklık yok. Ses kalitesi şuanlık yeterli ama internetten önerebilirseniz ileride değiştirebilirim.
  283. Froseth

Foruma neden giriyorsun?

Elimden geldiği kadar yardımcı olmak için, telefonlar ve bilgisayarlar hakkında bilgi almak için. Daha foruma üye olmadan önce bilgisayarın parçaları hakkında bilgim çok azdı (anakart-işlemci uyumu gibi) ama forumda zaman geçirdikçe konulara baktıkça çok şey öğrendim.
  284. Froseth

vatan oem hazır sistem

Bende sistemi vatandan topladım monitör ve kasa hariç bütün parçalar vardı eksik olanları istediler, ellerine ulaşınca bana haber verdiler gittim toplayıp verdiler.
  285. Froseth

En Sevdiğiniz Online Oyunlar !

Bir kaç yıl önce CS:GO ama şuanda eskisi gibi zevk vermediği için beni bazen çıldırtsada LoL.
  286. Froseth

Kendi paramı kullanamıyorum!

Sanırım arkadaşınızdan borç para almışsınız gibi isteyip parayı almanızı söylüyor ama ayakkabıyı aldıktan sonra yalan olduğu ortaya çıkacak :D
  287. Froseth

Paranızı saklayıp istediğiniz kadar biriktiğinde yakında Papara'ya para yükleyebileceğiniz ATM veya Ininal karta para yükleyebileceğiniz yerler varsa parayı kartta biriktirin.
  288. Froseth

Babanıza söylemediniz mi?
  289. Froseth

sistemim iyi mi

Korsan oyunlar ile orijinal oyun arasında bariz bir fps farkı oluyor. Orijinal alırsanız sorununuz çözülebilir.
  290. Froseth

F/P oyuncu kulaklığı

Deneme şansım oldu mikrofonları, bassları ve ses kalitesi hoşuma gitmişti. James Donkey, Gamepower gibi markaları pek önermem Rampage onlardan kat kat iyidir.
  291. Froseth

Hem yüksek seste hemde kısık seste dinledim cızırtı vs duymadım. Aldığımdan beri tek yaşadığım sorun mikrofon bazen robotlaşıyordu oda sanırım mikrofonu ağzımın içine kadar soktuğum için istemsizce tükürdüğüm için oluyor ama oda bir süre sonra geçiyor. Kullandığım en rahat kulaklık. Gözlük...
  292. Froseth

F/P oyuncu kulaklığı

Sn-R7 Mesh Plus fiyatına göre çok iyi.
  293. Froseth

Bilgisayarda Razer Kraken Tournament Edition Dışarıda A70'in kutu içindeki kulaklığı :)
  294. Froseth

kavga ettim disipline gittim ceza alırmıyım

Ceza yiyeceğini sanmam. Bir daha yapmaman için eğer bir daha yaparsan siciline işlenir vs derler ve genellikle yıl sonunda yırtıp atarlar kağıdı.
  295. Froseth

Gtx 1660 mı 1660 super mi ?

SSD, RAM, HDD gibi parçalar sonradan eklenebilir ama ekran kartını bir kere alıp yıllarca kullanıyorsunuz. 1660 Super alıp geriye kalan SSD gibi parçaları sonradan almanızı öneririm.
  296. Froseth

Wolfteam

Oyunu iyice pay to win yapmışlar zaten. Karakter geliştirme falan gelmiş, topaç gibi kurtlar gelmiş. Para yatırmadan oynamak imkansız.
  297. Froseth

Yeni Bilgisayar Bulut Servisi

2000 sunucunun 400'ü Türkiye'de 1600'ü ABD'deymiş. Türkiye'deki bulunan sunucular şuanda yapım onarım aşamasındaymış ve ilerleyen zamanlarda kendimiz hangi sunucuya bağlanacağımızı karar verebilecekmişiz.
  298. Froseth

Wolfteam

İlk çıktığı, p2w olmadığı zamanlarda çok zevkliydi. Geçenlerde nostalji sunucusunun açıldığını gördüm indirip bakayım dedim maalesef oda 5v5 klan savaşına özelmiş :D Ama 2-3 el oynadım sunucuları hala eskisi gibi dolu.