Arama sonuçlarınız

1. HEDEC

Windows 10 Mavi Ekran Hatası Ve Dump Dosyası

Arkadaşlar merhaba, bugün mavi ekran sorunu ile karşılaştım. Minidump dosyasının metnini aşağıya bırakıyorum. Windows SSD de kurulu. Birkaç gündür D diskinde yavaşlama ve oyunları açmadığını farkettim. Bugün sabah D diskini tarattığımda bad sector ile karşılaştım ve diskin içinde yaklaşık 800mb...
  2. HEDEC

Maksimum 400TL Mekanik Klavye Önerisi

Arkadaşlar merhaba, 400TL bandında blue switch ve rgb barındıran bir klavye arıyorum. Şuan olarak aklımda Reddragon Indrah K555 var fakat garanti konusu olsun müşteri memnuniyeti olsun hiçbir konu hakkında bilgim yok. Yorumlarınızı bekliyorum.
  3. HEDEC

Philips SPK8614 üzerine vişne suyu döküldü

Arkadaşlar selam, yaklaşık birkaç saat önce Philips SPK8614 klavyemin üzerine vişne suyu döküldü. Klavyeyi hemen ters çevirip elektriği kestim fakat sanırım içine gitti hiçbirşey bilmiyorum çünkü tuşlarda sıvı var klavyeyi çevirmiyorum. Klavyeyi biraz kalorifer üzerinde tutup az önce tuşlarını...
  4. HEDEC

Trendyol'dan Mi Band 5 Alınır mı?

Arkadaşlar Mi Band 5 Alacağım. Hazırda Trendyol'da koleksiyon kampanyasından gelen 25TL İndirimimi kullanmak istiyorum. Aşağıda bıraktığım linkten Mi Band 5'i alabilirmiyim? Bildiğiniz gibi birçok replikası mevcut. Daha önce sipariş eden oldu mu...
  5. HEDEC

Chrome-Extension'u müzik fonksiyonu olarak görüyor.

Merhaba arkadaşlar, oyun oynarken klavyede bulunan multimedya tuşlarından şarkıyı ileriye veya geriye alma tuşuna bastığımda şarkı ileriye yada geriye aşağıda bıraktığım resimden dolayı geçmiyor. Yandaki ok işaretine tıkladıktan sonra spotify'a geçiş yapabiliyorum. Bunu kapatmak yada iptal etme...
  6. HEDEC

[İnceleme] Philips SPK8614 mekanik klavye alınır mı?

Merhaba arkadaşlar, ilk olarak ilk incelemem olduğu için biraz saçmalamış olabilirim kusuruma bakmayın. Yaklaşık iki gün önce 350TL bandında klavye tavsiyesi istemiştim. Saolsun @Quantum99 'un önerisiyle Philips SPK8614 modelini 356TL'ye sipariş ettim. Klavye bugün elime ulaştı. İlk...
  7. HEDEC

350TL Mekanik Güzel RGB'li klavye önerisi.

350TL'ye klavye arıyorum. Saber modeline baktım fakat birçok kişi tuşlarında sorun olduğunu bi o kadar kişi de hiçbirşey olmadığını belirtiyor. Klavye çok hoşuma gitti fakat okuduğum yorumlardan sonra karasız kaldım. Klavyenin Blue Switch ve RGB olması benim için çok önemli. Önerilerinizi...
  8. HEDEC

Maksimum 4000TL olacak şekilde online eğitim için Laptop tavsiyesi

Arkadaşlar başlıktan gördüğünüz gibi Maksimum 4000TL bandında laptop önerisi istiyorum. Hiçbir şekilde oyun oynanmayacak sadece online eğitim için ve gündelik işler için kullanılacak. Şuan indirime girmiş 3.899,00 TL. Önerilerinizi bekliyorum. Şuanlık aklımda bulunan: Asus D413DA-EK235 AMD Ryzen...
  9. HEDEC

5500TL Laptop Tavsiyesi

Merhaba, arkadaşım maksimum 5500TL bandında bir laptop arıyor. Laptop'un öncelikli kullanım amacı ders çalışmak, video izlemek müzik dinlemek. Kendisi nadir de olsa Lol, CSGO ve Outlast oynarım diyor. 5500TL'ye güzel bir laptop önerebilirmisiniz?
  10. HEDEC

Windows 10'da Microsoft Hesabını Kaldıramıyorum

Merhaba, arkadaşımın microsoft store hesabına giriş yapmıştım. Fakat onun mailini bilgisayarın ana maili yapmış ve kaldıramıyorum. 1. Hesabı yönet dediğimde tüm bilgisayarları silmeme rağmen hala burada duruyor ve gitmiyor. Nasıl silebilirim? (Not: 2. Olan benim hesabım)
  11. HEDEC

Masaüstü bilgisayar için Bluetooth dongle tavsiyesi

Merhaba, Masaüstü bilgisayarımda Xiaomi Airdots'u kullanabilmek için Bluetooth dongle arıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz? Sadece müzik yada video izleyeceğim için tepkime süresi önemli. Uzaklık yakınlık mesafesi olarak da sadece bir oda içinde kullanılacak. Yardımlarınızı bekliyorum :)
  12. HEDEC

Bilgisayarımı bağladığım TV'de Ekran Gidip Geliyor

Merhaba arkadaşlar. Sorunum başlıkta da belirttiğim gibi HDMI kablosu ile bilgisayarımı televizyona bağladığımda görüntü arada bir gidip geliyor. Bunu bazen hiç yapmıyor ve bazen oyun içinde yapıyor. Sistemim; i3 8100 Rog Strix RX570 8GB Ram H310M-K Anakart Not; Bilgisayarı DVI ile monitörde...
  13. HEDEC

Müzik dinlerken sesin karşıya gitmesi?

Opera kullanıyorum ve YouTube'dan şarkı dinlerken tüm sesleri sonuna kadar açtığımda arkadaşlarım da rahatça müziği anladıklarını söylüyorlar. Bu sorunun bir çözümü var mı? Not; Kulaklığım Sharkoon Rush ER3
  14. HEDEC

Windows 10 Logo Açılış kısmında Kalıyor

Merhaba arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi sorunum bu şekilde. Fakat bu her zaman gerçekleşmiyor 1-1.5ay içinde 2 3 kere yapıyor. Böyle yaptığında ise kasada bulunan reset tuşuyla yeniden başlatıyorum ve hemen sorunsuz açılıyor. Bilgisayarı bu esnada yeniden başlatmak ortaya bir sorun...
  15. HEDEC

TTNET'den vodafone'a geçme

Merhaba arkadaşlar, şu anda ttnet kullanıyorum ve 24mbps 110-120tl civarı para ödüyorum. Vodafone cayma bedelinin yaklaşık 500TL sini ödeyeceğini ve ilk 6 ay 60tl 50mbps'e kadar internet ondan sonra 70tl 24mbps internet vereceğini söylüyor. Sizce geçmelimiyim? TT'a cayma bedelini sorduğumuzda...
  16. HEDEC

AMD Radeon 20.1.1 Sürücüsü Sorunlu mu?

Merhaba, sorum başlıktaki gibi. Bu sürümü daha önce yüklemiştim ve LOL (league of legends) oyununda anlık takılmalar gerçekleşiyor ve alt+tab yapana kadar düzelmiyordu. Alt+tab yaptıktan 2 3 saniye sonra tekrardan donuyor ve gene aynı şekilde alt+tab yapmam gerekiyordu. Şuan 20.1.1 sürümü diye...
  17. HEDEC

Mi band 3 Kordonu Koptu

Çok zevkle ve heyecanla kullandığım mi band 3 ün kordonu koptu. Eski kalitede bulabilirmiyim? Not: internette "orjinal mi band 3 kordon" diye arattığımda 50tl gibi bir fiyat vardı. Şahsen 50tl kordona verilmeyeceğini düşündüm. Yardımlarınızı bekliyorum. (link bırakabilirsiniz)
  18. HEDEC

100 120TL'ye kadar kulaklık önerisi?

Konu başlıktada gördüğünüz gibi. Öyle ses kasan birisi değilim. Sadece lol oynayıp müzik dinliyorum. Müzik performansı biraz iyi olmalı. Aklımda iki kulaklık var ama sn r7 modelinde mikrofondan hılırtı sesi var diyorlar ve çok çabuk bozulduğundan bahsediyorlar. Sharkoon modelinin ise pek yorumu...
  19. HEDEC

Sharkoon rush er3 alınır mı?

Başlıktada belirttiğim gibi. Fiyat sınırlı. Alınır mı? Link; https://www.hepsiburada.com/sharkoon-hds-rush-er3-siyah-oyuncu-kulaklik-pm-HB00000EEXEQ?wt_gl=cpc.6802.dsa.elk.it-cevre-birimleri&gclid=CjwKCAjw5_DsBRBPEiwAIEDRWxOxB_q3sJ0sPJf59k6-l_lo-7pTc3uFYUOXOORDKwdoBM77sOBo6BoC2roQAvD_BwE#reviews
  20. HEDEC

RX Kartları Amd WattMan Hatası Çözümü

Hepinize merhaba arkadaşlar. Benim gibi çoğu arkadaşın yaşadığı bir problem bahsedeceğim. Bu yöntem ile kendi sorunumu çözdüm ve yaklaşık 3 aydır bu hatayı almıyorum. Dilerseniz başlayalım. 1-) MsiAfterBurner programını indirip açıyoruz. 2-) Ayarlar bölümüne gelip "Genel Ayarlar" sekmesini...
  21. HEDEC

Esed nod 32 Driver siliyor?

Arkadaşlar başlıktata belirttiğim gibi sorunum bu. Bilgisayarı aldığımdan beri onlarca siteye vs. giriyorum ve bugun esed nod 32 kurmaya karar verdim. Fakat sorun şu ki tarama başlattığımda Amd Radeon ayarları dosyasından internet erişimi ile alakalı dosyaları virüs diye siliyor. Önceki esed nod...
  22. HEDEC

Windows 10 Kullanıcılar isim değiştirme sorunu

Bilgisayarın adını denetim masasından direkt olarak "User" diye değiştirdim. Fakat C:/Kullanıcılar kısmına gelince eski isim hala kalıyor. Bunu sorunsuz bir şekilde nasıl değiştirebilirim?
  23. HEDEC

Rampage KM-RX9 Alınır mı?

Arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi bu mause ve klavye seti almayı düşünüyorum. Alınır mı? Link= Rampage KM-RX9 Siyah Usb Gökkuşağı Zemin Aydınlatmalı Q Fiyatı
  24. HEDEC

Rog Strix RX570 Isınma Sorunu

Şu amd haterları gelmeden önce belirteyim kart ısısı yönünde sorunum yok. Oyunlarda genellikle 55 dereceyi geçmiyor. Fakat kasayı açıp elimle değdiğimde elim yanıyor. League of legends ve minecraft gibi oyunlar oynadıgımdan dolayı fanlar çalışmıyor ve haliyle soğutucu olmadığı için kart...
  25. HEDEC

Bluestacks kasma sorunu?

Arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi sorunum bu. Bluestacks'ın kasma nedeni büyük ihtimalle sanallaştırma kapalı oldugu için. Peki bu sanallaştırmayı açarsam sistemde yavaşlama olur mu? Yada ne meydana gelir? 1565761674 Yazmayı unutmuşum sistem i3 8100+rx570
  26. HEDEC

Kulaklık Tavsiyesi

Evet arkadaşlar kulaklık almayı düşünüyorum. Çok müzik dinleyen birisiyim ses fazla çıkarsa benim için iyi olur :D öyle ses kasma meraklısı vs değilim ama beni çokta rahatsız etmesin. Hangisini önerirsiniz? 1-) Rampage Sn-r7 Mesh Gaming Mikrofonlu Kulaklık Oyuncu Kulaklığı - n11.com 2-)...
  27. HEDEC

5 Yıldan fazla sıkıntısız amd ekran kartı kullanan var mı?

Evet başlıkta gördüğünüz gibi sorumuz bu. Uzun yıllardan beri sıkıntısız kullanan ve hala kullanmaya devam eden var mı?
  28. HEDEC

Crackli GTA5 Güncelleme

Evet arkadaşlar başlıkta ta gördüğünüz gibi cracklı gta5 var. Sürümü 350 oldugu için çoğu mod yüklenmiyor hata veriyor. Sıkıntı çıkarmadan nasıl güncelleyebilirim? Çoğu YouTube videolarına linkler bozuk virüslü vs. Şimdiden teşekkür ediyorum.
  29. HEDEC

50 TL Kulaklık Önerisi

Evet arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz gibi bir 50tl kulaklık önerisi istiyorum. Bilgisayar başındayken sürekli müzik dinleyen birisiyim sesi iyi olursa olur. Genelde lol oyun içi mikrofon kullanırım bu fiyat bandında kulaklık önerirmisiniz?
  30. HEDEC

RX570 Driver Sorunu + MsiAfterBurner Sıkıntısı

Öncelikle sistemi belirteyim ; https://www.vatanbilgisayar.com/intel-i3-8100-asus-strix-rx570-o4g-asus-h310m-k-r2-0-wd-250gb-ssd-crucial-8-gb.html Sistem bu arkadaşlar. Telefonda gezerken birden yeni gelen amd güncellemesi haberini okudum ve eve gelince direk bu yazılımı kurdum. Biliyorsunuz ki...
  31. HEDEC

Arada bir sistemi başlatırken değişik görüntü gelmesi?

Merhaba arkadaşlar, Yeni bir sistem topladım. Sistem ilk geldiğinde görüntüyü anakart tan aldığım için ekran kartı devreye girmemiş ve işlemci kullanımı %100 ekran kartı %0 oluyordu. Bilgisayarı ekran kartında bulunan hdmi çıkışı ile başladığımda bu sorun kendiliğinden kalkmıştı. Monitorumde...
  32. HEDEC

Ekran kartından görüntü almak - anakrttan görüntü almak?

Arkadaşlar yeni sistem topladım sistem elime yeni ulaştı fakat görüntüyü anaksrtta bulunan vga girişinden alıyorum. Birkaç yerde gördüm böyle yaparsam şuan sadece işlemciyi mi kullanırım? Dvi d diye Bi bölüm var sanırım ekran kartında onamı takmam gerek? İkisi arasındaki fark ne? Sistem yeni...
  33. HEDEC

İ3 8100 + RX570

Arkadaşlar dün konu açmıştım fakat pek aydınlanamadım. Taksitle peşin fiyatına vatan bilgisayarda cihaz buldum bütçe 2500-2700 taksit yapmayı düşünüyorum. İtopya ya açıkcası güveniyorum ama biraz uzak bakıyorum düşüncem vatandan almak. Sizce nasıl...
  34. HEDEC

2700-2800TL Sistem Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır bilgisayar almayı planlıyorum aklımda şöyle bir cihaz var sizce alınır mı? Oynadığım oyunlar lol cs pubg gta5 ets2 vs. Ortalama oyunlarda kaç fps alırım? Darbogaz veya ısınma olurmu...