Arama sonuçlarınız

1. K

Sata Kablosu

Masaüstü bilgisayarıma ek harddisk takmak için sata ve sata güc kablosu alacağım .2si bir arada olan buldum ama 2 pinli. Bi sıkıntı olur mu yada eksi yönleri var mıdır? https://www.hepsiburada.com/platoon-micro-sata-to-sata-kablo-60-cm-p-hbv00000a1ojc
  2. K

DirectX yüklenmiyor

Dün Pubg Lite indirdim launchere giriyor ama başlattıktan sonra hata veriyor. Araştırdım DirectX 11 gerekiyormuş benimki 12 .DirectX 11 i indirmeyi denedim alttaki hatayı verdi .Tamam deyince ise yüklendi diyor ama yine acılmıyor. Ne yapmalıyım PUBG Lite oynamak icin ? DirectX i 11 e...
  3. K

ekran kartı yükseltme

benim x55a laptaop var ekran kartı oyunlar icin yetresiz geliyor bunu nasıl yükseltebilirim faydası olur mu ? ayrılmış video belleğini yükseltebilir miyim ? nasıl ?
  4. K

SDN Monster Notebook Kullanıcıları Kulübü

benim x55a laptobum var ram 4 işlemci Intel(R) Celeron(R) CPU B820 @ 1.70GHz ekran özellikleri şöyle bunun kaldıracağı ağır iyi grafikli oyun tavsiye edermisiniz cod mw3 , far cry 3 ve outlast oynadım oynuyorum cod serisi medal of honor tom clany serisi filan olabilir
  5. K

işlemci değişir mi

işlemci gömülü işlemcilerden mi değil mi onuda bilmiyorum
  6. K

işlemci değişir mi

mesela grafikleri iyi azda olsa ağır oyunları kaldırsa yeter işlemci önerin var mı ?
  7. K

işlemci değişir mi

Benim Asus x55a laptobum var işlemcisi Intel (R) Celeron (R) İşlemci B820 @ 1.70GHz işlemciyi değiştirebilir miyim mesela i5 yada i3 ile ?