Arama sonuçlarınız

1. M

Yardım Monitör Siyah Oluyor Ama Pc Çalışmaya Devam Ediyor

Arkadaşlar son 2 gündür pcyi açıyorum oyuna vs giriyorum bazen oyunun ortasında bazen de daha pc açtıktan 5 dk sonra ekran birden kararıyor. Pc hala çalışıyor hatta discord üzerinden arkadaslarimla konuşmaya devam edebiliyorum ama ekran gidiyor sizce sebebi ne olabilir ve nasıl çözebilirim...
  2. M

Kablosuz cihazlarda frekans karışması

Selamlar arkadaşlar öncelikle uzatmadan direkt konuya geçmek istiyorum. Şuan elimde 2.4ghz frekansla çalışan Rampage Fury X kablosuz kulaklık var, yakın zamanda Monster pusat 2.4ghz gamepadini almayı düşünüyorum ama aklıma takılan nokta şu ki ikisi de 2.4ghz frekansında çalışıyorlar acaba...
  3. M

Bu koltuk alınır mı dostlarım

Dostlar bu ürün alınır mı sizce https://ty.gl/zbhkmfujm
  4. M

epic games GTA 5 yavaş indirme sorunu

dostlar oyun bedava olduktan sonra 1 saat kadar uğraşıp indirme işlemine geçtim ilk başlarda sınırlama nedeniyle max 1mbitle indiriyordu ama saatler geçtikçe hız düştü herkes te mi böyle merak ettim çünkü internetim 100mbit dow 7upload alıyor
  5. M

2500TL bandında güzel laptop önerisi

dostlar lafı uzatmayacağım abim kendisine laptop bakmamı söyledi bütçe 2500TL düzgün birşeyler önerirseniz sevinirim (abim en fazla lol csgo oynar)
  6. M

Zula güncelleme listesi indiriliyor hatası

Dostlar kardeşim baya baya oynuyordu bu oyunu birgün yanıma gelip abi oyun açılmıyor dedi gittim launcherda bu yazıyordu 'Guncelleme listesi indiriliyor' 1 saat bekledim olmadı oyunu silip tekrar kurdum olmadı internetten araştırmaya çalıştım ama bununla ilgili işe yarayan bir kaynak bulamadım...
  7. M

Lenovo d24f-10 alınır mı?

Selam dostlar lafı uzatmayacagim bu monitörü almak istiyorum fiyatı çok uygun geldi sizce alınır mı https://www.teknobiyotik.com/lenovo-23-6-d24f-10-1920x1080-1ms-144hz-hdmi-dp-freesync-gaming-monitor.html
  8. M

Kulaklık tavsiyesine ihtiyacım var.

Arkadaşlar bir süredir rampage forte-y isimli kulaklığı kullanıyorum vaktinde 150tl ye almıştım ve gayet memnundum. Fakat 7 8 saati geçen süre oyun oynadığım için kulağımı acitmaya başladı bende rahat bir kulaklık istedim. Bunun yanında bir de wireless olması artı olarak mükemmel olur (tabi...
  9. M

İnternet hızım çok iyi ama oyunlarda çok fazla ping problemi yaşıyorum

Arkadaşlar selamlar sizlerden başlıkta belirttigim hususta yardım alabilmek için açtım konumu. Öncelikle internete bilgisayar üzerinden Dark Dk-nt-wdn306 300 Mbps Usb Wireless Adaptör üzerinden bağlanıyorum.( kablo çekme imkanım yok ne yazık ki) internet baglandigi zamandan 1 haftalık süreye...
  10. M

İnternet hızım çok iyi fakat oyunlarda pingim çok yüksek

Arkadaşlar selamlar sizlerden başlıkta belirttigim hususta yardım alabilmek için açtım konumu. Öncelikle internete bilgisayar üzerinden Dark Dk-nt-wdn306 300 Mbps Usb Wireless Adaptör üzerinden bağlanıyorum.( kablo çekme imkanım yok ne yazık ki) internet baglandigi zamandan 1 haftalık süreye...
  11. M

Türknet mi Uydunet mi almalıyım?

Arkadaşlar merhaba, sonunda babamı ikna edip 8mbps internetten kurtulmaya karar verdik. Bana güzel bir internet bulmama istedi ve bende 2 kampanyada karar kıldım; Kablonet:100'ünüzü Güldüren Kampanya | Kablonet 2019 Türknet:TurkNet Fiber İnternet ile Işık Hızında İnternet — TurkNet Sizce...
  12. M

Rampage sn rw-1 alacağım nasıldır

https://m.trendyol.com/snopy-rampage/snopy-rampage-sn-rw1-7-1-usb-oyuncu-siyah-mikrofonlu-kulaklik-p-2849430?gclid=CjwKCAjwnMTqBRAzEiwAEF3nduMWzGhY0tusGO7o1EqiS0YRmpvlbqRhjiYU1Xanhvpy2FhyA-MFLhoCRmcQAvD_BwE Bu kulaklığı almayı düşünüyorum nasıldır sizce kozmik karınca adlı youtuberden gördüm...
  13. M

300tl kulaklık önerisi

Arkadaşlar yeni sistem topladım fakat kulaklığa param yetmemişti. Şimdi bayramda topladigim paralarla bir kulaklık almak istiyorum bı arkadadim su kulaklığı önerdi nasıldır sizce? https://www.itopya.com/gamebooster-ghost-shark-rainbow-rgb-led-titresimli-71-siyah-gaming-kulaklik/ Daha iyi f/p...
  14. M

Csgo ve pubg'de Ani fps dropu yiyorum çözüm önerin lütfen

Sistem özelliklerim: Ryzen 5 2600 MSI GTX 1060 6 GB gaming X MSI b450 pro M2 16 (2x8) GB Corsair vengeance 3000mhz ram 1 TB HDD 128gb SSD Normalde neredeyse her oyunu ultrada oynayabiliyorum fakat csgo ve pubg oynarken FPS bir anda 3 e düşüp 4 5 saniye öyle kalıyor, diğer oyunlarda böyle birşey...
  15. M

Yeni topladigim pc de anlık FPS droplari yaşıyorum

1 hafta önce topladigim sistemde CS go oynarken anlık FPS droplari yaşıyorum çözüm için tavsiyeleriniz bekliyorum. Topladigim pc: Ryzen 5 2600 MSI GTX 1060 6gb gamingX MSI b450 anakart Vengeance 2x8 GB 3000 MHz ram