Arama sonuçlarınız

1. S

dying light dlc

merhaba şey soracaktım internetden dying light v1.16.0 indirdim fakat dlc bulamıyorum nerden indirebilirim bi fikriniz varmı
  2. S

gtx 1050 vr destekliyormu

gtx 1050 ve gtx 1050ti aynı deil bildigime göre
  3. S

gtx 1050 vr destekliyormu

merhaba uzun süredir şeyi sormak istiyordum gtx 1050 vr destekliyor mu veya destekliyorda kasarmı tam detaylı söylermisiniz?
  4. S

mouse orta tuş sorunu

konuyu nereye yazcagımı bilmiyorum ama anlatayım konumu şubat ayında teknosadan pc aldıgım için mouseyi hediye olarak almıştım fakat mouse nin orta tarafını çok kullanmadıgım halde bozulmuş yani demek istedigim sayfayı alt tarafa alınca kendi kendine bazen yukarı bazen alta alıyor çözümü varmı...
  5. S

Bilgisayarım among us Kaldırırmı

rahat kaldırır kaldırmasa bile 2 saat dolmadan iade talebini açabilirsin
  6. S

Bios Güncelleme

excalibur g770 kullanıyorum biosda bazı ayarları bulamıyorum fakat bios un eski oldugunu düşünüyorum güncelleme yolu varmı?
  7. S

Sistem Uygulamaları Askıya Alıyor

Laptobu açtıgımda oyun oynamıştım sonra 1 saatliğine kapattım bu geldi, fakat 1 saat öncesine arama kısmı çalışıyordu ve tarayıcıya girmedim virüs falan yok. Arama kısmına örnek denetim masası yazsam boş gözüküyor çabuk söylerseniz sevinirim
  8. S

Sürekli sarjdan çıkarmak

Sarj aletini dedim o isininca çikariyom sorun olurmu laptope
  9. S

Sürekli sarjdan çıkarmak

6000-6500 tl civari laptop kullanıyorum batarya ısınınca zorlamamak için sürekli şarjdan çıkarıyorum sogudugunda takıyorum bunu yapmak zararlı mıdır erkenden söylermisiniz?
  10. S

Pil sıcaklıgı

teknosadan Excalibur g 770 aldım fakat laptop sogukken pil çabuk ısınıyor şarjdan cıkarırsam fps 15-20 lere düşüyor pil sıcaklıgı ölçen program bulabilirsem çok ısındıgını anlamak istiyorum
  11. S

3000tl laptop önerisi

Babama 3000tl laptop alacagım sizce ofis için ucuz 1500tl ve 2500tl masaüstü almaya deger mi yoksa 3000tl ye oyun ve ofis dizüstü laptop mu alayım ? cevap verebilirmisiniz
  12. S

Ekran kartı ile sorunum var

Ins dostum
  13. S

Bosver almaktan vaz gectim is bulana kadar katlanacagim
  14. S

fark etmez benim için sadece fps artırcakmı biraz onu söyleyin
  15. S

mesela diyelim 1gb ekran kartıyı aldım bi degişme olurmu yani extradan fps artarmı?
  16. S

pc bu
  17. S

Durumum buna yetiyor simdi onu alirsam ram 3 gb ye dusermi ?
  18. S

Evet
  19. S

https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/afox-geforce-af210-1024d3l2-gt210-1gb-ddr2-vga_pdp_510223700
  20. S

ekran kartı alacagım 1gb ama sistemimden ram gidermi 4gb ram kullanıyorum 3gb ye düşermi? hemen cevaplarsanız sevinirim
  21. S

Regedit CSD version

degişen bişey olmucaksa yapmaya degmez sanırım
  22. S

Regedit CSD version

Merhaba regeditde csd version gördüm internetde ekran kartına ram verdigini söylüyor sizce oraya kaç yazmalıyım sistemim HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Control\Windows daki csd version
  23. S

Laptopum Patlarmı?

Emirhan iyi fikir laptop olursa onu deneriz :D
  24. S

işlemciye ram vermek

yabancıların videosunu izlemistim adam regeditden ram verdi çalıştı ben denedim çalışmadı
  25. S

işlemciye ram vermek

işlemciye ram vermek mümkünmü ayrılmış video bellegi 64 mb kullanıyor nasıl onu yükseltirim
  26. S

The Walking Dead Sezon 3 Açılmama sorunu

hayır korsan ama torrentden kurmuştum sorunsuz çalışırdı fakat çözmeye çalıştım direct x9 istiyo benimki 11 fakat direct x 9 windows xp ve düşükleri için geçerli napmalıyım
  27. S

Cevaplıcakmısınız artık?
  28. S

Dün Gece The Walking Dead Sezon 3 indirmiştim sabah kurulumunu yaptım fakat tıkladıgım an açılmıyor ne hata nede başka bişey hangi oyun dosyada hata var bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz?
  29. S

pubg mobile beyaz ekran

aynı durum
  30. S

pubg beyaz ekran sorunu

evet de niyeki
  31. S

pubg beyaz ekran sorunu

merhaba pubg kurmuştum fakat aylardır giremiyorum motor ayarlarının hepsini denedigim halde hala aynı ekran kartım 1.6gb 1562278462 ekran kart full güncel driverlerin hepside