Arama sonuçlarınız

1. M

HP Laptop RAM Yükseltmesi İçin Tavsiye

İyi Günler, Hp Laptop markalı laptopuma RAM özelliklerinde RAM takmak istiyorum. Bu RAM uygun mudur ya da önerebileceğiniz farklı RAMler var mıdır? Bir de şu anki RAM'im de Kingstone marka fakat CL değerini bilmiyorum. Kısacası sözkonusu RAM'i alırsam uyumsuzluk gibi bir sorun çıkar mı? Bu arada...
  2. M

HDD'deki Windows'u SSD'ye Aktarma İşlemi (HP)

İyi günler... HP Pavilion 15 marka laptopuma SSD taktım. Fakat UEFI (BIOS) menüsünde ne yapacağıma karar veremiyorum cahilliğimden olsa gerek :) Daha önce bu modeli kullanıp bu işlemi yapmış olan ya da konu hakkında bilgisi olan birisi yardımcı olabilir mi? Eğer gerekir ise BIOS Menüsünün...
  3. M

HP Pavilion 15 BİOS Menüsüne nasıl ulaşabilirim?

Yeni bir m2 SSD aldım ve HDD'deki Windows'u SSD'ye aktarmak istiyorum fakat BIOS menüsüne nasıl ulaşaçağımı bilmiyorum yardımcı olur musunuz? Laptop: https://www.vatanbilgisayar.com/hp-pavilion15-cb007nt-core-i7-7700hq-2-8ghz-8gb-1tb-15-6-gtx1050-2gb-w10.html 1560693758 Kendi sorunumu kendim...
  4. M

Vatan Mağazası, Kullanılmamış Ürünü İade Almaması

Öncelikle Merhaba, Geçenlerde cahilliğim ve sabırsızlığım yüzünden bir Vatan Mağazasından sata SSD almıştım. Fakat eve geldiğimde HP Pavilion 15-CB007nt laptopumda sadece m2 SSD takılabileciğini ancak arka kapağı açınca öğrendim. İade işlemleri için mağazaya geri gittim ve bana böyle ürünlerin...