Arama sonuçlarınız

1. S

Bu NVIDIA grafik sürücüsü, Windows'un bu sürümüyle uyumlu değildir.

Selamlar yeni ekran kartım gelene kadar görüntü versin diye 30TL'ye Asus EN 6600 aldım ama Nvidia'dan uyumlu bir sürümü yükleyince Windows 10 desteklemediği için böyle bir hata alıyorum: Bunun çözümü nedir? Tek driver kurma sebebim Netflix'in driver'sız açılmaması, yoksa umurumda değil.
  2. S

The Witcher 3 siyah ekran sorunu

Yeni monitöre geçtiğimden beri The Witcher 3 bayağı sorun çıkardı. İlk başta oyunu açar açmaz siyah ekran veriyordu, daha sonra ekran kartı sürücüsünü silip yeniden yüklediğimde sorunum çözüldü ancak şimdi tekrar oyuna girdiğimde ana menüde bir sıkıntı yok. Dünyaya girdiğimde yükleme yerinde bir...
  3. S

Ses gelmeme sorunu

Selamlar, büyük ekran sevdamdan dolayı uzun bir süredir televizyon kullanıyordum monitör niyetine. MS değerinin çok yüksek olması nedeniyle monitöre geçtim ve hoparlörümü taktım. Ancak hiçbir şekilde ses gelmiyor. Realtek sürücüsü kurulu. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
  4. S

Yeni ekran kartının eski anakartla uyumu

Rog Strix Rx480 ekran kartım ve fotoda gözüken eski 775pin bir anakartım var. Ekran kartını taktım çalıştı fanları falan döndü ama beyaz ekran geldi ve windows u boot etti ama windows logosu geldikten 2 saniye sonra kendini yeniden başlatıyor ve yine beyaz ekran edip boot edilmiyordu. Windows...
  5. S

Ekran kartı ayrı psu anakart ayrı psu olur mu?

Benim eski bi anakartım var oraya 300w psu takılmış bende yeni bi ekran kartı aldım rog strix rx480 yalnız anakartım daha gelmedi psu ve ekran kartı geldi ve denemek istiyorum. Eski anakart 300w psu ile kalsa bende 500w olana elektrik verip sadece pcie 6+2 pin güç çıkışını ekran kartı için...
  6. S

AM4 Anakart Önerisi

Ekran kartını yüksek tuttuğum için kalan bütçem ile düşük bir sistem kurmak istiyorum ileride bayağı şeyler ekleyeceğim için am4 anakart istiyorum ve am4 uyumlu olup hem düşük bütçeli hemde performanslı olarak bulduğum işlemci 4,8ghz ye kadar oc olabilen amd athlon x4 950 işlemciyi kullanacağım...
  7. S

Kasama su geçti

Selamlar ne salak aklımla koydum bilmiyorum ama mouse un yanına çay koydum ve hareket ederken döküldü kasanın üstündeki power düğmesi 2 tane 2.0 1 tane 3.0 usb kulaklık ve mikrofon yerine döküldü. Direk gücü kapatıp kasanın içini açtım ve içeri sadece 1-2 damla geçtiğini gördüm. Onlarda kasanın...
  8. S

i3-9100f 8gb rx570i besleyebilir mi?

büyük oyunlar oynamayı düşünüyorum yani en kötü ihtimalde bile darboğaz yapmamasını istiyorum. ona göre işlemcimi değiştireceğim eğer darboğaz yapıyorsa önerebileceğiniz bir işlemci söyleyebilirsiniz 1570043162 1151 pin intel olarak
  9. S

Rx570 pin 8 psu'da 6 pin var

Selamlar ekran kartı olarak msi 4gb rx570 almak istiyorum ancak alacağım 400w psu'da pci-express için sadece 6 pin ayırılmış. Ekran kartı sıkıntısız çalışır mı?
  10. S

Pc toplayacağım Kaç w psu almam gerekiyor?

msi h310m pro-vd plus 1151 anakart i3-9100f işlemci gtx 1050 ekran kartı 16gb ddr4 2666mhz ram. 500gb harddisk ve 120gb ssd elimde 300w psu var yeterli olur mu?
  11. S

Anakart İşlemci Uyumluluğu

Anakartımın üzerinde 115x yazıyor yani 1150 ile başlayan tüm işlemcilere uyumlu. Ancak internetten aynı anakart modeline baktığımda 1151 pin uyumlu yazıyor. İntel i5-4570 alacağım 1150 uyumlu. Uyar mı diye sormak istedim işlemciyi alacağım satıcı olmaz dedi. Anakart modeli: Msi H310M Pro-Vd Plus...
  12. S

Sistem topluyorum

Msi H81M-P33 Soket 1150 Anakart İntel i5-4570 işlemci Sapphire HD 7870 256 bit gddr5 ekran kartı G Skill 8gb ddr3 ram 1600mhz Hayatımda ilk defa sistem topluyorum fazla bilgi sahibi değilim bu ürünler birbirini destekliyor mu vs bilmiyorum bilen biri yardım etsin.
  13. S

SSD Kuramıyorum

500gb harddiskimin yanında 120gb ssd taktım bios ekranında ne yapacağımı bilmiyorum harrdisk sırasında ssd yi 1.sıraya koydum. Reboot bilmem ne falan dedi ssd yi çıkardığımda ise yine açılmadı ne yapacağımı bilmiyorum yardım edin.
  14. S

Anakart ddr3

Dostlar öncelikle selam bilgisayarım kasa ddr2 anakart var ddr3 anakart yapmak istiyorum anakart 1150 pin almayı düşünüyorum. işlemci ve ekran kartımı değiştirmeme gerek var mı ? gtx 1050 2gb intel xeon e5440 2.83 ghz 8 gbram ddr2 2 2 2 2 dizilmiş
  15. S

Minecraft.net premium satın alamıyorum

Her zaman saçma saçma sitelerden premium alırdım 1-2 ay dayanıp giderdi bugünlerde sık olmaya başladı bende dedim ki orijinal alıyım kurtulalım 150tl yükledim karta (24 euro) satın aldım hata verdi 157tl lazım diye. 15tl daha attım bu sefer Sipariş verilirken bir hata oluştu. Lütfen kredi kartı...
  16. S

2 Ekran Kartımdan İstediğimi Varsayılan Yapamıyorum

2 Ekran kartım var biri onboard diğeri nvidia geforce gt520mx. Nvidia olanı baskı altında olmadığında güç tasarrufu nedeniyle onboard olanı çalışıyor. Minecraft launcher onboard ekran kartlarında siyah ekran veriyor hiç açılmıyor o yüzden nvidianın açık olması gerekiyor ve laptop bunu kendi...
  17. S

Ram Bir yerden Bastırıyorum Diğer Yerden Çıkıyor!

Yeni Ram almıştım yedek olarak. Dedim ki yenisini takayım çıkardığım yedek olarak kalır. Çıkardım ram'i daha sonra vazgeçtim ve çıkardığımı geri takamadım bir yerden bastırıyorum diğer yerden çıkıyor her türlü yöntemi denedim şu an bunu yazarken parmağım ağırıyor bastırmaktan. İki yerdede mandal...
  18. S

Oyundayken bilgisayarım kapandı ve dünyama geçemiyorum

Project ozone 2 oynuyordum bilgisayarım kapandı geri açtığımda önüme ingilizceyle eksik kayıp dosyalar var dedi dünyayı açmak istediğinize emin misiniz dedi yes ve no seçeneği var no tıklayınca ana menüye atıyor yes tıklayınca oyun tamamen crash veriyor lütfen anlayanlar yardım etsin. crash...
  19. S

Modlu Minecraftta bilgisayar crash verip duruyor.

Mod paketi olarak Enigmatica 2:expert mode oynuyorum izlediğim youtuber lar hepsi oyuna 6gb ram vermiş ve sıkıntısız 100-120 fps oynuyorlar. Bendede 8gb ram vardı 6sını verdim ve oyuna başladım ilk başlarda çok iyiydi kasma donma crash vs yoktu sonra gelişmeye başladığım zaman sadece fps ler 1-2...