Arama sonuçlarınız

1. U

Fiber İnternet Kablo Önerisi

Binamızda Fiber var benim internet paketim ise 100Mbs indirme 10Mbs yükleme ama kablolar 5 yıllık olduğu için eskimiş o yüzden 10Mbs indirme alabiliyorum hızın artması için hangi kabloyu almamız gerek gelen kurulumcu kalın olsun dedi sizin bilginiz varmı bu konuda yardımcı olursanız sevinirim
  2. U

Abonelik İptali

Yardımcı olursanız mutlu olurum Türk nete başvurdum fakat çok sorumsuzlar ve hala internet alamıyorum randevu için beni arayacaklar dı en son . hiçbir şey imzalamadım sadece online işlemlerden kimlik numarası yolladım bu durumda şu an ben abone miyim yoksa değil miyim yani istediğim zaman Türk...
  3. U

Alan Değiştirme Ve Okullar Resmi Olarak Açıldı Mı

11. Sınıfa Geçtim öncelikle okullar daha açılmadı değil mi? 21 Eylül'e kadar telafi eğitim diye duydum. İkinci merak ettiğim alan değişimi yapabiliyor muyum ve ne zamana kadar yapabiliyorum. Teşekkürler
  4. U

Alan/Bölüm seçimini değiştirebilir miyim?

10. Sınıfı bitirdim ve 11. Sınıfa geçeceğim bize 10. Sınıf ortalarında bir kağıt verip seçmemizi istediler fakat çok az süre verildi ve hemen seçmemiz istendi sayısal seçtim daha sonra fikrim değişti değiştirmek istiyorum saha okullar açılmadı miyim öğretmenimiz bunların sadece deneme olduğunu...
  5. U

Sınıfta kalma Sınıftan Geçme ve Mezun Olma

Ben 10. Sınıfta geçicem bu sene ve 9. Sınıfı geride bıraktım ama aklımda takılan bi kaç şey lütfen tecrübeli ve kaynağı sağlam olan biri cevaplarsa iyi olur > Ben 9. Sınıfta genel ortalamam 65 di coğrayfa ve kimyadan kaldım onun dışında hiç bir dersten kalmadım hatta edebiyat ortalama 67 şimdi...
  6. U

A50 VS Redmi Note 7

Yaklaşık 2300 tl bütçem var telefon almakistiyorum bulduğum iki model var ama çok arasında kaldım benin ıçın performans,kamera önemli sizce hangisi bu konular iyi
  7. U

A70 V A50

Yeni bir telefon almak istiyorum bunun için 2200 TL ayırdım Bana en uygun A50 nin olabileceğini düşündüm tam alacakken A 70'i gördüm A50 de eksik bulduğum şeyler a70 de vardı bu sefer A70 yöneldim fakat fiyatı en az 3.000 TL'den başlıyor Sizce şu an gidip A50 mi almalıyım yoksa 3-4 ay bekleyip...
  8. U

Çift Hatlı Telefon Sorunu

Çift hatlı telefonlar 2 kat radyasyon yayıyormuş benimde alacağım telefon listesinde 8 telefonun 6 sı çift hatlı ben telefonla çok haşr neşirimdir bunun için tek hatlı almayı düşündüm ama bu seferde tek hatlıların özellikleri kötü geldi bi fikir verirmisiniz ne yapmalıyım