Arama sonuçlarınız

1. L

İlginç Kartvizit Örnekleri

Çok harika.. Bunların birine sahip olmak isterdim.. Hayal gücü kuvvetli olan arkadaslar SDN içinde böyle marjinal tasarımlı kartlar yapabilirler aslında nasıl göründügüne bakmıs oluruz kim bilir belki bigün bizde SDN kartına sahip olabiliriz..
  2. L

Tr-tracker.com (Torrenturkey) Davetiye Dağıtımı

bende rica etsem [email protected]
  3. L

Prof. Türkan Saylan hayatını kaybetti

Ne kadar basit bi soru bu kadınmı bizi cagdas yaptı? Bizi bu kadın bu kadın gibi düşünenler basta ULU ÖNDER ATATÜRK cagdaslık olma yolunda ilerlememizi sagladı kör beyinlere ışık tutmaya calıstıgı için sevilmedi.. ama mücaadele etti hiç bişey yapmasa bile binlerce kız kardesimizin okumasını...
  4. L

kim olursa olsun ne olursa olsun cenaze namazı kılınır islamda kötü niyet yoktur sasıyorum gercekten sasıyorum..
  5. L

Sizin gibi düşünenler yüzünden bu ülke geri kaldı resmen nefret ettim bugun Türkan hocamız için bu kadar hakaret etmenize izin veren SDN'den.. İlim fizanda bile olsa gidin demiş peygamber efendimiz saylan hiç bi zaman namaz kılmayın bale yapın demedi namazını kılsın inanan insan ama cagdas...
  6. L

Kesinlikle katılıyorum.. Bir insanı sevmek için veyahut basarılarını takdir etmek için illaki müslümanmı olması gerekir.. Kendi annesi bile sonradan müslüman olan bi kadın.. Sizi anlayamıyorum insanlık için o kadar sey yapmıs asıl müslüman olan insan ölen bi kadının arkasından ne olursa olsun...
  7. L

Hadise 4. oldu! Kazanan Norveç!

Politik bir yarısmanın daha sonuna geldik bence TÜRKİYEM sen sen ol yarısma yaklasınca diger ülkelerle ilişkilerine dikkat et :)) köprüyü gecene kadar yarısma bitene kadar :)) Trt hırs yaptı artık eminim yarın seneye kim çıksın diye konusmaya baslarlar :))
  8. L

İyi Geceler SDN...

Sürçi lisan ettiysek affola iyi geceler SDN :)
  9. L

SDN Beşiktaş Kulübü

"kupa kızı fener" :)
  10. L

SDN Beşiktaş Kulübü

Siyahhhhhhh
  11. L

SDN Beşiktaş Kulübü

Kupa Bizim :D
  12. L

Ne dinliyorsunuz?

Sting_Shape of my heart...
  13. L

Duman Grubu Ayetle Alay Ediyor!

Madem ateizmi işliyolar bilgidim kadarıyla ateizm bir yaratıcı yok der eger bunu ele almıslarsa neden yaratıcımız olan Allahın ayetleriyle dalga geciyolar demekki var oldugunu kabul ediyolar. Bu grubu ben olan bitenden haberi olmayan hiç bisey arastırmadan farklı olmak ugruna ben Allaha...
  14. L

Kadınlara özel Wii oyunları

Kadınlar resmen asagılanmıs ütü yap kendine bak bunun gibi sacma sapan biçok sey ve sonunda erkegini mutlu et iğrenc..
  15. L

İnternet Bağlantısı Yine Sürünüyor

Bu yasananlara sasmamak gerek nede olsa güzelim ülkemde yasıyoruz 4 4'lük calısan bi sistem varmı ki sizce :S
  16. L

Sdn Forum Avatarları?

Önerileri dikkate almama konusunda bişey diyemem ama bence sundugun fikir mantıklı degil çünkü herkesin içinde kendini buldugu veya cok hosuna giden bi avatar koyuyor buraya. Senin yaptıgın örnek sey benim hiç ilgimi cekmedi mesela çünkü herkezin kendine göre bi tarzı var.. Burası herkesin bilgi...
  17. L

Söyle Rahatla

İfadende kararlı olacaksın ;)
  18. L

İyi Geceler SDN...

Kardeşimin diliyle yazayım iyi ceceler SDN :)
  19. L

Ne dinliyorsunuz?

Ayla Dikmen_Anlamazdın..
  20. L

İyi Geceler SDN...

İyi geceler SDN Allah rahatlık versin :) ha bu arada gecti belki ama iyi kandiller..
  21. L

Animasyon İsteyin, Biz Yapalım

Animasyon istiyoruz fakat izleyebilecekmiyiz acaba?
  22. L

Günaydın SDN

:D SDN yi kahvaltı sofrasına bekliyorum.. Bigün böyle bişey yapsak valla ya :) yada sabaha kadar uyumayan ahaliyle corbacıya gitsek :)
  23. L

Günaydın SDN

herkese günaydınn.. sucuklu yumurta isteyenler parmak kaldırsın :)
  24. L

Günaydın SDN

Bu saatte uyanan herkese günaydın :) gece beşik sallamadım arkadaslar siz sormadan ben söyleyeyim :) bu konuya birde alt konu acılsa bu saatte kalkanlar için göz şişini indirmek adına neler yapılabilir :D
  25. L

Mutlu eden Ayrıntılar..

Okuldu işti derken bu kosusturmacada sizi ufak ama mutlu eden ayrıntıları bilmek istedim arkadaslar.. Hani yükde hafif pahada agır gibilerinden.. Yorgun bi halde eve geldiginizde sevdiginizin size ufak ama en içten gelen tebessümü.. yada otobüste ayağınıza bastığınız insanın size gülümseyerek...
  26. L

Vizelerde Başarılı Olmanın Altın Kuralları

zamanında günü gününe calısın bu kadar strese girmeyin :D ögrenci milleti bu yazdıgımı ciddiye alırmı bilmem ama :D
  27. L

İyi Geceler SDN...

İyi geceler tatlı rüyalar herkese :)
  28. L

Ne dinliyorsunuz?

Testament--Eyes Of Wrath Tarzı olanlara tavsiye edecegim bi sarkı özellikle sarkının sonunda ayaklarınızın yerden kesilmesi lazım ;)
  29. L

Sosyal Ağlara Üye Olma Nedenleri

üye olan herkes sürekli mail attıgı için üye olalım bakalım seklinde baslayıp ilkokuldan sonra elde olmayan sebeplerle baglarımızın koptugu samimi arkadasları bulup haberleşme ve sonunda facebook iptali :) ama biçogunun arkadaslık sitesi olarak gördügünü ve kullandıgını savunuyorum..
  30. L

Hakkımdaki her şey

eksik kalmıs boy yas kilo burcun anne kızlık soyadın :D arkadaslık sitesi ya :D haha :)
  31. L

İyi Geceler SDN...

tek gözüm kapalı yazıyorum iyi geceler SDN :)
  32. L

Etkilendiginiz Replikler..

V for vendetta Kurşunlarınız var, ancak silahlarınız boşaldığında ölmüş olmamı ümit edin. Şayet ayakta kalırsam silahlarınızı dolduramadan ölmüş olursunuz. (Defalarca kurşunlandıktan sonra) Benim sıram.
  33. L

Herkes Windows masaüstünü paylaşsın

ama olmaz buda küçük olmus :D biraz daha gayret az kaldı :D (kızmıyoruz umarım)
  34. L

Avrupa Yakası Şahika: Babam Türkiye'nin 14. zengini. Bu dergiyi bana meşkale olsun diye aldı :D
  35. L

Bir gün birisi yanına oturup , ölmekte olduğunu söyleyince ne hissedeceğini düşündün mü? O ağırlığı? Saat artık sizin için tik taklamaya başlamıştır. Bir kaç saniye içinde korkuyla karışık bir şaşkınlık içinde bulursun kendini .. Artık her şeye başka bakıyorsundur. Her şey başka kokuyordur...
  36. L

Ama olmazki buraya koyman lazım resmi bak ben o kadar ugrastım :) dimi ama ;)
  37. L

Gece Online Listesi

38. L

Ne İzliyorsunuz..

Öncelikle söylemeden gecemeyecegim recep ivedik 2 filmini izleme gafletinde bulundum kardeşim gitmek isteyip duruyodu onun için uygunmu diye inanılmaz küfürlü +13 koymaları filme cok dogru olmus kimseyede tavsiye etmem acıkcası hiç bi özelliği yok.. İMDB'nin en iyi 250 film listesinde cok...
  39. L

Ne İzliyorsunuz..

1994 yapımı bir filmi tekrar izledigimde acmak istedim bu konuyu. "Leon" şiddetle tavsiye edecegim en iyi film müziği ödülünü almıs, hayatı insanın canını acıtarak anlatan en iyi filmlerden ve tabii ki Jean Reno nun tartısmasız en iyi filmi.. Siz şu aralar neler izliyorsunuz?
  40. L

saatli oldumu :D saatli bomba gibi söledim neyse :)
  41. L

boyutu küçülteyim diye kestim :D ne dalga geciyosun :)
  42. L

niye miniick cıkıyo buuuuu :surprised:
  43. L

Dünya'nın 30 Yıl Sonraki Hali

Bu söylediklerim için bilim kurgu yazarı olmaya hiç gerek yokki ithal mallara ne kadar vergi geldigini bilenler biliyodur. ayrıca burda cıkmayan bi telefonu yurtdısında cok önceden alıp kullananan arkadaslarımı biliyorum.. Ha secim konusuna gelince sırf oy almak için evine su baglanmamıs...
  44. L

resim koyamıyorum url istiyo nasıl kendi pc m den eklicem
  45. L

Bu Nasıl İsim :)

dogru güzel ve alımlı kadınlar için kullanılırmıs.. Cumhuriyet döneminde degişmesi ilginç degilmi :)
  46. L

Ne mantıkla bu ismi koymuslar degilmi :) arkadaslar arasında kullanmasada kimlikte böyle :wassat:
  47. L

Animasyon İsteyin, Biz Yapalım

Arkadaslar benim sizden istedigim su; gecenlerde derste hocalarımız silverlight programından bahsettiler. Kısaca anlatmak gerekirse adobe firmasının yapmıs oldugu flash player programının microsoft tarafından yapılmıs sekli ise silverlight fakat degişik özellikleride var. Bunu bize slayt olarak...
  48. L

SBS matematik geometri ders slaytları

sbs ye hazırlanan kardeşim için çok iyi oldu bu paylasım cok tesekkürler :)
  49. L

Vista SP2 RC'yi İlk Kim İndirecek?

Neden bir işletim sistemi cıkartıp sürekli o işletim sistemi üzerinde yenilikler, düzeltmeler yapıp piyasaya sürmüyolarda illa yeni bir işletim sistemi cıkarıyorlar.. Ticaret mantıgı olsa gerek. Vistadan memnunum bekletilerimi karsıladıgı sürece kullanmaya devam. 7'yi de merak etmiyo degilim tabi ;)
  50. L

Birtanede ben söyleyeyim bari yengemin ismi Yosma :)
  51. L

Kod Adı Istanbul

Keşke bizim ülkemizde de işlemci üreten bi firma olsaydı o zaman cok daha güzel bi reklam olurdu.. 81 il 81 işlemci modeli :)
  52. L

Dünya'nın 30 Yıl Sonraki Hali

Dünyada olsa bile Türkiyeye cok gec gelir bu teknolojik ürünler :) Ha bide vergi koycakları için ithal mallara biraz zor alırız :) artık secimlerde de bukalemun ayakkabısı dagıtırlar :) Düşünsene Şırnakta evinin damı bile olmayan bir vatandasın elinde bukelamun ayakkabısı Ülkemi seviyorum :)
  53. L

İdm sorunu..

Ekran kartım NVIDIA GeForce 8400M GS
  54. L

Aşk Üstüne...

YAĞDIKÇA Yer ile yeksan, ıslak saçlı, kem gözlü, Kavim göçlerinden bu yana ağlayan Ve durmadan Cep kanyağı yakıcılığında ezgiler Çalan, çaldıran, yakalatan Adı bende gizli bir kadındı İstanbul Şehre bir yağmur yağdı Ben ağladım Sevilirken ayrılmak mı kaldı Bizanstan...
  55. L

Aşk Üstüne...

SEVGİLİM YOKSA SEN SEVGİLİM OLMAYABİLİR MİSİN? Hiç bir yerinde yok asaletin ibresi… Sessinde kamaşmasında tensel bir büyünün atlasan ilibas ve kuytu bakışlı mavi gözleri… Sanki hepimize bütün şiirleri hâlâ fısıldayan bir eski büyük şairmiş gibi… aşk bir erken didişme bir sorgu...
  56. L

Aşk Üstüne...

BU BAHAR HAZIR ASK İÇİN VAZGEÇMEYE.. Her yağış bir başka kalkışmaya gönüllü Ve kim neye erse bu geçişte Bir tomurcuk bir gözyaşı mutluluk işte Her bahar arifesinde korkulu bir kimsesiz gecenin Aklım elim yüreğim kirişte hep biraz korku biraz yalan telefon seslerinde..... Ya yine boş...
  57. L

İyi Geceler SDN...

Yeni üye oldugum için alısık degilim böyle seylere :) uyumayacak olsam da bu sıcak ortamda uyuyacak olan arkadaslara iyi geceler dilemek istedim..
  58. L

Gece Online Listesi

Asayiş berkemalmi bari :)
  59. L

Youtube bununla da giremezsen hiç giremezsin !

ben paşa paşa baska site yardımıyla girmeye devam ediyorum :) ayrıca kendimi su kurma olayını yapamadıgım için cok beceriksiz hissettim valla bende system32 yok ya :surprised::surprised:
  60. L

Buğulu bir cama ne yazardın ¿

Tüm buğusunu bir cırpıda silerdim :)
  61. L

İdm sorunu..

Arkadaşlar internet download manager programını indirip kurduğumda masaüstünde hiç birşey yapamıyorum. Ne bir belgeye tıklayabiliyorum ne de sag tus falan hiçbişey calısmıyor sadece masaüstünde ama anlamadım kaldırınca düzeliyo yardımcı olabilirmisiniz acaba? :(
  62. L

Alternatif oyunlar..

Arkadaslar merak ettim scrabble, tabu, monopolly gibi ceşitli alternatif oyunlar sevenler varmı.. Yada bizimle bu gibi degişik oyunlar paylaşmak isteyenler, gider satın alırız falan neden olmazın :) Hep pc oyunu olacak degil ya
  63. L

En Çok Oynadığınız ve Sevdiğiniz Pc Oyunu var mı?

Arkadaslar bakıyorum da hep silahlı vurdulu kırdılı oyunlar :) merak ettim benim gibi chicken inverders seven varmı.. bilmeyenler için tavsiye ederim zevkli, eglenceli bir oyun..
  64. L

Ortaya karışık karikatürler!(Güncellenecek)

Bu işi en güzel yapanlardan biridir Yiğit Özgür.. paylasım için tesekkürler..
  65. L

Kiralık eş ister misiniz?

Eve hizmetçi cagır her türlü ev işini yapsın.. Ev işlerinizi yapsın mantıgıyla yola cıkmıslar ama altında yatan iğrenc amaç cok acık belli.. biz yapsak bunu; insan hakları derler islama laf ederler özellikle kadınlar eziliyo derler hemen avrupa birliği komisyonu gelir alınacak önlemler...
  66. L

:) farkındayım cok ilginc ama gizli dosyaları göster desemde cıkmıyo :surprised: vista kullanıyorum..
  67. L

system32 yi bulursam atıcam ama sadece system var :) neyse sanırım ben yine baska siteler yardımı ile girebilicem.
  68. L

Vistada system32 yok system var onun altındada etc yok biri yardımcı olabilirmi
  69. L

Facebook'un parlak günleri geride mi kaldı?

genel olarak yazmıstım bende ama bu sekilde düşününce katılmamak elde degil.. her konuda böyle degilmidir.. insanlar,niyetler...
  70. L

Facebook'un parlak günleri geride mi kaldı?

İlk basta herkese ilginc geldi bence ilk okul arkadasını bulmak, evrim gecirdigini görmek, dahada heyecanlanmak ve arayısa devam etmek :) ama şimdilerde tanısma sitelerine dönüştürdüler.. ona buna hayran ol, grup ekle resim ekle baskada bişey yok.. ha bide anlamadıgım sey onca resmi koyupta...
  71. L

Facebook'a yepyeni giriş arayüzü

Alıskanlıklar... alıstım memnunum degişirse zor gelir ilk basta ama alısınca yine memnun kalırım :)