Arama sonuçlarınız

1. E

Soru Soundcore Liberty 4 Gürültü Engelleme Özelliği Okul Ortamı İçin Yeterli Olur Mu?

Merhaba Arkadaşlar, https://www.hepsiburada.com/anker-soundcore-liberty-4-nc-tws-bluetooth-53-kulaklik---hibrit-aktif-grlt-nleme---ldac-ve-hi-res-wireless-sertifikali---a3947---lacivert-anker-trkiye-garantili-p-HBCV00004U1ZQX?url_src=and-product-detail Bu kulaklığı almak istiyorum. Okulda ders...
  2. E

Yardım Fortnite D3D11 Hatası

buyrun hocam
  3. E

bağlantı paylaşabilme şansınız var ise paylaşır mısınız peki rica etsem? Eski bir ekran kartı olduğu için ben bulamadım ne yazık ki
  4. E

Arkadaşlar merhaba. Fortnite oynamaya geçici olarak ara vermiştim ama şimdi oyun içi kozmetikleri satın alıp çıkmak için arada sırada oyuna giriş yapıyorum eski bir dizüstü bilgisayarımdan. Sorun şu ki, artık girmiyor ve bırakacağım fotoğrafta ki uyarıyı veriyor. Yardımcı olabilirseniz çok...
  5. E

Cd Silinen Dosyalar

Arkadaşlar merhaba... az önce bebeklik videolarımın bulunduğu cd'de ki dosyalar bir anda silindi... nasıl geri getirebilirim... lütfen yardımcı olun lütfen...
  6. E

Reno 2z

Realme 6 pro almalısın bence onun yerine
  7. E

Oynamayı En Çok Hayal Ettiğiniz Oyunlar.

Steamda çıkacak olan 2 Türk arkadaşın yaptığı ''İn Silence'' adlı korku oyunu
  8. E

Realme 6 pro mu, xiaomi redmi note 9 pro mu?

Merhaba dostlar, Oppo realme 6 pro almak istiyorum. Kamera ve pubg tarzi oyunlarda sikinti yaşar miyim? Şurasi kötü şurasi iyi dediğiniz özellikleri nedir? Teşekkürler...
  9. E

xiaomi redmi note 9 pro mu samsung m31 mi?

merhaba dostlar, yeni bir telefon alacağım bütçem 3000tl (zorlasam 3,300tl). genelde pubg mobile gibi oyunlar oynuyorum. hd grafikte açması gerekiyor ve akıcı olması benim için önemli. kamerada iphone 11'deki gibi bir beklentim tabii ki yok. lakin beni mutlu edecek kadar olsa iyi olacak. çok...
  10. E

3000TL civarı telefon önerisi verebilir misiniz ?

Bende Redmi Note 9 Pro'yu Düşünüyorum Ama Çevremde Daha Önce Xiaomi Kullanan Olmadığı İçin Tereddütde Kaldım. Siz Kullanıyor Musunuz?
  11. E

3000TL civarı telefon önerisi verebilir misiniz ?

MERHABA ARKADAŞLAR Yeni Bir Telefon Alacağım. 3000TL Bütçem Var. Hangi Telefonları Önerirsiniz ? (Pubg Mobile Oynamak İstiyorum)
  12. E

iPhone Fotoğraf aktarma

Merhaba Arkadaşlar İphone 7 Plus Cihazımda Baya Birikmiş Fotoğraf Var. Bunları Bilgisayarıma Aktarmak İstiyorum (cihaz mac değil windows). Yardımcı Olur Musunuz
  13. E

Arkadaşlarla vakit geçirebileceğimiz online oyunlar

Build Yapabileceğimiz oyun tavsiyeniz var mı ?
  14. E

Arkadaşlarla vakit geçirebileceğimiz online oyunlar

Merhaba Sevgili Dostlar. Arkadaşlarla Vakit Geçirebileceğimiz Online-Multiplayer- Oyun Tavsiyesinde Bulunabilir Misiniz. Düşük Sistem Özellikli Olması Çok İyi Olur. Örn: Minecraft Tarzı Oyunlar Önerirseniz Çok Güzel Olur...
  15. E

Yazıcı Boş Çıktı Veriyor.

Merhaba Arkadaşlar : Yazıcım (Epson L3050) Boş Çıktı Vermeye Başladı. Epson Uygulamasından Baktığımda Sorun Yok Gözüküyor. Böyle Olmasının Nedeni Nedir ? (Mürekkeplerim Yeterince Dolu)
  16. E

Bisiklet Garanti durumu

Arkadaşlar aşağıdaki bisiklet bende var ve alalı 1 yıl oldu yalnız kullanma sürem oldukça az. Zincir bozuldu mesela vites 1 deyken direkt boşa atıyor 1 M gidemiyorsunuz. Ondan sonra vites değiştirmemize yarayan kollarından birinde bozulma oldu sol kolunda ( umarım anlamışsınızdır o parçaya ne...
  17. E

Mobil Cihazım Dondu Açılma Ekranında Kaldı

Ne Yapmam Gerekiyor.
  18. E

Bilgisayarımı Tam Verimli Kullanma

Bilgisayarı benden daha kötü olan arkadaşımın oyun içi fps benden daha fazla
  19. E

Bilgisayarımı Tam Verimli Kullanma

Merhaba arkadaşlar. Çok iyi bir bilgisayara sahip değilim.Ama bilgisayarımdan tam verim alamadığımı düşünüyorum yardımcı olur musunuz?
  20. E

Yenilenmiş Telefon

Merhabalar Arkadaşlar Bugün Hepsiburada ' da gezinirken Yenilenmiş Telefonları Gördüm Fiyatıda Gayet Uygun . Önerir Misiniz ? Ürün https://www.hepsiburada.com/apple-iphone-4-16-gb-swap-kutulu-12-ay-garantili-p-TELCEPIPH416SD-D
  21. E

1000 Tl Gibi Bir Bütçem Var Hangi Telefonu Önerirsiniz?

söyler misin ?
  22. E

Online Kurs Önerir Misiniz

Online Kurs udemy Önerir Misiniz ?
  23. E

en son ne demek istediğinizi tam olarak anlayamadım ?
  24. E

Siz kullanıyormusunuz ? Yorumlarda pubgyi gayet iyi oynattığı yazıyor doğrumu ?
  25. E

Montaj Programı Ve Montaj Yapmaya Başlayacaklar İçin Tavsiyeleriniz Neler ?

Profesyonel ve basit kullanım olarak 2ye ayrılmış farkları nedir ?
  26. E

s10e alınır mı parasına değer mi ya da ona eş değer ne alınabilir

Bütçeniz Ne kadar ?
  27. E

Video montaj yapamayı düşünüyorum.İsminizle Hitap Etmek İsterim.Tabiki Özel Değilse. 1560878140 Siz hiç kullandınız mı ?
  28. E

Tabikide Alınır.Sana Tavsiyem İnternetten Videolarını Araştırman.Araştırdıktan Sonra Beğendiysen Başarılı Bir Siteden,Başarılı Bir Satıcıdan Almanı Tavsiye Ederim İstersen Senin İçin Ufak Bir Göz Atayım ?
  29. E

Montaj Programı Ve Montaj Yapmaya Başlayacaklar İçin Tavsiyeler (Basit Düzeyde)
  30. E

S10 Kesinlikle Alınır.AMA Tabi Düşünceler Değişkenlik Gösterebilir.Cihazı Niçin Kullanmak İstiyorsunuz?
  31. E

Playstation mi Xbox mu

Arkadaşlar konsol alacağımda hangisini önerirsiniz.Ve nereden hangi satıcıdan alayım ? 1560510973 Kimse var mı ?
  32. E

İnternet hızım

Merhabalar sanırsam altyapı çalışması var. 1 hafta daha böyle devam ederse ben size ulaşırım
  33. E

34. E

İnternet hızım

Peki neden 1 hafta öncesine kadar böyle değildi ? sözleşmeden bu yana yani 1.5 yıl internet hızım hep aynıydı şuan böyle
  35. E

İnternet hızım

Tarifem 16 MB hizlik tarife (Müşteri hizmetleri arayarak bulunduğum yerde en fazla kaç MB alabileceğimi öğrendim . Bulunduğum Yerde 62 MB almam gerekiyor.)(sabit İnternet) Yardımcı olursanız çok sevinirim 1559840064 Gönderdim
  36. E

İnternet Hızı

Arkadaşlar Merhaba; Ben Bundan 1 hafta Kadar Önce 8-9 MB internet hızı alırken şuan 1 MB internet hızını zor alıyorum.Musteri Hizmetlerini Aradığımda Aldığım Hızın 14 MB olduğunu söylediler.Lakin İnternet Hızım Hayla Aynı Ne Yapmamı Önerirsiniz? Bilgiler; Fatura Ödenmiştir Modem Yeni(5 Aylık...
  37. E

Ucuz Telefon(Replika Telefon)

İçinizde replika telefon alan varmı varsa menmun musunuz arkadaşlar?
  38. E

İnternet hızım

Tarifeme göre 16 MB hız almam gerekiyor. Lakin Ben Sadece 1 MB hız alıyorum. Müşteri Hizmetlerinj aradığımda Egehan Bey Sistemimizde 14 MB hız alıyor gözüküyorsunuz Dediler.Ama benim hayla 1 MB indirme 0.1 MB da yükleme Hızım var 1559835589 Yardım Edebilecek Varmı
  39. E

İnternet hızım

Merhabalar arkadaşlar.İnternet Hızımın 16 Mb Almam Gerekiyor.Lakin Ben 0.80 mb zor Alıyorum. Müşteri Desteklerini Aradığımda 12-13 mb Aldığınız Gözüküyor Diyor. Bu Durumda Ne Yapmam Gerekiyor. İnternet Hızımı Artırabilmek İçin
  40. E

ACİL-* İNTERNET HIZIM *- AC

MERHABALAR ARKADAŞLAR BEN TÜRKTELEKOM KULLANIYORUM. 16 MB HIZ ALMAM GEREKİRKEN 0.80 MB HIZI GEÇEMİYORUM. MÜŞTERİ DESTEK HİZMETİNİ ARADIĞIMDA KENDİ SİSTEMLERİNDE ALDIĞIM HIZIN 12-13 MB CİVARI OLDUĞUNU SÖYLEDİLER. NE YAPMAM GEREKİYOR ? 1559815526 Yardım edebilecek biri var mı ?
  41. E

( ACİL ) -*İNTERNET HIZIM*- ( ACİL )

Nasıl Yapmam Gerekiyor Anlatabilir misin ?
  42. E

Arkadaşlar Yardım :(
  43. E

MERHABALAR ARKADAŞLAR BEN TÜRKTELEKOM KULLANIYORUM. 16 MB HIZ ALMAM GEREKİRKEN 0.80 MB HIZI GEÇEMİYORUM. MÜŞTERİ DESTEK HİZMETİNİ ARADIĞIMDA KENDİ SİSTEMLERİNDE ALDIĞIM HIZIN 12-13 MB CİVARI OLDUĞUNU SÖYLEDİLER. NE YAPMAM GEREKİYOR ?