Arama sonuçlarınız

1. M

Adobe Readar Dosya Kapatma Sorunu

Merhaba arkadaşlar iş yerinde iş gereği pdf dosyalar ile çalışıyoruz açık olan bir pdf dosyasını kapatmak istediğimizde her defasında "kaydetmeden kapatmak istediğine eminmisin" tarzında bir soru soruyor. Buda her defasında bizim için sıkıntı oluyor. Bir Çözümü varmıdır acaba direk kapatma ile...
  2. M

Lexmark x2670 driver yükleme sorunu

Merhaba Arkadaşlar. Lexmark x2670 yazıcı driver ını internetten indirip yükledim ama Aygıtlar ve Yazıcılar kısmında ünlem işareti olarak görünüyor. Aygıtlar ve Yazıcılar dan yazıcı ekle seçeneğinden yüklemeyi deneyeceğim ama yazıcının modeli çıkmıyor. Disketi var'ı seçtigimde ise .inf uzantılı...
  3. M

Yazıcı Driver Sorunu

Merhaba Arkadaşlar bir yerden kullanmam için yazıcı verdiler cd si falan yok. veren kişide hiç kullanmamış. Markası Canon pixma mp210 . Driverını idnirmek için sitesine giriyorum ve indiriyorum fakat bilgisayara kurdugumda hiç bir programı gelmiyor. Başlat->tüm programlar->Canon kalsörüne...
  4. M

İnfo@siteadi.com mail adresi hakkında

web sitesi yaptıgım bir firma için info@siteadi.com.tr uzantılı ve bir kaç eleman adına mail adresi alacagım. info@siteadi.com uzantılı mail adresine mail gelince diger elemanların mail adresinede otomatik olarak mail gönderiyormuş. bu konu hakkında bilgisi olan varmı? Teşekkürler.
  5. M

İnternet Explorarda küçük resimler açılmıyor

Merhaba Arkadaşlar. Bir firmaya web sitesi yapıyorum. Galeri sayfasından küçük resimler var tıklayınca yeni sayfada büyük resmi açılıyor. daha önce ie, firefox ve chrome da açılıyordu. fakat şu anda internet explorarda açılmıyor firefox ve chrome da açılıyor. iki farklı pc de denedim açılmıyor...
  6. M

Harddisk yanması

merhaba arkadaşlar bilgisayarıma sorunsuz bir şekilde format attım. Ama kapatıp tekrar açtıgımda siyah ekranda hata veriyordu ve açılmıyordu. bende tekrar format attım. hatta format başarız diye hata verdi bi kaç kez. C ve D boyut olarak görünüyor format ekranında ama format atmıyor...
  7. M

HDD sadece C yi görüyor

Bilgisayarıma format attım. 200 gb harddiskim vardı. format sırasında c yi biçimlendirken D sürücüsü görünmüyordu. formatıı attım ve gene görünmüyor yerel disk d. denetim masası disk yönetimindende bakıyorum. sadece 75 gb yerel disk C görünüyor. D yi veri kaybetmeden nasıl geri getirebilirim?
  8. M

İşlemci Isısı ve Fan sesi

Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarın fanlarından ses geldiği için fanları temizledim ama sesde bir azalma olmadı. Bios dan işlemci ısına bakıyorum 53 derece civarı, cpu fan speed ise ortalama 3000 civarında. Win7 nin ekran araçlarındaki Cpu ölçer de ise max %100 rakamını gördum. Yani bütün bunlar...
  9. M

Win7 de macromedia dreamweaver 8 sorunu

Merhaba arkadaşlar macromedia dreamweaver8 i kullanıyorum uzun zamandır işletim sistemim xp iken sorunsuz çalışıyordu fakat win7 ye geçtikten sonra kurdugumda kısayol simgesinin yanında bu işaret çıktı ve program açıkken bazen aniden kapanıyor bazen link erirken yada resşm eklerken dosya seç...
  10. M

Format sonrası HDD görünmüyor.

Merhaba arkadaşlar bilgisayarımda ayrıten takılı olan bir ide hdd vardı yani E sürücüm. Cye f ormat attım ama şu an E diski bilgisayarımda görünmüyor ama Disk yönetiminde DİSK 0 olarak görünüyor. Disk yönetiminde göründügü içinde kasayı açıp bakmadım kablolarda bir sorun yoktur diye.
  11. M

Windows 7 başlat menüsü sağ tık hatası

Merhaba arkadaşlar Bilgisayarıma format attım win7 ultimate kurdum. Ama fare ile sağ tuşa tıkladıgımda sağ tuş menüsü gelmiyor yani aç,kes,kopyala,sil,özellikler vb. gelmiyor. Formattan önce geliyordu. Şimdiden Teşekkürler.
  12. M

Blogspot adres çubuğu ikon

blogspotdaki blogumun adres çubuguna .ico uzantılı icon koydum. icon sadece Mozilla firefoxta görünüyor. Google chrome ve İE9 da açtıgımda ise icon görünmüyor. </head> tagının altına <link href='ico uzantılı favicon URLsi' rel='shortcut icon'/> <link href='ico uzantılı favicon URLsi'...
  13. M

Multimedya Kullanımı ve ürün kataloğları hakkında

Merhaba arkadaşlar.Okulda Multimedya kullanımı dersinden ürün kataoğları diye bi konu anlatmam gerek.Ürün kataloğlarının multimedyadaki yeri yada multimedya çeşitleri kullanılarak hazırlanan ürün kataloğları hakkında tavisye verebilirmisiniz.
  14. M

Hotmaile şifreli winrar ekleme sorunu

merhaba arkadaşlar. hotmail ile şifreli bir winrar eklemek istiyoruma ama eklemiyor. "Bu dosyada virüs taraması yapılamadı; dosya iletinize eklenmedi." diye hata veriyor. ama şifresiz winrarı ekliyor. virüs programında bi sorunda yok sanırım. mynetten gönderebiliyorum ama hotmailden göndermem...
  15. M

Photoshop multilayer

uuu
  16. M

Battlefield bad company 2 hata

battlefield bad company 2 oyununda sanırım 6.görev karlı bi yerde dagdan iniyorsunuz takım arkadaşlarınızla buluşacaksınız helikoptere bineceksiniz evin çatısından. ama ben evin çatısına geliyorum görev tamamlanıyor. görev tamamlanınca çalışan video oynamaya başlıyor. bir saniye geçmeden oyundan...
  17. M

Disk Birleştirme

Arkadaşımdan 80 gb bir harddisk aldım. iki sürücüye ayrılmış. bu 2 kısmı birleştirmek istiyorum ama format atmak zorundamıyım. yoksa formatsız birleştirebilirmiyim? Disk1 (E) Disk2 (F) olan kısım. ayrıca disk0 ve disk1 de 9 ve 8 mb ayrılmış yazıyor bunların anlamı nedir? şimdiden Teşekkürler
  18. M

Fan Ses Sorunu

Bilgisayarımın yan kapagı açık ama genede aşırı ısınmadan olabilir fan aşırı ses çıkarıyor. Yağladım ama hemn hemen aynı. Özellikle Mozilla ,explorer kullnırken hafif bi kasılma ve ardından ses artmaya başlıyor. ama masaustune geri dönunce ses azalıyor? Teşekkürler
  19. M

Ses Sorunum2

http://forum.shiftdelete.net/donanim-sorunlari-ve-cozumler/176270-ses-sorunu.html daha önce burda bhasetmeiştim. ses çalışmıyordu. bende düzelmeyince format attım. bu kezde resimdeki gibi görünüyor. Dijital Ses (S/PDIF) yazıyor.
  20. M

Bilinmeyen Aygıtlar hakkında

Bİlgisayarıma Win7 format attım ama iki adet bilinmeyen aygıt var. onları yukleyemedim. acaba bunlar hangi sürücü olabilir. Ses çalışmıyor bununla ilgili bi alakası varmıdır? çünkü ses çalışmıyor. Teşekkürler
  21. M

Ses Sorunu

Aniden elektrik kesinti sonrası bilgisayarım 2 aydır. açıldıgından itibaren ses çalmıyor. İŞletim sistemi win7 ses simgesinin uzerinde çaprı işareti var. tıklayıp sorun giderdikten sonra ses çalmaya başlıyor. Sorun giderdikten sonraki ekran Şimdiden Teşekkürler
  22. M

Win7 Tema Hatası

bilgisayarıma win7 homebasic yukledim ama son 1-2 haftadır bilgisayarı açtıgımda tema klasik olarak geliyor.ama oturumu kapat a tıklıyorum yeniden açılıyor bu sefer tema düzelip normal mavi şeffaf haline geliyor.?
  23. M

Mafia oyunu

bi arkadaşımdan mafia oyununu aldım ama kurtlar vadisi yama yapılmış bir oyun. bi kayıtlı oyundan girdim bir bölüm oynadım böyle eski arabalar filan var. ama şimdi sürekli taksicilik yapma görevi var. bu oyunu bilen varmı
  24. M

NFS Most Wanted Sorun

arkadaşaşr most wanted oynamaya başladım yeni.haritada 2yıldız açtım ve bitirdim. ama şimdi harita bomboş yarış yapcagım yerleri göstermiyor sadece mavi-yeşil evleri gösteriyor.
  25. M

Sony Mp3 üm Bozuldu.

mp3 çalarımı pantolon ile çamaşır makinesinde yıkandı ve ıslandı. Kulaklıgı çalışıyor ama kendisi açılmıyor lcd ekranında buharlar var. benim sorum garantiye versem yapabilirmi son 4ay garanti süresi kaldı yada yenisinimi verir? Sony NWD-B103
  26. M

Nokia 5130 Müzik Çalar Sorun

arkadaşalr 1 hafta önce nokia 5130 red aldım müzük çalardan müzik dinliyorum ama dun açtım kütüphane güncelleniyor 97 of 448 uyarısı var. hiç bir müzik açmıyor izin yok diyo. bu sabah yine baktım hala guncelliyor diyo 97 of 448 diyor. ne yapmalıyım.
  27. M

Ekran Kartı Açılışı

ekran kartımı yukledigimde pc yi her açtıgımda bu geliyor ama yaklaşık 1-2 ay geçince gelmiyo:S Engine ve Memory şeceneklerini değiştirdigimde renk yeşile dogru gidiyo:S
  28. M

Pc Bağlantı Kablosu

arkadaşlar ekran kartı aldım asus 512 mb lik yanında bir adet de bu kablodan çıktı ekran kartında yuvasıda var acaba ne kablosu bu bileniniz varmı? kabloların uçlarında yazanları yazdım resmin uzerine
  29. M

Naber Gayelii xD

Kendim yaptım:clap::clap::clap::clap: Edit.: Başlık düzletildi. Forum kuralları
  30. M

Google otomatik tamamlama özelliği

daha önceden kendiniz istersenin bu özelliği kullanbiliyordunuz.daha sonra zorunlu gibi oldu. bende bu yuzden igoogle.com u kullanıyordum ama şimdi onada aynı özellik verilmiş... nasıl devre dışı bırakılır bu özellik?:confused1:
  31. M

Animasyon video

.swf uzantılı bir animasyonu windows movie maker a nasıl atarız.bir türlü bulamadım :S konunun yer burasımı bilmiyoarum. şimdiden teşekkürler
  32. M

GTA 3 liberty city yardımm

arkadaşar oyunu 2 kez bitrdim ve halad aoynuyorum gta serileri severim yaii neyse 1.oyunda hiç motorsiklet vb. yok? gören oldumu? 2.helikopter var ama kullanamıyoruz sadece dodo denilen bi uçak var oda zor kullanılıyor kullanımı nasıl? 3. oyundaki tum görevleri yaptım ama hala %100 olmadı...