Arama sonuçlarınız

1. B

Samsung Galaxy s10+(plus) İçin Kılıf ve Ekran Koruyucu Tavsiyesi

Arkadaşlar s10+ için darbelere,çizilmelere karşı dayanıklı; kaliteli ve güzel bir ekran koruyucu ve kılıf arıyorum.Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  2. B

en fazla 50 60 tl mouse önerisi

kaliteli olsun hemen bozulmasın yeter bir sürü model vesayire var bu fiyat aralığı deneyip de memnun kalan varsa önerirseniz sevinirim
  3. B

Bu sistem alınır mı?

Şimdi overclock yapacak olsam overclocksuz ekran kartlı sisteme yapabilirim değil mi?
  4. B

Bu sistem alınır mı?

Ekran karında overclock olmaması bir sorun oluşturur mu overclock yapacak olsam?
  5. B

Bu sistem alınır mı?

Bu 2.atılan değil mi? I INNO diye markada ısınma sorunu vs... olur mu bilginiz var mı bir de ramin markasını hiç duymadım,kaliteli midir?
  6. B

Bu sistem alınır mı?

Çok teşekürler
  7. B

Bu sistem alınır mı?

Arkadaşlar linkini bıraktığım sistem alınır mı,bu fiyata daha iyisi var mı,artıları eksileri nelerdir? https://www.incehesap.com/geforce-espor-pc-warrior-gaming-pc-fiyati-45562/
  8. B

İnternetten Telefon Alınır mı?

9. B

Arkadaşlar benim bir sorum daha olacaktı satıcısı hepsiburada olan s10enin fiyatı 4800 bu fiyat düşer mi?
  10. B

Satıcı hepsiburada yapınca 4800 tl oluyor bütçemi aşıyor bu satıcıdan alsam sorun yaşar mıyım
  11. B

Arkadaşlar internetten s10e almayı düşünüyorum.Bir sorun çıkar mı diye de korkuyorum.Şu anda elimde 2 tane site var biri hepsiburada diğeri trendyol hepsiburada linki:Samsung Galaxy S10e 128 GB (Samsung Türkiye Garantili) Fiyatı trendyol linki: Samsung Galaxy S10e 128 GB (Samsung Türkiye...
  12. B

Pismanlik hissi

Son zamanlarda yazilima biraz merak sardim ve pc oyunlari uygulamalar falan ondan
  13. B

Pismanlik hissi

Arkadaslar derslerim zaten iyi lgsde basarili oldum zaten o yuzden aileme aldirdim ama bu verilen para bana bos gibi geldi ve pcmde yok keske pc alsaydim diye bi pismanlik var yani
  14. B

Pismanlik hissi

atkadaslar ben bu yaz tatilinde liseye gectim ve yuzde 1 e girdim. Ailem liseye gecince telefon aliriz dedi. Bende bunca yil relefonum olmamisti ve s10e almalar8ni istedim ve aldilar biraz aileme yuk olmus gibi hissediyorum. Bu his nasil gecer?
  15. B

Bu kadar düşük notu aileme nasıl söylerim?

Kardeşim bence ailene şöyle herşeyi kafana takma hasta olursun
  16. B

S10e vs Mi 9t pro

Mi9t pro sadece pil ve işlemcide iyi geri kalan servis ses ekran kamera vb. Herseyde s10e daha iyi
  17. B

4000-4500 arasi telefon önerin

S10e kesinlikle
  18. B

S10 Pubg Sorunu

bende de soru var sizde düzeldi mi nasıl düzelttiniz 1567771605 Garantiye mi gonderdiniz
  19. B

s10e pubg kasma sorunu

Game launcherde karıştırdım bendede optimize
  20. B

s10e pubg kasma sorunu

Performans
  21. B

s10e pubg kasma sorunu

Niye
  22. B

s10e pubg kasma sorunu

O videoyu izledim ama cihaz değilde pubgde sorun var sanki
  23. B

s10e pubg kasma sorunu

TELEFON ALALI 1 HAFTA OLDU İLK BAŞLARDA KASMIYORDU YENİ KASMAYA BAŞLADI NE YAPMALIYIM
  24. B

s10e pubg kasma sorunu

s10e pubgde kasıyor telefoncudan aldım nasıl geçer ne yapmalıyım
  25. B

S10 Ekran Koruyucu

Galaxy S10e Cam Ekran Koruyucu, Spigen Full Cover Glass Black - Spigen bu ve bu Ipg Samsung Galaxy S10e Görünmez Ekran Koruyucu - n11.com var hangisi
  26. B

S10e icin ekran koruyucu

evet var 1567508710 Galaxy S10e Cam Ekran Koruyucu, Spigen Full Cover Glass Black - Spigen bu ve bu Ipg Samsung Galaxy S10e Görünmez Ekran Koruyucu - n11.com var hangisi
  27. B

S10e icin ekran koruyucu

ipg diye bi marka var o nasıl alayım mı
  28. B

S10e icin ekran koruyucu

Neden
  29. B

S10e icin ekran koruyucu

Arkadaşlar kaliteli bir şey önerir misiniz en fazla 50 tl olsun tesekkurler
  30. B

S10e ekran süresi

Bende adaptif güç tasarrufu var onu yaptım kapatmalı miyim
  31. B

S10e ekran süresi

bende 30 gidiyo 1567195991 çok teşekkürler bunu yapacağım
  32. B

Telefonu günde 1 sen fazla şarj etmek zararlı mıdır?

Telefonu günde 1 sen fazla şarj etmek zararlı mıdır?telefon S10e
  33. B

S10e ekran süresi

Ne yapıyorsunuz peki
  34. B

S10e ekran süresi

1 saatte kaç şarj gidiyor sende
  35. B

S10e ekran süresi

O yun oynuyor musun
  36. B

S10e ekran süresi

Arkadaşlar telefonu yeni aldım ekran süresi artırmak için ne yapmaliyim
  37. B

2018 cihaz alınırmı

s10e kesinlıkle
  38. B

S10e'mi S10'mu

anı yaşa s10e al
  39. B

yeni alınan telefona öneri

arkadaşlar yeni alınan telefona öneriniz var mı kullanmak dışında
  40. B

Tt mi Vodafone mu

Arkadaşlar Vodafone 7gb 750dk 250 SMS 27 tl Türk Telekom 8gb 250dk 5000 SMS yaşadığım yerde ikisindede 4.5 g var ama haftada bir köye falan gidiyoruz Vodafone köyde 4.5 g var ama tt nin yok hangisini seçmeliyim
  41. B

Vodafone mu Türk Telekom mu

Arkadaşlar Vodafone 7gb 750dk 250 SMS 27 tl Türk Telekom 8gb 250dk 5000 SMS yaşadığım yerde ikisindede 4.5 g var ama haftada bir köye falan gidiyoruz Vodafone köyde 4.5 g var ama tt nin yok hangisini seçmeliyim
  42. B

S10 mu mate 20 pro mu almaliyim

s10
  43. B

3000TL telefon önerileri

mate10 pro
  44. B

4000 TL’ye telefon mu almalıyım PC sistem mi toplamalıyım

Şuna tel yok yeni alacağım
  45. B

4000 TL’ye telefon mu almalıyım PC sistem mi toplamalıyım

Telefon alırsam s10e alacağım ama sistem toplayarak daha iyi oyun oynayabilirim
  46. B

S10 e mi ? Mate 20 pro mu?

Bence alisirsiniz tasarimida cok hos
  47. B

3000 ile 5000 TL arası Telefon Önerisi

Hocam ben bu forumda cok arastirdim ben s10e derim
  48. B

S10 e mi ? Mate 20 pro mu?

S10e oneririm ama 5200 verebiliyorsaniz da s10 oneririm s10e bence kamerasi kotu degil o videoda sadece teknik servisi kotuluyorlar
  49. B

3000 Tl Bütçe ile Alınacak En İyi Telefon

mate 10 pro
  50. B

iphone 6s plus'tan hangi telefona geçmeliyim çok az vaktim var

s10 serisi derim
  51. B

S10e bataryası

S10e si olan ark ada şey ekran süresi ata bilir mi 1565881395 arkadaşlar günde en fazla 2 saat oynarım yani alıyım mı
  52. B

S10e bataryası

S10e 1 saat PUBG ya da fortnide kaç şarj gşdiyor acaba
  53. B

S10e bataryası

MAte 20 proyu 4000 Şiran sanıyordum zamlanmış galiba
  54. B

S10e bataryası

Hocam mi9 a baktım ama suya toza dayanıklılığı yok çift stereo hoparlör yok ekranı biraz daha kötü ois yok buna karşılık az daha iyi işlemci batarya ve büyük ekran 1565859990 Acaba oyun oynuyor musunuz kaç saat oynuyorsanız 1565860021 Mate 20 pro da iyi ama son olaylardan sonra sıcak bakmıyorum
  55. B

S10e bataryası

4000
  56. B

S10e bataryası

Yani sadece oyun değil ama oyun oynayacam
  57. B

S10e bataryası

Arkadaşlar ben telefonu oyun için alıcam bana yeter mi bataryası diğer özelikleri falan çok iyi bir tek bataryası kötü diyorlar günü çıakrır mı
  58. B

Telefon önerisi

çıkıcak
  59. B

Telefon önerisi

Realme 3 pro rakipsizdir
  60. B

Huawei ye güvenebilir miyim

sonuç
  61. B

3 yili cukarcagi ne malum p30 lite in
  62. B

Bence pisman olursun s10e al
  63. B

2000 tlye kadar telefon önerisi

Gm9 pro
  64. B

yakın ya da düşüktür
  65. B

telefoncudan telefon alınır mı

taksit seçeneği yok ki internette
  66. B

birde garantisi ne zaman başlar kodla mı aktive ediyorlar orjinal olduğunu nasıl anlayabilrim
  67. B

arkadaşlar s10e yi konyada telefoncu 4200 e satıyor taksit imkanı da varmış 2 yıl samsung garantili diyor ben buna inanmalı mıyım eğer telefencudan telefon alırsam garanti ne zaman başlar
  68. B

S10e yi öneririm ama sevmedim derseniz s9+ a da bakabilirsiniz tasarım olarak farklı
  69. B

p20 pro mu s10e mi?

S10e derim 1565273676 Gün itibari ile P20 Pro 4249 lira ama bence, 4189liralık S10e' nin Karşısında genel anlamda eziliyor. Tabii ki 1 sene sonra çıkan cihaz. IP68, Daha Küçük, Daha hafif, Qi Wireless Şarj, SuperSteady Video, MicroSd kart girişi, Daha güçlü Cpu, Daha az SAR değeri, Daha iyi...
  70. B

4000 _4500 arası telefon , kameraya çok önem veririm

s10e yi tavsiye ederim ses ekran ve kamerası gayte iyi mi9 kamerasından ois yok yani mi 9 kamerasında sıkıntı çekebilirsin
  71. B

İmei atma nedir?

Hocam çok sağolun acaba 4100 TL’ye s10e mantıklı mıdır onu alacağım gibi de
  72. B

-4500 telefon önerilerinizi alabilir miyim?

Hocam bence bataryaya takılmayın misal iPhone X 2940 mah ama daha optimizasyonlu s10e de yazılımsal sorun çözmüşler
  73. B

-4500 telefon önerilerinizi alabilir miyim?

Hocam ben çok araştırdım ve s10e kararına ulaştım bence s10e
  74. B

İmei atma nedir?

İmei atma nedir güvenilir midir güvenilirse mi 9 satan bi yer var mıdur?
  75. B

Redmi k20 pro mu mi 9 mu?

Hocam kayitli olsun istiyorum ama
  76. B

Redmi k20 pro mu mi 9 mu?

Mi 9 yurtdisi nasil alabiliriz
  77. B

Xioami mi 9 yurtdisindan imei atma yontemli mantikli midir?

Xioami mi 9 yurtdisindan imei atma yontemli mantikli midir? Bana imei dahil3000 tl fiyat verdi ama klon telefonlar kapnacakmis.birde omur boyu yasilim garantisi dedi size danisayim dedim tesekkurler
  78. B

Mi mix 4 çıktığında mi 9 fiyat düşer mi yada s11 çıkınca s10 düşer mi düşerse ne kadar düşer

Mi mix 4 çıktığında mi 9 fiyat düşer mi yada s11 çıkınca s10 düşer mi düşerse ne kadar düşer
  79. B

Mi 9 vs S10 vs One Plus 7 Pro

Herkese çok ama çok teşekkür ederim.Nihai kararım s10 olarak değişti. :):)
  80. B

Mi 9 vs S10 vs One Plus 7 Pro

Evet arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz mi 9 mu s10 mu garantisiz one plus 7 pro mu? Teknik özellikler bakımından en iyi telefon one plus 7 pro olduğu tartışmasız.Fakat bu telefonlar arasında garantisi olmayan tek telefon.Kafam karışık %50 gündelik işler için %50 oyun için...
  81. B

100 TL"ye retro oyun konsolu önerisi

Rp zero derken,bu konulardan anlamıyorum kusura bakmayın. 1561493219 Arkadaşlar lütfen yardımcı olun.
  82. B

100 TL"ye retro oyun konsolu önerisi

Arkadaşlar 100 tl civarı retro bir oyun konsolu almak istiyorum.Önerilerinizi bekliyorum.Bu arada bir sürü oyun olması benim için bir avantaj.
  83. B

100 TL"ye el konsolu önerisi

Teşekkür ederim öneriniz için.Başka önerileriniz var mı ? 1561461008 Bir de internette gezerken şunu gördüm :PVP Retro Mobil Atari Lite.Sizce alınır mı ?
  84. B

100 TL"ye el konsolu önerisi

Benim vaktimin çoğu dışarıda geçiyor ve dışarıda canım sıkılıyor.Böyle mario vs oyunları oynayabileceğim.Sıkıldığım zaman kendim yeni oyun indirebileceğim 100 tl civarı bir el konsolu arıyorum.Önerilerinizi bekliyorum.
  85. B

Yeni Çıkan Yönetmelikte Telefon İçin Taksit Yapılabilir mi?

Arkadaşlar, yeni çıkan yönetmelik bknz; Son dakika: Taksit sayıları değişti bu düzenlemeyle bireysel kredi kartıyla alışveriş yapılabilir mi? Yapılabilirse hepsiburada da falan neden taksit seçeneği yok? Arkadaşlar bu arada telefon için dedim.
  86. B

samsung türkiye garntisi nedir

ürünün altında garanti türünde distrübütör yazıyor bir de onu sormak isterim
  87. B

samsung türkiye garntisi nedir

arkadaşlar samsung türkiye garantisi nedir yani normal samsung mağazasından aldığım telefonla aynı garanti türü müdür Samsung Galaxy S10 128 Gb (samsung Türkiye Garantili) - n11.com mesela bu satıcıdan telefon alınır mı teşekkürler
  88. B

Mi9 mu s10 mu fiyat farkına değer mi

Mi9 mu yoksa s10 mu aradaki farka değer mi yoksa mi 9 daha mı iyi
  89. B

ben bu telefonu oyun oynamak ve video izlemek için alacağım önceliklerim bunlar,hangisi

ben bu telefonu oyun oynamak ve video izlemek için alacağım mi9 ya da s10e alacağım kararsız kaldım onceliklerim oyun oynamak ve video izlemek hangisi
  90. B

Arkadaşlar gerçekten çok kararsızım

ne konuda mesela
  91. B

bana s10e işlemcisinin mi9a göre kötü olduğunu söylediler oyun için doğru mu
  92. B

Bu forumda bu soruyu sordum ama kime sorsam ya mi9 diyor ya s10e birbirine çok yakın hangisini alcağıma karar veremiyorum ne yapmalıyım
  93. B

mi9 vs s10e

Neden
  94. B

mi9 vs s10e

Kamerası nasıl gelişiyor
  95. B

s10e alınır mı parasına değer mi ya da ona eş değer ne alınabilir

Mi9 ile ikisi arasında kaldım ne yapmalıyım
  96. B

mi9 vs s10e

arkadaşlar sizce mi9 mu alınır s10e mi fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler... birde xioami alsam yetkili servis her yerde var mı zorluk yaşar mıyım?
  97. B

peki xioami mi samsung mu bü tür telefonlar için
  98. B

teşekkür ederim 1560878107 Bütçe
  99. B

liseye geçtim oyun oynamak ve video izlemek için
  100. B

s10e alınır mı parasına değer mi ya da ona eş değer ne alınabilir önerilerinizi bekliyorum
  101. B

4 5k arası telefon önerebilir misiniz

s9+ mı s10e mi
  102. B

4 5k arası telefon önerebilir misiniz

yenir bir telefon alacağım ve en fazla 5000 olsun diyorum xioami sar değeri yüksek onun için vazgeçtim ama önerileriniz bekliyorum