Arama sonuçlarınız

1. B

Gear s3 sorunlarım

Herkese selam[emoji1609] Gear s3üm iPhone a geçiş yaptığım zaman hatalar vermeye başladı şöyle sıralayım Bildirmlerin bazılarında logo yerine ünlemli kutucuk vermesi Telefonumu bul modunu açtığımda cihazımın bağlı olmasına rağmen bağlanılamadı bağlanmak ister misiniz seçeneği alıyorum bu...
  2. B

Telefonun arkasına fotoğraf koymak

Herkese selam[emoji1609] kılıfım ile telefonum arasına fotoğraf koymak istiyorum. Böyle bir durumda cihazımın ısınması sonucunda fotoğrafta bozulmalar meydana gelir mi
  3. B

Instagram silinmiş hesabın hızlı girişte kalması

Arkadaşlar alttaki hesabım kapalı yani silinmiş durumda ancak burdan bir türlü kaldıramadım yardımcı olabilir misiniz
  4. B

Triban 500 vs carraro race 32

Triban 500 microshift vites sistemi karbon kaplı maşa 2019 model 1400 tl Carraro 2016 model sora set karbon maşa 1500 tl Sizce hangisi alınır
  5. B

Triban 500

Hem kullanıcı yorumlarını merak ediyorum Hem de bazı modelleri karbon maşalı bazıları çelik bu carbon maşa ne kadar avantaj sağlar (Herkese açık madde) Şimdiden teşekkürler
  6. B

Gear S3 ile sağlık uygulamasını koordine etmek

Uyku takibi vs tüm sağlık bilgilerimi tek uygulamada görmek istiyorum ama eşleştirmeye dair herhangi bi yer bulamadım Yardımcı olursanız sevinirim :)
  7. B

Rehberde alfabetik sorun

Böyle anormal bi sorunum var yardımcı olabilir misiniz
  8. B

Yol bisikleti vs tur bisikleti

İki tür arasında kararsızım ne gibi avantaj ve dezavantajları var yardımcı olabilirseniz sevinirim :)
  9. B

Yol bisikleti

Yaklaşık 6 7 grupset var bütçem en fazla sora seti almak için müsait Tourneyi baştan eledim Claris ve sora set arasında aman aman fark var mıdır bilgilendirebilirseniz sevinirim :) 2. El düşünüyorum max bütçe 2k
  10. B

Kablosuz kulak içi kulaklık

Kablosuz kulak içi kulaklık arıyorum Basslara çok önem veren biriyim var mıdır önerebileceğiniz marka model max bütçe 200 250 tl