Arama sonuçlarınız

1. B

Gear s3 sorunlarım

Herkese selam[emoji1609] Gear s3üm iPhone a geçiş yaptığım zaman hatalar vermeye başladı şöyle sıralayım Bildirmlerin bazılarında logo yerine ünlemli kutucuk vermesi Telefonumu bul modunu açtığımda cihazımın bağlı olmasına rağmen bağlanılamadı bağlanmak ister misiniz seçeneği alıyorum bu...
  2. B

Telefonun arkasına fotoğraf koymak

Herkese selam[emoji1609] kılıfım ile telefonum arasına fotoğraf koymak istiyorum. Böyle bir durumda cihazımın ısınması sonucunda fotoğrafta bozulmalar meydana gelir mi
  3. B

Instagram silinmiş hesabın hızlı girişte kalması

Arkadaşlar alttaki hesabım kapalı yani silinmiş durumda ancak burdan bir türlü kaldıramadım yardımcı olabilir misiniz
  4. B

Hangisi daha şık bir otomobil #2 (20.000tl)

O zaman kullanıma bağlı ama yine corolla [emoji16]
  5. B

Hangisi daha şık bir otomobil #2 (20.000tl)

İkinci eli en rahat olanı corolla en az arıza yapanı da bence corolla
  6. B

Triban 500 vs carraro race 32

Triban 500 microshift vites sistemi karbon kaplı maşa 2019 model 1400 tl Carraro 2016 model sora set karbon maşa 1500 tl Sizce hangisi alınır
  7. B

Triban 500

Hem kullanıcı yorumlarını merak ediyorum Hem de bazı modelleri karbon maşalı bazıları çelik bu carbon maşa ne kadar avantaj sağlar (Herkese açık madde) Şimdiden teşekkürler
  8. B

Gear S3 ile sağlık uygulamasını koordine etmek

Uyku takibi vs tüm sağlık bilgilerimi tek uygulamada görmek istiyorum ama eşleştirmeye dair herhangi bi yer bulamadım Yardımcı olursanız sevinirim :)
  9. B

Rehberde alfabetik sorun

Çözüldü teşekkürler
  10. B

Rehberde alfabetik sorun

Böyle anormal bi sorunum var yardımcı olabilir misiniz
  11. B

Yaptığım sporlar vücuduma ağır mı geliyor?

Muhtemelen vitamin eksikliği tarzı bişiy yaşıyosundur biraz multivitamin dene Olmadı kan değerlerine baktır
  12. B

Yol bisikleti vs tur bisikleti

Teşekkürler hocam
  13. B

Elimdeki bisiklete yakın bişi bu ümit navigator kullanıyorum Yol bisikleti kullandım daha önce pek sıkıntılı gelmedi
  14. B

İphone X Sorunu ve Apple'nin çözümsüzlüğü

Reis okurken ben dellendim Allah sabır versin
  15. B

Okula gidiş gelişte de kullanmayı planlıyodum sanırım tur daha mantıklı ama yarış bisikletleri ayrı bi çekiyor beni
  16. B

Claris ve sora set arasında kararsız kaldım 2k max bütçem var 2. El düşünüyorum aman aman fark var mıdır sizce
  17. B

Evden çıkıp performansım el verdikçe kullanıcam Fitness ile upraşıyorum bacaklara destekçi olsun istiyorum ama dağ bisikleti gibi 10 km de patates olmak da istemiyorum burdan ne çıkarsa artık [emoji23][emoji23]
  18. B

Yetişsin o arkadaş ya her bisiklet forumunda maşallah performansına [emoji23]
  19. B

İki tür arasında kararsızım ne gibi avantaj ve dezavantajları var yardımcı olabilirseniz sevinirim :)
  20. B

Yol bisikleti

Yaklaşık 6 7 grupset var bütçem en fazla sora seti almak için müsait Tourneyi baştan eledim Claris ve sora set arasında aman aman fark var mıdır bilgilendirebilirseniz sevinirim :) 2. El düşünüyorum max bütçe 2k
  21. B

Kablosuz kulak içi kulaklık

İncelemesini izlemiştim bassları biraz geride kalıyor diye açıklanmıştı sanırım benim tarzıma pek uygun değil yine de teşekkürler
  22. B

Google Play Hatası

Play storeun verilerini sil play store a ait sistem uygulamalarını devre dışı bırak ardından cihazı kapat aç sonra devreye sok muhtemelen sorunun çözülecektir
  23. B

Google Play Hatası

Oyun satın aldığın zaman cihaz taşısan bile hesabında kalır para vermeden yüklersin silerken endişelenmene gerek yok
  24. B

Spor yaparken genelde ağırlıklar kabloya takılıyor o yüzden kablosuz arıyorum kafa bantlı olanlar ise daha da terlememe sebep oluyor iyice bunalıyorum ama yine de teşekkürler :)
  25. B

Kablosuz kulak içi kulaklık arıyorum Basslara çok önem veren biriyim var mıdır önerebileceğiniz marka model max bütçe 200 250 tl