Arama sonuçlarınız

1. emregokdal46

Wifi yavaslama sikintisi

2 güne kadar internette sıkıntı yoktu arkadaşlar Dünden itibaren wifi çalışıyor fakat çok yavasladi bazen ağda oturum ac hatası alıyorum ki ilk defa oluyor bazen bu ağ güvenli değil ssl sertifikasi hatası alıyorum ınternete oturum ac dedikten sonra bağlanıyor ama çok yavasladi sebebi nedir...
  2. emregokdal46

Ets2 dlc

Arkadaşlar hayırlı cumalar Sonbahar indiriminden faydalanarak 9,75 tl ye ets 2 yi alacağım fakat dlcler çok pahalı sanırsam 66 dlc var hepsini mi indirmek gerekir,oyuna mod ekleyen birisiyim.ya da oyunu steamden alip dlc ler internet uzerinden indirilip oyuna aktarilabilir mi
  3. emregokdal46

Oyun oynarken altta mavi bir efekt gelip gidiyor

Oyun oynarken altta mavi bir efekt gelip gidiyor Dakika bir geliyor arkadaşlar game launcher kullanıyorum güncelleme geldi güncelledim ona bağlı bisey midir Fakat oyun performansı düştü niye öyledir?
  4. emregokdal46

Nba 2k20 güncelleme geldi obb dosyasını silmeden güncel apk yı nasıl kurarım

Arkadaşlar soru belli nba 2k20 mobile i apk indirmiştim yeni sürüm geldi Obb dosyasını silmeden yeni güncel apk yı obb un üstüne nasıl kurarım
  5. emregokdal46

Nba 2k 20 Mobile de ülke seçemiyoruz

Arkadaşlar sebebini biliyor musunuz Ülke seçemiyoruz Ve Önceden Nba 2k16 da Nike tan filan sponsorluk geliyordu bunda da yok bilen var mı?
  6. emregokdal46

Nba 2k20 mobile de ülke seçemiyoruz

Arkadaşlar sebebini biliyor musunuz Ülke seçemiyoruz Ve Önceden Nba 2k16 da Nike tan filan sponsorluk geliyordu bunda da yok bilen var mı?
  7. emregokdal46

Androidde Offline Sims Oyunu Var mı

Arkadaşlar soru belli İnternet olmadığı zaman oynayacağım sims oyunu var mı (sims freeplay sims Mobile)
  8. emregokdal46

Samsung A Serisi

Merhaba Herkese.Arkadaslar Samsung M serisini durdurup A serisini artırdı A20 ye e eklenip A20e cıktı.ilk sorum A20 mi A20e mi daha iyi.A30 e ile A40 in fiyati hemen hemen ayni 30 40 tl fiyat farki var nedendir?? Son sorum A serisinin fiyat performans olarak en uygun telefonu nedir?
  9. emregokdal46

Cok klasik ama Basketbol mu boy uzatir uzunlar mi basket oynar

Arkadaşlar Soru Belli Cevaplar?
  10. emregokdal46

Bu sistemle gta 5 oynanir mi fps kac alirim

Nvidia gtx 750 ti 2gb Intel Core i5 6500 3.2ghz 8gb Ram 1920×1080
  11. emregokdal46

Acılışta sistem otomatik onarıma hazırlanıyor hatası

Başlıkta belirttiğim gibi win10 da bu sıkıntı var ne yapmalıyım..
  12. emregokdal46

Windows 10 sistem otomatik onarıma hazırlanıyor hatası

Arkadaslar baslikta da belirttigim gibi bilgisayar bu hatayı veriyor mavi bir ekran çıkıp gelişmiş seçenekler sıfırla fln. Yazıyor ne yapabilirim bilgisi olan paylaşabilir mi
  13. emregokdal46

Samsung A20 Oyun Oynanir mi

Iyi günler dostlar.Cuma günü tahminimce cift hatli samsung a20 cihazim geliyor.ucuz diye cift hatli aldım ama tek hat kullanacağım performansa yine de etkisi olur mu? Diğer sorum ise gta vice city i çok severim oynatır diye tahmin ediyorum (Gta vice city. San andreas.pubg) Bu 3 unu oynatsa olur...
  14. emregokdal46

Samsung A20 kullanan?

Yaklaşık 1 ay sonra A20 almayı düşünüyorum gerek batarya gerek ekran büyüklüğü gerekse sık tasarımı.fiyatina değer bir telefon mi.internette ithalatçı garantili şekilde 1400 samsung tr garantili şekilde 1500 civarı geliyor hangisini tercih etmeliyim
  15. emregokdal46

1380 tl samsung a20

Arkadaşlar 1380 tl ye çift hatli a20 alacağım Fiyatına değer mi? Benim için batarya iyi olsun yeter 1560332346 Internetten buldum
  16. emregokdal46

Samsung A20 mi M20 mi

Yaklaşık 7 temmuz gibi m20 yada a20 alacağım. Kararsız kaldım.Hayirli bayramlar bu arada M20 batarya 5000 a20 4000 fakat her platformda a20 daha iyi dayanıyor M20 0.2 ghz daha hızlı grafik kartları aynı A20 0.1inc daha büyük ve süper amoled M20 tft Sizce?
  17. emregokdal46

1000 1400 tl Fiyat Performans Telefon

Hayırlı Ramazanlar 1000 1400 tl lik bütçem var.Aklimda olan telefonlar Samsung m10 Samsung m20 Samsung a10 Samsung a20 Oyun oynayan ve bataryaya önem veren birisiyim cihazim iphone 5 ve batarya çöp Bu yüzden iyi bir sey olsun istiyorum.Onerileriniz