Arama sonuçlarınız

1. anlatknkdinliyorum

QNET Homepure Nova Su Filtreleme Sistemleri

Arkadaşlar Selamlar, Dışarıdan su alma külfetinin altına girmek, hem de sosyal mesafe açısından hiç de mantıklı değil. Sanırım bu virüs kendi kendimize yetebilmeyi biraz olsun öğretecek bize. Ben de bu nedenle su arıtma cihazı arayışındayım. Nsf401 Sertifaklı ve su filtreleme konusunda çok iyi...
  2. anlatknkdinliyorum

Visa ile Efsane Fırsat Trendyol’da

Trendyol Efsane Günleri de kapsayan kampanya boyunca alışverişinizi Visa kartınızla yaparak kartınızı kaydedin, bir sonraki 100TL ve üzeri alışverişinizde geçerli 40TL indirim kazanın. 9-30 Kasım 2019 tarihleri arasında trendyol.com’da Visa logolu tüm bireysel ve ticari kredi, banka ve ön...
  3. anlatknkdinliyorum

GM 9 PRO'dan Memnun Musunuz ?

Arkadaşlar selam, Yaklaşık 4 aydır GM 9 Pro kullanıyorum. Anneme de doğum gününde almayı düşünüyorum. beni tek düşündüren acaba ben şanslı mıydım ?sağlam telefon bana mı denk geldi ?kullananlar telefonla ilgili tecrübelerini aktarabilir mi rica etsem ?
  4. anlatknkdinliyorum

Sonbaharda Naturtres İle Tazeleniyoruz

Yaz aylarında, güneş ışınlarının kurutucu ve yıpratıcı etkisinden cildimiz kadar saçlarımız da olumsuz etkilenir. Özellikle saçında boya, röfle ve kimyasal işlemler olan kişiler yaz sonunda saçlarının daha çok yıpranmış, matlaşmış ve kurumuş olmasından şikayet eder. Yaz aylarında güneşin yanı...
  5. anlatknkdinliyorum

Gm9go Deneyimim //

Selamlar herkesee, yeni çıkan telefonları denemek hobilerim arasında resmen. Gm9go için ümitli değildim ama denedim ve gerçekten gayet güzel bir telefon olduğunu anladım, sizlerle paylaşmak istedim. Gm9go başlangıç telefonu ve sadece lite uygulamaları kabul ediyor, pubg gibi yüksek performans...