Arama sonuçlarınız

1. Erdem ÜLÜZĞER

Yaş 16 boy 1.90 kilo 78 ama göğüs büyüklüğü var neden ?

Yaş 16 boy 1.90 kilo 78 ama göğüs büyüklüğü var neden ? Ve eritilebilirmi ? Ben spora başladım 1-2 ay gittim ama bi küçülme göremedim kasım oldu baya 2 haftada 10 kilo kas yaptım ölçülü sallamıyorum ama çoğunlukla bacak tı sonra kol da oldu falan ama göğüs aynı duruyo bence hormonal sorun çünkü...
  2. Erdem ÜLÜZĞER

Redmi note 9s işlemcim farklımı ?

Redmi note 9s 6 gb lık versiyon var memnunun bi cpu z ye bakayım dedim bir gariplik var gibi 720g işlemcisi 2x 2.32 , 6x 1.80 ghz olması gerekirken benimki tersi fotoğraf bırakıyprum bir bakarsanız iyi olur
  3. Erdem ÜLÜZĞER

Xiaomi Redmi Note 8 Pro Nasıl ?

Bütçem kısıtlı 2000-2500tl redmi note 8 pro almayı düşünüyorum araştırdığım kadarıyla en iyi f/p ürünlerindenmiş . Sizce bu teledonu almalımıyım yoksa daha iyi önerileriniz varmı ? mesela iphone 7 ye para verilirmi bunun yanında ki bence verilmez. Yorumlarınızı bekliyorum .Malum telefon...
  4. Erdem ÜLÜZĞER

İ3-4005U 1.70 GHZ İşlemcim Düşük Frekansta ve Düşük Kullanım Seviyesinde Çalışıyor Acil Yardım!

İşlemcim büyük ihtimalle quick cpu programında yaptığım ayarlar yüzünden düşük frekansta ve düşük kullanım seviyesinde çalışıyor. Format attım, güç ayarlarından işlemci durumunu falan ayarladım fakat bir türlü olmuyor. Dellin support assist programında falanda denedim , İntel Extreme Tunning...