Arama sonuçlarınız

1. vigilantemre

Soru Telegram'a yeni gelen cüzdan özelliği nasıl geri kapatılır?

Mesajlar kısmında cüzdan adında bir bot oluşuyor onu da silin
  2. vigilantemre

[Çözüldü] FC 24 Güncelleme sonrasi mavi ekran ve reboot sorunu

Çözümü paylaştığınız için teşekkürler.
  3. vigilantemre

Hiçbir fikrim yok hocam, muhtemelen aynıdır. Denediniz mi?
  4. vigilantemre

Soru iPhone 13 Mini'de ön kamera ile çekim yapınca WhatsApp'ta fotoğrafın karşı tarafa ters şekilde gitme sorunu.

Çözümü paylaştığınız için teşekkürler
  5. vigilantemre

Geceye Bir Şarkı Bırak

6. vigilantemre

Soru Sizce yakışıklı mıyım?

Kişiliğin önemli dostum, sen her zaman kendin ol. Hoşlanıyorsan arkadaş ol, bir süre takılın, bir bakarsın huyu suyu hoşuna gitmez belki de kötü birisidir. Ama yok, olur da daha da gönlüne girerse, açık açık konuşursun vakti geldiğinde, reddederse de üzülme, Allah herkesin karşısına iyi insanlar...
  7. vigilantemre

Soru i9-13900H sistemde FNAF Security Breach oynanır mı?

Bir test videosuna göre yaklaşık değerler, ayrıca videoda test edilen işlemci 11. nesil i5. Yani sizin biraz daha iyi performans alacağınızı düşünüyorum. Ultra ayarlarda 25-30 FPS Düşük ayarlarda 65-80 FPS civarında rahatlıkla oynayabilirsiniz.
  8. vigilantemre

Yardım PUBG Mobile için Galaxy Tab S9 Ultra vs iPad Pro

Android cihazlardaki o eskidikçe hantallaşma durumu günümüz cihazlarında kalmadı aslında, dediğiniz gibi uygulamaların bir işletim sistemi sürümüne destek süreleri de Android tarafında daha uzun oluyor genellikle. Uzun süreli bir iPad tecrübem de olmadığı için kesin bir şey söylemek istemem...
  9. vigilantemre

Haber Milli İstihbarat Teşkilatı, çocukların gönderdiği 23 Nisan mektuplarını paylaştı

Ya sizi yaratana kurban olurum ben ❤️ Yolları açık olsun.
  10. vigilantemre

Yardım PUBG Mobile için Galaxy Tab S9 Ultra vs iPad Pro

Bu videodaki yorumlara göre iPad Pro M2 PUBG'de HDR 40 FPS verirken Tab S9 Ultra HDR 60 FPS veriyormuş. Eğer bu doğruysa sizin için önemli bir detay.
  11. vigilantemre

Soru MacBook'tan harddiske formatsız dosya nasıl aktarabilirim?

Aslında taktığınız gibi çalışması lazım, harddiskin dosya sistemi nedir? (NTFS, exFAT vb...)
  12. vigilantemre

Yardım İndirme linkini durdurup istediğim zaman devam edebileceğim bir indirme programı var mı?

JDownloader Free Download Manager Bu ikisi tam aradığınız gibi ve ücretsiz. Ayrıca JDownloader açık kaynak kodlu ve daha gelişmiş.
  13. vigilantemre

Telegram ana sayfasında soldaki menüyü çekin ve cüzdanı basılı tutup kaldırın, aynı zamanda sohbetler kısmından botu da silin. Bu şekilde kaldırılmış oluyor ve tekrar açmak isterseniz sözleşmeyi onaylamanızı istiyor.
  14. vigilantemre

Soru Xbox, PerfLogs klasörü harici bir klasörü indirme klasörü olarak seçemiyor

Hadi uygulama yönetici olmadığı için kabul etmiyor desek sizin oluştururken izin verdiğiniz klasörü kabul etmesi lazım her türlü. Şu Windows'un yönetici yetkisi olayı kendimi bildim bileli hep sıkıntılı olmuştur zaten 😕 1713889515 Bu arada PerfLogs klasörünü silmeyi de deneyebilirsiniz hocam...
  15. vigilantemre

PerfLogs klasörünü açmayı dener misiniz, yönetici yetkisi istiyor mu açmak için?
  16. vigilantemre

Peki halihazırda C:\XboxGames klasörü bulunuyor mu? Bulunuyorsa ve içinde yüklü oyunlarınız varsa klasör adını değiştirdikten sonra seçmeyi deneyin.
  17. vigilantemre

Bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmam hocam, ama yine de çözmeye çalışalım. Gizli dosya ve klasörleri görebiliyor musunuz şu anda?
  18. vigilantemre

Geri açmayı ihmal etmeyin hocam, ben biraz yabancı kaynaklara bakacağım sizin için.
  19. vigilantemre

Windows Defender (Microsoft Defender) Denetimli Klasör Erişimi engelliyor olabilir hocam, eğer öyleyse bir defa izin vermeniz yeterli.
  20. vigilantemre

Uçuşan Üyeler

@ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ ve @irsuya huzur bozucu tartışma oluşturdukları için 2 gün uzaklaştırılmıştır.
  21. vigilantemre

Soru Razer Viper Ultimate farede scroll tuşu aşağı inmesi gerekirken yukarı çıkıyor

Üfleyerek düzelmesi de ayrı bir olaymış valla, düzelmesine sevindim 😆 Bendeki A4Tech'in basit bir modeli hocam, sizdeki nasıl sökülür bilmiyorum ama gerek kalmadı zaten, vay be 😂
  22. vigilantemre

Soru Bilgisayarım için ekonomik ama iyi donanım tavsiyesi

İşlemciniz çok eski ve LGA1155 soket bağlantısına sahip, bu durumda anakartınız da eski olmalı. Eve geçtiğimde sizin için neler yapabiliriz bir bakacağım.
  23. vigilantemre

Soru Beats B0500 kulaklığın bluetooth'u hiç bir yerde görünmüyor

Cihaz üstünde bluetooth ikonlu bir buton var mı? Varsa basılı tutmak işe yarayabilir.
  24. vigilantemre

Instagram'da, IPhone 15 Pro ile çekilen hikayeler takılıyor

1080P 60FPS ile çekim yapmayı deneyin.
  25. vigilantemre

Soru Razer Viper Ultimate farede scroll tuşu aşağı inmesi gerekirken yukarı çıkıyor

Bende de oluyordu, yılda bir söküp oraya WD40 sıkıyorum artık, ilk aldığım haline geliyor 😄
  26. vigilantemre

Eski Android cihaza Windows nasıl kurulur?

Büyük ihtimalle Windows kuramazsınız ama cihazın fotoğrafını alabilirsek model bilgisini bulup net bir cevap verebiliriz 😊
  27. vigilantemre

Haber Saniyeler içinde şarj edilebilen sodyum batarya geliştirildi

Saniyeler içerisinde şarj olan batarya! bu batarya ne durumda acaba 🤔
  28. vigilantemre

Soru Lenovo L29W-30 Monitör Yukarı-aşağı hareket etmiyor

Aparatı detaylıca bir inceleyin hocam, tasarımda görünür şekilde vurgulanmış bir vida varsa vida ayarıyla da sıkılmış olabilir
  29. vigilantemre

Çok garip, mağazaya götürme şansınız var mı hocam? Orada bir baksalar iyi olur, belki de kusurlu üründür. 1713703603 Şimdi sizin elinizde bozulursa iade de kabul etmezler. 1713703633 Ray sistemine de bir şey sıkışmış olabilir
  30. vigilantemre

Bu klipte rahatlıkla ayarlıyor, eğer görünürde bir kilit sistemi olmadığına eminseniz biraz güç uygulamaktan çekinmeyin, bende de benzer bir monitör var ilk aldığımda bu ayar baya sertti. https://youtube.com/clip/UgkxR0OEQCAjeox06rxn7TumJsrBAH25pxPo?si=dtLUht2lDH6Xb69I
  31. vigilantemre

SDN Bu modelleri almayın! En fazla radyasyon yayan telefonlar belli oldu

Telefon radyasyonu organik dokuda bozulma yapmıyor aslında sadece ısınmaya sebebiyet veriyor (Bilim insanlarının yalancısıyım 😄) ayrıca beyin fonksiyonları için de zararlı olabilir, dikkat etmek lazım.
  32. vigilantemre

SDN Counter-Strike 2 için akılalmaz iddia! 100 oyuncudan 95’i…

Vanguard gelirse Linux kullanan oyuncuları da kötü etkiler, sil baştan bir anti hile yazılımı yapmaları lazım aslında.
  33. vigilantemre

Soru Mobil için aralarında hangi oyun daha kaliteli?

World of Tanks'a şans verebilirsiniz ama P2W bir oyun bana göre, diğerleri hakkında bir şey diyemem.
  34. vigilantemre

Yardım RTX 3060 kartımda parlaklığı ayarlayamıyorum

Sadece yüksek performans grafik kartına geçince oluyorsa sürücü problemi vardır kesinlikle
  35. vigilantemre

Anket Konu başlığı altındaki görüntüleyen kullanıcılar eklentisi hakkında

O seçenek bu eklentiye etki etmiyormuş hocam, bu açıdan Nixc0r dostumuzun önerisiyle anket yapmak istedik.
  36. vigilantemre

Bir bakımdan gerçekten güzel bir özellik, şu gizlilik meselesini de çözebilirsek çiçek gibi 😄
  37. vigilantemre

Öneri SDNRobot kaldırılsın

İlk öneriniz güzeldi aslında. Bu şekilde kalması daha mantıklı değil mi, sadece SDN Haberleri kısmında görünecek.
  38. vigilantemre

Öneri B2 Bombardıman uçağını video`ya çekmeye izin var mıdır?

Gizli sıfatını hak ediyormuş gerçekten 😆 Bu gizli bilgiyi bizimle buluşturduğunuz için teşekkürler
  39. vigilantemre

Soru EA FC 24'ü beğeniyor musunuz?

PES13 sonrası beni hiç sarmadı ya, hala açar onu oynarım arada, menü müziği de insanı eskilere götürüp ayrı bir huzur veriyor 😆
  40. vigilantemre

Soru iPhone 12 alınır mı?

Yukarıdaki kamera ve performans eleştirilerini de göz önünde bulundurarak karar verin hocam, ama illa ki iPhone olsun bunları sorun etmem derseniz tabii ki cihaz yükseltene kadar rahatlıkla idare edersiniz, günümüz cihazlarıyla karşılaştırınca geride kalıyor ama kullanılmayacak durumda da değil...
  41. vigilantemre

Soru Windows 11 ekran renkleri bozuldu

Bir anda kendi kendine mi oldu? 1713628321 Şu çözümleri deneyin: 1. Başlangıç > Ayarlar > Erişim Kolaylığı > Renk filtreleri bölümüne gidin. Renk filtrelerini aç altında geçiş düğmesini açın. Ardından, menüden bir renk filtresi seçin. Bütün filtreleri deneyerek size en uygun olanını bulun. 2...
  42. vigilantemre

Konuyu görüntüleyen üyeleri gördüğümüz sekme neden kaldırıldı?

Bundan sonra da böyle olacak, olumlu eleştiriniz ve fikriniz için teşekkürler 😊
  43. vigilantemre

Merhaba değerli SDN forum üyeleri, yönetim olarak konu başlığı altındaki "Bu konuyu okuyanlar" eklentisinin kullanıcı gizliliği açısından kaldırılmasını öneriyoruz. Çünkü profilinizdeki gizlilik ayarları bu eklentiyi etkilemiyor, sadece profilinizdeki son görülme kısmını etkiliyor. Tercihi...
  44. vigilantemre

Sosyal medyada üzmez 2 sene rahat götürür sizi, ama bütçe artırabilirseniz iPhone 13 biraz daha uzun vadeli kullanım için daha mantıklı.
  45. vigilantemre

Eğer yeni nesil Android cihazları hiç kullanmadıysanız ve bir değişiklik yapıp değerlendirmek isterseniz, iPhone 12 bu zamanda tabii ki alınmaz 😀
  46. vigilantemre

Bütçeniz nedir? Ona göre öneriler sunalım. Bütçeniz sadece iPhone 12'ye yetiyor ve iPhone dışında bir cihazı kesinlikle istemiyorsanız evet hala alınabilir bir cihaz ve bir üst modele geçene kadar sizi idare edebilir, maksimum 4-5 yıl daha kullanılabilir diye düşünüyorum, yani uygulama...
  47. vigilantemre

Soru Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G HyperOS (Android 14) Güncellendi Fakat Neden Hala Android Sürümü 13?

Cihaz Android 14 alacak, firmware sitesinde manuel güncelleme dosyası da yayınlanmış ama Türkiye'de biraz gecikmeli çıkabilir.
  48. vigilantemre

Soru Apple pay ve NFC ile ödeme

iPhone Apple Pay dışında NFC ödemesi desteklemiyor diye biliyorum, ama banka uygulamalarının ayarlarını kontrol edin, genelde adı "Mobil temassız ödeme" diye geçer, eğer iOS bunu destekliyorsa istediğiniz kartı ekleyip kullanabilirsiniz.
  49. vigilantemre

Soru Android'de dosya koruma

Kesinlikle haklısınız, en güvenli yol harici diske yedeklemek ve Android cihazınız üzerindeki verileri de şifrelemek. Ayrıca güvenmediğiniz uygulamaların gereksiz olduğunu düşündüğünüz izinlerini kaldırırsanız (dosyalara erişim, konuma erişim vb.) hiç kafanıza takmanız gerekmez.
  50. vigilantemre

Virüslü bir uygulamanın dosya erişim izni varsa dosyaları istediği gibi silebilir aslında. En iyisi cihaz dışında bir diske yedeklemek hocam.
  51. vigilantemre

O bambaşka bir konu, Android üzerinde Linux'taki gibi dosya izinleri mümkün (salt okunur yapmak gibi) ama root yetkisi almanız lazım hocam. Root atılmadan olmaz diye biliyorum.
  52. vigilantemre

Evet, herhangi bir klasör içinde ".nomedia" isimli bir dosya oluşturursanız, o klasör içindeki medya dosyaları galeri-müzik uygulamaları tarafından görülmez en basitinden. Sadece dosya yöneticisi ile görürsünüz.
  53. vigilantemre

Soru 4050 Ekran kartlı bu laptop alınır mı?

Evet, ekran kartının watt değeri tam verim alabilmek açısından çok önemli. Bunu da hesaba katmak lazım alırken.
  54. vigilantemre

Rica ederim, aynen hocam bazı uygulamalar bu şekilde, bazıları da ilk mesajda bahsettiğiniz gibi kendi data klasöründe tutar.
  55. vigilantemre

Soru 4050 Ekran kartlı bu laptop alınır mı?

Mağazada bu modeli incelemiştim (HP Victus), ayrıca bir arkadaşımda aynı kasaya sahip 3060'lı versiyonu vardı, gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. MSI hakkında bir şey diyemeyeceğim, hiç kullanmadım.
  56. vigilantemre

Google Drive'dan bahsetmiyorum aslında, Google Files diye bir dosya yöneticisi var onun özelliği hocam. Drive konusunda size katılıyorum, benim de başıma geldi, en iyisi kendi diskinize yedeklemek :D
  57. vigilantemre

Google Files'ın güvenli klasör diye bir özelliği vardı, güvenli klasöre taşıdığınız verilere başka uygulamalar da erişemiyor. Açık kaynak olsun, aklım kalmasın derseniz de F-Droid üzerinde açık kaynaklı çözümler mevcut.
  58. vigilantemre

Haber Tokat'ta 5.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi

Geçmiş olsun, Hatay depremini atlatmış birisi olarak en ufak seste bile sallanıyormuş gibi hissediyor insan, Allah sabırlar versin hepimize.
  59. vigilantemre

Soru Nothing markası hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dediğiniz gibi malzeme kalitesi, kamerası ve tasarımı (göreceli olabilir) çok iyi. Halihazırda kullanıyorum, sorusu olan sorabilir :)
  60. vigilantemre

Haber Android cihazlar için Cihazımı Bul uygulaması kullanıma açıldı

Cihaz kapatılırsa kapanmadan önceki en son konumunu kaydediyor diye biliyorum ayrıca bağlı aksesuarların bağlantısı kesilmeden önceki son konumlarını da kaydediyor, ama cihaz kapalıyken de çalışsa daha iyi olurdu. Google'ın Android'i bu konuda geliştirmesi güzel, isterlerse daha iyisini de...
  61. vigilantemre

Soru Bu site guvenlimidir?

Ayarlardaki Windows Güvenliği işinizi görecektir ama virüs tanımlarının güncel olduğuna emin olun, sıkıştırılmış dosya indirirseniz ve şifreliyse önce dosyaları içinden çıkarın, o şekilde tarama yapın (Sağ tık > Microsoft Defender ile tara)
  62. vigilantemre

İndirdikten sonra bilgisayarınızda taratın. Windows mu kullanıyorsunuz, öyleyse sürümü nedir?
  63. vigilantemre

Güvenilir tabii ki, bağımsız oyunların paylaşıldığı bir mağaza, ben de kullanıyorum. Yine de oyunları çalıştırmadan önce dosyalarını virüs taramasından geçirin.
  64. vigilantemre

Yardım Kasa içerisine tükürük kaçtı

Havalanması da yeterli olur, ama sisteme bugün elektrik vermenizi tavsiye etmem. Bir süre kendi halinde kalsın, ne olur ne olmaz.
  65. vigilantemre

Öneri Gündelik kullanım için telefon tavsiyesi

Nothing Phone 1 veya 2a modeline de şans verebilirsiniz.
  66. vigilantemre

Fanı söküp o kısmı komple silin diyeceğim ama termal macun varsa yazık olur, en iyisi 1-1,5 saat kadar güneş görmeyecek şekilde havalandırın ve fırça yardımıyla erişebildiğiniz kısımları süpürün yeterli olacaktır. İçinizde şüphe kalırsa saç kurutma makinesi yardımıyla fazla ısıtmadan...
  67. vigilantemre

Yardım Yolda yürürken kasılıyorum.

Ben de öyleydim, bir gün ne olduysa kimseyi takmamaya başladım. Aynı zamanda göğüs kafesimdeki doğuştan bozukluğun da buna etkisi vardı (pectus excavatum), kimse sizi böyle ufak tefek şeyler için yargılamaz hocam, rahat olun. Kendi etrafınıza bir çizgi çekin ve insanların o çizgiyi geçmesine...
  68. vigilantemre

Hocam bir bezle kurutup ardından havalandırın, nemin tamamen geçtiğinden emin olduktan sonra yumuşak bir diş fırçası ile özenli şekilde tekrar süpürün, sorun olmayacaktır.
  69. vigilantemre

Linux ekran görüntülerinizi paylaşın

Harbiden hoş görünüyor hocam, Linux candır ya :D
  70. vigilantemre

Soru Bu Uygulama Güvenli Mi?

Hocanın kopyayı anlayacağını sanmam ama belli de olmaz, eğer sadece Türkçe olsun derseniz dil seçimini kaldırıp else-if bloklarıyla biraz oynamanız gerekiyor.
  71. vigilantemre

Soru Bu Uygulama Güvenli Mi?

Tamamen güvenilir, sadece sayısal hesap yapan basit bir bat scripti.
  72. vigilantemre

Soru Yürürken karın ağrısı neden olur?

Teşekkür ederim, muayene sonrasında buraya yazacağım.
  73. vigilantemre

Soru Yürürken karın ağrısı neden olur?

Merhaba değerli forumdaşlar, bazen yürüdüğüm zaman karın boşluğumda garip bir ağrı hissediyorum, genellikle çok su içtiğim zamanlarda bunu yaşıyorum sanırım. Bir süre olduğum yerde durduğumda veya oturup dinlendiğimde geçiyor, karın kasımı sıkarak yürürsem ağrı hafifliyor. Sizde de oluyor mu ve...
  74. vigilantemre

Yardım Birisi Telefonuma Girdi

Android RAT kullanıyordur büyük ihtimalle. Cihazınıza arka kapı açarak her şeye erişiyor. Bu gibi durumlarda cihazı sıfırlamak en basit çözümdür. Enfekte uygulamayı bulup kaldırabilirsiniz de ama uğraş ister.
  75. vigilantemre

Yardım Monster Laptop Görüntüyü Kesti

Hayırlı olsun, bilgilendirme için teşekkürler.
  76. vigilantemre

Yardım Monster Laptop Görüntüyü Kesti

Aleykümselam kardeşim, aslında kontrol edilecek her şeyi yapmışsınız, anakart üzerinde donanımsal bir arıza da olabilir, işinde uzman bir servisin bakması iyi olur, geçmiş olsun.
  77. vigilantemre

Haber Sleeping Dogs Definitive Edition Türkçe Yama

Şu oyunun hikayesi, müzikleri ve de yaşattığı atmosfer bambaşka bir şey. Kısacası oynayın oynattırın :D Hikayenin kaldığı yerden bi devam oyunu gelse de oynasak, mis gibi olurdu.
  78. vigilantemre

Yardım Uygulamalara Şifre Koymak için uygulama önerisi

Rica ederim hocam
  79. vigilantemre

Soru Oyunda renkler değişiyor

İlgili oyunun .exe dosyasının sağ tık>özellikler diyerek uyumluluk ayarlarını kontrol edebilirsiniz. Windows sürümünüz nedir?
  80. vigilantemre

Yanlış alarm olduğunu düşünüyorum, ama siz son attığımı kullanın çünkü biyometrik giriş gibi kolaylıkları var.
  81. vigilantemre

Bu da Norton'a ait, daha gelişmiş bir uygulama. Bunu tavsiye ederim.
  82. vigilantemre

Burada açık kaynaklı bir uygulama buldum
  83. vigilantemre

Yardım ÖSYM ŞİFRESİ

Evet yardımcı olurlar tabii ki
  84. vigilantemre

Yardım ÖSYM ŞİFRESİ

E-Devlet ile girebiliyorsanız stres yapmanıza gerek yok, şimdilik böyle sıkıntısız kullanabilirsiniz ama ilerde isterseniz normal şifrenizi sıfırlamak için ÖSYM merkezinden yardım almanız lazım. Deprem bölgesinde misiniz?
  85. vigilantemre

Yardım Whatsapp bildirim bölümü "Yedekleme İşleniyor" yazısında kaldı.

Rica ederim hocam.
  86. vigilantemre

WhatsApp'ın Google Drive hesabınıza erişimini kontrol edin ve yeterli depolama alanı olduğuna emin olun, bu iki konuda bir sorun görünmüyorsa ağ bağlantısında bir engel olabilir. Bu kontrolleri sağladıktan sonra da hiçbir şekilde yedekleme işlemi ilerlemiyorsa benim sunabileceğim çözüm kalmadı...
  87. vigilantemre

Durmaya zorla derseniz WhatsApp'la alakalı bütün arkaplan işlemlerini durduracaktır, hatalı bildirim de bu şekilde gider. Ardından manuel olarak yedekleme işlemini başlatın.
  88. vigilantemre

Telefonun uygulama ayarlarından WhatsApp'ın çalışmasını durdurun ve ardından WhatsApp'ı açıp yedekleme işlemini manuel başlatın.
  89. vigilantemre

Rehber İç İçe Klasörlerden Dosya Ayıklayıcı Program (Ücretsiz)

Geribildirim için teşekkür ederim hocam, gün içinde Github'a yüklüyor olacağım.
  90. vigilantemre

iPhone 11'de bu normal mi?

Düşük ışık kaynaklı da olabilir bu gayet normaldir çünkü pozlama süresi artacağı için fps çok düşer, yine de farklı ışık koşullarında denemeniz ve güvendiğiniz uzman birisine göstermeniz iyi olur.
  91. vigilantemre

Rehber İç İçe Klasörlerden Dosya Ayıklayıcı Program (Ücretsiz)

Merhaba değerli forum üyeleri, bugün indirdiğim müzikler ETS 2'de çalmayınca MP3'e dönüştüreyim dedim ama işlem sonrası malum program tüm müzikleri seçtiğim dizinde ayrı ayrı klasörlere çıkarmış, ben de hepsini tek tek oyunun müzik klasörüne taşımak zorunda kaldım ve sonra aklıma bu fikir geldi...
  92. vigilantemre

Soru GTA 6 fragmanı incelemesi

Fragman beni hayal kırıklığına uğrattı, afedersiniz böyle t..rkli-kadınlı değilde GTA 4 fragmanı gibi daha ciddili bir şey bekliyordum açıkçası. Ama genel olarak oyunun ve hikayesinin güzel olacağını düşünüyorum.
  93. vigilantemre

Soru Dolandırıldım mı

Kullandığınız internet tarayıcı, işletim sistemi ve antivirüs tanımları güncelse korkmanıza gerek yok.
  94. vigilantemre

Anket Hangi müzikleri dinlemeyi sevmezsiniz?

Kesinlikle katılıyorum, benim gibi düşünen kişiler olması güzel :D
  95. vigilantemre

iPhone 7 Plus Apple logosu gelip gidiyor

Aynı sorun arkadaşımın cihazına iTunes ile güncelleme yaparken başıma gelmişti, güç ve ses kısma/artırma tuşunu basılı tutarak düzelmişti. Home tuşuna basmış mıydım hatırlamıyorum.
  96. vigilantemre

Soru Google Pixel Türkiye’de satılsa tercih eder miydiniz?

Kesinlikle tercih ederdim ama Türkiye pazarına gireceğini hiç sanmıyorum.
  97. vigilantemre

Soru Selamlar Kaykayım gıcırtı yapıyor

Hareketli parçalar için WD40 sprey kullanabilirsiniz. Yağlar, temizler ve pas söker, ses mes kalmaz.
  98. vigilantemre

Soru Linkteki hazır kasa gta 5,assetto,forza,ets vb. oyunlar orta ayarda oynatırmı?

Gelecek zamanda rahatça yükseltilebilecek bir sistem toplamak yararınıza olur. Bunun için daha çok anakartın işlemci soketi, PCI-E yuvaları ve RAM desteğini kontrol etmek önemli. Sizin için kasa toplardım ama uzun zamandır yeni donanımları takip etmediğimden parça seçimi konusunda sizi...
  99. vigilantemre

Soru Linkteki hazır kasa gta 5,assetto,forza,ets vb. oyunlar orta ayarda oynatırmı?

Tabi ki, rahat oynatır. Ben bunları düşük-orta ayarda Ryzen 5600g 16GB RAM apu sistemde rahatlıkla oynuyorum, oradan kıyaslarsak sıkıntı çıkarmayacaktır.
  100. vigilantemre

Spor salonuna giderek 5 kilo alabilirmiyim

Bu zamanda her şey masraflı maalesef, spor öncesi patates gibi yüksek karbonhidrat içeren gıdalar tüketmenizi ve spor sonrası ise daha çok protein içeren gıdalara odaklanmanızı öneririm, kendi bütçenize göre bunu ayarlayabilirsiniz.
  101. vigilantemre

Spor salonuna giderek 5 kilo alabilirmiyim

Ben de geçen cuma günü başladım spor sonrası iştahının biraz açıldığını fark etmişsindir belki, hocanın verdiği kurallara uyarak rahatlıkla alabileceğini düşünüyorum, iyi çalışmalar.
  102. vigilantemre

Öneri ASP.net Kullanarak Açtığım E-Ticaret Sitem

Gördüğüm tek sorun çerez kullanımı bildiriminin WhatsApp destek simgesinin altında kalması. Geri kalan her şey mükemmel, ellerinize emeğinize sağlık.
  103. vigilantemre

Yardım A21s Samsung Health Uygulama Açılamaz Hatası

OEM kilidi açık kaldıysa o da etkileyebilir belki ama emin değilim.
  104. vigilantemre

Yardım Ailem Bana Bilgisayar Almıyor

Benim ailem de almıyordu çalıştım aldım.
  105. vigilantemre

Soru Bu ekran kartı anakartı destekliyor mu?

Anakart ekran kartını destekliyor, PSU yeterli gücü sağlıyorsa sorun olmaz.
  106. vigilantemre

Anket Oyun oynarken tercihiniz gamepad mi, klavye-mouse mu?

Need For Speed ve benzeri oyunlar dışında klavye mouse tercih ederim. Özellikle FPS oyunları gamepad ile çok zevksiz oluyor benim için.
  107. vigilantemre

Soru Belirli bir tarih için hatırlatıcı

Rica ederiz dost.
  108. vigilantemre

Yardım Sürekli açılan Metin belgesi

Bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra sorun devam ediyorsa görev yöneticinizin başlangıç sekmesini kontrol edin ve otomatik başlayıp buna neden olabilecek programı devre dışı bırakın.
  109. vigilantemre

Soru Belirli bir tarih için hatırlatıcı

Android ise Google Takvim uygulamasında hatırlatıcı ayarlama özelliği var. Ayrıca yine Google'ın Görevler uygulaması da işinizi görecektir. Ama alarm olmuyor bunlar, bildirim olarak hatırlatıyor. Arkadaşın dediği gibi Google Keep'i de kullanabilirsiniz.
  110. vigilantemre

Yardım Gaming klavye önerisi

Bütçeyi biraz yükseltebilirseniz Altec Lansing ALGK8614GW almanızı tavsiye ederim.
  111. vigilantemre

Soru Sigara mı? E sigara mı?

Zamanla illa ki bağımlılık yapacaktır, sigara içmenizi asla tavsiye etmem ama inadım inat diyorsanız da normalinden şaşmayın, elektronik sigaraların daha zararlı olduğunu belirten çeşitli araştırmalar var, ne kadar doğru bilemem. Sağlıklı günler dilerim :)
  112. vigilantemre

Soru Saçım gırç gırç ediyo

Evet doğrudur, bazı şampuanlar içeriği sebebiyle kayganlık bırakmıyor, parmaklarınız saçınızın arasından kaymıyor ve GIRÇ GIRÇ ediyor. Ne kadar samimi bir konu ya ?
  113. vigilantemre

Soru Windows 8.1 Desteği bitti ama hala indirebiliyorum

Eğer Windows Update çalışıyorsa Türkçe dil paketi sonradan indirilebilir. Microsoft Windows Dil Paketleri
  114. vigilantemre

Yardım Word açılmıyor

Hayır sadece Tüm Windows ayarlarını sıfırlar, Microsoft Store üzerinden ve Microsoft Store dışından manuel olarak yüklediğiniz tüm programlar-oyunlar silinir (Sanırım dosyaları kalıyor sadece program ekle-kaldır menüsünden gidiyorlar, yine de ayrı bir diske yedekleme yapabilirsiniz, yedekleri...
  115. vigilantemre

Yardım Word açılmıyor

Çok gizli veriler değilse dosyalarınızı sorun çözülene kadar office web sürümünden tarayıcı üzerinde kullanabilirsiniz. Windows 8 ve üstünü kullanıyorsanız sorunun çözümü için verileri sakla seçeneğiyle Windows'u sıfırlamayı deneyin, çoğu sorunu çözer bu işlem.
  116. vigilantemre

Rehber Coinimp ile sitenizden para kazanma

Siteye girenlerin sisteminde mining yapıyor sanırım, bu işlemi yapmadan önce site ziyaretçisinin onayını alıyordur umarım :D
  117. vigilantemre

Yardım İlginç Bir WhatsApp Sorunu

Eğer WhatsApp'a kişi erişimi izni verilmemiş ise verin
  118. vigilantemre

Yardım RAR VE ZIP Uzantılı Dosyalar

Bunun zip dosyasıyla alakası yok sanırım. MelodicDates.exe dosyası belirtilen konumdaki .py uzantılı dosyayı bulamıyor ya da bilgisayarınızda Python yüklü değil. Bu arada Google'da arattığım zaman bu Melodic Dates isimli dosyanın tekinsiz bir oyun olduğunu görüyorum, dosyaların virüslü olma...
  119. vigilantemre

Yardım RAR VE ZIP Uzantılı Dosyalar

Nasıl bir hata alıyorsunuz? Ekran alıntısı paylaşabilirseniz yardımcı olmak isterim.
  120. vigilantemre

Haber Yerli Oyun ve Uygulama Mağazası - Artado Store Kapalı Beta

Ellerinize emeğinize sağlık. Bu projede baya ışık görüyorum, tamamen açık kaynaklı bir ekosistemi kim istemez ki.
  121. vigilantemre

Yardım Apu sistem

Daha iyi bir kombinasyon yapılır mı bilmiyorum ama şu bilgileri paylaşayım: APU sistemde çift RAM kullanın, mesela tek slota 8GB takmak yerine 2 adet 4GB takın. Bu sayede daha iyi performans alırsınız. Kasanız mATX Anakarta uyumluysa sorun olmaz, burada PSU uyumluluğu ve yeterliliği de önemli...
  122. vigilantemre

Yardım Sistem Arch Linux giriş şifresini unuttum pc yi nasıl açabilirim?

Açmanın bir yolu yoktur muhtemelen ama dualboot Windows üzerinden Linux dosya sistemindeki verilerinize erişim sağlayabilirsiniz: Windows'ta Linux dosya sistemine erişmek Ama salt okunur olacak, bu şekilde yedekleme yapabilirsiniz sanırım.
  123. vigilantemre

Yardım Asus Prime B450M-K II PCI-E Slotundaki Işık Gücü Kesince Yanıp Sönüyor

Merhaba, Asus Prime B450M-K II anakartımın PCI-E slotundaki LED, sistemi kapatıp fişini çektikten sonra kısacık bir süre hoparlörden ses çıkararak yanıp sönüyor. Acaba aynı durumu yaşayan var mı, bu anakartın özelliği mi yoksa elektriksel bir problem olabilir mi? Sistem: Ryzen 5 5600G Kingston...
  124. vigilantemre

Soru Askerde Olunan Aşılar

Sizin de ağzınıza sağlık hocam, çok büyütmemek lazım maksimum 6 ay askerlik yapılacak hatta beğenirsen bir 6 ay daha kalırsın (ikinci 6 aya kalanlara hem askerliği süresince yüksek aylık hem de ileride devlet tarafından bazı ayrıcalıklar veriliyor TOKİ evlerinde öncelik ve mülakatlarda artı puan...
  125. vigilantemre

Soru laptop ekranında çıkan siyah çizgi

Ekran görüntüsünde çıkmadıysa EFI Shell reisin dediği gibi panelde sorun vardır hocam. Değişmesi lazım maalesef.
  126. vigilantemre

Soru laptop ekranında çıkan siyah çizgi

Ekran alıntısı alın ve kontrol edin, orada bu çizgi görünmüyorsa ekranda ölü piksel var demektir, bu durumda ekran değişimi yapılması gerekiyor. 3 yıl önce aynı durum başıma gelmişti, önceden sizinki gibi sadece çizgi vardı ve zamanla tüm pikseller bozuldu.
  127. vigilantemre

Yardım Bilgisayar Temizliği Sonrası Ekran Gelmiyor.

Sorun büyük ihtimalle RAM kaynaklıdır, slotları tekrardan nazikçe temizleyin, bu işe yaramazsa RAM'leri tek tek her slota takarak tekrar deneyin. Eğer RAM kaynaklı ise arıza bu şekilde ortaya çıkar.
  128. vigilantemre

SDN Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

Ben aylar önce GM 22 Pro + GM Watch + GM Pods 2 Pro setini almıştım, bütçem dahilinde beklentilerimi karşılayan bir cihazdı. Geçenlerde Android 12 güncellemesini de verdiler çok şükür, bir eksisi güncellemeyi geciktirmeleri :) Her türlü oyunu kaldırıyor, her türlü işimi de görüyor baya memnunum...
  129. vigilantemre

Ne dinliyorsunuz?

130. vigilantemre

Yardım C++ ile Gta 5 mod yapma uygulaması yapmak istiyorum

Google'da "C++ File Operations" diye aratınca bunu ve bunu buldum ama işe yarar mı bilemem.
  131. vigilantemre

Anket Geleceğin otomobilleri vs Klasik otomobiller

Tasarımına göre de değişir tabi ki ama genel olarak klasik arabaları daha çok severim. 1675021075
  132. vigilantemre

Yardım Görev yöneticisinde şüpheli programlar görünüyor

Update isimli olan Discord'a ait olmalı, diğeri bana güvenli gelmedi ama.
  133. vigilantemre

Seviyorum, Sevmiyorum forum oyunu

Turşu sevilmez mi ya, severim. Alttaki yazılım geliştirmeyi seviyor.
  134. vigilantemre

Haber Aşı ve pandeminin oyun olduğuna dair video (Önyargılılar izlemesin!)

Açıkçası ben de aşı karşıtıyım, bu arada linkleri kontrol ettim güvenliler.
  135. vigilantemre

Soru Windows 10 lisanslı gelen dizüstü bilgisayara Wİndows 11 kurma

Sanırım OEM KEY'i export edip temiz kurulum sonrası tekrar kullanabilirsiniz, ama emin değilim çünkü hiç böyle bir şey yapmadım daha önce. Bu linkteki video yardımcı olabilir ama tüm sorumluluk size aittir. 1674929545 Hocam bu linkte Türkçe bir kaynak bulup baktım, maalesef OEM key başka Windows...
  136. vigilantemre

Yardım C++ ile Gta 5 mod yapma uygulaması yapmak istiyorum

Böyle pratik yazılımlara bayılırım, bence de python ile daha rahat olur, kolay gelsin.
  137. vigilantemre

Kesinlikle katılıyorum, mesela bölük astsubayımız bana covid aşısı olmamı sürekli hatırlatıyordu ben de her seferinde reddediyordum, zorla yapamazlar kesinlikle, orada da bir kısım özlük haklarınız oluyor esasında.
  138. vigilantemre

Bu arada internetten ANTK41 açın ve şimdiden ezberleyin, askerde size büyük kolaylık olur, hatta ilk zamanlar devrelerinizden biraz daha önde olursunuz.
  139. vigilantemre

Bende sadece tetanoz aşısı yapılmıştı, revirdeki hemşire veya rütbeli doktorlardan birisi yapar aşıyı, yani hiç endişe etmenize lüzum yok, Allah kolaylıklar versin, şimdiden hayırlı teskereler.
  140. vigilantemre

Soru Kurtlar vadisi 20. Yaşına girdi

Vay be abi, zaman ne hızlı geçiyor.
  141. vigilantemre

Yardım Pinler yamuldu mu?

İşlemci soketi ya da anakartın başka bir bölümü arızalı gibi geldi bana.
  142. vigilantemre

Soru RunDLL

Bilgisayar açıldığında başlangıçta kendi kendine hata çıkıyor demiştiniz ve hata mesajında bu hatanın intel ile ilgili olduğunu anlıyoruz, bu durumda komutlar sonrası düzelme olmadıysa görev yöneticisinin (Ctrl+Sol Shift+Esc) başlangıç sekmesinden intel ile ilgili her şeyi sağ tıklayıp devre...
  143. vigilantemre

Yardım Ekran kartımı takas etmelimiyim?

Güle güle kullanın, hayırlı olsun :)
  144. vigilantemre

Mümkünse test ettikten sonra satın alın, mümkün değilse de sorunsuz olmasını umalım, şimdiden hayırlı olsun :)
  145. vigilantemre

Karşıdaki kartın teknik özellikleri daha iyi
  146. vigilantemre

Bana kalırsa bu durumda ürünü görmeden uzaktan almanızı tavsiye etmem, ama karar sizin.
  147. vigilantemre

Telefon açılmıyor.

Kurtarma bölümünü de boot etmiyorsa son çare fastboot üzerinden stock firmware yüklemek, ama oem kilitli sanırım, bu durumda EDL gibi modlara girmek lazım.
  148. vigilantemre

Alacağınız kart AMD olduğu için wattman hatası gibi sinir bozucu şeylerle karşılaşabilirsiniz, zaten bir sorunu olmasa karşı tarafın bu kartı sizdekiyle takas edeceğini sanmam ama yine de günahını almayalım, iyice soruşturun mümkünse kendi gözünüzle görün.
  149. vigilantemre

Soru RunDLL

İşletim sisteminiz nedir? 1674675339 Önceki mesajımda verdiğim komutları girmeyi denediniz mi, ayrıca bu işlem boyunca internet bağlantısı olmalı?
  150. vigilantemre

Soru RunDLL

Bu hatayı nerede alıyorsunuz ve tahminen ne işlem yaptıktan sonra çıkmaya başladı? Ayrıca komut satırı (CMD) veya powershell üzerinde bu komutları sırayla girmeyi deneyebilirsiniz, bu işlem Windows sistem dosyalarının doğruluğunu denetler ve bir hata varsa düzeltir: sfc /scannow Dism /Online...
  151. vigilantemre

SDN Bill Gates, iklim krizi için ineklere özel yem geliştirecek

Bu da kafayı ineklere taktı be ya, inekler bu güne kadar metan gazı salmıyordu sanki, benim şahsi fikrim doğanın dengesiyle oynamamak lazım.
  152. vigilantemre

Soru HP Pavilion G6 1306-et laptopum kaç TL eder?

Merhaba bu cihazı günümüz koşullarında kaç TL'ye satmak mantıklı olur? Kendime yeni bir kasa topladım ama monitörüm olmadığı için laptopu satıp monitör almayı düşünüyorum. Cihazın özellikleri: - Intel(R) Core(TM) i5-2450M CPU @ 2.50GHz - AMD Radeon HD 7450M - Intel(R) HD Graphics 3000 (Windows...
  153. vigilantemre

General Mobile 4G / 4G Dual Android 10 kurulumu (LineageOS 17.1)

Evet dosyaya erişim izni vermiyor şu anda, benim elimde son çıkan sürüm var müsait bir zamanda Google Drive'a yükleyeceğim, size de haber veririm :) 1674502338 Merhaba elimdeki ROM dosyası ve official recovery dosyasını yükledim, bu linkten ROM/Crackling yolunu izleyerek dosyalara...
  154. vigilantemre

Yardım klavyem oyun sırasında kapanıyor

En kötü ihtimal klavyede arıza vardır
  155. vigilantemre

Soru GM 6d anakart

Forumda yedek parçaya sahip satmak isteyen kişiler varsa buraya yazacaktır, çarşıda telefonculara sordunuz mu? Onlarda da sapasağlam çıkma parçalar olabilir.
  156. vigilantemre

Yardım klavyem oyun sırasında kapanıyor

Klavyenin tam modeli nedir? Uygulaması olan bir klavye ise uyku modu ayarı gibi bir şey olabilir, öyle değilse sorun işletim sistemi veya bağlantılarda olabilir (Klavye USB ise başka bir girişe takmayı deneyin)
  157. vigilantemre

Yardım Laptop çalışıyor ama ekrana görüntü gelmiyor.

Ekrana görüntü gelmez durumdayken işletim sisteminin boot edildiğini teyit edebiliyor musunuz (hoparlörden sistem sesleri vb.)? Eğer işletim sistemi boot oluyorsa arkadaşın dediği gibidir, yok işletim sistemi de boot olmuyorsa sıkıntı İşlemci veya RAM'de olabilir. Eğer işlemci veya RAM'le ilgili...
  158. vigilantemre

Yardım Bilgisayar kafayı yedi çıldıracağım?

Deteylı sistem özelliklerini alabilir miyim?
  159. vigilantemre

Yardım Ram Miktarını Yükseltme

2+2 (Toplam 4GB olacak şekilde) takarak bir nebze performans artışı sağlanabilir ama sisteminiz 32 bit ise 4GB RAM'in tamamını değil de en fazla 3.2GB ila 3.5GB'sini kullanırsınız. 64 bit kullanıyorsanız 2+4, 2+8 gibi de takabilirsiniz ama alacağınız RAM'in anakartınıza uyumlu olması lazım, iyi...
  160. vigilantemre

Yardım Akıllı saat almak istiyorum yardımcı olurmusunuz lütfen

Epey üzerinden bu fiyat aralığında arama yaptığımda bunları buldum ama biraz daha kaliteli almak isterseniz 2. el saatler tercih edebilir veya saat türü yerine ihtiyacınızı karşılayacak bileklik tarzı ürünlere bakabilirsiniz, iyi forumlar. realme TechLife Watch S100 Bix Watch+ (SW-02) Bu arada...
  161. vigilantemre

Yardım laptopum oyunlarda kasıyor

Windows 11 kaynaklı olduğunu düşünüyorum çünkü Win10'dan yükseldikten sonra aynı sorunu yaşayan birçok kişi var çevremde. Olmazsa son çare olarak downgrade düşünebilirsiniz.
  162. vigilantemre

Soru Gta 5 oynamak haram mı

Şimdi bu oyunda ahlaksız içerikler çok yoğun ve çok açık açık şeyler var :) bu da göz zinası dediğimiz duruma girer ve bile bile bakmak ise kesinlikle haramdır. Ama benim amacım eğlenmek diyorsanız ve bu tür şeyler çıktığı zaman görmezden gelebiliyorsanız oynamanızda bir sakınca olacağını...
  163. vigilantemre

Şimdi cihaz hazır emekliye ayrılmışken Ubuntu Touch portlamayı düşünüyorum, başarılı olursam yeni bir konu açacağım.
  164. vigilantemre

Çözüm için teşekkürler, ben GM22 Pro modeline geçeli birkaç ay oldu, emektar GM4G cihazım da çekmecede tatilde ama hala her işi görüyor, geliştiricilerden baya iyi destek aldı bu cihaz. Vay be bu konuyu 2020'de açtığım ilk günü hatırlıyorum o günden bu zamana ne hızlı geçmiş gitmiş :D 1671890853...
  165. vigilantemre

Öneri Gm 22 Pro Alınırmı?

Ben fotoğraf atacağım demişim de unutmuşum ya, atıyorum hemen :)
  166. vigilantemre

Yardım CPU Kullanımı %100

Ben de o konuya pek hakim değilim aslında ama bu BIOS üzerinde CPU frekans ayarı vesaire oluyor onunla alakalı olabilir, sadece tahmin. Bana güvenip de oraya karışmayın derim :D daha uzman birisine sormak lazım, işlemciye OC yapılmış olabilir mi acaba?
  167. vigilantemre

Soru HDD Diski Çıkarıp SSD Takmak İstiyorum!

SSD üzerindeki Windows 8 ve üstü ise kişisel verilerinizi kaybetmeden sıfırlayabilirsiniz (sadece Microsoft Store'dan indirdiğiniz uygulamalar ve normal yüklü programlarınız silinir, kayıt defteri sıfırlanır vs.), HDD üzerindekini ise manuel olarak temizlersiniz sıfırdan kuruluma gerek yok bence.
  168. vigilantemre

Yardım CPU Kullanımı %100

BIOS üzerinde CPU ayarları varsa sorunu çözebilir
  169. vigilantemre

Soru HDD Diski Çıkarıp SSD Takmak İstiyorum!

Direkt çalışması lazım ama Windows'u SSD'den başlatmak için ufak bir BIOS ayarı yapmak gerekiyor, öyle yaparsanız bir de sürücüleri baştan yüklemeniz gerekir (Windows Update otomatik yükler genelde).
  170. vigilantemre

Yardım Takılı ram miktarı az görünüyor?

Normalde buna 32bit sistem neden olur ama sizinki x64, çok garip bir durum. Her iki RAM'i de ayrı ayrı takıp deneyin, sorun RAM kaynaklı mı yoksa slot kaynaklı mı ortaya çıkar. Belki de sadece yerine oturmamıştır.
  171. vigilantemre

Yardım Silicon Power USB Stick LED Yanıp Sönüyor

Merhabalar, elimde Silicon Power markalı bir taşınabilir USB bellek var (16 GB), bilgisayarıma takınca görünmediğini fark ettim (disk yönetiminde bile görünmüyor) ve led ışığı yavaş yavaş yanıp sönüyor. Silicon Power'ın sitesinden indirdiğim kurtarma yazılımını çalıştırdığım zaman diski görüyor...
  172. vigilantemre

1 aydan fazladır kullanıyorum, donanımsal olarak gerçekten güçlü ve buna rağmen pil ömrünü çok iyi koruyor, ben fazlasıyla memnun kaldım. Alacaklara söyleyeceğim tek şey kameradan çok lüks bir beklentiniz olmasın ama kamerası da günümüz cihazlarıyla yarışır seviyede yani, test edip öyle...
  173. vigilantemre

Yardım Quick step hatası

Diğerini uygulama ayarlarından devre dışı bırakabiliyor musunuz?
  174. vigilantemre

Öneri 16 Yaşında Hergün Kahve İçmek

Ben de her sabah mesai öncesi mecbur içiyorum, esneye esneye gün geçmiyor yoksa, fazla tüketmedikçe zararı olmaz herhalde ama bunu işin uzmanlarına sormak lazım :D
  175. vigilantemre

Bu cihazda bildirim ledi var mı? Kullananlar bilgilendirirse çok memnun olurum :)
  176. vigilantemre

Yardım Telefonuma nasıl Android TV işletim sistemi kurarım?

Maalesef bilmiyorum, son çare olarak APK kurmayı deneyebilirsiniz.
  177. vigilantemre

Yardım Telefonuma nasıl Android TV işletim sistemi kurarım?

Android TV sistemini kuramazsın ama TV'ye özel bir launcher uygulaması bulabilirsin dostum. Mesela buradaki uygulama var ayrıca Play Store'da "TV Launcher" diye aratırsan birçok benzer uygulama çıkacaktır.
  178. vigilantemre

Soru Virüsler Antiviruslerden Kaçabilir Mi?

Hayır sadece Linux üzerinde çalışan bir antivirüs yazılımını boot edip kullanıyorsun. Kurulum vesaire yapmıyor yani, geçici olarak boot ediyorsun. 1659986192 Çok kötü bir durum :D
  179. vigilantemre

Görev yöneticisinde görünmeyebilir, eğer şüpheleriniz varsa bunu deneyebilirsiniz.
  180. vigilantemre

Ben de merak ettim şimdi, anlat dinleyelim reis :D
  181. vigilantemre

Kaçabilir tabi ki, kaçmaması için arkaplanda çalışmaması lazım. Bunun için bootable antivirüs yazılımlarını kullanabilirsiniz.
  182. vigilantemre

Kelime Çağrıştırma forum oyunu

Anadolu
  183. vigilantemre

Buz
  184. vigilantemre

Soru cs go engine error: cannot load corrupted map

Windows 11 sorun çıkarıyor olabilir çok yeni bir sistem çünkü, çözüleceğinden emin değilim ama Windows 10 ile denemeye değer bence.
  185. vigilantemre

Cihazımın boot.img dosyası yok

TWRP varsa magisk apk dosyasının uzantısını zip olarak değiştirip yükleyebilirsiniz, ne gerekiyorsa otomatik yapar.
  186. vigilantemre

Şu anki işletim sisteminiz ve sistem özellikleriniz nelerdir?
  187. vigilantemre

Dosya doğrulama işe yaramıyorsa, steam üzerinden oyunun yerel dosyalarına göz at seçeneğiyle CS GO'nun yüklü olduğu klasörü açın ve "csgo" klasörü altındaki "maps" klasörünü manuel olarak silip tekrar doğrulama yapın. Bu şekilde tüm haritalar sıfırdan indirilir ve sorun çözülür diye düşünüyorum.
  188. vigilantemre

Kariyer
  189. vigilantemre

Rehber “ Kitap okumayı sevmiyorum” diyenlerden nefret ediyorum!

Şu anda Murat Menteş'in "Korkma Ben Varım" kitabını okuyorum, Murat abinin hayal gücüne hayranım :D tavsiye ederim.
  190. vigilantemre

Soru Windows 8.1 döndürme

Bilgisayarınız açılırken önyükleme seçeneklerini açmak için bir tuş belirtiyor mu acaba? Boot options gibi bir yazı olabilir, eğer varsa o tuşa basın ve select bootable media seçeneği varsa oradan DVD'yi seçin, bu şekilde DVD'den önyükleme yapar ve kurulum ekranı gelir. Bilgisayarınızın tam...
  191. vigilantemre

Boot edebilir veya içinde bulunan setup.exe dosyasını çalıştırabilirsiniz. Ayrıca bu rehbere göz atın
  192. vigilantemre

Evet bu DVD ile Windows 8.1 kurulumunu rahatlıkla yapabilirsiniz
  193. vigilantemre

Krallık
  194. vigilantemre

Bu site Romanya'ya mı ait?

https://www.whois.com/whois/ Benim baktığım kadarıyla Çin'e ait görünüyor.
  195. vigilantemre

Haber General Mobile GM22 Pro ekosisteminde kampanya

General Mobile resmi internet sitesinde GM 22 Pro, GM Pods 2 Pro ve GM Watch üçlüsünü "Teknolojik Paket" adı altında indirimli şekilde 6.399₺'ye satıyor, ayrıca silikon kılıf hediye olarak geliyor. GM 22 Pro'nun genel özellikleri ise şu şekilde Ekran: 6.78 inç 1080x2460px IPS LCD Dahili...
  196. vigilantemre

Soru Sizce Tipim Çok Kötü Mü?

Tipin gayet iyi kardeşim, harbi diyorum bu konuyu dert etmene hiç gerek yok. Fitness salonuna gitmeni de tavsiye ederim, doğru bir şekilde devam edip bırakmazsan kas ve özgüven kazanırsın ;)
  197. vigilantemre

Soru GTA 4 çok kasıyor.

GTA 4 gerçekten efsane bir oyundu ama zamanının en iyi sisteminde bile sürekli fps drop yiyordu, optimizasyon sıkıntısı olan bir oyun. Remastered sürümünün geleceği söylentileri dolaşıyor, daha iyi optimize edilmiş bir şey ortaya çıkarırlar umarım, büyük ihtimalle GTA 5 veya 6'nın oyun motorunun...
  198. vigilantemre

Haber Yerli korku oyunu The House trailer YouTube'da yayınlandı

Hoş görünüyor ellerinize sağlık, merakla bekliyorum.
  199. vigilantemre

Yardım Steam yavaş indirme sorunu

İnternet hızınız iyiyse bant genişliği ile alakalı olabilir, görev yöneticisinden ağ kullanımı yapan işlemleri kontrol edebilirsiniz.
  200. vigilantemre

Eyvallah hocam, konuya katkınız için çok teşekkürler.
  201. vigilantemre

Tamamdır hocam güle güle kullanın :) ROM'un zip dosyası resmi sitesinde yok onu bulabildiniz mi? Eğer yoksa müsait bir zamanda upload edeceğim. Başka bir kaynaktan bulduysanız buraya da link bırakırsınız, sonradan konuya bakan dostlarımız faydalansın hocam.
  202. vigilantemre

crackling twrp kurdunuz mu hocam https://dl.twrp.me/crackling/twrp-3.6.2_9-0-crackling.img.html
  203. vigilantemre

Haber Chris Evans iPhone 6S İle Vedalaştı…

iPhone'un bu orta tuşlu ve kavisli tasarımı çok hoşuma gidiyor, keşke bizim için de her sene özel bir model falan yapsalar, eminim çok satılır.
  204. vigilantemre

Yardım Adaptörümün ocundaki matel parçalar kararmış

Elektrik tesisatınızda da sorun çıkmış olabilir, uzman birisine kontrol ettirmek yararlı olur.
  205. vigilantemre

SDN Sözlendim

Merhaba değerli SDN Forum üyeleri, 21.06.2022 tarihinde sözlendim bu mutluluğumu sizlerle de paylaşmak istedim, bir hayır duanızı da almak isterim :D
  206. vigilantemre

Soru video edit

Çok yüksek çözünürlüklü görseller ile çalışmayacaksanız bile en az 8GB RAM ve 500GB SSD olmasını tavsiye ederim, laptop düşünüyorsanız AMD Radeon grafik kartlı güncel bir sistem işinizi görür sanıyorum. Alışveriş sitelerinin filtreleme özelliğiyle kendinize uygun sistemi seçebilirsiniz, eğer...
  207. vigilantemre

Yardım Challengermode güvenilir mi?

Hiç fikrim yok, ama oyun oynayarak para kazanmak kulağa saçma geliyor.
  208. vigilantemre

Öneri Sistemime uygun gerçekçi oyun tavsiyesi

My Abandonware itch.io Acid Play Caiman.us MegaGames No One Lives Forever - Contract Jack Bunlar güvenilir freeware, indie veya demo oyun siteleri, buralara göz atabilirsin dostum ama her ihtimale karşı indirdiğin oyunları virüs taramasından geçir. Steam üzerinde de hoşuna gidebilecek birçok...
  209. vigilantemre

Soru Kaç kez tiyatro ve sinemaya gittiniz ?

3-4 defa
  210. vigilantemre

Soru Fazla Disk Bölümü

Merhaba, disklere sağ tıklayarak harf ataması (C: - D: - E: gibi) yapınca bilgisayarım menüsünde görünmesi gerekiyor. Bu şekilde içeriklerine bakarak silip silmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Bu arada kurtarma bölümlerinde üreticinin koyduğu sürücüler falan olabilir. Şu anda anladığım...
  211. vigilantemre

Öneri Sistemime uygun gerçekçi oyun tavsiyesi

Just Cause 1 ve The Saboteur. Bunlara bakabilirsin ama The Saboteur dijital mağazalarda yok malesef. Bu ikisini düşük ayarlarda oynayabilirsin diye düşünüyorum, ayrıca GTA VC veya SA için "low end ENB" modlarına bakabilirsin.
  212. vigilantemre

Öneri Kardeşlerim bana edit programı önerir misiniz?

Shotcut ve DaVinci Resolve programlarına bakabilirsiniz. Shotcut tamamen ücretsiz ve açık kaynaklıdır, belki kullanımı başta biraz karmaşık gelebilir ama alışırsınız.
  213. vigilantemre

Soru El bileğim 16 cm ne kadar gelişebilirim?

Sıkmayın canınızı ve kimsenin dediğini takmayın, kendinizi geliştirmeye odaklanın.
  214. vigilantemre

Soru El bileğim 16 cm ne kadar gelişebilirim?

Kanka bu benim kolum ya, kolumu izinsiz çekmen hiç hoş değil :tearsofjoy:
  215. vigilantemre

Soru Akü alacağım mAh değeri üzerinde yazmıyor

Sakın sulu akü ile yapmayın bunu, şarj sırasında zehirli gazlar yaydığını duymuştum. Evde şarj etmek doğru olmaz yani :)
  216. vigilantemre

İpucu Samsung ve Android

Teşekkür ederim ?
  217. vigilantemre

İpucu Samsung ve Android

Marka model nedir?
  218. vigilantemre

Yardım Telefon Xiaomi Redmi Note 9 YouTube Kasıyor

Ayarlardan YouTube uygulamasının önbelleğini temizlemek sorunu çözebilir, verileri değil sadece önbelleği temizleyin. Çözülürse burada belirtirseniz sevinirim :)
  219. vigilantemre

Soru C# programlama dili nasıl öğrenilir ?

Ben de şu anda BTK akademiden Engin hocanın C# dersini alıyorum, link bıraktım aşağıya baya iyi anlatıyor. https://www.btkakademi.gov.tr/portal/course/c-7008
  220. vigilantemre

İpucu Samsung ve Android

Aynı fikirdeyim, fotoğraf baya başarılı bu arada :)
  221. vigilantemre

Soru Airfiber Nasıldır ?

AirFiber'in daha hızlı olacağını düşünüyorum ama seçtiğiniz tarife, modem, alıcı (Receiver) vs. hıza etki edebilir. Bir de aynı konudan iki adet açmak yasak hocam, şimdilik sadece uyarı alırsınız sorun olmaz ama forum düzeni için bu kurallara dikkat edin.
  222. vigilantemre

Yardım simgeler aşağıya kaydı

Vah Windows 11 vah, mavi ekran kardeşimizin söylediği çözümün kesin çalışması lazım. Olmazsa görev çubuğuna sağ tıklayıp ayarlarını kurcalayın.
  223. vigilantemre

Soru lgsye uçlu kalem ve saat götürülebilir mi?

Bize izin vermemişlerdi, her şeye hazırlıklı olarak gitmenizi tavsiye ederim (Yanınızda tahta kurşun kalem, kalemtıraş ve silgi mutlaka bulunsun, hatta 2 adet kurşun kalem götürün bazıları kusurlu olabiliyor taklaya gelmemek lazım)
  224. vigilantemre

APK yüklemek suç mu? Yasal sorumlulukları neler?

Korsan yazılım kullanılmadığı ve güvenli bir platformdan indirildiği sürece yasal ve güvenlidir. Ben APK Combo sitesini öneririm ama her ihtimale karşı indirdiğiniz APK dosyalarına bir virüs taraması yapın. Ayrıca açık kaynaklı ve izleyici olmayan uygulamaların bulunduğu F-Droid mağazasını...
  225. vigilantemre

Rehber Xaomi telefonunuza bildirimler geç mi geliyor?

Bu işe yarar ama pili biraz daha hızlı tüketir, sadece birkaç uygulama için kullanılırsa pil için çok sıkıntı olacağını sanmam, denemek lazım.
  226. vigilantemre

Yardım Phyton yardım

Bu adresten python için birçok eklenti bulabilirsin ve BTK Akademi üzerinde kendini geliştirmen için yeterli düzeyde eğitim videoları mevcut, kolay gelsin dostum.
  227. vigilantemre

Yardım Sosyal medyadan tanıştığım birisi beni hackledi.

[Cihaza tam erişiminiz varsa] Mobil cihazınızın ayarlarına erişiminiz varsa internet bağlantısını kesip dosyalarınızı USB kablo yoluyla bilgisayarınıza kopyalayın ve kopyaladığınız dosyalara virüs taraması yapmadan hiçbirini çalıştırmayın. [Cihaza erişim kısıtlıysa] Cihaza erişiminiz...
  228. vigilantemre

Anket Sokakta arabayla son ses müzik açan erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Birçoğu serseri ve saygısız tiplerdir, cezalandırmak lazım diye düşünüyorum. Milleti rahatsız etmek kimsenin hakkı değildir.
  229. vigilantemre

Yardım Sosyal medyadan tanıştığım birisi beni hackledi.

Eğer Android kullanıyorsanız ve saldırgan root erişimi almamış ise telefonunuzu kurtarma (recovery) bölümünden boot edip sıfırlamanız yeterli olacaktır, iOS için bir fikrim yok aynı işlemi deneyebilirsiniz veya iTunes ile sıfırdan stock firmware atabilirsiniz. Bir de bu tür kişileri şikayet...
  230. vigilantemre

Yardım of road yapabileceğimiz oyun önerebilirmisiniz?

Mobilde oynadığım Off The Road isimli bir oyun var tavsiye ederim, iyi vakit öldürüyor :D
  231. vigilantemre

Yardım Aksiyon Temalı Fps Oyunu Önerir Misiniz

Yakın zamanda çıkacağını sanmıyorum
  232. vigilantemre

Yardım YouTube hesabım kendi kendine sadece video beğeniyor.

Yardımcı olabildiysek ne mutlu bize, rica ederim.
  233. vigilantemre

Yardım Windows Phone'da PUBG Mobile Bulunuyor mu

WP'lar Desteği kesilmiş cihazlar, güncel olan birçok uygulama ve oyunu bulamazsınız ayrıca işletim sistemi WP8.1 ve altıysa mağaza çalışmaz, mağaza sadece Win10 Mobile'da çalışıyor.
  234. vigilantemre

iPhone 12 pro satış fiyatım adil mi ?

Gayet iyi
  235. vigilantemre

Yardım Aksiyon Temalı Fps Oyunu Önerir Misiniz

Fear 3 ve Call of Juarez: Gunslinger'ı oynamanızı tavsiye ederim. Online olarak pek oyun oynamadığım için çok oyunculu tarafından öneri veremiyorum maalesef. Mafia serisini de unutmadan ekleyeyim ama Mafia 3 hariç :D
  236. vigilantemre

Yardım YouTube hesabım kendi kendine sadece video beğeniyor.

Youtube hesabınıza erişebilen uygulamalar olabilir belki, eğer varsa onları Google hesabı yönetim panelinizden görebilirsiniz.
  237. vigilantemre

Yardım Windows 8.1 Ekran Kartı Problemi

Windows update'in otomatik olarak yüklemesi lazım sürücüleri, en azından bir çoğunu. Belki Win8.1 ekran kartını desteklemiyor olabilir çünkü ben de aynı sorunu Win10'da yaşıyorum.
  238. vigilantemre

Soru Windows bı anda donuyor ve düzelmiyor

Boot ederek kullanılan kaspersky rescue disk aracı ile virüs taramayı deneyebilirsiniz, virüs yoksa donanımsal bir sorundur muhtemelen.
  239. vigilantemre

Windows Phone ve BlackBerry OS

BlackBerry şu anda siber güvenlik hizmeti alanına yoğunlaşmış durumda, BlackBerry ve Microsoft akıllı telefon sektörüne tekrar atılabilir ama bunun yakın gelecekte olacağını düşünmüyorum.
  240. vigilantemre

Anket Android mi? İos mu?

Android dediğiniz gibi çok ucu açık bir sistem, bu benim kullanım tarzıma daha uygun ve hoşuma gidiyor. İki-üç gün denemek için emanet iPhone 8 Plus kullandım hiç beğenemedim şahsen.
  241. vigilantemre

Soru vesepet.com güvenilir mi?

Güvenilir gibi görünüyor ama ben tercih etmezdim şahsen
  242. vigilantemre

Soru format atıcam help

Bu video size yardımcı olacaktır, ihtiyacınız kadar bölün daha sonra isterseniz geri birleştirebilirsiniz.
  243. vigilantemre

Soru Eski Laptop Paneli

3 santim uzunluğunda 40 pinlik bir bağlantı noktası var Google'da buradaki aramayı yaptım ama çıkan sonuçlar alakasız sanırım, TV kartı gibi şeyler çıkıyor çoğunlukla.
  244. vigilantemre

Öneri Telefon önerisi

POCO X3 Pro
  245. vigilantemre

Yardım Bilgisayarıma Trojan virüs bulaştı mouse ve klavye çalışmıyor

Deneyebileceğiniz şeyler: Windows'u güvenli mod ile açmak Sistem geri yüklemeyi kullanmak Boot edilebilir bir antivirüs kullanmak Portable Linux boot ederek Windows'un kurulduğu diski yabancı dosyalara karşı kontrol etmek
  246. vigilantemre

Yardım Google Chrome Linux dağıtımlarında renk sorunu

Merhaba dostlar Linux üzerinde Chrome kullanırken Google logosundaki renkler dikkatimi çekti, bu bir sorun mu yoksa Chrome'un kasten uyguladığı bir durum mu? Ekran alıntısında görüldüğü üzere soldaki Chrome, sağdaki Firefox.
  247. vigilantemre

Youtube Premium

Ben gerek duymuyorum ama isterseniz YouTube hesabınızdaki verileri NewPipe'a aktarabiliyorsunuz. Sadece yorum yapamaz ve kanallara gerçek anlamda abone olamazsınız.
  248. vigilantemre

Yardım Windows Güvenlik uygulaması yok

Kullandığınız Win11 sürümü güncel mi?
  249. vigilantemre

Youtube Premium

Android cihazlar için açık kaynak NewPipe uygulaması var tavsiye ederim, buradan da Github sayfasına ulaşabilirsiniz.
  250. vigilantemre

Osman Kavala'nın Cezası Belli oldu !

İyi olmuş
  251. vigilantemre

Yardım "Microsoft Excel yeterli bellek yok hatası" sorunu düzeltilemiyor.

Merhaba dostum verdiğin linke göz attım, öncelikle anladığıma göre Excel'de çalışırken birinci başlıktaki kurallara uyman bu sorunu yaşamamak için önemlidir. Sorunun çözümü için de ikinci ve üçüncü başlıktakileri denemende hiç bir sakınca yok için rahat olsun.
  252. vigilantemre

Yardım Pes 2022 yükledim açılmıyor

Hala aynı hatayı alıyorsanız Windows güncellemelerini kontrol edin, son çare olarak Steam'den ya da oyunun geliştiricisinden destek almayı deneyin.
  253. vigilantemre

Yardım Pes 2022 yükledim açılmıyor

Buradan kernel32.dll dosyasını sisteminize göre 32bit veya 64bit olarak indirin ve inen zip dosyası içindeki .dll uzantılı dosyayı oyunun .exe dosyasının bulunduğu dizine veya system32 dizinine atın.
  254. vigilantemre

Soru Doğru bir kararmı?

Sadece ilk derse geç kalınmış ise devamsızlık yazılmamalı bence.
  255. vigilantemre

Sizi En Çok Etkileyen Film Dizi Ve Kitaplar Hangisidir?

Ana karakterin ve dostlarının ölümüyle final yapan Deli Yürek dizisi hem sinirlerimi hem psikolojimi bozmuştur ama kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi olduğunu düşünüyorum.
  256. vigilantemre

Soru Chrome sürekli birşey indiriyor arka planda ama indirilenlerde gözükmüyor

IDM uzantısının sayfasını kontrol edin yayıncısı resmiyse sorun yok hocam, kilicbaligi hocamızın dediği işlemleri de deneyin.
  257. vigilantemre

İphone 6s plus veya 6s 2022 yılında alınır mı?

Kesinlikle alınmaz
  258. vigilantemre

Soru Chrome sürekli birşey indiriyor arka planda ama indirilenlerde gözükmüyor

Güncelleme yapıyor olabilir, bir de eğer varsa uzantıları kontrol edip güvenilir olmayanları kaldırmanızı tavsiye ederim.
  259. vigilantemre

Soru Dell g5 se alınır mı

Hepsini alıcı gözüyle inceledim, ben olsam Monster Tulpar'ı tercih ederdim ama cihazı elden görmeden ikinci el alışveriş yapmanızı tavsiye etmem, eğer imkan yoksa telefon numarasını alın ve mutlaka sesli görüşme yapıp satıcının doğruluğundan emin olun.
  260. vigilantemre

android oyundan atma sorunu

Ben de halihazırda resmi LOS 17.1 kullanıyorum sıkıntısız çalışıyor, sorun kesinlikle unofficial ROM'dan kaynaklanıyor.
  261. vigilantemre

Onun linki varmı hocam, durumu ve özellikleri nasıl?
  262. vigilantemre

Monster'ın bütçenize uygun bir cihazını almanız daha yerinde bir karar olacaktır, sistemi kendinize göre özelleştirip satın alma, gelecekte kolayca yükseltme ve ömür boyu ücretsiz bakım hizmeti ile daha mantıklı geliyor bana.
  263. vigilantemre

Soru Windows 8.1 güncelleştirme sonrası masaüstü ekranı gelmiyor

Elinizde Windows 8.1 kurulumu için bootable disk varsa onun yardımıyla sistemi kişisel dosyalarınız silinmeden sıfırlayabilirsiniz.
  264. vigilantemre

Yardım Windows 10 sıfırladım klavye mouse kullanamıyorum

Cihazı kablo ile internete bağlayın ve yeniden başlatın, sürücü kaynaklı bir sorunsa bu şekilde çözülebilir.
  265. vigilantemre

Yardım Telefonumda resimler acilmiyor

Veri tasarrufu ayarlarıyla alakalı olabilir.
  266. vigilantemre

Soru GTA 5 kaldırır mı?

Bu şekilde en fazla 25 FPS alırsınız ve sık sık fps drop olur, idare eder ama pek keyif vermez diye düşünüyorum.
  267. vigilantemre

Soru Güzel bir oyun arıyorum!!

Tom Clancy's Splinter Cell serisine kesinlikle göz atmalısın, özellikle Blacklist
  268. vigilantemre

Soru GTA 5 kaldırır mı?

Sistem genel olarak iyi ama sana bir ekran kartı lazım, bu şekilde rahat oynayamazsın.
  269. vigilantemre

En son okuduğunuz kitap

Murat Menteş - Korkma Ben Varım Yazarın tüm kitaplarını tavsiye ederim, hayal gücü çok yüksek :D
  270. vigilantemre

Satılık Nokia Lumia 820 (Temiz, Kutulu) - Satıldı

-Satıldı Cihaz desteği kesilmiş Windows Phone 8.1 işletim sistemini çalıştırmakta, mağaza çalışmıyor ama bilgisayar üzerinden uygulama yüklenebilir durumda. Koleksiyonluk üründür, tüm fonksiyonları çalışır durumda, kutusu ve belgeleriyle birlikte gönderilecektir şarj adaptörü ve kablosu yoktur...
  271. vigilantemre

Satılık Poco X3 Pro (Xiaomi Türkiye Garantili)

Hocam cihazın usb portunda sorun yok değil mi, farklı bir kabloyla denediniz mi?
  272. vigilantemre

Öneri Kötü pc için araba oyunları

NFS Underground 1 ve 2, NFS Most Wanted 2005, Juiced 1 ve 2, FlatOut, Midnight Club. Şimdilik aklıma gelenler bunlar, GOG mağazası üzerinde hepsi vardır muhtemelen.
  273. vigilantemre

Konu hortlayacak ama bu bilgiyi vermem lazım, gapps yeterli alan yok diye hata veriyorsa önce cihazı magisk ile rootlayın ardından bu linkten LiteGapps'i indirin ve kurun. En küçük boyuta sahip Gapps'i yükleyin.
  274. vigilantemre

Rehber Gapps Yüklemeden GPS Konum Hizmetleri Çalıştırma Rehberi (UnGoogled)

Uzun süredir aynı sorundan şikayetçiydim ve bugün tesadüfen bu çözüm karşıma çıktı, Türkçe kaynak olmadığı için bu konuyu açma gereği duydum. Bu işlemleri uygularken cihazınıza zarar verme olasılığınız çok düşüktür, ama bir sorun yaşarsanız sorumlusu kesinlikle SDN Forum veya ben değilim...
  275. vigilantemre

iPhone 13 şarj sorunu

Zamanla düzelir muhtemelen, güncellemeden sonra iOS arka planda uygulamaları optimize ediyormuş duyduğuma göre.
  276. vigilantemre

Rehber Windows'u Daha Etkili Kullanmak : PowerToys

Büyük ihtimalle test amaçlıdır ve Microsoft bu özellikleri Windows 11'in yeni sürümünde sisteme gömülü olarak sunacaktır.
  277. vigilantemre

Soru Bu oyun hiç bir şekilde telefonuma inmiyor.

Aurora Store ile indirmeyi deneyin auroraoss.com
  278. vigilantemre

En beğendiğiniz 5 Akıllı telefon markasını sıralayabilir misiniz?

Xiaomi OnePlus Pixel General Mobile Apple
  279. vigilantemre

Xiaomi Redmi Airdots şarj sorunu

Sıfırlamayı denediniz mi? Kulaklıkları şarj kutusundan çıkarın ve tuşlarını aynı anda 15-20sn basılı tutun, sıfırlamanın başarılı olması için ledlerin kırmızı-beyaz karışık bir şekilde yanıp sönmesi lazım diye biliyorum.
  280. vigilantemre

Soru 2022'de iPhone 8 Plus vs iPhone SE 2020

Öyle olacağını biliyorum ama denemek istiyorum, baktım olmuyor satarım aga :D satarken fazla değer kaybetmiyor bu cihazlar.
  281. vigilantemre

Soru 2022'de iPhone 8 Plus vs iPhone SE 2020

Merhaba uzun yıllardır Android kullanıyorum ve Android cihazlar hakkında baya tecrübem vardır, kendi kendime dedim ki şu önyargılardan sıyrılıp iPhone'u da denemekten zarar gelmez. Şu anda bütçemin yeteceği iPhone 8 Plus ve iPhone SE 2020 arasında kararsız kaldım, batarya konusunda iPhone 8 Plus...
  282. vigilantemre

Soru Gazi yakını istihdam başvurusu hakkında

Merhaba değerli forumdaşlar, gazi yakını olarak kamu kurumlarında istihdam başvurusu yapmış bulunuyorum, daha önce yapanlar tecrübelerini aktarırsa çok memnun olurum. Kaç ayda sonuçlanır, memur maaşları ne kadardır, lise mezunu olmam maaş durumunu etkiler mi? Araştırma yaptım ama her yerde...
  283. vigilantemre

Yardım Gmailimden atılmış garip mail

Google hesabı yönetim panelinden Gmail'e erişen web uygulamalarını da kontrol edin.
  284. vigilantemre

Soru gta benzeri bir oyun

Driver serisi veya Kane & Lynch olabilir mi?
  285. vigilantemre

Öneri Tatilde oynanacak oyun önerileri ??

Sifu
  286. vigilantemre

Yardım Telefonun Bildirim Işığı Yanıyor Ama Ekran Siyah Tepki vermiyor.

Telefona en son ne işlem yaptınız?
  287. vigilantemre

iPhone ve macOS sistemi eşitleme yapmıyor

İki cihazda da aynı Apple hesabıyla oturum açıldığından emin olun, ayrıca eşitleme veya senkronizasyon isminde ayarlar olmalı onları da kontrol edin.
  288. vigilantemre

Yardım Nefes verirken havayı göze üflemeyen maske önerisi.

Benim gibi gözlük kullananlar için de çok iyi olur.
  289. vigilantemre

Soru Askerlik Bakaya Cezası Nasıl Ödenir?

E-Devlet'te aradım da bulamadım, gazi yakını olduğum için görünmüyor olabilir, en iyisi vergi dairesine gitmek. Şubeye gittim ve covid testi verdim, bir tek ödemem kaldı. Cevaplarınız ve alakanız için çok teşekkürler, iyi forumlar :)
  290. vigilantemre

Soru Askerlik Bakaya Cezası Nasıl Ödenir?

Öncelikle selamlar, yakında askere gideceğim, haber gelmediği için bakaya (Kaçak) durumuna düşmüşüm. 27 TL cezam var bunu nereye ödeyeceğim? Ziraat bankası ATM'sinde ödeme menüsünü de bulamadım.
  291. vigilantemre

Yardım The Elder Scrolls V: Skyrim steam türkçe yama kurma

Bu linkteki yamanın çalışması lazım ama bu uyarıları da dikkate alınız:
  292. vigilantemre

Yardım kibrit yanığı ne kadar süre geçer

Eğer yara oluştuysa hemen bir sağlık kurumuna gidin ve sterilize ettirin, geçmiş olsun.
  293. vigilantemre

Telefonlar bu kadar güçlenmiş iken GTA4 vs oyunların çıkmaması

GTA SA'da koşma butonuna çift tıklamayla zıplanıyordu, GTA 4 için de bu tür çözümler üretilebilir ama optimizasyon konusu baya sıkıntılı.
  294. vigilantemre

Yardım TC ve Seri No Şüphesi

İnşallah sorun olmaz, hayırlı geceler.
  295. vigilantemre

iPhone 4 desteklediği oyunlar nelerdir?

Jailbreak kullanmanız lazım ama tavsiye etmem
  296. vigilantemre

Yardım TC ve Seri No Şüphesi

Başınıza bir şey geleceğini sanmıyorum, durumu Instagram desteğine ve polise (bilişim suçları) bildirin, kafanız rahat olsun.