Arama sonuçlarınız

1. S

Rx550 çizgi sorunu

Merhaba arkadaşlar yeni hazır sistem topladım fakat sanırım ekran kartım arızalı tüm sürücülerim güncel kaldırıp tekrardan kurdum biosu sıfırladım ekran kartını söküp taktım ramları çıkardım vs fakat nafile ve oyuna girdikten iki dakika sonra donup kalıyor oyuna girmesem de monitörde sinyal yok...
  2. S

RX 550 Fan durması?

Merhaba hazır, gaming sistem aldım, bilgisayarı açtığım'da ekran kartının fanları dönüyor fakat 5-10 saniye sonra duruyor, oyuna girince'de bilgisayarı kilitliyor, sinyal yok diyor fakat onboarddan takıp oyuna girince bir sorun çıkmıyor acaba ekran kartı sıkıntılı mı? ne yapmam gerekiyor
  3. S

Oyun oynarken monitörün kapanması ?

Merhaba arkadaşlar, yeni hazır sistem aldım casper excalibur masaüstü, fakat, oyun oynarken 3-5 dakika sonra görüntü gidiyor kasa çalışıyor sorun monitör'de değil farklı bir monitörde'de denedim onboard girişinden hdmi takıp oynadığım'da böyle bir şey olmuyor ekran kartına bağlayıp oynadığım da...
  4. S

AOC E2461FWH 24INC

Merhabalar AOC E2461FWH model 2.el monitörü 600₺’ye aldım piyasadan kalkalı çok oldu internette satışı yok aldığım monitörü temiz her hangi bir sorunu yok sizce bu fiyata iyi mi?
  5. S

HDD Biosta görünüyor fakat açılmıyor

Merhaba arkadaşlar pek bir bilgim olmadığı için konu açıyorum bugün yeni bir sistem aldım sistem de ssd takılı fakat ben harddisk takacağım şimdilik sata kablom yok diye ssdyi çıkartıp harddiski taktım bilgisayarı açtığım da direk bios açılıyor oradan baktığım da hdd gözüküyor fakat Windows...
  6. S

Bilişim Suçlarında İPhone 7 Marka Cihazın İncelenmesi?

Merhaba Herkese Hayırlı Günler. Dün Savcılığa ifade için çağrıldım ifade sırasında Savcı bey, Bana, Bize telefonunu verebilir misin rızan ile, kendine güveniyor musun diye sordu Bende rızam ile teslim ettim İstanbul'a incelemeye gönderileceğini ve 2-3 ay sonra geri alınabileceğini söyledi fakat...
  7. S

E-posta adresim çalındı

Merhabalar, E-posta adresimi birisi gördü [email protected] Şeklinde, Ve Hesapta Telefon Numaram Vesaire Kayıtlıydı Hesabımı çalmış benim telefon numaramı Kurtarma e-postasını kaldırıp kendine ait e-postaları koymuş. Şuan da Outlook mail kısmındayım fakat parolamı değiştirmek istediğim de yeni...
  8. S

İPhone 7 Plus 8 Ve 8Plus Hangisi alınmalı?

Arkadaşlar Normalde 6S Kullanmaktayım, fakat 7 plus veya 8 yada 8 plus'ı alacağım sizce İPhone7Plus Yerine 8 mi almalıyım? 8 Plus biraz zorlayabilir Siz hangisini önerirsiniz ? Ve üçünden birini ikinci el olarak almayı düşünüyorum. 1573327791 Bütçe 4.000 4.500 Arası Ve lütfen İPhone Alacağına...
  9. S

İPhone 5S Ana Ekran Düğmesi İle Yükseltin

Merhaba Arkadaşlar İPhone 5S Kullanmaktayım, Güncelleme yaptım, telefonu açtığım da AnaEkran Düğmesi ile yükseltin diyor fakat benim home tuşum bozuk. Assistive Touch İle kullanıyorum fakat şuan da oda çalışmıyor, en son yedeğimi 3 haziranda almıştım bu ekranı nasıl geçebilirim? verilerim...