Arama sonuçlarınız

1. M

2. el iphone 7 alınır mı?

alınır bende düşünüyorum alıcaksan sana tavsiyem apple techden al sahibinden .coma yaz bulursun cihazları tertemiz kutulu evraklı 32 gb 2200 tl
  2. M

Sivilceden bıktım.

yaşım 15 çenemde sivilce var diğer yerlerde az bi ürün önerin cildimi cidden temizleyecek yüzümü iyi hale getirecek bilen varsa lütfen yazsınn [not hesap benim değildir lütfen saygı çervesinde konuşalım]
  3. M

Xr mı? Se 2020 mi?

hiç düşünmeden xr al
  4. M

Pc kasası

mönitörsüz dolu kasa
  5. M

Pc kasası

Max2000 tl belki çok güzelse 2500 tl
  6. M

Pc kasası

Arkadaşlar pc kasası almayı düşünüyorum bi yakınımda 8 gb. Ram li ufacık bi kasa gördüm bana önerebilceğiniz küçük mini bir kasa varmı? Uygun fiyatlı
  7. M

Kulaklık karşılaştırma

Arkadaşlar A101 felan 10 tl ye kablolu kulaklık geliyor biliyorsunuz dur belki ben onların ses kalitesi benim için yeterli şimdi Bluetooth’u. Kulaklık alıcam sizce O 10 tl lik kulaklık bunun ses kaliteli aynımıdır (İ18 Tws)
  8. M

iphone 6s iphone geri yüklerken ağ bağlantısı zaman aşımı uğradı -3259 sorunu

hocam 2 farklı bilgisayardan denedim2 sinde aynı hata biribilgisayara yeni yükledim öbürü ise zaten güncelldi
  9. M

iphone 6s iphone geri yüklerken ağ bağlantısı zaman aşımı uğradı -3259 sorunu

herkese s.a iphone 6s cihazım şifresini unuttum sonra dene dene en son iphone etkin değil dedi i tunes bağlanın dedi bende i tunes e bağladım 3.5 gb geri yükleme yaklaşık yüzde99 olduğu zaman bağlantı aşıma uğradı tarzı bi şey diyor hata -3259 veriyor ne yapmam lazım acill lütfen ne dir sorun...
  10. M

Imeı kaydı

Herkese s.a şu anda kullandığım cihaz var iphone 6s modeli yükseltmek istiyorum sahibinden.com da görüyorum iphone x 3000-4000 tl arası tertemiz 2.el ama kayıtsız bi telefonun ımesı başka cihaza atılırmı örnek evde boş duran ekranı çatlak samsung j5 prime ı iphone x‘e atabilirmiyiz Atarsak...
  11. M

ses kartı

arkadaşlar s.a benim pc nin öndeki kulaklık girişi kırıldı bi yerden ses kartı aldım önünde 2 tane giriş var birinde kulaklık işareti birinde mikrofon işareti bundan müzik dinlenirmi kulaklıkla
  12. M

İphone 6s pil

Aklımda şey var Fp pro batarya baya kaliteli bide deji batarya
  13. M

İphone 6s pil

Son 2 gündür yapıyo böyle telefon 6 aydır bende
  14. M

İphone 6s pil

2.el aldım bataryası %75 di aldığım yer değiştirdi 1590691060 %100 benimki 2.el aldım orda %75 di değiştirdi telefoncu
  15. M

İphone 6s pil

Herkese merhaba benim telefonum iphone 6s telefonum son 2 gündür kendi kendine şarzı bitiyor gece 12-1 gibİ yatıyorum sabah 9-10 gibi kalkıyorum gece 100% şarzım sabah kalkıtığım zaman kapanmış oluyo telefon sizce ne yapmalıyım Not: batarya sağlığı %100
  16. M

Letgo kapıda ödeme

herkese merhaba letgodan bir eşya alıcam kargo ile kapıda ödeme ile almak istiyorum sizce nasıl yapabilirim bunu? Bide ne kadar bi ücreti olur
  17. M

İphone 6s açılmıyor

Herkese s.a kuzenimin iphone 6s 16 gb telefonu açılmıyor sabah 5 gibi uyumuş şarzı 16 ymış zaten pil sağlığı % 65. Sabaha kadar kendi kendine biter demiş sabah kalktı telefonu kaç Defa şarza takmamıza rağmen Çalışmıyor tık yok sizce sebebi nedir Acill!!
  18. M

gta 4 ağır çekim gibi (kasıyor herhalde )

yani nasıl anlamadım
  19. M

gta 4 ağır çekim gibi (kasıyor herhalde )

arkadaşlar benim pc de gta 4 var ayarları ne kadar düşürürsem düşürüm gene adam yürürken veya araba sürerken sanki ağır çekimde öyle yürüyor sizce sebebi nedir nasıl hallderim pc özelikleri 4 gb ram 500 gb hafıza 64 bit
  20. M

kükürt veya bıttım sabunu

teşşekürler
  21. M

yararı oldumu
  22. M

s.a şuanda saçımda çok kepek var bunun sebebi seboreik ekzama imiş internete gördüm ikiside tedavi ediyormuş sizce hangisini kullanmalıyım
  23. M

Windows 10 mu 8.1 mi???

ben 2 günce önce windows 8,1 home editon olan bilgisayarımı windows 10 yaptım ilk 1 gün kasıyodu şimdi iyi ama öyle ciddi bi değişim olmadı ama win 8 den iyidir
  24. M

win 10

herkese merhaba win 7 yi laptobumu win 10 yaptım orjinal fakat sarı ekran oldu sizce sebebi nedir nasıl çözerim bu durumu
  25. M

adobe after effect

herkese s.a şarkıların altına söz eklemek istiyorum o yüzden adobe after effect indiricem fakat pc uyumlu değil diyo nasıl yapabilirm bunu veya önericeğiniz başka proglamlar
  26. M

[Genel Konu] iPhone Kullanıcıları Kulübü

dostum wifi entegresi değişecek 1588591381 paran yetiyorsa 12 yi bekle
  27. M

win 7 yükseltme

peki bu nasıl yapacağım ?
  28. M

win 7 yükseltme

pc değil laptop kullanıyorum. özelliği 4 gb ram 500gb hafıza 64 bit olması lazım ACER asprie e1 531 modeli
  29. M

win 7 yükseltme

herkese s.a benim laptopum var normalde windows 8 ama ben onu bilgisayarcıya 7 yaptırdım çakmasıdan şimdi yükseltmek istiyorum windows8 veya 10 nasıl yapabilirm.
  30. M

lgs

teşşekürler ortalamam da sıkıntı yok ama oturduğum yer biraz sıkıntılı o yüzden farklı ilçelerdeki liseler gitmek istiyorum.
  31. M

lgs

herkese s.a bildiğimiz gibi son 2-3 senedir teog kalktı lgs se geldi şimdi 2 bölüme ayrıldı sınavlı sınavsız diye sınavsız alan okullar sadece kendi mahhalesindenmi alıcak yok sa farklı semtlerden alabilirlermi?
  32. M

çakma airpods öneri

teşşekürler
  33. M

çakma airpods öneri

hocam ben bunu denedim sesi kötüydü baya bas yok ses deriden geliyo bunlar üst modeli olarak ne önerirsiniz
  34. M

çakma airpods öneri

onlara aklım bir kenarında ama bana bi çok airpods önerseni
  35. M

çakma airpods öneri

herkese sa hayırlı geceler kendime kablosuz kulaklık alacağım ama karar veremedim alacaağım kulaklık apple çakması olan kulaklıklar ama karar veremedim kafamdaki modelller. -i100 tws -i18 -16xs şu anda bildiklerim bunlar, bütçem max 120 tl sizce hangi çakma airpods modeli veya başka bir öneriniz...
  36. M

kablosuz kulaklık önerisi

peki i100 tws nasıl
  37. M

peki şu tws kulaklıklar var airpodsa benzeyen onlardan hangi modelini önerirsiniz 1588078859 neyin i modeli
  38. M

herkese s.a kendime kablosuz kulaklık alacağım bütçem max 100 -150 internette baktığım i11 tws felan 60 tl felan denedim onu sesi çok deriden geliyodu beğenmedim alırken kaliteli bişi alim dedim şu anda 100 liraya felan İ100 tws felan onlar nasıl veya farklı bir öneri ?
  39. M

Tablet önerisi verebilir misin ?

MediaPad T5 16GB 10.1" IPS Tablet Huawei MediaPed T5 10.1 tab a 10,1 sizce bu mu veya ipad air 2 gibi bir tablet sizce hangisi ?
  40. M

peki bu tabletlerin ömrü kaç yıl
  41. M

peki 2. el ipad almakmı yoksa sıfır bir samsung tabletmi korkum şu 300-400 tl civarındaki tabletler aklıma geliyor sürekli donan deli gibi kasan böyle bişi yaşamam dimi ?
  42. M

tab s2 eskimedimi
  43. M

bide bende şu an laptop var o kasıyo onu satıp İPAD alıcam ipad ile world veya pdf gibi şeyler çalışırmı slayt yapma tarzı şeyler
  44. M

bu tableti görmüştüm sizce ıpad mi bu mu alırsam ıpad 2 veya 7 yad herhangi uygun fiyatlı bir ipad
  45. M

arkadaşlar herkese merhaba kendimi tablet alacağım pek anlamam tabletten ıpad olur veya samsung farketmez aman aradığım özellikler -en az 9 ,10 inç olması -hafıza yüksek olsun bi 64 gb olsun en az 32 olabilir -bütçemm 2000 lira max 2, el de olabilir pek oyun oynamam dizi felan izlerim belki...
  46. M

yeni superonline

bizim burda fiber yok herhalde peki vdsl nasıl geçiş yapılır
  47. M

yeni superonline

48. M

yeni superonline

arkadaşlar herkese s.a vodafoneden turkcell Superonline geçicem 3 ay ücretsiz ADSL 90 TL 8 MBPS internet hızı istersek 16 mbps 10 tl farkla yükseltebilirz sizce nasıl superonline kullancağım internet ADSL modunda lütfen yardım edin
  49. M

PC Sinyal Yok Uyarısı

Kart girişi neresi
  50. M

PC Sinyal Yok Uyarısı

herkese s.a benim Pc. 15 dk önce normal çalışıyordu kardeşim mouse sertçe çekti aramızda çekişme oldu sonra 6-7 dk normal çalıştı. Sonra bir anda mavi bi ekran geldi. Aralarında pembe renk Geldi sonra kapandı. Sonra ben kapandıktan sonra çalıştırdım kasa çalıştı sonra ekrana yukarda fotoya...
  51. M

2020 de 8 mbps

neden burda max 8 mbps detekliyor en iyi hız bu
  52. M

2020 de 8 mbps

herkese s.a turkcell super online 8mbps hız 90 tl sizce verilirmiydi
  53. M

En iyi internet sağlayıcısı

Peki bu fiberle superonline farkı nedir
  54. M

Superonline ile fiberin farkı nedir (Turkcell)

Yeni internet alacağım Biri süperonline aylık 100 lira 25 mpbs Diğeri fiber aylık oda 100 lira ama akşam saat 6ve sabah 6 arası 100 mbps diğer saatler 25 mpbs Sizce hangisi Yada farkları neler
  55. M

benim yakınlarımda kullananlarda var 25 mbps 100 lira. bide fiber var akşam 6 altıdan sabah 6 kadar100 mbps diğer saatler 25 mbps Sizce o nasıldır
  56. M

benim pingler hep an az 200 -300 lerde takılıyo indirme:hızı ise max 7 mbps yükleme hızı ise en yüksek 1mbps gennelikle 0.18 felan YER:İSTANBUL/SULTANGAZİ
  57. M

turkn türknetin duymuştum ama müşteri hizmetlerinin kötü olduğu söyleniyor bide kablo net nedir beni aydınlatırsanız sevinirim
  58. M

herkese S.A şu an VODAFONE internet kullanıyorum ama hiç memnun değilim aylık 60-65 lira gibi bir ücret ödüyorum ama hiçtatmin etmiyor Turkcell Superonline geçmeyi düşünüyorum ama biraz pahalı galiba türktelekom bakim dedim herhalde çoğu kişi memnun değil gibime geliyor acaba fikirleriniz...
  59. M

Android telefon mu, iOS telefon mu almalıyım ?

X almaktan vazgeçtim yeni çıkacak uygun fiyatlı İPHONE SE 2 (9) U BEKLİYECEĞİM
  60. M

öncelikle telefonun kamerası pek sıkıntı değil şu android 1500 2000 liralıkların gündüz çekimleri güzel ama gece fotolar kötü videolar beter berbat yani 1- 6S kamreasıda beni tatmin...
  61. M

haklısın bunu bende bunu düşündüm ama iphonenun hem tasarımı güzel hemde işletim sistemi yani çok karasızım bugüne kadar çok telefon inceleme şansım oldı iphone konusunda ama andriod telefonlarda hep 1000 -2000 tl lik telefonlara inceleme şansım oldu öyle 5000 liralık bir android telefon...
  62. M

herkese a.s yeni tel alacağım önceden 6s kullanıyodum ama bu yaz ağustos gibi yeni tel alıcam bir yanım iphone diyor bir yanım diğer android telefonlar diyoryeni telefon alırsam bütçem 4500 max iphone X düşünüyorum 2.el diğer tarafta sıfır andriod telefonlara kayıyorum ben aldımmı en az 3- 4...
  63. M

Xiaomi wifi sinyal yükseltici 2

K Herkese merhaba ben yeni wifi yükseltici aldım Xiomia wifi 2 ama kurulum yaparken buraya kadar geliyorum orada xiomia nun şu ağına bağlanın diyor wifi açın diyor wifi açıyorum ama görmüyor 10 dk bekledim olmuyor acaba ürün sıkıntılımı internetten aldım bi yardımcı olun yoksa iade edicem (bide...
  64. M

Pc jack girişi bozuk

Bu arada kulaklık takılı iken ayağım sertçe çarptı kendi kulaklığımın jak girişi kırıldı bilgisayarın girişi ise oynuyor .
  65. M

Pc jack girişi bozuk

Arkadaşlar benim pc ‘ye kulaklık takıyorum algılamıyor mikrafon bölümü sağlam ama kulaklık yeri bozuk ses gelmiyor takınca çözüm nedir bilen varmı? (Bazıları kulaklığı mikrafon yerine takıp kulaklık diye işaretliyomuş o nasıl o oluyor ?)
  66. M

Bluetooth Kulaklık

Öncelikle Selamın Aleyküm Bluetooth kulaklık alıcam Aliexpress'ten. Bütçem 40 lira sizce hangi kulaklığı önerirsiniz? Not: Şarjı günlük iki saat gitse bile yeterli olur .bide biraz olsada kaliteli olsun. İ7 tws kulaklık gibi olmasın biraz kaliteli olsun.
  67. M

7 plus pil süresi

sizce apple 7 plus la bir gün çıkarmı not öyle çok oyun oynayan biri değilim sadece ınstagram wp falan sizce 1 gün çıkarmı
  68. M

Hangi iPhone

apple fakirnin değil zenginin yanında o yüzden parası olan alsın xs max vb. xiaomi candır
  69. M

Hangi iPhone

ÖNERİLERİNİZ GAYET GÜZEL AMA ÇEVREMDE APPLE KULLANLR NE KADAR ÖZELİKLERİ AZ OLSADA İOS VAZGEÇİLMEZ OLDUĞUNU SÖYLÜYORLAR HELEKİ HIZ KONUSUNDA
  70. M

Hangi iPhone

bütçe 3000TL zaten apple 7 ve 7 plus alıcaksam 2. el alıcam
  71. M

Hangi iPhone

Si̇zce apple 7 plus ele avuc a otururmu 7 ve 7 plus arasinda kaldim 7 plusi en çok bataryasi daha büyük olduğu i̇çi̇n i̇sti̇yorum ama 7 plus çok büyük di̇yorlar si̇zce hangi̇si̇.