Arama sonuçlarınız

1. alioskiiii

Öneri 650 TL oyuncu faresi önerisi

Arkadaşlar max bütçem 650tl. Fps oyunlar oynuyorum hangi fareyi tavsiye edersiniz? Razer DeathAdder Essential Beyaz güzel midir sizce? Birde şu var Lenovo Legion GY51H47351 M300S RGB Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
  2. alioskiiii

Öneri Bilgisayar Yükseltmek için Tavsiyeler...

Arkadaşlar şöyle bi sistem var elimde, bunu yavaş yavaş yükseltmek istiyorum. Sizce ne yapayım, anakarttan mı başlasam? Intel Quad Q9300 işlemci, üstünde Snowman M200 var RX550 2GB ekran kartı 4+4 DDR3 1333mhz RAM 320GB HDD - 120GB SSD (şuan yetiyor). G41M-Combo anakart 550w 80+ Corsair PSU Kasa...
  3. alioskiiii

Yardım PSU'da 6+2 8+2 Pin Ne Oluyor?

Arkadaslar ikinci el psu alicam fakat pek anlamiyorum. Baktigimda 6+2 pin 8+2 pin gibi seyler yaziyor. Simdi alsam bikgisayara uymaz falan riske atmayim bi sorayim sizlere dedim. Şuan bilgisayarda bu takılı Everest Eps-4900b 300w Güç Kaynağı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz...
  4. alioskiiii

Öneri 700-800₺ 2. El PSU Önerisi

Arkadaslar şu sistem için 2. el psu alicam ne tavsiye edersiniz? Şuan 250 takili yetmiyor. Şehir Adana ama şehir dışıda olur önemli değil. G41 combo pro anakart rx550 4gb intel quad q9300 islemci 8 ram 128ssd 500hdd
  5. alioskiiii

Soru Hangi bilgisayar daha iyi?

Arkadaslar biraz sacma bir soru olacak fakat merak ediyorum. Elimde biri masaustu biri laptop olmak uzere 2 tane pc var. Oyunları şuan laptoptan oynuyorum. Acaba masaustunden oynasam daha fazla verim alir miyim diye merak ediyorum. Laptop ozellikleri Ryzen 5 7520u radeon 610m 256ssd 8gb cift...
  6. alioskiiii

Öneri Q9400 İşlemciye Ekran Kartı Önerisi

Arkadaşla Q9400 sipariş ettim, şuanki ekran kartım HD6570 ve bozuk ikinci el en uygun ne önerirsiniz? Bütçe 750 civarı. Sistem şuan böyle Q9400 HD6570 2x4 Gb Ram 1866mhz 500 Gb Hdd / 120gb ssd 300 Wat Psu (Everest marka eski bir şey) G41 Combo Pro Anakart 1366x768 monitör
  7. alioskiiii

Öneri Bilgisayar Bileşenleri Yükseltme Tavsiyesi

Arkadaşlar selamlar. Kardeşime eski bilgisayarımı verdim fakat gta5 oynamayı çok istiyor. Benim gibi olmasını istemiyorum kendi çapımda bir şeyler yapıcam, şimdilik bi ssd ve kule tipi soğutucu sipariş ettim. Ekran kartı sanırım yanmış 100 dereceye çıkıyor içini yeni temizledim. En mantıklı ve...
  8. alioskiiii

Laptop Soğutucu Tavsiyesi

Arkadaşlar 70-80 lira bütçem var en fazla 100 olur daha çıkamam gerçekten soğutan güzel bir şey lazım çok yüksek olmasa daha iyi olur laptopun dahili klavyesini kullanıyorum. Laptopun altı şöyle; dav
  9. alioskiiii

Laptop İçin Hdd ve Ram Tavsiyesi

Arkadaşlar Acer Swift 3 Sf314-58G Kullanıyorum bunun için 4gb ram ve 500gb hdd önerir misiniz? Çok pahalı değilse 1tb da olur ne kadar ucuz olursa daha iyi olur 1607767537 Aslında tek hdd taktırcaktımda hazır servise gitmişken ramıda taksınlar sonradan uğraşmayim tekrar
  10. alioskiiii

Throttle Çözümü

Arkadaşlar bilgisayar 3 günlük acer swift 3. Gta5 oynuyorum 70-80fps bilgisayar bir süre sonra kendini kullanmıyor. Dolayisiyla fps te baya düşüyor (20-30fpse kadar). Bunun sebebini arastirdim Throttle olduğunu düşünüyorum. Ekran kartı max 77 işlemci max 80 derece gördü. (Throttle bilgisayar...
  11. alioskiiii

Bir Süre Sonra FPS Düşüşü

Arkadaşlar bilgisayar yepyeni özellikleri 8 ram i5 10210u mx250 herhangi bir oyun oynarken (gta, the forest vs vs) ilk başta 60fps sabit oynarken sonradan ekran karti kullanimi %99dan %20-30lara düşüyor. Haliyle fps te baya düşüyor. Bu sorunu nasil cozebilirim
  12. alioskiiii

Şarjda Oyun Oynamak Bataryaya Zarar Verir mi?

Arkadaşlar swift3 kullanıyorum youtubeda bazı kişiler şarjı 100 yapıp şarjda oynarsan psu gibi kullanırsın bataryaya zarar gelmez dediler doğru mu?
  13. alioskiiii

6000-7000 Laptop Tavsiyesi

Arkadaşlar 6000-7000 civarı laptop lazım öğrenciyim bütçem 4k idi ama mağlum durum ortada arttırmak zorunda kaldım. Ders çalışıcam ve oyunda oynarım 6k ödüyoz zahmet olucak oyunda oynatsın bi zahmet. Lol valorant ets pubg lite gta5 roket lig forza. En fp ne var monster hariç? 7000i 1 lira aşmasa...
  14. alioskiiii

5000-6000 Laptop Önerisi

5000-6000 tl arasında kara cumada alıcam bi bilgisayar 1-2 ay önce bu fiyata gtx1650 li alicaktik ama bazi arkadaslar sagolsun bekle bekle dedi :/ huawei matebook d14 buldum daha iyi öneriniz var mi? Genelde cc2020 ets2 lol valorant gta5 gibi oyunlar oynarim 1602795120 O fiyata masaustu topla...
  15. alioskiiii

2. El İpad Önerisi

Merhaba Adana içinden 800-1500 tl civarında ipad önerir misiniz? Olabilirse depolama yüksek ve temiz olsun ?
  16. alioskiiii

50-100₺ Mouse Tavsiyesi

Arkadaşlar daha önce SGM-X7 kullanmistim 30 liraya mi ne almistim cok hosuma gitmisti elimede tam oturuyodu biraz agir ama alismistim artik bozuldu şimdi 70₺ olmuş o mouse daha kaliteli hos bir şey varsa onu aliyim arkadaslar yoksa sgm x7 alicam
  17. alioskiiii

1500₺ Bandında Tablet Önerisi

Arkadaşlar haftaya teyzemin doğum günü 1500₺ para biriktirdim tablet hevedi vardi bi tablet alicam 1500₺ bandinda ne önerirsiniz bu fiyata en iyi ne var? Arada pubg oynuyor
  18. alioskiiii

Bu İşlemci Soğutucu Bilgisayarıma Uyumlu mu?

https://www.trendyol.com/snowman/m200-cpu-fan-kirmizi-islemci-fani-p-46091307?boutiqueId=519404&merchantId=181127 Bu linkteki soğutucu bilgisayarıma uyumlu mudur acaba? Intel Core 2 Quad Q6600 İşlemci Gigabyte G41M Combo Anakart Kasa ise casper boyu 34CM Eni 18CM
  19. alioskiiii

Bilgisayar Upgrade Etme

400-500 Lira Bütçem var zaten upgrade ederken bazı parçaları satıcağım için ordanda gelir biraz. Valorant, ets, gta5, lol, PUBG lite gibi oyunlar oyniycam sadece. Sistem Özellikleri ; İntel Core 2 Quad Q6600 2.40GHZ İşlemci Amd HD6570 1Gb Powercolor Ekran Kartı Gigabyte G41M Combo Pro Anakart...
  20. alioskiiii

İşlemci Darboğazı Nasıl Çözülür ?

Q6600 İşlemci Amd HD6570 1Gb Ekran Kartı.. Az önce bi baktım değerlere valorant oynuyordum İşlemci kullanımı %100 işlemci 100 dereceye geliyor ama ekran kartı kullanımı %30-50 falan. Grafikleri yükseğe alınca birazcık düzeliyor ama fps aşırı düşüyor. bunu nasıl çözebilirim
  21. alioskiiii

Max 120 Tl Akıllı Saat Tavsiyesi

Sadece Trendyol'dan Olucak Max 120 Tl fp akıllı saat acil 1599846418 Acil
  22. alioskiiii

20-30 Liraya Neler Alınır ?

Trendyoldan 4 adet 25 tl kazandım hepsi ayrı ayrı harcanıyormuş. 25-30 tl ye trendyoldan neler alabilirim
  23. alioskiiii

Kulaklıktan Boğuk Ses Geliyor

Arkadaşlar kulaklık daha yeni 1 ay felan oldu ama ses boğuk geliyor bir şey anlaşılmıyor kulaklığın giriş yerini tam değilde azıcık geride takınca düzeliyor ama öylede sürekli çıkıp duruyor nasıl düzelir bu bu arada kulaküstü kulaklık bu
  24. alioskiiii

Max 1500₺ F/P Tablet Önerisi

En fazla 1500₺ olucak f/p tablet lazim
  25. alioskiiii

Aldığım Ürünle Alakası Olmayan Bir Şey Geldi Ve Fatura Çıkmadı !

merhaba arkadaşlar annem paspas almış 200 liraya ama fotoğraftakiyle alakası olmayan 50 liralık ürünü yollamışlar ve içinden faturada çıkmadı. İade etmek için ne yapabiliriz acaba link bu VİP AHMET Vipset Premium Tablet Mop 14 Lt+ 4 Lü Yedek Bez Seti (duvar-cam-banyo-yer) | Trendyol
  26. alioskiiii

5000-6000 F/P Laptop Tavsiyesi

Evet arkadaslar 2k ile yola çıkmıştım dedim almışken iyisi olsun 5-6k ya yükselttim. Tam kör nokta gibi ama 5-6k en fp bilgisayar hangisidir ? Bi tane acer nitro görmüştüm
  27. alioskiiii

Taklit Attım Hesabım Kapandı !

Benim sayfamın aynısını açmış birisi bende taklit attım ona benim sayfam kapandı nasıl geri açabilirim çok önemli
  28. alioskiiii

2500₺ Civarı F/P Telefon Tavsiyesi

Telefon alıcam 2500 max 2800tl. 128gb depolaması olucak birde kamerası biraz iyi olsa daha iyi olur ben baktim rn9 pro var nasıl sizce
  29. alioskiiii

Bilgisayar Kafayı Yedi

https://hizliresim.com/x7nQdL Uyandigimda kardesim bir sey yapmis bilgisayar boyle oldu duzeltemedim bi yolunu bilen var mi acaba
  30. alioskiiii

MX230 vs Radeon 540X

Bi̇r tarafta i̇5 10210u & mx230, di̇ğer tarafta ryzen 5 3500u & radeon 540x var. Hangi̇si̇ daha i̇yi̇di̇r acaba ? Ha bi̇rde şu var unutmuşum eklemeyi̇ ryzen 5 3500u & mx230.
  31. alioskiiii

4000-4500 TL Laptop Tavsiyesi

Arkadaşlar önceki sefer 3000-3500 dedimde vazgeçtim almışken kaliteli olsun dedim. 4000 tl bütçem var. sanırım 4500e kadar çıkabilirim ve laptop lazım. oynayacağım oyunlar şunlar : gta 5, csgo, lol, pubg lite, ets2 vb oyunlar. olabilecek en fp laptop olursa çok iyi olur temmuza girince almayı...
  32. alioskiiii

3000-3500₺ F/P LAPTOP TAVSİYESİ

En fazla 3500 liraya çıkabilirim şuan 2000₺ var bilgisayarımıda satıp temmuzda ciddi ciddi alıcam artık xd. Öyle çok istediğim oyun yok gta 5 , lol , cgo , pubg lite fln oynarım ve grafik hastasıda değilim (bu zamana kadar 800x400 cozunurlukte oynadim artik her seye raziyim) olabildiğince en f/p...
  33. alioskiiii

Powerbank Tavsiyesi

Huawei P9 Lite 2017 Kullanıyorum 2 Kez Falan Şarj Etse Yeter Max 50-60 Liraya İyi Bir Tane Lazım Acil
  34. alioskiiii

Resimler Kendi Kendine Silindi !

Bilgisayarın içinde çok önemli eski resimler vardı yedek diskte duruyordu hiç ellemedim açıp baktığımda hepsi silinmiş. Çok önemliydi o resimler geri getirme şansım var mı
  35. alioskiiii

Bilgisayar Upgrade İçin Tavsiye

İşlemci : Q6600 2.40 GHZ Ekran Kartı : AMD HD 6570 1Gb Powercolor Anakart : G41M-Combo Ram : 2x4 1666Mhz Ram (8GB) PSU : 300 Watt Everest (Elimde Boşta 350watt Everest var) HDD : 320 Gb 7200RPM 16Mb Önbellek (Samsung HD322HJ) Bu bilgisayarı yükseltmek istiyorum çok darboğaz yapıyor ekran kartını...
  36. alioskiiii

Aliexpress'ten Ekran Kartı Almak

Aliexpressten gtx 1050 ti alsam sorun olurmu , olursa ne gibi sorunlar
  37. alioskiiii

Apu Sistem Toplama

Sistem Özellikleri ; Amd Athlon 3000G -- 448 Tl A320M-S2H Anakart -- 413 Tl 8Gb Ddr4 3200Mhz Ram -- 308 Tl 500Gb 7200Rpm HDD -- 140 Tl 120Gb 560/530 SSD -- 183 Tl Aerocool Kasa + 500W -- 394 Tl Toplam -- 1.841 Tl Yapıyor. Bu sisteme 2. El 500-600 Tl civarında bi ekran kartı lazım. Gtx 960 baktım...
  38. alioskiiii

Sisteme PSU Önerisi

Amd Athlon 3000G İşlemci Gtx 1050 Ti E. Kartı 8 Gb 3000 Mhz Ram 240 GB SSD A320M ANAKART Çok pahali olmayan bu si̇stemi̇ besleyebi̇lecek psu öneri̇si̇, eğer daha kârli olursa kasanin İçİnde psu da olur.
  39. alioskiiii

Bilgisayarım Neden Çok Yavaş

Sistem Özelliklerim ; İntel Core 2 Quad Q6600 2.40 Ghz Amd Hd 6570 1Gb Ekran Kartı 8 Gb Ram 500 Gb Hdd 300 Wat Psu G41 Combo Pro Anakart Çok yavaş çalışıyor nedense anlamıyorum yavaş diye formatladım WİNDOWS 7 PRO yüklü harddisk mi öldü psu mu yetmiyor bilmiyorum yardımcı olurmusunuz
  40. alioskiiii

FPS Değerlerim Normal Mi?

Csgo en düşük ayarlarda 30-40 fps alıyorum normal mi ? sistem özellikleri : İntel Core 2 Quad Q6600 İşlemci 4 çekirdek 2.40 ghz AMD HD 6570 1 GB Ekran Kartı 8 Gb Ram 500 Gb Hdd Win 8.1 Single Language
  41. alioskiiii

Amd OverDrive Ayarları

Ekran kartım amd hd6570 sizce bu ayarları değiştirmelimiyim ?
  42. alioskiiii

AMD Driver Güncelleme

Amd nin 2020 ekran kartı driver sürücüsü çıktı herkeste o var benim ekran kartı amd hd 6570 ama halen amd catasally controller gibi bişey hem hiçde güzel değil bu nasıl güncellenecek bilen varmı
  43. alioskiiii

Windows 8.1 Etkinleştirme

Bilgisayarıma uyarı geldi deneme sürümü 5 martta biticekmiş. Bunu nasıl ücretsiz yenileyebilirim ? Windows 8.1 Single Language
  44. alioskiiii

4500-5000 TL'ye kadar f/p gaming laptop tavsiyesi

Yaklasik 4500-5000 tl civari olabildiğince bu fiyata en iyi performansı verebilecek laptop olsun. Lutfen bana bu fiyata masaüstü al demeyin bir yere bağlı kalamayacağım çünkü.
  45. alioskiiii

Huawei P9 Lite İle Hangi Telefonu Takas Etmeliyim ?

Telefon guzel eyvallahta 16 gb hicbisey yuklenmiyor bombos ici bu durumda telefonu kullanamiyorum bile cok kez formatlamayi denedim alan bir sure sonra yine doluyor. Ben bunu kafaya kafaya takas etmek istiyorum hangi tel olur ?
  46. alioskiiii

İnstagram Tek Seferde ve Toplu Şekilde Takip Ettiğimiz Kişileri Çıkarma

İnstagramda yaklaşık 5000 küsür takip ettiğim kişi var şimdi hepsini sileceğim ama tek tek hayatta silemem zaten silerken bir süre sonra ban yiyorum bunu tekte yapabilme şansımız varmı
  47. alioskiiii

Bilgisayarım Darboğaz Oluyor , Tavsiye !

Bilgisayarım çok darboğaz oluyor sürekli drop yiyorum sistem özelliklerim : İntel Core 2 Quad Q6600 İşlemci Amd Hd 6570 Ekran Kartı 8Gb Ram Bu arada 300 wat güç kaynağı Varsa tavsiyeniz (şunu al gibi) yardımcı olursanız çok sevinirim.
  48. alioskiiii

Oyunlarda FPS Sabitlemek !

Ben bu fps i sabitlemek istiyorum her oyunda mesela pubg lite oynuyorum 120-130 fps falan çatışmaya giriyorum birden 60a düşüyore yavaşlıyor kötü oluyor mesela ben bunu 60a sabitlesem yeter bana yokmu çözümü ? ekran kartım amd hd6570
  49. alioskiiii

Disk C'den Disk D'ye Alan Aktarma

Yerel disk c bomboş genelde formatladığım zaman gitmesin diye yükse boyutlu şeyleri d ye yüklüyorum ama d nin alanı azaldı baya c den d ye alan nasıl aktarabilirim ?
  50. alioskiiii

Diskim Tek Parça Halinde mi , C ve D Olarak Mi Daha Hızlı Olur ?

Suan diskim tek parca 500gb sadece c diski bunu 2 parcaya ayirirsammi daha hizli calisir boylemi
  51. alioskiiii

Bilgisayarim Mouse Okumuyor !

Bilgisayara 3 adet mouse denedim ama hicbiri calismiyor hepside çalisan mouselar bilgisayar mouse u gormuyor
  52. alioskiiii

Pc sıfırladım mouse bozuldu !

Bilgisayar baya agirlasti sifirladim acilirken mouse imleci ekrana gelmiyor ama isigi yaniyor klavye hic calismiyo kablosunu cikarip taktim bisey olmadi yardim edin bilgisayar acilmiyor dil secme yerinde kaldi 1579202450 Yardim etsenize
  53. alioskiiii

Windows Kaç Kullanmalıyım ?

Şuan windows 10 pro kullanıyorum sıkıntı olmuyor ama bilgisayar yeni açıldığında çok bekletiyor sonradan kendine geliyor başka ne kullanabilirim ? sistem özelliklerim : 8gb ram core 2 quad q6600 işlemci adm hd6570 ekran kartı 500 gb hdd böyle işte sanırım gerekli bir şey kalmadı
  54. alioskiiii

Huawei Tema Arayuz

Huawei p9 lite 2017 temalardan tema seciliyor. İnternetten tema indirdigimde bildigim kadariyla onuda kullanabiliyorum. Youtubedan izledim adam.yapiyor aynisini bende yaptim sadece iconlar degisti adamdaki gibi arayuzde degismiyor. Nasil olacak
  55. alioskiiii

Depolama Sorunu

Huawei p9 lite 2017 kullaniyorum. Hicbirsey yuklu degil sadece instagram wahtsapp ve telin kendi uygulamalari falan var. Butun muzikmis resimmis hepsi sd kartta. Telefinda dogru duzgun birseh yuklu degil 1gb 800mb gibi bir bos alan var. 16 gblik olanj bu. Onceden j2 core da kullandim 8 gb ti...
  56. alioskiiii

Shiftdeletenet Uygulamasi Hqta Veriyor

Shiftdeletent in play store uygulamasini indirdim. Hesabima giris yapamiyorum. Hata veriyor ama google dan girebiliriyorum
  57. alioskiiii

Huawei SD Kart ile Dahili Depolamayi Birlestirme

Huawei p9 lite 2017 kullaniyorum. Hafizasi yetmiyor uygulama yukleyemiyorum. Sd kartada uygulamalar atilmiyor. Hafiza karti ile dahili depolama birlestirince oluyormus nasil olacak bu yardim eder misiniz ?
  58. alioskiiii

İninal Kart Eklenemedi Hatasi !

İninal kartimi ininal uygulamasini yukledim. Barkodu okut duyor okutuyorum olmuyor. Barkod numarasini kendim yaziyorum olmuyor. Kart eklenemedi hatasi diyor.
  59. alioskiiii

SD Karta Uygulama Yuklenmiyor

Dahili depolamayi sd kart yaptim ve simdi uygulama indirmeye calisiyorum ama uygulama bir yere kadar iniyor sonra duruyor, inmiyor. Cozumunu bilen varmi ?
  60. alioskiiii

Huawei P9 Lite 2017 SD Karta Taşıma

Yeni kart aldim ve suan telefondaki butun hersey otomatik karta tasinmiyormu ? Sifirlayip bastan yuklemek istemiyorum.
  61. alioskiiii

Bildirimler Geç Geliyor !

Whatsap ve instagramda gelen mesjlar fln 5 dk sonr gliyo
  62. alioskiiii

Quick Charge 3.0 Destekli Sarj Aleti Tavsiyesi

Hizli eden 3.0 destekli type c icin cok pahali olmayan sarj aleti tavsiyesi
  63. alioskiiii

Gm 5 Plus Şarj Aleti Tavsiyesi

Gm 5 plus sarj oluken cok isiniyor ve cok agir sarj oluyor. Sanirim sarj aletinden kaynakli kendi aarj aleti degil sayrox mudur ne. Servise sordum bir sarj aleti 90 tl baya pahali hepsiburada da fln daha ucuz orjinali varsa linkini atarmisiniz
  64. alioskiiii

Turkcell TV Nasil Kullanilir ?

Gecen gun superonline kurduk eve modeminid aldik. Bize bunun yaninda turkcell tv de var dediler ama televizyona baglamak icin bisey vermeiler. Nasil yapilacak bu ?
  65. alioskiiii

Pubg Lite Hangi Grafiklerde Oynamalıyım ?

Özellikler: 8Gb Ram İntel Core 2 Quad Q6600 İşlemci 2.4 ghz 4 çekirdek Amd Radeon HD6570 E. kartı Pubg Lite Hangi Grafiklerde Daha İyi Olur ??
  66. alioskiiii

Gm 5 Plus vs Huawei P9 Lite

Gm 5 plus ile p9 lite tkas edilir mi
  67. alioskiiii

Meizu 16XS Alinir mi ?

Meizu16xs fiyatina gore uygun gibi geldi. Sizce alinirmi ? Yaklasik 2000-2500 tl bandinda
  68. alioskiiii

Gm 5 Plus Call Of Duty Atma Sorunu

Pubgdede atiyordu oyundan. Surum 8 olunca boyle oldu. Cok oyunculuda atmiyo ama battle royalde atiyo. Bunun surum dusurmek disinda bie cozumu yokmu
  69. alioskiiii

Gm 5 Plus Tam Kaplayan Ekran Koruyucu

Gm 5 plus tam kaplayan ekran koruyucu tavsiyesi. Gittigim dukkanlarda bulamiyoeum interetten alip kilifciya taktiririm
  70. alioskiiii

MODEM ŞİFRESİNİ UNUTTUM

Wifi şifresini unuttum şimdi nasıl öğrenebilirim
  71. alioskiiii

Ozel kilif yapan site

Varsa ozel kilif yapan site. Mesela ben gm 5 plsa bumper kilif istiyorum
  72. alioskiiii

Gm 5 Plus Orjinal Batrya nerden alinir

Varsa gercekten orjinal gm 5 plus btarya.oneinizi bekleim. Telefoncunun birine gttim maalesef internetten almayi dusunuyorum adam iphon11 fiyati batarya soyluyo nabayim. Ama gercekten orj. Olsun yillardir depoda duranin veya sahtenin bozuk ils farki yok
  73. alioskiiii

Sarjim bitmiyo !

Ulan gm 5plus.tlefonim var sarjm bitmiyo lan korkmaya basladim noluyo dune kadar hemen bitiyo diye sinirleniyodum simdi sarji eksilmiyo korkmaya basladim lan 2 saattir instahramdaym sarjim hala %60 bir gram eksilmiyo noluyo korkuyom
  74. alioskiiii

Gm 5 Plus Battle Royale Oyunlarda Atma Hatasi

Gm 5 plus android 8 guncellemesi aldiktan sonra pubg call of duty gibi oyunlarda atiyor varmi cozumu
  75. alioskiiii

Gm 5 Plus Kılıf

gm 5 plus için bumper kılıf istiyorum ama bulamadım varmı acaba yardımcı olursanız. bumper kılıf dediğim şu https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/samsung-a5-2015-a500-kilif-metal-bumper-aynali-surgulu-aluminyum-P223430988
  76. alioskiiii

Fanı Doğru mu Taktım ?

Bilgisayara ek fan almıştım taktım ama şuan fan dışarı üflüyor ters mi taktım yoksa doğrumu ?
  77. alioskiiii

200 tl yazici tavsiyesi

Yazicilardan anlamam . Kitap ciktisi icin kullanacagm a101 e geleni alaymmi ?
  78. alioskiiii

200 tl yazici tavsiyesi

Yazicilardan anlamam . Kitap ciktisi icin kullanacagm a101 e geleni alaymmi ?
  79. alioskiiii

500-600 Tl 2. El İdari Tel Oneri

İdareti 2. El 500-600 tl
  80. alioskiiii

Spam Yedim

Arkadaslar bi tane cekilis vardi bana ciksin diye bir suru yorum yaptim spam yedim hicbir seye yorum yapamiyom 1 gun gecti hala boyle nasil halledecem bun
  81. alioskiiii

Max 1300TL F/P Telefon Onerisi

Suan telefona hic masraf edesim yok max 1300 tl redmi 7 almayi dusunuyorum tavsiyelerinizi beklerim mumkun oldugu kadar 1300 tl nin altinda olsun
  82. alioskiiii

Hangi Laptop Daha İyi ?

İkisinden birisi hangisi daha iyi birisi bime gelen hp laptop digeri bu https://www.hepsiburada.com/hp-15-db0023nt-amd-ryzen-3-2200u-4gb-1tb-windows-10-home-15-6-tasinabilir-bilgisayar-5su31ea-p-HBV00000KPK8V?magaza=Hepsiburada
  83. alioskiiii

Rx570 Tek Fanli 8Gb mi ? Yoksa Cift Fanli 4Gb mi

aralarinda 5 tl fark var ikisi de rx570 . Birisi tek fanli 8gb bellekli Digeri cift fanli 4gb bellekli Hangisi daha mantikli ???
  84. alioskiiii

Hatlar karisti ne yapmaliyim

Kuzenimin telefonu cift simliydi. Birkac dakikaligina onun telefonuna taktim kendi simi.simdide kuzenimdeki kayitli kisiler benim simime bulasmis. Kendi telefonuma taktigimda kuzenimdeki kayitli kisiler benim telefonumda oluyor. Siliyorum tekrar geliyor nasil halledebilirim , sinirim bozuldu artik
  85. alioskiiii

Ets2 Steam Calismayi Durdurdu Hatasi !

Ets 2 yi kurdum iyuna girerken bir tik i kaldirmam gerekiyormus ben kaldirmadim simdi silip tekrar yuklesem bile ayni hatayi veriyor cozumu varmi
  86. alioskiiii

Rx 570 ile En İyi Hangi İslemci Gider ?

Rx 570 ile ryzen 3 2200g almayi dusunuyorum. Eger varsa daha ucuza gelecek ama performans degismeyecek. Onerilerinizi beklerim
  87. alioskiiii

Rx 570 En Ucuz Nerden Alabilirim?

Rx 570 i en ucuz nerden alabilirim 2. El e biraz güvenemiyorum ama sıfırı da 800-900 TL hep
  88. alioskiiii

Forza Benzeri Oyun Tavsiyesi

Forza gibi olsun baktım Bi forza serisinin hiçbirini kaldırmıyor benim pc varsa benzeri... 8gb ram Core 2 quad q6600 2.40ghz Amd radeon HD 6570 1gb bellek
  89. alioskiiii

Oyun Tavsiyesi

8gb ram core 2 quad q6600 2.40ghz amd hd6570 oyun önerisi
  90. alioskiiii

2+1 Ses Sistemi Önerisi

2+1 100tl altı hoparlör önerisi ses güçlü olsun
  91. alioskiiii

Hoperlörün Sesi Çok Az !

1+1 ses sistemi aldım masaüstü pc ye taktım (mikrofon çıkışlı) ama ses çok az geliyor
  92. alioskiiii

Oyun Tavsiyesi

Pc özellikleri 8gb 1333mhz ram Core 2 quad q6600 2.40ghz Amd radeon HD 6570 ekran kartı Daha çok araba sürmeye odaklı oyunlar daha iyi olur
  93. alioskiiii

Oyun Direksiyonu Önerisi

300 TL altı kaliteli oyun Direksiyonu seti tavsiyesi
  94. alioskiiii

Bu PC Darboğaz Olur mu?

8gb ram İntel xeon X5460 işlemci Gtx760 ekran kartı Darboğaz Olur mu?
  95. alioskiiii

4000tl Laptop Tavsiye

Yarın kuzenimin doğum günüymüş. 4000tl oyun odaklı laptop tavsiyesi. Dükkana gidip alınacak yani tavsiyeleriniz vatan mediamarkt gibi sitelerden olursa daha iyi olur
  96. alioskiiii

Laptop Upgrade

Arkadaşlar benim çok eskiden bir laptop um var kötü biraz masaüstü alınca tabi onu attım bir köşeye şimdi babama vermeyi düşünüyorum iş yapması için ama ağar çalışıyor. 1gb ram 160gb hdd si var diğer özelliklerini bilmiyorum Casper Nirvana w765sun modeli. Acaba ssd yetermi seri çalışması için...
  97. alioskiiii

Bilgisayara Hangi İşletim Sistemini Yüklemeliyim?

Benim iş için kötü bir laptop um var. 1gb ram 160hdd li format atacağım ama hangi işletim sistemini yüklemek daha mantıklı olur? Bu bilgisayarda hangi işletim sistemi daha seri çalışır acaba?
  98. alioskiiii

GTA 5 ÜCRETSİZ İNDİRME??

Bu gta 5 i ücretsiz hiç para ödemeden inen bir link varmı birde sorunsuz. Varsa eğerki indirme boyutu 10gb tan fazla olmasın bizim wifi 20gb zaten yine kurulumu fln 60-70 GB olsunda indirme boyutu az olsun varsa
  99. alioskiiii

GTA 5 HATA VERİYOR!

Arkadaşlar oyunu yeni yükledim ama açılmıyor şu hatayı veriyor: BİR ÇÖZÜMÜ YOKMU YA YARDIM EDİN LÜTFEN
  100. alioskiiii

Laptop Tavsiyesi 1400Tl

Kuzenime max 1400 TL laptop tavsiyesi
  101. alioskiiii

Pc Yükseltme Önerisi

Gigabyte combo pro anakart 8gb 1666mhz ram 2x4 500gb hdd Core 2 quad q6600 2.40ghz işlemci AMD HD 6570 5gb ekran kartı İlk hangisinden yükseltmeye başlayim ve ne alayim oyuncu pc yapacağım
  102. alioskiiii

Pc Kasa Önerileri

Max 500tl var. Rx570 ryzen 5 ve 8ram 120ssd fln yiyebilcek power suplly ile beraber kasa tavsiyesi (kasa ışıklı bireyler olursa daha iyi olur)
  103. alioskiiii

WiFi Kartı Tavsiyesi

Masaüstü bilgisayarlarda WiFi ye bağlanmak için WiFi Kartı gerekiyormuş sanırım. Pek anlamam ben bilenlerden 50tl aşağısı WiFi Kartı tavsiyesi
  104. alioskiiii

Harddisk Tam 500GB DEĞİL!!

Merhaba arkadaşlar. Benim hdd 500gb ama c ve d diskini topladığımdan 462gb çıkıyo?!? Neden acaba bilen varmı çözümü varmı
  105. alioskiiii

BOOTMGR Hatası

Çift disk vardı tek disk yaptım şimdi pc açılmıyor BOOTMGR YENİDEN BAŞLATMAK İÇİN CTRL+ALT+DEL yazıyor. Format atmak istemiyorum o oyunları tekrar yüklemek resmen bir işkence hele gta 5 nolur formatsız bir çözümünü bilen yokmu? 1563389764
  106. alioskiiii

Masaüstü Pc Hoparlör Önerisi

Hoparlör alacağım masaüstü pc için. Pek anlamam. 100tl altı iyi bir hoparlör tavsiyesi...
  107. alioskiiii

Hangi PC Daha İyi???

Hangi PC Daha İyi Biri Laptop Diğeri Masaüstü Laptop : i7 3. Nesil 8gb ram 1tb hdd Nvidia 840m 2gb Masaüstü : 8gb 1333mhz ddr3 ram 1gb 128 bit hd 6570 toplam 5gb ekran kartı İntel core 2 quad 4 çekirdek Q6600 (bunu yükseltebilirim) 500gb 7200rpm 64mb önbellek Gigabyte g41 combo pro...
  108. alioskiiii

Hangi laptop daha iyi?

Merhaba arkadaşlar bir laptop gördüm benimki ile karşılaştırırmısınız? Benim laptop : i3 1. Nesil m330 2.13ghz işlemci Geforce gt320m 1gb ekran kartı 4 gb ram 320gb hdd Diğer Laptop İntel celeron 6. Nesil n3060 Ekran kartı intel hd graphicsh 4 gb ddr3l ram 500 gb hdd Hangisi daha iyi acaba...
  109. alioskiiii

Redmi Note 7 Alıcam Mantıklı mı ?

merhaba arkadaşlar kendime redmi note 7 almaya karar verdim kamerası 48mp çok iyi 660 sd işlemci var performansıda iyi ve özellikle dayanıklılığı çok ilgimi çekti izlediğim yerlerde telefon çok sağlamdı sizce bu telefonu alayimmi yoksa başka önerileriniz varmı NOKİA ÖNERMEYİN LÜTFEN TASARIMINI...
  110. alioskiiii

1000-1300 TL 2. El Tel. Önerileri

1000-1300 TL 2. El telefon önerileri
  111. alioskiiii

1500-1600 Tl Huawei Yada Honor Tel. Öneri

Anneme alıcam sadece huawei istiyor honorda olabilir. başka marka istemiyor sadece huawei ve honor önerileri ltfen. taksiti olsa iyi olur honor 10 lite buldum hepsiburada taksit yok taksitli bir site varsa oda iyi olur
  112. alioskiiii

1300Tl Telefon

Anneme max 1300 tl ye telefon alacaım daha çıkmasını istemem. piyasada 1300 tl ye en iyi cihazı almak istiyorum biraz araştırdım bunlar var VESTEL VENÜS Z20 .... 1300 TL XİAOMİ REDMİ 6 1200 TL XİAOMİ REDMİ S2 1200 TL XİAOMİ REDMİ 7 1300 TL En çok vestel iyi gibi duruyor siz ne dersiniz
  113. alioskiiii

3200 tl Monitör dahil gaming pc

3200tl max monitöre dahil olsun amd gaming pc. ekipmanları ayrı alıcam
  114. alioskiiii

Benim çöplük pubg lite kaldırırmı ?

sistem özellikleri intel core i3 m330 2.13 ghz 4cpu nvidia geforce gt 310m 1gb 5g ram windows 10 pro 64 bit Marka : acer aspire 5741g 3gb ramlı versionu ben 2gb ayrıca ekledim.
  115. alioskiiii

Xiaomi mi band 3 AliExpressten alınır mı ?

arkadaşlar ben xiaomi mi band 3 alıcam. aliexpresste 150 tl türkiyde 230. bi acelesi yok sizce alınırmı
  116. alioskiiii

1000 TL 2. El Telefon Önerileri

konumuz belli. 1000tl max 2. el telefon önerileri pubg oynatabilsin
  117. alioskiiii

Pubg Kaldıran Tablet Önerisi (Ipad Harici)

konu belli. ipad istemiyorum o kadar para veremem tablete pc alırım o fiyata. max 1800-1900 tl fln siz önerin ben 2. el olarak alıcam. teşekkürler
  118. alioskiiii

Bilgisayarım GTA 4 Kaldırırmı ?

Konu belli. Acer Aspire 5741g laptop İntel Core i3 m330 2.13 ghz 4cpu işlemci Nvidia geforce gt 310m 1gb ekran kartı 5gb ram Windows 10 Pro 6 Bit Gta 4 kaldırırmı . hangi ayarlar . kaç fps
  119. alioskiiii

Samsung Galaxy Tab S2 Pubg Kaldırırmı ?

Merahaba arkadaşlar . konu belli. kendime 2. el samsung galaxy tab s2 alıcam pubg kaldırırmı
  120. alioskiiii

Laptop Performans Arttırmak

Merhaba arkadaşlar. Acer aspire 5741g kullanıyorum. 5gb ram , i3 m330 işlemci , geforce GT 320m ekran kartı , 300gb HDD , win10 pro kullanıyorum. Regedit ayarı fln varsa CMD komutu gibi performans arttirmak için taktikler iyi olur. Ekran kartı driverini guncelledim biraz ayar yaptım ama regedit...
  121. alioskiiii

2. El Pubg oynatan tablet onerileri

Merhaba arkadaşlar. Bana 2. El sınır 600 TL lik tablet lazım önerileriniz varsa çok sevinirim.
  122. alioskiiii

Laptopta SSD VE HDD aynı anda kullanmak

Merhaba arkadaşlar. Laptopta SSD ve HDD aynı anda kullanılabilir mi
  123. alioskiiii

70Tl Sınır Klavye+Mouse

Merhaba arkadaşlar. Bana 70tl son fiyat olacak kablosuz klavye mouse set lazım. Laptop kullanıyorum kablolu ile hiç uğraşamam.
  124. alioskiiii

Minecraft Mod Yardımı

Merhaba arkadaşlar kardeşim benim pc den minecraft oynuyor. Mod yüklemeyi bilmediği için ben yüklüyorum. Şu modu istedi bulamadım acaba bu modun ismi nedir ? BU MOD ARKADAŞLAR MİNECRAFT POLİS MERKEZİ A-101 FLN GİBİ YAZILAR HANGİ MOD İLE YAPILIYOR ACABA ?
  125. alioskiiii

Hangi Virüs Programını Kullanmalıyım?

Merhaba arkadaşlar bana hem ücretsiz hemde gerçekten virüs bulan uydurmayan ve gerçekten temizleyen virüs programı önerirmisiniz ?