Arama sonuçlarınız

1. S

Bilgisayar Mühendisi Olmak İstiyorum

Kesinlikle bilişime yönelmeni tavsiye ederim, fakat sabırlı ve bol bol yazılım projeleri geliştirmeni özellikle Linkedin de bağlantılarını arttırmanı şiddetle öneririm
  2. S

Yazılım Dili Öğrenmek İsteyenler İçin Kaynaklar

Yazılıma yeni başlayan biri olarak, sektörde çok fazla kaba ve amiyane tabirle bir sürü artist insan dolu. Bu tip insanlara soru soramazsınız cevap için çok beklersiniz vb. Size tavsiyem iyi bir kursa kaydolmanız. ben de çok araştırdım Eğitmenleri ile tanıştığım en iyi firma: Infotech Academy...
  3. S

Infotech Academy yazılım kursu nasıl, tavsiye edebilecek var mı?

ben de bir çok yer araştırdım ama tavsiye üzerine infotech academy'ye gittim kesinlikle tavsiye ederim, kurstaki diğer arkadaşlarla da aynı fikirdeyiz, iyi denk geldi. Pratikler yaparak öğreniyoruz ve 6 kişilk sınıflarda ders alıyorsunuz, proje ödevlerinize odaklanmanızı sağlıyor eğitmen.
  4. S

Laptop Önerisi

Merhaba, bizim hocada var TOSHIBA QOSMİO. süper performans
  5. S

Vodafone pişmanlıktır

Ben de vodafone dan memnunum, turkcell bana göre pişmanlıktır. Adamlar teknoloji yatırımlarını reklam ediyor ama müşteri memnuniyeti sıfır.
  6. S

Yazılım Kursu Tavsiyesi

ben de bilgeadamı aradım gerçekten fiyatlar uçmuş, şişlide infotech academy kursunu tavsiye etti kankam. şimdilik güzel gidiyor en azından web programcılığı çok da zor değilmiş görmüş oldum. İleri yazılım uzmanlığı eğitimi de var ona da kaydolmayı düşünüyorum.
  7. S

SDN Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

samsung note serisi güzel arkadaşlar.
  8. S

En iyi yazılım uzmanlığı

yazılım kursu tavsiye isterseniz infotech academy derim, üniversiteden giden arkadaşlardan da yorumlarını aldım şikayeti vb de yokmuş gayet başarılı hocaları ve kurumsal duruyor.
  9. S

Ne dinliyorsunuz?

tamirci çırağı on numara...