Arama sonuçlarınız

1. MadResister

Soru Rüyada Kesilip Biçilmek Hangi Anlama Gelir?

Arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Konu trol değildir. Narcos izliyorum bu arada anlaşılacağı üzere Sezon 3 Bölüm 6'da en son kaldım. (Karteller tarafından kesilip biçiliyordum. Kellem fırlatıldıktan sonra imsak ezanı okunmadan önce...
  2. MadResister

Soru Ciğeri beş para etmeyen kamu memurlarını hangi youtuber söylemiştir?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum.
  3. MadResister

Haber Son dakika... Eski MİT'çi Mehmet Eymür, hayatını kaybetti

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden, tepkilerinizi almak istiyorum. Tepkim: Kurtlar Vadisi operasyonu yeniden bitmiştir. https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiye/son-dakika-eski-mitci-mehmet-eymur-hayatini-kaybetti-2162425
  4. MadResister

Soru Yıl 2224 Türkiye'de Siyasal İslam devam ediyor mu?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden, tepkilerinizi almak istiyorum. Kısacası yıl 2224 yani 23. Yüzyıldaymışız gibi konuşalım.
  5. MadResister

Haber Çin ve Kuzey Kore, 2024'ü "dostluk yılı" ilan etti

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim şekilde şimdiden, tepkilerinizi almak istiyorum. Şahsi düşüncem: Yaşasın Nükleer Kardeşliği (!) https://www.trthaber.com/haber/dunya/cin-ve-kuzey-kore-2024u-dostluk-yili-ilan-etti-825487.html
  6. MadResister

Yardım Garanti Bankasından Kredi Aldım Yaptığım Hareket Akıl Dışı mı?

Arkadaşlar, Garanti Bankasından 20 bin TL 12 ay vadeli kredi çektim. Geri ödemesi yuvarlak hesap 27 bin 800 TL. Faiz oranı da Yuvarlak Hesap %4. Sizce akıl dışı bir harekete mi imza attım? Ekstra olarak, Hayat Sigortalı aldım vefat + maluliyet teminatlı. Poliçe süresi son taksit ödenene kadar...
  7. MadResister

Öneri Fedora için kart önerisi

Fedora kullanmayı planlıyorum nvidia mı yoksa amd ekran kartlı laptop mu alayım? Kısacası hangi ekran kartlı laptop daha iyi uyumluluk sağlar? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  8. MadResister

Soru Ülkemizde Kuzey Koreli Mülteci İster miydiniz? (Arapların yerine)

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. Örn. Ben Uygur Türkü bir kadınla evlenmek isterdim. Ülkemize gelsin diye.
  9. MadResister

Haber Yargıtay, Süleyman Soylu hakkında "Suç işleri Bakanı" olarak hitap etmeyi ifade özgürlüğüne geçirdi!

Arkadaşlar, başlıkta belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. Haberin üzerinden az bir zaman geçti diyeceksiniz. Ama malum burada paylaşılmadığı için kendim bizzat paylaşmak istedim.
  10. MadResister

Haber Trafikte Oktay Derelioğlu'na saldıranların cezası belli oldu

Arkadaşlar, başlıkta belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. Benim tepkilerim: Suçlu adı geçen zatın ta kendisidir. Çünkü dikkat ederseniz ilk yumruğu adı geçen şahıs atıyor. https://www.sozcu.com.tr/trafikte-oktay-derelioglu-na-saldiranlarin-cezasi-belli-oldu-p8115
  11. MadResister

Yardım 100 Somali Şilini 5.05 Türk lirası sizce protesto etmek için alıp çakmakla ateşe vermeli miyim?

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim şekilde şimdiden yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  12. MadResister

Haber Patronumuz Pablo Escobar'ı 30. Sene-i Devriyesinde Anıyoruz

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde, patronumuzu saygı ve minnetle anıyor, toprağının bol olmasını diliyorum...?
  13. MadResister

Soru İsrailli kız arkadaş nasıl bulabilirim?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Sizce ilgilerini çeken şeyler nelerdir? Rumu da olur, Ermenisi de olur. İsrailli olursa eğer ilk başta nereli olduğumu sorduğunda Azeri olduğumu söylerim. :D
  14. MadResister

Haber Ümit Özdağ hakkında soruşturma başlatıldı: 'Halkı kin ve düşmanlığa tahrik'

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden, tepkilerinizi almak istiyorum. www.artigercek.com/politika/umit-ozdag-hakkinda-sorusturma-baslatildi-halki-kin-ve-dusmanliga-tahrik-275288h
  15. MadResister

Soru İnançsız olupta ülkemizde Ak Parti'yi destekleyen var mıdır?

Arkadaşlar başlıktada belirttiğim şekilde şimdiden, tepkilerinizi almak istiyorum. İnançsız veyahut Ateist olupta vatanımızda Ak Partiyi destekleyen seçmen var mıdır?
  16. MadResister

Soru Vahdettin'e hakaret etmek suç mu?

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim şekilde şimdiden, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  17. MadResister

Yardım Sanal Numara üzerinden beni engelleyen öğretmenimin yüzüne gerçekleri vurursam ne olur?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Konu trol değildir. Nasıl söylesem yaklaşık bu olay gerçekleştiğinden 1 yıldır doldum. Şimdi çıkıpta bir anda desem ki öğrencilerinizden bu kadar mı korkuyorsunuz? Bu kadar egolu olmanız hangi anlama...
  18. MadResister

Soru Yargıdaki Rüşvet Çarkı Mevzusu MEB ve YÖK'e bağlı kamu kurumlarında da geçerli mi?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  19. MadResister

Soru Rüyamda Pablo Escobar'ın Pusu Sonrası Vurulduktan Sonra Ölmediğini Gördüm!

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde bu gece rüyamda Pablo Escobar'ın pusuya düştükten sonra vurulupta ölmediğini gördüm. Sağ koluydum pusu sonrası karavanla bir yerlere gidiyorduk. Kolombiya'da bir yerden sınırı geçmekten bahsediyordu bende o sırada el limondan falan bahsediyordum. (Konu...
  20. MadResister

Soru BİMCELL üzerinden aldığım yeni hattın numarası ne zaman sorgu panellerine sızar?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Hattı bugün sabah saatlerinde yeni satın aldım. Ekstra olarak yaşım 20, ve ebeveynlerimden gizlice aktivasyon yaptırıp ücretini tahsil ettim.
  21. MadResister

Haber Azerbaycan Milletvekili Ganire Paşayeva öldü

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden, tepkilerinizi almak istiyorum. https://www.google.com/amp/s/www.cumhuriyet.com.tr/amp/dunya/azerbaycanli-milletvekili-ganire-pasayeva-tedavi-gordugu-hastanede-hayatini-kaybetti-2124489
  22. MadResister

Soru Akif Emin Soyyiğit hakkında düşünceleriniz nedir?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde, şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum.
  23. MadResister

Yardım Q8300 işlemci RDR 2 Loading ekranından sonra çöküyor

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  24. MadResister

Soru İslami Kredi Kartımız Tayyab Kart hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden, tepkilerinizi almak istiyorum.
  25. MadResister

Soru Hasan Ahmed Abbud kimdir?

26. MadResister

Soru Video çekip Riyal, Suriye Lirası veya Afgan Afganisi yakarsam ne olur?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden, tepkilerinizi almak istiyorum. Çünkü dolar yakan gerizekalılara inat bunu daha mantıklı buluyorum.
  27. MadResister

Yardım Ufuk Özkan'ın Uyguladığı Hollywood Diyetini Tekrar Uygularsam Ne Olur?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Türkçesi: Tek tip beslenme diyeti. (Çok hızlı kilo kaybettirir. Ve sağlıksızdır.) İlk defa uygularken karbonhidrat'ı en aza indirmiştim. Ketojenik besinlerle besleniyordum. Ekmeği hiç tüketmiyordum...
  28. MadResister

Yardım Hyundai Accent Era 1.5 Crdi VGT Team 2010 Dizel Otomatik Ortalama Periyodik Bakım Fiyatları Ne Kadar?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şehir: İstanbul. Not: Sol ayna, ön ve arka tamponların ortalama fiyatı ne kadardır? Bunu da öğrenmek istiyorum. Orijinal/Çıkma fark etmez.
  29. MadResister

Soru Otizmin Cezai Ehliyeti Var mı?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde, şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum.
  30. MadResister

Haber Japonya'da Eski Başbakan Abe'nin Suikasta Kurban Gitmesinin İlk Yılında İktidar-Kilise Bağlantıları Sorgulanıyor

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde, şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. Not: Yeniden toprağı bol olsun... :( https://www.sondakika.com/politika/haber-japonya-da-eski-basbakan-abe-nin-suikasta-kurban-g-16094583/
  31. MadResister

Soru Evlâdıyla yıllarca sınanan Anayı Tanrı cennete mi alır?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde, şimdiden yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  32. MadResister

Yardım A21s Samsung Health Uygulama Açılamaz Hatası

Arkadaşlar fotoğrafta gördüğünüz şekilde şimdiden yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  33. MadResister

Soru Üniversite çevresinde Tanrı'ya dil uzatanın sonu ne olur?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. (Herhangi bir şekilde girişme amaçlı sorulmamıştır.)
  34. MadResister

Soru The Punisher kurgusal karakterinin dövüş sanatları nelerdir?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde, şimdiden yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Konuyu açmamın amacı: Tanıdık bir kızın sevgilisi sataşırsa kendimi savunabilmem içindir.
  35. MadResister

Soru İslamiyet İnancının Dışındaki Herhangi bir İnanca Mensup Olupta Kadınlara ve Çocuklara sarkan var mı?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum.
  36. MadResister

Soru CB Erdoğan'ın Neçirvan Barzani ile yaptığı görüşmeler ikinci bir çözüm süreci vakasını tetikler mi?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. https://www.rudaw.net/turkish/kurdistan/310520235
  37. MadResister

Soru Linux Mint için antivirüs uygulaması gerekli midir?

38. MadResister

Yardım The Outlast Trials hile kullanımı yasaklanma sebebi midir?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde, şimdiden yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. (Adam akıllı bir şekilde)
  39. MadResister

Soru Ergenekon Hakimlerinin ve Savcılarının yüzde kaçı FETÖ'cüdür?

40. MadResister

Haber Azem Medya: Kılıçdaroğlu'na Suikast Yapacak Grup Gürcistan Sınırlarından Giriş Yaptı İddiası

Arkadaşlar bu sabah kazamız mübarek olsun...
  41. MadResister

Haber Yunanistan Başbakanı Miçotakis: Tekrar seçilirsem Türkiye'deki seçimleri kazanan iktidara dostluk eli uzatacağım

Arkadaşlar sizce herhangi bir şekilde R vites durumlarının gerçekleşme olasılığı nedir? https://t24.com.tr/haber/yunanistan-basbakani-micotakis-tekrar-secilirsem-turkiye-deki-secimleri-kazanan-iktidara-dostluk-eli-uzatacagim,1109316
  42. MadResister

Haber Taksim’de video çekip “Buradaki kadınları 100 dolara alabiliriz” diyen Lübnanlıya soruşturma

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. Benim tepkim: Aşağıda ismi geçen malum Lübnanlı şahıs ülkemizdeki eskortları bile satın alamaz 100 dolarla. ...
  43. MadResister

Haber Kemal Derviş Öldü!

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiye/kemal-dervis-kimdir-nereli-kemal-dervis-neden-oldu-kemal-dervis-hangi-partilerde-gorev-yapti-2078944?ysclid=lhf7jiv7f6776464433
  44. MadResister

Soru Rüyamda Cumhurbaşkanına Hakaretten Tutuklanmam Ne Anlama Geliyor?

Arkadaşlar bu gece rüyamda başlıkta da belirttiğim üzere cumhurbaşkanına hakaretten tutuklandığımı gördüm. Polisler serbest bırakılmam karşılığında yani sicilime işlenmemesi için portreye baktırıp Tek Lider! Tek Adam! dememi söylediler bende otomatik olarak söyledim sonrasında hiçbir şey olmadı...
  45. MadResister

Soru Sizce Gelecekte Türk Vatandaşlığından Çıkmalı mıyım?

Arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Bu işler sizce aşağıdaki vereceğim bağlantı adresinde belirtildiği şekilde görüldüğü gibi kolay mıdır? Örn. B ülkesinin vatandaşlığını kazandıktan sonra...
  46. MadResister

Soru memurlar.net Hükümet Yandaşı mı?

47. MadResister

Soru Kemal Kılıçdaroğlu'nun 6 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Telefonda görüşmesiyle ilgili neler düşünüyorsunuz?

48. MadResister

Haber Kız arkadaşına arkadaşlık isteği göndereni, karnından bıçakladı

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. https://www.sozcu.com.tr/2023/gunun-icinden/kiz-arkadasina-arkadaslik-istegi-gondereni-karnindan-bicakladi-7660343/
  49. MadResister

Haber Kocaeli'nde akran zorbalığı hayatını altüst etti

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. https://www.ensonhaber.com/3-sayfa/kocaelinde-akran-zorbaligi-hayatini-altust-etti
  50. MadResister

Yardım Azdırıcı İlaç Alındığı Tahlilde Sonuç Olarak Çıkar mı?

51. MadResister

Soru Sizce Bipolar Bozukluk Teşhisine Sahip Bireyler Kodese Girerler mi?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Benim bildiğim kadarıyla buna benzer durumlara adli tıp heyetleri karar veriyor yanlışım yoksa işlenilen suçun boyutuna göre.
  52. MadResister

Yardım Sizce İslamiyet İnancına Göre Kul Hakkına Girmiş miyimdir?

@Jaymiegame adlı atipik otizmli arkadaşım zamanında ekran kartı alayım diye kendi hür rızasıyla parça parça taksit taksit bana sormadan hesabıma para yolluyordu. Yolladığı para ebeveynlerine ait bir paradır bende bunu sonradan öğrendim kendisine sorduğumda bana bu durumu umursamadığını söyledi...
  53. MadResister

Yardım SMS Bomber Kullanmak Suç mu?

54. MadResister

Soru Roman dernekleri Cumhur İttifakı'nı destekleyeceklerini açıkladı

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. https://www.google.com/amp/s/www.yenicaggazetesi.com.tr/service/amp/roman-dernekleri-cumhur-ittifakini-destekleyeceklerini-acikladi-648813h.htm
  55. MadResister

Haber ABD’de siyahi ve hispanik çocuklarda otizm oranı ilk kez beyazlardan daha yüksek

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. (Son olarak bende onlardan birisiyim.) 1) ABD Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi, 11 eyalette, otizm teşhisinde önemli görülen 8 yaşındaki çocukların sağlık ve okul kayıtlarını inceledi. 2) Söz konusu kayıtlara...
  56. MadResister

Haber Eski Survivor yarışmacısı cezaevinde kavgaya karıştı. Polise mukavemet suçundan tutuklanmıştı

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. https://www.yenicaggazetesi.com.tr/eski-survivor-yarismacisi-taner-tolga-tarlaciyi-cezaevinde-komaya-soktular-647570h.htm
  57. MadResister

Haber Kuzey Kore'de "kayıp mermi" alarmı: 653 mermi bulunana kadar sokağa çıkma yasağı

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. https://www.sozcu.com.tr/2023/dunya/kuzey-korede-kayip-mermi-alarmi-653-mermi-bulunana-kadar-sokaga-cikma-yasagi-7634233/#scso=_GZMiZNmgL-WExc8PtM62sAc_88:0
  58. MadResister

Soru Kredi kartı başvurum olumsuz sonuçlanır mı?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde bugün hesabımın bulunduğu QNB Finansbank şubesine gidip kredi kartı başvurusunda bulundum. Sosyal Yardımdan faydalanıyorum, kredi notum 1381 (az riskli) değerinde sizce anında ret kararı çıkar mı? Yardımcı olabilirseniz şimdiden çok minnettar kalırım.
  59. MadResister

Haber Finlandiya polisi Türkiye karşıtı gösteri sırasında Erdoğan kuklasını kaldırdı

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. https://tr.euronews.com/2023/03/27/finlandiya-polisi-turkiye-karsiti-gosteri-sirasinda-erdogan-kuklasini-kaldirdi
  60. MadResister

Soru Rüyada zorbalığa uğrayan birisini korumak ne anlama gelir?

61. MadResister

Soru Araştırmacı Gökhan Kimdir?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden yardımcı olabilirseniz çok minnettar kalırım. YT üzerinde kanalı var. Soruyu sormamın nedeni: Kavgalı olduğum babam "Araştırmacı Gökhan" adlı şahsa abone olmuş takip ediyor.
  62. MadResister

Soru "Erdoğanistan" "Tayyibistan" Kelimeleri TCK 299 İhlali midir?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Sorunun Amacı: Cumhur İttifakı belediyelerine ait olduğu şehirler için başlıktayı cümleyi kullanmak. Örn. Konya ve Rize gibi.
  63. MadResister

Soru ConfickerBelasi Adlı Arkadaşın Akıbetine Ne Oldu?

64. MadResister

Soru Hem Sosyal Yardımdan Faydalanıp Hem de Sigortasız Bir İşyerinde Çalışırsak Ne olur?

65. MadResister

Soru Kılıçdaroğlu Seçimleri Kazandığında Ardından da Mazbatasını Aldığında Hemen mi YÖK'ü Kaldırır?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. Bu olasılık gerçekleşirse eğer YKS anında kalkar mı? Diyelim ki kalktı yatırdığımız sınav harçları tarafımıza anında iade edilebilir mi? Çünkü bende dün sınav harcımı yatırdım. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  66. MadResister

Yardım ÖSYM AİS Güvenlik Sorusu Nasıl Değiştirilir?

Arkadaşlar ÖSYM AİS için şifremi ve güvenlik sorumu unuttum. E-Devlet üzerinden giriş yapıp güvenlik sorumu değiştirebiliyor muyum? Bu iki soru için yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Bunun dışında konumuma en yakın başvuru merkezinden yeni şifre almam gerektiği söylenildi konumuma en yakın...
  67. MadResister

Yardım Samsung Galaxy A21s Ekran Kapalıyken Google Play Güncelleme Yapmıyor

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim sorunun çözümü var mıdır acaba? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  68. MadResister

Soru BİMCell Şebekeleri Türk Telekom Şebekeleri İle Eşdeğer mi?

69. MadResister

Soru Yazılımcılar, Programcılar Veya Yazılım Mühendisleri Kendi VPN'lerini Yapabilirler mi?

70. MadResister

Soru Watch Dogs Serisinde Hikaye Modunda Trainer Kullanırsam Banlanır mıyım?

71. MadResister

Yardım Steam'de E Diskindeki Oyunlarımı Görmüyor

Arkadaşlar şimdiden yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Kütüphaneyi nereden ekleyeceğim?
  72. MadResister

Haber Son Dakika... Almanya'da silahlı saldırı: Çok sayıda ölü ve yaralı var

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. https://www.cumhuriyet.com.tr/amp/dunya/almanyada-silahli-saldiri-cok-sayida-olu-ve-yarali-2059482?1&utm_campaign=Bundle&utm_medium=referral&utm_source=Bundle
  73. MadResister

Soru Rusya-Ukrayna Savaşı Yakında Biter mi?

Arkadaşlar en son yabancı dillerdeki haberleri içeren TV kanallarında gördüğüm kadarıyla Ukrayna'nın çok iyi ilerlediğini gördüm. Şimdilerde "Bahmut" kenti için savaşıyorlar. Rusya'yı yanlışım yoksa geri püskürtebildikleri kadar püskürttüler. Yanlış bilmiyorsam durumlar bu şekilde. Yardımcı...
  74. MadResister

Haber Venezuela Eski Devlet Başkanı Hugo Chavez, ölümünün 10. yılında anıldı

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. Örgütlenmiş bir halkı hiçbir kuvvet yenemez! -Hugo Chavez. www.cumhuriyet.com.tr/dunya/eski-venezuela-devlet-baskani-hugo-chavez-olumunun-10-yilinda-anildi-2058048
  75. MadResister

Soru Japonya'da En Az Lise Mezunu Olanların Oy Kullanabilmesi Sistemiyle İlgili Neler Düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. Sizce bizim ülkemizde nasıl bir sistem oluşturulmalı? Buna benzer bir sistem kurulabilmesi için.
  76. MadResister

Soru Seçime Şimdiden 2 Ay Kaldı Sizce Sedat Peker'den Ne Zaman Yeni Videolar Gelir?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. Aşırı derecede büyük bir önem taşıyor çünkü.
  77. MadResister

Haber CB Erdoğan: Depremin İlk Günleri İçin Helallik İstiyorum

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. https://www.sozcu.com.tr/2023/gundem/son-dakika-erdogan-depremin-ilk-gunleri-icin-helallik-istiyorum-7604894/
  78. MadResister

Yardım Bir Yakınım İcralık Oldu 25.151.20 TL Toplamda Borcu Var, Maaşına El Konulur mu?

79. MadResister

Haber Japonya Eski Başbakanı Şinzo Abe'nin Öldürülmeden Önceki Son Videosu

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. https://www.youtube.com/shorts/TrvAW2DAQYs
  80. MadResister

Soru Sizce Herhangi Bir Ortadoğu Ülkesinde Geçen GTA Benzeri Açık Dünya Oyunu Yapılmalı mı?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde Afganistan, Suriye, Irak, İran gibi vb. Ortadoğu ülkelerinde geçen GTA benzeri bir hikaye içerikli açık dünya oyunu yapılmalı mıdır? Şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum.
  81. MadResister

Soru Depremzedelerle Dalga Geçen Vatan Hainlerine Tıbbi İnsanlık Dışı Deneyler Yapılmalı mı?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. Şunlar içinde geçerli bkz. Afgan/Suriyeli/Pakistanlı sığınmacılar, Yağmacılar, Akran Zorbalığı/Mobbing yapan veletler/ergenler, ve son olarakta magandalar vs.
  82. MadResister

Haber Burkina Faso'daki Terör Saldırısında 51 Asker Öldürüldü

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. https://www.cumhuriyet.com.tr/dunya/burkina-fasodaki-teror-saldirisinda-51-asker-olduruldu-2053781
  83. MadResister

Haber CHP'li Bolu Belediyesi'nde AKP Meclis Üyesi Hacer Çınar, Belediye Başkanı Tanju Özcan'a Saldırdı!

Bolu Belediyesi'nde Ak Partili meclis üyesi Hacer Çınar, belediye başkanı Tanju Özcan'a su şişeleri fırlattı. Kaynak:
  84. MadResister

Soru YT Üzerindeki Hakan Can Erdenk Adlı Şahsın Erdoğan ve AKP Aleyhine Konuşması Hakkında Neler Düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum "Hakan Can Erdenk" adlı şahıs YT üzerinde Yurtdışından AKP'ye ve Erdoğan'a çok ağır hakaretler ediyor. Örn. Seçim olmayacak falan diyor en son geçtiğimiz yılın yaz mevsiminden yüklediği bir videosunda ülkemize...
  85. MadResister

Soru Deprem Sonrası Döviz Kuru Ne Kadar Yükselişe Geçer?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. Bana soracak olursanız şuan ki döviz kurunun güncel değil sabit olduğunu düşünüyorum güncel döviz kuru nereden baksanız dolar 30 lirayı geçiyordur.
  86. MadResister

Soru Fabrikalarımız Özelleştirilmeseydi Eğer GSYİH ve Nominal GSYİH Değerimiz Ne Kadar Olurdu?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. Şuan 900 milyar dolar olduğunu varsayarsak GSYİH'nın Katrilyon dolarlara yaklaşırdı bence.
  87. MadResister

Soru Türkiye'yi Satın Almak İçin Milyar Dolarlar Yeterli Olur mu?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde Türkiye'yi satın almak için Trilyon Dolarlar veya Katrilyon Dolarlar mı gerekiyor yardımcı olabilirseniz şimdiden çok sevinirim.
  88. MadResister

Soru Annesi Belli Olmayanlara Argo/Hakaret Olarak Neler Söylenebilir?

89. MadResister

Soru Akran Zorbalığı/Mobbing Nedeniyle Ateist Olmak Hakkında Neler Düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. Not: (Bilmeyenler için) Bende onlardan birisiyim.
  90. MadResister

Soru Ülkemizdeki Suriyeli/Afgan/Pakistanlı Sığınmacılar Banka Soyabilirler mi?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. Sizce böyle bir şeye girişebilirler mi? GTA ve PAYDAY'deki gibi polislerimize şarjör değiştire değiştire sıka sıka ilerleyebilirler mi? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  91. MadResister

Haber AİHM, Berkin Elvan’ın ailesinin şikayetinde Türkiye’yi mahkum etti

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. (Herhangi bir taraf içerisinde değilim tarafsızım) https://t24.com.tr/haber/aihm-berkin-elvan-in-ailesinin-sikayetinde-turkiye-yi-mahkum-etti,1090731
  92. MadResister

Soru Ailemin Yok Olmasını İstiyorum Neden Böyle Düşünüyorum Acaba?

Arkadaşlar, öncelikle konu trol değildir son zamanlarda böyle şeyler düşünmeye başladım içerisinde bulunduğum bir ruh halinden dolayı şu sıralar ebeveynlerimin yanında ebeveynlerime: hiçbirinize düşkün değilim dedim araya LGS'ye hazırlanan kız kardeşimi de katıp nedense hayatta ebeveynlerimin...
  93. MadResister

Soru Ülkemizde Erkek Kıtlığı Olsaydı Ne Yapardınız?

Arkadaşlar Letonya'daki Erkek Kıtlığı durumu nedir şu son zamanlar da bilmiyorum ama ülkemizde erkek kıtlığı olsaydı azınlık olarak siz olsaydınız ne yapardınız? Şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum.
  94. MadResister

Soru Kürtaj Dede "Atatürk Yaşasaydı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Yanında Olurdu" Sözüyle İlgili Neler Düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar o videoyu nasıl bulabilirim bilmiyorum ama bir videosunda Atatürk yaşasaydı eğer Erdoğan'ın yanında olurdu demişti siz neler düşünüyorsunuz şimdiden tepkilerinizi alayım.
  95. MadResister

Soru "Yeşil" Kod Adlı Mahmut Yıldırım'ın Akıbetine Ne Oldu?

Arkadaşlar Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde temsili karakteri olarak bilinen "Kara" kod adlı karakteriyle ilişkili "Yeşil" kod adlı Mahmut Yıldırım'ın akıbetine sizce ne oldu? Bir arkadaşıma bu soruyu sorduğumda arkadaşım "Muhtemelen YPG'ye çalışıyordur." şeklinde bir cümle kurdu. Başlıkta da...
  96. MadResister

Soru 1 Nisan 2023'ten İtibaren Bu Kategoride Açacağımız Konular Dezenformasyon Yasası İçin Ne Kadar Etki Eder?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. @OzkanK. Siz neler biliyorsunuz bu yasayla ilgili peki hocam?
  97. MadResister

Haber Avustralya'nın en çok aranan suçlusu olarak nitelenen Masood Zakaria Türkiye'de yakalandı!

98. MadResister

Soru Bold Medya'nın Anlattığı Türkmen Dağına Giden Ekip Hakkında Neler Düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar videonun başlığında dikkat ederseniz video thumbnail'ında falan deşifre eden canından oluyor yazıyordu konu başlığında da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. Özellikle Bahçeli'nin koruması Alparslan Çelik hakkında.
  99. MadResister

Haber Bahçeli’den, Sinan Ateş’i soran gazeteciye: İşine bak hadi

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. https://www.sozcu.com.tr/2023/gundem/son-dakika-bahceliden-sinan-atesi-soran-gazeteciye-isine-bak-hadi-7567110/
  100. MadResister

Haber Vergi affı neleri, hangi borçları kapsıyor?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. https://www.google.com/amp/s/www.sozcu.com.tr/2023/ekonomi/vergi-affi-neleri-hangi-borclari-kapsiyor-7566767/amp/
  101. MadResister

Soru GTA 6 Çıktığında Oyunda Internete Girmek İstediğimizde Deep Web/Dark Web'e Girmek İster miydiniz?

Arkadaşlar sizce GTA 6 çıktığında GTA evreninde internete giriş yapmak istediğimizde oyunda evren içinde deep web/dark web'e girmek falan nasıl olurdu katman katman altına inmek mesela. Örn. Oyun içinde deep web/dark web üzerinden kiralık katillik görevleri mesela. Bu konudaki düşüncelerinizi...
  102. MadResister

Haber Erdoğan’ın Bursa Mitinginde Sinan Ateş Gerginliği!

103. MadResister

Haber The Economist Dergisi Erdoğan'a Savaş Açtı!

Dünyaca ünlü The Economist dergisi seçimlerle ilgili bir analiz yayınladı ve haberin kapağında Erdoğan döneminin diktatörlük olduğunu tescillenmekle kalmayıp aynı zamanda haberde “Rakiplerini ve muhalefeti bastırmak için mahkemeler kurularak yargı sistemine hile karıştırıldı” yazıldı. İşte o...
  104. MadResister

Haber Kocaeli'de Lise Öğrencisi Kızlar Şok Cihazı Kullanarak Kavga Etti

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. https://www.aykiri.com.tr/kocaeli-de-lise-ogrencisi-kizlarin-sok-cihazi-kullanarak-kavga-ettigi-anlar-kamerada/33114/
  105. MadResister

Haber Metrobüste Akrobatik Hareketler Yapan Şahıs Şaşkınlıkla İzlendi

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. https://www.aykiri.com.tr/metrobuste-akrobatik-hareketler-yapan-sahis-saskinlikla-izlendi/33183/
  106. MadResister

Haber Pornografi Bağımlısı Bir Adam İntihar Noktasına Geldiğini Söyledi

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. https://www.cumhuriyet.com.tr/dunya/pornografi-bagimlisi-bir-adam-intihar-noktasina-geldigini-soyledi-2022947
  107. MadResister

Haber Yeni Zelanda Başbakanı Jacinda Ardern Görevinden Ayrılacağını Duyurdu

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. https://www.cumhuriyet.com.tr/dunya/yeni-zelanda-basbakani-ardern-gorevinden-ayrilacagini-duyurdu-2022895
  108. MadResister

Haber Almanya'dan Rusya'ya: Tutuklu Muhalif Lider Navalni'nin Tedavi Görmesine İzin Verin

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. https://t24.com.tr/haber/almanya-dan-rusya-ya-tutuklu-muhalif-lider-navalni-nin-tedavi-gormesine-izin-verin,1085288
  109. MadResister

Haber Japonya Eski Başbakanı Şinzo Abe'nin Suikast Zanlısı Cinayetle Suçlandı

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. Tetikçinin akli dengesinin yerinde olduğu ortaya çıkmış. Yargılanabilecek bir düzeyde olduğuna dair. https://www.cumhuriyet.com.tr/dunya/eski-japonya-basbakani-abenin-suikast-zanlisi-cinayetle-suclandi-2021098
  110. MadResister

Soru Her şeyi Devletten Beklemek Yerine Hükümetten mi Beklemeliyiz?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. Bu sorunun cevabını düşüncelerinize dayanaraktan bir merak içerisindeyim.
  111. MadResister

Haber Akran Zorbalığı Giderek Yayılıyor

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. https://www.aykiri.com.tr/amp/haber/akran-zorbaligi-giderek-yayiliyor/32681/
  112. MadResister

Soru Türk Milletine Hakaret Eden Ölü Eski Vali Hüseyin Avni Coş Hakkında Neler Düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. Hatırlayanların bileceği üzere pandeminin son zamanlarında öldü diye biliyorum. https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem/huseyin-avni-cos-yasamini-yitirdi-6566045/...
  113. MadResister

Yardım İstanbul/Ataşehir FSM Hastanesini CİMER'e şikayet etmeli miyim?

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim hastaneden geçtiğimiz yıl itiraz için sağlık kurulundan rapor çıkartmıştım. Rapor çıkartma ücreti olarak 525 lira istemişlerdi bu sabah ödedim. Raporu çıkartan herkesten alıyorlar bu ücreti amma velakin rapora itiraz sebebimiz rapor oranım %88'di %90'a çıkartmak...
  114. MadResister

Haber ABD Temsilciler Meclisinin yeni başkanı Kevin McCarthy oldu

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. https://www.yenicaggazetesi.com.tr/abd-temsilciler-meclisinin-yeni-baskani-15-oylamanin-ardindan-kevin-mccarthy-oldu-616274h.htm
  115. MadResister

Haber "Mini Etekli Öğretmen" Başlığıyla Paylaşılan Öğretmenin Görüntüleri Sosyal Medyada Gündem Oldu

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. https://onedio.com/haber/mini-etekli-ogretmen-basligiyla-paylasilan-ogretmenin-goruntuleri-sosyal-medyada-gundem-oldu-1119262
  116. MadResister

Haber El Chapo’nun oğlunun yakalanması sonrasında ülke karıştı: Çok sayıda ölü ve yaralı var

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. https://www.sozcu.com.tr/2023/dunya/el-chaponun-oglunun-yakalanmasi-sonrasinda-ulke-karisti-cok-sayida-olu-ve-yarali-var-7547260/
  117. MadResister

Haber Eski Japonya Başbakanı Şinzo Abe'nin Katili, Covid-19 Salgını Nedeniyle Hedef Değiştirmiş

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. https://www.cumhuriyet.com.tr/dunya/eski-japonya-basbakani-shinzo-abenin-katili-covid-19-salgini-nedeniyle-hedef-degistirmis-1957695
  118. MadResister

Haber Gaga Bulut Yine Kodese Giriyor

119. MadResister

Haber Ukrayna Lideri Zelenski'nin 10 maddelik barış planında neler var?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. https://tr.euronews.com/2022/12/28/ukrayna-lideri-zelenskiynin-hazirladigi-10-maddelik-baris-planinda-neler-var
  120. MadResister

Haber Zonguldak Ereğli'de Kaynaştırma Öğrencisine Akran Zorbalığı

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. Öncesi: https://twitter.com/i/web/status/1608340889348308992 Sonrası:
  121. MadResister

Soru "İktisat Kanunlarını Yok Eden Diktatör" Adlı İngilizce Dilinden Paylaşılmış Video Hakkında Neler Düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. @OzkanK. Özkan hocam sizin tepkilerinizde aynı zamanda çok önemli bu video hakkında neler düşünüyorsunuz sırf buraya bu videoyu paylaştım diye Annem engel durumumdan dolayı velim olduğundan dolayı benim yerime...
  122. MadResister

Haber Rus Muhalif Navalny: Hapishaneyi Sağlığımı Bozmak İçin Kullanıyorlar

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. https://tr.euronews.com/2022/12/26/rus-muhalif-navalny-hapishaneyi-sagligimi-bozmak-icin-kullaniyorlar
  123. MadResister

Haber Bir Tarikatın Sedat Peker'den Paylaşım Yapmamasını İstediği İçin İletişime Geçtiği İddiası

124. MadResister

Soru Askerlik Muayenesi için Aile Hekimine gittim ve GATA'ya Yönlendirildim Sonuç ne çıkar?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde tahmininizce sonuç ne çıkar? Bipolar Bozukluk, Epilepsi ve Otizm nedeniyle yönlendirildim. Yardımcı olabilirseniz şimdiden çok sevinirim. Özellikle sizin tepkilerinizi bekliyorum hocam. @ConfickerBelasi
  125. MadResister

Soru GR7 Northstar ile Almanya'ya Deniz Yolu üzerinden kaçmaya çalışırsak ne olur?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde, "GR7 Northstar" ile yani GTA 5'teki temsilen "Dinghy" ile örn. Ben Istanbul Anadolu Yakasında ikamet ediyorum Bostancı veya Caddebostan sahilyolları üzerinden botla Marmara Denizinden başlayıp sırasıyla Akdeniz İtalya'nın altından Malta adalarından...
  126. MadResister

Soru Istanbul nüfusunun Tokyo nüfusunun yarısı kadar olduğu hakkında neler düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. Yanlış bilmiyorsam eğer Japonya'nın başkenti Tokyo 32 milyon nüfuslu. Istanbul bilindiği üzere 16 milyon nüfuslu. Son olarak da Tokyomuzun toprağı bol olsun demek istiyorum. :D
  127. MadResister

Soru "Bekarlık Sultanlıktır" Sözüyle İlgili Düşünceleriniz Nelerdir?

128. MadResister

Soru Sizce Kazıklandım mı?

Arkadaşlar bu yıl minecraft.net üzerinden 826 liraya 2 adet premium hesap aldım. Microsoft/Xbox üzerinden alınabiliyor muydu emin değilim ama eğer öyleyse en az 4 adet alabileceğimi düşündüm geçte olsa. Şimdiden yardımcı olabilirseniz eğer çok sevinirim.
  129. MadResister

Haber İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan flaş iddia! "Kayyum atanacak"

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. @OzkanK. Özellikle de sizin tepkileriniz çok önemli hocam.
  130. MadResister

Haber Türkiye'den Almanya'ya İltica Başvurusunda Rekor Artış

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. https://www.yenicaggazetesi.com.tr/turkiyeden-almanyaya-iltica-basvurusunda-rekor-artis-bavulunu-alan-avrupaya-gitmeye-calisiyor-611104h.htm
  131. MadResister

Soru Rusya Mega Seferberlik mi İlan Etti Ettiyse Eğer Ne Anlama Geliyor?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Google arama motoruna aratıldığında yandaş havuz medyası haber global'de görünüyor.
  132. MadResister

Soru Sizce Annemin İdeolojisi Nedir?

Arkadaşlar annemle konuştuğumda Almanya'daki gurbetçi yakınlarımızın bizim buradaki yaşantımıza özendiklerini ve aynı zamanda istediklerini ve oradaki teyzemin borçla mısır'a tatile gittiğini son olarak da oradaki babamın gurbetçi dayısının buradaki dayısından sağlık için para istediğini falan...
  133. MadResister

Haber Zelenski pes etme sinyali verdi "Kiev’de durum çok kötü"

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. Son olarakta: Bu dava sensiz olmaz Zelenski reis! https://www.yenicaggazetesi.com.tr/zelenski-durum-kotu-diyerek-seslendi-pes-mi-ediyor-609161h.htm
  134. MadResister

Haber Polis HDP Başkanına Tokat Attı

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. https://youtube.com/shorts/OGMWw7hjpAo?feature=share
  135. MadResister

Haber Ünlü Şarkıcı Gökhan Özen Evinde Kalp Krizi Geçirdi

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. www.cumhuriyet.com.tr/amp/yasam/unlu-sarkici-gokhan-ozen-kalp-krizi-gecirdi-2013282
  136. MadResister

Soru Annem Kızların Benimle Dalga Geçmesinin Sebebini İtiraf Etti

Arkadaşlar Annemin yanında Annem Antalya'ya seyahat etme hakkında konuşurken aklıma yazın sahillerde takılan slav kadınları geldi rus-ukrayna asıllı. Ben bunu dışa vurunca kart zampara gibi biri olduğumu söyledi. Aynı zamanda da yapımdan dolayı flörtöz biri olmadığımı karşımdaki kızdan sadakat...
  137. MadResister

Haber Kemal Kılıçdaroğlu Berlin Havalimanı'nda pasaport kuyruğunda

138. MadResister

Soru Bahçelinin Ülkücüleri Bahçeliyi Eleştirene Sürü Halinde Saldırıyorlar Erdoğan'ı Eleştirene Trolleri Sürü Halinde Neden Saldırmıyor?

Arkadaşlar, Sokak Röportajlarında görüyorum bir tanesi Bahçeli'yi eleştireni konuşturduğu için başka bir röportajında saldırıya uğradı malum sürüden kamera arkasından kamerayı kapat diye başlayıp. Başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum.
  139. MadResister

Yardım 2023 YKS'ye 6 Ay Kaldı Halen Daha Düzenli Olarak Çalışmaya Başlayamadım

Arkadaşlar TYT Türkçe tarafından paragraflar için aklımda soru işaretleri var halen daha hiçbir şekilde doğru düzgün düzenli olarak çözemiyorum soruları okuma aşamasında cinnet geçirecek kadar oluyorum. Bende hafif Skolyoz'da var otururken daha çok gerilmeme sebep oluyor kısacası anlayacağınız...
  140. MadResister

Haber 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü kutlu olsun!

5 Aralık 1934. Tam 89 yıl önce bugün, Türkiye'de Mustafa Kemal Atatürk'ün öncülüğünde bütün dünya ülkelerinden önce 5 Aralık 1934 tarihinde Türk Kadınına "Seçme ve Seçilme Hakkı" tanındı. Ey kahraman Türk kadını! Sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın. -Mustafa...
  141. MadResister

Soru Dini Değerlere Hakaret Edenlere Hapishane Ortamında Ne Yaparlar?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Sadece yardımcı olmakla da değil düşüncelerinizi de almak istiyorum.
  142. MadResister

Soru Askeriyede Ateistler Nasıl Muamele Görürler?

143. MadResister

Soru Kız Kardeşim LGS'ye Hazırlanıyor Sizce Liseyi Açıköğretimden mi Okumalı?

Arkadaşlar lise türlerinin farkları birbirlerine kıyasla her açıdan nedir? Bunu merak ediyorum özellikle. Kız kardeşimin puanı gereğinden çok düşük olursa olmasa bile ben şahsen her açıdan her türlü açıköğretimden liseyi bitirmesinden yanayım. Açıköğretimden bitirmeye başlayana kadar üniversite...
  144. MadResister

Yardım İştah nasıl azaltılır?

145. MadResister

Soru Avustralya Türkiye'ye Suçlu İadesi Yapıyor mu?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde Avustralya Türkiye'de suç işlemiş Türk vatandaşını sınır dışı eder mi? Kısacası iktidarın eli/kolu uzanır mı? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. (Özellikle Sedat Peker açısından bu konuyu açmak istedim.)
  146. MadResister

Soru Yoldaş Lenin Gazi Mareşal Atatürk'ü nasıl bilirdi?

147. MadResister

Haber Anıtkabir'de Provokasyon

148. MadResister

Haber Pakistan'ın Eski Başbakanı Imran Han'a Suikast Girişimi

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. https://www.google.com/amp/s/www.sozcu.com.tr/2022/dunya/pakistanin-eski-basbakaninin-konvoyuna-ates-acildi-7458527/amp/
  149. MadResister

Soru Polis Teşkilatındaki Ülkücüler/Menzilciler Gibi Çeşitli Yapılanmalar Hakkında Neler Düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. Umarım bu konu üzerinde konuşmak düşündüğüm kadar tehlikeli değildir. (Videoya erişemeyenler için konum değişikliği yeterlidir.)
  150. MadResister

Haber Sessizliğe Bürünen Sedat Peker Hakkında Yeni İddia: 'Yüksek Dozda İlaç Alıyor'

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiye/sessizlige-burunen-sedat-peker-hakkinda-yeni-iddia-yuksek-dozda-ilac-aliyor-1995729
  151. MadResister

Soru Gelişmiş Dünya Ülkeleri Vatansız Durumuna Düşenlere Otomatik Vatandaşlık/İltica Hakkı Tanıyor mu?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde ve aşağıdaki URL adresinde belirtildiği şekilde Vatansız (Haymatlos) durumuna düşen bireylere Amerika/Avrupa ülkeleri otomatik Vatandaşlık/İltica hakları sağlıyor mu? Yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden...
  152. MadResister

Haber 'Erdoğan hırsız' diye bağıran vatandaşa gözaltı: İşte o anlar böyle kaydedildi

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. Bana soracak olursanız adamın kaybedecek hiçbir şeyi kalmamış cesaretinden dolayı.
  153. MadResister

Haber Almanya Diploma Denkliği Aramadan Kalifiye İş Gücü Alacak

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. Yeşil kartın Alman sürümü olan Şans Kartı hakkında neler düşünüyorsunuz? https://kronos36.news/tr/almanya-diploma-denkligi-aramadan-kalifiye-is-gucu-alacak/
  154. MadResister

Haber Kocaeli’de AKP’li Meclis Üyesi Silahlı Saldırıda Yaralandı

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. https://www.sozcu.com.tr/2022/gundem/kocaelide-restoran-sahibine-silahli-saldiri-7438318/
  155. MadResister

Haber FETÖ Elebaşı Gülen: Izdırapla Kıvranıyorum

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde sizce yaşattıklarını yaşamadan ölmemelidir değil mi?
  156. MadResister

Soru Enes Kanter Mevzusu Kısaca Nedir?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde yardımcı olabilirseniz sevinirim yandaş havuz medyaları fetöcü olduğunu belirtiyor.
  157. MadResister

Haber Atatürk'ün Z Kuşağı hali canlandırıldı!

Arkadaşlar neler düşünüyorsunuz şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. https://www.akilligundem.com/ataturkun-z-kusagi-hali-canlandirildi/
  158. MadResister

Soru Repo Yatırımlarının Dezavantajı var mıdır?

Arkadaşlar konu başlığında da bahsettiğim şekilde Ters Repo, Gecelik Repo ve Normal Repo yatırımlarının avantajlarından ve dezavantajları varsa da beni bu konu da aydınlatabilirseniz çok sevinirim sizce yapmaya değer bir yatırım aracı mıdır? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. (Yatırım...
  159. MadResister

Haber ABD Başkanı Joe Biden'dan Genç Kıza İlişki Tavsiyesi: "30 Yaşına Kadar Ciddi İlişki Yok"

Arkadaşlar bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? https://halktv.com.tr/yasam/bidendan-genc-kiza-iliski-tavsiyesi-sapik-joe-is-basinda-698024h
  160. MadResister

Haber TOKİ Ev Olayından Hemen Sonra Arsa/Dükkan Olayı

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. Kaynak
  161. MadResister

Haber Kemal Kılıçdaroğlu Dün Amerika'ya gitti

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. Sırasıyla Birleşik Krallık ve Almanya'ya da gideceğini söyledi. Kaynak
  162. MadResister

Yardım 2 Aydır Üzerinde Uğraştığım MySQL Hatasını Çözemiyorum

Arkadaşlar bu hatayı nasıl çözebilirim? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  163. MadResister

Yardım TYT Türkçe Paragraf Çözme Teknikleri Tavsiyeleriniz

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde yardımcı olabilirseniz sevinirim. 8 ay kaldı zaman su olup gidiyor henüz en ufak bir ilerleme kaydedemedim.
  164. MadResister

Haber Kılıçdaroğlu'nun Arkasındaki Dayı Kılıçdaroğlu'na Sümük Sürdü

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde tepkilerinizi şimdiden almak istiyorum. Orijinal Hali:
  165. MadResister

Haber TÜGVA Kocaeli Şubesinde Mevlana'nın Şiiri Oldu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Gençliğe Hitabesi

AKP'ye yakınlığıyla bilinen TÜGVA'nın Kocaeli şubesinde Mevlana'nın "Ne olursan ol" başlıklı nasihat içeren şiirin sözleri, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Gençliğe Hitabesi denilerek duvara asıldı. Kaynak İşte o fotoğraf.
  166. MadResister

Yardım İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi'ye Hakaret Edilirse Ne Olur?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum.
  167. MadResister

Soru Yaşından büyük kadınlardan hoşlanan erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Tepkilerinizi alayım arkadaşlar. Ne yazık ki ben de onlardan biriyim :D
  168. MadResister

Haber Sedat Peker'in Basın Danışmanı ve Sağ Kolu Emre Olur Istanbul'a Getirildi

Organize Suç Örgütü yöneticiliğinden hüküm giyen ve kırmızı bültenle aranan Sedat Peker'in basın danışmanı ve sağ kolu olarak bilinen Emre Olur Arnavutluk'ta yakalandı ve Istanbul'a getirildi. Kaynak
  169. MadResister

Soru Üniversite Ortamında Ateist Olmak Nasıl Bir Şeydir?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  170. MadResister

Soru Anadolu Halkı İsmet İnönü'den Neden Nefret Eder?

Arkadaşlar yardımcı olabilirseniz şimdiden çok sevinirim. Tepkilerinizi almak istiyorum.
  171. MadResister

Soru 2007 Yılından Günümüze Doğru Mernis Veri Tabanlarının Internete Sızması Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar dün böyle bir şey keşfettim. (Kopyala/Yapıştır yapacağım.) Şimdiden tepkilerinizi alayım. Ayrıca @OzkanK. Sizde bir olayı yorumlayabilirseniz çok sevinirim. Sizin dilinizden de dinlemek isterim özellikle. 2015 yılında da oy kullanan vatandaşların kişisel bilgileri sızmış. "2007...
  172. MadResister

Soru Sedat Peker Okyanusya Kıtasına gitse Rahat Edebilir mi?

Arkadaşlar Bold Medya YT kanalında Sedat Peker'in gidebileceği dünyadaki çoğu kıtaların ayrıntılarından bahsediliyordu ama bir tek Avustralya Kıtasından bahsedilmedi dikkat edecek olursanız. Sizce Sedat Peker Avustralya'ya gitse herhangi bir sorun yaşar mı? En basitinden Yeni Zelanda'ya...
  173. MadResister

Soru Asgari Ücretin en az 15000 TL olabilmesi için Doların ne kadar olması gerekir?

Arkadaşlar benim bir kişiye 8000 TL değerinde borcum var. Babam maaşı 20000 TL olursa 8000 TL rahatça verebileceğini söyledi. Enflasyon farkıyla günümüzdeki 8000 TL eridiğinde. Bunun için asgari ücretin en az 15000 TL olması gerektiğini söyledi. Benim aklımdaki asıl soruda başlıktanda...
  174. MadResister

Soru 1929 Yıllarındaki Büyük Buhran adlı Dünya Ekonomik Krizi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar Gazi Mareşal M.K.A. zamanlarında başlıkta bahsettiğim olay dünyada yaşanmış aramızda bilenler varsa bilecekleri üzerine sizce günümüz şartlarını anlatıyor mu? Veya günümüz şartlarından neleri anlatıyor? (Diğer adıda bildiğim kadarıyla Büyük Depresyon) Yardımcı olabilirseniz sevinirim...
  175. MadResister

Yardım YKS 2022 Sonuçlarım Ek Puanlı Sıralama 1.932.977

Arkadaşlar aklımdaki bölümler Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Bilgisayar Programcılığı ve Yerel Yönetimler. Üniversite olarakta Köklü Üniversiteler istiyorum Istanbul Anadolu Yakası içerisindeki yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  176. MadResister

Soru Sanna Marin ve Erdoğan Karşı Karşıya Gelirse Ne olur?

Arkadaşlar tepkilerinizi alayım. :D Merkel emekliye ayrıldı. Sonrada Sürpriz yumurtadan Finlandiya'nın en genç kadın başbakanı çıktı. :D Hemde Erdoğan'ın kızları yaşında ve tesettürsüz. :D :D :D
  177. MadResister

Soru Öyle Bir Geçer Zaman Ki Dizisi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar dizide Siyasal konular vardı hatırladığım kadarıyla en son tepkilerinizi almak istiyorum.
  178. MadResister

Soru Ülkü Ocaklarındaki Zatlar Sizce Bahçeli'den Nefret Ediyorlar mı?

Arkadaşlar sizce Ülkü ocaklarında Bahçeli'den nefret eden zatlar hiç var mı? Tepkilerinizi alayım şimdiden.
  179. MadResister

Soru Kurtlar Vadisi sizce AKP sayesinde mi Yeniden Yeni Bölümleriyle Yayınlanmıyor?

Arkadaşlar Kurtlar Vadisi Kaos mevzuları vardı ne oldu cidden sizce?
  180. MadResister

Haber Eski Japonya Başbakanı Şinzo Abe Uğradığı Suikast Sonucu Hayatını Kaybetti

Arkadaşlar Şinzo Abe'yi nasıl bilirdiniz? Kaynak
  181. MadResister

Soru Yükseköğrenim Mezunu Olunca Oto Sanayi'de Çıraklığa Başlamalı mıyım?

Arkadaşlar ne düşünüyorsunuz şimdiden tepkilerinizi alayım. (Konu Trol değildir)
  182. MadResister

Yardım Çift Doz Alman Aşısı Gelecekte Herhangi bir Sorun Yaratır mı?

Arkadaşlar yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  183. MadResister

Soru 50 milyon Türk Lirası ne kadarlık bir uzun vadede yapılabilir? (Yatırım yöntemiyle)

Arkadaşlar tahminleriniz nelerdir veyahut bildikleriniz? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  184. MadResister

Soru İlticayla İlgili Bildikleriniz Nelerdir?

Arkadaşlar örn. 1 yıl ön hazırlık yapmak istiyorum. İltica etmek için Aile içinde yaşadığım sorunlar geçerli bir neden olabilir mi? Doğal bir şekilde sıralasam çünkü kendi ülkemde genellikle aile içinde sorunlar yaşıyorum (mesela annemle ve babamla) bir şeylerin zorla dayatılması gibi...
  185. MadResister

Soru 100 Liradan Aldığım Hisse Senedini 150 Liraya Satabilmem İçin Kâr Oranı Ne Kadar Olması Gerekir?

Arkadaşlar 100 Liraya 21 adet hisse senedi aldım. 150 liradan satabilmem için kâr oranının ne kadar olması gerekiyor?
  186. MadResister

Soru Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Son Kabine Toplantısında 20K Öğretmen Ataması Yapılacağı Hakkında

Arkadaşlar malum zat son toplantısında 20 bin Öğretmen ataması yapılacağını söyledi sizce 20 bin atama yapılacak Öğretmen oranının yüzde kaçında torpil var? Tahmini olarak. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Tepkilerinizi alayım.
  187. MadResister

Anket Lozan Barış Antlaşması'nın 2023'te Biteceğine İnananlar Var mı?

Arkadaşlar tepkilerinizi alayım şimdiden.
  188. MadResister

Soru Merkezcilik İdeolojisi Hakkındaki Düşünceleriniz Nelerdir?

Tepkilerinizi alayım arkadaşlar.
  189. MadResister

Haber Eski Aktrollerden Orhan Sarıkaya adlı zatın Aktrollük zamanlarındaki itirafı

Eski Aktrollerden (İçine Sedat Peker kaçan) Orhan Sarıkaya adlı zatın Trollük Zamanlarındaki İtirafları: (Muhalefete yönelik algı kampanyalarının iç yüzünü anlattı.) "Çok Ciddi Kitlelere Ulaştık" "O Dönemki Ümraniye Belediyesi Başkanı Hasan Can Bizleri topladı. Twitter yeni ortaya çıkmaya...
  190. MadResister

Soru Buradaki İçeriklerimize Güvenlik Soruşturmasında Bakılıyor mu?

Arkadaşlar yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  191. MadResister

Soru Mehmetçik Ukrayna'ya Girerse Ne Olur?

Yardımcı olabilirseniz sevinirim arkadaşlar.
  192. MadResister

Soru Tesettürlü/Çarşaflı Kadınlarla İlgili Çıplak Arama Mevzusu Nedir?

Arkadaşlar aradan az bir zaman geçmişti konu başlığındaki cümleyle ilgili gündemde böyle bir şey vardı. AKP Tokat Milletvekili Özlem Zengin'de bunun içinde vardı. Bahsettiğim mevzuyu anlatabilecek olan varsa sevinirim.
  193. MadResister

Soru GTA 6 500 Saat Gerçekten Sürer mi? Ve Güney Amerika'ya Gidilebilir mi?

Arkadaşlar GTA 6 için 500 saat süreceği söylentileri ve Amerika dışında Avrupaya gidileceği falan söyleniliyordu. Güney Amerikaya gitmekte mümkün olabilir mi sizce? Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Şimdiden tepkilerinizi alayım.
  194. MadResister

Soru Cem Uzan'ın Skandal Açıklamaları Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

195. MadResister

Soru EFT İptal Talepleri Kaç İş Günleri İçerisinde Sonuçlanır?

Yardımcı olabilirseniz sevinirim arkadaşlar yaklaşık 2 aydır iade beklemekteyim.
  196. MadResister

Soru 2040'lı yıllarda Z Kuşağı Türkiye'yi Yönetirse Ne olur?

Şimdiden ne düşünüyorsunuz Arkadaşlar tepkilerinizi alayım bu zaman için konuşursak?
  197. MadResister

Soru Finlandiya ve İsveç'in Nato Üyeliği için Türkiye Onay Vermiyor

Arkadaşlar sizce Türkiyenin onay vermemesi buna engel midir? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  198. MadResister

Soru Bir Kişinin Bağımsız Cumhurbaşkanı Adayı Olabilmesi İçin Lisans Mezunu Olması Şart Mı?

Arkadaşlar örn. bir kişinin bağımsız cumhurbaşkanı adayı olabilmesi için diyelim ki istenenlerin çoğu tamamlandı merak ettiğim kısım üniversite mezunu olunması isteniyor ya hani önlisans mezunu olması yeterli midir? Bir kişinin bağımsız cumhurbaşkanı adayı olabilmesi için en az yani kısacası...
  199. MadResister

Soru Cumhurbaşkanına Hakaret Eden Engelli Vatandaşlar Hakaretten Muaf Mıdır?

Arkadaşlar örn. %100 zihinsel engelli bir vatandaş cumhurbaşkanına hakaret etse Silivriden muaf mıdır? Muaf değilse bile Erenköy ve Bakırköy gibi yerlere mi yatırılır? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  200. MadResister

Soru Varlık Fonunun Özelleştirilmesi Ne Anlama Gelir?

Arkadaşlar yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  201. MadResister

Soru Göstereceğim Şahıs Sizce Hangi İdeolojiye Sahiptir?

Aşağıdaki Ekran Görüntüsündeki Şahıs sizce hangi ideolojiye sahiptir? (Konuyu bu şekilde açmamın sebebi kendisinin ilk başta bir cahil, barbar ve ilkel biri olduğunu düşündüğüm için sorgulamak amaçlı öğrenmek için açmak istedim doğru bir şekilde.)
  202. MadResister

Soru George Soros ve Cumhurbaşkanı Erdoğan Fotoğrafı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar bu fotoğraf hakkında ne düşünüyorsunuz montaj mıdır?
  203. MadResister

Soru Belçikalı Kızlar Nasıldır?

Arkadaşlar Türk kızlarına göre farkları nelerdir daha mı avantajlılardır türk kızlarına göre yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  204. MadResister

Soru Sessiz İstila Videosu Gerçek Olursa Ne Olur?

Arkadaşlar Tepkilerinizi alayım gerçek olursa ne olur bu video?
  205. MadResister

Soru Sizce Ukraynada Savaş Nasıl Biter ve/veya Ne zaman biter?

Yardımcı olabilirseniz sevinirim arkadaşlar.
  206. MadResister

Soru Sizce Erdoğan tekrar seçilir mi? Seçilirse de kimin sayesinde olur?

207. MadResister

Soru Silivri'de Cumhurbaşkanına Hakaretten Mahkûm'lara Neler Yapılır?

Arkadaşlar Cumhurbaşkanına hakaretten Silivriye giren tutuklu zatlara neler yapılıyor koğuşlarda?
  208. MadResister

Soru Suriyeliyle Getirin Konuşması Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

209. MadResister

Soru Vatana ve Şehitlere Küfür Edilebilmesi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

210. MadResister

Soru Tazminat Davalarında Ödenecek Olan Tazminat Ücreti Taksitlendirilebiliyor Mudur?

Arkadaşlar yardımcı olabilirseniz eğer çok sevinirim.
  211. MadResister

Soru Arkadaşım Sizce Atatürk Düşmanı mıdır?

Arkadaşlar %40 Engelli Otizmli bir arkadaşım ne zaman siyasi konulardan veyahut hadi siyasi konuları geçtim bu normaldir. Atatürk'le ilgili ne zaman bir konuya girsem hiç tepki vermiyor söyleyecek birşey bulamıyormuş kendisine sorsam öyle söylüyor hatta whatsapp üzerinden konuşurken sürekli...
  212. MadResister

Soru Pakistanlı Mülteciler Türkiye'ye mi geliyor?

213. MadResister

Soru Sağlık Bakanlığı Tarafından Açıklanan Vaka Sayıları Sizce Hala Daha Gerçek Midir?

Arkadaşlar Koronavirüsün ilk zamanlarında falan hatırlarım açıklanan vaka sayıları gerçek değildi sizce hala daha gerçek midir bu konu hakkındaki tepkilerinizi bekliyorum.
  214. MadResister

Soru Sizce Erdoğan Adnan Oktar'ı Serbest Bırakır mı?

215. MadResister

Yardım A21s Rehber Sorunu

Arkadaşlar Rehberimi Yedekleyip boşaltmama yani silmeme rağmen Whatsapp üzerinde yeni sohbet ikonuna bastığımda 6 kişi görünüyor aynı benzer sorunları Telegram üzerinde de yaşıyorum yardımcı olabilirseniz eğer sevinirim.
  216. MadResister

Yardım Türkiye Koşullarında Akran Zorbalığı Hakkındaki Düşünceleriniz Nelerdir?

Tepkilerinizi alayım arkadaşlar bende tepkilerinize bağlı olarak tepkiler vereceğim.
  217. MadResister

Soru EKPSS Atanmak için Neler Gerekir? Ve Torpil var mıdır?

Arkadaşlar başlıktada sorduğum üzere yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  218. MadResister

Soru Sistemim ne kadar eder?

Arkadaşlar sistemimi satsam ne kadar eder? Yardımcı olursanız çok sevinirim. İçindeki Bileşenler: Anakart: ASUS P5G41T-M LX. İşlemci: Intel core 2 Q8300 2.50 Ghz. Ekran Kartı: Colorful GT 1030 2 GB. RAM: 8 GB DDR3. (Dual-Channel) Güç Kaynağı: 250w. HDD: Seagate Barracuda 500GB. (Takılı olduğu...
  219. MadResister

Soru Çingeneler Saldırganlık Konularında Neden Biraz Rahatlar?

Arkadaşlar çok merak ediyorum bunun için bu konuyu açma gereği duydum konu Çingeneler saldırganlık konularında neden biraz rahat davranabiliyorlar benim görüşüm hiçbir şekilde vatandaşlıklarının olmadığını en basit anlamıyla kendilerine ait bir kimliklerinin olmadığını düşünüyorum...
  220. MadResister

Yardım Trust GXT845 Tuşları Tam Basmıyor

Arkadaşlar örnek olarak şundan bahsetmek istiyorum: Klavyemin WASD, C ve Tab tuşlarının GTA Online oynarken doğru düzgün çalışmadığını fark ettim. Tuşlar sürekli olarak takılıyor, yanlış bilmiyorsam backspace tuşu da öyle bir durumda takılıyor. Basınca klavyeyi temizlerken aşağıya doğru baktırıp...
  221. MadResister

2022 Türkiye Ekonomisi vs 2022 Venezuela Ekonomisi

Arkadaşlar 2022 Türkiye Ekonomisiyle ve 2022 Venezuela Ekonomisini ülkemizle kıyaslarsak sizce zamanla Venezuela bizden çok daha iyi bir hale gelebilir mi? 2022 Venezuela Ekonomisinde Hiperenflasyon bitti sadece ekonomik kriz devam ediyor yanlış düşünüyorsam beni aydınlatabilirseniz çok...
  222. MadResister

Hedef 2023 yerine 2053 ve 2071 denilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

223. MadResister

Yardım Uzaktan algılama sistemiyle ilgili özbilgi

Arkadaşlar yarın için dershanede coğrafya dersi için hoca benden uzaktan algılama sistemiyle ilgili özbilgi istedi. Çok ihtiyacım var. Yardımcı olabilirseniz eğer çok sevinirim.
  224. MadResister

Soru Askerlikte Er Olarak Göreve Başlayan Asker Cumhurbaşkanına Hakaret Ederse Sonuçları Nedir?

Arkadaşlar merak ettim kafama takıldı sizce sonuçları ne olur?
  225. MadResister

Yardım NFS HPR 2020 Lag Sorunu (10FPS Sabit)

Arkadaşlar NFS hot pursuit Remastered girerken sistemimle lag sorunu yaşıyorum oyun sürümü Steam sürümü aldığım FPS maksimum 10FPS başlangıç menülerinde oyun içi sesler cızırtılı geliyor çok rahatsız oluyorum oyun HDD içinde kurulu yardımcı olabilirseniz eğer çok sevinirim. Sistem özelliklerim...
  226. MadResister

Yardım SDN Forum 2. Kez Kullanıcı Adı Değişikliği Nasıl Yapabilirim?

Arkadaşlar başlıktada bahsettiğim üzere 2. kez nasıl kullanıcı adı değişikliği yapabilirim yardımcı olabilirseniz eğer çok sevinirim şimdiden.
  227. MadResister

Yardım PayPal ABD Venmo Kaydolmaya Çalışırken Aldığım Hata

Arkadaşlar, PayPal ABD üzerinde bir teklif var. Teklifin geçerlilik tarihi 31 Aralık 2021 tarihi olarak görünüyor. Gerçekten 10 dolar verir mi bana bilemiyorum ama bunun için kaydolmamı istiyor. Kaydolmaya çalışırken PayPal ABD üzerinde kayıtlı olan numaramı girmeye çalışırken "There's a...
  228. MadResister

Yardım Android için Hamachi benzeri uygulama önerisi

Kız kardeşim ile NFS Hot Pursuit 2010 Android olarak oynayacağız ek soru olarak Android üzerinde Online LAN desteğinin fişini çekerler mi emin değilim. Hamachi benzerinde bir uygulama var mıdır bilmiyorum uzakta olduğumuz için aynı Wi-Fi bağlantısına bağlanamadığımız için oynayamıyoruz Hamachi...
  229. MadResister

Soru Steam Yeni Dolandırıcılık-Hesap Çalma Düzeneği

Arkadaşlar bu videoda gördükleriniz için yapacak herhangi bir şey var mıdır?
  230. MadResister

Soru Kamu Kurumlarının Özelleştirilmesi Hangi Anlama Gelir?

Arkadaşlar kamu kurumlarının özelleştirilmesi tam olarak nedir beni bu konuda aydınlatabilir misiniz ben satmak/peşkeş çekmek olduğunu düşünüyorum doğru mudur acaba?
  231. MadResister

Social Security Number (Ssn) Nasıl Alınır?

Arkadaşlar ben Amerika Birleşik Devletleri PayPal'inde hesap açtım ve dün sabah saatlerinde PayPal tarafından bana 5 dolar gönderildi hesabımda beklemede duruyor. Ayrıca parayı transfer etmek istediğim zamanda örn. in 1-3 days'e tıklıyorum karşıma Amerika bankaları çıkıyor ör. Bank of America...
  232. MadResister

Yapamadığım Matematik Soruları

Arkadaşlar bu fotoğrafta gördüğünüz matematik sorularının hiçbirini yapamıyorum. Bana yapabilir misiniz?
  233. MadResister

Elimde 2 Sistem Var Satsam Ne Kadar Eder?

Arkadaşlar elimde 2 sistem var herbirini tek tek satsam ne kadar eder sistem özelliklerini aşağıya bırakıyorum. Anakartlar: Asus P5G41T-M LX ve GIGABYTE GA-H61-M S2PV REV 2.2 (Hepsinin BIOS'ları günceldir.) Güç Kaynakları: 250w ve 600w RAM'ler: 8 GB DDR3 takılı olanların Hepsi çift kanaldır...
  234. MadResister

Yapamadığım Soruları Yapabilir misiniz?

Arkadaşlar bana bu fotoğraftaki soruları yapabilir misiniz?
  235. MadResister

MSI Afterburner RAM Usage Sorunu

Arkadaşlar MSI Afterburner uygulamasında bu şekilde bir sorun yaşıyorum RAM usage sorunu ekran kartının ve işlemcinin ısı değerleri mi desem ne desem ikiside görünmüyor bu fotoğraflarda görmüş olduğunuz gibi aynen bu şekillerdedir bana bu konuda yardımcı olmaya özen gösterebilirseniz eğer çok...
  236. MadResister

MXM Slotlu Çift RAM Slotlu ve Dizüstü Bilgisayar Tavsiyesi

Arkadaşlar dizüstü bilgisayar alır mıyım bilemem ama alacağım dizüstü bilgisayarda MXM slotu, çift ram slotu ve dizüstü bilgisayar istiyorum hangi marka ve model tavsiye edersiniz bana yardımcı olmaya özen gösterebilirseniz eğer çok sevinirim.
  237. MadResister

Anakartım GPT Destekliyor mu?

Arkadaşlar anakartım GIGABYTE GA-H61M S2PV REV 2.2'dir Rufus da Disk bölüm düzeninden GPT yi seçersem rahat rahat formatımı atabilir miyim desteklemiyorsada MBR yi mi seçmeli miyim yardımcı olmaya özen gösterebilirseniz eğer çok sevinirim.
  238. MadResister

Atidxx32.dll Hatası Burnout Paradise Remastered

Arkadaşlar böyle bir hata alıyorum burnout paradise remastered oyununda atidxx32.dll hatası ekran kartım AMD R5 230 1 GB yardımcı olabilirseniz eğer çok sevinirim. :)
  239. MadResister

Elimdeki Patates Harici GPU Hakkında Bir Soru

Arkadaşlar elimde böyle bir patates harici gpu var bunu ben 1.5 sene önce falan eski yanık kokusu aldığım kısa devreden zarar gören anakartıma takmıştım anakart pegatron ipxsb-h61 di onarım yapılmıştı yeni anakartımda ASUS P5G41T-M LX şimdi ben bunu yeni anakartıma taksam yanar mı yani kısaca...
  240. MadResister

Elimdeki Vodafone 858 Smart Telefonun Ekranı...

Arkadaşlar elimde bu şekilde Vodafone 858 Smart adlı telefon var ekranın başına böyle değişik bir olay geldi ekranını internetten falan bulabilme yolları varsa satın alıp değiştirtebildim diyelim bu durum düzelir mi ekran değiştirildikten sonra yardımcı olmaya özen gösterebilirseniz eğer çok...
  241. MadResister

Egpu Casper Nirvana A15A bilgisayara nasıl yapacağım?

Arkadaşlar bir sorum olacak sizlere mevcut masaüstü bilgisayarımdan ekran kartımla güç kaynağımı çıkarttım fakat sorum şu şekildedir elimdeki laptop casper nirvana A15A işlemcisi intel core i3 2350m 2.30 ghz egpu yapmak istiyorum nasıl yapacağım psu 250w ekran kartı 1 gb amd R5 230
  242. MadResister

Burnout Paradise Remastered Application Çalışmayı Durdurdu

Arkadaşlar bugün Steam'den Burnout Paradise Remastered satın aldım fakat oyunda birkaç dakika falan takılınca grafiklere ayar çekmeye çalışırken "Burnout Paradise Remastered Application Çalışmayı Durdurdu" hatasını alıyorum. Ayrıca oyunda pause menu'de F1 ve F2 tuşlarından herhangi birisine...
  243. MadResister

i5 3. nesil Ekran kartı önerisi

Arkadaşlar monitörüm 720p 18.5 inç işlemcim i5 3. nesil psu 400w hangi ekran kartını önerirsiniz?
  244. MadResister

Bu Ekran Kartı Donanımıma Uygun mudur?

Arkadaşlar Bu Ekran Kartı sistemimin güç kaynağına uygun mudur acaba aklımda gt 1030 da var yardımcı olabilirseniz eğer çok sevinirim. Anakart: ASUS P5G41T-M LX. İşlemci: Intel Core 2 Q8300 4 çekirdekli. Ekran kartı: MSI AMD R5 230 1 GB. RAM: 8 GB. PSU: 250 Watt. Monitör: 1360X768 60 Hz,
  245. MadResister

Steamde Kullanıcılara Yolladığımız Yorumları Görebilme

Arkadaşlar Steamde Arkadaş ekleyecektim fakat yanlışlıkla gelen arkadaşlık isteğini reddettim daha önce profiline yorum yolladığımı fark ettim bu yorumu ayarlardan falan nasıl görebilirim görebiliyorsam tabi yardımcı olabilirseniz eğer çok sevinirim. :)
  246. MadResister

9. Sınıfta Aldığım Uzaklaştırma Cezası Hk.

Arkadaşlar Lise de 9. Sınıfta 3 günlük uzaklaştırma cezası almıştım o zamanlar ki yaşam tecrübesizliğimden dolayı şuan da 12. Sınıfım Kaynaştırma öğrencisiyim sizce uzaklaştırma cezam silinmiş midir ve sicilime işlenmiş midir bunu nasıl öğrenebilirim yardımcı olabilirseniz eğer çok sevinirim...
  247. MadResister

GTA Online Silent & Sneaky Casino Heist Sorunu

Arkadaşlar daha önce bu heist ı yaparken stealth modda yapamadığım için arkadaşımla direkt çatışarak bitirmiştim şimdide daha tekrardan bu heist ı açamıyorum kilidini açabilmem için hangisini yapmam gerekiyor buradan yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. :)
  248. MadResister

RX 550 4 GB İşlemci Beslemesi

Arkadaşlar anakartım ASUS P5G41T-M LX alacağım ekran kartı RX 550 4 GB işlemcim Intel core 2 Q8300 eğer full hd monitör ve 600w psu ile anakartıma RX 550 ekran kartını takarsam işlemcim yüzdesi olarak ne kadarını besler bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. :)
  249. MadResister

ASUS P5G41T-M LX sisteme ekran kartı önerisi

Arkadaşlar ilerleyen zamanlarda R7 240, RX 550, GT 1030, ve ya GTX 1050 Ti bu ekran kartlarından herhangi birini almayı düşünüyorum. Sistemim bu ekran kartlarından herhangi birisini kaldırır mı? Yardımcı olabilirseniz eğer çok sevinirim. Anakart: ASUS P5G41T-M LX. İşlemci: Intel Core 2 Q8300 4...
  250. MadResister

Vestel Venus E3 Ekranda Bir Sorun Var

Arkadaşlar telefonumda bu şekilde hiç anlam veremediğim bir sıkıntı var yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  251. MadResister

Grand Theft Auto IV: Complete Edition 15 TL'ye nerelerden alabilirim?

Arkadaşlar GTA 4 Complete Edition Steam Key olarak istiyorum başka bir hesabıma alabilmek için fakat 15 TL'ye satan bir site bulamadım güvenilir önceden gamebillet adında bir site satıyordu sonradan satıştan kaldırdılar nereden alabilirim başka yardımcı olabilirseniz eğer çok sevinirim.
  252. MadResister

Türksat Kablonet DMZ Host ayarı

Arkadaşlar GTA online da left yememek için Türksat Kablonet netmaster modemimde dmz host ayarıyla oynadım modem arayüzüne girdikten sonra amma velakin bağlanmaya çalışırken böyle bir hata alıyorum 192.168.0.1 adresine nat type ayarını open yapmak için böyle bir gereksinime ihtiyaç duydum...
  253. MadResister

Pegatron A15 Anakarta Parça Önerisi

Arkadaşlar elimde Pegatron A15 Anakartlı Casper Nirvana 15.6 inç ekranlı eski bir laptop var bu anakarta sizce neler takabilirim? Yardımcı olabilirseniz eğer çok sevinirim. Sistem Özellikleri: 4 GB ram Intel core i3 2350M 2.30 ghz işlemci Intel HD graphics 3000 ekran kartı
  254. MadResister

Watch Dogs 2'yi Epic Games'ten İndirdim....

Arkadaşlar watch dogs 2 yi epic games ten indirdim fakat yeniden indirme yapıyor uplay ilişkilendirmesinden sonra 22 gb lık birşey toplamda ve niçin yapıyor yardımcı olabilirseniz eğer çok sevinirim.
  255. MadResister

Lenovo Legion Y520 Harici Ekran Kartını Devreye Koyma

Arkadaşlar elimde Lenovo Legion Y520 var oyunlarda kasıyor harici ekran kartı nvidia gtx 1050 ti devreye girmiyor dxdiag'dan ne zaman baksam intel hd graphics 630'u görüyor nvidia denetim masasından devreye koyduğum halde devreye girmiyor öylece kalıyor bu sorunun çözümüyle ilgili yardımcı...
  256. MadResister

Anakarta Güç Kaynağı Takmak İstiyorum

Arkadaşlar anakartıma güç kaynağı takmak istiyorum ama bu fotoğraftaki güç kaynaklarının hangisi anakartıma uyumlu bilmiyorum onun dışında everest eps-4900b 300w güç kaynağını da düşünüyorum yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Sistem özelliklerim: Anakart: ASUS P5G41T-M LX. İşlemci...
  257. MadResister

Intel Core 2 Q8300 sistemimden görüntü alamıyorum

Arkadaşlar geçtiğimiz ağustos ayının 15'inin öncesinde şu şekilde bir sorun yaşadım sistemimin herhangi bir parçasında kısa devre mi var emin değilim ama bütün parçaların fanı dönüyor anakartta enerji var ama görüntü alamıyorum bir türlü neden oldu bilmiyorum bilgisayarda takılırken fareyi...
  258. MadResister

Burnout Paradise Remastered Oyundan Atıyor

Arkadaşlar burnout paradise Remastered oynadığım zaman oyundan atılma sorunları yaşıyorum örneğin. Pause Menu'de Online sunuculara geçiş yapmaya çalışırken mesela az önce bir yarış bitirdim oyundan attı. Bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Not. Steam sürümü üzerinden oynuyorum...
  259. MadResister

Sistemim Burnout Paradise Remastered açar mı?

Arkadaşlar aşağıdaki şekilde sistemim bu şekildedir. Burnout Paradise Remastered oynamak istiyorum satın alıp indirimlerde hazır varken oyunun GB boyutu ne kadar? Bu konuda bana yardımcı olabilirseniz eğer çok sevinirim. :) Anakart: ASUS P5G41T-M LX. İşlemci: Intel Core 2 Q8300 4 çekirdekli...
  260. MadResister

Türk Telekom Faturalı Hat İptal Ettirme Hakkında

Arkadaşlar Türk Telekom Faturasızdan Faturalıda 1000 6 GB tarifesine geçiş yapmıştım taahhütlü 25 lira taahhütsüz 45 liralık tarife fakat ben bu hattımı iptal ettirmek istiyorum şimdi müşteri hizmetlerine başvursam bana deseler ki taahhütünüz bozmanız durumunda şu kadardır diye yani lafın kısası...
  261. MadResister

Steam BoaCompra Mobil Ödeme Sorun Çıkarır Mı?

Merhaba arkadaşlar öncelikle sorum şu şekildedir, Vodafone veya Türk Telekom hatları arasında Steam'de mobil ödeme BoaCompra aracılığıyla alışveriş yapacağım ama alışveriş yapacağım tutar 5,10 ₺. Bu tutara ne kadar komisyon keserler ve faturamla ilgili bir sorun yaşar mıyım? Yardımcı...
  262. MadResister

ASUS P5G41T-M LX ve MSI GeForce GTX 1650 uyumu

Arkadaşlar ilerleyen zamanlarda "MSI GeForce GTX 1650 Ventus XS 4G OC 4 GB GDDR5 128 Bit DX12 NVIDIA ekran kartı" bu ekran kartını almayı düşünüyorum sistemim bu ekran kartını kaldırır mı? Yardımcı olabilirseniz eğer çok sevinirim. Anakart: ASUS P5G41T-M LX. İşlemci: Intel Core 2 Q8300 4...
  263. MadResister

ASUS P5G41T-M LX anakart QX9770 işlemciyi destekler mi?

Arkadaşlar başlıkta belirtmiş olduğum işlemciyi aşağıda özelliklerini belirttiğim anakartıma takmak istiyorum ve uygun mudur? Güç kaynağı uygun değilse eğer önerdiğiniz bir güç kaynağı ile değiştirebilirim. Anakart: ASUS P5G41T-M LX. İşlemci: Intel Core 2 Q8300 4 çekirdekli. Ekran kartı: MSI...
  264. MadResister

NFS The Run en ucuza alabileceğim yerler

Arkadaşlar bütçem 32.09 ₺ fakat uygun bir site bulamıyorum nfs the run almak istediğim için sizler hangi siteyi önerirsiniz en ucuza nereden alabilirim sizce yardımcı olabilirseniz eğer çok sevinirim. :)
  265. MadResister

Huawei Y6 2019 MRD-LX1 VPN Sorunu

Arkadaşlar telefonumda herhangi bir vpn uygulamasıyla vpn e bağlanmak istediğim zaman bağlantı kendiliğinden otomatik olarak kesiliyor opera vpn kullanıyorken bir sorun yaşamıyorum okulda fatih wifi bağlantısı için kullanıyorum aslında TLS Tunnel adlı uygulamada ve AnonyTun gibi vb. uygulamalar...
  266. MadResister

GTA 5 Birden Fazla Fare İmleci

Arkadaşlar gta 5 oynadığım zaman ana menü de ve oyun için de aim aldığım zaman crosshair dışında fare imlecim gözüküyor masaüstüne ait olan yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  267. MadResister

Pegatron IPXSB-H61 SSD Uyumu

Arkadaşlar ben SSD alacağım da anakartıma hangisi uyumlu onu merak ediyorum birde SSD'yi PC'ye nasıl takacağım HDD'yi çıkarmak gerekli midir ya da DVD-RW'yi çıkarmak alacağım disklerin listesini alta yazmak istiyorum. Yardımcı olursanız eğer çok sevinirim. 1) Sandisk 120GB Plus SATA 3.0 SSD...
  268. MadResister

Asus X540UP USB Görmüyor

Arkadaşlar bilgisayara format attıktan sonra USB girişlerine taktığım telefonu okumuyor, mouse'u takınca okumuyor ama güç var güç girişine şarj kablosunu takınca şarj ediyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. İşletim sistemim Windows 10'dur. Aygıt Yöneticisinde hatalı aygıt görmüyorum...