Arama sonuçlarınız

1. İ

Soru Telefonlar ne zaman açılıcak?

Yurt dışı telefonun yenilenme tarihi ne zaman şimdimi yoksa sabah açılır mı?
  2. İ

Soru ios 17 sıkıntılımı ?

ios 17 yi yükledim bugün herhangi bir donma veya uygulamalarda sıkıntı yaşarmıyım telefon kendi kendine kapanma durumu falan? yanlışlıkla yükledim ve geri alamıyorum bari eylül ayına kadar kullanayım dedim ve bunu nasıl kaldıracağız ayarlardan beta güncellemelerini açtım öyle kurdum
  3. İ

Öneri F/P oyuncu bilgisayarı

Arkadaşlar selam şehir dışına üniversiteye gideceğim valorant lol ve cs gibi oyunları 100-120 fps arası alabilicek bir bilgisayar önerebilirmisiniz eski bilgisayarımı depremden dolayı kullanılamaz hale geldi onun özelliklerini ve parçalarından tekrar alsam veya üstüne biraz şey koymak dahamı...
  4. İ

Soru Depremzedeler için devlet desteği var mı ?

Depremzedeler için bir burs veya bir destek var mı? Varsa nasıl başvurabilirim?
  5. İ

Sevdiğim kıza açılmalı mıyım?

kıza açılmadan önce biraz yakınlaşmaya çalışsan iyi olur aslında bu taktik ne kadar çalışır bilemem ama kıza kendini yakın hissettir ama sana kanka demesin sakın :D
  6. İ

Kahramanmaraş'tayım ve internet sorunumuz var

cevaplarınız için çok teşekkür ederimm
  7. İ

panelden firewall ı kapatsak düzelirmi peki öyle bir seçenek var çünkü sizlere sormadan kurcalamak istemedim
  8. İ

(öncelikle konuyu yanlış yerde açtıysam kusuruma bakmayın) merhabalar Kahramanmaraş onikişubat da oturuyorum depremden dolayı 2 sokak aşağımızdaki mimar sinan ilkokulunda kalıyoruz ben değil burda kalan tüm ailelerin internet sorunu var bağlantınız güvenli değil diyor modem paneline giriş...
  9. İ

Yardım jbl 560bt bataryasını nerede bulurum ?

peki bu kulaklığın parçasını bulabilir miyim yoksa değiştirme zamanım geldi mi? çünkü 3 senedir kullanıyorum gayetde güzel bir kulaklık
  10. İ

evet kanka dediğini yaptım evde 400mah batarya buldum yaptım çalıştı. ama şarj olma sorunu hala devam ediyor ışık yanıyor 6 saniye sonra geri sönüyor sence bunun sebebi nedir şarj girişimi bozuk ? yoksa sorun anakartdamı ?
  11. İ

arkadaşlar ben jbl560bt kullanıyorum gayette memnunum ama yaklaşık 1 aydır şarj olma sorunu ile karşılaştım arada sırada tak çıkar yapa yapa oluyordu en sonda hiç olmamaya başladı bende araştırdım batarya değişmesi lazımmış nerede bulabilirim yardımcı olabilirmisiniz ?
  12. İ

Yardım ipod shuffle 3.nesil müzik aktaramıyorum

ipod shuffle 3.nesil bir ipodum var içine hiçbir şekilde itunes üzerinden müzik aktaramıyorum aylık abonelik bile aldım ama işe yaramadı 2 tane müzik yükleyebildim bunların gerisini yükleyemeye çalıştığımda ( reenkarne.mp3 bu ipoda oynatılamayacağı için kopyalanamadı) diyor yardımcı olurmusunuz ?
  13. İ

Soru Pc Yükseltmemde Akıl Verebilecek?

Ekran kartını yükseltebilirsin o sisteme 2gb lık ekran kartı pek yakışmaz bulabilirsen güzel rx 550 takabilirsin yoksada r7 serisinden takabilirsin Darboğaz olaylarından fazla anlamam ama anlayan arkadaşlar beni düzeltebilir sıkıntı olmaz
  14. İ

Yardım Airpods şarj olmuyor

2 haftadır airpodsumu kullanmıyordum alıp şarja takığımda şarj ışığı yanıyor, kulaklıklarda şarj oluyor ama kutusu şarj olmuyor Airpods pro kullanıyorum
  15. İ

Yardım ani kapanma sonrası oyunlarda 30 fps

şimdi sıcaklık değerlerini kontrol ettim dediğiniz gibi psuda sıkıntı yok ama sıcaklık değerlerini ölçdüğümde ekran kartımın 90 dereceye kadar çıktığını fark ettim hemen termal macununu kontrol ettiğimde termal macunun neredeyse hiç olmadığını gördüm ve yeni bir termal macun sipariş ettim...
  16. İ

Yardım ani kapanma sonrası oyunlarda 30 fps

arkadaşlar daha yeni format atmama rağmen birden bilgisayar kapandı hemen maça geri girdiğimde 30 fps sabit kalıyor çıkmıyordu normalde 120 fps almama rağmen böyle oluyor ne yapmalıyım ?
  17. İ

Yardım Valorant sens ayarı

csgodan geçtiğim için hiç kasmadan sens converterdan çevirdim. Csgo sensim 1.48 800 dpi windows ayarım ise 6. yardım edin aşırı yavaş kalıyor sensim hani 3 ay oynadım belki alışırım diye ama gerçekten yavaş kalıyor yardım edin
  18. İ

Soru Csgo ya yeniden başladım

Yaklaşık 2.5 aydır neredeyse hiç csgo oynamadım derslerimden dolayı bugün oyunu açıp surf sunucusuna girdiğimde fare hassasiyetimin çok hızlı olduğunu ve aim botzda eskisi kadar iyi ve hızlı vuramadığımı fark ettim ne önerirsiniz ne yapmalıyım nasıl bir antreman uygulamalıyım? 1645213417 Fare...
  19. İ

Yardım Kararsız kaldım

120 lira şu dönemde 12 liralık kaliteli mouse bunlar vardı bu bütçe sınıfında sadece hangisi daha iyi onu sordum
  20. İ

Yardım Kararsız kaldım

Arkadaşlar yeni mouse almam lazım f/p olarak 2 mouse var biri msi gm-08 clutch biride rampage smx-r47 x jammer rgb konusu pek önemli değil benim için sensörü tıklama ömrü olarak. Hangisini önerirsiniz?
  21. İ

Öneri Klavye önerisi

Klavyem bozuldu zaten çokda memnun değildim klavyemden maximum 250- 300 tl arası klavye önerirmisiniz?
  22. İ

Soru format sonrası fps düşüklüğü

evet 1633192647 abi tamam teşekkür ederim 1 alt sürümünü indirmişim benim dalgınlığıma gelmiş.
  23. İ

ekran kartım güncel peki hangi driverları indirmem lazım yada nasıl bakarım ?
  24. İ

bilgisayarımda format attıkdan sonra 70 fps üstü göremiyorum csgo ve valorantta normalde 120 fps oynuyordum ama şimdi 70 üstüne çıkmıyor i7-3770 8gb ram amd radeon r7 240 özelliklerim bunlar
  25. İ

Yardım Windows düzgün yüklenmiyor

Kardeşim ssd sıkıntılı diyorum linux yükle diyorsun ne diyeyimki sana şimdi ?
  26. İ

Steam,discord, virtual box, zoom , ve spotify
  27. İ

Başka önerebileceğin birşey varmı çünkü windows 7 yükledim gene olmadı
  28. İ

2 gün önce masada ders çalışırken kapı çalmıştı bende kapıya kalkarken ayağım bilgisayar kasama değip kasayı sürüklemişti derslerim yoğun olduğu hemen ilgilenemedim ama sonra bilgisayarda kasmalar donmalar hat safa da idi format atmaya çalıştım gene olmadı ssd alacak param yok ne yapabilirim...
  29. İ

Yardım A20e stock rom

Akrabalarim yurt dışından samsung a20e telefon getirdiler ve hiç vakit kaybetmeden imei artırmaya gittiler , bu işlemden sonra telefona root atıldığını gördüm ve sürekli açılışta orjinal rom da değil diye bir uyarı çıkıyor. İşin ilginç tarafı aynı telefonu ablam kullanıyor (turkiyeden aldık o...
  30. İ

Yardım integrated kameram çalışmıyor

kusura bakma bu konuyu tekrar açtığım için ama kimse yazmamıştı ve bazen görüşmelerim olduğu için tekrar yazmak istedim istersen konuyu silebilirsin. Format attım yine olmadı herşeyi denedim yeni web cam alıcam ama yine aynısı olursa diye korkuyorum elimde başka webcam olsa deneyebilirim ama web...
  31. İ

masaüstü kullanıyorum
  32. İ

arkadaşlarla eğlencesine omeglede takılıyorduk sonra bir anda omegle sayfayı yeniledi ve cihazlarınıza erişimi engellediniz dedi sonra kamera açmaya çalıştığımda discorddan hata veriyor windowsun kendi uygulamasından denediğimde simsiyah bir ekran çıkıyor internetteki bütün çözümleri denedim ama...
  33. İ

Yardım Mouse Altı Skatez

arkadaşlar msi clutch gm08 mousum var küçük kardeşim altındaki skatezleri sökmüş 2 tanesi kayıp internetten araştım ama fareme göre olanı bulamadım nereden bulabilirim yada oraya ne yapıştırabilirim ?
  34. İ

Yardım Kulaklığın Ahize Sorunu

selamlar ablamda replika bir airpods var ve ablam yere düşürdü kulaklığı ve kulaklığın bir parçası koptu lehim ile halledebilsem olurdu ama sanırım başka bir yol ile çözülüyor örnek bir resim göstericem o parçası yerinden çıktı yardım edebilecek yada ben bunu nasıl tamir edebilirim? (bu...
  35. İ

Soru Amd Bazı Ekran Kartlarına Desteği Kesiyormuş

yüklenmedi XD eskisini kullanıyorum, para olsa keşke
  36. İ

son güncellemesini yapmalımıyım peki ?
  37. İ

amd r7 240 2gb ekran kartım var son güncellemesini almış diyorlar güncellemeyi yaptıktan sonra radeon açılmamaya başladı :D bu amd nin sorunu ne acaba
  38. İ

Yardım Omegleden Sonra Kamera Bozuldu

hiçbiri olmadı kamerayı başka bilgisayarda denediğimde çalışmadı
  39. İ

yardım edecek birileri yokmu ?
  40. İ

omegle girdim sonra yabancı görüntüden banlandım ve sonra kamera çalışmadı kamera sadece siyah çıkıyor
  41. İ

Yardım Csgo Topluluk Sunucuları Sorunu

sabah csgoda face it giricektim ama sunucu ipsini yazıp entera tıkladığımda oyun çöküyor sunucu liste tıkladığım zaman slotlar 1/1 olarak gözüküp sunucu adı yerine ip yazıyor
  42. İ

Soru Steam Topluluk Pazarı

arkadaşlar selam ben çıkartma kasasından 370 tlik sticker çıkartmıştım bu şimdi 450 tl civarına ulaştı ben bunu hemen satmalımıyım yoksa kasalar tekrardan 8 tl olunca öylemi satmalıyım ?
  43. İ

Csgo Sens Bulma

aklıma birşey takıldı bu sens calculater siteleri var ordan benim sensimin 800 dpi olanına uygun olanı yapmayı denesem olurmu acaba?
  44. İ

Csgo Sens Bulma

zaten bilekle değil kolla oynuyorum tabi 1.5 yıldır kullandığım sens herkes yüksek diyor kas hafızamı test etmek için flick deniyorum 10 bottan 8 ini vuruyorum bu sensivity de kalmam önerinmi? 1619399456 ve sens değiştirdiğimde (yüksek senste) sprayim çöp ama kendi sensimde bütün mermilerimi...
  45. İ

Csgo Sens Bulma

arkadaşlar benim kendi 1.5 yıldır kullandığım sens bi tık yavaş geliyor gibi 180 arkama dönerken çok yavaş dönüyor kendime yüksek sense alıştırmalıyım yoksa bu sensle oynamalımıyım? kendime uygun sensi nasıl bulabilirim şimdiki sens ayarlarım 400 dpi 2.960 sens fare ivmesi açık raw input...
  46. İ

Amd ekran kartı overclock

amd radeon r7 240 1615662166 dediğini yaptım sıcaklık 70 dereceye kadar çıktı korkup varsayılana çektim
  47. İ

yardımcı olurmusun
  48. İ

ekran kartımın driver yerinde böyle bir ayar var ve csgoda 100 ila 60 alıyorum bu ayarları ne yapsam fps yükselir ( ekran kartını bozmak istemediğimden size sorayım dedim) r7 240 2gb
  49. İ

mouse oyunlarda takılıyor

abi önerdiğin mouse geldi gerçekten iyi bir mouse bayıldım kutu tasarımına ağırlığını ayarlayabilme felan aşşırı iyi teşekkür ederim <3 1614796452 bu arada ilk defa msi kullanıyorum aşşırı iyiymiş
  50. İ

csgo takımı kuruyorum

CSGO takımı kuruyorum arkadaşlar 5 kişilik bir ekip gelmek isteyenler discord üzerinden ulaşabilirmi discord:么İbrahim İlhan#2250 instagram: ibrahim_illhan 3-5 level olanlar özellikle
  51. İ

abi ben öğrenciyim okadar param yok :D 1614424010 ayrıca babamdan o parayı almak zor oluyor
  52. İ

https://www.hepsiburada.com/rampage-rx38-core7-usb-siyah-7000-dpi-rgb-makrolu-oyuncu-mouse-p-HBV00000GLCMJ abi bu mouse nasıl peki indirime girmiş hazır indirimdeyken onayını alırsam alıcamda
  53. İ

bunu iade edip 100 liralık güzel bir mouse önerirmisin peki ?
  54. İ

lesgo ls-key23
  55. İ

yeni mousem ile oyun oynadığımda oyunlarda hızlı çevirme yaptığım zaman tam dönmüyor yere bakıyor saçma sapan yere dönüyor bunun sebebi ne olabilir driver aradım ama bulamadım iade etsemmi yoksa yeni çözümü varmı ?
  56. İ

yeni mousum dönmüyor

peki 60 liraya alabileceğim güzel mouseler varmı birde iade etmeyi bilmiyorum nasıl iade edicem
  57. İ

yeni mousum dönmüyor

eski mousum rahat csgoda flick atabiliyordum ama yeni mouse aldım ama dönmüyor sağ sol yapıyorum çapraz dönüyor arada 180 derece dönmüyor takılıyor yeni aldım 14 gün iade sürem var iade etsemmi yoksa bunun bir çözümü varmı yeni mouse: LESGO LS-key23 eski mouse: sm-m9 2 tane mousepad denedim...
  58. İ

format sonrası dll eksikliği

Windows Resource Protection found corrupt files but was unable to fix some of them. For online repairs, details are included in the CBS log file located at windir\Logs\CBS\CBS.log. For example C:\Windows\Logs\CBS\CBS.log. For offline repairs, details are included in the log file provided by the...
  59. İ

teşekkür ederim
  60. İ

arkadaşlar bilgisayarıma kendim format atmayı denedim attımda ama sonra spotify,discord gibi uygulamalar dll hatası vermeye başladı bunu nasıl çözebilirim dll dosyalarını indiriyorum ama benden yönetici izni istiyor 1 tane hesabım var oda administartor olarak gözüküyor anlamadım yokmu bunun bir...
  61. İ

windows 10 dosya bozukluğu

arkadaşlar selam ben sürekli bir şekilde bilgisayarı birden kapanan bir kullanıcıyım ve bu durumdan dolayı ay da 1 format atmak zorunda kalıyorum yardım edin her elektirik gittiğinde kapandığında korkuyorum bu sefer komple gitti diye ve sürekli format atıyorum yoksa ya drop yiyorum masaüstünde...
  62. İ

Yazılım yükseltme

peki arkadaşlar ben iphone 6 ya ios 13 ü yüklemek istiyorum mümkünmü ?
  63. İ

Yazılım yükseltme

Peki ios 12 den 13 basıl yüklerim iphone 6 ya jailbreak felanmı?
  64. İ

Yazılım yükseltme

Karanlık mod gibi biri aradığında yukarıda çıkıyor birçok özellüğini gördüm ama
  65. İ

Yazılım yükseltme

Arkadaşım iphone 5s e ios 14 yüklemiş tabi şakalaşma felan derken cidden ios 14 felan nasıl yaptın dedim sonra anlatırım dedi nasıl yapılıyor arkadaşlar jail felanmı eğer oluyorsa ios 13 yüklemem lazım iphone 6 ma
  66. İ

overclock yapabilirmiyim?

arkadaşlar amd r7 240 2 gb ekran kartım var ben buna overclock yapabilirmiyim i7 3770 r7 240 2 gb 10 gb ram 240 gb ssd
  67. İ

Samsung s7 edge android 10 yapma

twrp yi kurdum şimdi ne yapmam lazım
  68. İ

bana whatsapp yada discord kullanıyorsan detaylı birşekilde gösterirmisin parası neyse verebilirim
  69. İ

benim korktuğum şey telefonum yurt dışı kayıtlı teletoncudan imei yaptrdım ama bu imei gider diye korkuyorum
  70. İ

Csgo renk parlatma ve akıcılık

yani bana göre o biraz alışmayla alakalı donanımsal bir olay yok bana göre belkide beyin öyle seviyordur ne bilelim?
  71. İ

amd dijital vibrance ayarı

arkadaşlar nvidia gibi amd ekran kartımı dijital vibrance ayarını yapmak istiyorum ama nvidia gibi olmuyor yardım edermisiniz
  72. İ

abi sana instagramdan yazdım @durmayanfevzi
  73. İ

bana bir discord adresi verebilirmisin yardımına ihtiyacım var
  74. İ

ben nereden bileyim ben senin kadar bilgili olsam buraya yazmazdım zaten samsung galaxy s7 edge sm-g935f işte bu kadar
  75. İ

arkadaşlar lütfen yardım edin sınavlarım var telefon üzerinden gelen şifre ile giriyorum ben yardım edin
  76. İ

Whatsapp geri adımmı attı ?

hahahahahahahahha o fikir benimde aklımdan geçmişti ama bil bakalım ailede sadece kimin akıllı telefonu var
  77. İ

odin Complete(Write) operation failed hatası

arkadaşlar yardım edin 4 farklı siteden 4 farklı rom indirdim yaklaşık 3 tane usb kablosu değiştirdim aga genede bu hatayı alıyorum
  78. İ

Bilgisayar lazimmi? 1610231176 Bu arada telefon yeniden başlatma istedi ona tikladim 10 dakikadir samsung s7 edge yazisinda acilip kapaniyor
  79. İ

Hicbir sey yüklü değil root checker yaptigimda bana rootlu oldugunu soyluyor
  80. İ

Hic bir bilgim yok telefonumda rom sıkıntısı mi ne olmustu telefoncu root felan attim dedi arastirdim ve bazi özellikleri kullanamiyorum (pay ve health gibi) ben root atmadim yani
  81. İ

Arkadaşlar s7 edge telefonumu android 10 yapmak istiyorum eğer olmaz ise rootu cihazımdan nasıl kaldırıcam?
  82. İ

format atarken disklerimi bulamiyorum

Arkadaşlar bilgisayarıma format atmayı denedim ama yükleme ekranında geldiğinde disklerimin hiçbirini göremiyorum ve bana şöyle 2 tane uyarı veriyor 1609318595 Bu bölüm çok küçük bölümün boyutunu en az 10806 MB yapın veya başka bir bölüm seçin böyle diyor
  83. İ

Steam hesap taşıma

Face itten ban yedim yani mm kasmak ve hile ile uğraşmak istemiyorum. Eski hesabımdaki skin oyunlar felan onları yebi hesabima nasıl eklerim aile paylaşımı ve 5 dolarlık kilit felan
  84. İ

#MebArtıkDuyBizi tagı gündemde!

Hahaha isterse o hastag'i Angela Merkel twitlesin MEB'in umrunda bile olmayız kanka
  85. İ

#MebArtıkDuyBizi tagı gündemde!

Olay ne Olay ne?
  86. İ

Steam kilit kaldirma

Oluyor yani degilmi cuzdan kodu ile
  87. İ

Steam kilit kaldirma

Arkadaslar yeni bir steam hesap aciyorum csgo smurf account icin sanirsam kilit kaldirmak icin 5 dolar yukleme lazimmis ben 5 dolarlik cuzdan kodu alsam gittigidiyordan kilit kalkarmi?
  88. İ

Face it kalıcı ban

Zaten hile gelmemesi için face it oynuyorum bana lowering eloyu açiklarmisin?
  89. İ

Face it kalıcı ban

Arkadaşlar ben hergun csgo oynayan bir insanim arkadasimla beraber girdik bugün sonra onun arkadaşı geldi 5 level face it hesabi vardi onunla 4 maç attik ve 2 maçımda skorumgayet iyiydi , sonra babam aradıve gözlüğü kırılmıs arabayla gel beni al dedi gidip gelmem 3 saat sürdu ve bilgisiayar...
  90. İ

darboğaz sorunu

termal macun ve ekstra fan işimi görürmü _?
  91. İ

darboğaz sorunu

arkadaşlar i73770 işlemcim var 10 gb ram ve ssd var ben r7240 2 gb ekran kartı aldım ama bazı arkadaşlar bu darboğaz yapar felan demişti. darboğaz yapması ekran kartını ısındırırmı ? öyleyse ekran kartımı nasıl soğuturum;?
  92. İ

Ssd onerisi

Elimde 250 TL bütçem var ssd önerisi istiyorum arkadaşlar ne önerirsiniz 250gb olsun Zaten fazla bir şey yapmıyorum bir 3 tane oyunum var Hepsi de toplam 10 GB bile etmiyor ara sıra online derslerime gidiyorum video izliyorum başka bir şey yaptığım yok
  93. İ

Format sonrası performans düşüşü

64 bit kurdum
  94. İ

sadece internet ve İntel HD Graphics kendi driverını yükledim Peki sağlıklı bir Driver güncelleme nasıl yapabilirim 1607161900 Bazı programlar indirdim hard disk kimin kendi sağlığına baktım Gayette hepsi yeşil çıktı Ben de dedim ki zaten o zaman bir sıkıntı yok dedim
  95. İ

Sürekli zaten mahallemizde elektrik kesintisi yaşadığı için sürekli Bilgisayarım kapanıyordu ve bunu iltihaptan araştırdım da gerçekten zararlı bir şey olduğunu öğrendim ve bu yani Haftada 7 kez olunca gerçekten de kötü bir şey oluyor Ve bunu nasıl çözebilirim zaten elimdeki Hard diskin yani...
  96. İ

Zaten usb bellek ile formatlama yaptım Windows'un kendi kendi sitesinden aracı ile yaptım bunu
  97. İ

Bana bunu sormuştu Aslında o klasör eklensinmi gibi bir şey sormuştu ben de Evet demistim daha önce çok fazla format atmadım bir kere atmıştım onu zaten internetten bakarak görmüştüm 1607161263 Temiz bir kurulum yapmam için hangi programlar indirmem lazım
  98. İ

Selamünaleyküm bilgisayarıma format attım ve formattan sonra eskisi gibi çalışmıyordu Yani bir performans düşüklüğü yaşadım nasıl çözebilirim?
  99. İ

Bilgisayarım kendi kendine açılıp kapanıyor!

Belkide işlemci fanini tam takmamış olabilirsin kontrol et derim 1607030238 Ve ayrica surekli elektirik kesintisi olmusmuydu?
  100. İ

Açılıp kapanma sorunu

Pcye format atmam gerekti usbyi hazırladiktan sonra biosa girdim ve boot uzerinden 3 secenek cıktı ssd ve uefi sandisk (isonun olduğu usb) ve de usb sandisk yaziyordu bende usb olanini sectim ve bilgisayaei boot ettikden sonra açılıp kapanıyor 2 sn sürüyor ne yapmam lazım
  101. İ

ekran kartım darboğaz yaparmı ?

Peki bu darboğazi ekran kartı alana kadar önlemenin bir yolu varmi?
  102. İ

Şey gerçekten özür dilerim ekran kartım r7 240 imiş özür dilerim
  103. İ

arkadaşlar elimde r5 220 yada 230 olması lazım bir ekran kartım var i7 3770 ve 12 gb ram ile kullanmak istiyorum dar boğaz yada oyunlarda bir fps kaybı yaşarmıyım (bu ekran kartından önce ekran kartım yoktu )
  104. İ

Anakart Girişlerim Çalışmıyor

anakart 2. elmi ? eğer öyle ise geçmiş olsun bende aynı sorunu yaşadım yeni anakart alman lazım
  105. İ

ts mikrofon sorunu

arkadaşlar selamün aleyküm benim bir arkadaşım var sürekli csgo giriyoruz ts kullandığımız için ben ne zaman konuşursam ben kendi sesimi duyuyorum ama discorda geçince böyle bir sıkıntı olmuyor ne yapmamız lazım aşırı derecede rahatsız oluyoruz
  106. İ

Ağda kayıtlı değil hatası

Arkdaşlar yurt dışından samsung galaxy s7 edge geldi ve bunun imei kaydı olmadığından dolayı arama yapamıyorum elimde 1300 tl verecek varam ay sonunda kadar ay sonuna kadar telefonuma imei nasıl atabilirim ?
  107. İ

iPhone 7 üzeri 500 TL = Samsung Galaxy S9 Plus?

Evet o sorun cidden var geçen sene Hollanda'dan teyzemlere s7 edge aldırmıştım sürekli kapanıyordu imei kaydı en son gittim verdim 1300 lirayı ve garantisi olmasına rağmen yapmadı yetkili servis
  108. İ

Claro Samsung

Arkadaşlar telefonumda yazılımdan bir problemden ötürü tamire verdim telefonu açtığımda Claro diye bir yazı çıkıyor hiçbir sıkıntı yok adamların yüklediği bir yazılım sanırım bir sıkıntı olurmu yoksa güncelleme yapacağım
  109. İ

Telefon surekli restart atiyor

Yani herhangi fiziksel ve donanimsal sorun yok degilmi?
  110. İ

Xp Bilmediklerimiz

1 roma sikkesi kaç tl ona göre alıcamda :D
  111. İ

peki ben bir sürüm yüklediğimde güncelleme yapabilirmiyim mesela 2018 sürümünü yükledim sonradan gelen güncellemeyi yapabilirmiyim ?
  112. İ

Xp Bilmediklerimiz

Vay be kac yil gecmis bu konudan
  113. İ

Sanirim once factory reset denicem olmassa rom atarim saol
  114. İ

Nasil aticam?
  115. İ

Arkadaslar s7 edge telefonum var telefonu optimize ederken telefonunuzu yeniden baslatin dedi ve ondan sonra surekli samsung yazisi cikiyor ve geri kapaniyor belki simdi acilir diye bekledim ama araliksiz 30 dakikadir reset atiyor ne yapabilirim
  116. İ

ssd sorunu

tamam işte bende hangi program diye soruyorum
  117. İ

ssd sorunu

evet çünkü windowsdada oluyor 1604151722 ve daha öncede bu sorunu yaşadım bana ssd demişlerdi sorun ordan kaynaklanıyordu
  118. İ

ssd sorunu

ssd kullanıyorum mahallemde sürekli elektirik kesintisi oluyordu dün 4 kere yaşadım ve csgoda 120 fps alırken oyun3 saniyeliğine gidiyor ve geri geliyordu ssdmi nasıl onarırım ? bir program yokmu bunun için ?
  119. İ

Ekran kartı alıcam ama param yok

Arkadaşlar ben ekran kartı almam lazım ama öğrenciyim paramda yok şu pandemi döneminde işe girip çalışmakta zor ne yapmam lazım
  120. İ

lol client görüntü sorunu

Önerilenler yok onu nasıl yapıcam ?
  121. İ

lol client görüntü sorunu

arkadaşlar ben lol clientini 1600x900 olarak kullanmak istiyorum ama her oyuna girdiğimdi client buga giriyor bu şekilde oluyor bunun çözümü nedir? 1600889148 1600889192 ekran küçülüyor sadece küçük oyna butonu gözüküyor açıp kapatıyorum düzeliyor ama çözünürlük düşük
  122. İ

Lol oynamalımıyım

bunun p2w ile alakası yok. sadece sen kötü oynamışındır karakterlerinin kombosunu yapmamamışındır sonsuz olasılık
  123. İ

Lol oynamalımıyım

ciddimisin ? p2w ile alakası kalmadı oyunun ? zulamı bu ?
  124. İ

Lol oynamalımıyım

yani bende bıktım biliyormusun anneme babama allahıma kadar küfür yeyip bu insanların hala bu oyunu oynaması gerçekten garip
  125. İ

lol sıfır hesap kasma

arkadaşlar lol hesabım elo helle düştüğü için yeni hesap kasmak istiyor bu 30 levele kadar ne yapmam lazım full botlarlamı oynayayım ne yapayım ? hızlı 30 level olmak için
  126. İ

sürekli çökme windows 10

o noktaların hepsi yeşil çıktı yanlışlıkla kapattım ss alamadım 1599655376 eğer yapabileceğim bir şeyse söyleyin bakabilirim
  127. İ

sürekli çökme windows 10

evet dediğini yaptım bir sıkıntı gözükmüyor sanırım ama neden donma oluyor sıfırdan usb bellek ilemi format atmalıyım ?
  128. İ

sürekli çökme windows 10

arkadaşlar selam. Bu hafta mahallemizde sürekli elektirik gidip gelmesi yaşadım. Sürekli bilgisayar başında olmamın bunun bilgisayarıma çok zarar vediğini anladım. bu bir haftada sürekli çökmeler oyunda ani takılmalar felan yaşıyorum sistem dosyalarını onardım windowsun kendi sıfırlamasından...
  129. İ

2020'de İphone 7 Almak?

8>7 aynisi 8in arkasinda cam var xD
  130. İ

2020'de İphone 7 Almak?

Iphone 7 iyi bir secim ama benin tavsiyem 7plus almanda kamerasi 7 den bir tik iyi
  131. İ

SDN Forum 5.000.000 Mesaj Çekilişi

Katılıyorum
  132. İ

aniden donuyor geri geliyor

bilgisayarım aniden donuyor geri geliyor 4 kere yaşandıktan sonra mavi ekran verip kapanıyor? işlemci: i73770 10 gb ram w10 256 gb ssd
  133. İ

format sonrası realtek sorunu

bilgisayarıma format attım neyse realtek felan kurdum ama realtek sağ altta yok denetim masasından baktım ordada yok yüklediğime eminim arkadaşlar varmı bunun çözümü
  134. İ

realtek gözükmüyor

w7 ye geçiş yaptım ssd bozulmuştu bende hardiske w7 yükledim realteki indirdim ama sağ altta realtek göükmüyor ve mikrofonumu kullanamıyorum
  135. İ

Huawei y2 2016

Y2 2016 telefonum var küçük kardeşim ucunda sert bir demir ile vurdu (küçük dediğim 4 yaşında) ekranının değiştirdim ama telefonun şebeke sorunu var nasıl çözerim
  136. İ

bmp dosyası nasıl yapılır

cs 1.6 serverim var biz şimdi smoke.bmp adlı dosyayı nasıl photoshop ile yaparım azcık uğraştığımda bu görsel ile karşılaşıyorum https://i.hizliresim.com/pDclo4.png
  137. İ

twitch hesabı açma

7 aydır pazartesi salı çarşamba günleri yayın yapıyorum 7 aydır en fazla izlenme sayım 12
  138. İ

twitch hesabı açma

ben csgo yayınlar yapıyorum ama türkiyede fazla izlenemiyorum ben hesabımı başka bir ülke adıyla nnasıl açarım yada ülkemi nasıl değşitririm
  139. İ

psu fanım çok ses çıkarıyor!

acaba fanı yağlasam sorun düzelirmi ? makine yağı yada zeytin yağı felan ?
  140. İ

az önce baktım ve hiçbirşey takılmıyor (ayrıca elektiriğe bağlayıp açarken şarteller attı)
  141. İ

1 hafta önce bilgisayarın her yerini temizledim psunun içini bile açıp fırçaladım lakin temizledikten sonra psu fanından çok sazla ses çıkarmaya başladı ben su sorunun nasıl çözebilirim arkadaşlar ? mikrofonu felan baş konuşta kullanmam gerekiyor
  142. İ

Steam hesabın çalındı

xD 1591624491 peki bu yaptığım şeyin taaaa 2014de olduğunu deseydim ne dicektin acaba :D
  143. İ

Barış Özcan'a Fetöcü İddiaları!?

bu tür şeyler zaten iddiadır devletinde bu iddaya kanıp tutuklaması olmaz bence
  144. İ

Steam hesabın çalındı

aldım bile :) ama arkadaşlar çevresinde yapıyordum zaten öyle millete gidipde şu linke tıkla demem
  145. İ

Steam hesabın çalındı

arkadaşlar hesabımı aldım. dediğim gibi eğer önceden steama bir kaç tlde olsa para yatırdıysanız tereyağından kıl çeker gibi alırsınız hesabı çünkü çalan kişinin bunu doğrulama şansı yok (epostanızı çalmadıysa)
  146. İ

Steam hesabın çalındı

kanka adamlar herşeyimi değiştirmiş telefon numramı epostamı steam guardı felan sadece elimde makbuzlarım var the withcer 3 csgo prime status felan
  147. İ

Steam hesabın çalındı

adamın ip adresi elimde ya 194.156.104.171 ip adresine bakarak ağlıyorum 1591599278 nasıl yazıcam yardım edermisin
  148. İ

Steam hesabın çalındı

Ben bi̇r aptalim arkadaşlar 1 yil boyunca arkadaşlarimi sahte li̇nk üzeri̇nden kandirip hesaplarini boşaltiyordum[2014de] ama sabah bana atila sahbet bi̇r trade urlsi̇ni̇ tikladiğimda bi̇rden steam gi̇tti̇ yardim edi̇n lütfen nasil hesabimi alabi̇li̇ri̇m arkadaşim steama mai̇l attmiş oda kredi̇...
  149. İ

pc toplama tavsiyes

arkadaşlar benim arkadaşın 2500 tlsi var buna sadece csgo için bir pc toplarmısınız ?
  150. İ

sisteme göre ekran kartı

i7 3770 işlemci 10 gb ram var ama ekran kartım 512 mb (ati radeon 2600 pro) bana en F/P olarak en iyi ekran kartı bütçem şuanlık yok
  151. İ

steam mikrofon sorunu

maç giriyorum çıkıyorum doğruluyorum gene aynısını diyo
  152. İ

steam mikrofon sorunu

bugün csgo girdiğimde mikrofonumu kullanamadım her el sonu bide benden vac hatası veriyor mikrofon discord ve ts3 de rahatça çalışıyor ama csgoda çalışmıyor ve vac hatasını nasıl düzeltirim
  153. İ

Nüfus kaydında din değişikliği

Ama 15 yaşındakiler değiştiremeyecek XD
  154. İ

Gtx 1660 Evo ısınma sorunu mu var ?

Bence Evo serisini al zaten ekran kartı aynı ısınma problemini çözersin ama illa dual modelini alcam diyorsan ekstradan fan al kartı destekle
  155. İ

Mikrofon sorunu

Piranha modelli bir kulaklık aldım ama kulaklığımın mikrofonu çok kısa onu nasıl uzatabilirim?
  156. İ

lag sorunu

dün sabah gayet güzel ping değeri alıyordum lolde cs de felan ama şimdi internetimde bir sıkıntı var hız testi yapıyorum değerler gayet iyi çıkıyor oyuna giriyorum 400 ping aşşası düşmüyor türk telekom müşteri hizmetlerini aradım adamlar bana şey dedi modeminizi dinlendirin dedi onuda yaptım...
  157. İ

Oyuncu kulaklığı kulaklık önerisi verebilir misiniz ?

Kulaklığın baya eskidi ucuz oyuncu kulaklığı arıyorum 60 TL bütçem var
  158. İ

Ekran kartı tavsiyesi verebilir misiniz ?

Arkadaşım 1060 al dedi o sizce nasıl
  159. İ

Ekran kartı tavsiyesi verebilir misiniz ?

İ7 3770 işlemcim var ATI RADEON 2600 pro ekran kartım var elimdede bu ay dönerci de çalışıp aldığım aylığım var bunun 1000 lirasını ekran kartına ayırdım İ7 3770 işlemci 10 GB ram 250 GB SSD 1588961778 N Nasıl bir ekran kartı almalıyım?
  160. İ

evde termal macun yapımı

Termal macun yerine evde macun yapımı adam evde kendi termal macununu yapmış bu doğrumu
  161. İ

Yanlışlıkla Windows'u formatladım

olayı çok yanlış anlıyorsun adama olayı anlatmak yerine utanç verici bir şekilde adamla dalga geçiyorsun. yahu kardeşim adama anlatsana nerede hata yaptığını yok sana gıcığı var yok sana böyle yapmış sil onu adama anlatmak yerine neden dalga geçiyorsunuz anlamıyorum sizi
  162. İ

linux initramfs sorunu

linuxu açarken initramfs sorunu oluyor önüme bir komut sistemi açılıyor ve hiçbirşey yapamıyorum
  163. İ

ekran kartı sorunu

malesef
  164. İ

ekran kartı sorunu

sistem: i7 3770 10 gb ram at radeon 2600 pro 250 gb ssd 1588328752 onu şuanda yapamam çünkü ekran kartını söktüm ve geri takıp açılınca pc geri kapanıyor
  165. İ

ekran kartı sorunu

ekran kartımda throttling varmış msı afterburnerda ekran kartı 101 dereceye çıktığı gibi kapattı pcyi bende ekran kartını söktüm için açtım termal macunu kurumuş iyice temizledim tozunu felan aldım ve termal macun sıktım lolde 120 fps ve üstü alırken birden 60 ı üstüne çıkmamaya başladı bunu...
  166. İ

ekran kartım bozuldu ne yapmam lazım

nasıl oluyor detaylı bir şekilde anlatırmısınız.? 1588253469
  167. İ

i7 3770 10 gb ram 250 gb ssd psu 400 watt
  168. İ

ekran kartım bozuldu pazartesi günü lolde 12* fps ve üstü 3 gündür 60 ın üstüne çıkmıyor grafiler düşük fps limiti: limitsiz ekran kartı ati radeon 2600 pro
  169. İ

ucuz ekran kartı

Bakabilecepim bir site önerirmisin?
  170. İ

ucuz ekran kartı

Söyle ozaman o parayı nasıl denkleştiricem öğrenci adamız ne işimiz var ne gücümüz
  171. İ

ucuz ekran kartı

Öğrenciyimbende ne gezer 1200 TL ucuza bişey önersn
  172. İ

ucuz ekran kartı

param olmadığından dolayı ucuz yollara başvurdum elimde 250 tl var nasıl bir ekran kartı alabilirim? işlemci i7.3770 eski ekran kartım ati radeon 2600 pro asrock hsm3 vs3 10 gb ram 250 gb ss hi level windows 10 1588166758 bu arada bu ekran kartı nasıl? PowerColor HD5550 2 GB 128Bit DDR3...
  173. İ

bilgisayarım iyi ama kasma oluyor

olabilir çünkü ekran kartını çıkartıp sorunsuz bir şekilde kullanabildim teşekkürler 1588088762 olabilir çünkü ekran kartını çıkartıp sorunsuz bir şekilde kullanabildim teşekkürler
  174. İ

psunun markasını bilmiyorum ama 400 watt elimde 300 wattlık bir psu var onu denesem olurmu ? bu arada ekran kartı alacak param yok
  175. İ

2 sinide denedim FPS limitsizde grafikler en düşükde
  176. İ

kartım hala gelmedi ?

1 hafta önce vakıf katılımdan cari hesap açtırdım bize dedilerki 3 gün sonra gel kartınızı size teslim edelim diye. neyse gittik bu sefer bir sorun oluştu veremiyoruz size dediler haftaya pazartesi gelin dediler yine vermediler sebebi nedir bunun ?
  177. İ

bugün bilgisayarı açtığımda lolde normalde 120 ve üstü görüdğüm oyunda 60 ve yukarısını göremiyorum takıllmalar oluyor anlamadım i73770 ati radeon 2600 pro 10 gb ram 250 gb ss hi-level w10 psudan olabilirmi acaba yoksa biosu güncellemediğimdenmi ?
  178. İ

usb portları çalışmıyor

linux var ama başka harddiskte bunun sorunu ne olabilir
  179. İ

usb portları çalışmıyor

ASROCK H61M-VS3 anakartım var ama arka usb portları çalışmıyor bunun sebebi nedir bios güncel değil güncelliyeceğim yoksa anakart arızasımı arızaysa nasıl yapabilirim
  180. İ

Twitchde para kazanma

Abone butonum açıldı ama kazandığım parayı nasıl çekicem baktım bulamadım saçma saçma şeyler diyorlar abone butonunuz açılırsa böyle olur şöyle kazanırsınız. Okey tamam güzel kazanıcazda parayı nereden çekicez?
  181. İ

4000-4500 TL arası dizüstü bilgisayar önerisi

bence sadece oyun oynuyacaksan masaüstü alabilirsin ama senin tercihine kalmış darboğaz olmaz bu arada darboğaz farklı birşey
  182. İ

Twitch yayını için 2 monitör yeterli olur mu?

Bende onu diyorum zaten..
  183. İ

Twitch Biti Nasıl Para Olarak Çekcem

1000 bit ve üzeri çekiliyor diye biliyorum.
  184. İ

ama biraz sıkıntı ben tek monitörle yapıyorum telefona şarj dayandıramıyorum. Ayrıca chati nasıl okuyacak? takip edenleri nasıl görecek ?
  185. İ

twitch`de yayın açıyorum

twitch`de yayın açıyorum 3 aydır ama genellikle 10`un üzerine çıkmıyorum insanların ilgisini çekmek için çekiliş yapıyorum ama bir türlü insanları yayınıma çekemiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Saygılarımla...
  186. İ

Yayın Yapabilirmiyim?

bir dene 2500 biraz drop verirsin ama 1500 - 2000 idealdir 1500` ü tavsiye ederim ben 1500 ile akıcı yayın yapıyorum
  187. İ

genellikle 2. monitöre pek özelliğine bakılmıyor ama baya gelişirsen güzel bir monitör alabilirsin
  188. İ

Söyle Rahatla

keşke annemin lafını dinleseydim 1587143555 keşke annemin lafını dinleseydim
  189. İ

Dışarı çıkamıyorum[20 Yaş Altıyım]

Ne alaka belki hepsinden sıkılmıştır?
  190. İ

hacking

:D
  191. İ

hacking

ne neyse boşverin
  192. İ

hacking

ya sadece şunu yapmak istiyorum adamların sitesindeki açıkları bulup onları bilgindirmek
  193. İ

hacking

kali linux indirdim bir siteyi wpscan komutu ile nasıl sızarım ?
  194. İ

Dışarı çıkamıyorum[20 Yaş Altıyım]

annen yada babandan iste hiç birşey olmaz
  195. İ

Linuxe girişim

yazılımcı olmak kod yazmak öyle şeyler
  196. İ

İphonedan Samsung geçilir mi?

Eğer sürekli kamerayla haşır neşir isen xs max idealdir note 10+ genellikle pek alan yok ama öğretmenlerimin yarısı kullanıyor anladın sen:)
  197. İ

Linuxe girişim

1586899726 Pentest nedir?
  198. İ

Linuxe girişim

Kali linux
  199. İ

ücretsiz oyun önerme

Sildim bile... 1586894935 Neden biliyor musun ilk kanı rakibe verince adam allahıma kitabıma anama babama sövüyor adamı report ettim diğer yine takımıma geldi bu sefer yine küfür etti ben anlamıyorum bu insanları
  200. İ

Linuxe girişim

Linux indirdim kurdum neler yapabilirim yazılımla uğraşmak istiyorum kod felan yazmak ara sıra bir yere sızma olayları felan nasıl yaparım hevesliyim ne derseniz yaparım yani
  201. İ

ücretsiz oyun önerme

Bakacağım teşekkürler hocam 1586894537 Bugün
  202. İ

ücretsiz oyun önerme

Loldeki gibi kanser kitle yoksa oynarım
  203. İ

Casper ile Sdn anlaştı mı ?

Son zamanlarda forum kullanımı arttığı için olabilir
  204. İ

Lol beyaz ekran sorunu

mac fazla bilmem ama ekran kartının driverini güncellemeyi dene (mümkünse)
  205. İ

Casper ile Sdn anlaştı mı ?

Hayır bildiğim kadarıyla shift delete yt kanalı telefon inceliyor casperde bunu gördü sponsor oldu
  206. İ

Şifre yanlış diyor

İnit=bin yazıyorum kendisi otomatik init=/bin yapıyor 1586874663 Ve f10 yaptıktan sonra 4 tane seçenek geliyor 2 si recovery mode 2 si normal 1586874868 Oldu teşekkürler
  207. İ

Şifre yanlış diyor

İnit=bin/bash yazdıktan sonra nasıl kaydedeceğim
  208. İ

Şifre yanlış diyor

Öyle yaptım zaten
  209. İ

Şifre yanlış diyor

Kali linux indirdi kurulumu yaptım şifremi girince yanlış diyor ?
  210. İ

ücretsiz oyun önerme

Fark etmez lol gibi cs gibi
  211. İ

param bitti

bu yaşta forumlarla ilgilenmen beni mutlu etti kardeşim
  212. İ

ücretsiz oyun önerme

an itibari ile lolü bırakmış oluyorum bana şuan indirebileceğim bir oyun önerirmisiniz ücretsiz olsun
  213. İ

2. Bir Çernobil Faciası mı geliyor?

yangın eğer çernobile ulaşırsa işimiz zor virüs mutasyona uğrarsa yandık 1586849997 o yıl gerçekten insanlar çaydan soğumuştu
  214. İ

param bitti

param yok istediğimi yapamıyorum sigara alamıyorum komşulardan borç istemek durumundayım ne yapmam lazım lütfen yardım edin 1586785801 ne yapmam lazım bu konu hakkında ?
  215. İ

Linuxe geçiyorum

Boşta bir tane harddisk var ona hangi linuxu kurmalıyım?
  216. İ

Linuxe geçiyorum

Windowstan sıkılıp linuxe geçmeye karar verdim yani yaptığım doğrumu? Sadece oyun oynarım ara sıra kodlama üzerinde dururum(pek bilgim yok yapmaya çalışırım) Yani oyun oynayan bir kişinşn linuxe geçmesi iyimidir? Ve hangi linuxu indirmem lazım?
  217. İ

Yazılım değiştirme

O modelleri söylermisşn ve nasıl?
  218. İ

Yazılım değiştirme

Merhabalar bugün aklıma takıldı psp vardı bende hala çalışıyor onun işletim sistemini değiştirebilirmiyim?
  219. İ

pc toplama

bana max. 15000 liralık pc istiyorum işlemcim amd nin yeni işlemcisi olsun gerisini siz toparlayın <3
  220. İ

ucuza s7 edge ekran

zaten vatanda telefon şuan 1500 tl inanılır gibi değil ya https://www.vatanbilgisayar.com/samsung-s7-edge-32-gb-akilli-telefon-gold.html
  221. İ

ucuza s7 edge ekran

Revizyon ekranları nasıl bulabilriim?
  222. İ

ucuza s7 edge ekran

S7 edge kullanıyordum gerçektende memnundum ama ekranı kırılınca ekran yemyeşil oldu tamirciye gittiğimde 1000 lira gibi bir fiyat çıkartıyor ben bu telefonu nasıl ucuza tamir ettirebilirim replika ekran taktırsam bir sıkıntı çıkarmı? (Telefon hollandadan teyzem getirdi garantisi yok)
  223. İ

csgo grafikleri ultrada

oyunu en düşüğe çekiyorum bütün grafikler patates gibi ama shaderlar ultra ne yapmam lazım
  224. İ

temiz format

hayır ama usb ile deniyebilirsin
  225. İ

Bilgisayarım kilitleniyor

o mavi ekranın bir yerinde kod vardır onu bulsan yeterli bize :D
  226. İ

mikrofon sorunu

uygulamayuı indirdim ama network socket error diyor
  227. İ

Minecraft videosu çekmek için program önerisi

camtasia bence kötü çünkü lisansı satın almassan ekranda camtasia logosu çıkıyor
  228. İ

Minecraft videosu çekmek için program önerisi

obsyi kullanabilirsin ama bilgisayarının sistemi düşük olduğundan dolayı kasma yaşayacaksındır google obs studio yu indir yayın ve video çekmek için idealdir yorumumu beğenirmisin teşekkür ederim! 1586098834 ve ayarlardan çözünürlüğünü artırırsan düzelir
  229. İ

mikrofon sorunu

merhabalar ben zoom diye bir programdan online eğitim görüyorum ama mikrofonum yok ben telefonumu mikrofon olarak pcye nasıl tanıtablirim veya mikrofon için ne yapmalıyım (evde 2 tane kulaklık var 2 sininde mikrofonu var)
  230. İ

Bilgisayarım açılmıyor, ne yapmalıyım ?

2gb ve 8 gb aynen
  231. İ

i7 3770 10 gb ram ati radeon 2600 pro asrock H61M-VS 250 gb ssd windows 10 yüklü ve yedek olarak 100 gb samsung hdd var windows 7 yüklü 1585991059 ve birde anakartımın yanmasını nasıl engellerim?
  232. İ

Beyler bilgisayarı sabah açtığımda 30 dakka sonra dondu geri düzeldi sonra geri dondu reset attım açtığımda biosa giriyor şimdi ise açtığımda sürekli reset atıyor ama ekran gelmiyor
  233. İ

Twitch iştirak sözleşmesi için TIN yani vergi numarası istemesi

bunu bu bankalara gidip çözebilrisin yada devlet memuru tanıdığın varsa
  234. İ

Bu Bilgisayar GTA 5 oynatır mı?

aslında açar ama ultra ayarlarlarda biraz drop yiyebilirsin
  235. İ

Sistem için ekipmanlar iyi mi?

minimum 120 felanmı
  236. İ

550 alsam ne gibi sıkıntı olur darboğaz yaparmı ?
  237. İ

babamın ofisi var ordan boş duruyordu bende aldım bütçesini bilmiyorum
  238. İ

i7 3770 ati radeon HD 2600 pro asrock h61m-vs3 10 gb ram hi level 250 gb ssd sizce ekran kartımı değiştirmelimiyim bana 1000 lirayı aşmayacak bir ekran kartı önerirmisiniz?
  239. İ

Windows 10 kullanıyorum ama ekran kartım eski

ya ben sadece oyun oynuyorum spotify açıp oyun oynuyorum arada yayın açıyorum sizce w8 mi linuxmu ?
  240. İ

Windows 10 kullanıyorum ama ekran kartım eski

Merhabalar ati radeon 2600 pro hullanıyorum ama en son w8.1 için driveri var w10 yüklediğim zaman açılmıyor sizce w7 gerimi dönmeliyim ?
  241. İ

internetimde lag var

ve birtek lolde değil bütün online oyunlarda 1585139629 nasıl yapabilirim söylermisin ?
  242. İ

internetimde lag var

dün lolde 25 ping alırken bugün birden bire 200 300 olmaya başladı türk telekom desteği arıyorum internet sağlayıcınızda bir problem yok diyorlar alt yapımı kontrol ettirdim ondada problem yok modeme reset attım olmadı ethernet kullanıyorum böyle bir sıkıntı görmedim sebebi nedir acaba
  243. İ

ShiftDelete Forum Geliştirmeleri Hk.

internet dışında sosyal yardımlar gelmeli (psikolojik yardımlar felan)
  244. İ

Bios güncellemesi

Windows tuşu + R yaparak msinfo32 yaz. Açılan pencerede BİOS modu var orda eski yazıyorsa uefi değildir ama uefi yazyıorsa uefi kullanıyordur
  245. İ

Neden lig atlıyamıyorum ?

Sezon 6`nın sonunda başladığım bu macera büyük bir hırsa ve mutluluğa sürükledi. Bu postta elosu düşük olan kardeşlerime biraz nasihat vereceğim. 1: Elo Hell Elo hell nedir?. Elo'su düşük olanlarla beraber oynamak zorunda kaldığınızda içine düştüğünüz duruma verilen adın ingilizcesi. aslında...
  246. İ

Fitness yapmak boyu kısaltırmı ?

(korona meselesi olmadan önce) ailem fitnese gitmemem için hep boyun kısalır diyordu boy 1.80 kısama olurmu yoksa yalanmı ?.
  247. İ

Bios güncellemesi

Foxconn G41MXE BIOS güncelleme - Technopat Sosyal Bios uptade konusunda pek bir bilgim yok malesef... ama bu link yardımcı olabilir senin anakart modeli`nin aynısı. Bol pantolon ve 70`lik No.1
  248. İ

Air max temizliği

Air maximin logosunda kir var onu nasıl temizlerim?
  249. İ

The witcher 3 açılma sorunu

Torrent oyun indirden
  250. İ

The witcher 3 açılma sorunu

The witcher 3 indirdim oyunu açtığımda siyah ekran olup kapanıyor sorunu nedir Donanım: İ7 3770 10 gb ram Ati Radeon 2600 pro
  251. İ

ATİ Radeon HD 2400

Ben 2600 pro kullanıyorum sadece lolde 120 fps alıyorum i7 3770 kullanıyorum 10 gb de ramim var sadece lol oynayabiliyorum düşün
  252. İ

Ekran kartı driver sorunu

Merhabalar ati radeon 2600 pro ekran kartım var Windows 10 kullanıyorum driveri indirip kurduğumda açılmıyor catalysist contor Center başlatılamadı diyor ne yapmalıyım? Donanım: İ7 3770 10gb ram ATI Radeon 2600 pro
  253. İ

ailevi sorunlar

babam bilgisayara karşı sürekli bu konuda tartışıyoruz babamı nasıl ikna edebilriim ?
  254. İ

Öneri

Hem ücretsiz hem eğlenebileceğim internetsiz (singleplayer) hikaye modlu oyun önerirmisiniz sistemi aşağıya yazdım İ7 3770 işlemci 10 gb ram ATI Radeon HD2600 pro
  255. İ

Oyun tavsiyesi verebilir misiniz ?

Bu oyunlara çöp demen. Bence gençliğine kazık attın
  256. İ

Bios güncellemesi

Anakart modelini söylermisin?
  257. İ

Ekran kartı

bendede ati radeon 2600 hd pro vardı değiştirmek zorunda kaldım ama iyi bir veriyordu... bazen değiştirmek gerekiyor ama rx 220
  258. İ

Ati radeon 2600 hd pro

Ofisde rx 220 var pederden rica ederim o nasıl?
  259. İ

Yeni toplanan PC donması

1581962531 Sanırım kasa temas halinde bir parçası yerinden çıkmış olabilir ondan bahsediyordur? 1581962713 Kasaya temas halinde parçası yada kablosu çıkmış olabilir kasayı aç heryerini kontrol et ondan olabilir
  260. İ

Acer Lettop ısınma Problemi

Bilgisayarın temizliği çok önemli. Ama sorun devam ediyorsa ya teknik servise gönderin yada Media Markt dan 30 - 40 liraya laptop soğutucuları var onu alın
  261. İ

Kasa çalışıyor ama klavye mouse çalışmıyor ve monitöre görüntü gelmiyor

Kardeşim vga girişini anakartına takarmısın belki sorun ekran kartındadır
  262. İ

Ekran kartı

Ekran kartının modeli ne?
  263. İ

Yeni ram aldım bilgisayarım bozuldu

Şuan öyle olabilir ama mesela csgoda 150 200 fps alırken (örnek veriyorum) 100 140 fps alırsın ram alırken sistemine bir bak özellikleri aynımı anakartın ddr4 ü dedtekliyormı MHz aynımı dikkat lazım parana yazık olur
  264. İ

Ati radeon 2600 hd pro

İntel i 7 3770 işlemci 10 gb ram ati Radeon HD 2600 pro var işlemcim iyi ramimde iyi ssd var ama csgoda neden 70 fps üstüne çıkamıyorum ekran kartım kötü yani ekran kartıma overclock yapma şansım varmı yada öneri verirmisiniz ekran kartı ile ne yapabilirim?
  265. İ

Bios güncellemesi

Biosu güncellemene gerek yok windowsu 64 bit yap düzelir ama illa yapıcam diyorsan internetten anakartının modelini yaz sitesine gir orda bulursun zaten
  266. İ

The witcher 3

20 GB lık bir dosyaydı içinde dvd1 2 3 felan yazıyordu
  267. İ

The witcher 3

Torrentoyunindirden indirdim nasıl oluyor tekrar anlatırmısınız
  268. İ

The witcher 3

Paramız olmadığından dolayı the witcher 3 torrenten indirdim yükledim sorunsuz bir şekilde bu hatayı diyor
  269. İ

Vestel Venüs E4, kasma sorunu var, ne yapmalıyım ?

Peki epeyden telefonu arattığımda hafızayı 128 GB ta kadar yükselebilirmiş kasma sorunları ortadan kalkarmı?
  270. İ

Kapasite yükseltme

Vestel Venüs e4 telefonum var epeyden arttım ve gözüme şey çarptı 128 GB kadar hafıza yükseltiliyor gidip alırsam telefonumda kasma donma olurmuş çünkü pubg Instagram WhatsApp Snapchat felan indirdim telefon kasmaya başladı pubg yi sildiğimde kasanın olmadığını fark ettim sizce olurmuş yine ?
  271. İ

Ya ne yapalım şu ekonomik durumdan telefon bile alamıyoruz xD
  272. İ

Su geçirmeyen kulaklık tavsiyesi verebilir misiniz ?

Pahalı olmasında
  273. İ

Sağolun deneyeceğim
  274. İ

Su geçirmeyen kulaklık tavsiyesi verebilir misiniz ?

Yüzme sporu ile uğraşıyorum şöyle bir fikir var (mümkünse tabi) su geçirmeyen Bluetooth lu kulaklıklardan alsam zaten bone var kulağımıda kapatırım onla su geçirmeyen bir kulaklık tavsiyesi verebilir misiniz?
  275. İ

Neden?
  276. İ

2 gün önce vatana millete katkımız olsun diye Vestel Venüs e4 aldım ilk günde sorun yok Instagram indirdim Spotify felan (WhatsApp olmassa olmaz xD) neyse 2. Günün ardından telefon sistem durduruldu hatası takılmalar felan oluyor ne yapmalıyım?
  277. İ

AMD Catalyst Control Center Başlatılamıyor, ne yapmalıyım ?

ekran kartının desteklediği sürümler w7 w8 eğer w10 kullanıyorsan çalışmıyacaktır
  278. İ

Monitörüme görüntü gelmiyor

ekran kartını çıkartıp anakarttan çalıştırabilirmisin veya başka bir sabit diskin varsa onla dene en son çare ya format yada ekran kartını kontrol edip çalışıyormu ?
  279. İ

Desteklemiyor Hatası

acaba mp4 desteklemiyormu? yazılımcılarda bu sorunu çözebilirsiniz
  280. İ

Ekran Kartımın fanı dönmüyor, sorun oluşturur mu ?

bozulur tabi aşırı ısınırsa ekran kartı mefta olabilir fanı temizledinizmi tozlardan dolayı dönmüyor olabilir.
  281. İ

Windows telefon alıcam

bütçem s7 için ayarladım ama WP 1520 tasarım olarak hoşuma gitmişti s7 edge alsam iyi olur bence :)
  282. İ

Monitör Açılmıyor

ekran kartın varsa ekran kartını çıkarıp işlemcinin ekran kartına (anakarta entegre olan) bağlarmısın belki ekran kartında sorun olabilir
  283. İ

Bilgisayar donması ve kendini resetlemesi

sistemin gerçekten çok iyi sabit diskini gözden geçir belki olabilir. ama windowsu orjinal bir şekilde tekrar yüklesen düzelir belki...
  284. İ

Windows telefon alıcam

peki s7 edge alsam ? o nasıl çünkü 2 sinin arasında kaldım ve tasarım olarak WP hoşuma gitti
  285. İ

Windows telefon alıcam

Windows phone almayı düşünüyorum zaten bir YouTube insta birde WhatsApp olsun yeter 1000 lirayı aşmasın öneri sunarmısınız
  286. İ

Vestel venüs e3 telefon ekranı kırık ama dokunmatik çalışıyor

Şuan bende e3 kullanıyorum hatta telefondan yazıyorum maddi sıkıntılardan dolayı bunu kullanıyorum ekran değişimi için servise götürmenin tercih ederim hem kırılmaz cam hemde kılıf verdiler bana bu telefonun en çok ekranına dikkat etmek lazım
  287. İ

Telefonumun ön camı kırıldı

Yani dokunmatiğimde sorun yok demiştim ama telefon siyah
  288. İ

Telefonumun ön camı kırıldı

Vestel venus e3 telefonum var ve ön camı kırıldı dokunmatik de sorunum yok ama telefoncuya gittiğimde adam bana 150 lira fiyat veriyor bende pek uygun bulmadım internette ekran diye satıyorlar dokunmatik ile beraber bana ÖN CAM olan bir sitenin linkini atabilirmisiniz?
  289. İ

son kez overclock

biosdanmı oluyor ? yoksa intelin web sitesindenmi indircem
  290. İ

son kez overclock

işlemci kendi hızını değştirebilirmi ?
  291. İ

son kez overclock

asrock h61m-vs3 anakartım bu, arkadaşlar 4 kere post açtım bunun üzerine i7 3770 işlemcim var 3.40dan 3.90a kadar çıkabiliyormuş bir yardım edin ya
  292. İ

bios güncelleme

merhaba arkadaşlar asrock h61m-vs3 anakartım var ve arka usb postları sadece bunlar çalışmıyor ethernet jak girşleri vga girişi bunlar çalışıyor ama usb postları çalışmıyor biosu güncellesem düzelirmi bide biosu nasıl güncellerim?
  293. İ

overclock yapmımı

nasıl yani anlamadım
  294. İ

1200TL'ye telefon önerebilir misiniz ?

Samsung s7 edge telefonum vardı ekranı kırıldı.Telefon tamircisi 1200 istedi onun yerine güzel bir telefon var mı ?
  295. İ

Sistem geri yüklenmiyor

iyi sudan kurtuldun :)
  296. İ

overclock yapmımı

H61MVS3 anakartım var biosa girdiğimde oc tweaker diye bir yer var neler yapmalıyım orda işlemcimden daha iyi performans alabilmek için hi level 120 gb ssd 10 gb ram i73770 işlemci ati radeon 2600 hd pro ekran kartım var