Arama sonuçlarınız

1. Ctvx

World War Z Oynayacak Var mı?

Birkaç gündür bu oyunu oynamaya başladım, gayet sarıyor ancak arkadaşım yok. Hep yabancılarla oynuyorum, onlar da zar zor bulunuyor. En fazla 2 kişi geliyor onda da zaten. Beraber oynamak isteyen varsa Steam hesabımı eklesin. (Oyuna Epic'te sahibim.)
  2. Ctvx

Elektrik kesildikten sonra bilgisayardan kaynaklı internet yavaşlaması

Masaüstü bilgisayarım var 2 hafta önce elektrikler kesildi, geldikten sonra 12 Mbps aldığım internet 2'ye düşmüştü, önce sorun kablosuz adaptörümde sandım bugün başka bir bilgisayarda test ettim ve 12 Mbps aldığımı gördüm yani sorun bilgisayarda ancak hangi parçada olabilir?
  3. Ctvx

Remnant: From The Ashes Coop Oynayacak Var mı?

Oyun epic'de ücretsiz, aldım ve yükledim ancak oyun coop odaklı olduğu için tek oynarken çok eğlenceli olmuyor. Oynamak isteyen birileri varsa Steam hesabımı ekleyebilir.
  4. Ctvx

Assassin's Creed Valhalla 4K Duvar Kağıdı Çalışmam (Wallpaper Engine)

Dün gece içimden yapmak geldi, dilerseniz kullanabilirsiniz. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2189543664
  5. Ctvx

Camtasia Studio 2020 Türkçe Yama Çalışması

Bir süredir Camtasia Studio 8 ve 9 için Türkçe yama yapmayı düşünüyordum, hatta bir aralar başlamıştım bile ancak dosyalar maalesef kayboldu. Şu an Camtasia Studio 9 için başladım, yamanın ilerlemesini aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz...
  6. Ctvx

Witcher 2 İorveth'e Kılıcını Vermek VS Roche'a Yardım Etmek

Ben şu an Roche, İorvethi gafil avlayıp haksızlık yaptı diye düşünüp İorveth'e kılıcını verdim ancak Roche'a yardım etsem mi daha iyi olurdu yoksa böyle mi? Spoiler vermeden cevaplayın lütfen hangisi daha iyi?
  7. Ctvx

Bu Ürün Temperli Cam mı Nano Cam mı?

Ürünün açıklamasında Temperli Cam yazıyor ama hiç bu şekilde Temperli cam görmedim şu ana kadar baktıklarım hep tamamen kaplıyordu bu ise sadece ekranı kaplıyor yandaki 1-2 mm lik çerçeveleri kaplamıyor. Gerçekten Temperli cam mı bu? Eğer öyleyse alacağım değilse başka bir markanın Nano Camını...
  8. Ctvx

Redmi Note 8 RAM Miktarı Yeter mi?

Note 8 Pro alacaktım ancak MTK işlemciden dolayı Note 8 alasım var, işlemci ve kamerası tamam ancak 4GB RAM 3-4 sene götürür mü?
  9. Ctvx

Redmi Note 8 Pro Kullananlar, Sizce Telefon Nasıl?

Önerir misiniz? Yoksa önermez misiniz? Uzun kullanımda (2 sene falan) işlemci sorun çıkarır mı?
  10. Ctvx

Dishonored 2 Türkçe Yama (%82)

"Dunwall salgınının üstünden 15 yıl geçmiştir ve İmparatorluk Prenses Emily Kaldwin'in 'diğer dünyadan gelen bir düşman' tarafından tahttan indirilmesi ve bir kanun kaçağı haline gelmesiyle gittikçe bir kaosun içine batmaktadır. Tahtını geri almaya kararlı olan Emily, unvanını ve kaybettiği...