Arama sonuçlarınız

1. A

Öneri Ayakkabı Önerisi

400 tl civarına ayakkabı bakıyorum. Nike Air Monarch 4'e baktım ama numarası kalmamış. Ne önerirsiniz? Renk beyaz veya siyah
  2. A

Öneri Hangi Spor Salonunu Tercih Etmeliyim?

İyi günler. Spor salonuna yazılmak istiyorum ve evime yakın iki tane buldum. Fiyatlar aynı. Biri Xfit diğeri ise belediyenin tesisi. Belediyenin tesisinde yüze havuzu var (Şu an covid yüzünden kapalıymış ama açılabilir.) ama spor salonu kısmında eğitmen bulunmuyormuş. Xfit ise normal spor...
  3. A

Netflix ödeme yöntemimi kabul etmiyor

2 aydır sorunsuz kullanıyordum fakat şuan Netflix'e girdiğimde hesap askıya alındı diyor. Banka hesabıma 3 kere hatalı giriş yapılmış bu yüzden olabilir mi?
  4. A

Bilgisayarım Cyberpunk 2077 kaldırır mı?

Ryzen 5 1600 Rx570 4gb 8 GB 3000mhz DDR4 cl15 ram
  5. A

GTA V bu FPS normal mi?

Merhaba.GTA V'de şu sistemle onlineda 50 fps alıyorum normal midir?Normalse de rami artırsam düzelir mi? Sistem: -Ryzen 5 1600 -8 gb 3000mhz ddr4 ram -RX570 4gb ekran kartı
  6. A

200 tl ukulele olur mu?

Daha önce hiç müzik aleti çalmadm ve ukulele ile başlamak istiyorum.200 liraya alacağım bir ukulele ile başlanır mı?
  7. A

Skyrim çok fazla bug var

Skyrim indirdim ve oynamaya başladım.İlk girişte at arabası takla ata ata gitti.Normal yürürken yer bakınca su sesi geliyor ekran kararıp normale dönüyor.At sürerken at birden yerden biraz yükseğe çıkıp iniyor.Çöxümü var mıdır oyun oynanmaz oldu(Orjinal oyun)
  8. A

Öğrenciyim harçlık çıkarmak istiyorum

Merhaba 16 yaşındayım ve bilgisayar oynamayı çok seviyorum.Biliyorsunuz PC ekipmanları ve oyunlar çok pahalı.Ben de biraz para kazanmak istiyorum.Bildiğim bir şey yok.Eğer zor değilse öğrenebilirim vaktim var. Ne yapmamı tavsiye edersiniz?
  9. A

Minecraft fps sorunu

RX570 4gb 8gb CL15 3000mhz ram amd ryzen 5 1600 3.2ghz Minecraft max 60 fps alıyorum çözümü nedir?
  10. A

Aşçılık mesleğinde iyi para kazanabilir miyim?

Merhabalar,lise 1. sınıftayım ve kendime bir meslek hedefi koymak istiyorum.Yemek yapmayı seviyorum.Sonuçta ileride bakmam gereken çocuklarım ve eşim olacağı için maaşının iyi olmasını istiyorum.Ders yönünden sıkıntım yok.Aşçılıkta ne kadar para kazanabilirim?
  11. A

Bu site güvenilir mi?

Arkadaşlar duelbits.com güvenilir mi?Sitenin solunda kilit simgesi var.
  12. A

200 TL ışıklı oyuncu klavyesi önerisi

Merhabalar.Klavyem bozuldu ve yeni klavye almak istiyorum.Gece oynadığım için ışıklı olması tercihimdir.Bütçem 200 tl.Ne önerirsiniz?
  13. A

GTA V - Bir bilgisayarda iki save olur mu?

Bugün bildiğiniz gibi GTA 5 bedava oldu ve bende kütüphaneme ekledim.Biz bu oyunu kardeşimle oynayacağız.Bir bilgisayarda iki save olur mu?
  14. A

300 tl 1 TB hdd harddisk önerisi

Merhabalar bilgisayarım için 1 tb harddisk almak istiyorum.Maksimum 300 liraya bana ne önerebilirsiniz ya da 500 gb almak daha mantıklı olur mu?(Şuan 240 gb ssd kullanıyorum)
  15. A

2020 yılında Fallout New Vegas oynanır mı?

İnternette bu oyunun çok iyi olduğunu gördüm.Steam incelemeleri de çok olumlu ama grafikleri biraz kötü gibi geldi.Grafiklerin oyuna etkisi olmadığını biliyorum fakat 2020 yılında Fallout New Vegas oynanır mı?
  16. A

Bilgisayarım Blackwake kaldırır mı?

özellikler: 8 gb ram rx570 4 gb amd ryzen 5 1600 3.2ghz
  17. A

CS:GO SDK bulamıyorum!

Csgo için harita yapmak istiyorum ama kütüphanedeki araçlarda sdk yok.Ne yapmalıyım?
  18. A

Yeni bir oyuncu için iyi hikayeli oyun tavsiyesi

Merhaba.Ben birazcık yeni bir oyuncuyum.Şuan Witcher 3 oynuyorum,bitmek üzere ve çok zevk aldım.Bana iyi hikayeli oyunlar önerir misiniz?Hangi tür sevdipime dair pek fikrim yok,size göre hangileri çok iyiyse önerebilirsiniz.
  19. A

Mikrofonum sesi cızırtılı veriyor?

1-2 ay önce bir bilgisayar aldım.Mikrofona para biriktiriyorum ama bu süre zarfında iki kulaklık kullanıyorum,biri normal kulaklık diğeri ise mikrofon olarak.Ama mikrofon olarak kullandığım kulaklık hep aşırı cızırtılı oluyor.Kulaklık değiştirdim ama yine cızırtılı.Neyde sıkntı olabilir sizce?
  20. A

Witcher 3 nasıl xp kasabilirim?

Merhabalar.Witcher 3 oynuyorum ve Velen'deki ana görevleri bitirdim.Ama Novigrad'a gitmek için 10 seviye olmam lazım.Ben 7. seviyenin yarısındaydım.Nasıl çok xp kasabilirim.
  21. A

Rocket League Error 67

Aradaşlar dün Rocket League aldım ve error 67 hatası verdi.Bu sabah tekrar dendeim yine aynı şekilde hata veriyor.Bu hatanın bir çözümü var mı yoksa oyunu iade mi edeyim?
  22. A

Witcher 3 60tlye değer mi?

Sizce değer mi?Bu oyunun çok fazla hayranı var ve bende hiç bilgim olmadan direk oynamayı düşünüyorum.Belki ilk iki oyunun hikayesini okurum.Sizce alayım mı?
  23. A

Bilgisayarım Witcher 3 kaldırır mı?

merhaba konuyu doğru yere açtım mı bilmiyorum ama bir sorum var: 8 gb ram sapphire rx570 4 gb amd ryzen 5 1600 3.2 ghz
  24. A

200tl daha vermeli miyim?

Merhaba aşağıdaki sistem 2x4 gb ram ile ve rx570 4 gb ile 200tl daha pahalı oluyor.Sizce bu siparişi iptal edip yukarıdakini mi almalıyım? Amd ryzen 3 2200 2x8 gb 3000mhz bellek Gigabyte B450 anakart
  25. A

2600 tlye bu sistemi aldım nasıl sizce?

2x8 gb 3000mhz bellek Amd ryzen 3 2200g 3.5 ghz işlemci Gigabyte b450m anakart 480 gb toshiba ssd Gamepower aether kasa Hiper PS-50 500W 12cm Fan Power Supply
  26. A

2600 tl ye bu sistem iyi mi sizce

Merhabalar.Bütçem çok yok ve ben bu alttaki sistemi almayı planlıyorum.Sizce kazıklanır mıyım? Lg 22mk400h monitör Amd ryzen 3 3200gb 3.6ghz 240 gb ssd 2x8 gb adata 3000mhz bellek DKCHDIAMOND kasa(güç kaynağı içinde) Asrock a320m anakart
  27. A

Bu sistem 2.el kaç tl eder

Quad q8200 4gb ram 250 gb hdd Acil lütfen cevaplayın
  28. A

Bu iki sistemden hangisi daha iyi?

https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-a1-amd-ryzen-3-2200g-3-5ghz-8gb-ddr4-ram-240gb-ssd-oyun-bilgisayari.html (Bunu alırsam 2x8 ram olarak alacağım) https://www.teknobiyotik.com/amd-raven-ridge-ryzen-tm-3-2200g-3-5ghz-8gb-ddr4-1tb-hdd-oyun-bilgisayari-24866.html
  29. A

Bu sistem alınır mi?

https://www.teknobiyotik.com/oyuncu-pc-gamer-pc/oyuncu-masaustu/amd-raven-ridge-ryzen-tm-3-2200g-3-5ghz-8gb-ddr4-240gb-ssd-oyun-bilgisayari.html Bu bilgisayarı 2x8 ram ile alsam csgo tarzı oyunları rahat bir şekilde oynayavilir miyim?
  30. A

2000tl monitörsüz sistem tavsiyesi

Merhaba ben bilgisayardan çok anlamayan biri olarak düşük bütçeli bir bilgisayar toplamak istiyorum.Csgo tarzı oyunlar oynamak istiyorum.
  31. A

Union 2200 alınır mı?

https://www.incehesap.com/union-2200-bafir-adam-r3-2200g-fiyati-39297/ Bu sistem alınır mı bu fiyata?Sonra bütçem olunca geliştirmeyi düşünüyorum.Csgo ayarında oyunlar oynamak istiyorum.Ya da daha iyi fikirleriniz var mı?Ayrıca bir de 400 tl bir monitör önerebilir misiniz?Şimdiden teşekkürler.
  32. A

200 tl kulaküstü müzik kulaklığı tavsiyesi

Merhaba müzik kulaklığı arıyorum 200tl bandında.Aklımda 3 model var:Jbl t500,urbanears plattan2 ve snopy sn44bt.Snopy daha yakın geliyor bana tasarımı,bluetoothlu olması ve aynı zamanda kablolu da olması dolayısıyla.Siz ne önerirsiniz?
  33. A

Bu sistem hangi oyunları kaldırır?

Parçalar uyumlu mu? 4gb ram 320gb hdd İntel i5 3.nesil Msi rx550 2gb
  34. A

Bu sisteme bir ekran kartı önerir misiniz?

4 GB ram 320 GB hdd İntel i7-3.nesil Bu sisteme 300-400 liralık bir ekran kartı önerir misiniz? 1574412739 Sistemi sonra geliştireceğim
  35. A

Hangi Oyunları Kaldırır

4 gb ram 320 hdd intel i5 3.nesil hd4550(adam 512mb den 1gb olduğunu söylüyor) Csgo civarı oyunları kaldırır mı?
  36. A

1200 tl telefon

Merhaba 1200tl altında beni yaklaşık 3 yıl idare edecek bir telefon arıyorum.Vestel veya herhangi bir türk markası istemiyorum.Araştırdım,xiaomi redmi note 6 var ama xiaomi'ye telefonun genel olarak kasması konusunda güvenemiyorum.Alcatel 5V var hiç alcatel kullanan biri görmedim emin...
  37. A

1000 tl telefon önerisi

Merhaba öncelikle casper vestel falan tavsiye etmeyin o fiyatlarda iyi telefonları var ama kalitesizler.xiaomi vb olur.Kamerası iyi olmalı pubg oynamalı
  38. A

M&B yardım

Arkadaşlar oyunda yeniyim ve bir kale kuşattım askerlerimi koydum ama geri alamıyorum nasıl geri alabilirim
  39. A

Bu laptop şu oyunları açar mı?

Intel core 2duo 4gb ram 2gb ati mobility radeon hd 4650 320gb hdd Csgo,pubg lite,gta4 hangisine kaldırır? (Sistem gerelsinimlerinden pek anlamıyorum da o yüzden buraya yazdım)
  40. A

Laptopumun ekranı böyle oldu

Darbeye bağlı bir şekilde böyle oldu sorumu nedir acaba ve düzeltilmesi ne kadara patlar?
  41. A

Bu pc nasıl şuan 1600 tl

Ve ufak rendarlar,pubg lite,gta5 kaldırır mı?
  42. A

1700tl sistem önerisi

Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.Bana 1700 TL sıfır bi sistem önerir misiniz?Csgo , GtaV , Pubg lite oynayıp ufak renderlar yapacağım.