Arama sonuçlarınız

1. S

iPhone SE alınır mı?

Hayırlı olsun o zaman.
  2. S

iPhone SE alınır mı?

Kardeşim, ben de 1 aydır se2020 kullanıyorum. iphone 6 dan geçtim ben de. Kamerası ve telefonun hızı gerçekten çok iyi. Eski telefondan sonra gerçekten çok iyi geldi. Oyun oynama gibi bi düşüncen varsa tavsiye etmem. Batarya konusunda da seni üzer. 1 sene sonra muhtemelen batarya daha da çok...
  3. S

Kaç kere iphone sahibi oldunuz hangi modelleri aldınız?

5 6 7 Şuan se2020.
  4. S

se 2020

Ben ayın 11 inde hepsiburadadan sipariş verdim. 12 sinde elime ulaştı. Kulaklık ve adaptörüde vardı.
  5. S

Macbook

Evet bunlar için arıyorum. En fazla bi de film izlerim. Ortalama ömrü hakkında yorum yapabilir misiniz?
  6. S

Macbook

Hızlı olması ve uzun kullanım ömrü.
  7. S

Macbook

Arkadaşlar, Macbook air almayı düşünüyorum. Uzun süre beni götürmesi gerekiyor. Kullanan varsa ortalama ömrü nedir? Teşekkürler.
  8. S

iPhone XR mı, iPhone SE mi yoksa yeni çıkacak olan iPhone 12 mini mi?

Arkadaşlar, Peki 12 serisi çıkınca xr fiyatları düşer mi? Xr ı muhtemelen satıştan kaldıracak. Böyle durumda da fiyatı daha çok yükseliyor. Siz ne düşünüyorsunuz. Düşem ihtimali yoksa se siparişi vericem. 4900 e kadar düşmüş.
  9. S

S10 plus vs iphone se 2020

Ben telefonu daha çok sosyal medya için kullanıyorum. Önceliğim batarya, stabil çalışması, kamera ve uzun süre götürmesi.
  10. S

S10 plus vs iphone se 2020

Arkadaşlar, Hangisini almak daha mantıklı olur? Telefonun en az 3 sene beni götürmesi gerekiyor.
  11. S

Xr mı? Se 2020 mi?

Sağolun arkadaşlar.
  12. S

Xr mı? Se 2020 mi?

Sağolasın. İşimi gördü. 1600362803 İşimi gördü sağolasın. 1600362882 Küçük ekrana slında sıkıntı olmaz. Zaten iphone 6 kullanıyorum ama bataryası beni kaç yıl götürecek? Çok sık telefon değiştirmeyi sevmiyorum.
  13. S

iPhone SE 2020 vs Poco F2 Pro vs Mİ 10?

Hangisi daha mantıklı bi tercih olur?
  14. S

İphone 12

İphone 12 çıkınca ortalama fiyat ne olur? İphone 11 in fiyatı düşer mi?
  15. S

Kamerasız whatsappı olan telefon var mı?

Arkadaşlar, Askere gideceğim. Kameralı telwfon yasak olduğu için bu tarz bir şey arıyorum böyle bir telefon var mıdır?
  16. S

Pasaport kayıtlı tel.

Arkadaşlar, bu yeni pasaport kaydı değişikliğinden dolayı sadece pasaport kaydı yapılan kişinin üzerine kayıtlı hatla telefon kullanılıyor. Bu hat olayı eski kayıtlı cihazları da kapsayacak mı? Yoksa yasa çıktıktan sonraki cihazları mı kapsayacak.