Arama sonuçlarınız

1. M

Ses Simgesi Gitti Geri Gelmiyor

Süper ellerinize saglik kardesim islemleri yapinca diger görünmeyenler de geldi tesekkür ederim aramis bulmus tercüme etmissin emegine saglik sagoalsin
  2. M

Photoshopta Fotomontaj Yüz Hattını Güzelleştirme ( Resimli )

ne yazikki resim linkleri ölmüs :(
  3. M

Mozilla Firefox 3.6.17

Tesekkür ederim kardesim 4 berbat hatta daha da ötesi bicok sey calismiyo ben yeniden eskiye döndüm eline saglik
  4. M

Kaspersky Internet Security "Güvenliğiniz Tehdit Altında" Sorun

oxytacin sayin arkadasim cok tesekkür ederim sayende bendeki sorun da cözülmüs oldu sürekli böyle oluyo silemediginde kafayi siyiriyo kis , oysa siliyo ama silemedigini sanip deliriyo, sistemini onarinca düzeliyo bazen ama bu sefer düzelmemisti sayende hallettim, girdilerin hepsini silince...
  5. M

Windows 7 MSN Sorununu Çözün

coooooooooook sagol kardesim harika is cikardin berbat duruyodu simdi aynen vistadaki gibi oldu eline saglik
  6. M

Windovs live değişti engellenyenleri nasıl bulacağız

beni kim engellemistir adresimi sifremi versem bi baksaniz:wheelchair:
  7. M

İnternette Sizi Kim Takip Ediyor?

butür böcüklerin tam olarak ne oldugunu bilmeden silmeniz yada engellemeniz sayfalarda dolasirken size yardimci olan bircok özelligin kayboilmasi anlamina da gelir gercekten cok iyi tesbit yapabilecek kapasitede olmayan benim gibi yeniler icin uygun oldugunu düsünmüyorum, belki o sayfada...
  8. M

Foxmarks, IE ve Safari'de

arkadaslar ben uzun zamandir kullaniyorum firefoxda ve vazgecilmezlerimden bir eklentidir, takilan varsa yardimci olmaya calisirim, eklenti sayesinde favorilerinize online olarak heryerden ulasabiliyosunuz, baska bir bilgisayarda baska bir memlekette farketmez listeye eklediginiz her adresi...